PROEDVELDEN. 162 wij ons over aan des Duitschers vrije beoordeeling alea jacta! I DAGORDE. 1. Rekeningen en werkzaamheden in 1908. 2. Voorstellen voor den winter 1908-1909. 3. Mededeelingen. kaarten aanschaflen aan verminderden prijs. (Aalsl-Gent gaan en keeren Fr. 2.05. Vertrek uit Aalst 12,17 ure. Terug in Aalst 18.43). Op Zaterdag-, 10 October, eenige stonden vooraleer de oll'i- cieele opening der tentoonstelling ging plaats grijpen, deelde men ons den uitslag inèe l8 onderscheidingen waaronder 3 eerste prijzen, (hoogste onderscheiding) met gouden eeremetaal, 5 tweede prijzen met zilveren eeremetaal io derde prijzen met bronzen eeremetaal. Hoerah de Belgische tentoonstellens 1... De strijd was gestreden hij was gewonnen Geven wij hier den uitslag volgens de officiecle mededeeling DAGORDE. 1. Bezoek der tentoonstelling van hop, bier en voedingsmiddels. 2. Mededeelingen. II. Maatschappij voor het creosoteeren der staken. Vriendelijk en dringend verzoek aan de belanghebbenden en de afgevaardigden der bonden de vergadering te willen bijwonen te Ternath, bij M. Firmin Evenepoel-Deneef, op het statieplein, Zondag 29 November, om 15 ure. Dringend verzoek aan de proefnemers op hop hun verslag te willen inzenden vóór 15 November bij M. Miserez te Aalst. Hoerah de Belgische hopboeren 1... Hunne deelneming aan de Berlijner internationale hopten toonstelling was waardig veel en schoone hop werd er hóen gestuurd. Dit was onze mcening. ja onze overtuiging, maar zou de Duitseher er ook zóó over oordeelen Laat ons hier een groot vraagteeken plaatsen Nu, op den laatsten oogenblik, kregen wij te wetc dat, tegen alle verwachtinge, alleen Duitschers in den kcurraad ofte jury zouden zetelen. Deze teleurstelling was niet van aard om onze bekommernis te verminderen. Maar op Gods genade geven

De Hopboer (1904-1984) | 1908 | | pagina 8