Oude Telegraafspalen Vooruitstrevers uit de hopplanterswereld sluit u aan bij den studiekring. 82 Op de vergadering te Assche werd er besloten een oproep te doen aan de hopplanters der nieuwe school om talrijker de zoo nuttige maandelijksche bijeen komsten bij te wonen. Een leger dient een staf te heb ben de studiekring is de staf van het hopplantersle- ger. Gij die het ernstig met de zake meent, doet uw aanvraag tot inlijving de bijdrage beloopt twee frank en geeft u recht op al de voordeelen van den kring. Men wende zich tot den voorzitter M. Louis Van Droogen- broeck, te Sint-Ulrich-Capelle. MINISTERIE van Zeewezen, Posterijen en Telegrafen Beheer van TELEGRAFEN Namen, den 2‘"“ Juni 1911. rue Moncrabeau, 12 Mijnheer de Opsteller van De Hopboer te Aalst. Ik heb de eer U te verzoeken mij aanbiedingen te laten geworden voor het overnemen van oude palen in hout hierna vermeld, die voorhanden zijn te Namen (Stapelplaats Bas-Prés, Salzinnes) 27 palen van 7 m. 50 40 van 9 m. CO 12 van 10 m. 50 22 van 12 m.00 3 van 14 m. 00. In geval uwe off.-rs goedgekeurd wierden, zoudt gij verplicht zijn 1°) Het beloop van den vastgestelden prijs te storten binnen de vier dagen volgende op den datum van den brief door denwelken u de goedkeuring bekend gemaakt wordt; 2°) De palen binnen de 10 dagen af te halen volgende op den datum van den brief door den welken 't afbalen toegestaan wordt. Na dit tijdverloop zou het beheer van alle verantwoordelijkheid ontslaan zijn ten opzichte van de niet weggehaalde stukken. Uwe aanbiedingen, op ongezegeld papier, moeten opgeven den prijs per voorwerp, den gezamenlijken prijs, alsmede de plaats waar de oude palen voorhanden zijn, die Gij verlangt aan te koopon.

De Hopboer (1904-1984) | 1914 | | pagina 8