Pronostiekprijskamp Onafhankelijken Voetbalpraatje Het Wekelijks Nieuws 25.000 Frank Prijzen Wieier flits en ALLERHEILIOENVOETBAL WAT GEBEURT ER MET DE Krijgen we Beroepsrenners A en B doorheen de weak BOKSEN Uitslagen, Rangschikking en aangekondigde Voetbalwedstrijden. Hogere en Lagere Afdelingen - Zondag 29-10=50 Dosto S«?«ra - s. sudefli HET NATIONAAL ELFTAL TEGEN FRANKRIJK Meert Vaillant Voussure Van der Auwera Carré Mees Coppens Van Steelant Mermans Anoul Chaves HET FRANS ELFTAL Ibrir Huguet Marche Strappe Kargu Flamion Vaast Garriga Baratte HET B-ELFTAL TEGEN LONDON F. A. Seghers Matthijs Vanneste V. Haezendonck V. Pottelberghe V. Kerckhoven Lemberechts Bensch Anicq Givard Mordant Het hieronderetaande bulletljn, invullen, uitknippen en insturen T WIELERSEIZOEN1951 KONDIGT ZICH REEDS AAN DE SUPPORTERSCLUB MAURITS RLGMME HEEFT «HA'R» VAANDEL JOE LOUIS TERUG IN DE RING TIBERIO MITRI TRACHT NAAR DE EUROPESE TITEL BOXSMEETING TE ROESELARE INTERNATIONALE BOKSMEETING TE VEURNE STORT 20 FRANK HET WEKELIJKS NIEUWS Gasthuisstraat 19 - Poperinge 10 UITLEG 10 UIITSLAG V. P. 8: DANNEELS Roger (1), Kruisse Abele 497, ALVERINGEM MERLEVEDE Agnès (6), Abelesteenweg 100, POPERINGE HUYGHE MARCEL (3), Minnaarstraat 5, STEENKERKE DE CLERCQ M.-L. (6), Frezenberg, ZONNEBEKE ALGEMENE RANGSCHIKKING NA V. P. 8: fioelMi T ftöitwM» HIT WEKELIJKS NIEUWS I Zaterdag 28 Okt. 1880. - Bladx. t. Op Allerheiligendag speelt België rijn eerste 1 andenwed strijd van het seizoen tegen Frankrijk te Parijs, terwijl het nationaal B-elftal tegen Londen optreedt. De twee Belgische ploegen werden per slot van rekening als volgt samengesteld: (Anderlecht) (Anderlecht) (Rac. Brussel) (Raa. Mechelen) (F. C. Luik) (Antwerp) BeerschotK. St-Nlklaas) Anderlecht(F.C.Luik) (Gantoise) (Toulouse) (St.Etienne) (Reims) Cuissard (St. Etienne) (Rijsel) Bordeaux Scotti (Marseille) (Marseille) (Rac. Paris) (Bordeaux) (Rijsel) INVALLERS: Vignal (R.C. Paris); Arnaudeaux (St. Francais) Walter (Rijsel). (Gantoise) (Andarleoht) (Kortrljk Sp.) (FCMechelen) (F.C.Brugge) (Dar. Brussel) (F. C. Mechelen) (Beringen) (Ronse) (Herstal) (01. Charleroi) INVALLERS: Van Brusthegem (Olympic); Crépin (C. Brug ge); Van Dormael (Sporting); Driesen (Daring). Hierboven vinden onze lezers de samenstelling van de ploe gen welke op 1 November e.k. uit komen te Parijs tegen de Franse nationale ploeg en te Brussel te gen de London F. A. Het Selectie- oomlté heeft zich in 't algemeen gehouden aam de sipelers welke op geroepen werden voor de Hei zei - trainingen. Slechts Bensoh, Mat thijs en Van Dormael, deze als in valler, hebben nog genade gevon den in de ogen van de selectieheren. De samenstelling vam ons natio naal elftal baart geen verwondering voor deze die de conservatieve geest van de Keuzecommissie kermen. In de algemene lijn werden de aange duide spelers verwacht, doch eens té meer treden meerdere sipelers op op een plaats die de hunne niet is In hun club. Op twee speler-s na is het dezelf de ploeg die op 4 Juni jl. te Brus sel onze Zuiderburen met overtui gende cijfers sloeg, met dien ver stande evenwel dat Anoul in de voorlijn optreedt en als achterspe ler door Voussure van Racing Brus sel vervangen wordt. Deze speler miek reeds deel uit van de Rode Duivelsploeg die op Kerstdag 1944, dus nóg' in volle oorlogsgeweld, met 3t1 te Parijs moest onderdoen. On voldoende hersteld van een vroe gere kwetsuur werd Jilj op het pak ijs van het Prinsenpark deerlijk gekraakt en verspeelde hierdoor vérdere deelname aan de volgende Internationale ontmoetingen. Anoul, de man die in 1948 te Co lombo het bravourstukje uithaalde vanaf, de baoklljn verscheidene te genstrevers te dribbelen en te be sluiten met een onverwacht doel punt, wat hem achteraf de bena ming bezorgde van de man van Co- lombes, vervangt aldus A. Dehert. Deze vervanging zal van menige zijde kritiek uitlokken, daar deze laatste speler er voor het ogenblik een daverende forme op na houdt. Totnogtoe kon hij evenwel in in ternationale ontmoetingen nimmer rijn clubconditde terugvinden. Anoul werd zeker in de voorlijn geplaatst om meer stootkracht aan de aanval te geven. Eigenaardig mag het wel heten dat Anoul in de Rode Duivelsploeg de voorkeur geeft aan de backplaats, daar vol gens hem in de voorlijn zijn spel te veel moet afgestempeld worden op dit van Mermans en Chaves, en hij aldus de bewegingsvrijheid niet bezit waarmede hij in zijn club opereert. Chaves neemt op de linkervleu gel de plaats in van Mordant. Het is Gust Van Steelandt die als rechtsbinnenspeler optreedt en al dus na een lange afwezigheid terug in de nationale ploeg binnenge loodst wordt. Zijn gemis aan tech niek kan hem tegen een ploeg als Frankrijk fataal