Voetbalpraatje Ook Brussel ontving Karei SYS als grootmeester Meubels BOONE Boksweek! Kosteloze KOERSUITSLAGEN Het was een drukke Berten Ramon lichtjes aan de beterhani Uitslagen en Rangschikkingen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 23=9=51 Matchen voor 30=9=51 Flitsen rond de kamp Sys-Weidin NA DE 4COMPETITIEZONDAG Beter en goedkoper B0KSN1EUWSJES Matchen 30-9=51 UITSLAG V.P. 4 Rangschikking na V.P. 4 Aangekondigde koersen MATCHEN V0OT ZONP1 HET WEKELIJKS NIEUWS Zaterdag 29 Sept. 1951, Blftdz. 8. IN ERE-AFDELLNG Sporting Charleroi nam reeds aan de 2" min. voorsprong, wist deze nog xan te dikken, maar vermocht niets tegen de Beerschot tweede helft. Coppens was de held van het plctn en de bezoekers mochten wel iets meer dan één punt veroverd hebben. De fanatiekste Gantoisesupporter zal wel niet geloofd hebben dat zijn poog nog een punt zou veroverd heb ben 2 min. voor het affluiten leidde R. C. Mechelen met 0-2, maar de bel de resterende minuutjes bleken vol doende om gelijk te stellen. Tegen Standard lukte Bert Dehert xen hat-trlck. Hiermede bezorgde hij Berchem meteen de belde puntjes en ie eerste plaats in het algemeen klassement Bert Dehert is in een goed Jaar en Berchem blijkt titel- amblties te koesteren. Als Olympic met 8-2 aan de lel- d^xg kwam op het terrein van Ra cing en zich toen op verdediging te rugtrok, bleek dit wel al te voor barig. De ratten Dieven op het Waal se doel beuken en bekwamen dan ook 6 min voor het einde de gelijk maker. Olympic's kanonnier, Gillau, was ditmaal niet in, forme. Govard, die van Luik naar jJnion overkwam, leverde tegen Tilleur een miezerige partij. Zijn falen was oor zaak dat de hoofdstedeliugen zich met oen 3-1 nederlaag moesten te vreden stellen. Keeper Daenen deed rich bij de lokalen fel opmerken. Mermans leverde tegen Daring een schitterende verrichting. HIJ werd echter fel bewaakt, maar gaf aan Vandenbossche gelegenheid driemaal te doelen. Anderlecht evolueerde klassiek en stijlvol en geen enkele maal konden ae Molenbeeknaars in deze derby hun wil opdringen. Verbruggen pn Debackere hadden hyn beste shoe's aan tegen Doornik en schoten roos dat het een aard was. Ook Vanden Aedenaerde deed zijn duit in het zakje en een zeer zwak Union Doornik werd met 80 scoor afgemaakt. De Waaltjes hadden bulten hun moed, niet veel in te brengen. F. C. MecheJen kreeg aanvankelijk geen ploegverband in zijn elftal. De Club Luik-kanonnier» hadden droog poeder mede en liepen gestadig uit; zelfs een in extremis terugkomend Cluboverwicht kon niet baten. Ver diende zege der Luikenaars. Bert De- cleyn deed zijn heroptreden bij de thuisploeg. EN EERSTE AFDELING Gercle Brugge had bijna onmiddel lijk succes, maar Walry redde op de doellijn. Izegem bleek zich niet te storen aan een 3-0 achterstand en leverde een schone tweede helft. Waar aan de ruet niets zulks Het vopreien., kwamen de bezoekers aan :1e leiding en wonnen aldus hun eer- ite punten. Boom-Hamme zag elke ploeg een helft in meerderheid. Deze der thuis ploeg was groter <Jan die der bezoe kers, zodat hun 2-1 zege te verrecht vaardigen is. Dank zij de schotvaar digheid van zijn linkervleugel, met da kleine Van Velthoven ln vedette, kon Ronse F. C. nipt de bordles ln zijn voordeel behouden tegen white Star. .De nieuweling Racing Gent wist bij Centre een meer dan verdiende zege af te dwingen. Van Vaerenberg was eens te meer de dirigent van een elftal, dat voor alles zegebelust was. .Met de Gentenaars zal nog rekening dienden gehouden te worden. Bergen-Rupel gaf niet veel zaaks te zien. Het bleef bij een wild kick- and-rush-spel en dat de puntjes in de Walensfad bleven, hebben zij te danken aan een flinkoptredende Te- naars. Denderoionde leverde flink werk tegen Ukkel. Mid voor De Pal- meneire en de belde Van Ingelghem's stonden flink hun man, doch de lin kervleugel bleef in gebreke. Zodoen de bleef het bij één oneffen doel punt winst, wat voor de hoofdstede- llngen zeer gevleid mag genoemd. De Westvlaamse derby Kortrijk- Brugge begon vrij sensationeel. De Groenlngezoneu doelden zeer vroeg tijdig en op een hard schot van Van Pottelberghe duikelde Naessens in de voeten en, brak zich het kaakbeen. Met 10 man hield Sport goed stand doch kon niet verhinderen dat een opportunistische Masyn het oneffen doelpunt Van de vijf voor Brugge wist te scoren. De Breydelzonen. heb ben echter weinig indruk gelaten. Te St-Niklaas, waar Oostende op bezoek was, kwam het tot een scho ne strijd tussen de twee beste elf tallen der reeks. Kon de 3-2 uitslag iedereen tevreden stellen, dan kun nen de Oostendenaars inroepen dat Geuns foutief gemaaid werd, toen hij' alleen was doorgebroken en dat de verdiende strafschop niet werd toegekend. Strafschop die de gelijk maker voor gevolg zou gehad hebben. Dé beide doelwachter? en vooral dan Gernaey, waren de grote uitblinkers. IN BEVORDERING B. Aalst blijft de grote trom roeren. Het weerkeren van Voogt schijnt hen nieuw leven Ingeblazen te hebben. Karei was