Geen grijs haar meer LA MISS PAULA Hil. Osstyn-Cambie, SAHSEH-DECORTE, KINDERVOITUflEH JULES DE PUY0Ï-8GH1DT, fllansstoffen. BIER'S RÉGÉNÉRATEÜR Hubert Rouseré, CONSTANT DEZEURE Gegalvaniseerd IJzerdraad Schoenmakers JUL1EN POOT-DENEVE Verzekert a bij Emile Liauwers, VAR BRUWAENE-SANSEN, Wetensweerdigheden. HOPPE. Ed. Christiaen-Dewancker, Gasthuisstraat, POPERINGHE. Combat met het Tuinbolspel, Combat met de Vloerbol en een Kostum te verhollen, Een schoon Schaap, E E R S T E W T A P TWEE KOSrUMEN. In den Bazah. La Nationale de Bruxelles, Horlogiemakerie, Goudsmederie, JuweelhaodeL Banque Générale Hypothécaire. Ruddervoorde.Vrijdag avond kwa men twee bedronken kerels in de herberg van Cornelius Devos. Daar de baas hun drank weigerde, bedreigde Van Renoo den baas en riep - 't Zal uw leven kosten Verschrikt liep de baas om een dessel (schrijnwerkersallaan) en bracht Van Eenoo een slag op het hoofd die hem den schedel kloof. Deze viel ten gronde doodelijk gewond en werd in hopeloozen toestand naar het gasthuis gebracht. Devos is een meusch die overal wel gezien is, Van Eenoo integendeel, niet. De dader is toch aangehouden. .Ifleeneii. Zaterdag avond gebeurde alhier een doodelijk automobielongeluk. De voddenkoopman Evrard Devreeze, 70 jaar, werd verrast door den automobiel van M. Fremeaux van Marcq-en-Baroeul. Het slachtoffer werd door een verschrikkelijken stoot getroffen aan 't hart en bleef op den slag dood. Er is hier nog al veel beweging aan de Barakken, aan de grens, door het uitbreben van verschillende werkstakingen te Halle- wyn in weverijen. Honderden menschen zijn zonder werk, en loopen langs de straat. Tot nu toe zijn er nog geene maatregels tot bij zonderen ordedienst genomen. Kortrijk. Eene der dochters van Baelen, wiens schietkraam in de Parkstraat staat, was maandag avond, rond 10 ure, be zig de karabijnen te rangschikken. Eens klaps weerklonk een schot, en het meisje, 19 jaar oud, werd aan den buik getroffen. De gekwetste ontving de zorgen van dok- toors Antheunis en Ghyoot, doch is woens dag nacht gestorven. Maandag was door het gunstig weder en ter gelegenheid der foor', de toeloop der vreemdelingen in de stad zeer groot en de dienst in de statie zeer moeilijk. Kwart voor 9 ure 's avonds kwam de trein 39 uit Brug ge, met twee lokomotiefs de statie binnen gereden. Op het zelfde oogenblik wilde eene vrouw, een kind op den arm dragende, over de spoorbaan gaan. De onder-statieoverste M. Eugène Vandekerchove, het gevaar zien de, waarin zij verkeerde, sprong naar de vrouw toe en wierp haar ter zijde. De moe dige redder werd zelf door de lokomotiet' ge vat en ten gronde geworpen, hij kon geluk kig eene ijzeren baar vastgrijpen en werd alzooeeri twintigtal meters ver'medegesleept. De machinist van de eerste lokomotief, dat ziende, stopte met zulkdanig geweld dat de kettingen aan stukken sprongen. Vande kerchove kroop alzoo ongedeerd van onder de tnachien, hij klaagt echter over inwen dige pijnen. Zijne moedige daad verdient eene schoone belooning. —Het onderzoek der geheimzinnige moord, gepleegd op Hespel, welke wij verleden week verhaalden, wordt ieverig voortgezet. Alles blijft nochtans duister en onbekend. Luin&ite. De fabriekwerker Henri Van Symaes, 19 jaar