DE HOPBOER besturen der hopbonden. Oproep aan de Tijdschrift der Belgische Hopteelt. N» 2 - 1934 27° Jaargang Felix Van ©ayseele^Desmyter, Casselstraat, Poperinghe Aanbevolen huis voor kolen en sulfer. Ten einde over vaste gegevens te kunnen beschikken, worden de besturen der hopbonden vriendelijk doch dringend verzocht de lijst te willen opmaken der oppervlakten hop in hun respec tievelijk gebied. Er zou dienen aangegeven te worden hoeveel hektaren of ge meten inleg er zijn en hoeveel andere hopvelden. Verder wordt do aandacht gevestigd op Art. 16 van het Regle ment op het keuren en wegen van de hop, der Hopwaag te Poperinghe, hetwelk luidt als volgt Alwie hoppe kweekt op het grondgebied Poperinghe moet ieder jaar, vóór 1‘ Mei ten bureele der keuring, zijn getal hop pevelden aangoven. Do hoppeplanten der buitengemeenten- die hunne hop in de stedelijke hopschaal willen laten keuren, moeten eveneens vóór denzelfden datum, zelfde aangifte doen aan het bureel der hop- pekeurders. Deze aangiften zullen door de hoppekeurdors aangenomen worden, die daarvan eeno lijst zullen opmaken welke te rekenen van 15° Mei, ter inzage der hoppehandelaars en hoppekweekers in het kcuringsbureel zal berusten. Er wordt op gedrukt dal die aangiften onmiddellijk moeten geschieden. De besturen der hopbonden worden verzocht do opnamen der oppervlakten in te sturen naar het Sekretariaat van 't Hopver- bond, te leper. De Opsteiraad bestaat uit vertegenwoordigers van ai onze hopstreken. Alle briefwisselingen betrekkelijk het Tijdschrift moeten gezon den worden aan den lloofdopsteller van De Ilopboer 14, Korte Torhoutstraat Yper Do abonnements prijs bedraagt 1 O fr. Voor annoncen en abonnementen zich wenden tot hot Secretariaat van het IIopverbond van het Land van Poperinghe te Yper.

De Hopboer (1904-1984) | 1934 | | pagina 1