In 't Binnenland. BANK VAN POPERINGHE GROOT BAL BANK VAN KORTRIJK Burgerstand van: -- TURN - CLUB POSTZEGELS v,oov, COKES FEESTELIJKHEDEN De stand der gewassen. Financieels Inlichtingen. Kermisfeesten door de Sank TRANSINTER Bank T RAN SIS TER.— Eene buiten gewone vergadering is bijeengeroepen den 29 dezer ten einde te beslissen over bet voorstel bet maatschappelijk kapitaal te brengen van 3 op 5 miliioen door bet uitgeven van 4.000 nieuwe kapitaalaetien van 300 fr. In geval van goedkeuring door de vergadering zal de inschrijving en de betaling onmiddeiijk plaats hebben in ver houding van 50 per ingeschreven aan deel. N. B. üe oude aandeelhouders die het voorkeurrecht, hua voorbehouden door artikel 11 der statuten, willen gebruiken moeten voor den 20 dezer de Beheerraad verwittigen eu aanduiden het getal titels die zij verlangen in te schrijven. (Na de verhooging in spraak zal de reserve op het kapitaal 2.300.000 bedragen). Af te knippen Koepon* Tr. d Force motrice Rspague cap. 5,00 fond 2, Fours a Coke Leeoeq cap. 98,07 ty fond. 145,13 Conduites d'Eau 51, Congo Beige 19,20 Union Minière priv. 30,— cap. 73,00 div. 73,60 Grandes Galeries Beiges priv. 0,47 ord. 6,80 Eaux Banlieue de Paris cap. 12,71 jouis 8,84 Lille Roubaux Tourcoing 17,51 Sevillane Ëlectricité solde pesetas 19,50 Trekkingen Verwoeste Gewesten 4 1921 15-7-24 lleeks 25.801 n. 14 wint 1.000.000 de andere nummers der zelfde reeks zijn terugbetaalbaar door 300 fr. Stad Brussel 1905 (15-7-24) Heeks 94023 n. 4 is terugb. door 130,000 24349 n. 10 2.300 78826 n. 12 1.000 133701 n. 17 300 133281 u. 14 500 Stad Luik 1905 (15-7-24) Heeks 19901 n. 22 is terugb. door 30 000 16819 n. 24 2.500 Stad Antwerpen 1883(15-7-24) Heeks 05771 n. 5 is terugb. door 130.000 8453 n.ll 1.000 v 00300 n. 25 500 DE ONTERMOHBAREN POPfiRIMGBE om 4 ure voor AL de Turners en Turneressen in ONS HUIS ten einde deel te nemen aan den Grooten Optocht rond de stad ter gelegenheid van Belgle's Onafhankelijkheid. Dat niemand ontbreke Het Bestuur. téédba ten bureele dezer. Qs algemeene Spaar- en Lijfrentkas Hare werkzaamheid in 1923 De Algemeene Spaar- en Lijfrentkas komt het verslag over de handelingen van 1923 uit te geven. Het aantal inleggers in de Spaarkas, dat 3.858.000 bedroeg in 1922, bereikte 3.911.000 op 31 December 1923, dus eene vermeerdering van 53.000 rekeningen. Alleen de kapitalen, op de spaarboekjes ingeschreven, tegen boven 1 milliard 971 miliioen frank, dus 127 miliioen meer dan in 1922. Daarenboven staan op de Belgische fondsenboekjes aan de spaarboekjes gehecht, nog spaar penningen, verbeeld door 533 miliioen fr. Staatsfondsen. Op het einde van bet verloopen boekjaar bestond er in Belgie iets meer dan één spaarboekje op twee inwoners en de inla gen bedroegen ongeveer 236 fr. per in wooer. In het verloopen dienstjaar werd door de Instelling eene gewichtige beslissing genomen. Te rekenen van 1 Juli 1923 werd het percent interest op de spaarin- Iagen tot 3.60 s verhoogd voor inlagen niet boven 10.000 fr. en tot 2.40 s op hel deel boven die som, terwijl voortijds het percent maar 3 bedroeg tot 5.000 fr en 2 op het overige. De definitieve beleggingen der Spaar kas zijn. in 1923. gestegen boven 1.754 miliioen fr. Het is belangw ekkend te wijzen op het bedrag van de tnsschenkomst der Algemeene Spaar- en Lijfrentkas ten gun ste van het werk der werkmanswoningen en goedkoope huizen. Alleen in het jaar 1923.beeft de Intsellïng ongeveer 42 mil iioen frank geleend aan de door haar aan genomen maatschappijen en. voor reke ning van den Staat. 