Na de derde Competitie-Zondag Wat vermag Karei tegen Jo Weidin Meubels BOONE Kosteloze 4 4 E. H. De Geeter, Sporta-Proost, bij de Fluitjesmannen van de Vriendenkring Izegem-Roeselare Koblet wint de Landenprijs in recordtijd KOERS UITSLAGEN Uitslagen en Rangschikkingen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 23=9=51 Matchen voor 30=9=51 HET WEKELIJKS NIEUWS Gasthuisstraat 19 - Poperinge Matchen 23-9-51 UITSLAG V.P. 3 BUTIN ROGER (4) Rangschikking na V. P. 3 Berten Ramon zag de dood voor ogen Aangekondigde koersen Olek kwam speciaal uit Parijs om te trainen Deze halve finaal van het Europees Rampio; schap gaat heden Zaterdag 22 Sept. door te Bran Beter en goedkoper Stort BOHSSPORT 01 i HET WEKELIJKS NIEUWS Zaterdag 23 Sept. 1981. Blade. 8. Pronostiekprijskamp Het hieronder8taande bulletijn, invullen, uitknippen en insturen F. C. Tilleur - Un. St Gillis OCA CD per week in geld aan de winnaar, desnoods, bij LiUU x IV. meerdere, bedrag onder winnaars te verdelen. UITLEG 1. De deelname is onbeperkt, kosteloos en moet op uit ons blad geknipte bulletijns ge schieden. 2. Wie meest punten heeft (het puntenstelsel) wint. 3. Wie meer dan één bulletijn op zelfde naam instuurt, dient oen volgnummer (in vak I) te plaatsen. Niet meer dan 10 ge- volgnummerde bulletijns op zelfde naam mogen worden in gestuurd. De samentelling der punten voor het eindklasse ment geschiedt bulletijn per bulletijn, volgens volgnummer. 4. Eenmaal verworven pun ten blijven steeds geldig, zelfs zo men sommige weken de helft niet behaalt. 5. Elke betwistbare onduide lijkheid maakt het bulletijn ongeldig. 6. Dit bulletijn moet binnen zijn vóór 12 u. op de in hoof- ding staande datum. Stand. Luik - Berchem Sp. St Niklaas - As. Oostende Kortrijk Sp. - F. C. Brugge F. C. Roeselare - S. Menen V. Oostende - R. Harelbeke Den Haan - Rac. De Panne Veurne - D. Blankenberge Oostrozebeke - Meulebeke E. Beselare - Vlamertlnge 1 thuisploeg geiv. (1 punt) 2 bezoekers gcw. (2 punt.) x drawn (3 punt.) Deerlijk Sp. - Aalbeke Sp. Vote voorbehouden aan volgnummer bij 't in sturen van meerdere bulletijns op eenzelfde naam. (Max. 10). i) Poperinge - S. V. Kortrijk AFZENDER: STRAA' r. Nr n doo TE Strook dienende als dubbel e r de inzender te bewaren. F. C. Tilleur - Un. St Gillis Den Haan - Rac. De Panne Stand. Luik - Berchem Sp. Veurne - D. Blankenberge St Niklaas - As. Oostende Oostrozebeke - Meulebeke Kortrijk Sp. - F. C. Brugge E. Beselare - Vlamertlnge F. O. Roeselare - S. Menen Deerlijk Sp. - Aalbeke Sp. V. Oostende - R. Harelbeke Poperinge - S. V. Kortrijk *-*-*-2-1-2-2-2 - 1-2-2 - x 28 punten. Een deelnemer bekwam 20 p.: Bellestraat 25, Poperinge. Twee deelnemers bekwamen 19 p.: CARPENTIER MAURICE Hospitaalstraat 4, Elverdinge. BEDDELEEM AGNES (1) Abelesteenweg 100, Poperinge. Verder hadden we 6 deelnemers met 18 p.; 4 met 17 p.; 8 met 16p.; 27 met 15 p.; 33 met 14 p.; 60 met 13 p.; en 109 met 12 p. In totaal rangschikten zich al dus 250 deelnemers voor de alge mene klassering. 34 punten: Denture* Germain (1), Bcllestr., Vlamertlnge. .33 punten: Btorme Noël (1), Nleuw- straat, Westvleteren. 32 punten: Delannoo Etlenne (2). Keiweg, Geluveld. Foeeaert André (5). Foperlngestr.. Watou. 30 punten: Butln Roger (4), Belle straat. Poperinge. 25 punten: Benoot Chrlstlaen, Brug- gestraat, Poperinge. Vandenbun- der F., Boeschepestr., Poperinge. 27 punten: Van Walleghem (2), Bol- lewerpstr., Inge] munster. Leroy Lu clen (1). Armentiersstr., Mesen. VerfalHle Michel (2), Foperlngestr.. Oostvleteren. Maes Noël, Koelstr., Poperinge. 26 punten: Delboo Henrl, D'Hondt- straat, leper. Louwaegle P. A. (1), Debaernestr., leper. Muylle Luclen, Paddevljverstr., leper. Vanderplaet- sen Nest.. Dikkebustwg, leper. Tlt- tllllon Odon (1), Steenstr., Mesen. Huberte Mlchlels (2), Recollettenstr., Nleuwpoort. Goeman Henrl (3), Casselstr., Poperinge. Klno Irma, Renlngelststwg, Poperinge. Peel Jo zef (1), Bruanestr., Roeselare. La- seure Roger (5), Foperlngestr., Woes- ten. 25 punten: Derlemaeker Leon (4). B.W.P.. Adinkerke. Prophéte C., vismarkt Diksmulde. Cappoen Mar tial, G. de Stuersstr., leper. Ver- eecke Roland, Blindeliedenstr., leper. Butaye Raym., Ouderdomstwg, Po peringe. Butln Roger (1), Bellestr., Poperinge. Deschrijver Albert (1), Ieperstr., Poperinge. Popelier Ge rard (2), Duinkerkestr., Poperinge. Struye Firmln, Ouderdomstwg, Pope ringe. Boeve Jozef, Klokhofstr., Veurne. Chamon Engelbert, Zanne- klustraat, Veurne. Deburchgraeve Maurlts. Ollevierslaan. Veurne. - Ver- slype André. Landerljstr.. Vlamertlnge. Degryse Albert (4), Blokstr.. Watou 24 punten: Gadeyne Adrlenne, Wa- terkasteelstr., leper. Muylle Gus- tave (1), Paddevljverstr., leper. Vermeersch Jullen, Bruggestwg, leper. Allary Marcel (1), Dorpstr., Pervljze. Bamells Medard (3), St-Janstr.. Poperinge. Chaerle Luclen, Komstr., Poperinge. Depoorter Albert, Abele- stoenw., Poperinge. Popelier Gerard (li, Duinkerkestr.. Poperinge. Nol- let Daniel. Menenstr., Roeselare. 