OPGEPAST Football-Liefhebbersü Burgerstand van: Hond de \Y ereld. In 't Binnenland. aankopen H.Cleenewerck-Vandermarliere Van alles wat. Heer Dokter HENRI DE WÜLF Dokter FEYS Groote VELOKOERS Het KIND der ZONDE WISSELKOERSEN. Palace Poperiaghe De Match REYST- POPERINGHE van Heden Zondag speelt zich niet te Heyst, maar wel OP ONS TERREIN van den KOUTER, om 2 112 ure namiddag. SCHRIKKELIJK ONGELUK WAARDEN Amsterdam Bukarest kraleii Kopenhagen Genéve VERLOREN 1 1 aan OO83~~0O 9O9tr WOENSDAG 5 NOVEMBER 1924 KWATTA SOLDATEN Een smaldeel van de Amerikaansche vloot was aan de Henrykaap op maneu vers uitgevaren. Tijdens de schietoefenin gen heeft er aan boord van de «Trenton» eene ontploffing plaats gehad. Deze ge beurde in een der schiettorens en was zoo geweldig dat drie matrozen op den slag dood bleven en er achttien anderen zeer erg gekwetst werden. In den loop van een onverwacht be zoek heeft de geallieerde krijgscommissie van toezicht, in een der groote inrichtin gen Borsig, van Berlijn, verscheidene duizenden houwitsers ontdekt, besteld door de Heichregeering in strijd met de gewone bepalingen van het Versailies- Traktaat. Tusschen Niagara-Falls en Buffalo, in Amerika, zijn twee eleklrieke treinen op elkander gebotst. De twee konvoois werden heelemaai verwrongen. Twee reizigers werden gedood en een tachtig tal anderen gekwetst. M. Coolidge, President der Vereenig- de Staten, heeft eene boodschap afge kondigd, waarin hij den datum van 27 October goedkeurt voor het houden van Navy day of vlootdag. Eenerzijds wenscht hij kort en goed de likwidatie van alle bewapeningen, zoo te land als te water en in de luchtanderzijds acht hij het een gelukkig feit dat Amerika thans eane vloot bezit die zoo sterk is als de sterkste van de wereld, namelijk deze van Engeland. Internationale Tentoonstelling van VOGELTEELT te CHEAUFONTA1NE (Luik) 18-19-20 October 1924 Onze stadsgenoot, de heer Jeremie WARYN, gediplomeerde hennekweeker te Poperin'Ghk, heeft aldaar den volgen den uitslag bekomen. Zilveren Braekel EEREPRIJS en 1PRIJS. Mechelsche Coucou PRIJS. Wij bieden aan onzen ieverigen stads genoot onze beste gelukwenschen. KfWWSP" BERICHT. Bij Art. 22 der wet van 28 Februari 4924 wordt de herziening bevolen van bet kadastraal inkomen en bijgevolg moe ten de buurakten der pachters onderzocht worden. Daar dit werk aan de Politie-agenten onzer Stad voor het grondgebied Pope- ringhe opgelegd is zal een hunner zich binnen enkele dagen ten huize aanbieden om de inlichtingen voor de herziening van bet kadaster op te nemen. Daar de eige naars en pachters verplicht zijn aan voor noemde agenten, die alle geheimhouding opgelegd zijn hunne pachtbrieven te toonen, worden de inwoners eerbiedig verzocht, om de taak der agenten te bespoedigen van nu af bunne pachtbrieven ter beschikking te honden. E een dubbele kettiDg op Zondag 42 de zer in den namiddag tusschen de Cassel- straat en O.L. V. Kerk en terug langs O.L. V. Kruis, Boescheepstraat Keer v. d. ommegang en Casselstraat. Terug bren gen tegen groote belooning ten burele dezer. Stadsnieuws. Zondagrust. Alle Apotheken open tot middag heden Zondag nanoen alleen M. NOTREDAME. Alle Apotheken zijn gesloten van 12 tot 4 ure, en na 8 ure 's avonds Ongeval Dinsdag namiddag was René Denvs langs de Boescheepkalsijde in het naar huis gaan met paard en wagen toen hij alopeens uitgleed en door zijn wagen overreden werd. Hij kon zich wat verhelpen en geraakte tot bij de hofstede Yermote alwaar hij in bezwijming