Burgerstand van: SURCOUF Groote Yelokoersen Laisse Commereiale de Haulers Palace Theater itedelijke Teekenschool Van alles Vat Drinkt "MAS-CAR" bier Drinkt "MAS-CAR" bier Sportnieovs Aan de Lekkerbekken Zioht- Speelkaartenten bureele dezer. öinncnlanö POSTZEGELS v°°\ Strijden en overwinnen De Tante van Charley TE VEEL VROUWEN VER.VA KEL1JKIIE DES Kén ftt Lark Gfv Iowa) baar-'Denver, is uit de riggëis geUoptn ea de lo|jAr?fif de foërgöü, óftgonsen c«l stapwagon werden Ui dfc ^iaosarrvier geslingerd. Vijftien "personen werden gedood en vijf tig gekvi !5t, waarvan 25 xeer erg. Het 3 1 2jarig jongentje Marius Mol let, van Tbou, had al spelende een nagel ingeslikt Het kind werd naar het gasthuis van Rochefort overgebracht, doch de na gel zat reeds in de ingewanden en had deze doorboord. Uok is het kind kort na dien overleden. Te Saint-Pierre Laval was er eene woordenwisseling onstaan onder jagers. Een hunner M. Julien, 58 jaar oud, werd door een geweerschot gedood een ande re M Ferrard, werd erg gekwetst Te Sittard heertchte dezer dagen een groote beroering, door het feit dat een tweetal kerels in tal van winkels der middenstad, valsche zilverbons van 50 gulden uitgaven. Een der rakkers, een Duitscber, werd dra aangehouden. Enkele uren later werd zijn gezel, eveneens een Duitschers geknipt. Het eerste onderzoek wijst erop, dat de omliggende gemeenten om zoo te zeggen overstroomd zijn me valscbe zilverbons, die heel gemakkelijk te herkennen zijn aan een drukfout op de achterzijde, waar het woordje jaren me dubbele a is afgedrukt. In t geheel wer den 000 valsche bons uitgegeven. Zomd&g laatst delen de ieeniiigen de Stede lijke Teekenschool hun jaarlijks studiereisje Dit aar was het bezoek der merkw eerdigheden van joq. Dijtmude en Veurne, het doel van hun uit stapje. Wij lezen in La Revue Musicale Beige Het feest gegeven door de uitstekende Koninklijke Philhatmonie van Poperinghe dewelke de Turn-Club vergezelde bakw&m een overgroot suocas. De Philharmonie met gezag beatuurc door M. Van Klslande, gaf op het kiosk van den zeedijk een prachtig concer waarvan de stipte uitvoering algemeene toejuichingen verwierf. De uitmuntende vertolking der stukken van Belgische toondichters (P. Gilson, E. J. Strauwen Langlois, enz.) onder de uitstekende ba guette van den bestuurder, werd warm toegejuicht. De uitvoerders en hun leider werden door den bestuurder der feestcommissie gelukgewenscht. "s Namiddags, voor eene geestdriftige menigte, behaalden de tur ners, in hunne lenige en smaakvolle oefe ningen,eveneens een onvergetelijk succes In aandenken van hun uitstap werd hun een prachtig kunststuk overhandigd. Het huis Dan. GRUWEZ, Crombeke heeft de eer zijne talrijke klienten mede te deelen dat het een nieuw soort bier te koop stelt, namelijk HELLES-BIER der groote brouwerij CHASSE ROYALE. Alle liefhebbers proeven eenHELLES Hst is ook stellig bewezen, dat alwie Cbass drinkt er nog wil drinken, om dat bet, het zuiverste der bieren is Daarom, verre en na^r, vraagt maar eea goeden Demi ChassKost bij duur bij is goed. Afschaffing der taksen op rijwielen I in Italië Zoo er nog antifacistiscbe wielrijders bestonden in Italië, zal men er voortaan geen meer vinden, want M. Mussolini komt ze aan hem te verkleven door een maatregel, welke zeker gunstig zal aan vaard worden hij heeft de taks op de rijwielen afgeschaft. Italië doet alzoo een geschenk van meer dan 20 millioen aan de ri;wieiers tangezien de laatste optelling 2 224 025 rijwielen vermeld. Deze zelfde optelling meld ons dat Lom- bardie de provincie is welk bet meest rijwielen