23 p:mten: De Koninck Albert. Veurnestr., 3rlelen. Wayaert Chris tian (1), Woumenweg, Diksmulde. Declercq Cyrille, Nleuwstr., Dranou- ter. Barroo Gaston, Veurnestwg. Elverdinge. Bruneel Roger, Hoorn- werkstr., leper. Dael Guldo (2), Menenstwg, leper. Dcwulf Maria (1), Hapjestr., Krombeke. Duforret Omer, Gr. Markt, Menen. Bamells Medard (4). St-Janstr., Poperinge. Degruyter Vlctorlne, Pottestr.. Pope ringe. Derycke Daniel (1), Cassel- straat, Poperinge. Goeman Henrl (2), Casselstr., Poperinge. Masselus Ghlslain, Ieperstr., Poperinge. Scherpereel Jeanne, Casselstr., Pope ringe. Vankemmel André, Abele steenweg, Poperinge. De Muelenaere Maurice (21, Spanjestr., Roeselare. Vandenberghe André, Ieperaardeweg. Roeselare. Ghewy Maria (5), Lln- dendreef, Veurne. 22 punten: Cauwelier Roger (2), Statlestr., Adinkerke. Suply Roger (4), Langemarkstr., Blkschote. Du- bols Fernand, J. De Molderlaan, De Panne. Bertler Chrlstlaen, Rljsel- straat, leper. Dael Marcel, Menen steenweg, leper. Durieu Maurice. Rljselstr.. leper. Vermlnck Charles, Masschelelnlaan, leper. V. Caene- ghem Henrl, Wervlkstr., Menen. Goemaere Julia. Dadizelestr., Moor- Blede. Boudry Luclen, Vlamertlnge- straat, Renlngelst. Battheu Albert. I Ieperstr., Poperinge. Debyser Ro- nys Camille (4), Vaux-s.-Chèvremont- straat, Poperinge. Dumont Daniel (4), Toekomststr,, Poperinge. Ge rard Felix, Veurnestr., Poperinge. Gruwler Donald (1), Boeschepestr.. Poperinge. Merlevede Roger (1). Abelestwg, Poperinge. Papegaey An dré (3-5), Bellestr., Poperinge. Vlc- toor André (2), Valkestr.. Poperinge. Decock Jules, Zllverbergstr., Roese lare. Wullus Fellclen (2), Wulfbul- lestraat, Watou. Deroo Erie (2), Po- perlngestr,, Westvleteren. Laseure Maurice (1-4), Poperlngestr., Woesten. Saesen Georges, Poperlngestr., Woes ten. 21 punten: Caleoen Gilbert (1), Brouwerstr., De Panne. Bulckaen Daniel, Vlamertingestr., Elverdinge. Hatse Georgette, Oostmolenstr., Hou- tem-Veurne. Beddeleem Martha (1). Lombaardstr., leper. Decorte Ju llen. St-Nlklaasstr., leper. Devre- ker Marcel (1), Klaverstr., leper. Hossey Cyriel (4), Hapjestr., Krom beke. Verhalle Guldo (1), Zonne- bekestraat, Langemark. Dumont Daniel (3), Toekomststr., Poperinge. Suffya Pierre (2), Provenstwg., Pope ringe. Talon Jacques (1), Brugge- straat, Poperinge. Temperville Pros per, Westvleterenstwg, Poperinge. Top Maurice (1), 10 Geboden, Pope ringe. Verstraete Paul, Boomgaard straat. Poperinge. Arteel Marcel (2), Spllleboutstr.. Roeselare. Verbrug- ghe Maurlts (2), Ieperstr., Roeselare Ghewy Maria (3), Lindendreef. Veurne. Ameys Jozef. G. Gezelle- straat. Vlamertlnge. Depover Amlc (3), Poperlngestr., Vlamertlnge. 20 punten: Desramault Gilbert (1), D'Hondtstr., leper. Frutsaert Henrl (2), Dorpstr., Lelsele. Baelen Geor ges (1), Renlngelststwg, Poperinge. Decock Romain (1), Westvleterenstwg, Poperinge. Inlon Jerome, M. De Wulfstr., Poperinge. Maerten An dré (1), 10 Geboden, Poperinge. Cornette Roland, Diksmuldestr., Roe selare. Danneel Jozef (2), Veurne. TER VERDUIDELIJKING Enkele mededingers waren ver wonderd en schreven ons... dat iets niet juist was. We dienen hen hieronder van antwoord R. D. te Dranouter: Om voor het algemeen klassement in aanmerking- te komen, moet men minstens de helft der punten bekomen. De tweede week bekwam U slechts 7 punten. R. V. te Oostduinlcerke: Uw bulle tijn bereikte ons te laat en het werd bijgevolg nietig verklaard. G. A. tc Woesten: Om voor het alge meen klassement ln aanmerking te komen, moet met hetzelfde volgnum mer de helft behaald worden. Fr. D. te Menen: Wanneer bet ma ximum aantal punten oneven Is. wordt slechts Ingeschreven de eenheid boven de helft. (Bv. max. 19 p.; dan wordt ingeschreven van 10 punten af. daar 9 niet de helft Is.) HET WEKELI IN ERE-AFDELING De grote derby te Antwerpen, die de Kieljongens tegenover Berchem plaatste, Is ln dezes laatste voordeel verlopen. Berchem toonde zich een gaver geheel terwijl bij Beerschot al te veel pérsoonlijk succes nage streefd werd. Dries en Loos scoor den voor de bezoekers en Coppens voor de thuisploeg, na een fel ge lijkopgaande partij. Vanden Audenaerde speelde voor de gelegenheid linksbuiten bij Ant werp. Waar ook de rechterwing Wou ters bij schot was, word Standard Luik het kind der rekening spijts de goede keening van Bogaerts. S. C. Charleroi - Anderlecht werd een te hard betwiste partij en de fouten waren niet van de lucht. De thuisploeg zegevierde nipt door zijn wilskracht. Mermans was er ditmaal niet in, en de zege der Zebras op de kampioenen ls eerder verdiend te noemen. Rac. Brussel deed meer dan zich verdedigen tegen Racing Mechelen. De eerste helft verliep uitgesproken ln hun voordeel en de thuisploeg mocht zich gelukkig achten dat de cijfers niet hoger opgelopen waren. De bezoekers eindigden ten slotte totaal leeggespeeld, maar de Saede- leer moest toch een strafschop om zetten om gelijke cijfers te veroveren. In de match Daring-Tilleur waren de eindcijfers reeds aan de 20° min. bereikt. Bastin miste voor de thuis ploeg een strafschop en verkeek hier mede een enige kans. Daenen en Pannaye zorgden er voor dat de cij fers niet hoger meer opliepen. Union liep eens te meer met zijn gekende furia van stapel. Club Mechelen dat meende zich in de tweede helft op te dringen, werd aar dig verrast en spijts Lemberechts ln Ïirlma forme verkeerde, kon hij al- een de tij niet doen keren. Union won verdiend en zal nog dikwijls verrassen. Doornik blijkt nog niet rijp voor Ere. Tegen de Olymplcjongens van Charleroi werd weeral verloren na een povere partij van weerszijden. Daarmede leden de gepromoveerden hun derde nederlaag, kregen 8 doe len ln