ER THERY - CARTON. Burgerstand van: öuitcnlanö öinnenlanö Alle Vrijdag op Poperinghe-Markt VEURNESTRAAT, S" C, If 2, POPERINGHE De Gruyter-Vander Espt Var» alles Vat BEUHSKHONIJK Drinkt "MAS-CAR" bier Het Dawesplan Verandering van Woonst r De Handel in Kruidenierswaren, Oud Huis OMER THERY, Voor d© gebrekkelijken Jaarlijksche MONSTERING MVMW Bilan van het 5* jaar De dienst vau den algemeenen agent der herstelbetalingen heeft den volgen den staat der toepassing van het Dawes plan (5® jaar) afgekondigd. De beschikbare fondsen in Mei beliepen op 183,901,000 inark het totaal op 31 Mei van het 5® jaar was 1,990,000,000 mark. Het totaal aan de mogenheden be droeg 201,527,000 mark voor Mei 1929 en het totaal voor de vijfde jaarsom op 31 Mei bedroeg 1,679,000,000 mark op 31 Mei was het saldo in species 310,516,000 mark. Het deel van Belgie Aan België werd voor de maand Mei overgedragen eene som van 9,844,000 mark voor het vijfde jaar, op 31 Mei, eene som van 87,442,000 mark. [De vragen tot terug in eerherstelling De bijzonderste wet, na zulke lange besprekingen door de kamers gestemd, laat, zooals men weet, het indienen van vragen tot terug in eerherstelling, toe. Slechts een klein getal veroordeelden hebben van de gunst dezer wet gebruik gemaakt. Thans zijn er juist 43 vrageu ingekomen. De kommissie der magistraten, gelast met die vragen te onderzoeken, heeft tot hiertoe bijna al de dossier bestudeerd en 26 beslissingen genomen, waarvan er 12 gunstig zijn voor de aanleggers, terwijl de 14 anderen moesten verworpen wor den voor verschillende redens. Men denkt dat de kommissie met het onderzoek der nog 17 overblijvende vragen zal klaar zijn eer een maand verloopen is. Ml- Spssifeaarieu Mevrouw Wed. Maurice PRIEM-LEHOUCKl Gasthuisstraat, 44, Poperinghe heeft de eer ;het geacht publiek vaul Poperinghe en Omstreken ter kennis te brengen, dat zij, als vroeger, alle werken zooals, behangen van papier, plaatsen] van linoleum, vermaken v&n zetels, enz. laat uitoefenen. Een Zestien-jarige Moordenaar Een 16-jarige loodgietersknecht heeft te Boulogne-sur-Mer, Frankrijk, de moe-j der van zijn baas, een ruim 70-jarige vrouw, met een mes vermoord. De jon-j gen bracht de oude vrouw 28 messteken toe, waarna hij haar van wat geld beroof-] de. De jeugdige moordenaar maakte zich daarna langs een achterdeur uit de voe- teD, om later kwasie-onschuldig de werk-] plaats te komen binnenstappen. De wo ning binnengaande «ontdekte» hij d@ mis-] daad. De policie werd er terstond bijge- haal. Spoedig begreep zij de toedracht! van de zaak. De knecht werd in hechtenis genomen ea aan een streng verhoor on derworpen. Hij viel spoedig door de maud en legde een volledige bekentenis af. Een meisje slikte 850 kersensteenen in Mej. Jeanne Galtié Valence-d'Agen, bij Montauban in Frankrijk, was naar den hof gegaan om er onder den kerselaar! kersen te eten. 's Nachts kreeg het meisje] buikrampen en brakingen. Een bijgeroe pen geneesheer stelde vast dat zij een aantal kersesteenen had ingeslikt. Een specialist werd inderhaast bijgeroepen en men besloot tot eene heelkundige be werking welke toeliet 850 steenen uit de maag te halen. Óndanks de beste zorgen overleed het meisje. Hevige botsing te Rijssel Zondag avond heeft ia een groote straat j van Rijssel een botsing plaats gehad tus- schen een autobus, met een twintigtal reizigers, en eene autokamionette, waar in 3 handelaars van Lens waren geze ten. De schok was uiterst geweldig en 8j personen werden licht gekwetst. De ver antwoordelijkheid valt op den voerder van den tram voorbijstak. ten bureele dezer. genadige pïliken. Aan de Oud-Strijders van 't 1e en 21 e linie «De stad Ath, zal