weer eens de grote uit blinker en Moreels en Debuck ston den hem goed terzijde. St-Niklaas moeet zich bij een hard verdedigen beperken. Geraardsbergen had door gaans de bovenhand tegen Oudenaar de, maar keeper BraecVeveld voor- kwfyn alle onheil en zorgde er voor dat zijn ploeg nlptjes en onverdiend de beide punten uit het vuur haalde. St-Joost stelde tegenover Beveren een sublieme achterhoede. Dit was voldoende om de Waasmannen een eerste nederlaag toe te dienen. Het was ook dank aan zijn verdediging clat Moeskroen een puntje uit de branding haalde bij Meulestede. dat niet min dan 28 corners afdwong, maar slechts éénmaal de opening vond; 3 min. voor het einde stelden de grensjongens gelijk. Club Roeselare speelde beneden zijn gewoon peil tegen Menen. Na de rust kwam de bevlieging en 8 min, bleken voldoende voor Mestiaen om een hat-trlck te lukken. Daarmede beven do belde punten verdiend in de Rodenbachstede. V. G. Oostende gaf een miezerige partij voetbal ten toon tegen Elsene, dat het eerst op de bordjes kwam. Het was R. Pie- ters die de gelijkmaker nette. Meer dan één punt verdienden de thuis- epeiers dan ook niet. Stade Kortrijk wist op Schaarbeek een helft voor zich te nemen. Nieu weling Terijiote was de grote uitblin ker. De l-l stand kon belde elftal len bevredigen. Doornik daarentegen houdt zijn titelamblties gaaf en zond Waregem, dat zieh nochtans flink heeft verdedigd, punt.enloos huiswaarts. Het duel van de Hene gouwers met Aalst blijkt zeer span- jend tetzullen worden. TWEEDE PROVINCIAAL Wervlk toonde zich in alle lijnen ie be»te en Plllaert, Dhalluln en rfahieu drukten dit in doelpunten .Ut. Vander Cruyssen redde de eer i'Oor Tlelt. De hoofdschotel van do dag werd opgediend te Herzeeuw, waar Wevelgem te gast was. Tegen alle -verwachting gingen de bezoekers verdiend met de Inzet aan de haal. Technisch waren zij de besten en hun forwardsen waren ook best bij schot. Na een blanke eerste helft, opende White Star leper de scoor langs Doolaeghe. Knokke, dat doorlopend licht de meerdere was geweest, rls- posteerde langs Van Eeckhout on Van Couillle, die elk een doelpunt aantekenden. Machtige prestatie van de Ieperso achterhoede. Van Halme was eens te meer de grote uitblinker bij Voorwaarts en lukte tegen Harel- beke een hat-trlck. De Oostende naars behaalden hun eerste zege op een tegenstander die werkelijk diep is gezakt. Verdiende zege van Blankenberg? op Zwevo'tem .spijt A. Waeghe reeds aan de 30" min. gekwetst het veld diende te verlaten. Ook Lauwe bleef verdiend aan de winnende hand te gen een Moeskroen dat geen grote allures aanneemt. Torhout opende de stand, maar C. S. leper wist, dank zij goed combinatiesnel. zlir> wil op te dringen. Camels en Maraldo scoor den aan de 16" en 18» min. en Van denbossche wist nog juist voor de rust de bordjes op 3-1 te brengen. Na de rust bleven beide voorlljnen in gebreke. 2» GEWESTELIJK A. De hoofdkamp der reeks stelde Blankenberge tegen Veurne. Laatst genoemde was wol meer ln meerder heid, maar kon dit niet uitdrukken. Het gelijk spel kon ten slotte beiden bevredigen, hoewel Veurne wel Iets meer had verdiend. De match der staartmannenConcordia tegen Torhout eindigde op een gelijk spel. De derby Gistel-Middelkerke zag de bezoekers eerst in de meerderheid, maar de thuisploeg kwam daarna flink terug en wist in extremis beide punten te veroveren. Bredene deed meer dan zich ver dedigen tegen een ambitieus Steen- brugge, maar moest toch de vlag strijken. Do nieuwgepromoveerden uit Sijsele deden het tegen Oudenburg zeer knan en wonnen ten slotte afge tekend en verdiend. De Panne ls ln Den Haan op een gasbek gelopen en incasseerde met een zijn eerste nederlaag. Aan het kwartier was het vonnis reeds vol trokken en nov voor de rust wezen de bordjes reeds 5-1. Verder dan tot een mildering van de stand konden de Pannenaars het niet brengen. Te gen het minder goed gekwoteerde Heist moest ook Nieuwpoort in het zand bijten en dan nog wel voor eigen publiek. Naert nam twee doel punten voor zijn rekening en Dobra- bandere eiste liet derde voor zich otj. De vissers zijn hun aanhangers een weerwraak verschuldigd. Ook KoksUde kon de verwachtin gen niet Inlossen, want St-Kruls kwam met een 3-6 scoor een lelijke streep door de rekening der kust- mannen trekken. Beide achterhoeden vormden de flauwste plaatsen. 