SI E II1C H T. TERRES ET PATÜRE A vendre' par licitation PROGRAMME DES FÊTES REVALENTA ARABIC! REVALENTA CHOCOLATËE Failliet van de Maatschappij VAM INTERNATIONAAL GRONDKREDIET. UNE a Ziilebeke, a Wytschaete, AU BIT WYTSCHAETE. Commune de Ziilebeke Commune de Wytschaete, COMMUNE BE PROVEN. Festival de musiqnes d'harmonie et de fanfares. INAUGURATION DE LA MAISON COMMUNALE Banquet. Feu d'artifice. Fêtes de Bieufaisance. Grand Tir a Ia perehe. Geen medecijnen meer. DU BARRY. INÏen wordl aanzocht te bemerken, dat de verkla ring van schuldvordering terGreffie der Rechtbank, de pandbrieven aan looner, namelijk maakt, en dat de verklaarders in name van welke zij zullen inge schreven zijn, voortaan als de eenige eigenaars van deze titels zullen beschouwd worden. De verkla ring geschied zijnde, kunnen de pandbrieven aan tooner niet meer overgelaten worden dan in den vorm der namelijke schulden. Le Nolaire BUT AYE, résidant a Messines, a ce commis par jugement du Tribunal de ir0 Instance, aV, >res, en date du 13 Avril 1870, ct de l'inter- venlion de M. le Juge-de-Paix du canton de Messines, exposera en adjudication publique, con- formëment a la loi du 13 Juin 1816, les Biens Immeubles dont Vindication suit un peu au nord du Gravicr vers Zandvoorde. Une BONNE FERME de la conte- nance de cinq hectares treize ares vingt centiares. 1' Lot. 1 Le Lieu Manoir, comprenant Maison d'habitation, grange, écurie, ctables et aulres bali- ments, tous en trés bon état, avec 1 h. 11 a. 80 c. de fonds, cour, jardin et pature. L'acquéreur payera pour la valeur des arbres 1,023 fr. 2e Lot. Une parlie de Labour de 37 a. 70 c. 3e Lot. Une partie de Labour et parcclle de Prairie formant 1 hache, conlenant 90 a. 40 c. 4° Lot. 43 a. 90 c. de Labour. 3e Lot. 83 a. 40 c. de Labour et Prairie. 6e Lot. Une partie de Labour de 93 a. 10 c. 7e Lot. Une belle et bonne partie de Labour de 30 a. 90 c. Les 7 lots qui précédentseront aussi présentésen masse. prés Ia ferme Het Ilooge Pachtgoed. 8e Lot. Le tiers en commun et indivis pour les 2/3 restants de A. Une Pature avec Maison a deux demeures, contenant 1 h. 90 a. 40 c. B. Une partie de Labour, conlenant 63 ares 50 c. Adjudication DefinitiveMardi 28 Juin 1870, a quatre heures de l'après dinée au cabarêt La W ambeke, a Wytschaete, le long du pavé d'Ypres a Lille, occupé par Sophie Delvoye. Les litres et plans ainsi que le cahier des charges sont déposés a 1 inspection des amateurs en l'étude du Nolaire BUÏAYE, a Messines. (Pour plus am pies renseignements voir les affi ches). Qui seront donnéesa l'occasion de rinauguration de la Maison Communale cl de rinstallalion d'un Corps de Sapcurs-Pompiers. Dimanche 26 Juin 1870. 1,200 francs seront repartis entre les sociétés concurrentes. A 1 heure M. le Bourgmestre procédera a la cé rémonie de rinauguration, des Musiques a ce dé- signées exéculeront l'air national Beige; après cette cérémonie, dont procés-verbal sera dressé, séance tenanteJ'Autoritéfera reconnaitre, par lesSapeurs- Pompiers, le Chef nommé par l'Aulorité compé tente et mettra le corps en possession du matériel d'incendie. Immédiatement après ces cérémonies commen- cera le Festival. A 2 heures, Banquet de 100 couverts offert, par le Sénateur Bourgmestre de Proven, aux Autorités ct personnes invilées a la cérémonie d'inauguration. Ce Banquet aura lieu dans la grande Salie des Fêtes de la Maison