worden. Daar- Lemberechts nog zijn sne digheid van vroeger niet terugge vonden heeft, wordt de voorkeur gegeven aan Coppens, de flapuit van Beerschot, die er evenwel voor deze plaats van buitenspeler maar weinig voor te vinden is en met voorliefde op de middenvoorplaats speelt. Maar ja, voor deze laatste plaats kon bezwaarlijk beter ge vonden worden dan Mermans, al blijkt deze speler nog niet over zijn briljantste conditie te beschikken. De halflijn is zeker het deel dat de algemene instemming zal mede- dragen. Meert, wiens geschil met zijn clubbestuur in der minne ge regeld werd, blijkt zeker onze kee per nummer 1. Voor Vaillant weze opgemerkt dat hij in zijn club op de linkerbackplaats fungeert. Wij zullen ons niet wagen aan het gevaarlijk spelletje van het pronostiekeren. Meer nog dan voor een competitiewedstrijd is het ge waagd de uitslag van een interna tionale ontmoeting te voorspellen. Theoretisch en inzonderlijk op technisch gebied zijn de Fransen ons de baas. Dit heeft evenwel niet belet dat tijdens de drie laatste ontmoetingen onze Rode Duivels tweemaal wisten te zegevieren en een gelijk soel de fameuze 3-3 van 1943 te Colombes konden af dwingen. Voor deze die de verplaatsing naar Parijs niet kunnen meemaken, wacht hen een interessante wed strijd te Brussel. De ontmoetingen van Allerheiligen tegen de Londe- naars zijn steeds belangwekkend en leerrijk voor onize selectieheren. De ploeg omvat benevens enkele oud-bekend en zoals Lemberechts, Van de Kerefchove, Mordant, som mige jongeren van wie mag ver wacht worden dat zij er alles zul len uithalen om een plaatsje in de eerste ploeg te kunnen bemachti gen. Zo de samenhang niet te veel ontbreekt, mag men zich vanwege onze Reserven aan een mooie pres tatie verwachten. Het optreden van de jonge back Van Neste van Kort- rijfc Sport wordt bij dit internatio naal treffen met spanning tege moet gezien. 't Ware in ieder geval te verho pen dat beide ploegen in de aan gekondigde opstelling zouden kun nen optreden en dat bij de onder tussen te spelen competitiewed strijden van Zondag' a.s. geen spe lers zouden uitgeschakeld worden wegens kwetsuren. Wij hebben reeds gewezen op het overdreven aantal ongevallen die zich bij de totnogtoe gespeelde competitiewed strijden hebben voorgedaan. Zon dag laatst nog werd Schets van Daring Brussel zo zwaar aangeval len dat hij met gebroken schouder blad van het veld moest gedragen worden. Dit ongeval heeft het voor werp uitgemaakt van zeer uiteen lopende verklaringen en commen taar ln de pers en zelfs in de radio. Wat er ook van weze, één ding staat vast: er wordt in 't algemeen te hard gespeeld. De hogere in stanties hebben zich terecht de zaak aangetrokken en het Midden- scheidsreohterscomité werd ver zocht aan het soheidsrechterkorps strenge onderrichtingen te geven, en hare leden te verzoeken in alle omstandigheden hun verantwoor delijkheid te nemen met het oog op het beteugelen van het foutief en gevaarlijk spel. Een maatregel die zich ten zeerste opdringt, doch die zeker wat laat komt. Als het kalf verdronken is, dam dempt men de pu-t J. J. V. De onafhankelijken - kategorie is hier steeds in ons land 't siuart schaap geweest. Vroeger jaren waren er alleen in Wallonië interessante wedstrij den voor de indé's; de laatste ja ren zijn er veel koersen voor on afhankelijken in de Vlaanders "bij gekomen, en toch wil het maar niet vlotten met deze kategorie. Maar dan ooit moet de K.B.W.B. ingrijpen, en krachtdadig, 't is hoogtijd, want tal van inrich ters en ook renners wachten op een ernstige en kordate beslissing. Kom laat ons even de zaak na der toelichten. WEST-VLA AN DEREN GAF HET VOORBEELD.., Als we hoger schreven dat er tal van indé-koersen bijkwamen in de Vlaanders de laatste jaren na der bepaald de laatste twee sei zoenen dan bedoelen we in de eerste plaats West-Vlaanderen. Begin 1949 deed de West-Vlaam- se B.W.B.-af deling een oproep tot de koersinrichters om wedstrijden voor onafhankelijken in te rich ten. Een regelmatigheidscriterium in onze provincie kwam tot stand, 't Werd een succes. We kregen koersen en onafhankelijken. West- Vlaanderen had het voorbeeld ge geven. Bij de inzet van het seizoen 1950 legden de West-Vlaamse afdeling en inrichters dezeijde ijver en durf aan de dag met de hoop dat ook tal van andere provinciën zouden meewerken; doch, evenals in 1949 stond West-Vlaanderen al- In een vergadering van koersin richters en leden der B.W.B., welke Woensdag 25 October te Brussel doorging, werd reeds een program ma opgemaakt voor de wegritten die het Wielerseizoen 1951 in Ons land zullen inluiden. Onder voorbehoud van goedkeu ring door hét Sportcomité van de B.W.B. werden volgende wegritten voorzien. Onderstaande tabel geldt natuurlijk voor beroepsrenners. WEGRITTEN IN MAART APRIL 4 Maart. Ronde van Limburg, St Truiden, Kuurne; Brussel- Kuurne. 