kas en wisten nog geen en kele maal te scoren. De liefhebbers van doelpunten kregen op Club Luik, waar Gantolse te gast was, waar voor hun geld. Met het oneven doelpunt van zeven bleef de thuisploeg verdiend aan de winst. Freddy Chaves was de beste man van het veld, terwijl Dechamps weer fel bij schot was. IN EERSTE AFDELING A Hamme toonde zich onkennelijk en St Niklaas won zeer verdiend de Waasse derby. Meteen ls bewezen dat de St Nlklaasmannen afgetekend de beste van de serie zijn. Club Ronse speelde te Bergen een schit terende partij voetbal. In de eerste helft bereikten zij de 1.3 cijfers en na de poos hielden zij hun kansen veilig. Izegem kent een arm seizoenbe- gin. Nu werd er op Rac. Gent ver loren en alleen de verdediging kon zich ln'vedette stellen. Van Vaeren- berg, oud-Anderlechtspeler, was bij de thuisploeg dirigent en doel- schutter. De 41 cijfers waarmede A. S. Oostende Ukkel versloeg, geven een vals beeld van de wedstrijd. De Bra banders lagen nooit onder en had den minstens de helft van de Inzet verdiend. Wat niet belet dat de Kustjongens alleen, en met het maximum der punten aan de leiding prijken. Club Brugge concentreerde teveel de aanvallen op Masyn. Deze kreeg geen vrij spel, zodat de lokale voor- lijn er niets van terecht bracht. Er was back Blancke nodig om op vrij schop gelijk sDel af te dwingen tegen een goed spelend elftal uit Boom. Cercle deed het heel wat beter en bracht de verrassing door verdiend te gaan winnen bij U. S. Centre. Ser- ru, Pertry en Schotte zorgden voor de drie Cercledoelpunten, terwijl de Brugse verdediging de tegendoelen tot 2 beoerkte. Tegen Dendermonde leverde White Star een ontgoochelde partij niette genstaande aan huls mocht opgetre den worden. Hofmans, ex-Malinois- speler. was bt.1 de bezoekers en op het nlein de beste speler. De 01 stand geeft een juiste weergave van het snelbeeld. Kortrijk Sport liep te Rupel op een onverwachte gasbek. De thuls- jongens gaven gans de wedstrijd door de toon aan, en de Groeninge- mannen mogen zich met een 1—0 nederlaag nóg gelukkig achten, ge zien eeri prachtdoelDunt dat regel matig werd aangetekend niet werd toegekend. IN BEVORDERING B Hoewel Stade Kortri.ik meestal lichtjes de toon aangaf, bleek Moes- kroen een tikje gevaarlijker voor Thans lichtjes aan de beterhand. Wij meldden verleden week het schrikkelijk ongeluk aan renner Al- bert Ramon overkomen in de koers te Waarschoot. De eerste berichten die het ergste deden vrezen, waren werkelijk niet overdreven. In de nacht van Zaterdag op Zondag 15 op 16 September werd er voor een nood lottige afloop gevreesd en werden de familieleden opgeroepen. Zondag morgen was er evenwel een merk bare beternis ln zijn toestand Inge treden. Tegen de avond echter steeg zijn temperatuur van 38,5 graden tot 40,4. In zeven haasten werd zijn vrouw aan zijn sponde geroepen en tot drie maal toe werden de gebeden der ster- telkens toen venden gelezen, telkens toen zijn apolsslag volledig stilviel. Iedere maal bert (1), Casselstr., Poperinge. De- heeft het oersterke gestel van Berten de bovenhand op de dood gehaald. Eens de ergste crisis voorbij, ls er een merkbare vooruitgang ln zijn toe stand waar te nemen. De koorts daalde en zijn eetlust keerde terug. De behandelende dokters hopen hem voorts helemaal op de weg van het herstel te kunnen helpen. Het spreekt vanzelf dat gans Eek- lo op stelten staat en het ganse geval Ramonintens medeleeft. Niet alleen Eeklo maar gans sportief Vlaanderen ls onder de Indruk geko men van dit vreselijk ongeval. Nu er beternis ls Ingetreden ln een geval dat dooi* de doktoren reeds opgege ven was, kan men zich terecht af vragen of de vele gebeden die ten allen kante voor de ongelukkige oud-Bruggelin» werden gestoft niet het mirakel verwekt hebben. doel. Met een gelijkspel zullen beide comparanten zich wel akkoord stel len. St Joost en Oudenaarde namen elk een speelbeurt voor zich en deel den dan ook broederlijk de inzet. Na 10 min. had Roeselare reeds tweemaal gescoord. V. G. Oostende verdedigde zich knap, zodat het een aangename partij werd. Waar Pleters voor de bezoekers een strafschop miste en er nadien al te veel gepin geld werd, lukte Roeselare integen deel een prachtig derde doelpunt. Verdiende thuiszege, maar Oostende mocht de eer redden. In Schaarbeek-Meulestede stonden beide verdedigingen in vedette van een gelijkopgaande en eerder mid delmatige kamp. Menen verraste door degelijk spel tegen de mannen uit Doornik, die van een misver stond en een lichte inzinking der lo kalen gebruik maakten om tot 02 uit te lopen. On strafschop werd de achterstand gemilderd. Nipte doch verdiende zege der bezoekers. Terwijl Geraardsbergen verdiend, doch met overdreven cijfers, won bij St Niklaas, kwam het te Waregem tot een schone kamp met Aalst, Wel boden de thulsspelers goed de re pliek, maar de bezoekers stonden toch een tikje hoger Inzake techniek. Reeds aan min. 40 waren de 02 cijfers bereikt. Bij Elsene werd Filet al zeer vroeg tijdig gekwetst. Dit is dan ook de enige verzachtende omstandigheid die kan ingeroepen worden om de 04 ciifers tegen Beveren Waas goed te praten. IN TWEEDE PROVINCIAAL De hoofdkamp der reeks Harel- beke-S. K. Roeselare verliep ln het voordeel van de bezoekers, die een meer homogeen elftal in lijn brach ten. Degryse nette het