75 (de pachter) De Pachter, De Eigenaar, De Minister van Binnenlandsche Zaken, (of hunne afgevaardigden) Art. 4 M verbindt zich 1“ De gronden waarvan tegenwoordig, verdrag spreekt in staat van beschouwing te herstellen binnen een tijdverloop van ten langstejaar 2° Deze grondon aan de gewone bebouwing te onderwerpen naar mate hunner herstelling. Art. 5. De Belgische Staat neemt de verbintenis aan, aan binst den duur der herstel lingswerken, de sommen te betalen welke in het aanhangsel bij dit contract bepaald zijn vertegenwoordigend fr. per hectaar. Art, 0. De sommen aan M verschuldigd zullen hem betaald worden op de datums aange duid op dc hiernavolgende tafel, op gunstig advies van den Staatsbeamle mot het..toezicht over de uitvoering van het te genwoordig contract belast, en na onderteekening door den Staatslandbouwkundige het ambt bckleedend van Staatscom- missaris bij dc bevoegde Rechtbank voor Oorlogsschade. Art. 7. De betalingen zullen gedaan worden doer den Dienst der Bestuurlijke voorschotten, gehecht aan den Dienst voor Oorlogsschade, en volgens de gebruikelijke pleegvormen, bij middel van een check, voor eene som beneden de 15.000 fr. en bij middel van een titel zoo hot bedrag deze som overschrijdt. Ingeval van niet uitvoering of van onvolledige uitvoering van het contract zal do uitbetaling der voorziene sommen uitgesteld worden tot wanneer de contractsvoorwaarden zullen uitgevoerd zijn, met voorbehoud _voor den Staat van zijn recht de verbre king van het contract en alle schadevergoeding te eischen. In driebubbcl gedaan, teden 192 Voor den Belgischen Staat De Minister van Landbouw,

De Hopboer (1904-1984) | 1920 | | pagina 29