oud, keerde maandag avond huiswaarts, toen hij zonder reden aangevallen werd door een 'kerel van Her- seeuwe, 18 jaar oud, insgelijks fabriekwer ker, die hem een messteek in de rechterzij de toebracht. De aanvaller nam de vlucht, de gekwetste wilde zich naar een geneesheer begeven doch aan de herberg van Jules Hauwel, viel hij bewusteloos neer. Men droeg hem in de her berg, waar doktoor Scheppens hem verzorg de. De gekwetste zal in eenen maand niet meer kunnen werken. De dader heeft zich dinsdag morgend naar zijn werk in Frank rijk begeven en kon niet ondervraagd wor den. Aelbeke. Tusschen de staties van Lauwe en Aelbeke, waar de spoorlijn op eene hoogte ligt van 6 a 7 meters, was door schurken een balk dwars over de riggels ge legd, bij het voorbijrijden van den trein van 9 ure 's avonds deed zich een schok voor. Gelukkig reden de lokomotief en de eerste wagons over den hinderpaal heen, zonder te ontriggelen. De balk, in dennen hout, werd verbrijzeld, zoodat de reizigers uit de laatste wagons den schok niet voelden. De machinist stopte aanstonds om de spoorlijn te onderzoeken, vijf minuten later kon de trein voortrijden. De gendarmerie van Moes- kroen heeft een onderzoek ingesteld en het parket verwittigd. Looehristy. Zondag nacht werd er op drie plaatsen met messen gevochten. Een vreedzame jongeling, rond de 20 jaar oud, Beits genaamd, smidsgast bij Matthys, werd zoo ijselijk gewond, dat hij ter plaatse van het gevecht stierf. Het parket van Gent is maandag namid dag ter plaatse geweest, om een onderzoek te doen over deze moord. De plichtige, Leo Van Rompu, bloemistgast, wonende te Safie- laere, werd ondervraagd en legde volledige' bekentenissen af; hij verklaarde gehandeld te hebben onder den invloed van den drank. Vreeselijk drama te Atli.De voorstad Brussel, te Ath, werd zaterdag in opschudding gebracht door een vreeselijk drama der zinneloosheid. In een huisje woont daar met zijne zuster de öOjarige Pottelet, die sinds verscheidene jaren krankzinnig is. Zaterdag morgend wilde een gebuurvrouw goedeu dag gaan zeggen doch werd met geweld door Pottelet aan de deur gezet. Vermoedens opvattende, ging de buur vrouw deze mededeelen aan verscheidene personen die mede gingen naar het huis van Pottelet. Zij liepen dezelfde weigering op, doch drongen met geweld binnen. Een ijzing wekkend tooneel vertoonde zich aan hunne oogen. Het lijk der zuster Pottelet lag ten gronde en den broeder, ten prooi aan een vreeselijkeiï aanval van waanzin, was bezig met het lijk in stukken te snijden. De zinne- looze, die verwoeden tegenstand bood, werd vastgegrepen en gebonden. Het parket werd ook seffens verwittigd. Drama te Ulerxem. Louis Maere- voet, 27 jaar oud, zoon van eene geachte tamilie, is een doorslechte kerel. Vrijdag avond kwam hij, zooals gewoonte dronken en schreewend te huis. Daar allen sliepen, riep zijn vader hem toe dat hij moest zwij gen. Louis vond dat heel ongepast, nam een stoel en sloeg hem zijn vader op het hoofd De moeder die tusschenkwam werd wegge duwd. Daarna nam de woestaard een mes en plofte het in de linkerslaap van zijn vaders hoofd. Het bloed spatte den moordenaar in het aangezicht. De politie liep toe en hield met veel moeite den dronkaard aan. Vader Marevoet is