Bi!. Össtyn-Cambie. Geen grijs haar meer LA MISS PAULA J. LIÉGE0IS - M0NTEYNE JULES DE PUÏDT-SGHi! CGNSTANT DEZEURE, VAK BRUWAENE-SAHSER, JULIEN P00T-DENËVE GQansstoff en, Gegalvaniseerd IJzerdraad BIER'S RËGÉNÉRATEUR Hubert FRouseré, E E K S T E N T A P Eenen goeden VELtO, Schoenmakers Emile Liauvs/ers. Verzekert a bij Ontslag van het Ministerie. Wetensweerdigheden. Jubelfeest Emiel VALCKE. Gasthuisstraat, POPERINGHE. Banque Générale Hypothécaire. Ed. Christiaen-Dewancker, La Nationale de Bruxelies, FGURRUREN m 't Groot en 'tKlein HorSogiemakerie, Goudsmederie, JuweeShandeL \v evelgliem. Vrijdag morgend, rond 9 ure, is in het inopbouwzijnde ge meentehuis alhier een schrikkelijk ongeluk gebeurd. De genaamde Commeene, bezetter, te Brussel wonende, is door het instorten van een gedeelte van het plafond van eene hoogte van een tiental meters gevallen op eenen ijzeren balk. Eene stalen spil, die hij in de hand vasthield, drong hem in den buik dwars door het lichaam. Dr Vanhoen- acker, aanstonds ontboden, diende den on- gelukkigen de beste zorgen toe, en hoopt Commeene binnen eenige dagen naar zijne stad te laten terugkeeren om de noodige operaties te ondergaan. HOPPE. BURGERSTAND VAN POPERINGHE bij de Maatsch. Langhoirs=Victomeii. VOOR HOPPE. In den Franschen Soldaat. Valère Staessen-Bottez, door liet gebruik van Oogenblikkelijke kleuring uitsluitelijk uit planten getrokken gewaarborgd zonder lood, zilver nitraat noch sulfer HAARVERF TE VERKRIJGEN BIJ C. Crevits-Adriaen, BeenhouwerYperstraat, N° 6, Op Zondag 14 April, H ER/IER GKE RMISSEN Te Wei-T&olleai, Een ORGEL (genaamd (Vlanopan) met 10 verschillige Muziekkaarten, TWÊËf KOSTUMEN. der Vereenigde Kooplieden, Onder kenspreuk De Nietglijkers. Een SCHAAP meer dan I jaar oud, Een schoon SCHAAP Schoone GEIT, Schoonen KONIJN, Combat-Bolling met de Vloerbol en een KOSTUM te verhollen Combat-Bolling van Mans- en Vrouwkleederen, Lijnwaden, - Merceriën kkibdi:.\i:bk8wari:.\. bij Jéröme DEH0M0T-DELIV1AERE Te Verkoopen MARKTPRIJZEN. THOOR-LOUF, M" TAILLEUR, Rue d'Ypres, 87, Poperinghe. Veterrpents sar irpesare, pour Hommes, Dames Enfants. WISSELKANTOOR. Noordstraat, 46, Poperinghe. boomteel- en hofbouwkundige, Duinkerkstraat, W 21, Poperinghe. Door uitscheiding van bedrijf. laatste dagita van U i TVER KOOP van alle slag van Schaalstraat, POPERINGHE. Onvergeld en met Cijns 99 jaren, twaalf bouwgronden te beko men voor Werkmansbuizen van rond de 200 vierkante meters ieder bij de Stad). Zich te leenden aan het Bureel van dit Blad. HUIS GESTICHT IN 1342. 2bis 4, Boterstraat, YPER. Groote keus van HOEDEN en KLAKKEN voor Mannen en Kinderen. STROOIEN HOEDEN EN ALLE NIEUWIGHEDEN SN ZORHERARTSKELEN MILITAIRE ARTIKELEN voor Maatschappijen, Politie, Pompiers, Gendarmen, enz. Het eenigste huis van Stad, waar alle VELLEN ARTIKELS bereidt en vervrocht worden. Het Huis heeft geen ander Verkoophuis m Stad. Hols "va.it Vertrouwen. Gasthuisstraat, 8, Poperinghe. Monters in Goud, Zilver en Nickel, Eenige verkooper der echte ijzerweghorlogien ROSKOPF en der OMEGA. Allergrootsten keus van REGULATEURS, PEMDULEN WEKKERS Alsook van: Diamanten