Eindklassement der Heenronde De Westvlaamse B.WB. vergaderde en de nieuwe Beheerraad koos haar Bestuur Het Wekelijks Nieuws Wieier flitsen 25.000 Frank Prijzen MARATHON Pronostiek Nr 14 uitgesteld doorheen de week Matchen I 31-12-50 I O POOL I POOL II 16 Seizoen 1950-1951 BERICHT HEER JEROME DEWULF, Coppi en Bartali krijgen een opvolger MAGISTER, Grote Kerstviering der Sportmannen TE IEPER Briek Schotte bij de H. Vader Pronostiekprijskamp Het hieronrierstaande oulletijn, in'uilen, uitknipoen en i' sturen HET WEKELIJKS NIEUWS Gasthuisstraat 19 - Poperinge Berchem - Rac. Mechelen F. C. Boom - T. S. V. Lyra Lierse Sp. - St Niklaas S. K. Rac. Doornik - S. C. Menen E. Wervik - F. C. Roeselare R. Harelbeke - S. Waregem O. Ingelmunster - Zwevegem Lissewege - S. V. Veurne R. De Panne - Steenbrugge W. Houthulst - Lichtervelde S. C. Le Bizet - W. S. leper Vlamertinge - Cl. Poperinge e c Sg s b a k >- UITLEG De deelname is onbeperkt, kosteloos en moet op uit ons blad geknipte bulletiins ge schieden. Wie meest punten heeft (het puntenstelsel) wint. Wie wit- 1 dan één bulletin op zelfde naam stuurt dient een volqnummei (in vak 1te plaatsen. De sa- menteUing dei punten vooi het eindklassement geschiedt bulletijn per bulletijn, vol gens volgnummer. Eenmaal verworven punten blijven steeds geldig, zelfs zo me-\ sommige wken de helft niet behaalt. Elke betwistbare onduide lijkheid maakt het bulletijn ongeldig. Dit bulletijn moet binnen zijn vó6" 12 u. op de in hoofding staande datum. thuisploeg gew. (1 punt) bezoekers gew (2 punten x drawn (2 punten) si «HET WEKELIJKS NIEUWS» Zaïerdag 23 Dec. 1950. Bladz. 12. Waarom Uw kans niet wagen op de pronostiek met de Massa-winnaars Vak voorbehouden aan volgnummer bij t in sturen van meerdere bulletijn: op eenzelf de naam. AFZENDER: STRAAT Nr TE Strook dienende als dubbel en door de inzender te bewaren Berchem - Rac. Mechelen O. Ingelmunster - Zwevegem F. C. Boom - T. S. V. Lyra Lissewege - S. V. Veurne Lierse Sp. - St Niklaas S. K. R. De Panne - Steenbrugge Rac. Doornik - S. C. Menen W. Houthulst - Lichtervelde E. Wervik - F. C. Roeselare S. C. Le Bizet - W. S. leper R. Harelbeke - S. Waregem Vlamertinge - Cl. Poperinge 98 Puhtëm Taiqn J„ Brugge- straat, Poperinge, 93 Punten. -- üeferuynv Camiel (SI. Boesohepestr Poperinge. 86 Punten. Góeman Gabriel (1), Casselstr., Popërjnce 85 Punten, i--- Venhee Maurice (9) Pannelaan, 'AcUnjsériii!.'. 84 Punten. - .lekéfnian Richard (1), R. Vandammestr., Koksijde. Hauspie Albert (2), Casselstr., Po peringe. Rossey Georges, Bergen- straat, Roesbrugge. Veile Jerome, Blekeriestr., Veurne. 83 Punten. Frutsaert Henri (2), IeperstfVlamertinge. Vande- voc^gt'Louls (1), Dorpstr., Vlamer- 82 Punten. Bollengier Sylvain, Boeschepestr., Poperinge. Depover Amic Poperingestr., Vlamertinge. Samyn Albert, Capelleriestraat, Wijtschate. (80 Punten. Deschepper Leon Gr. Markt, Diksmuide. Goe man Henri (1-3), Casselstr., Pope ringe.. ,jï». Plinten. Debergh Odiel, Veürnestr., De Panne. Gat Hec tor (ij.,. Tuinwijk, Diksmuide. Pil William. Statiestr., Diksmuide. -■ Peerén Jozef (1), Kwadestr., Diks muide. 78 Punten. La Rose Germaine Wjjtschatestr., Kemmel. Hennin Giïido. Abelestr., Reningelst. 77 Punten, Dejaegher Odiel (2), Groenestr., Merkem. Dcconinck Emiel, Ankerstr., Nieuwpoort. Ca- merlynck Cyriel (2), Voormezelestr.. Vlamertinge. 76 Punten. Dumont Daniel (51 Toekomststr., Poperinge. 75 Punten. Deschepper Leon (2), Gr. Markt, Diksmuide. Van- dermeersch Eric, Waastenstr Ko men. Dewulf Maria (4), Hapje straat. Krombeke. Denut Mare (41, Casselstr., Poperinge. Destail leur Norbert, Korte Reningelststr.. Poperinge. Dejaegher Odiel (4), Lindendreef, Veurne. 74 Punten. Pype Gaston (li. Casselstr., Beveren-Izer. Bonduel- le Daniël (21, Ieperstr., Poperinge. Debruyne Camiel (3), Boeschepe- straat, Poperinge. Denut Mare (2), Casselstr., Poperinge. Dewull' Robert 1, Provenstwg., Poperinge. Gantois Paul, Korte Reningelst- straat, Poperinge. Doise An toon (2), Kapellestr., Watou. 73 Punten. Theeten Paula Pot- testraat, Poperinge. Mahieu Louis (4), Hoogpoort, Watou. 72 Punten. Dochy Marcel. Ize- gemstraat, Ardooie. Dael Ludwina (2), Dorpstr., Dikkebus. Feys Hu- bert (2), Smyterstr., Dranouter. Collick Richard, Bruggestr., leper. Samyn Julien (1), Vierstr., Kemmel. Gadeyne Maurice, Houtemstr., Koksijde. Camerlynek André (11. Bellestr.. Nieuwkerke. Denut Fe lix (31, Casselstr., Poperinge. Ghe- wy Maria (3), Lindendreef. Veurne. Vanallemeersch A„ Poperingestr., Woesten. 71 Punten. Debruyne Camiel (1), Boesohepestr., Poperinge. Or- bie Gaston (1). leperstwg., Poperin ge. Platteau Remi 5-10Dorpstr., Voormezelc. 70 Punten. Muylle Prudent (11. Paddevijverstr., leper, Dewulf Maria (31, Hapjestr.. Krombeke. Lapon Charles (2» Cauterstr.. Mer kem. Bamelis Valere (1), Cassel- dreef, Poperinge. Boutez Albert. St Janskruisstr., Poperinge. De- francq Prosper, K. Reningelststr., Poperinge. Quaghebeur Felix. Veürnestr., Poperinge. Vandevoor- de Louis (2), Dorpstr., Vlamertinge. 