I 52 lorlooipige eenheidstitels in 1 Deze ruiling zal zonder overeenstemming van reeks noch nummer geschieden., ter Nationale Bank van België, te Brus sel. en in al hare agentschappen ip de provinciën lot en met ryinsdag .10 Januari 1922. Van Woensdag 11 Januari af. kan de ruiling slechts ter Nationale Bank van Brussel meer geschieden. Daarenboven worden de ruilverrichtingen gedurende gansch den dar opgeschorst. op elk der datums waarop de loting, van 14 Januari 1922 en de volgende lotingen zullen plaats hebben. Overeenkomstig artikel 7 van hel koninklijk besluit „van 3 Januari 1921 en de bepalingen van het prospectus van uit gifte. welke op de keerzijde der voorloopige titels zijn over gedrukt. nemen de definitieve titels alleen deel aan deze lotingen de belanghebbenden moeten dus vóór 11 Januari 1922 hunne voorloopige titels ruilen, indim zij aan de loting vandien dag willen deel nemen. De ruiling heeft plaats Hiel voor lilel dus worden geene definitieve globale titels legen voorloopige eenheidstitels in ruil afgelevcdr. noch definitieve ecnheidsobligaliên in ruil van voorloopige globale titels. De definitieve titels zijn voorzien van l() jaarlijksche in- lerestcouipons betaalbaar den 10 Januari der jaren 1922 lol en met 1961. Te Brussel, worden zij aan de belanghebbenden afgeleverd op hel oogenbli.k zelf der neerlegging der voorloopige titels Ier Nationale Bank. Gelijkerwijze wordt gehandeld in de .provinciën, indien de voorraden waarvan de agentschappen worden voorzien hel Loclalen de dedefinllieve titels welke niet omniddelijk aan de belanghebbenden kunnen' worden afgeleverd, worden te hunner beschikking gesteld, binnen de vijf dagen van’ de neerlegging der voorloopige titels, en ten laatste den 15 Januari 1922 voor de op 9 en 10 Januari geda ne neerleggingen De ter ruiling aangeboden voorloopige titels moeten bege leid gaan van een bordereel houdende vermelding der num mers onderscheidene borderellen moeten opgcsleld worden voor de eenheidstitels en voor dc globale titels, 1'ormulieren van borderellen worden ter beschikking der belanghebben den gehouden in alle agentschappen der Nationale Bank. De voorloopige titels met of zonder lol uitgvkoinen bij de r.eeds gedane lotingen of bij deze van 1 December 1921. worden op 10 Januari 1922 uilgekeerd zij mogen niet in de neerleggingen begrepen worden. De interest van een jaar legen 1 t. h. o'p deze afgeloste titels wordt aan de houders, tegen ontvangstbewijs, betaald op hel oogenblik der uilkee- ring. Brussel, 21 November 1921.

De Hopboer (1904-1984) | 1921 | | pagina 22