Kostelooze Raadplegingen. - 3 DE HOPBOER. Adres van den bijzonderen Staatslandbouwkundigen voor de hopteelt in ’t land van Aalst. M. MISEREZ, Vrijheidstraat, 12, to Aalst. loffelijke pogingen onderstennon, hunne rechten handhaven en... hunne plichten op tijd en stond herinneren. Wat wij willen Al de hopplanters, en de leden der hopbonden in 't bijzonder, met raad en daad, bijstaan. Wat wij willen Allo bestaande en toekomstige hopbonden in oenen sterken broederlijken band vereenigen ten einde hunne afzonderlijke pogingen tot algemeen nutte brengen. Wat wij willen De eensgezindheid binnen het huishouden bewerken om door do samengovoegde krachten van alle Vakverconigingcn den vreedzame» strijd te. voeren en de heropbeuring van onze nationale hopteelt te verwezenlijken. Wat wij willen De goede overeenkomst buiten den huize tusschen planter, handelaar en brouwer staande houden en versterken. Wat wij willen, in een woord? liet onze en ons beste bijdragen om den toestand der hoptelers te verbeteren. Dit zijn wij. Dit willen wij. Zoo helpe ons God Schri/'lelijke raadplegingen. Do hoptelers mogen zieh te allen tijde schriftelijk richten tot de Hoeren Staatslandbouw- kundigen hunner omschrijving ofwel tot den bijzondoren Staatslandbouwkundigen voor do hopteelt, M. Misekez, te Aalst, ten einde alle inlichtingen te bekomen betrekkelijk die teel t. Mondelingsche raadplegingen. Alle zaterdagen, in het lokaal van ’t landbouweomice, te Aalst, houdt de lieer Miserez zich ter beschikking der hoptelers, van 8 I 2 tot 9 1 2 uren ’s voormiddags.

De Hopboer (1904-1984) | 1904 | | pagina 5