Voetbalpraatje Meubels BOONE 16 Losse Sportkroniek Kosteloze Boksnieuws )nze kosteloze Pronostiekpnijskamp Dhr Lucieri Boudry uit Reningelst winnaar der heenronde IjJitslagen en Rangschikkingen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 23=12=51 Matchen voor 30=12=51 NA DE 15* COMPETITIEZONDAG Beter en goedkoper KERSTVOETBAL Matchen 30-12-51 UITSLAG V. P. 15 JAECKX ALF0NS (3) BERQUIN SUZANNE ST0RME JOZEF (O Rangschikking na V. P. 15 HET WEKELIJKS NIEUWS» Zaterdag 29 Dec. 1951. Bladz. 12. De laatste voetbal-Zondag der heenronde heeft ntet de grote verrassingen gebracht. Toch kwam er een derde manzich onverwachts in het prljzendebat mengen in de persoon van dhr Dael Guldo uit leper, die met het veroveren van 10 punten zicli tweede-gelijk kwam plaatsen en dus in extremis een schone prijs kwam wegkapen. Hier volgen dus de prijswinnaars met de door hen gewonnen prijs: 1* Prijs: EEN RADIO, wordt gewonnen door de heer BOUDRY Lucien, uit Reningelst, met 105 punten. 2' en 3' Prijs: EEN CHRONOMETER-UURWERK en EEN ELECTRISCH SCHEERAPPARAAT, worden ge wonnen door de hh. BOEVE Jozef, uit Vcurne en DAEL Guldo, uit leper, met 96 punten. Daar beide concurrenten op gelijke hoogte eindigden, zal hun bulletijn van toekomende week over het toe kennen van de prijs beslissen. Het is wel te ver staan dat wie het hoogst aantal punten behaalt met zijn prijswinnend bulletijn, de tweede prijs in ontvangst krijgt. 4* Prijs: EEN WATERMAN «-VULPEN en PORTE-MINE, wordt gewonnen door dhr BERKE1N Noël, uit Roeselare. Aan onze overwinnaars, hartelijk proficiat en aan al onze trouwe pronostiekers goede moed voor de terugronde. IE B.W.B. SELECTIONNEERDE In het kader van de maatregelen ie genomen werden om onze me nsport op niewwe banen te leiden, erden 62 renners aangeduid die e verplichting zullen hebben aan t zetten in de klassieke Belgische >égritten: de Ronde van Vlaande- vi, Parijs-Brussel, Luik-Bastena- en-Luik, de Ronde van België en et Nationaal Kampioenschap. Zij uilen ook in het buitenland mogen ptreden, samen met deze die een ontract hebben met een buiten- inds rijwielhuis en deze die zich i de voorjaarklassiekers zullen ebben onderscheiden, op voorwaar- e dat zij vóór 15 Juni aan niet '.eer dan één koers in open omloop er week deelnemen. Deze 62 ren- ers zijn: Anthonis, Baeyens, Blomme, Bo- aerts, Braeckeveld, BreuerBuyl, uysse M:, Caupain, G. Claes, lose, Couvreur, Debaere, Declerck Decock, Decorte, De Feyter, De- ■aevelyn, Deman L., Demulder, 'epoorter Lucien, Derycke G., De yck Desmet Roger, Dubuisson, vens, Gyselinck, Hendrickx M., iermie, Impanis, Jobé, Jonckhee- Keteleer Kint, MaeXbrancke, ',athys, MolinMommerency A., ■ckers, Ollivier, Oreel, Peetere E., eiremansRamon, Rosseel, Salem- \er, Schotte. Serin, Sterckx E., lerckx Fr., Thoma, Van Brabant Van der Stockt, Van Dormael, pn Kerckhoven, Van Roosbroeck, jan Stayen, Van Steenbergen, Van eenkiste, Verhaert, Verschueren larcel, Walschot. •Het zou natuurlijk geen B.W.B.- aatregel zijn, moest deze lijst niet itbaar zijn voor veranderingen. Hj vragen ons bijvoorbeeld on- iddellijk af waarom Maur. Neyt, n onzer beloftevolste jongeren, et onder de geselectionneerden t >orkovit Ook niet Alois De. Her- j igli is dit hetzelfde geval. En is eorges Van Brabant ook de se- ctie niet waard? Naar ons in- ens toch minstens evenveel als n Breuer, een Close en andere ,'itt» der Stockt's? Maar ia, er moe- :|n toch een deel Waaltjes inzitten. iSCHULTE ZAL STAYEREN i \Dat Schulte een zeer groot ren- \r was en nog is zal zeker niemand ut gaan betwijfelen. Onze blonde i porderbuur was zo wat in alle Aecialiteiten thuis en... uitblinker. l.fpe dikwijls werd hij reeds kam- op de weg van zijn land? i ''on hij niet de Ronde van Hol- '■.nd? Was hij geen geducht kri- fiumrenner, een allerbest ploeg- i i perser en een formidabel zesda- inrenner, zonder van hem te ge- I1 agen als achtervolger, achter-dan- >\.:m-specialist, enz.? Welnu diezelf- Schulte zal thans op 36-jarige (leftijd (1-7-1916) achter de ron» iknde dingens» beginnen rijden. keds in 1942 is hij er eens aan '.gonnen. Een meevaller werd het 1 ;|èn zekér niet en lang heeft die y'},vlieging niet geduurd. Schulte, JIj.'e toen op zijn hoogtepunt stond, I itd gewis toen de ambitie niet en S lust d\ lust die er van doen was om b'ph in de Specialiteit helemaal in •J rijden. Hij had anders meer dan frk genoeg en verdiende een flin- I f stuiver. \.Met het teloorgaan van de zo- i U ervelodrooms ziet de pistier zich C'ifdurende