Paruren, gouden Kettingen, MBrochenDormeusen, Ringen, enz—Alles gewaarborgd Ub t BBrillen, Neusnijpers Barometers. Werkplaats voor het herstellen van Horiogien en Juweeien. W» Let wel op.hat adres Rechtover het Gasthuis). iDenfcbeke. Woensdag morgend ontstond er twist tusschen een smid en een metsersgast, die aan 't werk waren in een in- opbouw zijnde huis. De smid ging heen, doch kwam kort nadien terug gewapend met een hamer en bracht er zijnen tegenstrever een geweldigen slag mede toe op bet hoofd. De getroffene viel als eene massa ten gronde en toen andere werklieden toegesneld kwa men en den ongelukkige opnamen, was hij reeds dood. De dader had middelerwijl de vlucht genomen en kon tot hiertoe nog niet aangehouden worden. Bseghem. Men heeft uit de vaart van Rousselaere het lijk opgehaald van M. Deceuninck, brouwer. De ongelukkige was sedert Witten Donderdag verdwenen. Gullegheui. In eene herberg der gemeente had zondag een hanengevecht plaats gehad. De genaamde Windels van Meulebeke, maakte van de gelegenheid ge bruik om met anker en zon te komen spelen Jules Dejaegher. herbergier, wonende in - De Kuiperij had medegespeeld en 70 centie men gewonnen. Windels wiegerde dit geld te betalen èn een twist ontstond tusschen hem en Dejaegher, die zijn geld wilde heb ben. De twee mannen gingen al twistend tot achter de herberg van Alois Vanneste. Daar kreeg Dejaegher eensklaps een geweldigen messteek in de linkerbil. Hij ging in de herberg en zegde dat hij gestoken was de bazin zag den dader over de velden wegvluchten. Aanstonds kwamen doktor Lagae en een priester om den ge kwetste bij te staan de ongelukkige had ter nauwernood de H. Olie ontvangen, toen hij stierf, zonder een enkel woord te kunnen spreken. De doktor bestatigde dat een ader doorsneden was. Het slachtoffer laat eene weduwe met zes kinderen, waarvan het jongste pas veertien dagen oud is, achter. De dader is aangehouden. Hef drama van Coiircelles. De moordenaar van den ongelukkiger) ploegbaas Vanescotte, die tijdens de laatste werkstaking van Charleroy door een revol verschot gedood werd, is aangehouden. Het is zekere Duterne hij is woensdag aange houden geweest. Hij verklaarde stellig dat het tengevolge het ordewoord, in eene socia listische meeting gegeven van op allen te schieten die voort werkten, het was uit deze reden dat hij op Vanescotte geschoten had. Er zijn reeds 15 zijner medeplichtigen aan gehouden volgen, 't is te zeggen onophoudend te roo- ken, daar de tabak een middel is dat voor de besmetting beschut. De twee prinsessen hebben bijgevolg eene aanzienlijke hoeveel heid sigaretten gerookt en er zich goed bij bevonden. Zij is vol. In Gounod's opera Faust verdwijnt, zooals men weet. Mefistofeles door een valluik. In het Rotunda-theater te Dublijn, bleef de zanger, die den Mefisto zong, halfweg in het luik steken. Terwijl hij wanhopige pogingen deed, om uit zijn pijnlijken toestand te geraken, zag het pu bliek ademloos toe, tot van het uilenkot een luide stem weerklonk Hoera, jongens de hel is vol Toen brak er onder het publiek een geweldig gelach los. Deze week kwam, in tweede lezing, ter bespreking