den 16 Juni aan staande een Vaandel overhandigen aan de Verbroedering der twee hierboven- vermelde Regimenten. Deze plechtigheid zal gevolgd worden door de inhuldiging eener herinnerings plaat, gehecht aan de muur der oude kazerne van het 1ste Linie en opgericht ter eere der roemwaardige gesneuvelden der twee regimenten. Er is geen enkel overlevenden van den grooten oorlog, die geen vriend op het slagveld in West-Vlaanderen gelaten heeft al degenen die er van teruggekeerd zijn, zullen het hun eene plicht rekenen, door hunne tegenwoordigheid, hulde te bren gen aan hunne wapenbroeders, dewelke gesneuveld zijn voor de verdediging vau den haard, allen hebben Lot plicht eenen dag toe te wijden aan de herinnering Qnzer geachte verdwenen. De Verbroedering noodigt hartelijk al de Oud-Strijders van het 1ste en 21ste Linie uit, om met groot getal de verheer lijking van onze gesneuvelden bij te wonen, de ouders, de weduwen en de weezen van onze Helden, zullen onze uitgekozen uitgenoodigden zijn. Herinneren wij ons. Het is de eenigste gelegenheid voor al degenen die deel maaktes van het 1ste en 21ste Linie,eenen dag van eertijds te herleven, zooals wij menige maanden doorgebracht hebben met de schoonste gevoelens van vriend schap. ALLEN NAAR ATH DEN 16 JUNI OM 10 UUR. Stadsnieuws. Zandagrust. Alle Apotheken open tot middagheden Zondag nanoen alleen M. VANDEPLAS. Alle Apotheken zijn gesloten van 11% tot 4 ure, en ua 8 ure 's avonds. Baar aijn er neg die aan hoofdpijn Migraine, Rhmatiek, en aan Grippe willen Electriciteit. Bericht van Stroom- onderbrehing Daar er herstellings werken te doen zijn aan het leidingsnet, zal er op de eerstvolgende zondagen, tel kens van 7 lot 12 uur 's voormiddags, geen stroom geleverd worden. HUIS VAN VERTROUWEN Geachte Kliënten, Vooraleer uwe aaukoopen te doen, be ziet onze UITSTALLING waar gij de schoonste keus zult vinden van Stoors, Gordijnen, Meubelpapier,enz. aan de meest voordeelige prijzen. Eug. DONDEYNE GESQUIÈRE, Yperslraat, 63, POPERINGHE. Beperkte Aanbesteding voor het oprichten van de scheidsmuren rondom stadseigendom op de Bertenplaats (Van den Rulcke). Fondatiën in beton 25 kub. m. Opgaande werk in baksteen 79 kub. m. Laconte Gam. 110 fr. voor fondatiën 220 fr. voor muur per kub. met. 110 fr. en 220 fr. 103 fr. en 213 fr. De laagste aanbieder is dus Plarcke J. aannemer te Poperinghe. Vandevoorde M. Plancke Jos. rechtover de Bank van Kortrijk 8EVR0ZEN VLEESGH TE VERKRIJGEN aan 7-8-10 fr. de kilo ROSBIEF 16 fr. de kilo WAASTEN Botsing De taxivoerder Robert Des- marets kwam met zijn auto, waarin M. Jules Laplace en dezes nicht, de 16-jarige Madeleine Laplace, plaats genomen had den, langs de Dendermondestraat gere den, toen hij er in botsing is gekomen met den auto van den landbouwer Abel Carton, die den Patardweg uitreed. Ten gevolge van den geweldigen schok werd het meisje met het hoofd tegen een ven sterruit geworpen terwijl haar oom door de deur op straat geslingerd werd. Het meisje verloor overvloedig bloed uit me nige kwetsuren aan het gelaat. Het slach toffer werd in eene woning binnenge bracht waar de geneesheer, dringend ont boden, vaststelde dat het meisje verschei dene verwondingen had bekomen aan het hoofd, aan de wenkbrauw, aan han den en beenen. Ofschoon geen onmiddel lijk gevaar voor haar leven zal zij toch betrekkelijk lang moeien rusten. Beide auto's leden daarenboven ernstige stoffe lijke schade, de taxiauto was buiten ge bruik. De policie heelt een onderzoek ge opend. MOESKROEN Verrast -- De 22-jarige aardewerker Gerard Popelier was werkzaam Dinsdag namiddag met andere werkgezellen op de aardewerken van een fabriek, toen hij opeens verrast werd door een aardinzak king. Ooggetuigen snelden dadelijk ter hulp en na enkele minuten krachtdadige pogingen to hebben aangewend gelukten den autobus, die links een stilstaan-[lijden, wij hebben hun nochtans genoeg pij ei>in den werkmakker uit zijnen nete tram VftDrhiistfllf mI-*/"**-'» I-1Iirrnn tnootanr! fa varlnc-cnn Ta «ïtinAr Arbeider erg verpletterd De landarbeider J.