69 Punten. Debruyne Camiel (4). Boeschepestr., Poperinge. Vandeweghe Raymonde, Bertenpl Poperinge. Pattyn Maurits, Span- Jestraat. Roeselare. - Vangeluwe Ca miel (3). Beverenstr.. Roeselare. 07 Punten. Maes Maurice. Dorp straat, Adinkerke. Martens Gus- taaf. Dorpstr., Leisele. Lapon Charles (11. Couterstr.. Merkem. Metsu Monique. Ieperstr.. Poperinge. Verbrugghe Maurits (1). Ieperstr., Roeselare. Debruyne Gerard (3), Bellestr., Vlamertinge. 66 Punten. Knockaert Odile (1), Albertstr., Diksmuide. Cappoen A., Pannestwg., Veurne. Dejaegher Georges (5), Lindendreef. Veurne Deberdt Gerard. Poperingestr.. Vla mertinge. Derhille Jozef (2), KI. Markt. Watou. Desevne Roger (1), Aardeplasstr., Westrozebeke. .65 Punten. Soetaert Hugo (11. 12' Wijk, Beitem. M'ariro André (1), Oude Boezingestr., Elverdinge. Verschöore' Emfel (2), Vljfwégen- straat', Emelgem. Denut Felix (3); Casselstr., Poperinge.''Denut Ma ria (8). Casselstr., Poperinge. Qua ghebeur Maurice, K.. v. d. Ommegang Poperinge. Dejaegher Georges (81, Lindendreef, Veurne. De Backere Maurice (11, Brikkerijstr., Veurne. Deburchgraevc Maurits, Olleviers- laan, Veurne. 64 Punten. Noppe Maurice, Stoffelstr., leper. Verbrugghe An dré (4), Statiestr., Poelkapelle. Barroo Charles (3), G. Gezellestr., Vlamertinge. 63 Püntc. Vanhee Maurice (1), Panneiaun, Adinkerke. Ver brugghe Mie/.el (6), Bergenstr., Be- veren-Ijzer. Muyllaert Georges (3), Grauwe Broederstr., Diksmuide. Samyn Julien (3), Vierstr., Kem mel. Verscboore Margriet (5). Bruggestr., Langemark. Dieren- donck Robert (5), Clochoirestr., Lei sele.Vanhede Omer (1), Wahis- straat, Menen. Feys Maria (1), Statiestr., Poelkapelle. Denut Al- bert (31, Casselstr., Poperinge. Dewulf Robert (2), Provenstwg., Po peringe. Vandenbunder Frans, Boesohepestr.. Poperinge. Duma- rey Albert. Appelmarkt, Veurne. Hermans Marcel, Statiestr., Veurne. Frutsaert Henri 1Ieperstr., Vla mertinge. Vandevoordc Louis (3), Dorpstr., Vlamertinge. (i;i Punten. Harteel August, Gar- zebekeveld, Adinkerke. Hossey Ja cqueline (9), Hapjestr., Krombeke. Degraeuwe Georges, Vogelsteenstr., Pervijze. Debruyne Camiel (2), Boeschepestr., Poperinge. - Huyghe Leonce. Toekomststr., Poperinge. Orbie Gaston (3), Ieperstr.. Poperin ge. Brabant Michel, Weverijstr., Roeselare. Berkein Noël, Ieperstr., Roeselare. Callewaert Rosa (2). Arme Klarenstraat. Roeselare. Sterckx Marcel (1), Burgweg, Steen- kerke. 61 Plinten. Robbe Aimc, Kon. Albertstr., Diksmuide. Lanssens Lucien (3), Vlamertingestr., Elver dinge. Hossey Cyriel (31, Hapje straat. Krombeke. Hossey Jacque line (51. Hapjestr., Krombeke. Bruylandt Theophiel. Dadizelestr., Moorslede. Berlamont Bertha (21, St Janskruisstr., Poperinge. Cau- welier Gilbert (31, Valkenberg. Pope ringe. Chaerle Lucien, komstr., Poperinge. Decaesteker Albert, Boeschepestr., Poperinge. Dejae gher Georges (6), Lindendreef, Veur ne. Deberdt Hector (3), Oude- manhuisstr., Vlamertinge. Phlips Daniël, Essex Scttoshlaan, Westende. 60 Punten. Pauwels André. Veürnestr.. De Panne. Ingelbeen G. (1). Kemmelstr., Dranouter. Priem Jules. Ingelmunsterstr., Emel gem. Deraeve André (-2), Statie straat. Poelkapelle. Denut Felix (5), Casselstr., Poperinge. Denut Maria (3), Casselstr., Poperinge. Denoorter Albert (51, Abelestr., Po peringe. Leeuwerck Fabien. Gast huisstraat, Poueringe. Vanhoyen Jozef, Arme Klnrenstr.. Roeselare. Gevers Henri, Molenstr., Wervik. Mahieu Louis (11, Hoovnoort. Wer vik. Louagie Cyriel (2), Poperin gestr., Woesten. Mollez Joris (1), Ieperstr., Zonnebeke. 59 Punten. Feys Hubert (41, Smytterstr., Dranouter. Declerck Lucien, Kapelhoekstr., Emelgem. Van de Casteele Frans. Centstr., Ha relbeke. Crock Gabrielle. Gouden- poortstr., leper. Muylle Emlle (1). Paddevijverstr., lener. Decreton Emile (2), Noordstr.. Lo. Calle- waert André (1), Krommedijkstr., Merkem. Defrancq Gerard (I). Komstr.. Poperinge. Denvs Camiel (5), St Annastr., Poperinge. De- schodt Albert (2), Veürnestr., Pope ringe. Papegay André (6), Belle- straat, Poperinge. Quaghebeur Emile (3), Boeschepestr., Poperinge. Senechal André, Boeschepestr., Poperinge. Callewaert Rosa (4) Arme Klarenstr., Roeselare. 58 Punten. Vandenbusschc M Dorppl.. Brlelen. Degrave Karei. Alverlngemstraat, Gljverinkliove. Ackerman Richard (2), R. Vandam mestr.. Koksijde. Callewaert An dré (2), Krommedijkstr., Merkem. Duran Willy, Dadizelestr., Moor slede. Blyaert René. Seulestr.. Nieuwkerke. Merlevede Agnes (3) Abelestwg., Poperinge. Verhaeghc Augusta, Westouterstwg., Poperinge. Verstraete Roger (2), St Jorisstr. Poperinge. Plancke Pascal (3). Landbouwstr., Roeselare. Derhille Jozef (1), KI. Markt, Watou. 57 Punten. Knockaert Denis (1). Masscheleinlaan, leper. Dewulf Henri (5), Hapjestr., Krombeke. Gadeyne Gaston, Pottestr., Poperin ge. Goeman Gabriël (2), Cassel- straat, Poperinge. Huyghe ,'Leona. Toekomststr., Poperinge. Lams Camiel (1), St Janskruisstr., Pope ringe. Hofiack André (2), Belle- straat. Vlamertinge. Mommerency Marcel (3), Casselstr., Vlamertinge. 