ettelijke maanden tot jfrkloosheid gedoemd Anderzijds 'kt Duitsland met. zijn open wie- rbanen waaroo de aldaar volks- liefde staycrij ren ongehoorde .Spet kentOok Schulte heeft aan 'p» verlokking niet kunnen weer- ifian. Of hij in zijn najaarsdagen renner, nog in staat zal zijn J77. grote rol in deze specialiteit te i 'lfelen, is een andere vraag Dit alles neemt echter niet wen ;it Gerrit deze en toekomende c\nter ophieuw in de vloegkoersen zesdanen zal te vinden zijn met i jt.ers als maat. Want hij is ver- (ijpndig genoeg om niet alles op jjn pijl te zetten. ,i ('RONDE VAN FRANKRIJK- j,'j SELECTIES i'jiZIcf moet zijn dat het leider- 11 |lftop van een ploeg uit de Tour !!(le?t sinecuurtie is. Zo zien Wij .'jit Jean Bidot, verleden jaar enig ','itans selectieheer en ploegleider. ook de brui aan geeft. De eer ;:;jlijft echter in de familie, vermits hSrt broeder Marcel, eveneens een '{.y.kend oud-renner, de taak heeft .liergenomen. Marcel is niet bij de [tkken gaan zitten. Zijn eerste ak was het aanduiden der ren- j >rs, die het geraamte van de yoeg zullen uitmaken. Zo werden t'eds aangeduid: Louison Bobet, Merre Barbotin, Raphael Geminid- 11J', Nello Lauredi en Lucien Laza- !i| dès, jli Hij heeft daarmede goed werk ■yirncht. Bedoelde renners weten ifin nu af reeds dat zij vaste ver- i ckhers zijn en kunnen hun sei- \\\>en er naar regelen. Alle vijf heb- \>\n bewezen knappe ronderenners te zijn en wij mogen zeggen dat de Franse ploeg op een goede leest geschoeid zit. Bij ons is het een heel andere zaak. Waar onze Zuiderburen reeds effectief werk verrichtten, wordt er bij ons nog gepalaberd wie er de selectie zal doen. Zoals bekend, werd beslist de selectiecommissie tot 5 man te herleiden. Vooraleer men hiertoe besloot heeft het heel wat jaren geduurd. De ontgooche lingen der laatste jaren waren evénwel van doorslaggevende aard. Wie wordt nu dit vijfmanschap? Persstemmen drukten de mening uit dat er wel vijf oud-renners zou den kunnen aangeduid worden. Reeds werden de namen van Sil- veer Maes, Vissers, Mason en Jan Aert vooruitgezet. Thans blijkt er evenwel niets van aan te zijn en blijkt dat er onder volgende B.W.B.-personalitei ten tal worden aangeduid: Arnold Standaert, Georges Vande Kerch- hove, Charles Plette, Achiel Van Gooien, Jan Wauters en Fernand Paul. waar de vier eerstgenoemde reeds certitudes* zouden zijn zul len de andere twee het onder el kaar moeten uitvechten. Wel zou het oordeel van enkele oudrrenners worden gevraagd. SCHILS EN COPPI Fenomeen Coppi heeft dus een bezoek gebracht aan zijn npoulainn Jef Schils, uit Miskom. Sommige dagbladen hebben van dit bezoek verslagen en nog verslagen ge bracht, foto's in excluciviteit en andere, kortom het is een hele gebeurtenis geworden. Natuurlijk, Coppi komt niet iedere maand naar België om er een week-end door te brengen. Het feit echter dat Schils met de helft van het succes is gaan lopen, vergt och wel enigszins stof tot nadenken. Wij ook vinden in Schils een zeer grote belofte als wegrenner en wij juichen zijn kun de volgraag toe, maar laten wij echter niet overdrijven, In dit op zicht kunnen wij wel enigszins bij Coppi te rade gaan die op een sportavond welk renner die in België is, wordt wel niet van de ene sportavond naar de andere ge sleept, en ook Coppi ontsnapte niet aan de regel onomwonden zijn gedacht zegde over zijn vriend Schils. Wat zegde Fausto? Dat Schils een zeer beloftevol renner is. meer klassieker dan rondeman, dat het er vooral op aan komt zijn stiel ter harte te nemen, dat het onverantwoordelijk zou zijn hem zonder voorbereiding in een grote ronde te slepen. Als wij dit alles goed voor hebben, dan komt het er op neer dat Schils wel een grote belofte is, maar nog een groot ren ner moet worden. Dat is ten minste klare taal. Ho pen wij dat Schils zelf en zijn om geving er de nodige lessen magen uit halen. DE KATTEKOERS Deze wedstrijd voor liefhebbers (Gent-Brugge-leper) is een kind van de Ieperse Wielerclub. Een zeer schone wedstrijd is deze openings- I koers zeker steeds geweest, wij mo- gen zelfs zeggen, de schoonste voor- jaarklassieke'rs voor onze liefheb- bers. Ieder jaar kregen zij ten an- dere in de lakensiad steeds een schone overwinnaar na een felbe- j twiste wedstrijd. I Na de zege van Dré Noyelle van I verleden jaar, lieten wij in deze kolommen onze mening kennen aangaande de wegwijzer. In acht genomen dat er steeds een rekord- aantal vertrekkers aan de start ko men. hadden wij voorop gezet, ten- einde de ware