en stemming de nieuwe wet op de mijnen. Bij de eerste lezing had de heer Beernaert, ondanks het verzet van de heeren ministers, een voorstel doen aanveerden waarbij de regeering den arbeidsduur zou mogen niet moeten) regelen door middel van een koninklijk besluit. Zelfs had de ka mer aangenomen dat de mijnwerkers niet langer dan 10 uren 8 uren werk, 2 uren bereiding) mochten doorbrengen in'tonge zond werk van het kolenkappen. Donderdag moesten die twee bepalingen voor goed gestemd worden. De heer minister van nijverheid en arbeid vroeg dat er volle vrijheid zou gelaten zijn aan de bestuurders der mijnen om 't volk te laten werken zoolang het de bazen beliefde; daarmede eisclite hij, namens al de ministers, dat het voorstel van M. Beernaert niet zou gestemd worden. Niettegenstaande het verzet van het mi nisterie,' werd het voorstel Beernaert aan genomen door 76 stemmen tegen 70. Geheel de wet ging v rijdag er doorze werd gestemd door 94 stemmen 32 tegen 25 onthoudingen. Het ministerie, dat eene nederlaag geleden had op het voorstel-Beernaert, heeft zijn ontslag genomen na de zitting van Vrijdag namiddag. Dit ontslag komt geheel len on- gepasten tijde, dewijl niemand beter dan M. de Smet de Nayer het netelig vraagstuk van Congoland zou kunnen oplossen. Iwleng-eling-en. Veilig. M. Snobs tot kleine Frans Snugger Zeg eens, Franske, zijt ge niet bang voor den donder Frans. Neen, zulle, want onze vader is champetter. Vraag. Wie weet er iets zeldzamer te vinden dan eene vrouw die zwijgen kan Aniw. Een boer die drie achtereenvol gende dagen, kan blijven zonder over het weer te klagen. Alsfbewijs van genegenheid wordt hem een schoonen bloemtuil aangeboden. Daarop trad eene afvaardiging der tooneelat'deeling van het Stads-Muziek de zaal binnen, want niet alleen bij de Langhoirs - Victorinen maar ook bij de Pompiers mag Emiel Valcke als een loon- beeld van rechtzinnigheid en gezelligheid aanschouwd worden. Rn zooals Mr De Keirsgieter in treffende woorden deed uit schijnen nooit heeft men zonder goed gevolg beroep gedaan op de dienstwillig heid van den held dezes feest. Daarom ook heeft de genoemde tooneel afdeeling er aan gehouden hem eenen blijk van genegenheid te geven en hem een schoon geschenk aangeboden. (Nieuwe toejuichingen breken opnieuw langs alle kanten los). Nu neemt de jubilaris het woord. Met innige aandoening en op eenen toon die de oprechtheid van zijne woorden teruggaf bedankte hij allen uit den grond des harten de bestuurleden omdat zij zijn jubelfeest zoo luisterrijk gemaakt hebben, en allen te za- men voor de prachtige geschenken hem aangeboden. 's Anderdaags werden de feesten gesloten met een luisterrijk bal en eene prachtige tombola voor de dames der leden. Niet min der dan vijftien prijzen waren te winnen. Alle aanwezigen zullen eene zoete herin neringvan dezen aangenamen avond bewaren want onder de lieve danseressen en de talrijke dansers heerschte eene geestdrift zonder weerga. Wij ook bieden den Sympathieken speler onze beste gelukwenschingen aan, en hopen hem nog vele jaren op de planken van het tooneel te mogen bewonderen en toejuichen. AALST, li April.