56 Punten. Millicam Gustaaf. Molenstr., Diksmuide. Hossey Cy riel (6), Hapjestr., Krombeke. De jaegher Odiel (1), Groenestr., Mer kem. Lapon Charles (6), Cauter- straat, Merkem. Declercq Jacque line, Hondstr., Poperinge. Ver- haeghe Jacqueline (2), Bruggestr., Poperinge. Peel Jozef (1), Oost straat. Roeselare. Doise Antoon (7), Kapellestr., Watou. Braem Ravmond (2), Ieperstr., Wijtschate 55 Punten. Bracke Jozef (1). M. Doolaeghestr., Diksmuide. De- baenst André (5), Gapaardstr., Hoog- stade. - Ballyn Frans (3), Boesche- nestraat. Poperinge. Dumont Yvette (1), Toekomststr.. Poperinge Hennebel André. Ouderdomstwg, Poperinge. Storme Jules (3), Toe- komststraat, Poperinge. Dejaegher Georges (9), Lindendreef, Veurne. Storme Jozef (2). Voorstad, Veurne Buytaert André, Dorpstr., Vla mertinge. 34 Punten. Wyllie Laura (1-4). Pannelaan. Adinkerke. Huyghe Maurice (2), Waterkasteelstr., leper. Hossey Cyriel (4), Hapjesstr.. Krom beke. Verbrugghe André (1), Sta tiestraat, Poelkapelle. Verbeke Camiel, Plaats, Poelkapelle. Orbie Gaston (2), leperstwg, Poperinge. Riviere Jozef, Krombekestr., Pope ringe. Warlop Maria (1), Boe- schepestraat, Poperinge. Dejae gher Georges (1), Lindendreef, Veur ne. Decommer Willy (4), Dorp straat, Vlamertinge. Balens Jean (2). Dorpstr., Woesten. 53 Punten. Wyllie Laura (5), Pannelaan, Adinkerke. Decaeste ker Michel (2), Watoustr., Haringe Coulier Omer (8), Noorddijk, Lei sele. Verhaeghe Daniel, Kaai, Nieuwpoort. Everaert Roger, Roel - straat. Oostduinkerke. Massche- leln Oscar (2), Switeh-road, Pope ringe. Storme Jules (2), Toe komststraat, Poperinge. Verleye Nestor (1), Peselstraat, Poperinge. Callewaert Roea (1), Arme Klaren straat, Roeselare. Casteleyn Mar- eel (1), Roeselarestr., Rollegem-Ka- pelle. Deberdt Hector (1), Oude- manhuisstraat, Vlamertinge. -- De- pover Amic (2), Poperingestr., Vla mertinge. Verhelst Roger (3). Dorpstr.. Vlamertinge..Mollez Jo ris (61, Ieperstr.. Zonnebeke. 52 Punten. Bessant Roland (3). Statiestr., Adinkerke. Deschepper A„ .Albertstr., Diksmuide. "Van- daelé Gerard. Polteelstr., leper. Vandewoude André, Hóstertstr., Kok sijde. Ryckbösch Julien (2), Ko ninklijke Baan. Koksijde. De- gheele (7), Dorp, Leisele. -—.Sesier Albert 1Duinkerkestr., Nieuw poort. Dejonghe Jerome (2), leperstwg, Poperinge. Denturck Germain, Bellestr., Vlamertinge. Deschilder Marcel (2), Goudenhoofd straat, Wulveringem. 51 Punten. Verstraete Leonard, Plaats, Emelgem. Decroo André, De Montstr., leper. D'Haveloose A„ De Haernestr., leper. Vande kerckhove Cyr., Kalfvaartstr., leper Bafcop Richard, Wijtschatestr., Kemmel. Dierendonck Robert (1), Chochorestr., Leisele. Degheele (6), Dorp, Leisele. Decorte Mau rice, Verunestr., Poperinge. Deroo Jean, Tien Geboden, Poperinge. Quaghebeur André (3), Boeschepe- straat, Poperinge. Vandenberghe Marguerite, Ieperstr., Poperinge. Verleye Nestor (4), Peselstr., Pope ringe. Plancke Pascal (i), Land bouwstr., Roeselare. Reynaert Edm., Ieperstr.,Roeselare. 50 Punten. Vanhee Maurice (4) Pannelaan, Adinkerke. Verbrug ghe Michel (4), Bergenstr., Beveren- IJzer. Sesier René, Vantommestr Koksijde. Hossey Jacqueline (61, Hapjesstr., Krombeke. Reunbrouck Louis (7), Duinkerkestr., Nieuw poort. Vanséveren Antoinette, Kaai, Nieuwpoort. Vanbeveren Marcel. Veürnestr., Pervijze. Bru- neel Marcel (4), Fintelestr.. Pollink- hove. Degrave Gustave (3), Korte Reningelststr.. Poperinge. Egger- mont Leopold, Ouderdomstwg, Po peringe. Kesteman Georges, Duin kerkestraat, Poperinge. Lebbe Herman. Pottestr., Poperinge. Six Marcel. Brijkedr., Poperinge. Van belle Andrea (2), St Jorisstr., Pope ringe. Callewaert J. (1). Arme Klarenstr., Roeselare. Deberdt Hector (2), Oudemanhuisstr., Vla mertinge. 49 Punten. Soetaert Hugo (3), 12" Wijk, Beitem. Boullet Mau rice (1), Dorpstr., Brlelen. Van- devoorde Jacques. Birminghamstr., Brussel. Moerman Gilbert, Veur- nestraat, De Panne. Dael Maria (6), Dorpstr., Dikkebus. Deburgh- graeve Dan., Tuinwijk, Diksmuide. Marlco Monique (1), Oude Boe- zingestraat, Elverdinge. Depuydt Maurice (6), Woumenweg, Esen. Dewulf Henri (1-9), Hapjesstraat, Krombeke. Dewulf Maria (5), Hapjesstr., Krombeke. Coulier Omer (9), Noorddijk, Leisele. De grave Gustave (2), Korte Renin- gelststraat, Poperinge. Geeraert Julien. St Janslcruisstraat, Poperin ge. Denut Marc (1), Casselstr., Poueringe. Masschelein Oscar (1). Switch-'rond, Poperinge. Suffis Georges (2), Bruggestr.. Poperinge. Thoris Maurice (6), Komstr., Po peringe. Plancke Pascal (4), Land- bouwstraat, Roeselare. Dejaegher Georges (2), Lindendreef, Veurne. Verhille Rachel (3), Spreeuwenberg straat. Veurne. Firey Albert (1). Wulfhullestraat, Watou. Caene Marcel, Ooststr.. Wervik. 48 Punten. Cattaert Firmin (21, Dorpstr., Adinkerke. Dubois Geor ges, Dorostr., Adinkerke. Dael Maria (10). Dorpstr.. Dikkebus. Ameve Georges, B.