viel. Een dokter werd in allerhaast ontboden, die enkele inwendige kneuzingen vast stelde. De man kon 's avonds naar huis gevoerd worden. Na eenige weken bedlegerig te zijn zal hij volkomen hersteld zijn. Daar zijn er nog die aan hoofdpijn Migraine, Rbmatiek, en aan Grippe willeD lijden, wij hebben hun nochtans genoeg de MONO POEDERS aanbevolen Te koop bij H. Notredame, Groote Markt. Poperinghe, in doozen van 1.75 fr. en van 3.00 frank. Oproeping der manschappen, der klas 4924, van het 2* llniehegiuent, zul len opgeroepen worden li* den 29 November 4924 de verdaag de, de uitgestelde, de militairen der vol gende klassen, toegelaten tot vervoegde indienstreding, en de militairen, geboren van 4 Jan. 4904 tot 23 Juni 1904. 2* Den 34 Juli 492a de militairen ge boren van 24 Juni 1924 tot 31 December 1904. Bericht. Gezondheid gaat boven geld en goed vraagt overal Pops Bron nen Water en Limonades door alle Dok ter* aangeprezen. üombatbolling Dinsdag om Si s' avonds had er ter Boltra van René Cap- poen alhier, eene groote Combatbolling plaats tusschen de beste Bolders van Po peringhe en Reninghelst. De combat was 10 tegen 10 man.de H. Jules Depuydt was hoofdman voor Poperinghe en de H. René Cappoen voor Reninghelst. De Popering henaars kregen eene ferme klopping en verloren al de partijen (eten en drinken), hel was waarlijk een verschrikkelijke uit slag voor Poperinghe. Aan wie de schuld Elektriciteit. Alvorens uwe in richtingen te doen aanntraen, wendt u lot André Cossey, Groote Markt, 42, Pope ringhe, die u, zonder de minste verplich ting, prijs en bestek zal geven. Opening van het Winterseizoen op de Liggende Pers. Op Zondag 49 October had de Koning- en Openingschie ting plaats, bij Emile Decrock, Statie Niettegenstaande er schieting was in Boesinghe, Willem-Teil, enz., waren er toch 62 Koningsgezinden afgekomen, waarlijk prachtige Koningschieting. De Koningsvogel werd tot 3 maal toe afge schoten door de Heeren Dupont Camille, Pop. Gheers Jules, Wachtebeke De- langhe Jerómé, Westoutre. In de bekor ting schoot den sympathieken Hoofdman der gilde van St. Sebastiaan,den Konings vogel met zijne eerste scheut Een onbeschrijfelijk hoera en leve onze Koning weerklonk door de zaal, ook wer te Poperinghe één doode Donderdag morgen om 41 ure bij het verlaten der sehool gingen eenige knapen spelen op een sleepwageutje van de De- cauvillelijn,gelegen langs de Nieuwstraat. Een lijn is daar hoog aangelegd en loopt nog al rap langs blokken af zoodanig dat een wagentje op de hoogte getild met snelle vaait de helling afrijdt. Eenige kna pen verlustigden zich met dit gevaarlijke spel,toen een hunner,Maurice Ghesquière, wonende Beleetstraat, van het wagentje afviel en onder de wielen terecht kwam. Het slachtoffer werd letterlijk het hoofd ingestuikt en bleef op den slag dood. Dei verschrikte kinderen vluchtten in alle rich-j tingen, slechts denkende dat de knaap licht gewond werd. De heer Prosper Van dommele die de eerste ter plaatse kwam vond nog slechts een lijk. De droefheic der ouders is onbeschrijflijk. Aan wie de schuld van dit ongeluk In alle scholen werden de kinders reeds herhaaldelijk verboden daar op die ge vaarlijke plaats te spelen, en niettegen staande het herhaaldelijk verbod gingen toch dagelijks leerlingen uit alle scholen daar hun vermaak zoeken. De aantrek immers is er groot, lijn en wagentjes zijn er ten dienste van de onbe duchte jeugd, en dat door de nalatigheit van wien Waarom dien eigendom nie afsluiten, waarom