50 miliioen frank voorgeschoten aan de Nationale Maat schappij voor Goedkoope Woningen en Woonvertrekken, dus in t geheel 92 mil. Zie hier den uitslag van eenige onzer kermisfeesten. Viükesteliing van den Zondag 6 dezer ter herberg «De Voorstad* bij Couwet Bené. Getal deelnemende vogels SO. Prijs Hennaert Eugene Fop. 538 liedje 2* Milleville Camille 535 3* M&atsch Haezebrouek 490 4* liever M. Watou 480 5* o Taffin Jules Fop. 478 6* Flatteeuw Oostnieuw k. 474 Verstkomende maatsch. Kousseiaere. Vuurvolgelschieting in de Bruggestraat op Fameltje-Maandag 190 schutters. Uitslag der prijzen 1* Decorte Silvere Poperinghe 2® Desebodt Hector 3® Dewijze Marcel 4* Hauspie Jules 5* Vau Éxem Emile 0* Verhaeghe Kené 7* CappoenMaurice 8* Grombez Alphouse Een woordje vaudauk aan de inrichters van het feest alsook aan de heeren mu ziekanten. Gaaiboliing ia de maatschappij De Vlaamsche Leeuw op Zondag 6 dezer. Pelotons 107. OppervogelBoutthé Camille. ZijdsvogelsBrabants Camille en Be- noot Gaston. KallenSmagghe Marcel en Willart Hector. Schieling aan de pers van St Sebastiaan. Getal schutters 280. Nr 1. Oppervogel niet geschoten. Nr 2. Zijdsvogel, Hoflack Leon Pop. Nr 3. MermuysGust. Brugge. Nr 4. Kalle Delplace Gery Rousbrugge. Nr 3. Kalle Barbry Jerome Westoutre. Gaaiboliing in de maatschappij De Ware Topboldersvan Zondag 13 Juli 1924 Peletons 140 Oppervogel Benoot Gaston, Hoorn Arthur, Vanhoucke Prosper. Zijdvogel Desomer Haymoud, eo Bar- bez Jerome. Kalle Loncke Cyrille, en Deschrevel Achille. Stadsnieuws. Zotidagrust. Alle Apotheken open tot middagheden Zondag nanoen alleen M. VANDÉPLAS. Alle Apotheken zijn gesloten van iï% tot 1 ure, en na 8 ure 's avonds. Daar zijn er nog die aan hoofdpijn Migraine, Rhmatiek, en aan Grippe willen lijden, wij hebben hun nochtans genoeg de MONO POEDERS aanbevolen. Te koop bij H Notredame, Groote Markt, Poperinghe, in doozen van 1.75 fr. en van 3.00 frank. Verhoop van de Burgerlijke Gods huizen van PoperingheOp Woens dag 16 dezer had alhier de openbare verkooping plaats van de volgende goede ren. Koop I. Hovenierhof groot 13 a. 80 gelegen in stad Sectie F. 910 c. bachten de Jongelingseongregatie. Toegewezen mits 1800 fr. aan M. Han nebouw huissier te Poperinghe. Koop. II. Zaailand 50 a. 20 Sectie E n. 411* langs den steenweg naar den ouderdom Toegewezen mits 7000 fr. aan M. Jules Dekervel, landbouwer te Poperinght, gebruiker. Lijdt U aan de maag, beproef eens Apotheker Vermanden s Ware MAAGPILLEN, verkocht bij Apotheker H. NOTREDAME Groote Markt, Poperinghe. Benoeming. M. Omer Citteiren komt benoemd te worden tot Bewaarder der Hypotheken te Kortrijk. Onze vurigste gelukw enschen aan onzen stadsgenoot I Zondag 20 en Maandag 21 Juli Naamloozc Maatschappij Telefoon 68 Schaalatraat, 6, - KAPITAAL POPERINGHE 1 000.000 - Postcheck. 