enige doel punt der partij, dewelke tegen het einde toe in een eerder ordeloos ge- trap eindigde, nadat nochtans flink was van wal gestoken. Knokke bereikte de rust met een confortabele 1-3 stand tegen Tlelt. Wel kwamen de thuismannen ln de tweede beurt mooi terug, maar de bezoekende verdediging toonde zich onvermurwbaar. Met C. S. leper doorlopend ln de meerderheid en met een 01 neder laag van het thulsspelende Zweve- gem, eindigde deze schone Partij, leper miste nog een strafschop en kon zeker hogere eindcijfers bereikt hebben. Wevelgem volhardt en zond thans Lauwe puntenloos naar huls, niette genstaande de bezoekers van een ho gere techniek hadden blijk gegeven. Van Coillie en Foucart doelden voor de thuisploeg. Wervlk ontgoochelde eens te meer tegen Ingelmunster. Na een eerder zwakke partij, konden de thulsspelers het enige doelpunt der partij netten. Spijts veldoverwicht verloor Voorw. Oostende de partij tegen A. A. Moes- kroen. Van Halme was eens te meer de beste speler, maar de bezoekers treuzelden al te lang, om werkelijk zeer gevaarlijk te zijn. Te Torhout waar Herzeeuw te gast was, vielen belde verdedigingen uit de toon. De lokalen doelden vijfmaal maar de bezoekers wisten nog tweemaal meer de lokale portier te doen vissen. White Star leper verloor van Blan- kenberge wegens de besluiteloosheid der voorhoede. De bezoekers inte gendeel schoten roos dat het een aard had. IN TWEEDE GEWESTELIJK A Boelende partij te Helst, dat tegen Veurne doorlopend in meerderheid was. Op misverstand en ontsnapping doelden de bezoekers terwijl do lo kalen slechts aan de 75° min. een puntje uit de branding wisten te slepen. Concordia behaalde tegen het even zwakke Den Haan een eerste doelpunt spijts een 2—0 voorsprong aan de rust. In de derby Oudenburg-Gistel lie pen de bezoekers steeds uit. De thuisploeg replikeerde telkens ge past. maar moest uiteindelijk toch de vlag strijken. Spijts Mlddelkerke de eerste time aan bod was, kon Steenbrugge een nette zege boeken, hoofdzakelijk te wijten aan het feit dat twee lokale spelers in botsing kwamen en voor hun ploeg geen nut meer waren. Blankenberge zet zijn opmars voort en Sijsele werd ditmaal het kind der historie. Bredene en Koksijde traden elk met een flauwe verdediging op. De eindcijfers liepen dan ook hoog op. Beide ploegen Hepen om beurten uit en bereikten belde het forfaitgetal. Torhout bliift het enig puntenloos elftal. Tegen St Kruis werd weeral niets geoogst. De Panne was voor Nleuwpoort een gasbek. Van Gelderen en Nys scoor den voor de lokalen, terwijl na de rust de Vissers-mannen aan bod kwamen en Duchatelet de achter stand kon milderen. De Panne won ten slotte nipt maar verdiend. Ver melden wij dat keeper Slmonnart bij de thuisploeg na twee Jaar afwezig heid ln de bres sprong en een flinke partij vertolkte. IN TWEEDE GEWESTELIJK B Beselare verdedigde zich meer dan knap in den beginne. Naderhand kon het thulsspelend Meulebeke zijn wil opdringen en verdiend zegevieren. Winkel St Elool speelt dit seizoen zeer knap. De sterke Oostrozebekena- ren moesten het ditmaal ontgelden, spijts zij met wlndvoordeel eerst op do bordjes waren gekomen. Raes zorgde ervoor dat de aanval len van Houthulst steeds juist beslo ten werden. Wakken reageerde wel, maar tot doelen kwam het niet, zo dat de bezoekers ten slotte afgete kend verslagen werden. Wakken ls niet op weg om dezelfde rol als ver leden jaar te spelen. Gits verloor de derby tegen Llchtervelde met het oneffen doelpuntje. Het was Deprez die het nette aan min. 70 en meteen de waardeverhoudingen ln cijfers uit drukte. Deryckere lukte voor Moorslede zijn hattrick tegen het niet te on derschatten Dentergem, dat er ln ge lukt was de scoor te openen. Spijts Careyn tegen het einde nog bij de thulsspelers wegviel, bleef Moorslede aan bod en won verdiend. Ledegem liep in de eerste speelhelft tot 2-0 uit, maar Ardoole kwam naderhand mooi terug, spijts de thulsspelers ln veldmeerderheld bleven. Ledegem zag nog een doelpunt afgekeurd eri mocht beslist gans de Inzet verkregen heb ben. Deboeck lukte voor het at home spelend Moorsele drie doelpunten en lag meteen aan de basis der zege te gen St Joris. Ten slotte lukte Vla mertlnge tegen Molen Sport Ingel munster een eerder afgetekende uit slag zodat meteen de tweede plaats ln de rangschikking wordt bezet. De rood-witten zullen voorzeker zelf geen zulk selzoenbegin gedroomd hebben. IN TWEEDE GEWESTELIJK C Dottenijs liep vlot van stapel te gen Kuurne, maar Coussens zorgde er voor dat de bordjes ln het voordeel der bezoekers bleven. HIJ scoorde 3 maal, zij het dan ook eens uit straf schop. Poperinge opende de scoor maar Lulngne liet zloh niet doen. Na een 2-2 stand aan de rust waren het nogmaals de bezoekers die uit liepen. In de laatste minuten ge raakten de grensmannen echter aan drie goedkope doelpunten en meteen was het pleit beslecht. De hoppepluk- kers verdienden veel beter. Te Hulste, waar twee der vier doel punten uit hoekschop geboren wer den, haalde Menen één puntje weg, terwijl zoals voorzien, Blue Star zich de sterkste toonde van de twee Avel- gemse ploegen. Le Blzet kon slechts tot aan de rust stand houden tegen een met zegewil bezield Otegem dat dan ook verdiend aan de winst bleef. Gelijkopgaande partij te Komen, waar Deerlijk verdiend de beide puntjes, zij het