die wagentjes daar als een lokaas voor de kinderen gemakkelijk gebruikbaar laten slaan. Of moet er mis schien eerst een ongeluk gebeuren, voor aleer aan de veiligheid der knapen gedach wordt zal er nog eerst een kind moeten verdrinken vooraléér dien waterput o dienzelden eigendom gevuld wordt. Wan neer zal men voor de veiligheid onzer bevolking eens ernstig zorgen wanneer zal men alle zulkdanige gevaren uit ons land doen verdwijnen. Ouders spant me de onderwijzers samen om uwe duurbare kinders den weg naar het gevaar te ver bieden, want zonder uwe hulp zijn de ver maningen der onderwijzers nutteloos. Maandag toekomende wordt het slacht offer in St. Janskerk om 8 ure begraven Wij bieden aan de bedroefde familie onze inigste gevoelens van deelneming in de rouw die haar komt te treffen. Roesselaere Woensdag morgend kwam Henri Dewulf, paardengeleider Meenensteenweg, alhier gereden met een paard en licht rijtuig geladen met tonnen Gezeten op een dezer viel hij, tengevolge eener zweking, ten gronde het paard zich los voelend, liep in dolle vaart door de Yperslraat, Zuidstraat, Groote Mark en Noordstraat. Hier sprong Petrus De Grvse, wonende Groenenstraat naar den kop van het dier en gelukte er met groote moeite in het tot stilstand te brengen Zaterdag namiddag kwam Dewulf herbergier, gereden per rijwiel in de Bruanestraat toen hij botste op Amanda Muylle, echtgenoole Jan Verhee, in deze straat wonende, waardoor de vrouw me geweld wérd ten gronde geworpen. Ge lukkig werd zij niet gekwetst en kwam er met den schrik van af. Oostende Daar de zee Woensdag morgend kalm was waren de torpebooten SPORT FOOTBALL den er menige glazen geledigd op de ge-|en wachtschepen uitgevaren als naar ge Wilt gij teel bediend worden, doet uwe zondheid van onzen nieuwen Koning. Wij bieden hem onze beste gelukwen- schen. Na de Koningschieting had de groote sehieting plaats. De Oppervogels werden als volgt ge schoten Oppervogel Alberic Decommer Dicke )usch. Zijdvogel Jeróme Lelieur Poperinghe. Sterkx C. KalleDeschilder René Sterkx G. Bericht Wilt gij een goede lan aarn koopen voor velo of moto aan gena- digen prijs, wendt l" bij Maurice Devos, Yperstraat Poperinghe. Allerzielen 'tKerkhof is open, Vrijdag. Zaterdag, Zondag, en Maandag, tot 5 uur 's avonds, ter gelegenheid der eesten van allerheiligen en allerzielen. BELANOERIJK. Voor de St-Maarten en de St-Niklaas geschenken, eisoht gezonde Chocolat zonder ijzerdraad vervaardigt. Dit jaar heeft het huis De Werkende Bit, Yperstraat, 24-28-30, eene bijzon dere schoone keus van fijne Chocolade in huis vervaardigd en gewaarborgd zonder ijzerdraad. Onze Marsepein, is uitnemend goed en gewaarborgd zuiver Amandels en suiker. Biscuits H. Maes-Rommens. woonte voor het bewaken der gevaarlijke zone tijdens de schietoefeningen. Rond 40 ure stak opeens een geweldigen Noord- Oosterwind op welke de kleine vloot dwong in allerhaast terug te keeren naar de haven. Toen de V. 2. nog opeen mijl afstand van de haven was deed zich op eens een defekt voor aan de motor. De torpedoboot werd geweldig geslingerd door de woelige baren, en hij moest het noodsein uitwerpen. De sleepboot werd dadelijk uitgezonden welke hem zonder ongevallen terug naar de haven bracht Kortrijk. Maandag avond zagen de politieagenten, op dienst in Overleie, eene samenscholing van volk. Nader ko mende, werden zij door een der aanwe zige kerels gesmaad, die ook weigerde zijne eenzelvigheidskaart te toonen. Hij werd naar het politiebureel geleid