-ronstr., Emelgem Huyghe Maurice (1). Waterkas- teelstraat, leper. Mauret Robert. Statiestr., leper. Staessen Poly- dore (2), Surmontstr.. leper, Hos sey Cyr'el (1), Hapjesstr., Krombeke. Wyffels Gerard (l).Westvleteren- steenweg, Krombeke. Degheele (1), Dorp, Leisele. Feys Maria (101 Statiestr., Poelkapelle, Denut Al- bert (1), Casselstr.. Poueringe. Dumont Daniel (4), Toekomststr Poperinge. Gouwy Gilbert, Pesel straat. Poperinge. Papegay An dré (5). Bellestr., Poperinge. Quaghebeur Emile (1), Boeschepe- straat. Poueringe. Vermeersch Maurice (2), Krombekestr.. Pope ringe. Arteel Marcel. Spillebout- strnat. Roeselare. Callewaert J.. (5). Arme Klarenstr.. Roeselare. Depover Amie (51, Poperingestraat. Vlamertinge. Fossaert Anna (81, Zoals in de andere gouwen hield ook de West-Vlaamse K.B.W.B - afdeling Zondag 17 December jl. haar jaarlijkse statutaire algeme ne vergadering en dit in het Park Rodenbach te Roeselare. Spijts het gure winterweer en de aanhoudende sneeuwvlagen waren toch ruim een 200-tal sportmannen opgekomen, Minstens een 50-tal clubs waren vertegenwoordigd. Op zijn geheel beschouwd mogen we het een prachtig geslaagde ver gadering beschouwen; alles verliep in de beste stemming, want zelfs de interpellatie van de HH. Hen- drickx en Bonheure, die feitelijk een mistevredenheid was van de K. Brugse Velosport, omdat een club maximum slechts 3 kandida ten voor de Beheerraad mag voor dragen. kreeg een bevredigende wending nadat de Algemeen Afge vaardigde erop gewezen had dat dit nieuw reglement alleen in voe ge werd gebracht eerst en vooral om te vermijden dat de gróte clubS volledig de plak zouden zwaaien en ten tweede om ook de kleinere clubs in staat te stellen kandida ten voor te stellen. Dit was ook het advies van de algemene verga.-« dering dat er afgevaardigden wa ren uit zoveel clubs mogelijk. De mocratie De uitslagen van de verkiezingen voor de Beheerraad der afdeling alsmede deze van de Centrale Co- mitié's te Brussel zijn er het de- gelijkste bewijs van. DE Hr G. VANDEKERCKHOVE SPREEKT OVER HET WIELERSEIZOEN 1950 De Heer AfgevaarcliedeSeneraal dankt vooraf Secretaris Kindt. Onze provincie gaat vooruit, en dat is goed. De clubs en hun leden zijn het raderwerk waarrond alles draait en die best in de gelegen heid eijn onze renners, en vooral onze jonge renners, vooruit te hel pen. Poperingestr., Watou. Wullus Fé- lletë'h (i), Wulfhullestr., Watou. Dierynck Óscar (4), Staanijzerstr.. Wijtschate. Lasure Roger (3), Po peringestr., Woesten. Ceulenaere Julien, Dorpstr., Wulveringem. De Clercq M.-L. (1), Frezenberg, Zon nebeke. 47 Punten. Danneels Roger (1-2), Kruisse Abele, Alveringem. Lannoye Daniel (3), Roeselarestr, Esen. Dael Guido (3)j Mcnenstwg, leper. Demey Willy (2), Boom gaardstraat, leper. Cauller Omer (3), Noorddijk, Leisele. Verbrug ghe André (3), Statiestr., Poelka pelle. Boudeweel Augusta (3), Toekomststr., Poperinge. D'Hondt Walter, Hondstr., Poperinge. Huy ghe Alidore, Abelestwg, Poperinge. Keygnaert Roger (1), Pottestr., Po peringe. Mtlleville Gaston (2), Casselstr., Poperinge. Smagglie Marguerite, Ieperstr., Poperinge. Verstraete André (3), Abelestr., Re ningelst. Casteleyn Alberic (4), Roeselarestr., Rollegem-Kapelle. Dejaegher Yvette (2), Lindendreef, Veurne. Millecam Eliane (2). Zuldstr., Veurne. Verhelst M. Th., Nieuwstad, Veurne. Warlop Suzanne (10). Vlamertingestr., Voor- mezele. Vanden Neucker Marg., Schoudervliet. Wulpen. Verbeke Jerome, Dorpstr., Zandvoorde. De- praetere Albert (1), Ieperstr., Zon nebeke. 46 Plinten. Cattaert Firmin (3), Dorpstraat, Adinkerke. Bul- ckaen Eric (1), Ieperstr., Boezinge Dael Michel (1). Dorpstr., Vla mertinge. Vanderhaeghe Oscar (9), Bellestr., Dikkebus. Ver schoore Emiel (1), Vljfwegenstraat, Emelgem. Depuydt Luc (5), Wou- mensteenweg, Esen. Denis Omer, Bernardstr., Gent. Dael Paul (21, Menenstwg, leper. Geeraerd Au gust, Menenstwg, leper. Vanbe- selare Jules (4), Masscheleinlaan, léper. Barbez Astrld (1), Wijt- schatestraat, Kemmel. Debruyne André (1). Dorpstr., Kemmel. Hossey Cyriel (5), Hapjesstr., Krom beke. Dierendonck Robert (3) Clochoirestr., Leisele. Feys Maria (7). Statiestr., Poelkapelle. Bon- duelle Roger (1), Ouderdomstwg, Po peringe. D'Amour' Urbein, Ga- renstraat, Poueringe. Dezcgher Julien (2), St Jorisstr., Poueringe. Langbeen Hugo. Bruggestraat. Po peringe. Vandenbroucko Julien (1). Ieperstr., Poperinge. Ver meersch Wi'ly (1), Ieperstr.. Poue ringe. Deconinek Gilbert. (2) Krlekstr.. Reningelst. Dusschicr Paul. II. Horricstr.. Eoeslrre. - Casteleyn Marcel (2). Roes'-rcstr.. Rollegem-Kapelle. Stcrckx Marcel (3). Burgweg. Stenkerke. Ampe M.