SPORTNIEUWS REBLAMESTOET35 wagens en groepen GROOTE OPENLUCHT BINEMAVERTOONING ZESDE JAAK. Nummer 16 BIJVOEGSEL Zondag 18 April 1926 Om 3 üre namiddag heden zondag te poperinqhe Om 8 12 ore s avonds W1ELRIJDEN DE ZES DAGEN VAN PARIJS Overwinning van Warnb»t-Lacquehaye L>e sprinten van Donderdag werden ge wonnen als volgt Eerste reeks, door Aerts, Degraeve, Aerts Degraeve, Van Kempen, Baron, Dewolf,Gior- getti, Van Kempen en Degraeve. Om 8 uur juist een Donderslag Giorgetti geeft op De Italiaan leed al verscheidene dagen aan een longziekte en moet het ten slotte vol spijt laten steken. Tweede reeks, door Beyl. Aerts, Baron, Cugnot, Roels, Van Kempen, Degraeve, Cug- not, Beyl en Van Kempen. Als niemand er het minst aan dankt, is Horan weg, Mac Nainara neemt over en zij ontdubbelen zich. Gedurende eene groote jacht nemen Wamb9t-Lacquehaye eene ronde. Faudet, ziek zijnde en die juist komt te vallen, trekt er ook uit. Ken nieuwe ploeg Girardengo-Van Kempen wordt gevormd. De sprinten van Vrijdag werden gewonnen als volgt Eerste reeks, door Texier, Stockelynck, Beyl, Aerts, Dewolf, Texier, Faucheux, Texier Faucheux en Texier. Cugnot heeft er genoeg van en vergaart pak en zak. Choury, ziek zijnde, geeft ook op en ter stond vormen Aerts-Baron een nieuwe ploeg. Er worden ronden genomen, verloren, her nomen. De rangschikking ondergaat eik oogenblik veranderingen. Tweede reeks, door Van Kempen, Degraeve Texier, Degraeve, Van Kempen, Van Kempen Van Kempen, Oliveri, Van Kempen en De graeve. Mac Namara Horan nemen eene ronde Derde reeks, door Degraeve, Beyl, De graeve, Oliveri, Stockelynck, Lacquehaye, Lacquehaye, Lacquehaye, Oliveri en Oliveri. Gedurende de sprinten nemen Degraeve- Thollembeek, Wambst-Lacquehaye, Marcot- Putzeys en Oliveri-Ferrario eene ronde. De Gebroeders Vandenhove kunnen een ronde nemen zooder strijd. De Franschman Baron geeft het op. De sprinten van Zaterdag werden gewon nen als volgt Eerste reeks, door Horan, Degraeve, Van Kempen, Dewolf, Van Kempen, Degraeve, Van Kempen, Degraeve, Van Kempen, Beyl. Tweede reeks, door Degraeve, Van Kempen Beyl, Ferrario, Degraeve, Wambst, Dewolf, Tbollembeek, Vandenhove en Oliveri. Tijdens deze sprinten wisten Dewolf-Sto- ckelynck, Beyl-Goossens, Degreeve-Thoilem- en Mac Namara-Horan een ronde te nemen. De sprinten van Zondag werden gewonnen als volgt Eerste reeks, door Aerts, Goossens. Roels. GirardeDgo, Oliveri, Girardengo. Roels, Goos. sens, Van Kempen en Texier. De laatste sprinten, door Degraeve, Dewolf Putxeys, Van Kempen, Van Kempen. Mac Na mara. Wambst. FtoOKmans. ^ambst. Van Kempen. Van Kempen. Beyl. Van Kempen en Van Kempen. Tijdens de laatste sprinten wisten Wambst- Lacquehaye eene ronde te nemen 548 p. DE OFFICIEELE l'ILSLAG 1. WAMBST-LACUlEHAVE(Fr Op 1 ronde 2. Mareot-Putzeys 704 Op 2 ronden 3. Dewolf-Stockelynck 314 4. Mac Narnara-Horan 433 Op 3 ronden 5. Oliveri-Ferrario 404 0. Degraeve-Thollembeek 308 7. Boogmans-Roels 324 8. Beyl-Goosseus 200 0. Vandenhove Gebroeders 477 Op 4 ronden 40. Van Kempen-Girardengo 860 41. Texier-Catudal 201 Aerts en Faucheux gaven op tijdens het laatste uur. In 444 uren 3,323 km. DE ZES-DAGEN VAN BERLIJN Donderdag 8 April werd het vertrek gege ven voor de Zes dagen van Berlijn. De vol gende ploegen waren aan den start Beckman-Eaton (Amerika) Sergent-L. Louet (Frankrijk) Lioari-Binda (Italië) M. Buysse-Bauer (België-Duitschland); C. De Baets-Saldow (België-Duitschland) Frederickx-Lorenz (België-Duitschland) Standaert-Hahn (Belgie-Duiischland) Knappe-Rieger (Duitschland) Gottfried-Junge (Duitschland) Koch-Miethe (Duitschland) Miihlhoff-Hurtgen (Duitschland) Longardt-Behrendt (Duitschland) Schrage-Hausler (Duitschland) Pohl-Martin (Duitschland) Van in den aanzet werd er heel hard ge. reden. De eerste sprinten zien vooral Sergent- Louet van voren komen. De sprinten van Vrijdag werden gewonnen als volgt Eerste reeks, door Louet, Beekman, Louet, Marcel Buysse, Louet, Sergent, Louet, Rieger en Louet. De ploeg Dobe-Hausler werd met een ronde gestraft voor het aflossen zonder draad. Tweede reeks, door Cesar De Baets, Louet Linari, Pohl, De Baets, Rieger, Knappe, Ser gent en Hurtgen Derde reeks, door Eaton, Beekman, Knappe Sergent, Louet en Buysse. Eaton, Pohl en Muhlhoff deden eenen ern st igen val. De twee eersten kwamen er goed vanaf, maar Muhlhoff moe9t wegens hersen schudding den strijd staken. De sprinten van Zaterdag morgen waren uiterst bewogen, Louet en Sergent wisten er elk drie binnen te halen. DebaeU-Saldow,Standaert-Hahn, Pohl-Mar tin werden regelmatig gedubbeld en Dobe- Hausler moesten zelfs twee keeren de leiders latei voorbij gaau. Saldow die ziek is geeft op. Daar Hurtgen reeds geruimen tijd alleen reed, sloeg Debaets onmiddellijk akkoord met Hurtgen om den strijd gezameotlijk voort te zetten. Om 4 uur wil Rieger van geen voortdoen meer weten en komt aankondigen dat hij aai den strijd verzaakt. Knappe doet ondertus- schen alleen voort. Tijdens den vierden nacht wisten Dobe- Hausler eene ronde te nemen. Pohl-Martin verloren er een. De sprinten van Zondag werdsn gewonnen als volgt Eerste reeks,door Jungs, Gottfried, Knappe (i), Hurtgen, Junge, Pohl eo Sergent (3). Tweede reeks, door Longardt, Dobe, Koch Beekman (2), Louet, Liuari, Eaton, Beekman eq Behnrendt. Derde reeks, door Louet, Sergent, Pohl, Gottfried, Linari en Sergent. Tijdens een jacht werden verscheidene ploegen gestraft met een ronde voor het af lossen zonder draad. De sprinten van Maandag werden gewon nen als volgt Eerste reeks, door Eaton, Bauer, Behreudt elk twee, Frederix en Hahn. De ploeg Dobe-Hausler welke zeven ronden achterstel had moest de pitte verlaten. Tweede reeks, door Behrendt, Beekman, Eaton, Beekman, Pohl, Beekman, Gottfried, Junge, Binda en Beekman. Derde reeks, door Eaton, Gottfried, Eaton Bauer, Gottfried en Koch. De sprinten van Dinsdag werden gewonnen als volgt Eerste reeks, door Gottfried, Beekman, Gottfried, Binda, Beekman, Eaton, Beekman, Junge, Behrendt en Longardt. Tweede reeks, door Behrendt, Bauer, Hahn Bauer, De Baets, Junge, Eaton, Hirtgen, Lorenz en Hahn. Om 9 uur Dinsdagavond verklaart Buysse op te geven daar hij te veel afziet van den zadel Bauer verliet de pist om 40 ure. Derde reeks, door Hahn, Beekman, Eaton, Linari, Junge en Beekman, De sprinten van Woensdag werden gewon nen als volgt Eerste door Binda, Eaton Beekman, Lon gardt, Beekman, Hahn, Beekman, Eaton, Beekman en Louet. DE OFFICIEELE RANGSCHIKKING 4. SERGENT-LOUET 484 p. Op 4 ronde 2. Beckman-Eaton 468 3. Gottfried-Junge 298 4. Lorenz-Frederix 480 4. Linari-Binda 480 6. Miethe-Kock 60 Op 2 ronden 7. Standaerd-Hahn 444 8. Cesar De Baets-Hurtgen 405 Op 3 ronden 9. Behrendt-Longardt 434 In 445 uren 3,657 km. 490. DE RONDE VAN VLAANDEREN voor On&fhankelijken Zondag werd De Ronde van Vlaanderen over 228 km. voor Onafhankelijken verreden Om 9 u. 45 werd te Meirelbeke, door den burgemeester Hebblinck het vertrek gegeven aan 85 rijders. Ziehier de orde der aankomsten die plaats had in den velodroom van Meeaen 4. PE YERHAEGEN, om 4 u. 40, de 228 km. in 6u. 54 m. (hetzij een gemiddelde snel heid vau 33 km. 45 m. in t uur 2. Lode Muller (gedekl.) 3. Lox 4. J. Yervacke, om 4 u. 44 m. 30 5. Dewit, om 4 u. 42 m. 42 s. 6. Van Aken, om 4 u. 42 m. 40 9 7. Van den Eynde. id. 8. Deguitte. id. 9 Vuylsteke, id. 40. Gyssels, ora 4 u. 43 m. 05 s. De GAZET van

De Gazet van Poperinghe (1921-1940) | 1926 | | pagina 3