alwaar hij verklaarde te heeten T. C.., afkomstig van Heule. Proces-verbaal werd ten zij nen laste opgemaakt. Gheluwe Donderdag nacht zijn dieven langs den waaier in de beenhou werij gedrongen van de kinders Charles Delrue, wonende Meenenstraat. In den winkel stolen zij een hesp, braken de tooglade open en roofden den inhoud, 65 fr. Daarna drongen zij in eene neven kamer, doorsnuffelden en doorzochten alles en wierpen den inhoud ten gronde zonder iets mede te nemen. Bij den vela- maker Pinoy braken zij de voordeur open Lijdt Vaan de maag, beproef eens\stolen uit den winkel allerlei velobenoo- Apatheker Vermantfere's Ware 1AA6PILLEN.digheden en 43 lantaarnen. Degendarmen verkocht bij Apotheker H. NOTREDAME van Wervick kwamen ter plaats Groote Markt. Poperinghe. onderzoek instellen. WIELRIJDEN. De Ze*-dagen van Gent Het is officieel beslistde Zesdagen van Gent zullen plaats hebben van 27 October tot 2 November. De volgende ploegen zijn aangeworven Jules Van Hevel-Lueien Buysse (Belgen) Piet Van Kempen-Cesar Debaets (Holl.-B.) Emiel Aerts Marcel Buysse (Belgen) J. Brunier-Lacquehay (Franschen) Van Duyn-Bontekoe (Hollanders) Aloïs Persyn-Verschelden (Belgen) Pierre Vandevelde-Dejaegher (Belgen) Hellebaut-Victor Standaert (Belgen) Noël-Putzeys (Belgen) Verschueren-Dewaele (Belgen) Jules Matton-Omeye (Belgen) Edward Dick-Méchant (Belgen) Julien Delbecque-Declercq (Belgen) Louis Maes-Remi Cant (Belgen) ATHLETIEK. Zondag laatst had de ze belangrijke loopvved- strijd plaats, waaraan JjT 49 athleten het vertrek - namen,waaronder Yan- q. L- denbroele.Defleurquin, - iTloostermans, Blondeel Alcoolverbruik in België Aan het onlangs verschenen jaarboek van den antialkoolisehen studiedienst kunnen wij de volgende cijfers over het alkoolverbruik in Belgie ontleenen. Het verbruik van gedistilleerden alkooi is thans op de helft van 4943 gevallentoen was het o liters per persoon, thans 2.52 lit. Het aantal drankhuizen is van 240.000 gedaald tot 417.000. Sinds 1921 neemt het alkoolverbruik echter toe in 4924 bedroeg het 1 lit. 982 lit. 39 in 1922 2 lit. 52 in 1923. Ook het verbruik van gegiste dranken neemt toe 138 liter per persoon in 1920 469 liter in 4924 202 liter in 1922 234 lit. in 1923. Op zijn Amerikaansch De Amerikanen, zooals ze alles doen, visschen en jagen ook in 't groot. Er wer-j den in de Vereenigde-Staten niet minder dan tien millioen visehverloven en zeven millioen jaehtverloven afgeleverd. Del visscbers beschikken er over 22.000 mijlen kust en 25.000 mijlen oevers van zoet-waterrivieren. Ook dit is een eer-! bied waardig cijfer alhoewel er geklaagd wordt, dat de fabrieken meer en meer het water bezoedelen. De regeering, die de lien miljoen visschers, welke tevens kie-1 zers zijn, niet wil mishagen, heeft be loofd maatregelen te treffen om hel bezoedelen van het water te keer te gaan. Verlaging der spoortarieven Men voorziet dat in den loop van dit jaar geen belemmering op het spoor zal voorkomen tijdens het ^drukke tijdperk, dat overeenkomt met den oogst der beet-] wortels en het vervoer van den kolen- voorraad voor den winter. Het vervoer blijkt in aanzienlijke mate] afgenomen te hebben, zoodat het beheer een verlaging der tarieven eerstdaags zou invoeren. Duitsche kolen voor Belgie Het Belgisch kantoor voor de verdee ling van Duitsche kolen deelt de cijfers! mede van de verzendingen van i tot 301 Juni jongstleden. Zij komen op een totaal van 344.447 ton, waarvan 474.483 perj schip en 469.962 per spoor werden ver