-A. (1), Vleesbouwerstr.. Veurne. Rommriaere André (8). Zuid- b'Vgweg, Veurne. De-ryse Albert (41, Blokstr.. Watou. Deseynp Ro ger (3), Aardeplasstr.. Westrozebeke. Hesset Hllaire (11. Hosnicestr.. Wlitsehate. Lagure Rp/'er (2), Po peringestr.. Woesten. Louaglr Cyriel (1), Poperingestr., Woesten. Te Escalles heeft een boerin, in een vlaag van waanzin, haar 2 kindaren. resnectie've'i.i't 2 jaar en 3 maandsn oud. vermoord, waarna zij poogde zelfmoord te p'egen. Te Ninove was een 73-jarige vrouw in slaap gevallen met de voeten on de kachel. Een kooltje moet op haar klederen gevallen zijn en deze in brnnd. geschoten, zodat zij bij het ontwaken een laaiende fakkel geleek. Haar toestand is zeer erg. Gezien verleden Zondag geen enkele match door ging, vervallen dus alle Pronostiekbulletijns die ons ingestuurd werden. Daarmede is de Heenronde afgespeeld. Toekomende week delen we de uitslag mede der prijsbedeling voor de matchen der Heenronde. Amersveldestraat, 68, HOOGLEDE, handeldrijvende onder Firmanaam Voeder Dewulf, Hooglede maakt hierbij bekend dat hij niets gemeens heeft met de genaamde Jer. Dewulf betrokken met de goud- en Juwelendiefstal aan het licht gekomen te Diksmuide. Personen die eventueel laster zouden uitstrooien tegen Heer Jerome Dewulf, utt Hooglede, voornoemd, zullen rechterlijk worden vervolgd. (9035) Wat onze renners presteerden. De uitslagen door onze jongens dit jaar behaald, zijn eenvoudig schitterend: BRIEK SCHOTTE, ivereldkam- pioen: BERTEN RAMON, kam pioen van België; MAXJR. BLOM- ME, hier aanwezig, Belgisch uur- recordman en winnaar van de Lan- denprijs. De Heer Vandekerekhove maakt er gebruik van om Blomme geluk te loensen, terwijl heel de zaal toejuicht. S. V. DEERLIJK won het landelijk interclub-kam- pioenschap met Blomme, Ollivier, Callens, Vanbrabant, Mahieu en Germain Derijclce. S. V. Deerlijk won ook het interclub-kampioen- schap der provincie, le categorie. MENEN SPORTIEF, met Ver beke, Devogel, Decock, Vermeersch en Vandevoorde, werd winnaar in 2c categorie, terwijl S. V. Deerlijk ook de beste club was in 3e cate gorie. Kampioen van West- Vlaanderen werd Dré DECLERCK te leper; GERMAIN DERIJCKE won de titel bij de indé's te Vla mertinge, terwijl hij ook het Mili tair Kampioenschap won. Bij de. liefhebbers was het PAS CAL die won te St-Lodewijk-Déer- lijk, terwijl W. SALEM BI ER kaïn- pioen der liefhebbers-nieuwelingen werd. Michel DECROIX won het prov. cj/clo-crosskampioenschap. Benevens dit hebben we. ruim schoots ons deel genomen van de ereplaatsen in dc. klassiekers. We behaalden ook veruit het meest overwinningen in de wedstrijden van stad tot stad en in de koer sen in open omloop. Er is nog steeds betwisting wie van de tivee Rodenbach-zoneii, Va leer Ollivier of .Maurits Blomme, koning der kermiskoersen is. Beide jongens, die ook geburen zijn, trek ken zich echter, als dikke vrienden, daar niet erg van aan. Aantal renners en wedstrijden. Voor het ogenblik telt onze gouw 84 beroepsrenners, 34 onafhanke- lijken, 275 liefhebbers en 345 nieu welingen, plus 10 verzorgers. Dat maakt 752 vergunningen. Onze clubs richtten in: 62 koer sen in open omloop of van stad tot stad; 4 kriteriums; 66 wedstrij den voor onafhankelijken1 krite- rium voor indé's; 160 liefhebbers- koersen met 7 ltriteria; 481 koer sen voor nieuwelingen;. 4 cyclo crossen; 13 clubkampioenschappen. Deze inrichters gaven aan prijzen de som van 4.133.000 jr., en dit zonder de contracten in kriteria en. wielerbanen. Zeker staat onze gouiv veruit aan de spits wat betreft het aan tal koersen en het toekennen dei- prijzen. De opvoedingstaak van onze clubs. Daarop deed de Hr Vandekerek hove nogmaals beroep op de scho ne taak die onze clubs kunnen vervullen. De aandacht aan onze jongens moet niet alleen besteed worden om hen te brengen tot sterke ath- leten, tot kampioenen die overwin ningen opstapelenWe moeten er naar streven van hen, innerlijk schone mensen te maken. Het ziin de renners die ons en onze pro vincie vertegenwoordigen in gans hei land en ook buiten onze. gren zen. Lichamelijk staan ze reeds een stap hoger dan de andere men sen, ook geestelijk moeten ze een sport hoger staan. Daar hebben wc in de laatste jaren reeds een gelukkige evolutie in meegemaakt, besturen zich met deze ovvoedings- cendo gaan als dc clubs en hun evolutie die nog steeds kan cres- tddk intens gelasten. Sportman zijn! Niemand is onfeilbaar! Ook wij, uw leiders niet, ook uw voorzitters en clubbesturen niet. Kritikeer echter niet met het doel verbrok keling te bewerken. De leiding in- ctiSe gome gaat er vrat on haar taak e'seis gewetensvol volbracht te hebben, niets dan hun sportief geweten volgend. Een leiding is er omdat ze er nu éénmaal nodig is Echter mag daarom nooit geen onderscheid ge maakt uiórden, waar het om het beoogde doel gaat, telt geen rang: een afgevaardigde-generaal is niet meer dan een eenvoudig B.W.B.