strijd eerder dan in j de laatste 20 kilometer te doen los- barsten en om aan de liefhebbers uit het Ieperse wat meer te geven dan één doortocht, dat de inrich ters er misschien wel zouden aan doen, uit Gent onmiddellijk naar leper over te steken en er een vaar ronden te doen met inschakeling der Westvlaamse bergen Wij vernemen thans dat de in richters reeds halvelings beslist, zijn dit jaar wijzigingen aan de omloop aan te brengen en wel in die zin zoals wij hadden voorop gesteld Wij kunnen dan ook niet anders dan hun besluit volmondig toe te juichen. Hun koers zal er zeker aan sportieve waarde bii winnen. Volgende wegwijzer zou thans voor zien worden: Gent, Deinze, Kortrijk, Menen leper; verders: Klijtte, Rode en Zwarte Berg, Westouter. Renin gelst. Klijtte. Kemmel, Nieuwker- lce, Wulverqem, Mesen, Wiitschate, leper (2 maal). De afstand zot on geveer 165 km. bedragen. WAT MET ONZE VELDRITTEN? Totnogtoe hebben wij reeds zeven veldritt.én in ons land achter de rug. Van deze zeven zijn er zes naar Van Kerrebroeck gegaan, ter wijl Michel Decroix de zevende palm naar huis heeft medegeiw- men. Dat Van Kerrebroeck ze niet Zie vervolg hiernevens BERCHEM EN OLYMPIC VERLIEZEN. F. C. LUIK OP KOP, GEVOLGD DOOR UNION, IN ERE-KLASSE. Gantolse lag in genendele onder bij de kampioenen. Integendeel, qua technisch en oogstrelend spel waren zij de baas. maar de tik-tak bracht niet de gewenste besluitvaar digheid mede. Anderlecht bij wie Soetewey naar de midvoorplaats was ..verhuisd, plaatste Mermans als bin nenspelen Een kopbal van deze en een solo-ren van Decorte brachten evenveel doelpunten op. Berchem zonder Bert Dehert miste weer al eens alles aan besluitvaar digheid. Een fel ln vooruitgang zlln- de Racing, 2/3 van de match gedo mineerd, hield echter het hoofd koel en langs de buitenspelers en Vous- sure waren hun tegenaanvallen steeds zeer gevaarlijk, Een corner werd door Bertrand met het hoofd omgezet en bracht de volle Inzet op. P. C. Luik veroverde de zege op Daring maar veel glans was er niet aan verbonden. De Brusselaars speel den immers gans de partij door flink mede, maar verloren reeds voor de rust dbor kwetsuur ln Longfils een hunner beste acteurs. Zonder dezes uitvallen hadden de huidige leiders het een heel beetje lastiger gekregen. De Doornik-verdediging acteerde oor de rust uiterst snel voor de rust uiterst snel en door tastend en wist de poos met blanke stand ln te gaan. Toen begon Cop- pens eens voorgoed te spelen zoals hij het alleen kan en Robin mocht zich viermaal omdraaien. In de stad van de zeven-toren-kathe-'caal was Coppens eens werkelijk op zijn best. Tllleur werd eens te meer 2 pun ten rijker, maar de zege op Antwerp Is ongetwijfeld meer dan onrecht vaardig. De havenjongens gaven een veel hoogstaander en technisch ster ker spel te zien maar hadden heel wat onkans ln het besluiten. Tllleur trok eens te meer zijn muurop en liet niets door. Blnet lukte oen doelpunt en gaf daarmede zijn ploeg de zege. Welk gevaar een goed gegeven cor ner verwekken kan, blijkt uit de match Mechelen-Ql- Charleroi. De F. C.-ers doelden tweemaal op feil loos Ingezonden hoekschop van Lem- berechts, daar waar ze anders, spijt veldoverwlcht, de goede richting niet hadden gevonden. Bert Decleyn speel de een bewonderenswaardige partij. Racing Mechelen gaf veel oogstre- lender voetbal te zien dan Union, dat echter met directer spel veel gevaar lijker was en ook meer doelpunten scoorde. Midvoor Laureyns was zeer oppor tunistisch, terwijl doelman Decorte weer eens een knappe partij tussen de palen vertolkte. S. C. Charleroi speelde een zeer goede partij voetbal en Standard, werkelijk zwak, kwam er nooit bij te pas. Thlrlfays stelde zich nu eens zeer gevaarlijk aan en gaf flitsen van zijn vroegere klasse te zien. De for- faitscoor werd bereikt, terwijl Van Dormael twee strafschoppen ongena dig blnnenlapte CLUB BRUGGE EN BOOM GEKLOPT IN EERSTE KLASSE A. S. K. ROESELARE TWEE PUNTEN VOOROP. CERCLE IEPER TE BLANKENBERGE IN BEDWANG GEHOUDEN IN 2PROVINCIAAL. Declerck Germain, Kortrijk Sport, en Van Stenlandt bij St Niklaas, de den hun heroptreden. Belde speelden een knappe partij. Kortrijk Sport liep tot 0-2 uit, maar de thuisploeg kende een formidabele retourdie de volle Inzet opbracht. Centre moeet de belde puntjes aan het bezoekende Bergen laten. De be zoekers hadden hun shoes rechts aangebonden en sohoten uit alle standen naar doel. De zege ls dan ook naar de meest verdienstelijke ploeg gegaan. Midvoor Aelvoete die naam