gansch het hoofd vermorzeld. Zaterdag zegde men aan Louis Marevoet dat zijn vader stervend was. Ohdat is mij gelijkantwoordde het monrter dat men mij voor tien jaar opsluite, wanneer ik het gevang zal veriaten zal ik hem voort afma ken. Bloedig drama te Autryve. Sedert eenigen tijd bestond eene hevige vijandschap tusschen de gebroeders Van Geersdaele, van Moen, en de gebroeders Ryntjens, van Autryve. Zondag namiddag ontstond twist tusschen hen en een der broe ders, Van Geersdaele werd gewond aan het hoofd door een slag met eeo pintglas. Een neef der Van Geersdaele, zekere Vercouteren 18 jaar oud, besloot zich te wreken op Alois Holvoet, die op het oogenblik van den twist bij de gebroeders Ryntjes was. Vercouteren ging in eene herberg waar hij uitriep 't Is spijtig dat ik zoo jong ben, anders zou ik mij wreken op Holvoet. Een klant der herberg gaf' hem een groot mes en zegde Met dat moet ge van niemand schrik hebben. Ver couteren nam het mes aan en ging aanstonds op zoek naar Holvoet. Rond 9 ure ontmoette Inj hem in de Heestertschestraat. Zonder een woord te spreken gaf hij den ongeluk kige een steek in den arm, een in de bil en een in den buik. Daarna wierp hij het be bloede mes wt g en ging gerust naar huis. Holvoet had nog de macht zich tot bij den veldwachter te slepen waar hij verklaarde Vercouter herkend te hebben toen viel hij in onmacht. Een weinig later, toen hij tot zich zeiven gekomen was, ging hij naar eene herberg waar hij door doktoor D'haese van Avelghem verzorgd werd. Zijn toestand werd erger en erger en eenige stonden daar na overleed hij. Ondertusscnen was de veld wachter naar de woning van Vercouteren gegaan. Deze sliep rustig. Hij werd aange houden en bekende zijDe misdaad zonder het minste spijt te betuigen. Hij werd in het ge vang van Avelghem opgesloten. Maandag te 2 ure werd hij weer naar Autryve gevoerd waar hij in tegenwoordigheid van het slacht offer gesteld werd. Het parket van Kortrijk was ter plaats. Na de ondervraging werd hij naar het gevang van Kortrijk overgebrach t. Alois Holvoet was 26 jaar oud en ongehuwd. De droefheid der ouders van het slachtof fer is onbescbrijvelijk. Holvoet was een bra ve jongen, in de gemeente Moen, van allen voor zijn goed karakter geacht en bemind, de steun zijner ouders. Hij is de oudste van vier kinderen. Zijn vader is reed sedert om trent 25 jaren ziek. itluortlpoging te Riliaer. Een kerel genaamd Dikke die pas uit het gevang gekomen was waar hij 20 maanden gezeten had, doorliep hier sedert eenige dagen de gemeente al drinken en tieren. Zondag uitte bij geheel den dag bedreigingen tegen Louis Everaerts, gehuwden vader van drie kinde ren. Everaerts, had tegen Likke getuigd bij zijne laatste veroordeeling en deze be weerde dat het zijne schuld was dat bij in het gevang gezeten had. Branders gezegd Likke, ontmoette Everaerts maandag mor gen bij de kerk, sprong op hem en plofte hem tweemaal zijn mes in de borst, en nam de vlucht. Everaerts viel bewusteloos en badend in zijn bloed ten gronde. Een der steken heeft de lever doorboord en de andere de rechter- long geraakt. Zijn toestand is hopeloos. De dader is aangehouden. Ileriimeriiigsmedaiies. - Men heeft in het ministerie van biunenlandsche zaken uitgerekend dat