11 Maart. Omloop van Het Volk Gent. 18 Maart. Omloop der Vlaamse Gewesten, Bet Nieuwsblad- Sportwereld s>. 25 Maart. Gent-Wevelgem. 26 Maart. De Elf Stedenkoers, Brugge. I April. Ronde van Vlaanderen, Het Nieuwsblad-Sportwereld. 8 April. Dag van Parijs-Roubaix (nog vrij). 15 April. Parijs-Brussel. 21 April. Waalse Pijl. 22 April. Luik-Bastenaken-Luik. 28 en 29 April. Dwars door Bel gië. Werden er nog bijgevoegd voor; 3 Mei. Ronde van Haspengouw, Landen. 16 tot 20 Mei. Ronde van België. leen. We hadden er terug een zeer gestaagd regelmatigheidscriterium dat renners en inrichters interes seerde. V/e kregen er niet min dan 37 wedstrijden voor onafhankelijken in onze provincie, wat niet al leen een succes maar zelfs een re- kor d is. En zeggen dat ar gouwen zijn waar zelfs 't provinciaal kampioen schap niet werd ingericht. Alleen Brabant mag zeggen dat ze enkele indé-koersen hebben in gericht, hoewel het op verre na 't cijfer van West-Vlaanderen niet bereikt. Grote en bedrijvige provinciën als Oost-Vlaanderen en vooral Ant werpen hebben weinig of niets ge daan voor de organisatie van wed strijden voor onafhankelijken. 't Moet dan ook niemand ver wonderen dat deze gouwen over geen behoorlijk aantal onafhanke lijken beschikken, en dat de wei nige die er huizen zo vroeg mo gelijk wensen over te gaan. Als er het hele land door geen samenwerking is voor de herop standing dezer kategorie, dan gaat het niet. Neen, 't blijft niet duren als goeie wil, medewerking, ren ners, koersen, enz. alles van de zelfde kant moet komen; daarom dat er in West-Vlaanderen niet alleen een zekere ontgoocheling maar zelfs misnoegdheid heerst, bij zover dat de alarmklok luidt: 't is gedaan met de onafhankelijken! OVERGANGEN MOESTEN GEREMD WORDEN... Of de K.B.W.B. dan niets heeft gedaan voor de heropstanding van de kategorie der onafhankelijken? Ja toch. We mogen 2 puntjes vermelden. Ten eerste: Inrichters moesten slechts over 8000 fr. prijzen be schikken. Vorig jaar was dit een lokmiddel, 't Heeft echter niet ge noeg effektgehad, en dit jaar mochten ze 't prijzencijfer gerust op 10.000 fr. zetten (een minimum dan nog). Ten tweedeOnafhankelijken mochten pas na één jaar hun over gang nemen tot de beroepsrenners. Dit was vorig jaar een zeer grote verbetering. Dit jaar werd het al in veel plaatsen niet meer toege past. West-Vlaanderen heeft noch tans steeds 't reglement toegepast, en kan dus niets verweten worden. Was dat jaar verplicht verblijfD een merkelijke verbetering, dan moeten we zeggen dat dit geens zins volstond, want ar werd niet de minste rekening gehouden met de prestatie van de renner. Ja, de overgangen moesten nog meer geremd worden. We hebben onafhankelijken ge kend die schrik hadden om de Ronde van België te betwisten of geen plaats vonden in een ploeg en heel eenvoudig een vergunning namen van beroepsrenner Het is een algemeen feit dat veel liefhebbers te lang wachten om over te gaan, terwijl onafhan kelijken steeds te vroeg overstap pen. "Wereldkampioenen als Mare' Kint, Briek Schotte, enz., getuigt dat de onafhankelijkenperiode de beste leerschool is voor een renner. En toch zijn er tal van sukke laars die dat niet willen geloven en denken dat hun broodjege bakken is als ze een vergunning van beroepsrenner op zak hebben. Helaas, we hebben bij de aanvang van het seizoen sterke, zeer sterke onafhankelijken geleend, ja, hier in West-Vlaanderen, die naar de be roepsrenners overgingen en niets meer tvisten te verdienen, zelden een prijs reden en geld toestaken. Hadden ze indé gebleven dan wa ren ze zeker een schone stuiver te verdienen en beter gerodeerd om ter jarent prof te worden. Hebben onze B.W.B -leiders dan geen verantwoordelijkheid te ne men inzake leiding der renners, t.t.z. meer aan de renners te zeg gen wat ze te doen en te laten hebben. En als ze de raad niet willen geven onafhankelijken te blijven, dat ze het dan aan som migen, neen, niet aan sommigen, naar aan 't merendeel verbieden, dan zullen ze er niet alleen voor zorgen dat de koersen voor onaf hankelijken met een behoorlijk aantal coureurs gemeubeleerd wor den, maar meteen ook die jongens een dienst bewijzen. KRIJGEN WE NU BEROEPSRENNERS A EN B? Het weinig (veel te klein) aan tal deelnemers aan de laatste wed strijden voor onafhankelijken heeft ten allen kante de alarmklok doen luiden. Op dagen dat er slechts één koers was voor deze kategorie toch 10 a 15 vertrekkers. Werkelijk ont goochelend. Meent u dat deze inrichters nu nog zullen te bewegen zijn om een koers voor onafhankelijken op touw te zetten. Het regelmatigheidscriterium in