zonden. Bovendien bleef op 30 Juni een reeds bevrachte hoeveelheid van 45.480! ton te verzenden, waarvan 5.299 ton gas kolen, 8.173 ton gas-vlamkolen 29.642] ton cokeskolen, 2.009 ton nijverheidsko len en 300 ton hoogovenscokes. Postchccks Einde September 1924 waren de aan-l geslotenen tengetalle van 131.128. Gedu-| rende de maand beliepen de boekingen op de rekeningen tot meer dan negen miljard zes honderd miljoen frank, die) zich verdeelden als volgt Stortingen fr. 4.497.435.410,841 Overschrijvingen 6696.357.760,92} Cheeks aan houder 634.912.002,9't Cheeks op naam en vers. 836.453.358,581 Totaal fr. 9.664.860.532,28) Totaal sedert 1 Januari87.852,892.420,49 Taks op de automobielen Het ministerie van financies herinnert] aan de automobielisten, motorrijders, enz., dat, krachten artikel 6 der wet vaD 28 Maart 4923, het vierde van de taks verschuldigd is op de automobielen en andere stoom- of motorvoertuigen, waar van het gebruik in den loop van het vierde trimestre begint. Anderzijds moet de aan gifte gedaan en de taks betaald worden, vóór elk gebruik der voertuigen. Bij ge breke van aangifte, wordt de ontdoken taks van ambtswege verdriedubbeld en wordt eene boet van 50 tot 1.000 fr. ver beurd. Grootouders genoeg Onlangs werd te Spy, in de provincie Namen, het kindje geboren van Mad. Leon B.. De moeder is 48 jaar oud en hare moe der, die trouwde toen zij 45 jaar was,telt POPERINGHE, van 17 tot 24 October 1924 Geboorten 270 Vandecasteele Robert z. v. Arthur en Alice Clabau 271 Beele Beatrice, d. v. Maurice en Maria Milleville 273 Quaghebeur Jeanne, d. v. Jeremie en Helene Bafcop. Overludens 202 Huyghe Anna, 7 j seholierster, d. v. Jerome en Julia Blanc- kaert, sectie G. 203 Waeles Joseph, 18 j., "student, ongeh., Boescheepstr. 204 Ghesquiere Maurice, 13 j., scholier, sectie E. Huwelijken 88 Denturck Germain, 24 j., aardewerker, en Minne Zoé, 27 j., dienstmeid, b. v. Pop. 89 Mahieu Jeremie, 23 j., werkman, en Verhaeghe Bertha, 48 j., werkster, b. v. Pop. 90 Decrock Jerome, 22 j., bankbediende, en Gelein Antoinette, 23 j., z.b., b. v. Pop. 91 Hauwen Sylvain, 22 j.,pasteibakker en Lietaert Marie-Therese, 49 j., z. b., b. v. Pop. Beloften 136 Sterkens Guslave, brouwer-Ingenieur, v. Merxem en Duflou Marie, z. b., v. Pop. 437 De Itoo Julien slachter, en Desehodt Marie, z. b., b. v. Pop,438Beun Gerard, koopman, en Ryckewaert Julia, z. b., b. v. Pop. Donderdag 30 Oktober 1924 om 10 ure 's morgens in de parochiale kerk van Sint Jan SOLEMNEEL JAARGETIJDE tot lafenis der ziel van Maandag, 4 November te 10 uur in St. Bertenskerk, plechtige rouwdienst voor de zielen der burgelijke en militaire slachtoffers van den oorlog. Het kabinet van Tandartsenij le P0PER1HGHE wordt voor goed gesloten Desnoods zich te wenden tot Hr32, Leopoldlaan, 00STEF1DE Telefoon 842 STAD POPERINGHE in de Veurnestraat. Voor alle onderbeginnelingen - Afstand 50 km - Inschrijving bij II. Bruneel, velomaker, Veurnestraat, van 1 lot 4 Vertrek om 2 uur stipt. Tentoonstelling van Reisduiven Heden Zondag van 8 tot 2 ure, worden 37 Keisduiven van Julien Missiaen ten toongesteld ter herberg De snippe bij 'tZwijnland, bij Julien Missiaen. Hij zal het alsdan laten weten wanneer de ver- kooping zal plaats hebben. Al de duiven zijn geteekend geweest door de H. H. René Dupont en Camille Merlevede. Om een ieder in de gelegenheid te stel len dit aangrijpend drama met de groote tooneelspelers Poldi So rei en Louis de Vriendt in de hoofdrollen te be wonderen. Heeft het