klinkt meer Vlaams dan Waals schoot driemaal roos. Weinig moois bracht de partij A. S. Oostende - Vigor Hamme. De bezoe kers verdedigden zich zeer knap, maar moesten ln de tweede helft het meesterschap der leiders aanvaarden. Geuns scoorde tweemaal en Sanders deed er eentje bij, wijl de bezoekers slechts éénmaal doelman Pyncket ln gebreke konden nemen. Dendermonde had pech, toen Ver- helst aan het half uur wegviel, maar deed beter dan zich verdedigen. Ize- gem kon de kans niet helemaal waar nemen en moest de halve Inzet zien verhulzen. Blnnenspelers Deprez en Callens en de verdediging waren ln een beste dag. Boom moest voor eigen volk, bij gebrek aan beshiitvaardlgheid, de volle Inzet aan Club Ronse laten. De verdediging der thuisploeg mag zijn forwardsen niet al te streng laken, vermits het enig doel van Ronse op een flagrante flater der Boomse backs ter wereld kwam. Cercle Brugge mag een kaarsje op steken voor back Slabblnck, die niet alleen de Ukkelse voorlljn lamlegde, maar" op vrije schop nog het enig doelpunt der partij aantekende. Wei nig hoogstaande match van weers zijden. Ook Racing Gent kreeg het niet onder de markt met het bezoekende Rupel. De belde verdedigingen waren meestal de voorlljnen baas en men moest het laatste gedeelte van de match afwachten om doelpunten te zien scoren. Ten slotte won Racing nipt, dank zij Erroelen. Back Delporte was bij F. C. Brugge weeral eens het verliespunt. Hoe zijn maat Blancke zich ook weerde en volledig Dlmanche schaakmat zette, Vandenbossche was Delporte steeds te vlug af en daarmede ls het ver lorengaan van belde punten ook uit gelegd. In de voorlljn schoot Van Pottelberghe ook nog erbarmelijk slecht en was Maeljn veruit de beste. V. G. OOSTENDE ZWAAR GEKLOPT EN DOORNIK IN BEDWANG GEHOUDEN IN OVERGANGSKLASSE B. Oudenaarde - St Niklaas bracht al te ruw spel en de scheidsrechter had alle moeite om meester te blijven. Zo kreeg Oudenaarde het winnend doel punt uit een strafschop, na een ge lijk opgaande partij. S. K. Beveren wist op het veld van Stade Moeskroen tweemaal uit te lo pen, maar de grensjongens hervatten zich helemaal na de rust en wonnen ten slotte afgetekend en verdiend. Verdediger Loodts en Derouf waren veruit de besten van de 22 acteurs. Menen begon heel goed, maar kon BIJ DE POPERINGE Tel. 200. KOMPTANT KREDIET (c.2499) alle zeven heeft gewonnen ligt aan het feit dat er twee veldritten op dezelfde dag werden betwist. Wij kunnen nu twee dingen daar uit besluiten. Ofwel de lofbazuin gaan blazen voor onze beste veldrit- specialist, ofwel even gaan naden ken hoe triestig het staat met onze cyclo-crossers en crossbeoefenaars. Feitelijk is het dit jaar nog triesti- ger gesteld dan voorgaand seizoen, want dan kregen wij nog steeds een vinnige kamp tussen de huidige vaandeldrager en Van der Meirsch. terwijl Decroix als derde man, wel eens zijn. rol speelde. Van der Meirsch stak dit seizoen helemaal uit forme van wal. Sindsdien komt hij langzaam maar zeker stilaan op dreef, maar intussen is reeds een gans deel van het veldritse'zoen voorbij en zal het nog wel enkele weken duren eer hij opnieuw daar is zoals het hoort. Inmiddels gaat Van Kerrebroeck ongestoord zijn gang. Michel De croix is, zo de Fransman Rigaud niet van de partii is, onze eeuwige tweede. Wat na hev\. komt getuigt niet meer van de grote klasse Waar is de tijd toen onze goede beroepsrenners in de winterperiode aan het crossen gingen. Wij duiken aan de tijd van een Demuvsere een Silveer Maes e. a. die ook op internationaal gebied onze kansen konden verdedigen samen met. de echte specialisten als Vermassen en konsoorten? Thans moeten wij echter lijd zaam tcezien hoe onze Zuiderbu ren steeds maar hun meesterschap gaan verscherpen. Wij magen ons dan ook af wat wij in het komen de internationaal veldrilkamvioen- schap zullen kunnen presteren, al dient evenwel gezegd dat Van Ker rebroeck thans een forme kent die zelfs voor de beste buitenlanders gevaarlijk moet zijn. achteraf het uitvallen van Stade Kortrijks stopper Parmentler niet be nutten. Toen de stand 2-1 stond, kwamen de grensjongens volop in zwier, maar zouden het Kortrijkse heiligdom niet meer schenden. Bij Stade was doelman Valcke en bij Me nen midvoor Verbanck de vedetten. Met een doelscbutter ln de voor lljn was Geraardebergen tegen de leiders uit Doornik de twee punten rijker geworden. De leiders ontgoo chelden fel, terwijl de gastheren een doelpunt afgekeurd zagen en een rechtmatige strafschop ln hun voor deel onbestraft