DE HO'PBO ER - Hopverbond van ’t Land van Poperinghe Februari 1911 7’ Jaargang Maandelijksch Tijdschrift der Poperingsche, Brabantsche en Aalstersche Hopbonden. 1 2 3 -1 5 6 INHOUD Berichten. Voordrachten. Vergaderingen. Wat is bier Wat moet het zijn in de oogen van de wet 1 Bemeslingsproeven in Duitschland. Bemestingsproeven in Engeland. De Belgische hophandel. Mededeelingen. BERICHT I. De volgende hopplanters bieden plantsoen te koop Camiel De houck, Luttertap, Poperinghe 1700 goede stekken Buvrines, en 500 witte Rank. Henri Boeket, Wulfhillestraat tc Poperinghe 700 goede stekken (bouturen) Engelsche Fuggles 2500 goede stekken Buvrinsche hop, Henri Tuylen, Poperingsche steenweg, te Proven 3000 zogers Buvrinsche hop, aan 8 fr. het 100. De leden, die nog begeeren plantsoen te koop te bieden, gelieven zoohaast mogelijk dit aan te geven aan M. De Jaegher, Gasthuis straat, te Poperinghe (hoeveelheid en prijs aanduiden). BERICHT II. De volgende vergaderingen, met voordracht door E. H. De Jaegher, zullen gehouden worden Te Proven, 12 Februari, te 9 uren voormiddag Te Watou, 19 Februari, te 4 uren namiddag Te Vlamertinghe 1 Maart (Asschenwoensdag), te 6 uren namiddag; Te Elverdinghe, 26 Maart, te 5 ure namiddag Te Poperinge, 19 Maart, te 4 uren namiddag Te Crombekc, 12 Maart, te 9 uren voormiddag. De vergadering voor do afgevaardigden van het Hopverbond zal waarschijnlijk plaats hebben op Tweeden Paaschdag. Oe Opste/raad bestaat uit vertegenwoordigers van al onze hopstreken. Alle briefwisselingen betrekkelijk het Maandschrift moeten gezonden worden aan den Hoofdopsteller van - De Hopboer Keizerlijke Plaats te Aalst. De Opstelraad van De Hopboer is niet verantwoordelijk voor den vorm of den inhoud der annoncen.

De Hopboer (1904-1984) | 1911 | | pagina 5