1750. BERICHT. W ij hebben de eer uwe aandacht te roepen op de Geldbeleg gingen in onze Bank gedaan Leidpiaatsiüg in loopende rekening. Verhuring van Brandkoffera. Aankoop en verkoop van alle Beurswaarden. Aflevering van Checks voor Beigie en in den Vreemde. litbetaling van Koepons vrij van Bankioon. Wisselbewerkingen aan de voordeeligste koers. Kredietppeningen en ieeningen van Geld op Beurswaarden. Geldplaatsing op Spaarboekje*, waarop sommen worden van gelijk welk bedrag aan den intrest van 3^ den duur der storting. Bureel te Rous brugge- Beveren bij M. Jules Groote Markt, open alle dage van y tot 12 ure. Tel. 18. HULPKANTOREN Vlam er ting he, bij Mr Tmevelln, alle Woensdag van 9 tot 11 ure. Watou, bij M® Weduwe Neybjas, Kleiue Markt, alle Donderdag van 9 tot 12 ure en Nieuwkerke, bij M' Gomenhoofdt, alle Maandag van 9 tot 12 ure. N. B. De titularissen van spaarboekjes worden vriendelijk verzocht hun boekje te willen inbrengen voqr bet regelen der intresten. kunnen tot 5% gestort volgens LOUWAGIE, 7 in PALACE THEATER Maandag GROOTE TOMBOLA Bericht. Gezondheid gaat boven geld en goed vraagt overal Pops Bron nen Water en Limonades door alle Dok ter* aangeprezen. Leest en Verspreid 14 U Caist ras Poptriaghe Bericht. Ik heb de eer hetgeach publiek kenbaar te maken alsdal ik mi van heden af zal gelasten met alles van smeedwerk zoowel oud als nieuw en het arangeren van vélos en alle slaeh van pompen. Henri Dewuif Nieuwstraat, 40, Poperinghe. Roeseiare. Maandag namiddag had er tijdens een wielrijderskoers in de Gitscheslraateene botsing plaats tussctien twee wielrijders, de genaamdeu Muylle en Huyghebaert Gerard. Deze laatste werd op de straatsleeueu gcsliugerd eu het neusbeen gebroken. Men meldt ons dat het slachtoffer van den noodlottigcn brand die den 9 Juli alhier gewoed heeft, Mevr. Alexis Goelen geboren Fernande Dhubert is en niet Mevr. Edward Goelen. Het onderzoek heeft tot hiertoe nog niet kunnen uilma ken aan welke oorzaak de ramp moet toegeschreven worden. Osteride. Dinsdag avond rond ure, trok het kleine meisje van Dr Ghyoot over de Hendrik Serruyslaau, rechtover de post toen de auto van graaf de Ribau- court kwam aangereden. Gelukkig had de autogeleider bij tijds het gevaar gezien en geremd. Dit belette niet dat het meisje met het hoofd tegen een der lautaarnen terecht kwam en omgeworpen werd. Toen het werd opgenomen en bij zijn vader wert binnengedragen die maar eeuige huizen verder woont werd er vastgesteld dat hel maar eenige kneuzingen had opgeloopen Hooglede. Dezer dagen was Km. Dufoor, metser, wonende te Roesselaere Gitschestraat, aan het opbouwen van eene nieuwe woning, toen eensklaps de stel ling waarop hij zich bevond zich begaf en hij van eene hoogte van 7 meters ten gron de viel. Hij had geene uitwendige kwet suren doch hij kloeg van inwendige pijnen Men heeft hem per auto naar zijne woning overgebracht. Moeskroon. 's Nachts werd Jan Baptist De Keyne, toen hij huiswaarts keerde, in de Rolleghemstraat aangevallen door Jerome Vervaigne, van Beeelare. Deh. De Keyne gelukte er in, niettegen staande zijn hoogen leeftijd, uit de han den van zijn aanvaller te geraken, die op de vlucht sloeg, na zijn slachtoffer met een sleutel een slag in het aangezicht te hebben toegebracht. De laffe aanrander werd aangehouden. Houthulst. Een stoomtram van de lijn Brugge-Hoeselare kwam alhier in botsing met een luxeauto, die geheel ver brijzeld werd. Vier personen, die in de auto zaten, liepen min of meer ernstige kwetsuren op. Reckem. Dinsdag namiddag, rond 3 ure, is een begin van brand uitgebor sten in de woning van Em. Vanhaverbeke schoenmaker, gehucht Paradijs.Gelukkig- lijk waren de twee zoons tehuis en,water genoeg bij der hand hebbend, konden zij nogal gauw de vlammen uitdooven. Vèr- scheidene paren schoenen, kleederen en andere voorwerpen