-B. Pauwels, 32 jaar, in dienst van den landbouwer M. Her- baux, van Lannoy keerde met de kar be spannen met 2 paarden, naar de hoeve weer. Bij het binnenrijden der schuur, werd de man gepletterd tusschen den muur en een wiel van den wagen. De landbouwer die op 't geroep en gekern van zijn arbeider kwam toegesneld, ont-j bood dadelijk den geneesheer, die vast-] stelde dat Pauwels het onderlichaam was gebroken. Gezien de ergheid van den toe stand van het slachtoffer, deed hij dit over brengen naar het gasthuis van Roebaais. Ide MONO POEDERS aanbevolen. Te koop bij H. Nolsredama, Groote Markt I Poperinghe, in doozea van 6.09 fr. en |vaa 10.00 frank. Moto in vuur Maandag morgen toen de h. Mahieu van Proven, in de gasthuisstraat, rechtover de Pasteibakke rij Lebbe-Leupe, zijn moto wilde in gang zetten, schoot opeens deze in vuur. De vlam sloeg over naar den vergaarbak en aan blusschen was niet meer te denken Gansch de moto, met banden werd ver brand. Bekrachtiging van getuigschrif ten van Middelbare studiën.- Proeven Idie tot academische graden voorberei Spoorarbeiders gedood te Rijssel I den.- Zittijden 1929. r)e aanvragen Dinsdag heeft een vreeselijk ongeluk lom inschrijving op de voorbereidende plaats gehad nabij de bovenbrug van del proeven bij de art. 10 en 12 van de wet rue du Faubourg de Roubaais, te Rijssel. Ivan 10 April 1890-3 Juli 1891 voorzien, Op de spoorlijn van Rijssel naar Roe-jeu om bekrachtiging van de getuigschrif baais. Een voetganger die 's namiddags lien van Middelbare studiën van hoogeren OYer de brug «Liou d'Or» stapte, zag opIgraad, worden, door de afgevaardigde een afstand van 20 meter een man op het van de Regeering in het Provinciaal Be- spoor liggen. Hij verwittigde een ijzeren wegbediende en men stelde vast dat de ongelukkige de spoorarbeider Delembert, van de derde afdeeling was. De arme man moet door eene Iokomotief zijn ge vat hij had erge wonden aan het hoofd. Een inderhaast bijgeroepen geneesheer diende den gekwetste de beste zorgen toe, doch Delembert blies eenige minuten later den laatsten adem uit. Het is niet mogelijk geweest de juiste oorzaak van het ongeluk vast te stellen. Een onder zoek wordt gedaan. Delembert, 41 jaar oud, was weduwnaar en vader kinderen. stuur te Brugge Bureel 12, van 9 tot 12 uur aanvaard 1°) voor den eersten zittijd xier voorbe reidende proeven van Zaterdag 15 tot en met Dinsdag 25 Juni a s. 2°) voor den tweeden zittijd der voorbe reidende proeven van Maandag 6 tot en met Vrijdag 16 Augustus a.s.; 3°) voor het overleggen der getuigschrif ten Van Maandag 1 tot en met Woensdag 10 Juli a.s. Zon- en Feestdagen zijn uitgezonderd. Verzoeken om inlichtingen tot den afge- ligen toestand te verlossen. Te zijnen huize overgebracht kwam een geneesheer hem verzorgen en deze stelde onder meer vast dat het rechterbeen gebroken was. NATIONALE STRIJDERSBOND EENDRACHT Klachtenbureel open Zondag 16 Juni van 10 1/2 tot 11 1/2 uur, voor aanvra-j gen Vergoeding voor achtergelaten] Burgerskleederen en Frontrente Het Bestuur. gaat over van de YPERSTRAAT, 83, naar de onder den naam van TELEFOON 198 heeft de eer het publiek kenbaar te maken alsdat hij van heden af, voor eigen reke ning zal aanvaarden alle Schilder en Glaswerken, alsook Papierbehan- gen. Hij hoopt met uwe