dan ook nipt, wist te halen. Kortrijk behaalde een ver diende 2-0 zege op Vichte dat tot nog toe geen enkel doelpunt vermocht te scoren matüc er reeds 12 ln de kas kreeg. Dat Aalbeke het meent, heeft Wa regem aan den lijve ondervonden, vermits zij met forfaitscoor werden ingemaakt. Aalbeke stelt zich meer dan ooit kandidaat. Dhr DECRU GERARD, uit Izegem, kranige Voorzitter van de Vrien denkring Scheidsrechters Roeselare, Izegem en omliggende. Woensdag 12 September jl. was de Sporta-Proost te gast bij de Vriendenkring Scheidsrechters van Roeselare, Izegem en omliggende. Voor een bomvolle zaal werd aan vang genomen met 1 minuut stilte, dit ter nagedachtenis van het over lijden van Z E. H. Kan Dessain, Voorzitter van K.B.V.B. Het welkomswoord werd uitge sproken door de Hr Decru Gerard. voorzitter van deze bloeiende ami cale, want op heden telt deze kring reeds 50 leden. Daarna werd verslag uitgebracht van de openingsvergadering seizoen 1951-1952. Volgende punten werden behan deld door Hr Himpe Georges, nl.: 1. Obstructie - het vraagstuk van de dag voor spelers en suppor ters. 2. Morele opvoeding v. de scheids rechters, omgang met spelers, omgang met collega's. 3. Doel der arbitrage. 4. Het fluitsignaal. Hr Blauwe Achiel handelde over de nieuwe instructie's betrekkelijk de grensrechtersschool. Nadien was het de Voorzitter die handelde over het kameraadschap onder de scheidsrechters, steunde vooral op de broederlijkheid der leden, dit ten bate van onze kring. Vervolgens werd het woord ver leend aan de E. H De Geeter, Soorta-Proost. en die bekende eer lijk: «Wat heb ik van avond kolos saal veel bijgeleerd, inzake de spel regels van de voetbal, wat zouden spelers en bestuursleden van onze voetbalsport daar veel deugd van hebben.Feliciteerde de scheids rechters voor de zware taak die ze op zich namen en dit heel belang loos. want zeide hij: «U zijt nog slechts de enige liefhebbers in de sport, U zijt de opvoeders van de spelers, U zijt de zielkundigen in de sport Als apotheose van deze heerlijke vergadering werd de Ere-Voorzitter, Hr Cobbe Hubert, intiem gehuldigd. Zie vervolg hiernevens 38F" Beroepsrenners ZONDAG 23 SEPTEMBER HOUTHULST. 150 km. - 22.000 frank. - Vertrek te 13.30 u. DINSDAG 25 SEPTEMBER VICIITE. 155 km. - 22.000 fr. - Vertrek te 14 u. Liefhebbers ZATERDAG 22 SEPTEMBER KOMEN. 120 km. - 5.000 fr. - Vertrek te 14 u. ZONDAG 23 SEPTEMBER LANGEMARK. 120 km. - 5.000 frank. - Vertrek te 14 u. MEULEBEKE. 115 km. - 5.000 frank. - Vertrek te 14 u. MAANDAG 24 SEPTEMBER LANGEMARK. 120 km. - 5.000 frank. - Vertrek te 14 u. WOENSDAG 26 SEPTEMBER LANGEMARK. - 118 km. - 5.000 frank. - Vertrek te 14 u. Nieuwelingen ZONDAG 23 SEPTEMBER BISSEGEM. 65 km. - 2.500 fr. - Vertrek te 16 u. KACHTEM. 80 km. - 2.500 fr. - Vertrek te 14.30 u. PASSEND ALE. 70 km. - 3.000 fr. - Vertrek te 15 u. ZANDVOORDE (leper). 72 km. - 2.500 fr. - Vertrek te 14.30 u. MAANDAG 24 SEPTEMBER KACHTEM. 80 km. - 2.500 fr. - Vertrek te 15 u. DINSDAG 25 SEPTEMBER MOORSELE. 70 km. - 2.500 fr. - Vertrek te 15.30 u. Het kan niet ontkend dat de te genstrevers die Sys totnogtoe in Europa voorgeschoteld kreeg, niet tot de grote klasse behoren. Der- mott, Robert Eugène, Chalono en zelfs Olek wegen op de wereld schaal niet zo erg zwaar. Daarom dat met zeer veel belangstelling uitgezien wordt naar het resultaat van zijn jongste optreden tegen de gevreesde klasbokser Jo Weidin. Evenals Sys is ook Weidin ex- kampioen van Europa der zwaarge wichten. Hij is thans 28 jaar oud en op het hoogtepunt van zijn bokscarrière gekomen. Hij heeft reeds een hele erelijst bijeenge- knokkeld en daaronder noteren wij o.m.: overwon Schiegl (k.o. 8), Langlet (k.o. 2), Robert Eugène (k.o 1), De Clercq (k.o. 1), Enrico Bertola (k.o. 1). Anderson (k.o. 8), Steve Olek (tweemaal op punten), Alf Brown (k.o. 2), Carl Nielsen (k.o. 5), Mahomed Abdallah (k.o. 2), Heinz Lazzek (k.o. 2), Hans Kupsch (punten) Hij verloor te Los Angeles op punten over 10 rounds van Freddie BIJ DE POPERINGE Tel. 200. "KOMl'TANT KREDIET (C.2499) Blomme, Neyt, Decock en Debeu- ckelaer in de eerste tien. Waar iedereen zich aan een duel Coppi-Blomme had verwacht en Koblet eerder een min goede perio de scheen door te maken, was het integendeel de Zwitserse artist- renner die onbedreigd zijn naam op de zoveelste landenprijs schreef. Hij deed dat op een speciale ma nier door de 141 Tem. af te bolen aan het fantastisch gemiddelde van 40 km /022 per uur, hiermede het rekord dat op naam stond van de Fransman Berton met 850 m ver beterende. Koblet haalde van meetaf aan de minste tijd. Achter hem kwam het tot een verbeten strijd tussen Coppi en Berton, strijd die na wis selende kansen met 25 sec. in het voordeel van de Italiaan werd be slecht, Van Est eindigde vierde doch had evenals onze landgenoten een te traag vertrek om gevaarlijk te kunnen zijn. Blomme b. v. was reeds onmid dellijk uit koers voor de 1° plaats. Z'n eerste kilometers waren hem fa taal en hoe hij later ook zwoegde er was niets meer aan te doen. Voegen wij er bij dat Blomme als laatste vertrekker zeker het meest van alle deelnemers door de op de baan zijnde wagens werd gehin derd. Maurits Neyt onze jonge prof leverde een degelijke wedstrijd. Voor hem hadden we geen zevende plaats weggelegd. Meer werd ver- Beshore en werd te Buffalo 0i 10 