West-Vlaanderen gaat volgend jaar niet meer door, en meteen verdwij nen hier minimum 15 indé-koer sen. Hoeveel onafhankelijken zullen we tellen volgend jaar? Als er één liefhebber overkwam gingen er on geveer zes over naar de hoogste klas. Ja, zo 'n bloedarmoede als in September 1950 heeft onze kate gorie voor onafhankelijken nooit gekend. We hebben er mogelijks, en dat is het maximum, nog 40 in het hele land. Als de B.W.B. de moed en de durf niet had om een overgang te verbieden of zelfs te verdagen, zal deze met de aanvraag der vergun ningen 1951 de moed en de durf hebben om minimum 100 renners (ja, we overdrijven geenszins als we zeggen 100) terug naar de on afhankelijken te sturen. We heb ben toch te veel beroepsrenners, onze hoogste klas is er door ont sierd, en we moeten aan minimum 150. onafhankelijken komen. Dat aanzien we voor 1951 als on mogelijk. Er rest de K B-W.B. deze Winter (en zelfs zo vroeg móge lijk) slechts de oplossing van terug een beroepsrenners A en B-klas te scheppen. Stellig een zeer delikate selektie, maar dat had de K.B.W.B. in den loop van het seizoen 1950 kunnen vermijden met krachtdadiger op te treden. We zien met belangstelling uit naar de beslissing van de B.W.B. en we hoven alvast dat deze eerst daags zal geschieden daar zeer veel inrichters zich momenteel niet we ten waaraan houden bij 't opma ken van hun koerskalender 1951. BERLA. Zondag jl. was de bloeiende Sup portersclub van Maurils Blomme, ter gelegenheid der Inhuldiging van het nieuwe vaandel, in feest. Hoeft het te worden gezegd dat werkelijk geen enkel enthousiast van de lan delijke uurrecordhouder op het ap pel, dat rond 8 uur 's morgens aan het Café du Paradis werd gehou den, ontbrak, om bij het inzetten van de heuglijke gebeurtenis te genwoordig te zijn en daarbij te vens een blijk van verknochtheid aan de kleine Bertin te willen schenken. Na een korte samenkomst aldaar werd een optocht gevormd en ging het langs de Vaart naar de Sint Jozefskapel, alwaar door de Sporta- Proost en tevens een der meest hardnekkige supporters van Blom- me, Eerweerde Heer Degeeter, de Heilige Mis gecelebreerd, terwijl het nieuwe vaandel achteraf plech tig werd gewijd. Do terugkeer geschiedde onder geleide der lustig spelende Stads- harmonle, waarna enkele renners- Cafébazen met een bezoekje van de steeds luidruchtiger wordende supportersschaar werd vereerd. De slotphasewerd tenslotte door het ganse gezelschap het meest op prijs gesteld, alswanneer Maurits Blomme zijn volgelingen cp een flink traktaat uit de 5 liter Martini-premie van de recente Landenprijs, die door de kleen op schitterende wijze weid binnen gepalmd, verraste. Natuurlijk dat de reusachtige MartinibotUe, on danks haar prijzenswaardig inhoud, slechts luttele stonden aan de gul zige kelen der Blomme-supporters kón weerstaan... Zoaïs reeds gemeld heeft de Fransman José Meiflret op 6 Octo ber het wereldrecord over een kilo meter met gangmaking gevestigd op de gemiddelde snelheid van 139 km. 500 meters. De Duitser, Heinz Kramer, heeft thans dit record neergehaald door de kilometer ach ter motor af te leggen in 23 sec. 3/10. Aldus bereikte hij een gemid delde van 154 km. 500 meter. Het was op de «Grenzlandringeen autodroom in de omgeving van de Duits-Hollandse grens, die als de meest lichtlopende van gans Euro pa doorgaat, dat deze prestatie ge leverd werd. Stan Ockers wil ook dit win terseizoen. niets aan zijn program ma van vorige winter veranderen. Eerst de zesdagsn van Brussel, Antwerpen en Gent betwisten, zo luidt het, om dan te Arcsa een verdiende rust te genieten. Pas in Mei zal hij opnieuw in beweging komen. Roger. Lambrecht doet aan volledige winterrust. Hij opsnt een hotel te St Pol de Léon en zal voor volgend seizc-en alles zetten op Bordeaux-Parijs en de Ronde van Frankrijk. Op 19 November zullen Fausto en Serge Coppi, alsmede Magni- Bsvilncqua, starten in een 100 km. koppelrit in de Parijzer Wintervelo- droom. Gino Bartali heeft besloten volgend wegseizoen da inrichter Jaak Goddet niet naar de ogen to zien en in de Ronde van Frankrijk niet te starten. Hij zou enkel star ten ln de Ronde van Duitsland, waar Bartali voor het ogenblik een flinke kliëateel opbouwt voor zijn eigen rijwielmerk. Aan de omloop van Varèse, waar in 3951 de wereldkampioen schappen voor wielrijden zullen be twist worden, wordt thans verbete ring aangebracht. Deze werken zul len tot 28 millioen lire oplopen (2,5 millioen Belg. frank). In het voor jaar, bij gelegenheid van de koers Milaan-San Remo, zal de omloop voor goedkeuring aan de afgevaar digden van de I.W.U. onderworpen worden. Briek Schotte liep zoals men weet een schouderbreuk op en was daardoor genoodzaakt de bedrij vigheid stop te