er reeds ongeveer 100,000 lierinneringsmedaiies der regeering van koning Leopold II uitgedeeld zijn. En 't is nog niet gedaan 1 Trouwers.De vasten voorbij zijnde krijgen de schepenen van den burgelijken stand de handen vol werk. In al de groote gemeenten van hel land telt men de huwe lijken met dozijnen per dag. Te Brussel heeft men deze week op een dag 35 koppels in den cht te verbinden gehad. Te Antwerpen moe ten er heden zaterdag honderd huwelijken plaats hebben AJleuwe HaBtFrankskens. Op dit oogenblik slaat men in de Munt voor 600,000 fr. nieuwe stukken van 50 centiemen van hetzelfde model al de stukken van 1 en 2 frank. De nieuwe munt zal in omloop gebracht worden binnen een maand. Slet Huwelijk vcrplielitend. M. Bennet, burgemeester van Dodje (Iowa), Vereenigde-Staten, heeft door den gemeen teraad een besluit doen stemmen waarbij al de personen van 25 tot 45 jaar oud, die goed bij hun verstand zijn verzocht worden binnen de twee maanden te trouwen, op straf van 50 tot 500 fr. boetDe burgemees ter heeft laten weten dat voortaan de hu welijksplechtigheden kosteloos zullen zijn. Lamlverhuizcrs. In het jaar 1906 zijn in de verschillende havens van Europa 1,315,000 landverhuizers naar Amerika vertrokken. Het getal belgische landverhui zers is gering; uit Oostenrijk - Hongarië waren er daarentegen 80.000. Onvergeld en met Cijns 99 jaren, twaalf bouwgronden te beko men voor Werkmansbuizen van rond de 200 vierkante meters ieder bij de Stad). Zich te wenden aan het Bureel van dit Blad. Burgerstand van WATOU van 14n tot 28" Maart. BURGERSTAND van PROYEN. van ln Januari tot 28n Maart. BURGERSTAND VAN POPERINGHE van 30a Maart tot 6n April. Door uitscheiding van bedrijf. UITVERKOOP aan prijs van factuur van alle slag van BIJ SchaalstraatPOPERINGHE. LvLerLg-eling-en. Over eenige dagen was Rik Van Bommelen in angstige afwachting: zijn zoon moest immers zijn laatste examen afleggen van advokaat bij de Hoogeschool van Leuven. 't Was reeds drij uren van den namiddag en nog geen nieuws. Eindelijk komt zijn jongste zoon hem te gen geloopen in den hof, met eene depecbe in de hand. Op een, twee, drie open en ge lezen Exaam gedaan met onderscheiding- De kleine sprong op van vreugde. Rik bleef ongevoelig staan. Maar vader, zei de kleine, gij en zegt niets 't Is 'n farce, jongen, antwoordde Riek want dat en is 't geschrifte niet van onzen. Kareivader en is niet dom. Aanwerving. In Mei eerstkomende, hebben een Vlaamsch en een Fransch vergelijkend examen plaats voor het aanwerven van ordeklerken bij liet Beheer van Spoorwegen en van Posterijen. Wie de voorwaarden van toelating tot dat examen verlangt te kennen, leze de berich- ten die in de spoorwegstatien en in de post en telegrafkantooren aangeplakt zijn. Aanvragen voor bediening moeten uiter lijk op 20 April 1907 bij het Departement inkernen. door het gebruik van Oogenblikkelijke kleuring uitsluitelijk uit planten getrokken gewaarborgd zonder lood, zilver nitraat noch sulfer HAARVERF TE VERKRIJGEN BIJ COBFFKLR, C. Crevits-Adriaen, Beenhouwer, Yperstraat, N° 6, eerste klas van Ossen- of Veerzenvleesch, Zoger -en Schapenvleesch, aan de gewo ne voordeelige prijzen. PEERDENSMID, herberg Hef Hoog©, - Poperinghe. Op Zondag 7 April, ten 5 ure