I ISO 30 Algemeene uitslag. Hopbond Hopbond van Poperinghe Hopbond van Proven 10 10 10 3 eereprijzen 22 eerste prijzen 23 tweede prijzen. 13 eerste prijzen 17 tweede prijzen. 10 eereprijzen 10S eerste prijzen 20 tweede prijzen 2 eereprijzen 17 eerste prijzen 2 tweede prijzen. Voor de verschillende hopbonden mag men den algcineonen uitslag als volgt samenvatten Hopbond van ('rombeke 30 punten 10 30 Daarmede kunt ge oordeelcn of de taak van de keurders ge makkelijk was. Op de dorpen werd de hop gekeurd door de heo- ren Maurice Lebbe, voorzitter van het Hopverbond, II. Beek, brouwer en keurmeester bij de hopwaag te Poperinghe, E. TI. De Jaegher, schijvcr van het Hopverbond, G. Van Eecke, brou wer en voorzitter van den Hopbond te Watou, .1. Kinget, hop planter en voorzitter van den Hopbond te Crombeke. Tc Pope ringhe waren bij de drie eerste keurheeren gevoegd de hoeren C Brutsaert. hophandelaar te Watou, A. Brutsaert, bestuurder van Rodenbach’s brouwerij te Rousselaere, II Knudde, land- bouwleeraar te Watou en R. Pauwels. landbouwingenieur te Yper. 1 n de algemeene vergadering van het Hopverbond had dc puntenschaal wat verandering ondergaan zij was nu vastge steld als volgt 1. Aroma en lupulinc 2. Kleur 3. Pluk en uitzicht t vrij van ziekte uitzicht der bellen kort geplukt •1. Redematig drogen Evenals voorgaande jaren kent de jury een cereprijs toe aan alle hop die 90 punten op 100 bekomt een eersten prijs, voor meer dan 80 punten een tweeden prijs voor meer dan 70 punten. van Elverdinghe

De Hopboer (1904-1984) | 1911 | | pagina 8