Moet dit door eene wet bepaald worden Het creosoteeren binnen het aanstaande seizoen Wat is bier 18 Veel, zeer veel werd daarover geschreven en gesproken doch men mag hier eens te meer de spreuke van vader Cats toepassen Er is spraak een of meer wagens buiten gebruik gestelde tele- graafspalen aan te koopen zoo wierd beslist in de vergadering van verleden zondag te Ternath. Het blijkt dat deze palen, bijzonder dik en nog wel bewaard, aan zeer bevredigendeprijzen te verkrijgen zijn. Voor verdere inlichtingen gelieve men zich te wenden tot M. Louis Van Droogenbroeck te St-Ulrich Capelle. i' De creosoteerwagen blijft ter beschikking van eenieder die hem verlangt hoeft het te doen kennen ten bureele van De Hopboer BERICHT III. Hopbond van Poperinghe. De leden, die hun jaargeld niet betaald hebben tegen 15 Maart aan M. Felix Vancaeyseelo, schrijver van den Bond, zullen voor den 20 Maart eene postkwittantie van 2 fr. 10, met den bode, ontvangen. De leden die verleden zomer de sulfermachienen gebruikt hebben, moeten 30 centiem per gemet betalen aan den heer schrijver van den Bond. Nog zes leden hebben verzuimd die betaling te doen. Indien zij verwaarloozen te betalen tegen 1” April, is de huurprijs, volgens het reglement, voor hen verdubbeld. Een planter van L... schrijft ons om hem een vat creosoot aan de hand te doen. Alhoewel wij geen handel drijven, zullen wij dien braven man daaraan helpen, doch vooraleer het aan te vragen doen wij hier een oproep aan al de planters die voornemens zijn creosoot aan te schaffen en zetten hen ten zeerste aan de hoeveelheid welke zij verlangen aan den Opstelraad te doen kennen opdat deze ineens de commande zou kunnen bestellen en alzoo doende voordeeliger prijzen verkrijgen. Enkel 25 stuks zijn er van noode om de grootste vermindering te genieten en de verzending per citerne-wagen te bekomen. Wio er belang in stelt spreke dus zonder vertoeven. De Hopboer

De Hopboer (1904-1984) | 1911 | | pagina 6