namiddag, In Nazareth, bij Emile Dewachter, Trommelaarstr. ln de Hopperank, bij Li vin Devos, bij 't Vogeltje. te Verbollen, En '1 Iloogc, bij Hilaire Osstyn, Proven-kals. Au Cultivateur, bij Henri Careye, Abeele-kals. HE RH ER GKERMISSEN In 't Locomotief, bij P. Capoen, Meessenstraat. Op Zondag 14 April, Xe XerT>ollen, Een ORGEL (genaamd Manopan) met 10 verschillige Muziekkaarten, In 't Boldershof, bij Emile David, Veurnestraat. ln den Keizer. bij Cyriel Hosdey, Boescheepstraat. Een SCHAAP meer dan I jaar oud, In O.-II.-Hoorntje, bij Alois Durant, bij de kapel O.-H.-B. MARKTPRIJZEN. 330 varkens, op voet de kilo, 0,95 a 1,10. Cureghem-Anderlecht 2 April. 2,401 Varkens, op voet de kilo, 0,88 a 1,01 Men Vraagt THOOR-LOUF, La Recoiastituaiite is een genees middel dat bijzondere uitwerksels heeft O] flauwe en teedere kinderen, 't Is het beste middel voor borsllijdende. De bijzonderste verdienste van dit genees middel, is dat zij de borstlijdenden geneest. Prijs 2,50 fr. de Liter. Gasthuisstraat, 15, GROOTEN KEUS in alle slag en soorten VAN Engelsche Karretjes, Tafels, Stoelen Hofbanken, IJZËRÊN BËDDÉN, boomteel- en hofbouwkundige, Duinkerkstraat, Nr 21, Poperinghe. Ik heb de eer het publiek kenbaar te maken alsdat ik zal uitgaan voor liet snoei en der frnitboomen, het onderhouden van hoven, druif- en bloemseeren. Een der beste Belgiescbe Maatschappijen die met geene andere Maatschappijen in ver bindingen staat, doet de volgende verzeke ringen en belast zich met het vormen van Spaarbanken tegen zeer voordeelige voor waarden. 7°Verzekering tegen ongevallen. Voor inschrijvingen en inlichtingen wen de men zich tot den Opzichter Camill© Deuiide, te Handzaeme. Goede en ernstige Agenten worden gevraagd (tegen goeden loon) voor Poperinghe en omstreken. MJ TAILLEUR, Rue d'Ypres, 87, Poperinghe. Yêten?ents sar rc^esure, pour Hommes, Dames Enfants. WISSELKANTOOR. Noordstraat, 16, Poperinghe. Aankoop en verkoop van alle Belgische en vreemde weerden. Uitbetaling van iuterestskoepons. Kostelooze inteekening aan alle uitgaven van actiën en obligatiën. In den Franschen Suldaat. Ik heb do eer mijne klienten ter kennis brengen dat bij mij te verkrijgen is alle slag van Zomerartikèlen, zooals Kinderkostumen in printanière fr. 2,50 Kostumen to beginnen van 12.00 Zomerbroeks in sterke marchandise 1,75 Kinderkostumtjes in alle slag te begin. 3,00 Engelsche leem broeks en gilets met mouwen aan 6.50 Engelsche leern broeks aan 3.25 Ook groote keus van gemaakte Kleederen. Valère Staessen-Bottez, GROOTEN AFSLAG De Gele Nieuwpoortsche steenen, overblijvende van O. L. V. toren, dienende voor banden of vaders in facaden, Claissoiren, Spiën, en d'eehte vierkante brijken al dooreen, aan zeer voordeelige prijzen. Inlichtingen te bekomen bij Achille Berat- Vancaeyseele. opsE®Muts van ¥ertrouweii. Gasthuisstraat, 8, Poperinghe. Monters in Goud, Zilver en Nickel, Eenige verkooper der echte ijzerweghorlogien ROSKOPF en der OMEGA. Allergrootsten keus van REGULATEURS, PENDULEN WEKKERS Alsook van: Diamanten Paruren, gouden Kettingen, Yn Brochen, Dormeusen, Ringen, enz.