bleef. Onkans was er wel mede gemoeid, toen Baert, stopper van Club Roese lare, een achterwaartse pas ln eigen doel verwerkte. Schaarbeek was wel de baas geweest, doch deze tegenslag ontnam de Rodenbachers een deel van het nodige moreel. Slechts tij dens het laatste kwartuur kon de thuleploeg de zege vastleggen. S. V. Waregem speelde tegen El- sene een gans ontgoochelende partij. Elsene toonde zich een veel beter voetballend elftal en dreef dan ook de cijfers regelmatig, maar zeker, op. Meulestede verloor zijn stopper we gens kwetsuur en zag een speler van het veld verwezen. Deze numerieke minderheid belette niet dat St Joost vijf doelpunten moest incasseren, na een partij, waarin wrijvingen en In cidenten niet uit de lucht waren. V. G. Oostende werd warempel door E. Aalst overspeeld. Karei Voogt her vond zijn tweede Jeugd en speelde zoals voor Jaren terug. Bulten het eerste halfuur was Aalst steeds 'in de aanval en de V. G.-men vonden nooit de gepaste tegenzet. De 4-0 scoor is voor de strandjongens beslist een af straffing. ZAL VOLLEDIG GENEZEN Sedert Berten Ramon voor spe ciale behandeling naar een Brus selse kliniek werd overgebracht, is er reeds een hele kentering ten gunste in zijn toestand getreden De behandelende specialisten zijn ten zeerste tevreden en stellen reeds een volledig herstel in het vooruitzicht voor de maanden Juni- Juli. Het rechterbeen is reeds flink beweegbaar, terwijl de bovenste le dematen ongeveer normaal func- tionneren. De normale groei is her steld, zelfs daar waar spieren wer den weggenomen. Tegen Nieuwjaar zal hij normaal kunnen liggen (rug, buik en zijde) en een drietal we ken later zal hij reeds met een rol- wagentje in open lucht kunnen ko men. Voorzien wordt dat hij tegen begin Maart reeds met krukken zal kunnen gaan en dat hij na een overgangsperiode van gaan met twee en één stok tegen half 1952 zo goed als hersteld zal zijn. Óf Berten als renner ooit zijn, ziuare val te boven zal komen is' een andere vraag. Hoe graag wij ook het tegenovergestelde zouden zien, toch menen wij dat hij als Icoureurin onze koersen niet meer zal te zien zijn. Na een zeer spannende partij, waarin belde ploegen om beurten ln de aanval waren, deelden Blanken- berge en Cercle leper de punten, leper opende de scoor op corner, ter wijl de lokalen gelijkstelden, op fla ter der verdediging. Carpels gaf zijn ploeg opnieuw voorsprong, maar nog voor de rust stelde Dewulf gelijk. Hiermede was ook de eindstand be reikt. W. S. leper stelde 2 nieuwe ele menten ln lijn, nl. Truant en Dheere en had zeker één punt kunnen ver overen tegen Moeski'ocn, dat even wel veel rapper op de bal was en tot 0-3 uitliep. De Ieperse reactie was geweldig, maar bracht toch niet meer dan 2 doelpunten op. Herzeeuw, home-ploeg bij uitstek heeft ook aan Knokke geen kans gelaten. Aanvankelijk verliep alles zeer verdeeld, maar toen schoot Bru- neel uit zijn krammen en de kust- Jongens waren er aan voor de volle rekening. Te Harelbeke startte Tlelt op wei nig overtuigende wijze, vermits van meet af'aan al te veel aan defensief werk werd gedacht. 60 min. werd er volgehouden, maar dan vond Ha relbeke de weg der netten. Langs Soetaert en Deslmnelaere werd de verdiende 2-0 stand bereikt. Eens te meer ls gebleken welk een troef Van Colllle nog steeds ls voor de leiders van S. K. Roeselare. HIJ lukte zijn hat-trlck en legde aldus een zege vast, die door het uitvallen van Ray Goethals nog heel proble matisch was. Lauwe, zeer vlug op de bal, gaf zich zo maar niet zonder knap verweer verloren. Wervlk behaalde een afgetekende 4-1 zege op Voorwaarts Oostende. Reeds aan min. 4 schoot Dewulf raak en Plllaert kreeg gelegenheid 2 straf schoppen om te zetten. Een tegen- punt werd door De Becker met be taald antwoord bediend. De zege ls meer dan verdiend, maar toch een tikje al te uitgesproken. Zwevegem verrastte ln aangena me zin, door met 0-3 cijfers tegen Torhout te verliezen. De lokale ver dediger Herreboudt stak de bezoe kers een handje toe, door tweemaal onhandig op zijn doelwachter terug te spelen, waaruit evenwel doelpun ten ter wereld kwamen. S. V. Wevelgem kreeg aan Ingel- munster geen gemakkelijk hapje. De bezoekers verdedigden zich knap en om beurten trokken zij ten aanval. De lokale forwardsen waren echter beter bij sahot en zorgden dat de ganse Inzet ln de vlasstad bleef. Pronostiekprijskamp Hat hieronderstaande bulletijn, Invullen, jltknlppen in Insturen OVER GANS DE LIJN NORMALE UITSLAGEN IN 2" KLASSE A. Ook Concordia heeft