—Vaster markt, verhooging van prijzen van 2 tot 3 fr. per 5o kilos. Koopers beschik bare waar aan 48 tot 44 fr. POPERINGHE, 10 April.—De prijzen blijven van 35 tot 40 fr. met meer koopers dan verkoopers. B>e nieuwe Gouverneur van West-Vlaanderen. Wij vernemen dat M. de baron Ruzette, het volksgezinde Kamerlid voor Brugge, de plaats van gou verneur van West-Vlaandereri aanveerd heeft die M. de minister de Trooz hem heeft aangeboden De benoeming zou dus maar eene kwestie van dagen meer zijn. liet vreemd vee aan den Abeele. In ons nummer van 24 Maart meldden wij dat de heeren volksvertegenwoordigers van Merris en Colaert eene vraag gesteld hadden aan den heer minister van landbouw nopens het plaatsgebrek in de stallingen van Abeele en het nadeel dat daaruit kon voort spruiten voor veekweekers en landbouwers. Ziehier het antwoord welk den heer minister komt te geven De quarantaine-stallen aan de Fransche grens waren in voorgaande jaren toereikend om al het ingevoerde vee te stallen. Dat was het geval niet meer in 1907, des te meer daar de beesten ditmaal niet konden verblijven in de stallen van den Abeele. Het ware moeilijk geweest er de behoorlijke zorgen aan te besteden, in geval het mond en klauwzeer er was waargenomen. Dat geval moest voorzien worden, daar het ineerendeel der departementen in Frankrijk besmet waren. De beesten die aan den Abeele niet kon den gestald worden, werden naar Selzaete gestuurd, 't Is om de invoerders erge schade te sparen, dat dit recht hun werd verleend, op hun risico en zonder dat er spraak kon zijn van schadevergoeding. Nieuwe stallen werden dezer dagen met spoed opgericht aan den Abeele. Van den 1 April af, konden nagenoeg honderd stuks vee er plaats vinden. Tk zal onderzoeken of deze inrichtingen nog moeten worden vergroot Vorstelijke Verjaardagen. Maandag laatst werd Prins Albert twee en dertig jaar oud en dinsdag laatst werd de Koning twee en zeventig jaar oud. Droevige verjaardag.Donderdag was het een jaar geleden dat hetschoolschip Graaf de Smet de Naeyer zijne tweede reis ondernam. Van al de kadetten, jonge lingen in den bloei der jaren, moesten eilaas maar weinigen het vaderland terugzien. B'olicielioiidcn. Men weet dat er spraak is te Brussel een dienst van policie- honden in te richten. Voor het oogenblik zijn er in Europa reeds meer dan 240 steden, die policiehonden bezitten, en het duitsch leger telt eene bende van 2.000 bonden voor den patrouille- en verkenningsdienst. De koflie.Het verbruik van den kof fie, in België, beloopt 48 miljoen kilos 's jaars, 't zij 800.000 zakken. Gelukkig vermeerdert de voortbrengst aanhoudend voor twee staten van Brazilië alleen bedroeg zij voor het afloopen seizoen 25 miljoen zak ken. Er wordt verzekerd dat de prijs van den koffie binnen kort zal afslaan. De tabak als oiitsmottiHgmi(l> del.Uit China wordt gemeld dat tijdens het laatste verblijf van den hertog en de hertogin van Connaught en Patica, hunne dochter, te Canton, daar de besmettelijke pokziekte geweldig heerschte. De geneesheer van de prinselijke familie raadde de prinses sen aan het voorbeeld van den hertog te van 6" tot 10n April. GEBOORTENIrma Legrand, d. v. Jules en Maria Lebbe.Rachel Degraeve, d. v. Donatus en Emma Deroo.Agnes Forceville, d. v. René en Emma Lermyte.Julien Vandesteene, z. v. Gamille en Evelina Bonduelle. Amand Gordenier, z. v. Camille en Emma Maesen. Lucien Jacob, z. v. Hilaire en Maria Ackaert. OVERLIJDENS.t— CatteeuwGabrielle, 2 maanden, Casselstraat. Devoldere Leonard, 83 jaar, onge huwd, zonder beroep, Wijk E.Lermyte Eugenie. 