-—Alles gewaarborgd tepj' Brillen, Afeissnijpers Barometers. AANKOOP VAN GOUD EN ZILVER. Werkplaats voor het herstellen van Horlogien en Juweelen. Let wel op het adres (Rechtover het Gasthuis). Hypothèques et ouvertures de Crédit de tous rangs depuis 3,75 p. c. Avances pour batir, combinaison nouvel- les. Achat et vente d'usufruits et nue-pro- priétés et de Créances Hypotécaires. Timbre pour réponse. Lettres détaillées a M1 Gusfave RAlIOAl, Agent d'affaires, Moorseele-lez- Courtrai. BERICHT aan al degene die Goedkoop en wel willen gekleed worden. Wendt u in alle vertrouwen tot J. Dehonclt-Delmaerey Café de la Paix Groote Markt, POPERINGHE. Gij kunt u daar alle slag van Kleerstoffer verschaffen, aan zeer gematigde prijzen Onmo?rtjil\e ConcnrrenUe. GEBOORTEN.Vandezande MargarithaVer- lynde Rosa.Werquin Godelieve. OVERLIJDENS.Veyer Sophie, 74 1)2 jaar, wed. van Frederic Brunaut.Moeneclaey Lucien, 7 jaar. Delbaere Jules, 67 jaar, weduwaar van Philomena Pittellioen.Theeten Albert, 11 maanden.Leuwers Marcel, 2 maanden.Deheegher Angelus 79 jaar, Moeneclaey Marie, 68 jaar, huisvrouw van Remi goone. GEBOORTEN.Ackaert Alice.Lemahieu Mau rice.Porte Margaritha.Delmaere Godelieve. Peperstraete Julia. D'hooghe Maurice. Fagoo Estelle. Castryk Ida.Dessein Zulma. Baiilieu Georges. Wullems Romain. Lermyte Bertha. Desomer Octave. OVERLIJDENS. Degros Stephanie, wed. van Debaene Eduard.Carpentier Charles.Diesen Jus tin.Savaete Angèle. Pauwels Joanna, wed. van Raekelboom Pieter. Deschodt Rosalie. Dessein Zulma. Ryon Romanie, huisvrouw van Borrey Henri.Descamps Magdalena.Degros Pharailde, huisvrouw van Dewippe Aloise. HUWELIJKSBELOFTEN.—Debaene Edouard te Proven met Decreus Ludovica te Poperinghe.Van- denbroucke Jules met Butaeye Helena, beiden te ProvenLiefooghe Gratiën te Proven met Hannoire Angèle te Aire (Frankrijk).Vandenbussche Jules te Elverdinghe met Gauquie Lydie te Proven.Goossen Cyrille te Oostcappel (Frankrijk) met Cappelaere Elisa te Proven. 'GEBOORTEN.Alice Beddeleem, d. v. Remi en Aline Vancayzeele.Maurice Feys, z. v. Eugène en Helene Verhaeghe.Gabrielle Dumon, d. v. Jerome en Amelia Vermeersch.Daniel Bortier, z. v. Aimé en Maria Taboryn.Maria Billiau, d. v. Emile en Irma Sergier.—André Ghesquiere, z. v. Henri en Rachel Verpoot.Georges Venet, z. v. Franijois en Magdalena Spetebroot.Lucien Vandevoorde, z. v. Albert en Armanda Bevernage. OVERLIJDENS.Renterghem Virginie, 54 jaar, werkvrouw, weduwe van Carolus Vermeulen en echt- genoote van Petrus Declereq, Wijk E. Couttenier Rosalie, 87 jaar, zonder beroep, weduwe van Aloise Godart, Meessenstraat. HUWELIJKSBELOFTEN. Georges Werquin, zonder beroep te Watou met Maria Berat, bijzondere zonder beroep in stad.Emile Servaeten, koetsier te Rijssel met Helene D'alleine, magazijnierster in stad. Maurice D'alleine, werkman met Maria Lams, werkvrouw, beiden in stad.Auguste Godart, mande- maker met Eugenie Vermote, kantwerkster, beiden in stad. Charles Vandevoorde, metsersdiener met Julienne Lava, kantwerkster, beiden in stad. HUWELIJKENNestor Decoster, 22 jaar, werk man te Steenvoorde met Maria Delplace, 27 jaar, werkvrouw in stad. LONDEN, 2 April.De hopmarkt verflauwt nog gedurig, niet alleen voor de vreemde, maar ook voor de inlandsche soorten. Kenterhop gaat 126, Sussex ti 5, Oostkenter 1 a5 - t35fr.; naar Duitsche en Bel gische hop is er geen vraag. BRUSSEL, 3 April, Ingevolge het dalen