ronden Insgelijks verliezer punten tegen de fameuze Lee o> die Lesnevitch k.o. sloeg en wereldkampioen Joe Walcatt slee slechts op punten geklopt Ken Vergeten we echter niet dat'1 wel Beshore als Lee Oma on de vijf beste zwaargewichten de wereld genoteerd staan, Sys krijgt dus een tegenstre van groot formaat uit de wet ruimen. Deze kamp kunnen onomwonden als de halve tf van het Europees kampioenst' noemen. Vooraleer voor de titel in het strijdperk te treden i eerst met Weidin afgerekend, heel gemakkelijk zal dit zeker gaan. Voegen wij er nog bij de Oostenrijker over de gave de harde slag beschikt en bijq zijn kampen met k.o, gewon heeft. Sys neemt deze kamp ernstig Iedere dag neemt hl] zijn traj gen in de zaal Eldorado te Bn bij Achiel Wlmme. Olek en R( sijn zijn zijn twee partners en t mag gerust aannemen dat hu zeer ernstig aan toe gaat, Het nevenprogramma Is ook van de poes. Kid Dussart beka Perrot en zal het niet oude markt hebben. Verder krijgt m Eugène het op te nemen teger; Amerikaanse doderTiger Jo die in Duitsland furore heelt maakt. Tenslotte zien wij nog t challenger van Dekeersgieter, de strijd zal aanbinden tegen lazza, Noord-Afrikaan en j! technieken Vooraf acht nieuwe' genkampen. HET VOLLEDIG PROGRAMS Inleiding te 18 uur: acht h pioenschappen nieuwelingen, 10 x 3 minuten Te 19.30 u.: Kld Dussart kampioen van Europa, 66 kgr.) gen Perrot (Parijs, challenger de titel, 66 kgr.). Te 20.30 u.: Grote Interim nale hoofdmatch tussen Karei (Oostende, exrkamploen van ft pa. 89 kgr.) en Jo Weidin (Wet ex-kampioen van Europa, 94 kg: Te 21.45 u.: Gene <Tlgi Jones (U.S.A. Camden N.J., Hf1 wacht van Roger Decock die ech ter thans de gevolgen draagt van een uiterst zwaar seizoen. Onze pistier Debeuckelaer eindigde 10" in een schone tijd, wat voor hem tegen Robert^Eugène (Brusselse die onvoorbereid aan de start ver scheen zeker een goede pedformatie is. Henri Smets was niet opgewas sen voor die taak. DE UITSLAG I. Hugo KOBLET, 140 km. 300 m. in 3 u. 31' 50' (nieuw record ge middelde snelheid 40 km. 022 m., oud record René Berton, 1948, met 39 km. 152 m.) 2. Fausto Coppi 3.33.32 1/5 3. René Berton 3.33.57 4/5 4. Wim Van Est 3.38.42 2/5 5. M. BLOMME 3.38.57 6. Roger Reton 3.39.32 7. Maur. NEYT 3.40.24 1/5 8. Lor. Petrucci 3.40.38 1/5 9. R. DECOCK 3.41.53 2/5 10. DEBEUCKELAER 3.42.53 2/5 II. Mare Dussault 3.43.17 12. Rob. Varnajo 3.44.00 13. Henri SMETS 3.47.07 14. Roger Julienne 3.45.09 15. J. L. Vervialle 3.48.09 16. Gilbert Scodeller 3.43.34 3/5 17. Et. Beanne 3.49.46 4/5 18. Claude Le Ber 3.50.06 4/5 19. Anton. Rolland 3.52.37 20. Julien Bertho 3.55.32 21. St. Saunders 4.01.45 2/5 Opgegeven Basil Reeves en Jac ques Dupont. mingman, 101 kgr.). Te 22.15 u.: Arthur Ac (Brussel, aanspraakmaker op titel, 72 kgr.) tegen Claude MÉ za. (Tunis, kampioen wan Si Afrika, 73 kgr.) De inkomprijzen lopen vanfi 300 fr. Locatieburelen te Sn. (Sportsman Bourse), Stadiui fé-Hotel Bristol, Palals des! te Brugge, Café Eldorado; te ende, Café-Hotel Central; ii werpen, Café Gerstmans, op postcheckrekening I der D rukkerij Sansen, Pop- en >ns blad zal U wekell Jnde 't jaar per post teh steld worden. Beroepsrenners LEBBEKE: 1. K. Janssens; 2. Mer- tens; 3. Bauwens; 4. Pauwels; 5. Smets; 6. G. Vermeersch; 7. Gyse- linck. STEKENE: 1. G. Buyl; 2. Van Staeyen; 3. Brusselmans; 4. Debaere; 5. Fr. Sterckx; 6. Drlessens; 7. Ee nier, Oreel, Couvreur, enz. EERNEGEM: 1. Verschueren Pol; 2. Verschueren C.; 3. Maelbranclce; 4. Mathys; 5. Van Kerckhoven; 6. Derljcke; 7. Mommerency A. Onafhankelijken PASSENDALE: 1. Schepens A.; 2. De Walsche; 3. Demeyere G.; 4. Geers Willy; 5. Pascal; 6. Verdoolaeghe; 7. Devos B. Liefhebbers ALVERINGEM: 1. Noyelle A.; 2. Deceuninck B.; 3. Rooseboom; 4. Van der Heyden; 5. Demeulenaere; 6. De- lannoye; 7. Defour; 8. Bals; 9. Parot. SNAASKERKE: 1. Vandecasteele; 2. Taecke; 3. Deketeare; 4. Vanste- chelman; 5, Deroo; 6. Denolf; 7. Huy- ghe V. REMNGELST: 1. Commeyne Fr.; 2. Vandevoorde A.: 3. Gryson; 4. Par- mentier; 5. Clcenewerck; 6. Jacob; 7. Allegaert: 8. Vuylsteke M. MEULEBEKE: 1. Vande Wicle; 2. Stofferis; 3. Kerckhove; 4. Verbeke; 5. Warnez; 6. Dhulster. POELKAPELLE; 1. Noyelle A.; 2. Gryson; 3. Van Clooster; 4. Cleene- werek; 5. Jacob; 6. Gouwy; 7. Van- houtte; 8. Paret. GULLEGEM: 1. Elk Denys: 2. Van devoorde A.; 3. Vandecasteele; 4. Dhont; 5. Van Tteghem; 6. Commey ne; 7. Parmentier; 8. Baudewilns. OEDELEM: 1. Taecke Karei; 2. De roo; 3. Van Stechelman; 4. Desutter: 5. Rooseboom; 6. Dliooglie; 7. Ker- ckaert. OEKENE: 1. Demeulenaere A.; 2. Vuylsteke; 3. Decocker; 4. Van Rys- sel; 5. Beke; 6, Desmet L.; 7. Parmen tier. Nieuwelingen WESTEN'DE: 1. Janssens J.; 2. dit met zijn bekomen onderschei- tellen naar het vilt te halen ding als Sekretaris-Scbatbewaarder verder verloor Harneveid na van de Bond der OorVgsvennink- ten. ambt hetwelk hii r.eds 25 jaar onberispelijk en gewetensvol uit oefend Ter deze gelegenheid werd hem een blijvende herinnering aan geboden. IJdens; 3. Seynnaeve; 4. Brouwers; 5. Pylyser. OEKENE: 1. Dejonckheere: 2. Mul- ller; 3. Meurlsse; 4. Bruneel; 5. Gy- selinck. GITS: 1. Paret André; 2. Lapeire: 3. Peeters: 4. Bryon; 5. Decommere; 6. Ramboer. POPERINGE: 1. Pype; 2. Kno- ckaert; 3. Barbry; 4. Logle; 5 Ver- cruysse. BEVEREN (Roeselare): 1. Rosselle i Hermes Oostende S.K.Moe