18 jaar, werkster, ongehuwd, Wijk A.Sohier Alice, 8 jaar, Pottestraat. HUWELIJKSBELOFTEN.—Georges Step, druk ker te St-André bij Rijssel met Alida Beddeleem, zonder beroep in stad.Maurice Baert, schilder met Rachel Debvser, zonder beroep, beiden in stad. Maurice Creus, wagenmaker met Louise Delbecque, zonder beroep, beiden in stad.Jules Duflou, tolbe ambte te Dranoutre met Lucie Vandenbusschc, zon der beroep in stad.Gustave D'amour, schoenmaker met Elisa Dehouk, werkvrouw, beiden in stad Marcel Lefever, smidsgast met Maria Bouten, strijk ster, beiden in stad. HUWELIJKEN. Camille Verslype, 35 jaar, hoofdonderwijzer te Zarren met Maria Quaghebeur, 26 jaar, zonder beroep in stad.Joseph Vandermeulen 23 jaar, kleermaker met Madeleine Decorte, 21 jaar, zonder beroep, beiden in stad.Charles Vandevoor- de, 20 jaar, metsersdiener met Julienne Lava, 17 jaar, kantwerkster, beiden in stad.Placide Charlet, 63 j., wagenmaker in stad met Clemencia Derave, 62 jaar, herbergierster te Bulscamp. Zondag laatst vierde de Maatschappij Langhoirs-Victorinen een harer beste confraters, den baljuw, Emiel VALCKE. sedert het vierde eener eeuw spelend lid dezer gilde. Reeds van 's morgens vroeg wapperde de vlag aan het lokaal Het Stadhuis Zeer tairijk was de vriendenschaar die zich om 4 ui en 's namiddags naai' de woning van den jubilaris, met trommel en vaandel, begaf. Toen de achtbare gevierde zijne woning uitstapte tusschen deu Ondervoorzitter en den Deken der gilde werd hij warm toege juicht. Geheel de buurt had er aan gehouden aan de betooging deel te nemen alle huizen waren bevlagd. Nauwelijks waren de meer dan honderd leden der Maatschappij in de ruime zaal van de herberg Het Stadhuisvereenigd, of een langdurig en herhaald bravo en noera stegen op. De eerste gelukwenschingen werden den tooneelspeler aaugeboden doorzijneu vriend, den Ondervoorzitter. Met eene diep ontroerde stem herinnerde de spreker de diensten, "welke Emiel aan het tooneel en de maatschappij Langhoir-Victo rinen gedurende zijne lange loopbaan als confrater en spelend lid bewezen heeft. Onnoodig te zeggen hoe deze treffende woorden dikwijls door toejuichingen onder broken werden. Maar wanneer liet schoon geschenk hem door al de leden aangeboden, overhandigd werd, brak een daverend handgeklap los waaraan geen einde scheen te komen. Nu was het de beurt van den Secretaris der gilde, die in gepaste woorden deed uit schijnen, hoe zeer den jubilaris door zijne medebroeders geacht en bemind wordt, en welke erkentelijkheid zij hem allen toedra' gen. Hij herinnerde daarna de talrijke vertoo- ningen waarin Emiel een der hoofdrollen vervulde en waarin hij door zijne welspre kendheid en gevoelvol spel