werden vernield en de meubelen beschadigd Er is verzekering Sweveghem. In den namiddag, was de 70 jarige Desire St&elens, aan het werken op een hooizolder. Door oea verkeerde beweging viel hij ten gronde. Bloedende uit ooren en neus, werd hij opgenomen en in de woning gedragen, alwaar een geneesheer hem aanstonds de noodige zorgen toediende. Denkelijk heeft hij een schedelbreuk. Voetbali-Club Poperinghe Het bestuur van den F. C. noodigt vriendelijk de spelers uit, die begeeren deel te nemen aan het voetbal-seizoen 1924-1925, zich te willen aangeven aan de kapiteins Marcel Papegaye en Gerard Populier, de scholieren aan André Clabau of wel op Zondag 20 en 27 Juli in he lokaal bij Daniel Demarey, telkens van 11.30 tot 12 uren. al uwe drukwerken, schrijf bureel- teekengeriefalbums voor postkaarten, photos en chromo's Liebic, enz, Wend U in volle vertrouwen tot de drukkerij dezer aan voordelige voorwaarden in he gasgesticht, Doornstraat, Poperinghe Vraagt overal 't Pater*vatje. het lekker Bier van STAD POPERINGHE. ter gelegenheid *an den Varjaardag der Inhuldiging vin LEOPOLD I. (Doorluchtigen Stichter van ons Nationaal Vorstenhuis) op 21 Juli 1924. ZONDAG 20 JULI Om 8 ure 's avonds CONCER op de Groote Markt, gegeven door he Muziek vau «De Katholieke Kring», on der de leiding van den Heer Raymond NEYRINCKX, Eerste Prijs van het Gon servatoire van Gent. PROGRAMMA MAANDAG 21 JULI: Om 10 3/4 u. 's morgens Vergadering der plaatselijke Offieieele Overheden op het Stadhuis en der Muziekmaatschap pijen en andere deelnemende maatschap pijen alsook der Schoolkinderen in de Schaalstraat. Vertrek van den Stoet naar de Hoofd kerk van St. Bertints, alwaar om 11 ure het Plechtig TE DEUM zal ge zongen worden. Na den TE DEUM terugkeer van den stoet naar het Stadhuis waar de kin deren der Gemeenteschool eenige Vlaam sche Liederen en het Nationaal Lied zuilen zingen. N. B. De Voorzitters van de Maat schappijen en de Plaatselijke Overheden worden vriendelijk verzocht na den Stoet het Stadhuis in te trekken. Om 5 ure namiddagOPTOCHT der Offieieele-, Plaatselijke Overheden, dei deelnemende Maatschappijen en School kinderen door de straten der Stad. De Stoet zal in de Schaalstraat gevormd worden om over de Groote Markt de Vla- Filiaal der Société Générale de Belgique Kapitaal Fr. 350.000.000 Geldplaatsingen in loopende rekening DivSeonteering en inning van handelseffekten Aflevering van cheks voor België en den Vreemde AlieBank- en Beursverrichtingen aan de beste voorwaarden VOLKOMEN ZEKERHEID. mingstraat in te trekken, Keer van den Ommegang, Cassetstraat, Schaalstraat, Statieplein, Yperstraat, om stil te houden op de Markt bij het Standbeeld der Ge sneuvelden, alwaar de Stedelijke Overheid in naam der gansche bevolking een bloem tuil zal neerleggen en eene kleine aan spraak doen. Ieder Maatschappij wordt vriendelijk verzocht het volgnummer te eerbiedigen in achterstaande programma gegeven. Om '8 ure 's avonds CONCERT gegeven door het Muziek De Koninklijke Philharmonie BestuurderHeer Eugene VAN ELSLANDE, Ridder van het Orde van Leopold II. Officier d'Academie. PROGRAMMA ORDE van den STOET. 