orders vereerd te worden. Vermindering der belastingen Uit goede bron wordt vernomen dat de regeering toekomende week bijzondere instructies zal geven aan het personeel van het ministerie van financiën betref fende de wijzigingen te brengen in het treffen der belastingen. De grondlasten zullen verminderd worden evenals de be roepstaks, de overdrachttaks en de super taks. De hoofden der verschillende diensten zullen bijeengeroepen worden evenals het comiteit van de overdrachts-taks en de commissie tot vereenvoudiging der belastingwetten, zoodoende zal de regee ring in de maand October nieuwe ontwer pen gereed hebben. E.P. Foch overleden De Eerwaarde Pater Foch, van de So ciëteit Jezus, broeder van den beroem den maarschalk, is overleden te Parijs in de kliniek der broeders St-Jean-de-Dieu, waar hij in verpleging was. De overlede ne was 75 jaar oud. Hij was naar Parijs gekomen om de lijkpleohtigheden van zijn broeder bij te wonen, dan wanneer zijn gezondheidstoestand reeds zeer wan kelbaar was. LIJKREDE I uitgesproken bij de begravenis van wij len Albert VAN EEGROO, bestuurder I der Muziekmaatschappij «Ypriana» te Yper, door d'heer Eug. VAN ELSLANDE Officier d'Academie, bestuurder der Ko ninklijke Phiiharmonie te Poperinghe. POPERINGHE. van 7 tot 14 Juni 1S29 GEBOORTEN: 185 Debergh Ivonne.d. v. Jerome en Flauw Maria 186 Rappelet Marguerite, d. v. Jerome en Kiao Irma, sectie G. 187 Artois Agnes, d. v. Maurice en Devynck Valentine, sectie C. 188 Deraeve Hilaire, z v. Julien en Laneye Maria,sectie L. 189 Vermeulen Solanda,d.v. Nestor en Garrein Euphrasia sectie L. OVERLIJDENS: 116 Parez Jules, 66 j. landwerker, ongehuwd, Boeschepestr. 117 Debeir Rosalie, 75 j., winkelierster, wed. v. Suffys Benoit, Veurnestr. 118 Dehouck Sophie, 75 j., z. b., wed. v. Quaghebeur Julien, St-Michielstr. 119 Polley Honoré, 60 j., landwerker, echtg. v. Saesen Eudoxie, sectie B. 120 Assez Flora, 67 jherbergierster, ongeh. Bruggestr. 121 Vermeire Mathilde,74 j., gepensionneerde, wed. v. Folcque Jules, Yperstraat. BELOFTEN 60 Malbranoke Gaston, landwerker, v. Pep. en Verslype Irma, dienstmeid, v. Westvleteren. HUWELIJKEN 35 Mollet Nestor,meu belmaker, en Devos Alice, naaister, b.v. Pop. 36 Merlevede Lucien, timmer man en Bortier Bertha, z. b., b. v. Pop. t sssat Door de Wet van 1 December 1928 ontstaat bij het Ministerie van Nijverheid, Arbeid en Maatschappelijke Voorzorg, een speciaal fonds waarvan alle bij ge boorte gebrekkige personen, doofden, stommen, verminkten, enz. met eene on bekwaamheid van minstens 30%, die in nood verkeeren en minstens 14 jaar oud zijn, kunnen geholpen worden. Eene aanvraag tot het bekomen der hulp voorschreven moet door de belang hebbende ingediend worden bij den Bur gemeester der gemeente, waar hij gedo micilieerd is, vergezeld van een genees kundig getuigschrift, afgeleverd dooreen In naam der Koninklijke Phiiharmonie van Poperinghe en in mijn persoonlijke naam, weze het mij veroorloofd een uiterste vaarwel toe te sturen aan mijn kollega, mijn goede kameraad en boezem vriend. Ik leerde hem nauw kennen en als kunstenaar hoogschatten alswanneer wij samen, gedurende den wreeden oor log te Dieppe in ballingschap verkeerden, t Was daar dat het mij toegelaten was in vele kunstkoncerten zijne verhevene kunstenaarstalenten alsook de groote uit gestrektheid zijner muzikale kennissen te bewonderen. De groote Klassieken, de Romantieke alsook de hedendaagsche Toonzetters hadden voor hem geen gehei men. Hij was zoo nederig of groot mu ziekliefhebber. Als Bestuurder der Ypersehe Muziek school deed deze instelling grooten voor- uilgang onder zijne kundige leiding. In U, beste Albert, verliest de