o. w. MEDEDEELINGEN 62 Hopverbond van het land van Poperlnghe. Maar het derde deel van de vergadering was voor sommigen nog het beste ’t was de prijsdeeling voor den nationalen prijs kamp te Brussel. In die belangrijke tentoonstelling heeft de hoppebond van Poperinghe een ccrediploma behaald voor zijne schitterende deelneming; de tentoonstellens hebben 1200 Ir. premies gewonnen. De Jury heeft, op 140 puike loten een prachtig verguld eeremetaal toegekend aan de verdienstelijkste namelijk a) v, or Witte Rank, aan Jules Citteiren, W' Ooghe, René Derycke en Enteric Vancayzeele b) voor Witte Duitsche of Buurines. aan II. Boeket, W' Pety, W° Ooghe, Félix Van- cayzecle, Overste van 't Oudemanhuis, Em. Bossaert, Hector Lebbe en Emiel Lelieurc) voor nieuwe soorten, aan H. Boeket. Hoe welgezind kwamen al de bekroonden hunne prijzen ont vangen uit do handen van M. Maurice Lebbe, ondervoorzitter van ’tkomiteit der Brusselsche tentoonstelling. Door zulke ten toonstellingen is het dat de Poperinsche hoppe hare aloude faam zal terugwinnen Hoe beter onze hoppe gekend is, hoe meer dat zij door de brouwers zal gevraagd en gegeerd worden. Proficiat aan al de deelnemers van den Hoppebond van Po peringhe. I. Hopbond te Proven en te Westouter. De premies en eeremetalen, welke. de leden van deze twee bonden gewonnen hebben te Brussel, zullen eerlang uitgereikt worden in eene algemeene ver gadering van den plaatselijken hopbond. Hebben eene medalie beko men We Diesen te Proven, en Jules Hardeman te Westouter; al de deelnemers krijgen een gelijk eerediploma en dezelfde geldpremie per baaltje. II. Algemeene vergadering voor het verbond. Zondag 30 April, te 4 1/2 uren, zullen de afgeveerdigden van het Verbond eene algemeene vergadering houden in het lokaal Westvlaanderen te Poperinghe.

De Hopboer (1904-1984) | 1911 | | pagina 18