Communale. Après la cloture du Festival, un Feu d'Arlifice, sous la direction d'un amateur artificier, sera tiré a l'extrémité de la plaine ou a eu lieu la réunion du co r lége. Lundi 27 Juin. A midi, les pauvres de la commune, inscritssur les listes des Administrations de Bienfaisance, se réuniront dans la Grande Salie de la Maison Com munale et les enfants fréquentant les écoles, dans leurs écoles rcspectives. Des repas leurs seront of- ferts par M. le Bourgmeètre de la commune. Mercredi 29 Juin (fète dc Ss Pierre). Ce tir est offert aux membres des Ghildes ou So ciétés de Tir (arc-a-main) du pays et de l'étranger. 300 fr. de prix. La mise est fixée a fr. 6-30 ct il sera payé pour chaque petit oiseau abattu 6 fr. Gezondheid en krachten weder te bekomen zonder medecijnpurgatiën noch kosten voor kinderen en volwassenen door hel kostelijk ge- zondheidsmeel GEZONDHEID VOOR ALLEN POUR SORTIR D'UMBIVISION. ET DU BARRY van Londen, die volkoraentlijk en zonder kos ten geneest de slechte spijsvertering, de speenziekte, slijmen, winden, hartkloppingen, diarrhea, opzwellingen, duizelig heid, gedommel in het oor, zuur, koud, vocht, braaklust na het eten in tijd van zwangerschap, maagpijn, maagzuur en maagkramp, en onsteltenis der maag, der lenden, van den buik, vau het hert, der zijden en van den rug, alle onsteltenis der lever, der zenuwen, der keel, der lochtpijnen, van den adem, slijmvliezen blaas en gal, slapeloosheid, hoest, armbor- stigheid, verkoudheid, loospijpontsleking, teering, hairworm, uitwerpingen, zwaarmoedigheid, het vergaan, uitputting, lamheid, vallende ziekten, verlies van het geheugen, pisvloed, rhumatismus, flerecijn, koorts, moederkwaal, sirvitusdans, prikkelbaarheid en ontsteking der zenuwen, kwalen en ar moede van bloed, bleekzucht, verstopping, waterzucht, ver koudheid, grippe, bleek kleur, gemis van frischheid, en krachtdadigheid, van zwaarmoedige gedachten. Zij is insge lijks het beste versterkingsmiddel voor de zwakke kinderen en personen van allen ouderdom, kloeke spieren en vast vleesch vormende. Uittreksel van 72,000 genezingen. Genezing van den Paus Rome 21 Juli 1866. De gezondheid van den H. V. is uitmuntend, vooral sedert dat hij, zich van al ander genees middel onthoudende, zijne maaltijden doet met het Revalenta Arabica Du Barry, die wonderbare uitslagen op hem ver wekt hebben. Z. H. kan niet genoeg de voordeelen prijzen welke zij gevoelt van dit uitmuntend meel, waarvan hij een schottelvol op iedere maaltijd neemt, a Correspondent van de Gazette dn midi. Certificaat n. 58,614 van mevrouw de markiezin de Bréhan. Napels, 17 April 1862, Mijn heer, Na eene leverontsteking was ik in eenen uitterenden staat gevallen die zeven jaren duurde. Het was mij onmoge lijk te lezen, schrijven, of van eenige kleine naaldewerken te doen; ik had zenukloppingen door gansch het lichaam, moei lijke spijsverteering, gedurende slaaploosheid, en ik was ten prooi aan eene zenuwachtige onrust die mij heen en wcêr deed gaan. Het gerucht van het gewoon leven, zelfs de plem mijner kamermeid, deed mij lijden; ik was uiterst droefgees tig en alle gemeenschap met mijnen evenmensch was mij zeer lastig geworden. Verschelde engelsche en fransche geuees- heeren mij nuttelooze medecijnen voorschreven hebbende, heb ik als uitterste middel, van uw gezondheidsmeel willen beproeven. Sedert drij maanden maak ik er mijn gewoon voedsel