der Engelsche markt en de onthouding der Belgische brouwerijen, verflauwt onze handel gedurig. Op de hopbeurs te Antwerpen kwoteerde men Aalst 41 en Poperinghe 39 fr.; hier gaat Aalst 40 en Poperinghe 39 1)2 fr. In cultuur is er veel vraag, doch geen ver koop. NUREMBERG, 4 April.Hopmarkt prijshoudend 100 - 125 fr.; maar weinig verhandelingen. Ministerie van Spoorwegen, Posterijen Telegrafen. Opvolger van maakt kenbaar aan al de geëerde kalan ten en geheel het publiek, dat bij hem ie bekomen is A lie stag en beste kwaliteit van in alle nummers 1 Wekelijksclie estaminet Den Maandag. Poperinghe, markt van den 5 April. Tarwe heet. 14,50-Rogge 11,10-Haver 9,50 -Aardappelen, 100 k. 6.50 Boter de kil. 2,80 Eieren de 26, 2,00 -Hoppe de 50 kilo, 40 fr. Yper 30 Maart.—Tarwe, 100 kil. 17,00- Rogge, 15,00 a 16,00-Haver, 17,50 a 18,00- Aardappels, 100 k. 7,00-Boter, 2,60 a 2,95 -Eieren het 26, 1,80 a 1,90. Brugge 30 Maart.Tarwe, 100 k. 17,50 a 18,00-Rogge, 15,00 a 15,25-Haver, 17,00 a 18,00-Boonen, 18,00 a 18,50-Aardappelen, 100 k. 7,00 a 8,00-Boter de k. 2,50 a 3,00- Eieren het 26, 1,80 a 2,00-Vlas de k. 1,41. Dixmuide 1 April.Tarwe, heet. 17,00 Aardappels de 100 k. 6,00 a 6,50-Boter de kilo, 2,50 a 2.80-Eieren het 26, 1,80. Rousselaere 2 April. Tarwe, 100 kil. 8,00 a 18,50 - Roode Tarwe, 17,00 a 17,50 Rogge, 15,00 a 15,50 - Haver, 18,00 a 18,50 Boonen, 19,50 a 20,00-Aardappelen de 100k. 7,00 a 7,50- Boter de k. 2,60 a 3,00- Eieren 1,80 a 2,10- Suikereiboon. oude, 14,25- id. nieuwe, 00.00. Kortrijk 1 April.Tarwe, heet. 16,00- Rogge, 13,00-Haver, 16,00- Chicorei 100 k. 14,00 - Boter de 1/2 k. 1,64 - Eieren, 2,05 - Koolzaadolie 100 k. 73,00-Lijnolie, id. 53,00 Koolzaadkoeken, id. 14,00- Liinzaadkoeken, id. 20,00. Kortrijk veemarkt 1 April. 370 koppenprijs per kilo gewicht op voet, 111 Veerzen, le klas 87—2e kl. 79—3* kl. 76 50 Ossen, 86— 78— 75 162 Koeien, 87— - 76— 72 47 Stieren, 84— 75— 71 Brussel 2 April. voor groote stad, een jongeling die begeer de bakkerij en de pastijbakkerij te leeren Inlichtingen ten bureele dezer. worden gevraagt voor alle soorten var werkengedurig werk en goede loon, bi, Kleine Markt, 17, Poperinghe. GEBRUIKSWIJZE. Een koffielepel in een hall glas wijn of alle ander drank (uitgezonderd melk) na ieder maaltijd; 's morgens kan men het vroeg nemen in zwarten koffie. Te verkrijgen bij A. tH)\TEY\E, Apotheker, Groote markt, Poperinghe. POPERINGHE. zeer verzorgd werk. (Naamlooze Vennootschap) 1°Verzekering bij Sterfgeval. 2°Uitstellende Levensverzekering 3°Gemengde Levensverzekering 4°Verzekering Eerste Communie. 5°L evenverzèk ering-loling. 6°Pensioen-levenver zekerin g 8°Paarden en rijtuigen verzekering 9°Gemeenschappelijke spaarbanken 10°Lijfrenten. HUIS VAN VERTROUWEN. Ik breng ook ter uwer kennis dat ik wel voorzien ben van een groot asortirnent fransche pane daarbij ook fransche coupons voor manskostumen. De per sonen die begeren hunne stof zelf te leveren om een kostum op maat te doen maken, zullen spoedig met de meeste zorg gediend worden. Door mijne goede waar en mijne genadige prijzen hoop ik het vertrouwen van eenieder te winnen. Gasthuisstraat, 17, Poperinghe. Ik bevind mij alle Vrijdag op de markt.

De Poperinghenaar (1904-1944) | 1907 | | pagina 6