OVERLIJDEIS. Adressen van Dixmudelingen verblijvende op DE PANNE BESTUUR DER BURGERLIJKE GODSHUIZEN. BESTUUR VAN HET BUREEL VAN WELDAAD 7 6 Namen onzer medeburgers overleden sedert 16 October 1914. B.W. Wij kunnen, niet met volle zekerheid, de echtheid onzer inlichtingen waarborgen. MM. Ameloot Mathilde, We Petrus Vanden- bulcke, Alveringhem,—61 j.4 Nov. 1914. Anothé Charles, Dixmude. Anseel Clemence, Wulveringhem. He Anothé Charles, Dixmude. Baert Basile, Burgmester, England. Bernolet Octavie, Alveringhem, 13 April 1916. Bever Marie, Leysele. W' Auguste Bigghe, Alveringhem, 3 Nov. 1914. Blomme Godelieve, dochter van Prosper, de Panne. Blomme Elisa, England. We Blontrock Justine. Bonte Julien, Houthem. Breunin Angeline, h.G. VanTroyen, de Panne. Bruynooghe Amelie, h. Clauw, Veurne. Brusseel Pauline, We van Karei Dutreeuw, Houthem, 81 j. 5 Febr. 1915. Bourry Arthur, England. Camerlynck Adolphe, Montpellier Fr. Camerlynck Amelie Camerlynck Auguste, Alveringhem—86 j. 28 Nov. 1914. Camerlynck Henri, Montpellier Fr. Camerlynck Stephanie, Mers les Bains, Fr. Cappoen Henri, Soldaat, Calais Fr. Cavereel Charles. Comeine Barbara,Grugny,70 j.29 April 1913. Cools Alois, England. Cools Ferdinand Soldaat, Stuyvekenskerke. Courcelle Gustave, Veurne. Danneels Florence, We Jac. Willemot, Alve ringhem74 j.3 Nov. 1914, Debyser Stephanie, Dixmude. Debruyne Ivonna, 4 maanden, dochter van Alois en Pharailde Devulder, Alveringhem. Deceuninck Julie, Alveringhem, 4 maanden, 13 Nov. 1914. We Decuyper Sophie, Alveringhem. Defever Charles. He Degraer-Verscheure, Veurne. Degraeve Elisa, Frankryk. Degraeve Louise, Frankryk. H' René Degraeve en twee kinders. Deguytter Leonard, Soldaat. Dejonghe Adolphe, Frankryk. Dekeyser Sidonie, Parys. Delforterie Désiré, Loo. We Deleye Louise, England. Deruytter 'I Soldaat. Deschodt Isidore, de Panne. Desodt Cyriel. Devos Jules, Hondschoote, Fr. Dewulf Soldaat Dewyse Désiré, de Panne. H' Ambrosius Doom. Durie Marie, We Blomme, de Panne. H' Hector Eduwaere. We Eego-Willy. Fache René Bollezeele, Fr. Gelaude Constant, Bulscamp. Geeraert Pieter, Dixmude. Geldhof Henri, Frankryk. Ghyssaert Julie, h. Charles Vanhoucke, Houthem, 68 j.19 Juni 1914. Gobert Romanic, Le Tréport, Fr. Gouwy Pieter. Hillebrandt Maurice, Bulscamp. Hinderykx Charles. Hinderykx Victor, Brest, Fr. Himpe Auguste, Hondschoote, Fr. Hv Louis Hooghe, de Panne. Hoornaert Clemence, We Simons, Alve ringhem, 88 j.7 Nov. 1914. Hosten Judith, Alveringhem, 65 j.24 Dec 1914. Wc Houwer, Cayeux, Fr. Huyghebaert Sophie, Veurne. Jansens Paul, Grugny, 81 j.3 Febr. 1915. Lauwers Willem, zoon van Marcel en Joanna Vermeulen, Alveringhem, ij. 12 Juli1913. Leyre Sidonie, Alveringhem, 71 j.17 Dec. Leyre Louise, Alveringhem, 80 j.9 April 1916. Louage Jan, de Panne. Louwagie Zoé Maeckelberghe Isidore, Eggewaertscapelle Maerten Charles, Coxyde Van Woumen Charles, Villa Netje Vereecke-Opsommer Wc, Villa Pax Verhelst-Rommelaere Désiré, Villa Laboureur Vermeersch-Desouter Emile, Villa Anaës Vermeersch Theophile, Photo Theo Vermeiren Richard, Villa Mairillo VanViaene Leopold, Bonzelplaats Vrome Louis, Villa Souvenir Willy Charles, VillaGeorginea.Duinkerkelaan In het Hospitaal van Se Elisabeth. Kernel Charles. Storme Edmond. Verslype Amandus. Kemel Theresia. Cornell's Leonie. Dewyse Elisa. Ver meulen