zetten. Zo kon hij op 7 October zijn verplichtingen niet nakomen tegenover de inrich ters van Saarbrticken. Het Sport comité van de Franse Wielerfede ratie schijnt dit echter niet te be grijpen en heeft Briek wegens kontraktbreuk veroordeeld tot een boete van 25.000 Franse frank. Voor de grote prijs Bol d'Or welke aanvangt op 25 November om 23 u. en eindigt op 26 November om 23 u., en waarvoor de eerste 200.000 fr. ontvangt, werden volgen- Zie vervolg hiernevens pgr Op 29 November zal Joë Louis uitkomen tegen de Argentijn Cesar Brion ln het Chicago Stadion. Louis zal 37 Vj der ontvangst en Brion 22 krijgen. Het staat vast dat na een drietal kampen Joë Louis ópnieuw Ezzard Charles zal ontmoeten. Daar zal er natuurlijk wel een jaartje over heen gaan. Toen men hem deed opmerken dat hij dan weer een jaar ouder zou zijn, antwoordde Louis dat dit voor Ezzard eveneens het geval was. De oud-Europese kampioen Mitri denkt er aan zijn kandidatuur te stellen voor de Europese titel. Dit hangt echter nog af van het feit of hij van Jim Norris, met wie hij kontraktueel verbonden is, hiervoor toelating zal krijgen. Zo alles in kannen en kruiken geraakt komt het tot een kamp Turpin-Mltri en gaat de kamp Turpin-Robinson of Turpin-Villemain niet door. Op 1 November as. richt de Sparta »-club een boksmeeting in te Roeselare met niet minder dan drie beroepskampen. Tio treedt op tegen Brommer. Dit belooft iets spektakulairs te worden. Verder zullen de liefhebbers voor degelijk sport zorgen. Op Zondag 29 October e.k., te 17.30 uur stipt, in de zaal Rheto- ricawordt door V.B.C. het nieu we boksseizoen ingeluid met een spannende Internationale Beroeps kamp tussen Dicky, Kampioen van België Haangewiohten, en Schnei der, Kampioen van Holland Vlieg- gewichten. Als omlijsting van deze belang rijke ontmoeting, zeven prachtige liefhebberskampen tussen Marohien- nes en Veurne. Impressario Jos. Decrop. PROGRAMMA: Internationale Hoofdkamp over 10 x 3 min., 5 one. Schneider, Amsterdam, Kampioen van Holland Vlieggewichten. tegen Dicky, Veurne, Kampioen van Bel gië Haangewichten. 7 Prachtige Liefhebberskampen Marchiennes Veurne Reylandts Presto, Nieuwpoort. - 52 kg. Waelgraeve Debeer, Koutem. - 52 kg. Flamant Maeren, Bulskamp. - 59 kg. Baxia Oarlo, Adinkerke. - 58 kg. Waslgrave R, Ghilain, Vlieg- school. - 67 kg. Clement Julot (Deygers) Oost- duinkerke - 54 kg. Bijzondere kamp over 3x3 min,, 8 one. Jos Peire, Marohiennes, 89 kg., won al zijn laatste kampen met K.O., tegen Bob-Alma, 90 kg„ Veurne, deed match nul met Ber nard, de huidige Kampioen van België. Plaatsbespreking: Ring 50 - 40 - 30 - 20 - 15 fr. Kaarten te bekomen bij Pietje, Grote Markt; Coudron, Nieuwpoort- brugLuciöarme, Grote Markt; Descheemaeker, Bruggesteenweg. op postcheckre?<-ning Nr. 4763.60 der Drt .kerij Sausen, Poperinge, en ons blad zal TJ wekelijks tot einde 't jaar per post tehuis be steld worden. de renners ingeschreven. De Ita lianen Magni en Bevilacqua; de Nederlanders Van Est en Middel kamp; de Zwitser Kublar; de Oostenrijker Valentine; de Fransen Lesueur, Idéé, Diot, Taca, Beyaert, Plot en onze landgenoot Wereld kampioen Briek Schotte. Deze koers wordt verreden in twee delen, eerst 12 uur op eigen kracht, en dan 12 uur achter derates. Te Parijs wonnen Godeau- Bouvard dc ploegkoers op Mignat- Quegnet, Thijssen-Ramon en Car- rara-Goussot. Bruneel-Gillen wer den zesde. De zesdagen van Munchen worden betwist van 3 tot 9 Novem ber. Bruneel-Gillen zijn er van de partij evenals Strom-Arnold. Maurits Blomme zal in tegen strijd met sommige berichten deze winter volledig winterrust nemen. Toekomende jaar wordt naast Parijs-Brest-Parijs ook opnieuw Parijs-Nizza betwist. Luik-Bastena ken-Luik zal de vierde Belgische wegrit zijn voor de Wisselbeker Colombo-Desgrange. Voor de eerste proef van het Europees Koppelcriterium te Parijs op Zondag 5 November, zal de Bel gische ploeg Vansteenbergen-De- be.uckelaer het opnemen tegen Schulte-Peters, Carrara-Goussot en Rigoni-Terruzi. Gantoise - S. C. Anderlecht F. Mechelen - R. Medhelen F. C. Boom - Kortrljk Sp. C. S. Brugge - St-Ntklaas S. Hoboken - F. C. Roeselare Mol. Ingelmunster - Lauwe S. Veurne - Oonc. Brugge D. Blankenb. - S. Blankenb. Middeikerke - R. De Pamne E. G. Gistel - Nieuwpoort F. O. Komen - Toek. Menen R. Blssegem - E. Beselare Matchen 3-11.50 - De U onbeperkt, kosteloos en moet op uit one blad geknipte bulletijns ge schieden. -Wie meeat punten heeft (het pvntenstelaelmint. - Wie meer den Sin bulletljn op tel (de neem utuurt dient een volgnummer (In vak 1) te plaatten. De sa- mentelUng der punten voor het eindklassement geschiedt bulletljn per bulletljn, vol gent volgnummer. - Eenmaal verworven punten, blijven steeds geldig, neljs to men sommige weken de helft niet behaalt. Elke betwistbare onduide lijkheid maakt het bulletljn ongeldig. - Dit bulletljn moet hinnem zijn vóór 12 u. op de ln hoojdlng staande datum. 