telt: 508.932tegen 427.054aan Venetië 233 640 aan Piémont. enz. La Calabre *eorxeker tengevolge der P L Co*tt i er schurken is de armsle provincie met 3 934 rijwielen. Het is Mi'aan welke meest rijwielen ziet looran 237 852. Turin 116 8^3. Rome .33 7*92. enz De opbrengst der Italiaan- sehe fabrieken wordt jaarlijksch geschat op 330.000 rijwielen Zoowel als in Fraoknjk en Belgis schijnt het r wiel in TUlie eene «klein» volksko- r cgin* te zi;o. volksgetiidheid Mussolini geen schaduw wil aan brengen aangezien hij deze aanmoedigd door de jaarlijksche taks >ai 10 frank welke, v,i vreezen nog lang te zuilen kennen af te schaffen Stadsnieuw». Zondagrust. Alle Apotheken open tot middag heden Zondag nanoen alleen M. KESTELYN. Alle Apotheken zijn gesloten van tot 1 ure, es na 8 ure 's avonds Stierenkeuring. De heer Gou verneur laat weten dat de ingestelde stierenkeuring en omschrijvingsprijskamp voor stieren en koeien, benevens de prijs kamp voor de bewaringspremiën der stieren, voor de 12* omschrijving zullen plaats hebben te PlHiVEN, op Dinsdag 14 September aanstaande te 11 uur voor middag. Daar zyn er neg die aan hoofdpijn Migraine, Rhmaliek, en aan Grippe willes lijden, wij hebben hun nochtans genoeg de MONO POEDERS aanbevolen. Te koop bij H. Molrtd8mi, Groote Markt, Poperinghe, in doozen van 4.50 fr. en van 8.00 frank. Auto-ongeval. Maandag avond rond 8 uur gebeurde langs de Proven steenweg,hij de Melkerij,een auto-ongeval dat gelukkiglijk geen erge gevolgen had Zekere Auguste Landuyt van Wevelghem, was naar Poperinghe gekomen voor de hommelpluk en bad Maandag wat diep in 't gias gekeken. Rond 8 uur, in 't naar huis gaan bolste hij op de auto van Heer A.B., die Poperinghewaarts reed. De on gelukkige bekwam eenige uitwendige wonden en werd met de auto van Heer A.B., naar het hospitaal gebracht waar Dokter Devos de gekwetste de eerste zorgen toediende. Heden Zondag zal de man waarschijnlijk het hospitaal kunnen verlaten. Stadsschaal - Poperinghe. De opening der Hopschaal voor het inhalen van Stadshop is vastgesteld op Zaterdag 25 September 1926. Hf,t Bestuur. Besluit Bij besluit van den heer Opziener-Veearts, mogen de viggemarkten hernemen. Bericht. Deze die willen mede doen aan den prijskamp der geiten en bokken te Yperen den 22 September aan staande moeten zich in het Volkshuis aangeven. Het Bestuur. Ouderdomspensioenen. De uit betaling der ouderdomspensioenen zal plaats hebben ten stadhuize Maandag 20 en Dinsdag 21 September a s. telkens van 1 tot 4 ure 's namiddags den eersten dag Toor de letters A tot en met K den tweeden dsg voor de overigen. Fonds der Meestbegcuifden. Vrijdag laatst bad alhier op bet Stadhbie het schriftelijk onderzoek plaats Dertig jor.ge.ingen entwee mesjes hebbea zicb aangeboden. Binnen kort zal het monde- lijks examen plaats bebbeu. Camiel Wijffels, oud 39 jaar. gehuwd en vader van drie kinderen, was Zondag bezig zijne zaag te zetten, toen de vijl uitschoot en wel zoo ongelukkig dat ver scheidene pezen van den pais doorgesne den waren. Hij werd in allerbaast na een eerste verband naar het hospitaal te Yper overgebracht. De schrikkelijke hitte die alhier sedert eenigen tijd beerschte, heeft een slacht offer gemaakt. De kleine Marcelline Am- pe is tengevolge der groote warmte aan buikloop overleden VROEGER BANK VAN POPERINGHE Voorheen G. DE LAERE 4 C» BANQL'E DE BRUXELLE8 Kapitaal 200.000.000 Reservefonds 94.440.000 HALFMAA.NDELIJ K8CHE REKEN1NQEN tijdperk var» 27 Sept. tot 11 Okt. 1926 6,60 o o jaara Of de J. P.mannen nog steeds van ons badstadje houden hoett niet gezegd, geen jaar zou er