We. M. M. Beschuyt-Vantroyen, Beenhouwer Bever- Dochy Charles, Villa Anne-Marie Blomme Prosper, Café Louis We Camerlynck, Villa Daisy, Bonzelstraat We Cappoen-Crevits, Villa Olga, Zeelaan Cattaert Pieter, Villa Emma, Kerkstraat Clauw-Bruynooghe Alois, 5o, Villa des Lise- rons, Bonzelstraat Debouck Louis, Studio Zeelaan Decoene-d'Hooghe Gustave, Villa Fanny Vrouw Delrue Charles, Villa Ariettes Denyft Leopold, Veurnereek Deschacht Henri, Villa Lust en Rust Deschodt Florimond, Ons Kotje We Deschodt-Dekorte, Villa Stanley De S‘ Hubert Camille, Villa Mairillo Feys-Vermeersch Arthur, Villa Jeanne Focke Charles, Villa Mohinette Politie-Com- missaris van Dixmude Fossey gezusters, Villa desAlouettes Ghyssaert Mme Amand, Villa Rustica, Zeedijk Geldhof Ed., gemeenteraadslid van Dixmude Goossens Louis, Café desAlliés Hinderykx Jne, Villa Alicia, Duinkerkelaan Huyghe Charles, Villa Hennina Huyghebaert Achille, Villa Ariettes Huyghebaert Elisa We, Villa Souvenir Jansens Adolphe, Villa René Leyre Adolphe, Villa Record Liberianus Eerw. Vader der broeders van liefde van Dixmude, Villa Jeanned’Arc, Kerk straat Lombaert Auguste, Merceries Mensaert Désiré, Villa Hortensia Monteyne Jéróme, Villa Bella-Stock Noens Auguste. Brouwerstraat, 117 Nauwynck We en zoon Achille, Villa desMou- ves, Zeedijk Pelgrim Marcel Dentiste Poublon Godelière, Villa Cirarmon Sandyck Edmond, Café Louis Raveschot Henri, Villa Maris-Stella, Zeedijk Rommelaere gezusters, Villa Jeanne d’Arc, Kerkstraat Tackoen Charles, Villa Ariettes Vandaele Pieter, Coopérative, Zeelaan Vanryckeghem Emile, Veurnereek Vantroyen Gaston, krijgt groote boete of lang gevang. Er is al hier toch zoo weinig werk, het noodzake lijke alleen wordt gedaan. Ik beb in geheel den tijd nog maar vijf weken werk gehad. Zegt als het u mogelijk is aan Em. Verstrae- te gevlucht van hier in de Panne, dat zijn huis bewoond is van Edw. Decoene van Wou men. Hier in de stad zijn nog 160 personen van Eessen en i5o van Woumen. Wij heb ben hier met 475 van Eessen en 35o van Woumen gedreven geweest. Wij zijn alles kwijt wat wij bezaten. Van als ge moogt te- rugkeeren misschien vroeger dan wij, gaat aanstonds naar ons huis want van het uwe bestaat er niets, al het steen van de ver nielde huizen is weggevoerd. N. B. Dat David Vandamme van Clercken door de soldaten dood geslegen is met een spade. M. M. Hosten Emile, Voorzitter, Villa Don Gillés, Veulettes (Seine Inf.) Baert Ernest, lid, Banque Beige pour 1’ Etranger, Rotterdam (Holland) Beernaert Charles, lid, Mers les Bains (Somme) Plouvier Theodore, lid. Hópital civil Beige Montreuil s/mer Quatannens Jules, lid, Rue Général Changy Dieppe Seine Inf. Flour Charles, ontvanger, Villa Gra- ziella Veulettes Seine Inf. Hindryckx Léon, sekretaris Brest Vanviaene Jules, hulpsekretaris M. M. Baert Arthur, Voorzitter, Amberley- road, 3, Sydenham, England Baeckeroot Gustave, lid, dorpplaats Adinkerke (België) Delheye Emile, lid, Villa Jac ques et Charlotte, grande Rue Paris- Plage. Flour Theophile, lid, Dorpplaats Alveringhem (België) Ketele Joseph, lid, Sacristy- Cottage Longfield Hartley Kent, England. Lippens Edmond, Sekretaris-Ontvan- ger Cayeux s/m Somme. 1914- Deze brief werd geschreven in Thourout en meege geven met eene vrouw naar Amerika vertrokken.

Dixmude op den vreemde (1917-1918) | 1917 | | pagina 4