1 m thuisploeg gew. (1 punt) 2 b bezoeker* gew, (2 punten) x m drawn (2 punten) Vak voorbehouden aan volgnummer bij 't In sturen va n meerdere bulletijns op eenzelf de. naam. AFZENDER: STRAAT, N'TB Strook dienende als dubbel en door de inzender te bewaren. Gantoise - S. O. Anderledht S. Veurne - Oonc. Brugge F. Mecihelen - R. Mechelen D. Blankenb. - S. Blankenb. F. O. Boom - KortriJJc Sp. Mlddelkerke - R. De Penne O. S. Brugge - St-Nlklaas S. E. CL Gistel - Nieuwpoort Hoboken - F. C. Roeselaxe F. O. Komen - Toek. Menen Mol. Ingelmunster - Lauwe R. Blssegem - E. Beselare 1 X 2 2 2 x 1 1 2 x x x=; 26p. Deze maal bereikten 4 deelnemers 21 punten op de 28. De prijs sal dua verdeeld worden onder: Volgen met 20 punten: VANDEEHAEGHE OSCAR (7), Bellestraat, DIKKEBUB. HUYGHE MAURICE (2), Waterkasteelstraat, IEPER. CALLEWAERT ANDRÉ (I), Krommendijk»traat, MERKEM. DENUT FELIX (4), Casselstraat, POPERINGE. DUMONT DANIEL (6), Toekomststraat, POPERINGK. GOEMAN HENRI (3), Casselstraat, POPERINGE. QRBIE GASTON (I), leperateenweg, POPERINGE. VERHOYEN JOZEF, Arme Klarenstraat, ROESELARE. VERHELST ROGER (3), Dorpstraat, VLAMERTINGE. DOISE ANTOON (2), Kapellestraat, WATOU, BULENS JAN (4), Dorpstraat, WOESTEN. Verder bekwamen 122 deelnemers 13 punten: 158 met 14 p.; 103 met 15 p.; 60 met 16 p.; 40 met 17 p.; 27 met 18 p. en 5 met 10 punten, zodat zich ln totaal 513 deelnemers wisten te rangschikken voor de algemene klas sering. 84 Punten. Debruyne Camiel (5), Boesohepestrast, Poperlngo. 79 Punten. Pil William, Statie straat,, Diksmulde. 74 Punten. - Gantols Pau), Korte Reningelststr., Poperinge. Veile Jerome, Blekertestr., Veurne. 72 Punten. - Vanallemeersch A., Poperlngestr., Woesten. 70 Punten. Deschepper Leon (1), Gr. Markt, Diksmulde. 68 Punten. Goeman Henri (3), Casselstr., Poperinge. «7 Punten. Debergh Odiel, Veurneatr., De Panne. 66 Punten. Deschepper Leon (2), Gr. Markt, Dlksmuide. 65 Punten. Dewulf Maria, Hap jestraat, Krombeke. Denut Mare (4), Casselstr., Poperinge. fit Punten. Dejaegher Odlel (2), Grosnestr., Merkem. Goeman Ga briel (1), Casselstr., Poperinge. Camerlynck Cyrlel, Voormezelestr., Vlamertlnge. 63 Punten. Verbrugghe Michel (fi), Bergenstr., Beveren-IJzer. Or- ble Gaston (3), loperstwg., Poperin ge. 62 Punten. Brabant Michel, Wo- verljstr,, Roeselare- Callowaert Ro sa (2), Arme Klarenstr, Roeselare. 61 Punten. Vanhee Maurice (fl), Panualaan, Adinkerke, Colllck Ri chard, Bruggestr., leper. Ghewy Maria (3), Linden dreef, Veurne. HET REGELMATIGHEIDS- KRITERIUM HOPPELAND POPERINGE voor Nieuwelingen B.W.B. met medewerking van Be!ga - Barco - Het Wekelijks Nieuws - De Werkende Bic De eindstand na de veertien proeven. 1. Ryckewaert P., Proven p. 157 2. Louwyck Philippe, Brleien 107 3. Declerok Daniel, Dikkebus 77 4. Geldof Roland, Watou 68 Gryson André, Geluveld 68 6. Jacob Willy, Poperinge 55 7. Deloz Willy, Beveren-IJzer 52 8. Huyghe Roger, Poperinge 47 Messelis, Ledegem 47 10. Joseph Roger, Koekelare 43 11. Baudewijn Daniël, Moorsele 37 12. Techel Marcel, leper 36 13. Roozeboom E., St-Michiels 35 Vangheluwe M., Dikkebus 35 15. Mares Oyriel, Roesbrugge 28 Alle gebeurlijke klachten tegen dit klassement dienen binnen de vijf dagen neergelegd te worden bij de Secretaris, Toekomststr., 27, te Poperinge. Na deze termijn wordt er onmiddellijk overgegaan tot de uitbetaling der prijzen. 60 Punten. Bollengler Sylvsls. Boescbepstr., Poperinge. Denut Felix (3), Casselstr., Poperinge. Vangheluwe Camlel (3), Beverenstr., Roeselare. 59 Punten. Maes Maurice, Dorp straat, Adinkerke. 58 Punten. Gat Hector (1), Tuinwijk, Diksmulde. Ackermatl Richard (2), R. Vandammestr., Kok- 8ijde. 57 Punten. Gadeyne Gaston, Pottestr., Poperinge. 56 Punten. Knockaert Odile (1), Kon. Albertstr., Diksmulde. Lapon Charles (1), Couterstr., Merkem. Lapon Charles (6), Couterstr., Mer kem. Defrancq Prosper, Korte Re ningelststr., Poperinge. Devos An- dré, Werfstr.. Poperinge. Dumont Daniël, Toekomststr.. Poperinge. Orble Gaston (1), Ieperstwg., Pope- j rlnge. 55 Punten. Debruyne Camiel I (3), Boeschepestr., Poperinge. Hennebel André (1), Ouderdomstwg., I Poperinge. Hennin Guldo, Abele- straat, Reningelst. Depover Amlc, Ponerlngeutr., Vlamertlnge, Der- hllle Jozef (2), KI. Markt, Watou. 54 Punten. Verschoore Emlel (2). Vijfwegenstr., Emelgem. 53 Pu riten. Decaesteker Mlchc! f2), Watoustr., Harlngn. Denut Felix (1), Casselstr., Poperinge. Denut Mare (2). Casselstr., Poperin ge. Masscheleln Oscar (2), Swltcb- road, Poperinge. Verhelst Roger (3), Dorp, Vlamertlnge. 