1Muziek De Koninklijke Philharmonie» 2. lnvaliedenbond 3. Oud-Soldaten Leopoldisten 4. Oud-Strijdersbond Eendracht 5. Tooneelgilde l)e Victorinen 0. Oud-Leerlingen der Middelbare School 7. Kruisboogschutters Sint Joris 8. Maatschappij Sint Sebastiaan 9. Nat. Syndikaat der Yzerwegbedienden 19. Gaaiboldersgilde Stefanus i 1Vinkeniersmaatschappij üe Jonge Vinkeniers 12. Traboldersgilde «De Vereenigde Vrienden 13. Tooneelgilde De Roeysche Barbaristen 14. Gilde De Ware Kaarters 15. Vinkeniersgilde 't Abeeltje» 10. Duivenmaatschappij De Verbroedering 17. Maatschappij De Ware Topbolders 18. Rookersmaatsehappij De Vrije Hookers 19. Maatschappij De Vereenigde Vrienden 20. Turngilde De Onvermoeibaren 21. Maatschappij De Vereenigde Smulders 22. Tooueelniaatschappij Sint Anna» 23. Gaaiboldersgilde Sint Leonard 24. Koorzangmaatschappij De Vrije Burgers 25. Rookersmaatsehappij De Ware Hookers 20. Gaaiboldersgilde De Vlaamsche Leeuw 27. Dui venmaatschappij Recht A Vrede» 28. De Vereenigde Briefdragers 29. Boldersgilde Sint Michiel 30. Maatschappij «Jong Poperinghe 31MaatschappijDe Lustige Keikoppen» 32. Schuttersgilde «Willem Teil 33. Vlaamsch Oud-Strijdersbond 34. Volkshuis 35. De Vlaamsche Vrienden 30. Knechten en Meisjesweezen 37. 38./ 39. k0.\ 41./ Kinders der aangenomene scholen van ALS IK GROOT BEN.... Als ik groot ben, word ik zeeman. Zei de kleine Piet. Broertje, broertje, zei Margootje, Doe dat liever niet Wordt maar liever koekenbakker,... Dan wordt ik je vrouw, En dan taartjes, die we bakken, Zijn voor mij en jou («De Kleine Vlaming»). Anekdoten Mijn zoon, zei Fliepken, is voor del planken geboren. De mijne ook, zei zijn vriend. En is hij tooneelspeeler geworden. Bij lange niet. 'k Heb er een schrijn-1 werker van gemaakt. POPERINGHE, van 11 tot 18 Juli 1924 Geboorten 180 Struve Adrien, z. y. Gaston en Irma Lermyte 181 Decort; Bertha d. v. Emile en Lydie Lemahieu 182 Top Daniel z. v. Emeric en Alida Denys 183 Rogiers Emile z. v. Arthur en Helene Willems 184 Debyser Regiua d. v. Valere en Maria Lescornez ln Gadeyne Michel z. v. Léonel en Al x- Uouwet 186 Grombez René z. v. Arthm en Herminie Desodt. Ocerlijdens 143 Vanspranghe Svlvj- 08 j. huisg., echtg. van Delbeke Einile, Boeseheepstr. 144 Folque Jules gepens. onderwijzer, echt. v. Vermeil Mathilde, Yperstr. 145 Comeyne Marie 39 j., herbergierster echtg. v. Gesquiere Daniel sectie D. 140 Goubronne .Mar guerite 13 jscholierster sectie K. 147 Vauloot Maria 28 j., huish., echt. v. Ltua Hoflack, sectie E. 148 Schaballie Deoise 8 dagen, Duinkerkslr. Huwelijken03Beecaert Georges j, bakker en Papegaey Marguerite 27 j., dienstmeid b. v. Pop. Beloften 92 Gekiere Camille, hande laar v. Yper en Gouwet Marie z. b. v. Pap. 93 De Witle Valere, handelsreiziger eo Deceuninck Germainez. b., b. v. Pop. 94 Bouton Samuel werkm. v. Pop. ea Hoflack Zulma werkst. v. Vlametingtie. T M. Hector Vanden Berghe M. de Burgmeester en Mevrouw Nestor Lahaye-Vanden Berghe M. Üésiré Lahaye M. Arthur Lahaye M. Sylvain Lahaye M. Hilaire Lahaye, noodigen vrienden en kennissen uit tot de Lautste, Ze.swükünrr»i.s in St-Bertinus Kerk Maandag 21 Juli 1924. om 10 ure tot lafenis der ziel van Mevrouw Leontine DEVOS Weduwe van M.Emile Vanden Berghe. Berichten van het Stadsbestuur. St. Jan ter Biezen Penitenten BrabanUichool I Paulinen Betjedictinen 42. Kinders der Gemeenteschool 43. Turngilde «Vlug en Vroom» 44. Muziek van den Katholieken Kring 45. Offieieele Overheden, omringd van de Stadsporapiers. Pensioenen, tegemoetkomingen en renten ten laste van den Staat. Betaling van het 3Triniister. Levensbevvijzen zullen opgemaakt wor den op het Stadssekretariaat Te beginnen