de harten verhief tot het schoone, tot het goede, tot het edele hoe hij andere malen de lachspieren wist te treffen door zijne koddige spreuken, liederen en gebaren; hoe hij door zijne gezelligheid en geestigheid de avondfeesten aangenaam wist te maken. De Secretaris wees ook op de geestdrift dat het feest heeft opgewekt en wenschte ten slotte den jubilaris dat hij gezond en kracht vol moge blijven en eenen hoogen ouderdom bereiken. Algemeene en langdixrige toe juichingen). Een der oudste confraters, een vriend die met Emiel Valcke, het eerst de planken van het tooneel betreden heeft, M. A. Raekel- booin, nam daarna het woord, en deed in gloedvolle taal den iever en de werkzaam heid van den speler uitschijnen en steunde erop te bewijzen hoe hij den band van wederzijdsch vertrouwen en verstandhou ding wist toe te halen. (Nieuw handgeklap begroette deze rede). De Tooneelmeester wilde ook deze gelegen heid niet laten voorbijgaan zonder in naam der spelende leden hulde te brengen aan het aangenaam karakter, de stiptheid in het bijwonen der herhalingen en het goede voor beeld dat de jubilaris de jonge liefhebbers weet te geven PEERDENSMID, herberg liet Hoogc, Poperinghe. Alle slag en beste kwaliteit van in alle nummers HUIS VAN VERTROUWEN. Ik heb de eer mijne klienten ter kennis brengen dat bij mij te verkrijgen is alle slag van Zomer artikelenzooals Kinderkostumen in printanière fr. 2,50 Kostumen te beginnen van 12 00 Zomerbroeks in sterke marchandise 1,75 Kinderkostumtjes in alle slag te begin. 3.00 Engelsche leern broeks en gilets met mouwen aan 6.50 Engelsche leern broeks aan 3.25 Ook groote keus van gemaakte Kleederen. Ik breng ook ter uwer kennis dat ik wel voorzien ben van een groot asortiment fransche pane daarbij ook fransche coupons voor manskostumen. De per sonen die begeren hunne stof zelf te leveren om een kostum op maat te doen maken, zullen spoedig me) de meeste zorg gediend worden. Door mijne goede waar en mijne genadige prijzen hoop ik het vertrouwen van eenieder te winnen. Gasthuisstraat, 17. Poperinghe. Ik bevind mij alle Vrijdag op de markt. COIFFEUR, Opvolger van maakt kenbaar aan al de geëerde kalan ten en geheel het publiek, dat bij hem te bekomen is eerste klas van Ossen- of Veerzenvleesch, Zoger -en Schapenvleesch, aan de gewo ne voordeelige prijzen. 1 In «leu Gotiden Leen», bij Ch.-Louis Huyghe, Abeele-kals. 'i A la Villc tic Poperinghe, bij Théophile Liebert, Hondstraat. 3 En 't Hol* van Commerce, bij Henri Denorme, Elverdinghe-kals. 4 In *1 BBoltlershof, bij Emile David, Veurnestraat. 5 En den Keizer. bij Cyriel Hosdey, Boescheepstraat. Daarna Vergaderingom. 7 ure, Bn O.-II.-BBoomtje, bij Alois Durant, bij de kapel O.-H.