52 Punten. Bossant Roland (2). Statlestr., Adinkerke. Harteel August, Garzebekeveld. Adinkerke. Soetaert Hugo (1), 12» Wijk. Beitem. Dael Ludwlna 12). Dorpstr., Dik kebus. Lapon Charles (2). Cauter- stvaat, Merkem. Desohodt Albert (2), Veurnestr., Poperinge. Dewulf Robert (2), Provenstwg., Poperinge- Quaegebeur Maurice, K. v. d. Om megang, Poperinge. Talon J. Bruggestr, Poperinge. Frutsaert Henrl, Ieperstr, Vlamertlnge. 51 Punten. Samyn Juücn (1). Vierstr., Kemmel. Samyn Jullen (2), Vierstr, Kemmel. Ackermatl Richard (l), R. Vandammestr, Kok- sljde. Bruylandt Thoophtel. Da- dizelestraat, Moorslede. Camer lynck André (1), Bellestr, Nieuwkcr- ke. Denut Albert (8). Casselstr, Poperinge. Hauspie Albert (2), Casselstr, Poperinge. Papegaey André (6), Bellestr, Poperinge. 50 Punten. Verbrugghe Michel (4), Bergenstr, Beveren-IJzer. Pceren Jozef, Kwadestr, Diksmulde. Sesler René, Vantournestr, Kok- sljde. Bruneel Marcel (4). Fln- tclcstraat, Polllnkhove. Debruyne Camlel (4), Boeschepestr, Poperinge. Dewulf Robert (1). Provenstwg, Poperinge. Gouwy Hubert, Pesel- straat, Poperinge. Dejaegher Geor ges (6), Llndendreef, Veurne. ERE-AFDELING Daring Brussel Beerschot A. C. 22 Stand. C. Luik Rac. Brussel 10 Antwerp F. C. Berchem Sp. 11 Tllleur F. C. F. C. Luik 1—2 Beringen Rac. Mechelen 31 La Gantoise F. C. Brugge 0—1 Ol. Charleroi S. C. Charleroi 1—0 F. C. Mechelen. S. C. Anderlecht 03 Rangschikking 1. F. C. Luik 8 6 2. S. C. Anderlecht 8 3 3. Racing Brussel 8 4 4. F. p. Mechelen 8 5 5. Rac. Mechelen 8 3 6. Stand. Luik C. 8 4 7. Antwerp F. C. 8 2 8. Daring Brussel 8 1 9. F. C. Brugge 8 2 10. Berchem Sp. 8 3 11. Ol. Charleroi 8 3 12. Beerschot A. C. 8 1 1?. S. C. Charleroi 8 2 14. La Gantoise 8 2 15. F. C. Tllleur 8 2 16. F. C. Beringen 8 2 1 1 27 9 13 5 15 7 11 3 12 6 11 1 18 13 11 3 14 18 1 12 11 4 17 16 5 13 14 3 9 14 1 14 15 1 10 15 4 15 18 2 12 11 2 8 9 2 12 16 6 0 11 27 Matchen voor Zondag a.s.: Berchem Sp. La Gantoise. F. C. Luik Ol. Charleroi. Beerschot A. C. Standard Luik. Racing Brussel F. C. Mechelen. F. C. Brugge Daring Brussel. S, C. Charleroi Beringen F. C. Racing Mechelen Antwerp F. C. S. C. Anderlecht Tllleur F. C. EERSTE AFDELING B Dandermonde A. s. Oostende Lyra Kortrljk Sp. U. S. Centre Llerse S. K. F. C. Boom U. S. Doornik F. C. Isegem S. K. St-Nlklaas C. S. Brugge A. E. C. Bergen F. C. Ronse Tubantia Eendr. Aalst Vlg. Hammo Rangschikking 1. St-Ntklaas S. K. 8 6 0 2 16 2. A. S. Oostende 8 5 1 2 17 3. U. S. Doornik 8 5 1 2 14 4. F. C. Ronse 8 5 1 2 12 5. Kortrljk Sp. 8 4 1 3 14 6. Eendr. Aalst 8 2 15 8 7. A. E. C. Bergen 8 4 3 1 14 8. F. C. Boom 8 3 3 2 13 9. Lyra 8 3 3 2 11 10. C. S. Brugge 8 4 4 0 12 11. F. C. Izegem 8 2 3 3 13 12. Litree S. K. 8 3 5 0 11 13. Dendermonde 8 15 2 9 14. Tubantia 8 16 19 15. Vlg. Hamme 8 16 14 16. U. S. Centre 8 0 6 2 7 0—3 1—1 1—2 1—1 1—1 2—0 2—1 1—0 5 14 5 12 8 12 11 12 9 11 8 9 12 9 10 8 9 8 10 8 19 3 19 2 Matchen voor Zondag a.s.: Llerse S. K. C. S. Brugge. Tubantia F. C. Lyra. A. s. Oostende F. C. Ronse. Kortrljk Sp. Eendr. Aalst. A. E. C. Bergen A. V. Dendermonde. U. S- Doornik F. C. Izegem. St-Nïkiaas S K. U. S. Centre. Vigor Hamiue Boom F, C. BEVORDERING B S. V. Waregem S. Moeskroen Eclegem Sp. F. C. Roeselare S. C. Menen Boecliout V. V. Hoboken Oudenaarde St. Kortrljk Beveren-Waas R. C. Harelbeke Rac. Gent Rac. Doornik Eendr. Wervik Ex. St-Nlklaas R. Borgerhout Rangschikking 1. Rac. Gent 8 6 1 1 23 2. S. C. Menen 8 5 1 2 15 3. S. V. Waregem 8 4 1 3 19 4. Oudenaarde 8 5 2 1 13 5. Hoboken 8 3 1 4 17 6. F. C. Roeselare 8 4 2 2 11 7. St. Moeskroen 8 4 2 2 13 8. St. Kortrljk 8 4 2 2 14 9. Rac. Doornik 8 4 3 1 14 10. Ex. St-Nlklaas 8 2 4 2 9 11. Edegem Sp. 8 2 4 2 5 12. Boecbout 8 2 4 2 10 13. Borgerhout 8 14 3 6 14. Beveren-Waas 8 0 4 4 7 15. Eendr. Wervik 8 1 5 2 10 16. Rac. Harelbeke 8 0 7 1 6 2—2 2—1 5—1 2—4 1—0 0—1 6—1 2—2 7 13 8 12 8 11 6 11 10 10 7 10 11 10 12 10 11 9 Matchen voor Zondag a.s.: Boechout V. V. Rac. Harelbeke. Eendr. Wervik Edegem Sp. St. Moeskroen Rne. Doornik. F. C. Roeselare Ex. St-Nlklaas. Rac. Gent S. V. Waregem. B. V. Oudenaarde St. Kortrljk. Beveren-Waas S. C. Menen. Rao. Borgerhout Hoboken S. K„ TWEEDE PROVINCIAAL F. C. Meulebeke S. V. Wevelgem 20 U. S. Herzeeuw C. S. leper 3—2 A. A. Moeskroen F. C. Torhout 22 S. K. Roeselare B. S. Avelgem 31 Voorw. Oostende Deerlijk Sp. 8—0 V. G. Oostende W. S. Lauwe 3 F. C. Knoklce Ol. Ingelmunster 31 Mol. Ingelmunster Zwevegem 23 Rangschikking 1. V. G. Oostende 8 7 1 0 40 11 14 2. S. K. Roeselare 8 5 2 1 20 12 12 3. Voorw. Oostende 8 5 1 2 26 12 12 4. W. S. Lauwe 8 3 2 1 20 13 11 5. U. S. Herzeeuw 8 4 2 2 15 15 10 6. A. A. Moeskroen 8 3 2 3 15 14 9 7. F. C. Torhout 8 3 2 3 22 22 9 8. Zwevegem Sp. 8 4 3 1 16 14 