2« GEWESTELIJK B. Meulebeke stelde eens te meer te leur tegen een goed combinerend en goed schietend Oostrozebeke, dat gans de wedstrijd door een zekere meerderheid aan de dag legde. Te Lichtervelde, waar Moorslede te gast was, kwam het tot een verwarde match. Moorslede's geduchte kanon niers kregen weinig kans, terwijl de thuismannen de gekregen kansen be nutten. Het doelpunt van Moorslede werd toegekend, spijt de bal niet over de fatale lijn was gegaan. Verdiende thuiszege. Ardoole reraakte mooi los tegen Dentergem, dat verdiend en afgete kend won. V. P. Gits ging bij hek kensluiter Sint-Joris winnen, doch kreeg het niet gemakkelijk. De thuls- spelers misten een strafschon en wa ren meer dan op hun beurt in de aanval. Houthulst opende de scoor te Le- degem, dat naderhand prachtig te rugkwam spijt hun doelwachter een tijd lang van het terrein bleef. In extremis konden zij het winnend doelpunt scoren dat hen verdiend de beide puntjes opbracht. Dank zij zijn rappe punrspelers en een succesrijk debuut nlukte Vlamertinge de lau weren van Beselare dat in de laagste regionen blijft hanven. Vlamertinee, dat verleden seizoen steeds met het degradatiespook te kampen had, staat thans op kop en nog wel met een prachtig doelgemiddelde. Molen Sport Ingelmunster sloeg effenaf tegen in zijn match tegen Moorsele. Ging de eerste helft gelijk op, dan wist de bezoekende linksbui ten slag op slag te doelen. Daarmede was meteen de fut er uit bij de thuis- spelers. Ook St Elool gaat voort met verrassende uitslagen en ditmaal werd het niét te onderschatten Wak ken aan huis in bedwang gehouden. 2» GEWESTELIJK C Dank zij een verdiende zege bij Deerlijk komt Aalbeke alleen op kop met het maximum punten-aantal. Ook hun doelgemiddelde van 141 spreekt boekdelen. Het is dan ook niet te verwonderen dat de Sportjon- gens grote dromen in zich dragen. F. C. Poperinge kwam hen een hand je toesteken en zond Kortrijk pun- tenloos huiswaarts. De thuisploeg marcheerde eens opperbest en het kon voor de Groenmgejongens best op een verplettering zijn uitgelopen. Ook Otegein liep zijn eerste neder laag op en dit te Dottenijs. Ze ver dienden echter beter dan een 10 nederlaag vermits back Planckaert na 30 minuten uitviel en zij het verder met 10 majr moesten bolwerken. Vichte was wel niet de mindere van Hulste maar wist zijn overwicht niet in prozaïsche cijfers uit te druk ken. Tot een grote match kwam het niet en ten slotte wonnen de bezoe kers dan ook verdiend. Vichte lijkt het zwakke broertje der reeks te zul len worden. Kuume, dat de voor gaande speeldag met 51 door Kort rijk was ingemaakt geworden, nam weerwraak op Waregem, dat aan eigen huls met 03 cijfers werd af getroefd- Aan B. S. Avelgem had Le Bizet een kwade klant. Toch wisten de grens- joxxgens het eerst te scoren en nadat de bezoekers gelijk gesteld hadden, weer uit te lopen. Ten slotte kregen beide elftallen met een puntje loon naar werken. Komen kan maar geen puntje veroveren en moest ook ver leden speeldag met 41 te Menen de duimenjeggen. Bij de thuisspelers le verde Deixëckere prachtig werk in het middenveld en zijn stuwen lag aan de basis van de vrij afgetekende lo kale zege. JODEC. HET WEKELI Weidin werd flink toegejuicht door het nokvolle sportpaleis. Toen Karei Sys echter zijn intrede .deed in de zaai, beschermd door een dubbele haag gendarmen en politieagenten, waren de toejuichingen zo daverend en algemeen, dat de dienaren der wet onmiddellijk en zonder veel ge rucht de aftocht bliezen. Sys had reeds voor hij te Brussel toekwam, de grootstad veroverd. En waar en kele dagbladen schreven dat de toe juichingen van het grootste deel, het gejouw van een minderheid overdon derden, moeten wij ln geweten zeg gen geen enkele fluiter gehoord te hebben. Tot wat voor ingenomen heid toch leiden kan. Dussart kreeg van de kamprech ters de overwinning als een mooi ge schenkje. Verdiend was dit zeker niet en het publiek liet het genoeg mer ken. Perrot werd flink toegejuicht en de Luikenaar moest zich met het gejouw tevreden stellen. Eigenaardig toch, hoe de opinie van de massa steeds de goede noot treft in-- de waardeverhouding tussen twee anta gonisten. Perrot leverde een flinke kamp en heeft het hart van de Brus selse boksliefhebber veroverd. Dus- sart is nog steeds goed technieker, maar mist zijn vroegere gevreesde pun'ch. mist adem en is niet meer doordrijvend. Een groot bokser op de terugweg. JO WEIDIN: Oostenrijker, ex-kam pioen van Europa, 95 kgr., zwart, groot, goed gebouwd, lange arm lengte, 28 jaar. KAREL SYS: Belg, ex-kampioen van Europa, 9z kgr., blond, kleiner, iets breder maar korter van armlengte, 37 jaar. Uit beider steekkaart valt er lo gischer wijze iets af te leiden. De jongere Weidin moet rapper zijn, meer benenspel hebben, forsiger zijn en langer van adem dan zijn tien jaar oudere tegenstrever, die zich zal dienen te steunen op zijn ringerva- ring en techniek. Deze logische redenering klopt echter niet. Want Sys is geen ge woon bokser. Moest hij een renner zijn, men zou hem klasseren onder de rij der fenomenen, der campion- nissimo's. Zonder dekking, de handen nevens het lichaam, wandelt hij nevens en rond zijn tegenstrever en binnen diens bereik; of gaat zonder dekking in de koorden hangen. Het publiek begrijpt niet, is geneigd tot fluiten en jouwen, maar doet het niet om dat hij telkens uit een hopeloze situatie weet te geraken en de toe stand ln zijn voordeel weet uit te bulten. Na enkele rounds worden dergelijke fazes toegejuicht. Men heeft gezien waar de aalvlug- ge en fluks ontwijkende Sys naartoe wil: zijn tegenstrever aanlokken, hem verbouweren met