aan de zege- mars van de leiders uit Blankenberge niet kunnen tornen. Voor de citroen tjes was de thuisploeg de gelijke, maar na de herneming kwamen de Daringmen met effectief spel voor de dag en de puntjes verhuisden naar de grensstad. De Panne kreeg aan Mlddelkerke geen moeilijk tegenstrever. Waar de doelman der thuisploeg nog vrij on zeker optrad, werden zopder moeite dubbele cijfers bereikt. Op misver stand der bezoekende verdediging, werd toch de eer gered. S. K. Torhout bracht twee reser- ven ln lijn, maar deze gelukten er ln de titularissen te doen vergeten. Hoe Gistel ln het laatste halfuur ook meer kordaat ging medespelen ea zelfs afgetekend aan bod kwam. de bereikte stand zou niet meer ver anderen. Helst had alle troeven ln handen om de volle Inzet thuis te houden tegen Oudenburg, maar zag een doel punt van Naert afgekeurd, terwijl de bezoekende doelman een goedge- rlchte strafschop er uit hield. Een mooie partij te Veurne. waar Den Haan te gast was. De thuisploeg behaalde een verdiende zege. Becu was zeer opportunistisch en scoorde tweemaal. Cogghe en Breynaert zorg den voor het viertal, terwijl een der tegenpunten voortkwam uit slecht ontzetten van doelman Estlenne. Aan de rust, die met 1-1 stand In trad, liet niets voorzien dat Bredene met afgetekende einduitslag zou In gemaakt worden door St Kruis. Met de rust kwam de bezoekende scoor- machine in werking en de doelpun ten volgden met de regelmaat van een uurwerk. Steenbrugge blijft als een egel op ae rug der leiders plakken en Kok- sljde, dat de laatste matchen toch goed presteerde, kreeg het half dozijn doelpunten te slikken. Van de strand jongens hadden wij toch een heel wat degelijker verweer verwacht. SIJsele mag terecht fler gaan op de knappe zege tegen S. V. Nleuwpoort verwezenlijkt. De haringmannen pa ren goede aan slechte dagen en speel den ook nu heel wat minder goed dan zij ln werkelijkheid vermogen. NOGMAALS VERLIESCIJFERS VOOR VLAMER- TINGE. HOUTHULST OP HET GOEDE PAD IN 2" KLASSE B. De match Houthulst - Meulebeke werd ontsierd door het ongeluk aan Deprez overkomen, waarbij deze spe ler het sleutelbeen brak bij een val partij. Uit hun numerieke meerder heid wisten de Woudsporters baat te trekken. Toen de stand 1-1 stond, trokken de bezoekers zich op ver dediging terug, maar hun muur werd toch eenmaal doorbroken. Molen Sport speelde bijna voort durend ln meerderheid en moest toch een puntje aan St Joris afstaan. Het missen van een strafschop en een flater van eigen doelman zijn daar wel voor iets tussen. Al met al kre gen de bezoekers toch veel meer dan zij verdienden. Moorsele heeft aan Gits niet veel kans gelaten. De veldmeerderheld werd door doelpunten besloten en vooral Delfortery, die er eventjes vier voor zijn rekening nam, stelde zich in vedette. Glts ls bepaald uit de goede richting. Beselare schijnt alle ambitie te hebben verloren en er werd weinig overtuigend gespeeld. Llchtervelde nam de gelegenheid te baat om het doelgemlddelde even op te frissen en een half dozijn doelpunten ln de muit der bezoekers te plaatsen. Ledegem verdedigde zich bij Oost- rozebeke zoals het hoorde, maar moest evenwel voor het technisch beter spel der leiders de duimen leg gen. Bij deze waren Gaby en Paepe, die elk een doelpunt lukten, de beste aanvallers. Moorslede had aan Winkel Sport geen katje om zonder handschoenen aan te pakken. Als de rust met 0-1 scoor intrad, was dit wel verdiend. De herneming bracht evenwel veld- voordeel aan de thuisploeg, die twee maal een voltreffer lukte en boven dien nog een strafschop miste. Vlamertlnge bijt momenteel een kwade periode door. De nederlaag voor eigen volk, tegen Ardooie opge lopen, ls weliswaar nipt, maar ge tuigt toch dat de formelijn een da lende curve toont. Bij Ardooie ls dit Juist andersom. Na Moorslede moest ook Vlamertlnge hiervan de ervaring opdoen. KUURNE VERSLAAT OTEGEM EN LE BIZET BE HAALT EEN AFGETEKENDE ZEGE OP DEERLIJK IN 2" KLASSE C. Waregem veroverde zijn tweede puntje door een verdiend gelijk spel tegen Dottenljs. De thuisploeg liet zich niet intimideren door de be faamde bezoekers, die slechts naar het einde toe, en op ontsnapping, de draw konden bewerkstelligen. Vlchte en S. K. Avelgem toonden zich twee ploegen zonder voorlljn. Dat de bezoekers de volle Inzet haal den met één doelpuntje, was eerder aan een gelukkig toeval te wijten. Een schot op de doelpaal zag de bal terug ln het veld komen, maar de fluitenler kende doelpunt toe. Eindelijk kende Kortrijk nog eens de