verloopen zonder dat z in De Panne zijn geweest. Spijts hun ongeluk ken van verleden jaar, geven z'het toch niet op. Zondag waren ze daar, en toen Gust g heel die bende oude kalanten zag afkomen dachte hij aan 't weëre van pas seerde jaar en legde z o kabientjes goed ankervast (om t keeren te beletten). Curieus hoe de photos gelukt zijn en of w er eentje gaan krijgen. In t gaan waren 't peeren, maar pruimen in 't keeren. Dat zijn me zoo de kereltjes, he Lisa. Eene groep knapen en meisjes waren alhier op het strand aan het spelen waag den zich in zee. Twee meisjes gingen te ver en verloren grond. Zij werden door de golven gegrepen en gingen onvermij delijk verdrinken, toen de 45-jarige Gas ton Delbarre, van Eisene, de drenkelingen ter hulp zwom en beiden op het strand kon brengen. De dappere knaap weid om zijne zelfopoffering levendig geluk gewenscht. De werkman Joos Justin vond hier op de markt een brieventescb met betrekke lijk veel geld in en hij bracht ze onmid dellijk naar het policiebureel. De vrouw die het geld verloren had en afkomstig is van Boitshoucke kwam aldus in het bezit van den verloren schat zij had reeds te voren dan polieiekommissaris er kennis van gegeven. Zooals men weet is de volkstoeloop naar de wedrennen van Zondag 29 Augus tus buitengewoon geweest. Meer dan 22.000 toegangsbewijzen werden afgele verd. De fiscus alleen bekwam nagenoeg 300.000 frank. In de laatste dagen werd een zeer groo te hoeveelheid visch te koop aangeboden Voornamelijk IJslandsche kabeljauw, tar bot en tongen werden op de markt g« bracht.Niettemin bielden de prijzen stand, daar vraag en aanbod gelijken tred hiel den. De haringvangst is dit jaar veel klei ner dan het voorgaande. Demand haring wordt hier gewoonlijk voor 160 tot 4 7C frank verkocht. Zondag was Louis Lahousse, 19 jaar oud, wonende te Yper op dea Kalfvaart, op wandel te Gheluvelt langs den weg. toen hij zoo ongelukkig aangereden were door een auto dat hij met gebroken sche del opgenomen werd. Dadelijk naar het O. L. V. gasthuis van Yper overgebracht overleed hij er een uur nadien. Tot nu i9 de auto onbekend. Het parket is ter plaats afgestapt. Proces-verbaal Ter gelegenheid der kermis hadden verscheidene bakkers koeken- en wit brood gebakken. Op het onverwachts kwamen de gendarmen ter plaats. Ver scheidene brooden werden aangeslagen en proces-verbaal is opgemaakt. De 14 jarige cimentbew erker, Jozef Teerlynck, wonende Houtstraat, kreeg op de werkplaats onder den arbeid een i waren sleen op het linkerbeen. Het slacht offer spoedig opgenomen ontving de zorgea van een geneesheer die vaststelde dat het been gebroken was en het slacht offer ten gasthui ze deed opnemen. ten bureel* dezer. MEN VRAAGT 1 oede M«id, Adres ten bureele dezer J Roramens. Ypentfraat. Poperinghe stad), bij Maes-Rommens, Yperstraat poperinghe. Maandag namiddag was bet huishouden van Julien Vantomme, wonende Leegweg naar de kermis gegaan en toen zij rond 9l* ure terugkeerden, vonden zij van hunne woning niets meer dan vier zwart verkoolde muren. Binst hunne afwezig heid was er brand, men weet niet hoe. in hunne woning uitgeborsten. De vlam men namen zulke snelle uitbreiding dat zij in weinige oogenblikken gansch het gebouw hadden ingenomen. De toegesnel de geburen waren onmachtig tegen het vernielend element en de woning met gansch den inboedel zooals, meubelen, huisraad, kleederen, enz. werd de prooi der vlammen. Niets is kunnen gered worden. Eenige personen waren rond 7 uur te Westende, in zee gsgaan om te gaan baden. Er waren onder meer een heer van een 60 tal jaren oud en twee