vliegensvlugge verplaatsingen en met snel ontdui ken en hem met gepaste counters van streek brengen. Dat ls het ge heim van Sys' zijn methode. Weidin had het rapper begrepen dan het Brussélse bokspubliek. Weidin is niet de eerste de beste. Hij kwam flink voorbereid ln de ring en met een onwankelbaar zelfver trouwen. De omgeving was h »m gun stig, want te Brussel plukte hij zijn grootste lauweren. Hij is daarbij groot en slank en beschikt over een niet te onderschatten armlengte, Op een harde linkse is Jo Weidin in de koorden gegaan. Onze spor tieve Karei Sijs was er als de kippen hij om zijn tegenstrever een handje toe te steken en hem uit zijn netelige positie te helpen. Cliché Het Nieuws van de Dag heeft een goede techniek en eon toede garde Psycholoog Sys re- eneert. Op afstand ls hij niet te treffen, zijn dekking moet los, zijn zelfvertrouwen moet weg. Daarom zoekt hij het gevecht op halve af stand, geeft hij zich bloot opdat de andere zou loskomen en brengt hij zijn tegenstrever door zijn aan houdende en nonchalante mobiliteit, door zijn haast fantastisch ontdui ken, helemaal ln de war. Weidin weet niet waar hij het heeft, treft nooit, maakt zich kwaad, geeft zich. vrij. Op dat ogenblik staat daar Sys ge reed, hij heeft daarop gewacht en treft dan waar en hoe hij wil. Weidin kan er van meespreken. Want de Oostenrijker eindigde vrij getekend, niettegenstaande de meeste dagbladen en sommige met welbeha gen uitweiden over het feit dat Sys geen punch, geen slag meer heeft. Het linkeroog helemaal en het rechteroog half toe, een wenkbrauw gekloven, het neusbeen open en een lip opengeslagen, dat waren de ge tuigenissen dat Karei raak had ge slagen en hard. Wij geven toe dat hij de harde slag niet zoekt, zoals de meeste boksers. Karei houdt er nu ook" over de boltskunde principes op na, die getuigen van menswaardig heid en van goede opvatting over al wat sport ls. Als beoefenaar van de zuivere en kundige Olympimeense bokskunde heeft Karei al het brute weggeweerd uit zijn schermkunst. Maar dat zijn slagen niet meer hard toekomen, gaat dat als 't U belieft niet aan Weidin gaan vertellen. De drie eerste rounds waren zeker lijk niet op peil. Beide antagonisten waren eerder zenuwachtig; er stond Immers veel op het spel. Er werd al te veel geduwd, aangeklampt en vastgehouden. Laten wij ze als stu- dierounds bestempelen. Eerst ln de volgende herneming kwam Sys los. Steeds liet hij de Oostenrijker instormen, ontweek en sloeg toe. Na de vijfde herneming BIJ DE POPERINGE Tel. 200. KOMPTANT KREDIET (c.2499) stond onze landgenoot reeds afgete kend op punten voor. De volgende beurten zag men steeds zelfde spel beeld. Sys raakte vaak en hard, met dubbelslagen en links-rechtse, vooral naar het wezen. Weidin zocht tever geefs de immer wegvliedende Sys te laken. Slechts eenmaal in gans de kamp kon hij zijn kwik-tegenstre ver treffen en dan nog zonder veel erg. Hij had daarbij nog geluk dat de gong ln de zevende round red ding kwam brengen, nadat hij door een formidabele linkse naar de plan ken was gegaan en helemaal van streek was. Sys won met een straat. Meteen heeft hij ook te Brussel bewezen dat hij met kans de Europese titel aan de Duitser Ten Hoff kan betwisten. Wij kunnen echter niet begrijpen dat sommige dagbladen en wij cite ren hier o. a. De Volksgazetnu nog voortgaan met onze landgenoot af te breken en aan de kaak te stellen. Sys wordt door hen een fantastgenoemd, een Samba danser die het niet wagen wil of durft zich bulten onze grenzen te meten. Aan die heren willen wij niet veel woorden verspillen maar alleen lijk zeggen dat zij ofwel geen snars van boksen afweten, ofwel zodanig vooringenomen- zijn tegen een onzer schoonste sportbeoefenaars, dat rij, er maar lustig op los liegen en be driegen. Van hen zijn wij dat ten andere gewoon. We waren na de spannende ont moeting bij Karei ln zijn cabine. Hij lag er op een brits, met dikke dekens op hem, en moest zo nog een half uurtje uitrusten om uit te zweten en geen kou op te doen. 't Lag er zichtbaar op zijn gezicht dat hij gelukkig was. Kon het wel anders. Hij had twee grote overwinningen behaald ln een slag: het Brussels pu bliek dat voor hem in 1945 zo hard was geweest na die valse beschuldi gingen... en de match tegen Weidin. Welke van de twee was er meest deugddoende? De tweede had hij met eigen kunst en wilskracht afgedwongen. De eerste was deze der rechtvaardigheid; het menselijke in de mens dat voelde dat het tegenover een groot man iets te herstellen had en het dan ook zo spontaan deed. DAt was Kareis mooi ste overwinning. Er hong spanning in de lucht als Karei op t podium trad... maar dat optreden was Ineens zo begeesterend dat de ganse zaal rechtvloog en het uitjubelde onder allerhande vormen blij te zijn dat Sys terug de hun ne was. Dat was voor ons een dor meest hartversterkende belevenissen. Het doet goed te voelen dat rechtvaardig heidsgevoel nog bestaat. De morele mens wordt er zo door gesteund, wat ook Vlaamshatende