stad Yper een harer talentvolste kinders, in U be treur ik een zeer geëerde Kollega, en de dierbaarste der vrienden. Uit het dtepste van mijn hert, goede Vriend, roep ik U tot weerziens. Vrienden en Kennissen worden beleefd uitgenoodigd t©t de PLECHTIGE JAARMIS op Zondag 16 Juni, om 8 uur, in St-Bertenskerk voor Vrouw MELANIE VANDEVOORDE Echtgenoote van fleer Aloïs DECORTE Vanwege Echtgenoot en Kinders. Vrouw Louis QUAGHEBEUR, Heer en Vrouw G. DUPONT-QUAGHEBEUR en Kinders, noodigen beleefd Vrienden en Kennissen uit tot de PLEGHTIGE JAARMIS op Maandag 17 Juni, om 9 uur, in O. L. Vrouwkerk, voor Heer LOUIS QUAGHEBEUR Echtgenoot van Vrouw Julie QUAGHEBEUR Beleefde uitnoodiging aan Familie, Vrienden en Kennissen, Dinsdag aan staande, 18 Juni, te 9 1/2 uur, in St-Janskerk, de LAATSTE ZESWEKENMIS te willen bijwonen voor Vmiw Wed. Charles DEWICKERE-DELVA Vanwege de Kinders. STAD POPERINGHE Klassen 1913 en 1922 Op Don derdag 4 Juli aanstaande, te 6 3/4 u. 'si morgens, in de Gendarmerie te Poperin ghe, monstering voor de militairen in on-| bepaald verlof der klassen 1913 en 1922. N. B. - Werklieden, die gewoonlijk hunne verblijfplaats verlaten van 's Maan-I dags tot 's Zaterdags zonder huiswaarts] AWVAW De gedachten door mij deze laatste we ken uiteengezet, wierden door de feiten niet tegen gesproken. Alhoewel het eigen, tlijke publiek aan het rijzen der markt nog geen deel genomen heeft, zijn de in gewijde personen begonnen zich te be moeien met eene Beurs die tot nu ton geen weerstand bood. Maakt het publiek nog geen gebruik van zijn beschikbaar geld, het verkoopt nochtans niet meer en vele gegevene ver kooporders zijn reeds ingetrokken. Zulks is meer dan voldoende om de wissel- koers erop te beuren. Ik herhaal het:dj gelegenheid is voordeelig tot aankoop van al de weerden door mij deze laatste maanden aangeprezen, en voeg er bij dal men zich dient, uit voorzichtigheid, te onthouden van alle weerden waarvan dj verkoop door mij aangeraden wierd. Sommigen die medegeholpen bebbea tot het plaatsen van papier door mij per soonlijk, en niet zonder reden, afgekeurd als van mindere waarden zijnde, denker dat ik intrest heb de aankoop zelfder ti tels door mij aan eenieder bekend ge maakt, te ontraden. Zij zijn mis wantij dienen te begrijpen dat het dan eeD on afhankelijke finantieele kronijkschrijrei toegelaten is van gedacht te zija dat ie mands geld beter geplaatst is in de zaken van de Société Générale bijvoorbeeld, dar deze van Mijnheer de baron Zeep, wiew zakenkennis maar haren oorsprong voed in het troebele tijdstip van den val eazei munt. In Duilschland stond het publiek voor zelfde waagstuk, ook betaalde bel zeer duur zijne onvoorzichtigheid. Ge denk eens, onder ander de zaak Huge Stinnes Ik versta zeer wel het publiek dal vrees voor de Beurs koestert, het kentei niets vaö. Voeg daarbij dat vele lieden zoo onwetende ervan als hij zelf, toch ge negen zijn van te handelen over zaken hun gansch onbekend. Zij gelijken daarin nogal goed, zoo de zaak voor hun itectó uitvalt, aan eene hen die eendeieren zon uitgebroed hebben. Daarom geef ik liever een kategoriek advies, zelfs onder gevaar mij te bedrit- gen, advies dat voor eenieder vatbaar is Vele personen waren mij daarover dank baar, later komen wij daar op terug. Voorzeker vind het herstel onzer mark zijnen oorsprong in de vastheid van al dl Europeesche markten.Om te kuDnenvow uitgaan was een optimistisch gevoé-1 van doen en 't is van Londen, BerSija si Parijs dat het ons gebracht wierd. Ik zegde het dikwijls onze Beurs kat niet herstellen zoolang de Koloniale ra- briek haar niet in geestdrift brengt. Gedurende de gansche periode yii wegkwijning