jonge vrouwen. Plotselings gingen kinderen die op het strand speelden, aan het roepen. Zij hadden bemerkt, dat de twee vrou wen hopelooze pogingen aanwendden om door den vloed niet meegesleurd te wor den. Maar hun krachten schoten te kort. Onmiddellijk werd het noodsein gegeven Eenige heeren trachtten de sloepen te water te laten. De oude badar gelukte er intusscben in een der twee vrouwen te bereiken en bewusteloos op het strand te brengen, waar de tweede enkele oogen blikken later ook aanspoelde. Bij deze had de kunstmatige ademhaling niet het minste uitwerksel. Donderdag nacht be zweek de andere vrouw ook. De twee slachtoffers zijn afkomstig uit Engeland JACK DEMPSEY de beroemde wereldkampioen in (vervolg) Dorothy DEVORE en Herbert RAWLINSON in EEN GEMISTEN JONGEN Prachtig comedie in 5 deelen 't is ongelooflijk SYD CHAPLIN 't is dol in Prachtwerk van (Christi) in 7 deelen Het hoogste punt van cinematograpbi- sche geestigheid, iets dat on weerstaan baar een kolossale lachbui opwekt Charley Chaplin is de grootste kluchtspeler die de cinema ons lot heden toe voorstelde maar.... blijft nu echter de vraag of zijn broer Syd Chaplio als «De Tante van Charley» hem den palm niet betwist 1... «Da Tante van Charley» is een klucht waarvoor geen woorden te vinden zijn het is iets dat men moet zien. 2 BUITENGEWONE FILMEN Een lang verwachte productie van Herbert Brenon KUNSTENMAKER CS&ltimbanque Groot dramatisch tooneelspel in 7 deelen Een aandoenlijke film De keerzijde van het leven. In de titelrol de zeer ge kende filmkunstenaar Ernest Torrence. omringd door Anna G. Nilson, Louise Lagrange, enz. Een Ttrzekerd succes Als tweede film De nieuw ste superfilm van een gekend artist REGINALD DENNY in (Trop de femmes de luimigste en beste film van den ras- ariist in 8 deelen. Een goed gehumeurde film Een aan eenschakeling van meesleepende en lui mige scènes, en .ets walmeer wil zeggen Reginald Denny op zijn best De Goederen der Hohenzollern's Een nieuw voorstel De gevolgmachtigde van het huis Hohenzollern, von Berg komt te Berlijn aan, om aan de Pruisische regeering een nieuw voorstel voor te leggen in zake de regeling der vermogenskwestie. De heer von Berg heeft te Doorn met den ex-keizer alle geschilpunten uitvoerig besproken. Het huis Hohenzollern heeft zich bereid verklaard, een aantal bezit tingen terug te geven, die voornamelijk een geschiedkundige en een cultureele beteekenis hebben. De papierengeldomloop Den 2 September waren voor een totaal bedrag van 9,237 miljoen frank bank- brieven in omloop, 't zij een vermeerde ring van bij de 35 miljoen sedert 22 Juli laatst. De werkloosheid De laatste statistieken over de werk loosheid in België luiden Op 595,748 leden van 147 kassen van verzekering tegen onvrijwillige werkloosheid, was het getal volledige werklooze arbeiders op 3 Juli 1926. 5,187 (*t zij 0.9 t.h.) Deze verhouding was 1.1 t.h. de vorige maand en 1.1 in Juni 1925.(Op denzelfden datum waren 12,982 verzekerden ('t zij 2.2 t.h. tegen 2.1 t.h. de vorige maand en 4.8 t h. in Juni 1925) bij tusschenpoozen werk loos. In bet geheel gingen gedurende deze maaud 196.513 dagen verloren, 't zij 82 per duizend aangeslotenen en per week, tegen 83 de vorige maand en 134 in Juni 1925. Indien men als vergelij- kingscijfer (100) het getal dagen neemt gedurende dewelke de verzekerden had den kunnen werken, vertegenwoordigen de verloren dagen 1.37 t.h. in Juni 1926 3.38 t.h de vorige maand, en 2.24 t.h. in Juni 1925. De stabilisatie van den frank De regeering zou van zin zijn een lee ning le sluiten in den vreemde voor het stabiliseeren