R.; 2. Desmet; 3. Moerman; 4. Ros-lN. S. Leke S. V. Dlksmuldj seel; 5. Gobert. V. C. Kelem bye. HULSTE: 1. Ameye R.; 2. Moreels: 1 3. Vanneste; 4. Wouters; 5. Verbrug-III0 Afdeling D III Afdeling B Lombardsljde Keiehi Handzame S. K. Esen Aartrljke Adinkerke Koekelarc Eernegem 5. K. Moere Wljuendale Diksmulde H. Oostende RANGSCHIKKING 1.Herm. Oostende 110 0 2. Lombardsljde 1 I 0 0 3. Adinkerke 110 0 4. Moere 110 0 5 S. K. Esen 110 0 6. Koekelare 110 0 7. Handzame 10 10 8. Eernegem 1 0 0 9. WIJnendale 10 10 10. Aartrljke 10 10 11. Diksmulde 10 10 12. Kelem 10 10 Matchen voor Zondaz S. K. Esen S. C. Lombards!, W. S. Adinkerke F. C. Hand S. K. Eernegem V. C. Aartr IP. WIJnendale S. V. Koekeli ge ROESBRUGGK: 1. Deloz W.: 2. Ln- maire; 3. Reramerie; 4 Vandoorne; 5. Depoorter. HOUTHl LST1. Crabbe: 2. De- bruyne; 3. Verstraete; 4. Smagghe; 5. Colooert. KOMEN1. Bekaert A.; 2. Verfatl- lie; 3. Gouwy; 4. Van Overberghe; 5. Taillieu. WERKEN1. Dewaele Ch.; 2. De- boodt; 3. Catteeuw; 4. Arteel; 5. De- muvnck. ZANDVOORDE (leper): 1. Pattyn D.; 2. Brion; 3. Barbry; 4. Pype; 5 Duran. KOMEN: 1. Gouwy; 2. Lobeau; 3. Deback; 4. Van Ovenberghe; 5. Ver- failiie. BRIELEN: 1. Onllnter: 2. Pattyn; 3. Deblleck; 4. Roels; 5. Decru ADINKERKE: 1. De Ruyck; 2. Bru- wier; 3. Decroo; 4. Declercq; 5. De- vrlendt. ZANDVOORDE (leper): 1. Be- ckaert; 2. Taillieu; 4. Van Overbeke; 4. Deouvdt: 5. Schouteten. GULLEOEV: 1. Nolf: 2. Pleters; 3. Holvoet; 4. Delamellleure; 5. Everaert. UITSLAGEN Dinsdagavond werd onze midden- gewichtkampioen Dekeersgieter op gunten verslagen door de gekende ollander Luc Van Dam. die gans de kamp door een meerderheid aan de dag had gelegd. Onze landgenoot gelukte er nochtans ln de Hollander Verder verloor Harneveid na een zware kamp tegen Teun Brommer en de Bruggeling Reml Leys moest even eens de knie bulgen voor Scboema- cker. Te Brussel won onze kampioen Sneyers na een ontgoochelende kamp op de Fransman Chemana. Izegem Sp. 8. V. Pittem Zilverberg D. Beveren I De Ruiter S. K, Stadrn S. K. Hooglede Tielt Sp. V. C. Aarsele St. B.iafs V1J« Rum beke Ol. KoolskamP RANGSCHIKKING 1. Aarsele 1 1 6 0 2. s. V. Rumbeke 1 1 0 0 3. Zilverberg 1 10 0' 4. S. V. Pittem 1 1 0 0 5. De Ruiter 1 6. Hooglede 1 7. Staden 1 3. Tlelt Sport 1 9. Izegem Sp. 1 10. D. Beveren 1 11. Koolskamp 1 12. St-Baafs-VijT8 1 Matchen voor Zondat S. V. Pittem S. V. RiimbeK Dosko Beveren Izegem Sp, S. K. Staden S. K. ZilverD" Sp. Tlelt S. V. De Ruiter S. K. St Baafs S. K. Hoef Ol. Koolskamp V. C. Aan»1 1 0 0 I 1 0 0 1 o OIO' 0 1 s oio! o i i III" Afdeling E Ere-Afdeling R. C. Mechelen Racing C. B. 22 D&rlng C. B. Tllleur F. C. I—1 Beerschot A. C. Berchem Sp. 12 U. 8. Doornik O. C. Charleroi 02 S. C. Charleroi S. C. Anderlecht 21 Standard C. Luik Antwerp F. C. 13 Un. St Gillis F. C. Mechelen 2—1 F. C. Luik La Gantolse 4—3 RANGSCHIKKING 1. Berchem Sp. 3 3 0 0 7 3 6 2. Un. St Gillis 3 2 0 1 6 2 5 3. Tllleur F. C. 3 1 0 2 4 2 4 4. F. C. Mechelen 3 2 1 0 7 5 4 5. S. C. Anderlecht 3 2 1 0 7 5 4 6. S. C. Charleroi 3 2 1 0 6 5 4 7. F. C. Luik 3 2 1 0 7 6 4 8. Antwerp F. C. 3210554 9. R. C. Mechelen 3 1118 5 3 10. Rac. Brussel 3 1115 6 3 11. O. C. Charleroi 3 1113 8 3 12. Beerschot A. C. 3120942 13. La Gantoise 3 0 2 1 4 6 1 14. Daring C. B. 3021261 15. Standard C. Luik 3 0 3 0 5 9 0 16. U. S. Doornik 3 0 3 0 0 8 0 Matchen voor Zondag a.s.: F. C. Mechelen F. C. Luik Standard Cl. Luik Berchem Sp. S. C. Anderlecht Daring Brussel Tllleur F. C. Un. St Gillis Racing Brussel Ol. Charleroi A. A. La Gantoise Racing Mechelen Antwerp F. C. U. S. Doornik U. C. Charleroi Beerschot A. O. Ic Afdeling A White Star Dendermonde Vigor Hamme S. K. St Niklaas R. C. Gent F. C. Izegem A. E. C. Bergen F. C. Ronse Rupel S. K. Kortrijk Sport A. S. Oostende Ukkel Sport F. C. Brugge Boom F. C. U. S. Centre C. S. Brugge RANGSCHIKKING 1. A. S. Oostende 3 3 0 0 7 2. Club Ronse 3 10 2 6 3. Vigor Hamme 3 2 10 4. S. K. St Niklaas 3 0—1 0—1 2—0 1—3 1—0 4—1 1—1 2—3 5. Rupel S. K. 6. Ukkel Sport 7. Dendermonde 8. Club Brugge 9. C. S. Brugge 10. A. E. C. Bergen 11. U. S. Centre 12. Boom F. C. 13. Kortrijk Sport 14. R. C. Gent 15. White Star 16. F. C. Izegem Matchen voor Zondag a.s.: C. S. Brugge F. C. Izegem A. E. C. Mons Rupel S. K. St Niklaas S. K. A. S. Oostende F. C. Boom Vigor Hamme A, V. Dendermonde Ukkel Sp. Kortrijk Sp. F. C. Brugge F. C. Ronse White Star U. 3. Centre Racing Gent Bevordering B C. S. Schaarbeek Mculestede St. Kortrijk S. Moeskroen S. V. Oudenaarde St Joost F. C. Roeselare V. G. Oostende Elsene S. C. S. K. Beveren Exc. St Niklaas Geraardsbergen 25 S. V. Waregem Eendr. Aalst 02 S. C. Menen Rac. Doornik 1—1 2—2 1—1 3—0 0—4 1—2 RANGSCHIKKING 1. Eendr. Aalst 3 3 0 0 12 3 6 2. Rac. Doornik 3 3 0 0 10 3 6 3. S. K. Beveren 3 2 0 1 8 2 5 4 St. Moeskroen 3 1 0 2 5 4 4 5. Oudenaarde 3 1113 2 3 6. St Joost 3 1116 5 3 7. F. C. Roeselare 3 1117 6 3 8. Geraardsbergen 3 1118 7 3 9. S. V. Waregem 3 1114 4 3 10. Meulestede 3 1114 6 3 11. St. Kortrijk 3 0 1 2 3 5 2 12. C. S. Schaarbeek 3 0 1 2 2 5 2 13. S. C. Menen 3 1 2 0 6 8 2 14. V. G. Oostende 3 1 2 0 5 8 2 15. Exc. St Niklaas 3 0 2 1 5 9 1 16. Elsene S. C. 3 0 3 0 2 13 0 Matchen voor Zondag a.s.: F. C. Meulestede Stade Moeskroen F. C. Roeselare S. C. Menen Geraardsbergen Oudenaarde Eendr. Aalst Exc. St Niklaas S. K. Beveren C. S. St Joost F. C'. Doornik S. V, Waregem V. G. Oostende S. C. Elsene C. S. Schaarbeek Stade Kortrijk IIs Provinciaal Ingelmunster Eendr. Wervik S. V. Wevelgem W. S. Lauwe F. C. Tielt F. C. Knokke Zwevegem Sp. C. S. leper F. C. Torhout U. S. HerzeeüW W. S. leper S. V. Blankenberge Rac. Harelbeke S. K. Roeselare A. A. Moeskroen V. Oostende 1—3 2—1 1—3 0—1 5—7 0—4 0—1 2—1 RANGSCHIKKING 1. S. K. Roeselare 3 3 0 2. S. V. Wevelgem 3 3 0 3. U. S. Herzeeuw 3 3 0 4. F. C. Knokke 3 2 1 5.S. V. Blankenb. 