Libro'sen Volksgazetten er over raaskallen I JODEC. HEIN TEN HOFF NIEUW EUROPEES ZWAAR GEWICHTKAMPIOEN Jack Gardner op punten geslagen. Daags nadat Karei Sys te Brussel een ernstig tegenstrever voor de Europese titel, de Oostenrijker Jo Weidin, uitschakelde, stonden de En gelsman Gardner, titelhouder, en de Duitser Ten Hoff, uitdager, tegen over elkaar te Berlijn voor een tltel- k.amp. 25.0OO personen waren getuige van deze grote match. Zoals wel algemeen verwacht werd is de titel in nieuwe handen overge gaan. De Duitser beheerste van het begin af de kamp en zou tot aan het einde zijn meesterschap bevestigen, spijts Gardner een zeer goede repliek bood. Het Duntenvoordeel van Ten Hoff was zo groot dat de kampleider onmiddellijk na de laatste gongslag, zonder de boordrechters te raadple gen, onmiddellijk op Ten Hoff toe- stapte en diens hand ten teken van zege, omhoog stak. Ten Hoff zal dus de nieuwe rots zijn welke Karei Sys zal dienen ti slaan wil hij zijn zo gegeerd klein nood veroveren. Ten Hoff, die groo' van gestalte ls en 98 kg. weegt is eer klasbokser. Zijn palmares is reedi rijk gevuld en is vooral van knock' out overwinningen versierd. Voor on ze landgenoot zal hij beslist een kwade partij worden. Hopen wij dat hij niet te lang moet wachten voor aleer hij zijn uitdagingskamp zal kunnen leveren. DELMINE KREEG TEGEN HUMEZ GEEN KANS Voor het Europees kam pioenschap der welters. Onze landgenoot Delmine heeft zijn titelkamp tegen de Fransman geen goed eln- Humez die veel kamp uit Henin-Liétard tot de kunnen brengen vaardiger bokser is dan onze lande lijke Kampioen, had aanvankelijk maar één zorg: dezes harde slagen ontwijken. Onze landgenoot werd in de tweede round de wenkbrauw ge kloven en moest van dan af het meiesterschap aan de titelhouder la ten. Niet zonder erg verweer echter, want naar de zevende round toe bloedde ook onze Zuiderbuur uit wenkbrauw en neus. Na tweemaal neergegaan te zijn tijdens de zesde round werd Delmi ne op een harde rechtse naar de maag op het einde der zevende round nogmaals neergehaald en uitgeteld. Voor onze landgenoot is dit zeker geen oneer. Humez ls een rijkbegaafd klasbokser die ten andere nog dit Jaar zijn kans krijgt tegen wereld kampioen Gavillan, met de wereldti tel als Inzet. Tarzan. Delannoit zou op 3 Ok tober in het Clrkus te Brussel zijn wederoptreden doen en wel tegen de geduchte Fransman Kit Marcel. Er wordt gewaagd dat een vol gende meeting zou worden ingericht in het Sportpaleis te Brussel, met als hoofdkamp Sys tegen de Zweed Arne Sundln. Anderzijds werd er echter reeds gewaagd van een kamp tussen Sys en Tiger Jones, die Robert Eugène in 50 sec. k.o. sloeg. In zelf de meeting zou Preys uitkomen te gen Elis Ask voor het Europees licht gewichtkampioenschap en Olek te gen de Zweed Gunnar Nielsen. De Bruggeling Willy Wlmms zal zijn heroptreden doen tegen de Fransman Caulet. Naar verluidt zou onze landge noot Sneyers ln Maart a.s. zijn kans krijgen tegen wereldkampioen Vic Towell met de wereldtitel als inzet. In de laatste dagen is de toestand van Ramon merkelijk verbeterd. De koorts is sinds enkele dagen wegge bleven, zodat gehoopt wordt dat hij toekomende week zal kunnen geope reerd worden. Waar ook gevreesd werd dat zijn onderste edemat.en lam zouden blijven, heeft hij bij momen ten gevoelen gekregen I" een been. Dit schijnt er natuurlijk op te wij zen dat alle hoop op volledig gene zen niet denkbeeldig is. Een faze die wij meer clan eens meemaakten. Karei Sijs liet zich in de koorden dringen. Weindin stormde toe maar met een prachtige ontduikingsheweging maakte Karei zich vrij en zijn linkse trof de Oostenrijker raak in het wezen. Cliché De Gazet van Antwerpen Beroepsrenners HOUTHULST: 1. Renier Jeroom; 2. Oreel; 3. Declerck; 4. Plovie; 5. Desplenter; 6. Mahleu; 7. Nolf; 8. Siegers; 9. Sleuw. VICHTE: 1. Oreel R.; 2. Depoorter J.; 3. Decorte; 4. Derycke: 5. Brae- ckeveld; 6. Dlerckens; 7. Van Kerre- brouck; 8. De Mulder. Onafhankelijken ZKLLIK 1. Zagers Jan; 2. De Valck; 3. Ivïariën; 4. Schils; 5. Adri- aensens; 10. Devos B. MEERHOUT: 1. Vlaeyen; 2. De- smedt E.; 3. Pascal; 4. Wouters; 5. Schils; 6. Van Laer; 19. G. Demeyere; 20. Geryl. Liefhebbers MEULEBEKE: 1. Dhondt M.; 2. Salembier; 3. Desmet; 4. Dhooge; 5. Allaert; 6. Vande Wiele; 7. D'Hulster. NAZARETH: 1. Denys Henri; 2. Van Steenbrugge; 3. Decraeye; 4. Meuleman; 5. Demunster L. LANGEMARK: 1. Noyelle A.; 2. Parmentier; 3. Vanhoutte; 4. Verbe- ke; 5. Gouwy; 6. Allegaert; 7. Vander Hevden: 8. Proot. KÓMEN: 1. Cleenewerck A.; 2. Gry- son; 3. Victoor; 4. Baudewijns; 5. Vuylsteke; 6. Indervuyst; 7. Dhondt. LANGEMARK: 1. Denys Henrl; 2. Vandevoorde; 3. Victoor Lucien; 4. Cleenewerck; 5. Baudewijns; 6. Deke- telaere: 7. Noyelle R.; 8. Vanhoutte. OLNENE: 1. Demunster B.; 2. Van- de Wiele; 3. Demeyere; 4. Dufour; 5. Stofferis; 6. Warnez; 7. Verbeke; 8. Deboevere; 9. Parmentier. Nieuwelingen PASSEND ALE: 1. Pype G.; 2, Pee tere; 3. Everaert; 4. Snevers; 5. Wybo. KACHTEM: 