bestuur besloten op Woensdag 25 November nog een op voering te geven. Van af heden kunt ge uwe plaatsen laten voorbehouden. er nu 34 terwijl ook hare moeder nog Vandenbroele en De Fleurquin nemen I leeft en er 60 is, en zich mag verheugen dadelijk de leiding en houden vol tot rond I dat haar moeder ook nog op 80 jarigen den 7nkm. den zool der schoen van Van-1leeftijd in uitmuntende gezondheid ver- denbroele loskomt, hij stopten bindt erin Ikeert. alle haast een zakdoek rond. doch zietj Het kind heeft bijgevolg,langs moeder s niettemin een tiental medekampers voor-1 kant, zijn moeder, grootmoeder, over- LACHEN Het lachen is eene gift die den mensch alleen toekomt. En een gulle lach is goed voor ziel en lichaam. Hoe hartelijk kan het klinken tusschen goede lieden De - .dieren kunnen dat niet! Kwinkslagen bijstoomen. Hij begingt de achtervolging grootmoeder en achterovergrootmoeder. I brengen leven in een °-ezelli<re Dartii Het werkt aanstekelijk. Hier is een komieke- en weet er één... twee... drie... enz. in te I Langs vader s kant, heeft het kind ook lalen doch gelukt er niet in De Fleurquin groot- overgroot- en achterovergroot- vervoegen. De aankomsten waren I ouders, t En is voor iedereen zooveell i^De Fleurquin (A.A.G.) de 40 km. in [niet Vandenbroele (A.A.G.) op 6 min. 2. 00 meters 3. Cloostermans (Jong Vlaanderen) op 100 m. 4. Degreef (R. C Lok.); 5. De Martelaere (Sleydinge) De volder (J.V.)7. Decleener (J.V.) 8 ^an Oostende (A.A.G.); 9. Vercruysse Kortrijk); 40. Lambrechts (Kortrijk) 4. Blondeel (A.A.G.) Het was een uiterst prachtige koers van Vandenbroele en De Fleurquin. Scholieren (4 km.) 60 deelnemers 4. Stevens (A.A.G.) in 46 m. 12 s. 2. )e Greef (Lok.)3. De Blus (J.V.) Jammer dat Samyn hier niet bij was, hij zou zich goed hebben doen opmerken. Zondag 30 Nov. Cross du Soir te russel. Binnen kort geven we de vastgestelde eendagen van wekelijksch entrainement. j. p. Onbestelbare poststukken De volgende cijfers stemmen tot na- denken, daar zij een gedacht geven van het gemis aan... nadenken van onze jlandgenooten. Over 4924 zijn natuurlijk ling, zoo'n drooge, die maar zijn mond hoeft open te doen om de menschen te doen lachen. Daar is een drooge piet,die het ook beproeven wil, en nog het meeste bijval heeft als hij het verkeerd doet. Daar is iemand die uwe eigenaardig heden komisch nadoet, die een dom of ook een wel gevat eo vlug antwoord de globale cijfers nog niet gekend, maarlgeeft op eene aanmerking, die iemand over !923 bedraagt bet aantal brieven en briefkaarten, die onbestelbaar zijn verklaard, voor binnenland naar buiten land 276 866 en voor buitenland naar binnenland 86,423. Over 4924 zijn de cijfers per maand aldusuit het binnen land, Januari 49,836 Februari 49,498 Maart 20,491 April 21,732 Mei 20,300 Juni23,870 Juli 8,920. Wat zijn er toch verstrooide lieden En wie eens goed erin laat loopen. Alle grappig heden brengen bun deel bij lol het onder houd onzer vrienden. Gaan de zaken niet meè zijn we som ber gesteld overstelpt ons de droefheid bevinden we ons in zware gemoedstem ming een slimme trek, een gepaste toe speling of feiten of personen, brengt de lachspieren in beweging en we zijn ander mensehen. Het is een der kostbaarste zal zeggen wat al kwaad bloed die onbe- giften van den Schepper aan den mensch stelbare stukken hebben gemaakt bij de geschonken, van grooter waarde dan geld personen, die ze niet ontvingen, bij de en goederen, en die de menseh met volle schrijvers, die geen antwoord kregen. 