3 2 1 6. C. S. leper 3 2 1 7. Eendr. Wervik 3 2 1 8. W. S. Lauwe 3 12 9. Rac. Harelbeke 3 12 10. AA. Moeskroen 3 12 11. Ingelmunster 3 12 12. F. C. Tielt 3 12 13. F. C. Torhout 3 1 2 14. Voorw. Oostende 3 0 2 15. W. S. leper 3 0 2 16. Zwevcgem Sp. 3 0 3 0 11 0 6 0 12 0 11 7 5 6 5 3 4 4 4 0 10 14 1 4 11 1 3 8 0 0 8 Matchen voor Zondag a.s.: S. K. Roeselare Ol. Ingelmunster W. S. Lauwe A. A. Moeskroen Eendr. Wervik F. C. Tielt U. S. Herzeeuw S. V. Wevelgem F. C. Knokke W. S. leper Voorw. Oostende Rac. Harelbeke S. V. Blankenberge Zwevegem Sp. C. S. leper F. G\ Torhout IIe Gewestelijk A D. Blankenberge F. C. Sijsele 41 Con. Brugge Den Haan 33 W. S. Oudenburg E. Gistel 23 S. V. Bredene V. V. Koksijde 55 S. K. St Kruis S. K. Torhout 3—2 Mlddelkerke Steenbrugge 14 F. C. Heist S. V. Veurne 2—3 R De Panne S. V. Nieuwpoort 21 RANGSCHIKKING 1. D. Blankenberge 3 2. Rac. De Panne 3 3. Steenbrugge 3 4. S. V. Veurne 3 5 S. V. Nieuwpoort 3 8 8 2 10 18 3 1113 3 12 0 3 2 110 6 3 1 2 0 8 12 3 1 2 0 4 9 3 1 2 0 5 14 3 0 2 1 8 10 3 0 2 1 8 12 3 0 2 1 4 10 3 0 3 0 3 12 Matchen voor Zondag a.s.: S. V. Veurne Dar. Blankenberge S. K. Den Haan Rac. De Panne F. C. Sijsele W S. Oudenburg S. K. Torhout Conc. Brugge E. G. Gistel G. S. Mlddelkerke S. V. Nieuwpoort F. C. Helst S. K. Steenbrugge S. V. Bredene V. V. Koksijde S. K. St-Kruis 6. V. V. Koksijde 7. S. K. St-Kruis 8. Mlddelkerke 9. W. S. Oudenburg 10. F. C. Sijsele 11. F. C. Heist 12. E. G. Gistel 13. Conc. Brugge 14. S. V. Bredene 15. Den Haan 16. S. K. Torhout 0 15 0 11 0 16 II0 Gewestelijk B St Eloois Sp. Oostrozebeke S. V. Moorslede Dentergem F. C. Meulebeke E. Beselare S. V. Moorsele St Joris Sp. V. P. Gits F. C. Llchtervelde S. K. Vlamertlnge M. S. Ingelm. 51 W. S. Houthulst F. C. Wakken 60 V. C. Ardoole Ol. Ledegem 22 RANGSCHIKKING 2—1 3—1 2—0 4—1 0—1 1. St Eloois Sp. 2. Vlamertlnge 3. Houthulst 4. S. V. Moorslede 5. Llchtervelde 6. F. C. Wakken 7. Meulebeke 8. Ol. Ledegem 9. Oostrozebeke 10. V. C. Ardoole 11. Ingelmunster 12. S. V. Moorsele 13. V. P. Gits 14. Dentergem 15. E. Beselare 16. St Joris Sp. 0 11, 1 6 0 13 0 7 Matchen voor Zondag a.s.: F. C. Wakken St-Elools Sp. V. V. Dentergem V. C. Ardoole S. C. Oostrozebeke F. C. Meulebeke F. C. Llchtervelde S. V. Moorslede Eendr. Beselare S. K. Vlamertlnge Ol. Ledegem W. S. Houthulst Mol. Ingelmunster S. V. Moorsele St-Jorls Sp. V. P. Gita II" Gewestelijk C Hulste Sport Toek. Menen 22 B. S. Avelgem 8. K. Avelgem 21 F. C. Komen Deerlijk Sp. 12 Kuurne Sp. Dottenijs Sp. 42 F. C. Otegem S. C. Lc Blzet 20 Aalbeke Sp. Rac. Waregem 50 S. V. Kortrijk S. V. Vichte 2—0 F. C. Lulngne F. C. Poperinge 53 RANGSCHIKKING 1. Aalbeke Sp. 3 3 0 0 11 0 2. F. C. Otegem 3 3 0 0 14 5 3. S. V. Kortrijk 3 3 0 0 12 5 4. B. S. Avelgem 3 2 0 1 6 3 5. Deerlijk Sp. 2 2 0 0 5 1 6. F. C. Lulngne 3 2 1 0 .12 6 7. Kuurne Sp. 3 2 10 10 7 8. Hulste Sp. 3 1119 8 9. Toek. Menen 3 1116 7 10. Dottenijs Sp. 3X1156 11. S. K. Avelgem 3 1 2 0 3 6 12. F. C. Poperinge 2 0 2 0 3 7 13. Rac. Waregem 3 0 3 0 5 15 14. F. C. Komen 3 0 3 0 2 6 15. S. C. Lc Blzet 3 0 3 0 1 10 16. S. V. Vichte 3 0 3 O 0 12 Matchen voor Zondag a.s.: S. V. Vichte Hulste Sp. S. K. Avelgem F. C. Lulngne Toek. Menen F. O. Komen S. C. Le Blzet B. S. Avelgem Deerlijk Sp. Aalbeke Sp. F. C. Poperinge S. V. Kortrijk Rac. Waregem Kuurne Sp. DottanU» SB. F. C, otegem Lendelede F. C. Marke B. S. Stascgem Risq. Tout Beveren Leie Moen Sport Rac. Lauwe N. S. Heule C S. Dottenijs W. S. StasCj Rekkem Sp. W. S. Desselga" Tlegem Sp. Blssegem III0 Afdeling F Brlalen Sp. E. Watou j, Darttzele Passendtüe I I F. O. Woesten Elverdinge B. S. Poperlnce S. K. Geif r Zonncbeke Waasten RANGSCHIKKING 1. Brlelen Sp. 1 1 0 Jj| 2. Woesten 1 1 0 3. Zonnebeke 1 1 9 J 4. B. s. Poperinge 1 1 J LI 5. Dadlzele 1 1 9 6. W. S. Passendale 1 0 1 5i| 7. Geluwe 1 0 1 J i, 8. Waasten 1 0 1 9. Elverdinge 1 0 10. Watou 1 0 1 9 Matchen voor ZondM 1 Eendr. Watou S. O. Zk>nsf' W. S. Passendale Brlelen S. K. Elverdinge Dadbel S. K. Geluwe F. C. Wees», J. A. Waasten B. S. Pope""' MATCHEN ZO! III0 Speciaal A 0. S. Mlddelkerke - S. t Rac. De Panne 8. V. Weig; W. S. Oudenburg S. K. D® G. S. Lefflnge Hermes S. V. Bredene E, Gistel S V. Veurne v. v. KoksiF III0 Speciaal D W. S. leper F. O, PoperlM',, B. S. Pox>erlngo F. C. ff0': F. C. Komen Eendr. W#"V S. K. Vlamertlnge Een til J W. S. Houthulst - c. 6. W III0 Speciaal E V. C. Ardoole Dosko W't Mol. Ingelmunster S. V, B' 01. Ingelmunster Tlelt SP- S. V. Rumbeke S. C. Oostr» F. C. Tielt V. V. Denterf/f V. C. Aarsele F. C. WakW»;, F. C. Meulebeke - S. K. B°tS III0 Speciaal G S. V. Kortrijk Stade Kort'Jj, S. V. Moorslede F. C. W St-Elools Sp. Ol. Ledege»1 Kuurne Sp. Dadlzele Sp- Kortrtjlc Sp, N. s. Heuy S. V. Moorssl» - F'

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1951 | | pagina 8