genoegens der zege. Komen vocht nochtans voor wat het waard was, maar de thuisploeg was toch een ietsje sterker, vooral naar het einde toe, toen een 2-2 stand in 4-2 cijfers werd omgetoverd. Poperinge moest twee spelers ver vangen. De verdediging was hiermede uit de haak en het soms al te forsige Menen zou het zonder die opgedron gen wijzigingen heel wat moeilijker hebben gehad. De hoofdkamp der reeks, tussen Kuurne en Otegem, bracht een span nende en faire partij. Kuurne. dat voor eigen publiek optrad, opende de scoor, maar de bezoekers reageerden onmiddellijk. Op strafschop en langs Coussens liep Kuurne nog uit voor de rust. De stand zou verder niet meer veranderen. Verdiende lokale zege tegen een faire bezoekende ploeg. Ook Deerlijk zal wel niet verwacht hebben van tegen Le Blzet op zulk een gasbek te lopen. De bezoekers kwamen er eigenlijk nooit heel erg bij te pas. Vooral Devos was eens ln zijn dagje en scoorde drie doelpun ten, wijl zijn maats de stand tot 6-0 opdreven. t B. S. Avelgem vatte de wedstrijd tegen Hulste wat al te licht op. On middellijk bleek daar geen reden toe te zijn, want de leiders kregen het niet onder de markt. Het was eerst aan de 80" min. dat Verpoort de zege kon vastleggen, want Hulste bleef tot aan het affluiten meer dan gevaarlijk. De 3-1 zege van Aalbeke op Luln- gne was Iets dat ln de lijn der ver wachtingen lag. De uitslag geeft dan ook de Juiste waardeverhoudingen tussen belde ploegen weer. JODEC. UITSLAGEN S. C. Anderlecht Rode Ster Belgrado 12 Boldkluben 1903 Limburgse Keurploeg 1—1 De Franse en Europese weiter- gewichtkampioen Charles Humez, krijgt dus officieel zijn kamp voor de 'wereldtitel tegen de Kubaan Kid Gavillan. Zoals verwacht, heeft het zeer veel moeite gekost om een kans te krijgen tegen de wereldkampioen en dan nog is door de boksbond moeten hardhandig opgetreden worden tegenover Gavillac of er zou van deze kamp nooit iets in huis zijn gekomen. Humez krijgt onge twijfeld zijn levenskans en hij is er ook toe in staat ze te benutten. Vooraleer de plas over te steken, zal hij een paar weken rust nsrncn en daarna nog onze landgenoot Kid Dussart en de Duitser Peter Muiier ontmoeten. Er is ernstig sprake om M.i- lazzo, de overwinnaar in de Gor del Marcel Cerdan in Januari, te Luik, tegenover de Nederlander Van Dam te zetten. Te Oostende won de Blanken bergenaar Dewulf, na een hardnek kig gevecht, van de Fransman Mo- gart. De lokale comingman Rudel moest er op punten onderdoen voor de zuiver boksende De Keuster terwijl Verbrugh en de Luxembur ger Ehringer de punten deelden. Te Moorsele, in de halve-fina- les van het kampioenschap van Westvlaanderen der liefhebbers, wonnen Bikker (Wimme BC.) en Kindermans (Heule) respectievelijk van Presto CVeurnel en Clincke- maille (Tzegeni), terwijl bij de zwaargewichten De Scheemacker fHeulel en Prpsec (Bissegem) de baas bleven over Pontin (Brugge) en De Witte (B.C. Masselus). HET WEKELIJKS NIEUWS Gasthuisstraat 19 - Poperinge Berchem Sp. - F. C. Luik Antwerp F. - Un. St Gillis F. C. Izegem - As. Oostende Rac. Gent - F. C. Brugge V. G. Oostende - R. Doornik Voor. Oostende - F. Knokke S. K. Torhout - De Panne F. C. Llchtervelde - Ardooie V. Dentergem - Vlamertlnge T. Menen - B. S. Avelgem F. C. Poperinge - Deerlijk S. Le Bizet - F. C. Luingne UITLEG 1. De deelname is onbeperkt kosteloos en moet op uit om blad geknipte bulletijnt oe sollieden. 2. Wie meest punten heelt (het puntenstelsel) mint. 3. Wie meer dan tén bu\letiir op zeilde naam instuurt, dient een volgnummer (in vak 1) tc plaatsen. Niet meer dan 10 te- volgnummerde bulletijnt op zelfde naam mogen worden In- gestuurd. De sdmentellina ie' punten voor liet eindklasse ment geschiedt bulletijn per bulletijn, volgens volgnummer 4. Eenmaal verworven pun ten blijven steeds geldig, teil zo men sommige weken ar helft niet behaalt. 5. Elke betwistbare onduide lijkheid maakt het bulletijn ongeldig. 6. Dit bulletijn moet binnen zijn vóór 12 u. op de in lu>ai ding staande datum. 1 ss thuisploeg gew. (1 punt) 2 bezoekers gew. (2 punt.) x ss drawn (3 punt.) Vak voorbehouden aan volgnummer bij 't in sturen van meerdere bulletijnt op eenzelfde naam. (Max. 10). 