van den I9n, voor df tegemoetkomingen aan verwanlen in op gaande lijn, van overledene of vermiste militairen Te beginnen van den 23n, voor de pensioenen aan weduwen en weezen van militairen en voor de chevronsrenten Te beginnen van den 20n, voor de uitkeeringen aan burgerlijke, slachtoffers van den oorlog. Dansen. Poperinghe dat het op 21 Juli toe- De Burgemeester der stad heeft de eer te laten weten Zondag 20 Juli en Maandag gelaten is te dansen, mits voorafgaande- lijke aangifte bij de politie, van 4 uur namiddag tot 8j4 uur en van 10 uur 's avonds tot 1 uur 's nachts. Het dansen wordt dus op beide dagen verboden tusschen 8^ en 10 uur s avonds, omdat telkens gedurende dien tijd een muziekconcert op de markt plaats heeft. Er wordt ook gevraagd dat de orgels zouden stilleggen wanneer op Maandag namiddag de 21® Julistoet voor bijtrekt. De herbergen moeten te 1 uur sluiten. Navraag. Wie eenige inlichtingen kan geven over het huidig adres van Bertha Lefray (25 jaar) die tijdens den oorlog te Brav, bij Fricourt (Somme) verbleef, wordt verzocht ze spoedig mede te deelen aan het stadsbestuur van Poperinghe. Voor zoover het thans uit den stand der fruit en warmoezerijgevvassen valt op te maken wordt 1924 een bevredigend jaar. De bloei der verschillende vruchtsoor ten was rijk, behalve in enkele streken Mijnheer de sekretaris, zijn de papie-1 waar het vruchthout bevroos. De vrucht- Wannes wilde trouwen, en hij had voor alles gezorgd. Daar de bruid uit een ander j dorp geboortig vvas, w aren de papieren I nog niet in regel. Hij w as reeds een paar malen op 't ge- j meentehuis geweest, zonder uitslag. Verleden vrijdag kwam hij weer. ren nog niet aangekomen 1 Neen Wannes nog niet. Ja maar mijnheer de sekretaris hoe ang gaat het nog duren Ik weet het niet Wannes. Ge moet nog een beetje geduld hebben. Neen mijnheer de sekretaris, ik heb geen geduld meer. Als de papieren er niet zijn bewel, Maandag begin ik zulle. Man en vrouw waren op straat aan bet vechten. Er kwam een politieagent tusschen. Zij-deniet beschaamd, zeide hij, al dus op straat te vechten.Deftige menschen doen dat te huis. zetting belooft niet overal den rijken bloei, maar toch overal zijn heel wat vruchten aan het hout geblevenbij goede ontwikkeling leveren zij een goeden oogst Appelen staan vrij goed peren staan er nog beter bij kersen zeer goed tot goed, hier en daar matig- Pruimen de stand is goed druiven vrij goed kruis bessen vrij goed tot goed roode bessen goede stand zwarte bessen beien zeer goed. De warmoezerijgewassen vertoonen een goeden stand. Alleen vroege aardappelen leden vorstschade. De vlaskuituren goed bloemkool, goed tuinboon, dito worte len, dito; erwten,goedasperges, augur ken, sla, aardbeien zeer goed. Op Maandag 21 Juli Algemeene Verplichtende Vergadering Yoor Grande Marche Triomphale par Dagnellei 2. La Flüte Enchantée (Ouverture Moiart 3. Air et Divertissement pour Tuba Solo I. Precler 4. Groote Fantasia op La Vie de Bohème Puccini 3. Les Sahembanquea (Fantasia) L. Ganoe Naar Wijd en Zijd GeTaert 1. Marche Nuptiale J. E. Strauwen 2. Jubel Ourerture Flottow 3. Don Sebastien (Fantasia) Donizetti 4. Spa-Aubade J. E. Strauwen 5. Lakmé (Fantaiaie aur L'Opéra) L. Dealibes 6. La Guerre Joyeuae (Fantaiaie L'Opérette) J. Strauss 7. Lea Viennoiaea (Valse) Zhierer 8. Naar Wijd en Zijd DE BRABAN^ONNE

De Gazet van Poperinghe (1921-1940) | 1924 | | pagina 2