-B. 3 De dese Driehoek, bij René Legrand, Proven-kals Fstaminct tl bi Plïord, bij Emile Truwant (block), Bij de Statie. Bse den GousJen Lccisw, bij Charles-Louis Huyghe, Abeele-kals. BIB Baa H vliegende DeertS, bij Emile Laprez, Veurnestraat. wegende 9 pond, 11 in de Paardenmarkt, bij Auguste Vandecasteele, I'aardenmarkt 12 2 n Spanje, bij Arsène Gantois, Westvleteren-kals. 13 i bi den Ingang van Weston tea* bij Medard Deraedt, Westouterstraat. Opening vait eenen Winkel Alles van beste hoedanigheid en zeer GEMATIGDE PRIJZEN (Café de la Paix), Poperinghe. bij Arthur Caniea-lyaick, herberg Het Vijver huis Paardenmarkt. Poperinghe, markt van den 12 April. Tarwe heet. 14,60-Rogge 11,30-Haver 9,50 -Aardappelen, 100 k. 6,75 Boter de kil. 2,61 Eieren de 26, 1,90 -Hoppe de 50 kilo, 37 fr. Yper 6 April.Tarwe, 100 kil. 17,00- Rogge, 15,50 a 16,00-Haver, 18,00 a 18,25- Aardappels, 100 k. 7,50-Boter, 2,60 a 2,9( -Eieren het 26, 1,80 a 1,95. Brugge 6 April.Tarwe, 100 k. 17,50 18,00-Rogge, 15,00 a 15,25-Haver, 17,00 18,00-Boonen, 18,00 a 18,50-Aardappelei 100 k. 7,00 a S.OO-Boter de k. 2,70 a 3,2e- Kieren het 26, 2,00 a 2 10-Vlas de li. 1,41. Rousselaere 9 April Tarwe, 100 kil i8,00 a 18,50 - Rode Tarwe, 17,00 a 17,5< R 'gge, 14.50 a 15,00- Haver, 17,00 a 17,5) Boonen, 19,50 a 20,00-Aardappelen de 100 k. 7,00 a 7,50- Boter de k. 3,00 a 3,20- Eieren 1,90 a 2.00- Suikereiboon. oude, 16,00- id. nieuwe, 14.50. Kortrijk 8 April.Tarwe, heet. 16,25- Rogge, 13,00-Haver, 16,50- Chicorei 100 k. 13,75 - Boter de 1/2 k. 1.61 - Eieren, 1,95 - Koolzaadolie 100 k. 72,00-Lijnolie, id. 52,0C Koolzaadkoeken, id. 14,00- Lijnzaad koek en. id. 20,00. Kortrijk veemarkt 8 April. 373 koppenprijs per kilo gewicht op voet, 130 Veerzen, le klas 872e kl. 783e kl. 75 49 Ossen, 867774 150 Koeien, 887571 44 Stieren, 85— 74— 70 Brussel 9 April. 370 varkens, op voet de kilo, 0,95 a 1,10. Cureghem-Anderlecht 9 April. 2,563 Varkens, op voet de kilo, 0,84 a 1,01 worden gevraagt voor alle soorten van werkengedurig werk en goede loon, bij Kleine Markt, 17, Poperinghe. Hypothèques et ouvertures de Crédit dt tous rangs depuis 3,75 p. c. Avances pour batir, combinaison nouvel les. Achat et ven te d'usu fruits et nue-pro- priétés et de Créances Hypotécaires. Timbre pour réponse. Lettres détaillóes b M1' Gustave 15A.DOIV, Agent d'affaires, Moorseele-lez- Courtrai. Aankoop en verkoop van alle Belgische en vreemde weerden. Uitbetaling van interestskoepons. Kostelooze inteekening aan alle uitgaven van actiën en obligation. Ik heb de eer het publiek kenbaar te maken alsdat ik zal uitgaan voor het snoei en der fruitboomen, het onderhouden van hoven, druif- en bloemseeren. zeer verzorgd werk. aan prijs van factuur BIJ (Naamlooze Vennootschap) Een der beste Belgiesche Maatschappijen die met geene andere Maatschappijen in ver bindingen staat, doet de volgende verzeke ringen en belast zich met het vormen van Spaarbanken tegen zeer voordeelige voor waarden. joVerzekering bij Sterfgeval. 2°Uitstellende Levensverzekering 3°Gemengde Levensverzekering 4°Verzekering Eerste Communie. 5°L evenver zéker ing-lo ting. 6°Pensioen-levenverzekering. 7°Verzekering tegen ongevallen. 8°Paarden en rijtuigen verzekering 9°Gemeenschappelijke spaarbanken. 10°Lijfrenten. Voor inschrijvingen en inlichtingen wen de men zich tot den Opzichter Camille Dewildc, te Handzaeme. Goede en ernstige Agenten worden gevraagd (tegen goeden loon) voor Poperinghe en omstreken. Keer CïeiaaLcSIge ï^jpïjzeia. AANKOOP VAN GOUD EN ZILVER.

De Poperinghenaar (1904-1944) | 1907 | | pagina 4