1 genot benuttigen ma*. Berlijn Chriitiania Italië Londen Madrid Montreal New-York New-York cibles Parijs Prague Stockholm WISSELKOERS der WEEK DiasT jWoeo. iDond. len diamanten kruis hangende Maan. 8l6.23j8lö.2s|817.50j8l8.37 ^9* - - 'iÖT&t>' -2-A7*97.75 359^501 m*5s 357 50|359.30 401.25] 400.62:399- 400.12 90 751 90.77 93.73; 93.70 93.481 279.75 *79.75179.37 20.81 20.80 20.72 20.87; 20.81 30.87 20 82 40B.7Mioe.7e 62.20 62.30 20.71 20.73 108.97 62- 355 87 555.23 553.23 90.45 90.50 93.65 279.50 20.80 20.7 20.78 109.- 62.12 553.87 Deuren open om 7 uur Begin om 8 uur Het Overgroot Lachsucces Lustig* op*r*tt« in riir bedrijven door DIRK JAKSE Regie Henri CASPEELE Bewerking van Maurice CORNELLS 0» Lustig* 0p*r*tu KWATTA - SOLDATEN heeft, duizende kecren, te Brussel, te Antwerpen te Oostende, te Mechelen, te Leuven en in Hol land, overal een buitengewoon succes behaald -tr I wnonip vnnr h^t hatvakon rtai» ctoxtq o rlnir* IN DE BRONZEN KLOK bij SMID Yperstraat, 43. POPERINGHE. Daar zult gij vinden kloeke Jaehlstoven Foyers de luxe, Calorifers voor salons en herbergen, alle slach van Lands- en Timmeralaam. en Doodkistgerief, Beet- molens De Paepe. Wasch- en Boterkerns, Keukeogerief, alles aan zeer genadige prijzea. Ouder* waakt over uwe kinderen. Uilslageu van Zondag 19 October. Ill Afdeeling Thielt 3 Dixmude 1 Heule 3 Heyst Reruy Sport 3 Ghistel 1 Poperinghe 0 Thoureut 5 Football Club Poperinghe Pardaf,wij hebben het nog eens zitten, en weer zoo iets van 5-0. Hewel Clubmannen dat inoet beginnen veranderen hoor, zoo mag dat niet blijven duren, 't is waar,ge hadt weer tegenslag maar, 'k weet niet,ten draait nog niet In ons elf tal, bijzonderlijk in de vuurlijn. In den eersten haiftijd was Thuurout meest ten aanval, maar in den tweeden waren de onzen de baas, maar er zat geen energie in, niet een schot naar het doel, 't was toch zoo'n aardig spel, niet brut, niet zacht niet rap, niet traag 'k weet niet, maar 't was gelijk geen match voor *t kampioenschap. Onzen Keeper heeft ook nog zijn form van ver leden jaar niet teruggevonden, inaar hij heeft besloten van Zondag aanstaande niets te laten paseeeren, dat is wel Miel, ge kunt als ge wilt, En gij mannen, zoekt eens 't schoon samenspel, zijl eens rap op den bal, en geeft rap over. en bij de minste gelegenheid schiet naar het doel. Heden Zondag krijgen wij loor nt het bezoek van den F.C. Heyst, die door hun onbespeelbaar terreiu, verplicht «ju de verplaatsing te doen. Wij zullen met een eenigszins gewijzigd elftal optreden, maar geen moed verloren mannen, eens de han den uil de mouwen, en Iaat ze niet heienvloeden door de vorige uitslagen, We moeten kost wat kost ons leven beteren, en onze supporters laten zien dat ge uwen man kan staan. Dus met volle betrouwen in de toekomst Zondag ten strijde, en eens getoond dal gij nog altijd een beetje daar zijl. HEDEN ZONDAG Om 10 uren F.C. Pop. II Scholieren Scholieren allen op post voor uwe laatste training, om Zondag goed geoefend op te treden in den eersten match voor het kampioenschap. Om 2 1/2 uren Kampioenschap lil Afdeeling F.C. Poperinghe F.C. Heyst scheidsrechter Vanseveren. Heeren Spelers Koopt uwe football- schoeneo en toebehoorten bij A. Cossey- Van Mol, rechtover 't gasthuis. Gij vindt er de meeste keus aan genadige prijzen. Ronde van Gent. Op verzoek van 't Stadsbestuur. van. Op Zondag 26a October 1924 On n-flfll ÓI4 ÓAn 4.: - I Tltnnl bArtff Ka4 Li'mA 1-1 TV75

De Gazet van Poperinghe (1921-1940) | 1924 | | pagina 2