DE HOPBOER Maandelijksch Tijdschrift der Poperingsche, Brabantsche en Aalstersche Hopbonden. Dank U envooruit Januari 1911 7’ Jaargang 8. 1'. 2. 3. 4. 5. 6. 'k Dank U schoon. Mijn Waarde Medeopstellers van De Hopboer- voor de goede gevoelens, te mijnen opzichte, door U, in 't jongste nummer, uitgedrukt. Wat te veel bloemen, toch, strooit ge op mijne wegen. Doch, ik begrijp U ’t is wellicht om mij het harnas lichter om dragen te maken en mij ’l bewijs te leveren dat men bui ten den tuinbouw ook wel bloemen aantreft. Welaan, g'hebt gelijk en U geenszins bedrogen wij zijn bereid den strijd tot ’t einde toe voort te strijden, aan uwe zijde, voor 't heil der hoptelers van den Vlaamschen Lande, voor 't volbrengen van een heiligen plicht. 'k Dank U nogmaals en daarmeevooruit 1 De Hoofdopsteller. INHOUD Berichten. Vergaderingen. Voordrachten. Dank U en... vooruit Doe wel, Mijnheer De Jaegher De Lambic. Wijzigingen en verbeteringen aan de Aalstersche Sladsschaal. Het creosoteeren. De Hopteelt sedert dertig jaar. Mededeelingen. Marktberichten. Bericht 1. Hot zij aan elkieder herinnerd De Hopboer kost thans een frank voor de leden der hopbonden. Niet-leden beta len zooals vroeger 2 frank. De inschrijvingsprijs voor de leden der bonden is dezelfde, welk ook hel getal abonnenten zij, klein of groot. Wij doen thans nogmaa's een warmen oproep aan al de planters van hel Vlaamsche Land ten voordeele van ons, van hun maandschrift. Bericht 2. Op 15 Februari aanstaande, zal men het inschrij vingsgeld voor 1910 per postkwijlbrief doen ontvangen. Wij verho pen een goed onthaal, Bericht 3. De bondon die wijzigingen aan hunne inschrijvings- lijsten verlangen te brengen gelieven ons vóór den 15 Februari te berichten. De Opstelraad bestaat uit vertegenwoordigers van at onze hopstreken. Allo briefwisselingen betrekkelijk het Maandschrift moeten gezonden worden aan den Hoofdopsteller van De Hopboer Keizerlijke Plaats te Aalst. De Opstelraad van - De Hopboer - is niet verantwoordelijk voor den vorm of den inhoud derannoncen.

De Hopboer (1904-1984) | 1911 | | pagina 5