79 ongehuwd, straat Ihdien do geteisterde vóór liet sluiten' der overeenkomst her stellingen of gedeeltelijke herbonwingen heeft uitgevoerd, zal men van den staat van het gebouw een proces-verbaal opmaken en aan dén geteisterde akte geven der uitgevoerde werken. De geteisterde zal voor de terugbetaling ervan zijn volle ver haal bij de rechtbanken voor oorlogschade behouden. Hetzelfde zal geschieden voor de werken welke bij verklaart gedurende den oorlog uitgevoerd te hebben en die, naar zijn zeggen, door een nieuw oorlogsfeit vernield werden. In de uitzonderlijke gevallen waar de geteisterde een voor schot zou ontvangen hebben dat tot de wederbelegging nog niet gebruikt is, zal hij bet beloop van dit voorschot moeten ter bewaring storten die som zal naderhand van de sommen door den Staat verschuldigd aan den aannemer wien de aanbesteding <le. herstellings- of herbouwingswerken gegund is, moeten afgetrokken worden. Ieder geteisterde die van bovenvermelde maatregelen zal wil’en genieten wordt verzocht onmiddelijk, aan ’t gemeente bestuur der gemeente waarop bette herbouwen huis gelegen is, een aanvraag te zenden opgesteld volgens hioronderstaande model Aan het College van Burgemeester en Schepenen der gemeente De ondergeteekende (naam en voornamen) geboren teden hot bedrijf uitoefenende van echtgenoot, van (naam en voornamen) echtelijk gescheiden van (naam en voornamen) gehuisvest te straat, n1' verlangt dat de Staat zijn (of zijne) ge bouwen) gelegen op het gebied der gomcent?.. op het perceel geeadastreerd Nr Sectie. Xr heropbouwe.

De Hopboer (1904-1984) | 1920 | | pagina 33