DE HOPBOER I Maandelijksch Tijdschrift der Poperingsche, Brabantsuhe en Aalstersche Hopbonden. April 1914 10° Jaargang INHOUD Bericht. Vergaderingen. Oude Telegraafspalen. Aanbod. De Bemesting der hop. Een onderzoek nopens de bemesting der hop. Landbouwstudiekringen (vervolg). Medcdeelingen. 1 2 3 4 5 6 BERICHT 1De Heeren Staatslandbouwkundigen Wey- nants te Aalst en Van den Wouwer te Yper, mogen altijd koste loos geraadpleegd worden voor alles wat liet landbouwvak aan belangt. VERGADERINGEN. I. Hopbond vanPoperinghe. Do hopbond van Poperinghe zal op Palmeuzondag, 5 April, to 4 1/2 uur stipt, zijne algemecne vergadering houden in de zaal der hoerengilde bij II. Catrycke. Op de dagorde staan de volgende punten vermeld 1. Betaling van het huurgeld der sulfermachienen. De leden die in 1913 een sulfermacbien gebruikt hebben, betalen 30 cen tiemen per gemet als huurgeld. De leden die verhinderd zijn naar de vergadering te komen, moeten vóór den 15 April beta len, of de huurprijs wordt voor hen verdubbeld. 2. Verslag over de werkzaamheden van den bond, afgelezen door den heer schrijver. Rekening van ’t jaar 1913 begroeting voor 't jaar 1911. 3. Uitreiking van de landbouwdecoratie aan twee verdienste lijke hopbeweikers II. Carron, in dienst bij II. Kestcinan, en Ad. Maerten, in dienst bij K. Kesteman. 4. Voordracht door den E. H. ProostWat staat er nog te doen in zake van verbetering der hopteelt. Da Opstolraad bestaat uit vertegenwoordigers van at onze hopstreken Alle briefwisselingen betrekkelijk het Maandschrift moeten gezonden worden aan den Opstelraad van «Da Hopboor», Keizerlijke Plaats, tc Aalst. De Opstelraad van - Do Hopbocr is niet verantwoordelijk voor den vorm of den inhoud der annoncen.

De Hopboer (1904-1984) | 1914 | | pagina 7