1. Devriondt: 2. De- mareque; 3. Pinteion; 4. Landuyt; 5. Bruwier. KACHTEM: l.Duran Fr.; 2. Eve raert; 3. Catteeuw; 4. Devriendt; 5. Bruwier. ROESELARE: 1. Coucke R.: 2. De smet; 3. Thys; 4. Lampaert; 5. Decln. AAKSKLE: 1. Joseph Roger; 2. Roels; 3. Seynaeve; 4. Floré; 5. Jaxxs- sens. WESTVLETEREN1. Cayzele G.; 2. Lams; 3. Vankemmel; 4. Opllnus; 5. Decrock. MOORSELE: 1. Bekaert; 2. Tailleu; 3. Seynaeve; 4. Lamote; 5. Bostoen. MOORSELE: 1. Holvoet; 2. Ghis- qulère; 3. Peeters; 4. Nolf; 5. Decom- mere. LICHTERVELDE: 1. Pype G.; '2. Derljck; 3. Joseph R.; 4. Dewaele; 5. Delamellleure. Pronostiekprijskam Het hieronderstaande bulletijn, invullen, uitknippen en inetui F. O. Luik - Tilleur F. C. R. Harelbeke - U. Herzeeuw Ol. Charleroi - Antwerp F. Cone. Brugge - 8. V. Veum» Dendermonde - F. C. Ronse Moorslede - F. C. Watten R. C. Gent - White Star W. Houthulst - Lichtervelde Waregem - F. C. Roeselare F. C. Otegem - Aalbeke Sp, Wevelgem - S. K. Roeselare F. C. Komen - R. Waregem HET WEKELIJKS. NIEUWS c Gasthuisstraat 19 - Poperinge 5 F. C. Luik - Tilleur F. C. 'r* J* UITLEG De deelnamt ti onbij kosteloos en moet op m blad geknipte tulleiijm schieden. 2. Wie meest punten (het puntenstelsel) teint 3. Wie meer dan itn tui op zelfde naam (niftitirl. een volgnummer (in wk plaatsen. Niet meer dm l volgnummerde talletlfm zelfde naam mogen uorii gestuurd. De «omeniilli» punten voor het eindt! Ol. Charleroi - Antwerp F. lï Dendermonde - F. C. Ronse •8» k." CO R. C. Gent - White Star li S Waregem - F. C. Roeselare 'S P iï Wevelgem - S. K. Roeselare S3 3 o ment geschiedt bulletin bulletijn, volgens irolcmii» 4. Eenmaal vsrwm R. Harelbeke - U. Herzeeuw s 51 o» «ia e o 8 b fe s ten blijven steeds gilili, zo men sommige wit heljt niet behaalt. 5. Elke betwistbare o«4 lijkheid maakt het tul ongeldig. 6. Dit bulletijn moet K zijn vóór 12 u. op de (n ding staande datum, Conc. Brugge - S. V. Veurne Moorslede - F. C. Wakken W. Houthulst - Lichtervelde ft ad 1 thuisploeg gew, (lp' 2 35 bezoekers gew, (8 pi x drawn (Spi F. C. Otegem - Aalbeke Sp. Urn O Vak voorbehouden aan volgnummer bij 't in sturen t>an meerdere bulletijns op eenseljie naam. (Max. 10). F. C. Komen - R. Waregem CM AFZENDER: STRAAT. Nr TE Strook dienende als dubbel en door de inzender te bewaren 1,-2-1-2-1-1-1- Drie deelnemers met 15 punten: GANTOIS PAUL, Korte Reningelststr. 22, Poperinge. MATYN ERIC (1), Ieperstraat 43, Roeselare. MAES HENRI (1), Brugse Steenweg 72, Veurne. Negen deelnemers met 14 punten DAEL MARIA (4), Dorpstr. 41, Dikkebus. BAELEN ERIC, Pilkemstr. 28, leper. BORTIER PAUL, Bruggestr. 6, Poperinge. DEGRYSE JOSEPH, Krombekestr. 47, Poperinge. DEVOS ADRIEN, Boeschepestr. 82, Poperinge. MOLLET MARCEL, Westvieterenstwg 32, Poperinge. THEITE LUCIEN, Bellestr. 1, Poperinge. BOUDRY LUCIEN (1), Vlamcrtingestr. 5, Reningeist. FABRY GASTON, Statiestr. 162, Roeselare. Verder hebben we 25 deelnemers met 13 p.; 46 met 12 p.; 78 met 11 p.; 113 met 10 p.; en 164 met 9 punten. In totaal rangschikten zich 438 deelnemers. x-l-2-2-1 18 punten, 35 punten. DerlemsetB to B.W.P., Adinkerke. Csppwi tlal, de Stuersstr., leper. - ft Daniel (1), Casselstr,, Popertogi 34 punten. Wayaert Chrtitli Woumenweg, Diksmulde. Nolli niel, Menenstr., Roeselare. - ïi berghe André, Ieperaerdeweg, lare. Denturck Germain (1) lestraat, Vlamertinge. Paeuti git (1), Nleuwstr., Weetvlettrn 33 punten. Cauwelier Rog! Statiestr., Adinkerke. Dubois nand, De Moiderlaan, De Pit: Hossoy Cyriel (2). Hapjestr., beke. Depoorter Albert (1), straat, Poperinge. Top Meurt! 10 Geboden. Poperinge. 32 punten. Delannoo Etlra Keiweg, Geluveld. Dael Guli Menenstwg, leper. Desnmiu! bert (1), D'Hondtstr., leper. - wulf Maria (1), Hapjestr., Kioi Hossey Cyriel (41, Hapjestr., i beke. Debyser Robert (1), Cis Poperinge. Scherpereel Jeanne selstraat, Poperitute. 31 punten. Gerard Fells, Vi straat, Poperinge. La6eure K (4). Foperingestr., Woesten. 30 punten. Dael Michel (4). 41, Dikkebus. Hatee Ge» Oostmolenstr., Houtem-Veurae. tin Roger (4), Bellestr., Poperli Hennln Norbert, Kometr., Po]* 44 punten. Fossaert Poperlngestr., André (51. Watou. Storme Noël (1). Niëuwstr., Westvleteren. 40 punten. Benoot Christian, Bruggestr Poperinge. 7 punten. Leroy Lucien, Armen Allary Marcel III' Afdeling B S. K. Esen Lombardsljde Adinkerke Handzame Eemegem V. C. Aartrljke Wijnendale Koekelare H. Oostende S. K. Moere N. S. Leke S. V. Diksmulde RANGSCHIKKING 1. Herm. Oostende 2 2 0 Oj tiersstr., Meson. Dorpstr.. Pervljze. (1). Beroepsrenners ZONDAG 30 SEPTEMBER ZARREN. 156 km. - 22.000 fr. - Vertrek te 13.30 u. DONDERDAG 4 OKTOBER ZWEVEZELE. 150 km. - 22.000 frank. - Vertrek te 13.15 u. Onafhankelijken DONDERDAG 4 OKTOBER H OI MEN. 120 km. - 10.000 fr. Vertrek te 14 u. Liefhebbers ZONDAG 30 SEPTEMBER BISSEGEM. - HO km. - 5.000 fr. - Vertrek te 14.30 u. MAANDAG 1 OKTOBER GISTEL 108 km. - 5.000 fr. - Vertrek te 14 u. DINSDAG 2 OKTOBER NIEUWPOORT.'— 114 km. - 5.000 frank. Vertrek te 14.30 u. DONDERDAG 4 OKTOBER TIELT. 