9 9. M. Ingelmunster 8 4 3 1 15 19 9 10. S. V. Wevelgem 8 3 4 1 14 12 7 11. O. Ingelmunster 8 3 4 1 11 18 7 12. F. C. Knokke 8 2 4 2 15 17 6 13. Deerlijk Sp. 8 1 5 2 14 29 4 14. C. S. leper 8 2 6 0 14 19 4 15. F. C. Meulebeke 8 1 6 1 9 34 3 16. B. S. Avelgem 8 1 7 0 11 33 2 Matchen voor Zondag a.s.: C. S. leper Voorw. Oostende. F. C. Torbout V. G. Oostende. Zwevegem Sp. F. C. Meulebeke. S. V. Wevelgem Knokke F. C. Deerlijk Sp. Mol. Ingelmunster. W. S. Lauwe S. K. Roeselare. B. s. Avelgem U. S. Herzeeuw. Ol, Ingelmunster A, A, Moeskroen, TWEEDE GEWESTELIJK A S. V. Veurne V. V. Kokoljde 1—0 D. Blankenberge R. De Panne 2—0 Mlddolkerke S. V. Blankenberge 04 St. Joris Sp. Steenbrugge 36 S. K. St. Krul3 Concordia Sp. 1—2 Lissewego S. V. Nieuwpoort 21 F. C. Helst W. S. Oudenburg 02 E. G. Gistel S. K. Den Haan 4—2 Rangschikking 1 S. Blankenberge 8 5 0 3 31 7 13 2. Steenbrugge 8 6 1 1 36 14 13 3. D. Blankenberge 8 5 1 2 15 6 12 4. E. O. Gistel 8 5 1 2 23 13 12 5. Nieuwpoort 8 4 1 3 17 8 11 6. St. Kruis 8 5 3 0 29 20 10 7. Oudenburg 8 5 3 0 15 14 10 8. S. V. Veurne 8 3 3 2 15 17 8 9. Conc. Brugge 8 3 3 2 14 18 8 10. R. De Panne 8 2 4 2 21 21 6 11. Don Haan 8 2 5 1 16 15 5 12. Llssewege 8 2 5 111 26 5 13. V. V. Koksljdc 8 0 4 4 9 16 4 14. G. Mlddelkerke 8 1 5 2 12 33 4 15. F. C. Helst 8 2 6 0 15 11 4 16. St. Joris Sp. 8 0 5 3 19 34 3 Matchen voor Zondag a.s.: R. C. De Panne S. K. St. Kruis. S. V. Blankenberge F. O. Llssewege. S. K. Den Haan S. V. Veurne. V. V. Koksljde F. C. Helst. Conc. Brugge E. G. Gistel. S. V. Nieuwpoort St. Joris Sp. S. K. Steenbrugge D. Blankenberge. W, S, Oudenburg O, 3. Mlddelkerke. TWEEDE GEWESTELIJK B F. Llchtervelde V. C. Ardoole 30 S. K. Torhout F. C. Tlelt 1—1 V. V. Dentergem F. C. Wakken 0—1 S. K. St. Baafs Kuurne Sp. 2—2 S. V. Vlchtc Beveren-Lcle 21 W. S. Houthulst Oostrozeboke 11 Hulste Sp. Rac. Waregem 5—1 F. C. Otegem V. P. Glts 0—1 Rangschikking 1. F. O. Tlelt 8 6 1 1 31 7 13 2. S. V. Vlchte 8 6 1 1 16 9 13 3. Hulste Sp. 8 5 1 2 24 11 12 4. Oostrozebeke 3 5 2 1 17 9 11 5. F. C. Wakken 8 5 2 1 19 14 11 6. Dentergem 8 5 3 0 19 7 10 7. S. K. Torhout 8 3 2 3 14 13 9 8. Llchtervelde 8 4 3 1 17 8 9 9. Kuurne Sp. 8 4 3 1 15 14 9 10. Otegem 8 3 4 1 18 18 7 11. W. Houthulst 8 2 4 2 9 14 6 12. Beveren-L. 8 3 5 0 12 17 6 13. V. C. Ardoole 8 2 5 1 10 11 5 14. Rac. Waregem 8 2 6 0 9 19 4 15. V. P. Glts 8 1 7 0 7 34 2 16. St. Baafs 8 0 7 1 7 39 1 Matchen voor Zondag a.f.: F. C. Tlelt S. V. Vlohte. F. C. Wakken W. 8. Houthulst. V. P. Glts F. C. Llchtervelde. V. C. Ardoole Hulste Sp. S. K. Beveren-Leie F. C. Otegem. S. C. Oostrozebeke S. K. St. Baafs. Kuurne Sp. S. K. Torhout. Rao, Warns» V. V» Deatsfgwa, TWEEDE GEWESTELIJK C W. S. leper St.Elools Sp. F. C. Komen F. C. Lulngne Dottenljs Sp. Toek. Menen 8. V. Kortrljk Aalbcke Sp. R. C. Blssegem S. V. Moorsele S. C. Le Bizet F. C. Poperinge S. K. Vlamertlnge E. Beselare S. V. Moorslede 8. K. Geluwe Rangschikking 1. S. V. Moorslede 8 8 0 0 28 2. W. S. leper 8 7 0 1 28 3. Toek. Menen 8 4 2 2 21 4. E. Beselare 8 3 2 3 13 5. F. C. Komen 8 3 3 2 18 6. F. O. Poperinge 8 3 3 2 18 7. F. C. Lulngne 8 3 3 2 13 8. U. Dottenljs 8 3 3 2 18 9. S. V. Kortrljk 8 2 3 3 19 10. Rac. Blssegem 8 2 3 3 16 11. S. C. Le Blzet 8 3 4 1 17 12. S. V. Moorsele 8 3 4 1 15 13. Aalbeke Sp. 8 2 4 2 19 14. S. K. Geluwe 8 14 3 7 15. St-EIools Sp. 8 2 5 1 8 16. Vlamertlnge 8 1 5 2 17 6—2 1—X 2—2 1—1 2—2 31 A—0 2—0 7 16 4 15 16 10 13 8 18 8 Matchen voor Zondag a.s.: F. C. Lulngne R. O. Blssegem. Toek. Menen S. C. Le Blzet. S. K. Geluwe W. S. leper. St.-Elools Sp. S. K. Vlamertlnge. S. V. Moorsele S. V. Moorslede. F. C. Poperinge S. V. Kortrljk. Aalbeke 9p, F. 0, Komen, DERDE AFDELING C Ol. Ledegem Izegem Sp. Dadlzele Sp. F. O. Woesten S. K. Staden Passendale S. V. Rumbeke Brleien Sp. S. K. Hooglede Poelkapelle B. 8. Poperinge Oekene Zilverberg D. Beveren Zonnebekc De Ruiter Rangschikking 1. Ol. Ledegem 8 6 1 1 26 2. Izegem Sp. 7 5 0 2 28 3. Rumbeke 8 5 1 3 30 4. De Ruiter 8 4 2 2 14 5. B. 8. Poperinge 8 5 3 0 33 6. Brleien Sp. 8 3 2 3 20 7. Oekeno 8 3 2 3 20 8. Zilverberg 8 3 2 3 18 9. S. O. Zonnebeke 8 4 3 1 19 10. Passendale 8 3 3 2 15 11. S. K. Staden 8 2 3 3 9 12. S. K. Hooglede 8 2 4 2 9 13. Dosko Beveren 8 2 6 0 17 14. F. C. Woesten 8 2 6 0 17 15. Poelkapelle 7 1 5 1 13 16. Dadlzele 8 0 7 X6 2-3 2—4 0-1 3—1 2—1 3—0 4—3 2—1 10 13 9 U 8 1? 10 10 24 10 14 5 21 8 17 9 14 13 11 15 32 38 24 38 Matchen voor Zondag a.s.: F. O. Woesten S. K. Hooglede. W. S. Passendale B. S. Poperlngo. S. V. De Ruiter Ol. Ledegem. Izegem Sp. S. K. Zilverberg. Poelkapelle S. O. Zonnebeke. E. Oekene S. V. Rumbeke. Grielen Sp. Dadlzele Sp.

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1950 | | pagina 8