- Ud. Maar beiden moeten hun apos- tolaatstaak behoorlijk volbrengen. We zijn geëvolueerd vaar om hoog, omdat wij ons hebben lin nen offeren in de strijd, omdat we ons hebben kunnen stellen boven afbrekende kritiek, en, omdat wè al ons werk gedaan hebben met een gezonde geest, zonder enig. ne vendoel Het blijft een zuivere lief hebberij. waarbij betwistingen om geloof, taal, land niet te pas ko men. maar die leidt tot een ver broedering van alle standen, langs de wielersport. Die hogere opvoering van onze gouw kan ons slechts verhéugen. Echter blijkt die bloei gevaarlijk, omdat ze leidt tot afgunst en nijd. Dat kleine West-Vlaandeten heeft het voor velen te ver gebracht. Als ze daarom recht eisen voor hun clubs, renners en leden, is dit niet altijd welkom. Vooral bij dezen die in de wielersport, niet onbaatzuch- ti-i staan, voor deze die er neven bedoelingen mede hebben. Die in dc. beweging staat moet zich echter diep inprenten, dat hij het recht niet heeft, dc renners uit te sui- gen. Die renners werken voor hun betè brood. Het. ware een schan daal er één centime van af te ne men, Door de sport moeten we ech ter komen tot meer rechtgeaard heid, tot sportiviteit, die de poli tieke wereld mag tot voorbeeld nemen. De categorie der Onafhankelijken. In ons land bestaat die catego rie nog, Daarom dat wij voor haar leefbaarheid moeten instaan. Voor de renners hebben u>e voor 1951 de prijzen opgedreven. Geioone wed strijden verhogen van 8.000 naar 10.000 fr. Koersen van stad tot stad van 10.000 tot 12.000 fr. en van 12.500 tot 15.000 fr. Klassiekers zullen moeten begif tigd worden met 25.000 fr. prijzen. In dc laatste tijd is er heel wat gewerkt geworden aan de sportre- glementen. Veranderingen zijn niet. altijd verbeteringen. Daarom dat rijpe overweging noodzakelijk is. Wat de beroepsrenners aangaat, zal voorlopig nog de 20.000 fr. aan prijzen behouden blijvenEchter zullen in plaats van 30 nog slechts 20 prijzen uitbetaald wordenZo zullen we de comedie vermijden, dat renners als toeristen de tweede koershelft afwandelen om die laat ste prijzen te veroveren. Vele profs zullen aldus verplicht worden te rug bij de onafhankelijken te gaan postvatten, icaar er dan in die reeks meer werk zal komen en wdar deze renners zich meer zullen kunnen vervolmaken, eer de grote stap te wagen. Indeling Beroepsrenners en Criteriums. Die indeling is uiterst moeilijk, juist omdat onze renners BE- ROEPSmensen zijn, die mogen het recht eisen hun beroep uit te oefe nen. Maakt men een categorie A en B, dan zijn de B's benadeeld in de voorjaarskoersen en de A's later in de kermiskoers-yeriode. Dit mag in elk geval niet- Dit staat echter vast, dat de A-gekwo- teerden tullen verplicht warden te starten in alle grote koersen, en dat de inrichters het recht niet niet meer tullen hebben hen daar van te ontslaan. Ze zullen slechts de keuze hebben tussen starten of thuisblijven. Het Centraal Comité is van oor deel dat toekomend jaar veel bre der dient gewerkt te worden voor wat de kriteria betreft. De inrich ters zullen verplicht worden een contract af te sluitenzelfs als de renners, rijden voor dc prijzen. Maar iets moet zeker zijn; de 40.000 fr. moeten terecht komen in de zak van de renners. Het CS. wil er het beste uithalen ten voordele van de renners. Wanneer de inrichters wensen een hoger contract met een bepaald renner af te sluiten, dan zal het C. S. daar niet tegen zijn. Echter zal er kennis moeten van' gegeven wor den aan de Bond. Hier is het een kwestie van ongure elementen er buiten te houden. Varia. Een puntenverdeling toege kend aan klassiekers, ronden, koer sen van stad tot stad en in open omlopen, door de B.W.B. samen gesteld, ziet een West-Vlaming aan de leiding, gevolgd door liefst 20 andere West-Vlamingen. Briek Schotte kreeg de Natio nale Tropee van de Sportverdien- ste. Dit is ongetwijfeld een eer voor de B.W.B.voor West-Vlaan- deren, voor S. V. Deerlijk en voor al voor deze noeste ivroeter zelf, die we al zo dikwijls als voorbeeld gesteld hebben als renner, maar vooral als schone mens. Het gemengd inter clubkam- piocnschap zal in 1951 weer be twist worden te Deerlijk en dit op Donderdag 20 September. In 't ver volg zal dan elke provincie beur telings haar kans krijgen. Hat kampioenschap van West- Vlaanderen, cyclo-cross, werd toe gestaan aan de jongens uit de ver ste WesthoekWestouler. Tot daar de Afgevaardigde-Gene raal Heer Vandekerekhove, DE NIEUWE BEHEERRAAD DER WEST-VLAAMSE AFDELING Hiér volgt thans in alphabeti- sche orde de li.ist van de leden van onzs West-Vlaamse Beheerraad; Ameye Maurits, Kuurne. Ameye Georges, Gullegem. Brouwers Mathieu, Kortrijk. Cloet Fernand, Deerlijk. Compernolle Marcel, Gits. Constant Jozef, Oostende. Declercq Victor, Kortrijk. Dekeerschieter Hektor, Ledegcm. Demey Alfons, Eernegem. Demey Kamiel, Eernegem. Depuydt Paul, Lichtervelde Deprez Kamiel, Eernegem. Dermaut Emiel. Marke. Dermui René, Gistel. Derudder Georges, Koplskamp. Desmet Odiel. Rekkem. Delbner'e Jozef, Menen. D'Hondt Olivier, Kortrijk. Kint Julien, Brugge. Lafosse Albert, Tiegem. Lust Cvriel, Snaaskerkc. Maldeghetn Pierre, Oostende Matthys Georges, Wcvelgem. Planpke Francois. Roeseinrc Proot Gerard, Oedelcm. Sahty Albert, Moeskroen, Simoe.'s Henri. Tielt. Ternést Kamiel. Kuurne. Ryckaert Arseen. Tielt. Rondelez Paul, Brugge. Van Bellcghem Remi.' Ooster Vandamme Kam.. Brugge. Vandekerckhove Georg., Kor, Vanlancker Arthur, Moen, Van Meerhaeghe Noël, Deerlj'i Verbrugghe Henri. Roeselare. Wcrbrouck Rob., Izcgcm. HET NIEUW BUREEL Na de Algemene Vergadering koos Zondagnamiddag hogergc- noemde Beheerraad naar nieuw bureel. Voorzitter der Afdeling (in vervan ging van wijlen Hr P. Van Vyve) Kamiel Demey, uit Eernegem. le Ondervoorzitter Fernand Cloet, Deerlijk. 