en zakking verloor ik den rubriek uit het oog niet en ik wed men in weinige weken koersen zal zilt tot stand komen sedert maanden niet muf gezien onder de weerden van eenige aan gelegenheid. Versta het goed In Congo is er ni veranderd tenzij op de Beur». De sleekt geruchten loopen niet meer rond, de lans worden voorgelegd en ze zijn pracl tiger dan de voorgaande, deze die zulte volgen, zullen niet nadeeliger zijn. Vü handenarbeid is er geen spraak meer, va:: de hongersnood in Kivai evenmin. BK moet wel onnoozel zijn om zich te late beinvloeden door valsche geruchten altijd op zelfde tijdstippen in omloop i' men. Bij eenige weken vind ik wel de gelegenheid om de tegenstrijdighidi te doen uitkomen van zekere krocie schrijvers in groote dagbladen. De aandacht van het publiek dieode t ders getrokken, wilde men hem dewetf de doen aankoopen waarvan meniR; zocht te ontmaken. Wie op zulke si» goede weerden verkoopt is immer mis Ik zegde reeds hierboven dat de vreefl de markten ons deu spoorslag gege^ hebben dien wij van doen hadden. Woensdagbeurs gaf nog eens bevestigd la te keeren, alsmede militairen met onbe- paald verlof, die bewijzen dat hun aan-1 Niettegenstaande Parijs en Londen eerf' Belangrijk Bericht aan de Landbouwers jvvezigheid op de in de week gehouden j slag waren had onze Beurs een uitzit manschapmonstering hun een gewichtig] waaraan wij sedert lang niet rami1 Het Kollegie van Burgemeester gd g-eldelijk verlies (een volle dagloon bij-1 woon waren en dit dank aan de Kok# Schepenen der stad Poperinghe maakt de voorbeeld) zou berokkenen, kunnen opjlen die veel verhandeld wierden inwoners bekend dat het streng verboden vertoon van door burgemeester en werk-l Het is onnoodig hier te herhalen f is het onkruid of wied,gras, distels, enz., baas afgeleverde bewijzen, van de mon-jmaar al te wel begiut gekend te woK' welke op de velden uitgeroeid zijn, op den stering ontslagen worden. voor wat de verhandelde belangrijke1" openbaren weg of in de grachten te wer- 'fen laatste acht dagen voor den da-jken aangaat. Maar wat zeker is, 't is P®°- turn der monstering moei de militair met! dezen welke zich lieten meeslepen de Deze handelwijze heeft voor gevolg de onbepaald verlof, die in deze voorwaar-(zekere raadgevingen betrekkende te netheid, onderhoud en herstellen der verkeert en bedoelde gunst wenscht te [gevallen titels opnieuw slachtoffers straten en waterloopen te beletten of te [genieten, zijne dagvaarding model J naar jlen geraken geneesheer naar een keus van de belang- ïebbende en vermeldende de beschrij alsmede het verkeer te belem-j (jen kantoncommandant zenden vingen der gebrekkelijk en het pourcent der invaliditeit. Om alle gemak te verschaffen aan de inwoners van Poperinghe zullen de aan-; van vijf [vaardigde gericht moeten van een postze-j opgemaakt worden vanaf 15 Juni aan gel voor het antwoord vergezeld zijn. staande op aanvraag der belanghebbende vragen door het gemeentebestuur zelf meren. De plichtig bevonden© zullen onmidde- lijk dit onkruid moeten wegnemen, en, boven de betaling der berokkene schade, de straffen oploopen door de politieregle- de ontslagingsaanvraag geteekend en de bewijzen aan keerzijde der dagvaarding, door zijn burgemeester en zijn werkbaas hebben laten invullen. menten voorzien. Poperinghe den 30 Mei 1929 na eerst Wees wantrouwig van Com kat, i mindus, Cia, Sobelkat. Deze zal zijn maar van weinig tel in verhoud!11 van zekere ander deze rubriek gereW Onthoud goed dat ik zelfde gedacht druk over zelfde groepweerden van Bankmarkt. Het zal voldoende wezen mij te ra'1 Bruggestraat, 86, POPERINGHE.

De Gazet van Poperinghe (1921-1940) | 1929 | | pagina 2