van. De Revalenta draagt wel haar naam, want, dank zij de goede God zij heeft mij doen herleven: nu kan ik mij bezig houden, bezoeken doen en ontvangen, in een woord, mijne maatschappelijke plaats hernemen.Markiezin deBréhan. Voedzamer dan het vleesch, verspaart zij 50 keeren haren prijs in andere geneesmiddelen. In doozen 1/4 kilo 2 fr. 25, 1/2 kil. 4 fr., 1 kil. 7 fr., 2 1/2 kil. 10 fr., 6 kil. 52 fr., 12 kil. 60 fr. Zending in een postmandaat. HUIS DU BARRY en C;% 12, Keizerstraat, Brussel. DOOR DE Tien maal voedzamer dan den gewonen chocolaat, deze uitgelezene spijs zuivert het bloed, versterkt en stilt de zenu wen en de herssens, en verkloekt het vleesch. Gezuiverd door bijzondere machienen, van al bet geen in den cacao verhit tend is, deze chocolaat is zeer wel geschikt voor de zwakke menschen en aan de kinderen van een flauw gestelhij geeft het appetijt weder, goede spijsverteering en verfrisschende slaap aan de zwaksten, Zelfs aan deze die den gewonen choco laat niet verteeren kunnen. Cerlificat n. 70,406. Cadix, 8 Juni 1868, mijne vrouw die sedert jaren leed aan felle pijnen in de ingewanden en aan gedurige slapeloosheid, is zeer goed genezen door uwe Revalenta Chocolatée, Vincefnte Moyano. N. 65,715. Parijs, 11 April 1868, mijne dochter, die buitengewoon lijdende was, kon haar voedsel niet meer ver teeren, noch slapen; zij bezweek onder de slaaploosheid, zwakheid en zenuwontsteking. Zij bevind zich wel van de Chocolaat Du Barry,die haar de gezondheid met den goeden eetlust, spijsverteering en weldoende slaap, zenuwstilte, blij moedigheid en vaste vleesch heeft wedergegeven. Uwe erken telijke, II. de Montlouis. In doozen en tabletten om 12 tassen te maken 2 fr. 25 in doozen van 24 tassen, 4 fr.; de 48 tassen, 7 fr.; de 120 tas sen, 16 fr.; de 288 tassen, 52 fr.; de 576 tassen, 60 fr., zijnde ongeveer 10 céntiemen voor iedere tas. OU BiKRY en Cic, 12, Keizerstraat, Brussel, en overal bij hunne depositarissen. IJperen. Ch. Becuwe, apotheker, Botermarkt; IJ. Fry- sou, apolh., Dixmudestraat; G. Veys, apoth., Rijselstraat II. Mahieu, bakker, Botermarkt. Brugge. -W° De Grave, drog., Eeckhoutstraat, 2 F. Vandenplas, drog., Steenstraat, 9; S. Veys-Delcampe, apoth., Noord-Zandstraat, 41; V. Veys-Frysou, apoth., St. Jacob- straat, 21; H. llaels, apoth., Vlaamschestraat, 19; H. Stan- daert, apoth., Steenstraat, 29; L. Algoed-Despersyn, neg1, O. L. V. straat, 55; De Hoodt-Gazet, neg', Steenstraat, 10 Van Speybroeck, neg1, Philipstockstraat,'1Van Moere-Van Moere, neg1, Groote-Markt, 92; J. Willaert, neg1, Grootè- Markt, 62; A. Delplace, drukker, Noord-Zandstraat, 24. Kortrijk. H. Bossaert, apoth., E. Hiers, apoth., L. Kindt-De Gheyne, apoth.; Ch. Vander Espt, apolh. Dixmude. Clans-Vandenbussche. Veurne. R. Bobbelaere enE. Duclos, apoth.; Verpoorte- Tavernier, neg'. Meenen. Weduwe H. Van Ackere, apoth. Moorslede. - Ch. Bostyn, bakker. Nieuport. D. Lefevre en Vanbaecksel-Focqtieur, apoth'. Oostende. F. Kockenpoo, apolh., I.ouisestraat, 9; Hay- ward, neg1, Kapellestraat, 68; We Philips, negle, S1 Joseph- plaats. Poperinghe. A. Haelewyck, apoth. Rousselaere. F. Ameye en H. Boutens-Degheest, apoth*. Thielt. J. Buyssens-Byl, apoth, Thourout. L. Cornille-Parmentier, neg1; J. Van de Casteele, drukker. Boek- en Steendrukkerij F.ugel Van Ueckliont, Dixmudestraat, n' 89, te IJperen.

De Toekomst (1862-1894) | 1870 | | pagina 4