2e Ondervoorzitter: Georg. Vandekerckhove, Kortrijk. 33 Ondervoorzitter Marcel Compernolle, Gits. Secretaris-Schrijver Julien Kint. Brugge. Schatbewaarder Kamiel Vandamme, Brugge. Commissarissen der Afdeling: Declercq Victor, Kortrijk. Dermaut Emiel. Marke. AFGEVAARDIGDEN VOOR DE CENTRALE COMITÉS TE BRUSSEL Algemene Raad: Zie vervolg hiernevens jj|f Matchenstelsel 1 fr. 6 Prijzen Vrije keus 2 fr. 5 Prijzen Bulletijns in alle depots HoofdzetelKI. St Amandstr., 6 Brugge WIELERKLANKEN 4Schulte-Peters kenden een da verend week-end. Te Antwerpen wonnen ze de 100 kilometer ploeg- koers voor Thyssen-Ramon, Mig- nat-Queugnet en Acou-Depauw. Te Parijs klopten ze het lokaal re- cord over 100 km. en wonnen met i 1 ronde voorsprong op de lbkale lievelingen Carrara-Goussot. Derde werden Strom-Arnold. Onze Belgische vaandeldragers Bruneel - Debeuckelaer waren 10" en 9" in deze beide ploegkcersen. jf. De meeting te Brussel werd afgelast, daar het smeltende sneeuwwater door de koepel van de velodroom op de piste lekte. 4, Raymonde Vergauwen, Euro pese kampioene, klopte het Bel gisch record streekzwemmen 100 m. met de tijd van 1'24"2 (oud re cord 1'24"6). 4, Lucien Theys won de veld loop voor de schaal Severin voor de Bruggeling Deschacht en de Racingman De Duytsche. 4, Te As in de veldloop ver nieuwde de Luikenaar Baldewijns zijn zege van vorige Zondag. 4, Te Gullegem werden de kam pioenschappen van Vlaanderen bok sen betwist. Onze West-Vlaamse kampioenen behaalden eventjes 8 titels tegen de Oost-Vlamingen 1. De Veurnse kampioenen Urbaln Presto en Carlo bleven netjes, aan de winst. 4, In de finale der Welterkom- petitie te Gent aegevierde Stan Reypens moeizaam op de Blanken bergenaar Dewulf, die een fraai ge vecht leverde. Voor de derde plaats werd de Avelgemnaar Mllo op pun ten verloren verklaard van Bom- baerts. 4, In de Engelse voetbalkompe titie werd leider Arsenal op eigen veld door Burnley geklopt. Dit was niet alleen de verrassing van de dag, doch tevens werden ze hier door leider af, ten voordele van Middlesbrough. 4> Tiberio Mitri, oud-Europees kampioen door puntenzege op Cy riel Dclannoit, verloor op punten tegen de jonge bekende Minatelli. WIELERFLITSEN 4, Ook de Rond m Luxemburg gaat dit jaar bes! Ie grenzen te buiten. De Duitse s^ad Aken is kan didaat voor een rittenaankomst, evenals Saarbrucken. 4, Onze West-Vlaamse profs zou den graag vroeg in forme zijn. De Zesdaagse van Gent die in Februari verreden wordt, is een gepaste ro- dage. Vander Veken, Maelbrancke, de beide Mommerency's, Declerck, Ollivier, Sercu, Tytgat, Braeckevelt, Schotte, Ramon en Blomme stel den zich reeds kandidaat. 4, Maurice Meersman, de prof uit Roeselare-Zilverberg, speelt thans midvoor in de plaatselijke voet balploeg. 4, De Bertins Sercu, Blomme, Ollivier en Declerck zijn reeds aan een lichte oefening begonnen. 4* Geminiani, die vierde eindig de in de Ronde van Franrijk 1950, werd gepolst om de Ronde van Ita lië te betwisten. Hij weigerde, daar hij alles op de Tour de France wil zetten, 4, Briek Schotte en zijn lief vrouwtj- zijn van uit Milaan naar Rome gereisd ter bedevaart, dit ter gelegenheid van het Heilig Jaar. Zij werden'door Z. H. de Paus Vrij dag 15 December, in audiëntie ont vangen. 4, Het wegkampioenschap in Ita lië zal betwist werden in vijf proe ven die nu reeds werden aangeduid. 4, Francis Pelissier is zinnens de Franse aehtervolgingskampioen Matteoli Bordeaux-Parijs te laten betwisten. 4, Jean Rcbic heeft een schrij ven gericht aan Georges Ronsse om voor hem als gangmaker te dienen in Bordeaux-Parijs. X De Nationale Trofee van de sportverdienste werd na lang wik ken en wegen aan wereldkampioen Briek Schotte toegekend. Zesjarig Italiaans jongen tje legt verbazend aan. In Italië heeft men een nieuw wielerwondcr ontdekt. Het be treft dc kleine zes-jarige Mau- rizio Ingardi. llicc.'o nu. nit men hem gewoonlijk en deze kleine kwam op dc pisten van Milaan, Rimini en l'csaro reeds uit achter motoren waarbij hij de 60 Km. snelheid bereikte. Op dc weg zag men hem met het grootste gemak reeds steile hellingen beklimmen. zodat men dc kleine terecht de Pie- rino Gamba van het rijwiel noemt. En wat nog schoner is: lal hetgeen hij met zijn kunst jes verdient wordt in een kas 1 voor sociale werken gestort. Derudder Georges. Koolskamp. Olivier D'Hondt, Kortrijk. Invaller: Pierre Van Maldeghcm. Centraal Sportcomité: Mathieu Brouwers, Kortrijk. Hektor Dekeerscjiieter, Ledegcm. Remi Van Belleghcm, Oostende. Invaller: Emiel