100 km. - 8.000 fr. - Vertrek te 14.30 u. Nieuwelingen ZONDAG 30 SEPTEMBER KOMEN. 75 km. - 2.500 fr. - Vertrek te 15 u. LANGEMARK. 70 km. - 2.500 fr, - Vertrek te 14 u. LK'HTEKVELBE. 72 km. - 2.500 frank. - Vertrek te 15 u. MEI WKERKE. 65 km. - 2.500 frank. - Vertrek te 15 u. MAANDAG 1 OKTOBER ÏUHTEGEM. 80 km. - 2.500 fr. - Vertrek te 15 u„ MOORSLEDE 70 km. - 3.000 fr. - Vertrek te 14.30 u. DINSDAG 2 OKTOBER WOl MEN. 70 km. - 2.500 fr. - Vertrek te 15 u. WOENSDAG 3 OKTOBER ICHTEGEM. 80 km. - 2.500 fl'. - Vertrek te 15 u. DONDERDAG 4 OKTOBER GISTEL. 72 km. - 2.500 fr. - Vertrek te 14 u. U"""KGKM. 80 km. - 2.500 fr. - Vertrek te lo u. 2. Lombardsljde 3. Adinkerke 4. Koekelare 5. S. K. Esen 6. S. K. Moere 7. Eernegem 8. N. S. Leke 9. Diksmulde 10. Wijnendale 11. Aartrljke 12. Keiem 13. Handzame 2 0 Oï 2 0 Oli 2 0 0 1 1 0 I 1 1 0 110 ooi; oil 0 2 0, 0 2 0 0 10; 0 2 0 1' Matchen voor Zondag ai Keiem Esen S. K. J Lombardsljde W. S. Adinkd' Handzame Eernegem Aartrljke Wijnendale. Koekelare Hermes OostenH Moere N. s. Leke Diksmulde bye. 111" Afdeling D S. V. Pittem Rumbckc Dosko Beveren Izegem Sp, S. K. Stadcn Zilverberg Tlelt Sp. De Ruiter St Baafs V. Hooglede Koolskamp V. C. Aaraele RANGSCHIKKING 1. Aarsele 2. Hooglede 3. Rumbeke 4. Pittem 5. Zilverberg 6. De Ruiter 7. Staden 8. Tlelt Sp. 9. Izegem Sp. 10. Koolskamp 11. St Baafs-Vijve 12 - 2 0 0 2 0 0 10 1! 1 0 1 1 1 11-, 110 110 110 0 2 1; o 2 o 0 2 0 Dosko Beveren 2 Matchen voor Zondag S. V. Pittem Dosko Beveren Izegem Sp. S. V. De Ruit® 8. K. Zilverberg Tlelt Sp. 8. K. Staden - S. K, St BW, S. K. Hooglede 01. Koolski» S. V. Rumbeke S. C Airs»' III0 Afdeling F Eendr. Watou S. 0. Zonuel)(! W. S. Passendale Brlelen SP- S. K. Elverdlnge Dadlzele »f S. K. Geluwe F. C. Woeste» A. J. Waasten ■- B, S. PoperW RANGSCHIKKING 1. Zonnebeke 2 2. Brlelen Sp. 2 3. B. 8. Poperinge 2 4. F. C. Woesten 2 5. Dadlzele Sp. 2 6. S. K. Oeluwe 2 7. J. A. Waasten 2 8. S. K. Elverdlnge 2 11? 9. W. S Passendale 2 0 1'. 10. Eendr. Watou 2 0 2 0 1 Matchen voor Zondig 2 0 0 10 1; 110; 110! 110 i i o I o Ere-Afdeling 3—5 1—3 F. C. Mechelen F. C. Luik Standard O. L. Berchem Sp. S. C. Andorlecht Daring C. B. 3—1 La Gantolse Rao. Mechelen 2—2 Racing C. B. Olympic Charl. F. C. Tilleur Union St Gillis F. C. Antwerp U. S. Doornik S. C. Charleroi Beerschot RANGSCHIKKING 3—3 3—1 8—0 2—2 1. Berchem Sp. 4 4 0 0 10 4 8 1, F. C. Ronse 4 2 2. Tilleur 4 2 0 2 7 3 6 2. A. S. Oostende 4 3 3. Antwerp 4 3 1 0 13 5 6 3. St Niklaas S. K. 4 3 4. Anderlecht 4 3 1 0 10 6 6 4. Dendermonde 4 2 5. F. C. Luik 4 3 1 0 12 9 6 5. A. E. C. Bergen 4 2 6. Uo. St Gillis 4 2 1 1 7 5 5 6. F. C. Brugge 4 2 7. S. C. Charleroi 4 2 1 1 8 7 5 7. F. C. Booni 4 1 8. Rac. Mechelen 4 1 1 2 10 7 4 8. Vigor Hamme 4 2 9. Racing C. B. 4 1 1 2 8 9 4 9. Rac. Gent 4 2 10. Ol. Charleroi 4 1 1 2 6 11 4 10. Ukkel Sp. 4 2 11. F. C. Mechelen 4 2 2 0 10 10 4 11. Rupel S. K. 4 2 12. Beerschot 4 1 2 1 1.1 6 3 12. C. S. Brpgge 4 1 13. Gantolse 4 0 2 2 6 8 2 13. U. S. Centre 4 0 14. Daring C. B. 4 0 3 1 3 9 1 14. Kortrijk Sp. 4 0 15. Standard C. h. 4 0 4 0 6 12 0 15. White Star 4 1 16. U. S. Doornik 4 0 4 0 0 16 0 16. F. C. Izegem 4 1 1° Afdeling A C. S. Brugge F. C. Izegem 2 A.E.C. Bergen Rupcl S. K. 2 S. Niklaas A. S. Oostende 3 Boom F. C. Vigor Hamme 2 A. V. Dendermonde Ukkel Sp. 1 Kortrijk Sp. F. C. Brugge 2- Cl. Ronse White Star U. S. Centre R. C. Gent Matchen voor Zondag a.s.: Beerschot A. C. A. A. Gantolse F. C. Luik Tilleur F. C. Berchem Sp. F. C. Mechelen Un. Doornik S. C. Anderlecht Itac. Mechelen Standard Cl. Luik 01. Charleroi Antwerp F. C. Dn. St Gillis S. C. Charleroi Daring Brussel Rac. Brussel 2- 1- RANGSCHIKKING 0 2 8 5 10 9 4 10 7 4 115 4 117 6 116 6 12 6 6 2 0 9 6 2 0 5 4 2 0 6 8 2 0 2 3 2 17 9 2 2 7 9 2 2 5 7 3 0 6 8 3 0 5 11 Matchen voor Zondag a.s.: Rupel S. K. F. C. Brugge A. S. Oostende F. C. Boom F. C. Izegem Un. Centre Rac. Gent White Star C. 8. Brugge St Niklaas S. K. L'kkel Sp. Kortrijk Sp. A. V. Dendermonde F. C. Ronse Vlg. Hamme A. E. C. Bergen Bevordering B Meulestecle St. Moeskroen F. C. Roeselare S. C. Menen Geraardsbergen Oudenaarde Eendr. Aalst Exc. St Niklaas S. K. Beveren C. S. St Joost R. C Doornik S. V. Waregem V. G. Oostende Elsene S. C. Schaarbeek St. Kortrijk RANGSCHIKKING 1—1 3—0 1—2 3—0 1—2 3—1 1—1 1—1 Matchen voor Zondag- a.s.: S. C. Menen Geraardsbergen S. V. Oudenaarde Rac. Doornik St. Moeskroen Eendr. Aalst Stade Kortrijk F. C. Meulestede Rac. Waregem F. C. Roeselare S. C. St Joost V. G. Oostende S. C. Elsene S. C. Schaarbeek Exc. St Niklaas S. K. Beveren-Waas II0 Provinciaal S. K. Roeselare Ingelmunster ultg. W. S. Lauwe A. A. Moeskroen 30 Eendr. Wervlk F. C. Tlelt 3—1 Un. Herzeeuw S. V. Wevelgem 0—2 F. C. Knokke W. S. leper 2—1 V. Oostende - Harelbeke 5—2 S. V. Blankenberge Zwevegem 30 C. S. leper F. C. Torhout 3—1 RANGSCHIKKING 1. Eendr. Aalst 4 4 0 0 15 3 8 1. S. V. Wevelgem 4 4 0 0 8 2 8 2. Rac. Doornik 4 4 0 0 13 4 8 2. S. K. Roeselare 