W is Bier? Bet Oil floor eene wet Depaalfl women 35 (vervolg) Op de Vergadering van hot Internationaal Congres van Brou werij, gehouden in het Paleis dor' Beurs, op Dinsdag 26en Juli 1910, werden de besprekingen nopens deze kwestie volgender wijze voortgezet. lil. Joris De Geyter. Met groote belangstelling heb ik de beraadslaging gevolgd die, gisteren, op de algemeene vergade ring der Belgische brouwers nopens de bepaling van het bier door de wet, plaats greep. Ik was nochtans verwonderd M. P. Grosfils te hooren vragen of de internationale bepaling geene rekening zou houden van zekere wetgevingen en of men dezelfde formuul niet zou blijven aankleven. Langs dien kant de zaak onderzoeken is. om zoo te zeggen ze het onderste boven koeren. Wij moeten ons niet afvragen, wat de verschillige wetgevingen over die zaak zeggen. Wij moeten eenen raad geven, maar eenen raad die wijslijk beleid is want hij moet dienen om de toekomende wetgevers aangaande dit belangrijk vraagstuk dat zij zonder ons niet zouden kunnen oplossen, in te lichten. hoppeveld, tot de teelt der keesten bestemd, aanloggen. Zij spreken ook van een thermosiphon aan te schaffen om do keesten te vervroe gen, zoodanig dat zij, te beginnen van 15 December van ieder jaar, keesten zullen leveren, zooveel en zoo schoon als men maar wil. Voor wie er zou aan twijfelen, deelen wij hier eene print mede die op hunne postkaarten, hunne omzendbrieven, enz. reeds prijkt. En ’t schoonste nog van al zij hebben reeds een afgevaardigden aangestcld om de vreemde markten te gaan bestudeeren van 20 tot 25 dezer maand zal die Heer Parijs op en afloop.m. Waarlijk de vereenigde Hoppckeestehkweekers van den lande Aalst-Braband gaan niet alom. Wij wenschcn hun veel bijval bij hunne prachtige onderneming. Neen, de hop zal nooit vergaan men kweekt ze nu langs onder en langs boven. Bravo

De Hopboer (1904-1984) | 1911 | | pagina 7