van den frank. De stabilisatie zou nog voor hel einde van 't jaar doorgezet worden. Verhooging der Spoortarieven De verhooging van 25 maximum op de spoortarieven zal onderworpen wor den aan het onderzoek van den volgenden ministerraad. De toepassing der verhooging wordt voorgezet tegen den 1 October. Het Avontuur van een Bokser en zijn Verzorger Vorige week waren een bokser, zekere Davis en dezes verzorger Laporte, in gezelschap van een Engelschman te Antwerpen toegekomen en werden door dezen laatste van eene belangrijke som ontlast. Davis en Laporte, hadden hun intrek genomen in een hotel der Groenplaats, waar zij den diefstal hadden verleid, doch een bordereel eener Fransche bank hadden laten zien, die Davis nog 18.000 frank schuldig zou zijn. Dit was een waarborg om beiden logist te geven. Beiden leidden een heerlijk le ventje en hadden in weinige dagen 1300 frank verteerd, terwijl zij den hotelhou der nog 300 frank schuldig waren, die zij hem ontleend hadden om aankoopen te doen. De hotelhouder had reeds op betaling aangedrongen, doch had telkens voor antwoord gekregen dat de bank nog geen geld had afgestuurd, zoodat dit spelletje hem begon te verontrusten. Ten slotte werd de politie verwittigd en adjunkt opziener Rovers, die het be rucht bordereel onderzocht, stelde vast dal het vervalscht was, waarop de bokser en zijn verzorger ter beschikking van den Procureur des Konings werden opgeslo ten. Men vermoedt dat er niet veel aan is van den diefstal, waarvoor de bokser en zijn verzorger een klaebt hadden inge diend. OPERIKGHE, van 3 tot 10 September 1926 Geboorten 205 Defrancq Gerard, z.v. Camille en Madeleine Yandevoorde 206 Carpentier Petrus, z. v. Omer en Francisca Calus 207 Davis George, z.v. George en Louise Matten 208 Deckmyn Denise, d.v. Frans en Leontine Lietaert 209 Herman Denise, d.v. Germain en Maria Hubrecht. Overlijdens 178 De Bandt Pieter, 83 j. z.b., wed. v. Leonie Briche, Crombeke- straat 179 Goemaere Marie, 12 dagen Bruggestraat 180 Demuys Eugenie 43 j.,herbergierster,echtg. v. Aloise Deraedt Bertenplaats 181 Bouten Eugenie 60 j. huish., echtg. v. Aloise Techel, Gast huisstraat 182 Yanhee Augusta, 18 maanden, Yperstraat. Huwelijken 71 Verhaeghe Sylvain, 25 j., losser en Boutez Alice 21 j. werkster b. v. Pop. Beloften 96 Vanspranghe Camille, velomaker en Lietaert Valentine z.b., b.v. Pop. 97 Vanspranghe Hilaire, suiker- bakkersgast en Beun Jeanne, z.b., b.v. Pop. 98 Bossaert Camille, koopman en Brabandts Zenona, z. b., b. v. Pop. 99 Perdieu Louis, fabriekwerker v. Boeschepe en Devacht Julienne, fabriek werksier v. Pop. 100 Debyser Julien, wagenmaker v. Pop. en Ilellemans Marie winkeljuffer v. Thourout. Geboorten Looten Joseph, z. v. Achille en Camilla Dehaeck Moeneclaey Maria, d. v. Hector en Alice Laleman Vermeersch Andre, z. v. Cyrille en Louise üeraeve Veniere Yvonne, d. v. Cyrille en Celina Pelgrimo Vandenbroucke Julia, d. v. Ilenri en Maria Verhille Yerhille Simonne, d. v. Georges en Lydie Saesen Kinget Gilbert, z. v. Gery en Herminie Bekaert Dequeker Alice, d. v. Alexander en Julienne Alleweireldt Struye Jacques, z. v. Roger en Maria Rappelet Desehrevel Michel, z. v. Seraphin en Elisa Thoré Saesen Abel, z. v. Theophile en Bertha Cnapelynck. Overlijdens: Looten Joseph, 1 d.,z.v. Achille en Camilla Dehaeck Debergh Julienne, 46 j., echlg. v. Cyrille Elslander Rommens Roger, 3 m., z. v. Felix en Irma Temperville Verlinde Karei, 90 j., wed. v. Sophie Costenobel Persyn Marie, 80 jwed. v. Jan Vandecasteele Desiere Melanie, 82 j., wed. v. Louis Heughebaert. Huwelijken Devos Achille, v. Proven