3 3 0 0 11 1 6 3. St. Moeskroen 4 1 0 3 6 5 5 3. F. C. Knokke 4 3 1 0 13 5 6 4. Bevcren-Waas 4 2 1 1 9 4 5 4. Blankenberge 4 3 1 0 10 4 6 5. F. C. Roeselare 4 2 1 1 10 6 5 5. C. S. leper 4 3 1 0 8 4 0 6. Oudenaarde 4 2 1 1 5 3 5 6. Eendr. Wervlk 4 3 1 0 9 5 6 7. St Joost 4 2 1 1 8 6 5 7. Un. Herzeeuw 4 3 1 0 12 8 6 8. Meulestede 4 1 1 2 5 7 4 8. V/. S. Lauwe 4 2 2 0 8 6 4 9. Stade Kortrijk 4 0 1 3 4 6 3 9. V. Oostende 4 1 2 1 9 13 3 10. Schaarbeek 4 0 1 3 3 6 3 10. Ingelmunster 3 1 2 0 4 7 2 11. Geraardsbergen 4 1 2 1 9 9 3 11. Harelbeke 4 1 3 0 5 9 2 12. Waregem 4 1 2 1 5 7 3 12. A. A. Moeskroen 4 1 3 0 4 9 2 13. V. G. Oostende 4 1 2 1 6 9 3 13. F. C. Tlelt 4 1 3 0 5 10 2 14. S. C. Menen 4 1 3 0 6 11 2 14. F. C. Torhout 4 1 3 0 11 17 2 15. Exc. St Niklaas 4 0 3 1 5 12 1 15. W. S. leper 4 0 3 1 4 10 1 16. Elsene 4 0 3 1 3 14 1 16. Zwevegem 4 0 4 0 0 u 0 Matchen voor Zondag a.s.: S. V. Wevelgem S. K. Roeselare Zwevegem Sp. W. S. Lauwe F. C. Tielt S. V. Blankenberge Ol. Ingelmunster V. Oostende A. A. Moeskroen F. C. Knokke F. C. Torhout W. S. leper C. S. leper - Eendr. Wervlk Rac. Harelbeke Un. Herzeeuw 11° Gewestelijk A S. V. Veurne D. Blankenberge 11 Den Haan Rac. De Panne 52 F. C. Sijsele W. S. Oudenburg 62 S. K. Torhout Con. Brugge 33 E. G. Gistel G. S. Mlddelkerke 3—2 S. V. Nieuwpoort F. C. Helst 0—3 S. K. Steenbrugge S. V. Bredene 52 V. V Koksljde S. K. St Kruis 2—6 RANGSCHIKKING 1. Steenbrugge S. V. Veurne Rac. De Panne St Kruis Nieuwpoort F. C. Sijsele F. C. Helst E. G. Gistel V. V. Koksljde Den Haan Oudenburg Mlddelkerke Con. Brugge Bredene S. K. Torhout Matchen voor Zondag a.s.: Conc. Brugge S. V. Veurne S. V. Bredene S. K. Den Haan W. S. Oudenburg Steenbrugge Dar. Blankenberge Nieuwpoort Rac. De Panne E. G. Gistel S. K. st-Kruls G. S. Mlddelkerke V. V. Koksljde F. C. Sijsele E'. C. Helst S. K. Torhout II0 Gewestelijk B F. C. Wakken Winkel Sp. 2—2 Dentergem V. C. Ardoole 5—1 Oostrozebeke Meulebeke 30 Lichtervelde Moorslede 21 Beselare Vlamertinge 15 Ol. Ledegem Houthulst 2—1 M. Si Ingelmunster Moorsele 14 S. Joris Sp. V. P. Gits 1—3 RANGSCHIKKING 4 4 0 0 21 4 8 1. Vlamertinge 4 3 0 1 11 2 7 1. Aalbeke Sp. 4 4 0 0 14 1 8 4 3 0 1 16 2 7 2. St Elool Sp. 4 3 0 1 13 8 7 2. F. C. Otegem 4 3 1 0 14 6 6 4 2 0 2 0 6 6 3. Lichtervelde 4 3 1 0 9 5 6 3. Kuurne Sp. 4 3 1 0 13 7 6 4 3 1 0 13 10 6 4. Oostrozebeke 4 2 1 1 8 5 5 4. S. V. Kortrijk 4 3 1 0 15 10 6 4 2 1 1 9 8 5 5. Ol. Ledegem 6. F. C. Wakken 4 1 0 3 5 4 5 5. B. S. Avelgem 4 2 0 2 8 5 6 4 2 2 0 8 6 4 4 2 1 1 10 9 5 6. Hulste Sp. 4 2 1 1 11 8 5 4 2 2 0 14 14 4 7. Moorslede 4 2 2 0 8 6 4 7. Toek. Menen 4 2 1 1 11 8 5 4 2 2 0 7 9 4 8. Houthulst 4 2 2 0 14 9 4 8. Dottenijs Sp, 4 2 1 1 6 6 5 4 2 2 0 16 4 9. Moorsele 4 2 2 0 10 9 4 9. Deerlijk Sp. 3 2 1 0 6 4 4 3 1 1 1 10 13 3 10. V. P. Gits 4 2 2 0 4 7 4 10. F. C. Luingne 4 2 2 0 13 9 4 4 1 2 1 9 .12 3 11. Dentergem 4 1 2 1 9 9 3 11. S. K. Avelgem 4 2 2 0 6 7 4 3 1 2 0 8 10 2 12. Meulebeke 3 1 1 1 5 6 3 12. F. C. Poperinge 3 1 2 0 8 10 2 4 1 3 0 5 10 2 13. V. C. Ardoole 4 0 2 2 6 13 2 13. S. C. Le Blzet 4 0 3 1 3 12 1 4 0 2 2 11 13 2 14. Ingelmunster 4 1 3 0 5 9 2 14. Rac. Waregem 4 0 4 0 5 18 0 4 0 3 1 10 17 1 15. Beselare 4 0 3 1 2 11 1 15. F. C. Komen 4 0 4 0 3 11 0 4 0 3 1 6 15 6 16. St Joris 3 0 3 0 3 10 0 16. S. V. Vichte 4 0 4 0 0 14 0 Matchen voor Zondag; a.s.: S. V. Moorslede F'. C. W*akken S. V. Moorsele V. V. Dentergem F. C, Meulebeke Mol. Ingelmunster St-Elools Sp. Ol. Ledegem V. C. Ardoole Eendr. Beselare V. P. Gits S. K. Vlamertinge St Joris Sp S. C. Oostrozebeke w. s. Houthulst F. c. Lichtervelde II0 Gewestelijk C S. V. Vichte Hulste Sp. 0—2 S. K. Avelgem F. C. Lulngne 31 Toek. Menen F. C. Komen 5—1 S. C. Le Bizet B. S. Avelgem 2—2 Deerlijk Sp. Aalbeke Sp. 13 F. C. Poperinge S. V. Kortrijk 5—3 Rac. Waregem Kuurne Sp. 03 Dottenijs Sp. F. C. Otegem 10 RANGSCHIKKING Matchen voor Zondag a.s.: B. S. Avelgem S. V. Vichte Kuurne Sp. S. K. Avelgem F. C. Komen Rac. Waregem Hulste Sp. F. C. Poperinge F. C. Lulngne Deerlijk Sp. F. c. Otegem Aalbeke Sp. Dottenijs Sp. Toek. Menen 3. V, Kortrtik s. C. Lc P'—4 Eendr. Watou W. 8. 1_ Brlelen Sp. S. K. ElverdW Dadlzele Sp. S. K. Geluw! F. C. Woesten J. A. WM», S. C. Zonnebeke B. 6. Popd1, III0 Speciaal A O. S, Mlddelkerke - R. C, W 8. V. Nieuwpoort W, S. Oud' S. K. Den Haan - C. 8. Hermes Oostende S. V. Bre» E. O. Gistel 8. V. Veurne S. K. Voorwaarts V. V, Kol» III* Speciaal D W. S. leper B. 8. Popertof F. C. Woesten F. C. Kon#,,; Eendr. Wervtk - 8- K. Vbot® Eendr. Beselare W. S. Hou'1, F. C. Poperinge C. S. leper III* Speciaal E V. C. Ardoole Mol. Inwl»»ï S. V. Pittem Ol. Ingelmu»' Tlelt Sp. S. V. Rumbeke S. C. Oostrozebeke F. C. V. V. Dentergem V. 0. AJSi F. O. Wakken - F. C. Me« Dosko Beveren S* K. III0 Speciaal G S. V. Kortrijk S. V. Mooi* F. C. izegem St Elool» SP' Ol. Ledegem - K™™ Dadlzele Sp. —_Kv moo^'V N. S. Heule r; V"*" fitade Kortrijk

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1951 | | pagina 8