Dermaut. Centr. Besturend Comité Brussel: Lafósse Albert. Tiegem. Plancke Francois. Roeselare. Proot Gerard, Oedelcm. Invaller: Rondelez Paul. Torristencomité: Compernolle Marcel, Gits. Depuydt Pol, Lichtervelde, Demey Alfons. Eernegem. Verbruggen Henri. Roeselare. Invaller: Constant Jozef. Aan al de verkozene biedt Het Wekelijks Nieuws» haar oprechte gelukwensen en hoopt dat ze allen vruchtbaar werk zullen leveren tot verdere groei en bloei der wieler sport in Wcst-Vlaandercn. X Er ts ernstig sprake van, dat toekomend Jaar opnieuw 'a Spaan se ploeg in de Ronde van Frank rijk wordt opgenomen. Het valt echter te betwijfelen of er nieuwe Trueba's, Canardo's en andere Ez- querra's zullen opkomen. X Jef Scherens betwist op 7 Januari zijn afscheidsmeeting te Parijs. Hij zal er zijn eeuwige ri vaal Gerardin ontmoeten, benevens Bellanger, Lognay en wereldkam pioen in achtervolging liefhebbers, Patterson, die het in zuivere sprint zal proberen. De Duitse Wielerbond zou een schorsing van 6 maand vragen te gen Robert Naeye, wegens diens op treden tegen manager Viel in dc Zesdaagse van München. X Ollivier, Blomme en Declerck zijn zekere vertrekkers in Parijs- Nizza. X Alle renners B.W.B. worden aangemaand zich zo spoedig moge lijk in regel te zetten met hun ver gunning 1951. Formulieren daartoe zijn op de provinciale afdelingen te bekomen. X Maurice Depauw liet een con tract van 120.000 lires vallen om aan Parijs-Tours te kunnen deel nemen. Hij kwam aan met de groep en verdiende voor zijn twee honderd en zoveel kilometer rijden, juist... 87 fr. X Het Belgisch Nationaal kam pioenschap «al op 17 Juni verreden worden. X D* twee Italiaanse groot meesters nemen volledige rust. Bar- tail doet aan sld-sport, wijl Coppl in het rustige Sestrt «ijn dagen doorbrengt. X De derde match der coming- menDe Beuckelaer en Mattsoli gaat door te Brussel op 34 deser. Ze wonnen reeds elk een uitgave. X Fr is thans ernstig sprake dat de rit der Ronde van Frankrijk, die in België zou eindigen, te Oostende zou aankomen. op Maandag; 26 December '50 Zoals telkenjare houdt 6 porta leper zijn luisterrijke Kerstviering, waartoe alle renners, voetbalspelers, turners, kortom alle sportmannen, worden uitgenodigd. De viering gaat door op 26 De cember 1950, te 20 uur, in de bo venzaal van Café Drie Koningen Grote Markt, leper. Programma: Sportgedeelte geleid door scheids rechter ABEL KNCJCKAERT. Kunstgedeelte met voordracht kunstenaar E. DEBEL uit Izegem, 1° Prijs Conservatorium Gent. G elegen heidswoord Kosteloze Kersttombola, met tal rijke prachtige prijzen, mild dooi de Inier.se handelaars geschonken. Elke sportman welkom. In gezelschap van zijn vrouw. De Paus heeft Vrijdag de Bel gische wielrenner, Briek Schotte, wereldkampioen op de weg. die thans te Rome verblijft, ter gele genheid van het Heilig Jaar, sa men met zijn vrouw in audiëntie ontvangen. MATCHEN VOOR ZONDAG 24 DEC. ERE-AFDELING S, C. Charleroi Berchem Sp. A. C. Beerschot P. C. Luik Daring Brussel Tllleur F. C. Standard Cl. LuIIé Beringen F. C Racing Brussel La Gantoise Rac. Mechelen Ol. Charleroi Antwerp P. C. F. C. Mechelen F. C. Brugge S. C. Anderlecht EERSTE AFDELING B U. S. Doornik Lierse S. K. A. S. Oostende Tubantia P. C. A. V. Dendermonde oom F. C, U. S. Centre P. C. Iacgtm Kortrijk Sp. C. S. Örugge St Niklaas S. K. F. C. iionse Lyra Lendr. Aalst A. E. C, Bergen VIg. Harame BEVORDERING B S. V. Oudenaarde Bo echo ut V. V Stade Moeskrocn E. Wervik S. V. W&rcgem Hoboken. S. K. S. C. Menen - Stade Kortrijk F. C. Roeselare R. C. Harelbeke Bcvercn-Waas Rac. Doornik Edegem Sp. Exc. St Niklaas Rac. Gent Rac. Borgerhout TWEEDE PROVINCIAAL W. S. Lauwe C. S. leper Zwevegem Sp. F. C. Torhout Mol. Ingelmunster A. A. Moeskrocn F. C. Meulebeke S. K. Roeselare S. V. Wevelgcm Voorw. Oostende B. S. Avelgem V, G. Oostende U. S. Herzecuw F. C. Knokke Deerlijk Sp. Ol. Ingclmunster TWEEDE GEWESTELIJK A S. V. Nieuwpoort R. C. Dc Panne S. K. Den Hann S. V. Blankenbcrgc E. G. Gistel G. S. Mlddelkcrko v S. V. Vcunie St Joris Sp. V. V. Koksijde S. K. St. Kruis S. K. Steenbruggé F. C. Lissewege Dar. Blankenoergc F. C. Helst Conc. Brugge W. S. Oudenburg TëVÈEDE GEWESTELIJK B S. C. Oostrozebcke F. C. Tlclt V. P. Gits F. C. Wakken F. C. Otegem V. V. Dentergrm F. C. Lichtervelde S. K. St Baafs V. C. Ardooie S. V. Vichtc Kuurne Sp. W. S. Houthulst S. K. Torhout Hulste Sp. S K. Beveren-Lele Rac. Waregem TWEEDE GEWESTELIJK C. F. C. Poperinge F. C. Lulngno S. K. Geluwe Toek. Menen S. V. Moorslede Dottenljs Sp. W. S. leper S. V. Kortrijk St Eloois Sp. R. C. Bissegem Aalbeke Sp. S. C. Le Blzet F. C. Komen S. K. Vlamertinge S. V. Moorscle E. Beselare DERDE AFDELING C E. Ockene F. C. Woesten S. V. Dc Huitcr W. S. Passcndale S. C. Zonnebeke K. Stadcn Ol. Ledegem S. V. Rumbeke Izegem Sp. S. K. Hooglede Brlelen Sp. B. S. Poperinge Dadizele Sp. S. K. Zilverberg Poolk&pïüo - Doiko

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1950 | | pagina 12