en Dumon Gabrielle, v. Poperinghe Vandoolaeghe Ilenri, wed. v. Hermanie Rigole, v. Proven en Oorreel Berlha, v. Steynockerzeel Lamaire Romain, v. Proven en Moerman Ida, v. Yper Wullems Maurice,v. Proven en Blanckaert Irma, v. Poperinghe. Aanstaande Waak Zondag 12 September 1926 In Overdekte Tra. bij Jnlien Lermytte, ter herberg «In den Transvaal». Opper- vogel 50 fr. - Ieder Zijdvogel 25 fr. - Ieder Kalle 10 fr. - Inleg 1.30 fr. voor 2 bollen - Begin om 2 ure stipt. Zondag 19 September 1926 Woensdag i September werd deze belangrijke baankoers, te Roeselare over 100 km. betwist. Het kruim der juniors bevond zich onder de 23 vertrekkers, waarvan de uitslag 1. G. DESMET 2. Vanrysselberghe Deolet 4. Dyzers 5. Jacques 6. Vancayseele 7. Sintobin 8. Vaodevy- vere 9. Demuysere 10. Decroix 11. Viaene. Deze koers over 75 km. Vrijdag 3 Sept. laatst door 30 deelnemers betwist gaf als uitslag 1MAERTENS 2. Pynket 3. Van cayseele 4. Billiet 5. Vangavere 6. Dyzers 7. Deolet; 8. Sintobin. Prachtige koers van Vancayseele en Maertens. Uitslag van den koers van Donderdag laatst telseghem. Er waren 26 vertrekkers 1DESMET G. 2. Leenaerts 3. Cloos- ters 4. Vancayseele 5. Vangavere 6. Decroix 7. Mestdag 8. Viaene. Dinsdag laatst 7 September werd bet Kampioenschap van Belgie voor beroeps rijders te Brasschaet betwist over een afstand van 267 km. Al de beste assen waren aan den start. Uitslag 30 m. 11 s. (gem. snelh. 31 km. 410). 2. Julien Delbecqueop lengte 3. M. De Pauw op 1 lengte 4. Mortelmans 5. Matton; 6. Benoit 7. Yerhaert8. Wauters 9. Ronsse 10. Dervaes H- Delannoy 12. Mertens Jan 13. Van Bruwaeoe. Met autoeaation vertrokken rond 7% ure 's morgeus, kwamen zij te Loo aan om 3 uur al waar zij de kerk en het Stadhuis bezoekten. Om 9 uur reisden zij verder naar Dixmude. Vooraleer de stad binnen te treden, doorliepen zij de puinen der vermaarde Bloemmolens en vaarden daarna per boot tot de wijdberoemde Doodengang, twee merkweerdige overblijfsels uit den schrikkeiijkeii wereldoorlog. In de stad zelf bewonderden de leerlingen het prachtig stadhuis, alsook de nieuw opgebouwde kerk. Kond 11 uur vertrek naar Veurne. Bezoek der zalen van bet stadhuis alsook van het Coloniaal Museum, daarbij nog de twee kerken en de Spaansche Wacht op de Groote Markt. Om 19 uur nam het geselschap een klein noen maal om daarna aan de zee, in De Panne, de na middag te gaan overbrengen. Dit uitstapje door het mooi weder begunstigd, viel uiterst in den smaak der leerlingen die alzoo het nuttige en het aangename vereeuigd zagen. Om 8 uur kwamen de jonge reizigers weder in hunue geboortestad aan, na eeueu welbestedeu dag. *Ji DE PANNE GENADIGE PRIJZEN. ELVERDINGHE Pols doorsneden BOES1NGHE Aan de hitte bezweken DE PANNE Ja&rlijksche bezoekers Jonge redder VEURNE Eerlijke vinder OOSTENDE Naklank van den Grooten Prijs In de vischmijn GHELUVELT Jongeling doodgereden MARCKE MOESKROEN Been gebroken Kamermeid, kennende Maamsch en fransch. kunnende goed naaien, voor deftig huis. zich wenden Villa Les Vagues De Panne. Deftige eo bekwame Meid, bij Maés- Een Leerjongen, miester - 14 jaar (van WERVICK Brand WESTENDE Twee vrouwen verdronken Zat. om 8 ure en Zondag om 4 en 8 u. Maandag om 8 ure PROVEN, van 1 Juni tot 1 September 1926 Luisterlijke Gaaibolling ter gelegenheid der Casselstr.-Kermis '-r. - WIELRIJDEN Groote Prijs Hector Martin Koers te Roeselare (75 km.) Koers te Iseghem (65 km.) Het Kampioenschap van België te Brasschaet 4. FELIX SELL1ER op rijwiel Alcyon- Dunlop om 6 u. 11 s. (de 267 km. in 8

De Gazet van Poperinghe (1921-1940) | 1926 | | pagina 2