DE HOP BOER 7’ Jaargang December 1911 Da Opstelraad bestaat uit vertegenwoordigers Maandelijksch Tijdschrift der Poperingsche, Brabantsche en Aalstersche Hopbonden. 1. 3. 4. 5. 6. van ai onze hopstreken. INHOUD Berichten. Vergadering. Onze uit voer hernemt... De Tentoonstellingen in het Land van Poperinghe. Waarom het noodzakelijk is eene nieuwe keurmethodo in te voeren. Mededeelingen. Marktberichten. Alle briefwisselingen betrekkeljjk het Maandschrift moeten gezonden worden aan de.i Hoofdopsteller van De Hopboer Keizerhjke Plaats te Aalst. De Opstelraad van De Hopboer - is niet verantwoordelijk voor den vorm of den inhoud der annoncen. BERICHT 1. In de jongste vergadering van den Studiekring uit het Land van Aalst werd er beslist dat 1° De ereosoteerwagen zal werkstellig zijn in 't Brabantsch binst de maanden December en Januari, in ’t Aalsterscli Februari en Maart, in 't Brabantsch April en Mei, De wagen staat ter beschikking der hopbonden welke hem gratis ten dienste hunner leden mogen stellen. De belangheb bende planters eener gemeente moeten zich verstaan om den wagen te doen afhalen, te doen verplaatsen, om den creosoot in gemeenzaamheid aan te vragen, den creosoteermeester aan te spreken, enz. De besturen der bonden mogen hunne inschrijving nemen bij den Opstelraad van De Hopboer ten einde de creosoot in gemeenzaamheid aan te koopen en den wagen nuttelooze reizen te sparen, dit nochtans zonder eenige verantwoordelijkheid voor de Redactie. 2° Eene sarrenaankoop van telegraafspalcn voorjijzerdraad- velden zal eerlang gebeuren daarom worden de belangheb benden dringend verzocht hunne inschrijving te nemen bij den Opstelraad van De Hopboer die aan wien ’t behoort de aanvragen zal overmaken. 3° Een prijskamp voor verbeterde hopakkers, draadvelden, enz. zal binst don aanstaanden zomer ingericht worden.

De Hopboer (1904-1984) | 1911 | | pagina 5