1) AFZENDER: STRAAT. Nr TE Strook dienende als dubbel en door de inzender te bewaren. Berchem Sp. - F. C. Luik Antwerp F. - Un. St Gillis F. C. Izegem - As. Oostende Rac. Gent - F. C. Brugge V. G. Oostende - R. Doornik Voor. Oostende - F. Knokke S. KL Torhout - De Panne F. C. Llchtervelde - Ardooie V. Dentergem - Vlamertlnge T. Menen - B. S. Avelgem F. C. Poperinge - Deerlijk S. Le Blzet - F. C. Luingne 1 1 X 1 I 1 x Drie deelnemers bekwamen 14 p,: Witte Brigadelaan 83, Nieuwp. Grote Markt 10, Veurne. Spreeuwenberg 13, Veurne. Acht deelnemers bekwamen 13 p.: DAEL MARIA (5) Dorp 14, Dikkebus. DAEL LUTGARDE (4) Dorp 14, Dikkebus. PIL WILLIAM (5) Statiestraat 14, Diksmuide. DENYS CAMILLE (1) Vaux-s.-Chèvremontstr. 1, Pop. DESTAILLEUR ROLAND (1) Krombekestr. 8, Poperinge. BASYN MAURITS, Ardooiesteenweg 289, Roeselare. DEGRYSE ALBERT (8), Poperingestraat 117, Watou. Verder hadden we nog 17 deel nemers met 12 p.; 38 met 11 p.; 69 met 10 p. en 86 met 9 p. In totaal rangschikten zich aldus 221 deelnemers. 105 punten. Boudry Lucien (1). Vlaraertlngestr. 1, Reningelst. 96 punten. Dael Guldo (2), Me nensteenweg. leper. Boeve Jozef, Klokhofstr., Veurne. 88 punten. Berkeln Noël, Ieperstr., Roeselare. 83 punten. Matte Marcel (1), Hobélaan, Veuine. 82 punten. Hossey Cyriol (4), Hap jestraat, Krombeke. Degryse Albert (4), Poparlngestr., Watou. Storme Noël (1), Nteuwstr.. Westvleteren. 80 punten. Verfalllle Michel (2), Foperlngestr., Oostvleteren. 79 punten. Fossaert André (S), Poperlngestr., Watou. 78 punten. Prophete C., Vismarkt, Veurne. Vlaemynck René, Kauter- straat, Merkem. Mlchtels Huberte (2), Recollettenstr.. Nleuwpoort Borter Paul, Bruggestr., Poperinge. Dewulf Roger 1)St-Janskrulsstraat, Poperinge. 77 punten. Dael Michel (3), Dorp straat, Dikkebus. 76 punten. Werrebrouck Gilbert, Dlksmuldestr., leper. Berlamont Martha (1). St-Janskrulsstr.. Pope ringe. Vlctoor Audré (2), Valkstr., Poperinge. 75 punten. Chaerle Lucien. Kom straat. Poperinge. Depoorter Albert (1). Abelestr.. Poperinge. Capoen A Pannestwg, Veurne. Six Urbaln (1), Bulskamp. Veurne. 74 punten. Beuselluck André (1),I Ooststr., Roeselare. 7.1 punten. Cnrpentler Maurice, HospitaalstrElverdlnge. Hens Lodr, Nleuwstr., Kortemark. Benoot Chris tian, Bruggestr., Poperinge. Butnye Jullen, Korte Reningelststr., Poperinge Veile Jerome (1), Brlkerljstr., Veurne. 71 punten, Lecuwerck Joseph (D Dranouterstr., Loker. De Rynck Ju les (2), Grote Markt, Poperinge. Lauwers Denlse (1), Valkstr., Pope- Z_l_l_l_l 17 punten. rlnge. Popeller Gerard (2). Duln- kerkeatraat, Poperinge. Thelte JoH (2), St-Slxtusatr., Poperinge. Vai:- cenberghe André, Ieperaardeweg, Hor- aelare. 69 punten. D'Amour Urbeln, Ga renstraat, Poperinge. Debruyna Ca- raiel (3), Boeschepestr., Poperinge. Lauwers Georges (1). Ieperstr., Pop-.- rlnge. Verhoyen Jozef, Arme Kit- renstraat, Roeselare. 68 punten. Denys Camllle Vaux-s.-Chèvremontstr., Poperinge. Suffys Pierre (5), Provenstwg, Pop - -Inge. Boudry Lucien (3 Vlarni - tlngestraat, Reningelst. Vangheluv, Camtel, Beverenstr. Roeselare. Gh wy Maria (3), Lindendreef, Veurne. 67 punten. De Bever Willy. Ka vaartstraat, leper. Battbeu Albe: Ieperstr., Poperinge. Nolljt Dan!, Menenstr., Roeselare. 66 punten. Dael Marcel (1), V nensteenweg. leper. Muylle Gustav (1), Paddevljverstr., leper. Gruw! Donald (I). Boeschepestr., Popeilc Ostyn Roger (1), Boeschepestr., F pertngr. Top Maurice (1). 10 Get oen, Poperinge. Vallaeys Pol, lept straat. Poperinge. Deraeve Andi KUJttestr., Proven. Ameys tel, G. Gezellestr., Vlamertlnge. Van- neker Gery, Poperlngestr., Vlamertln; f. 65 punten. Suply Aurel (3), Dorp straat. Blkschöte. Debruyne Canst (2), Boeschepestr., Poperinge. Mtr- tvcde Roger (1), Abelestwg, Poperlns: Peel Jozef (1), Bruancstr., Roese lare. Platteau Reml (1), Dorpstr.. Voormezele. 0 79 10 ;i III* Afdeling B Herm. Oostende N. S. Leke P. Wljnendale S. V. Diksmuide 0-t Eernegem S. K. Moere 4- W. S. Adlnkerke Koekelare 1- S. K. Esen Aartrljke 1-! V. C. Kelem Handzame ulti; RANGSCHIKKING 1. Herm. Oostende 12 12 2. S. V. Koekelare 11 10 0 1 57 15 3. S. V. Diksmuide 12 4.3. V. Eernegem 12 9 3 0 56 1! 5. N. S. Leke 6. Lombardsljde 12 7. W. Adlnkerke 12 8. V. C. Aartrljke 11 9. S. K. Esen 10. S. K. Moere 11. V. C. Kelem 12. P. Wljnendale 13. Handzame Matchen voor Zondag a.s.: V. C. Kelem 8. C. Lombardsljde S. K. Esen F. C. Handzame W. S. Adlnkerke E. Aartrllke S. K. Eernegem S. V. Koekelare P. Wljnendale S. K. Moere HermOostende S. V. Diksmuide III" Afdeling D S. V. Rumbcke S. V. Pitteffl J- Jzegcm Sp. Dosko Beveren ut: S. K. Zilverberg 8. K. Staden 4- S. V. De Ruiter Tlelt Sp. 1 S. K. Hooglede St-Baafs V. C. AameJe Ol. Koolskamp 3- RANG SCHIKKING BELGISCHE RENNERS VOOR DE BUI TENLANDSE WEGRITTEN Buiten de 62 renners (zie: Losse Wekelijks Sportkroniek) die wer den aangeduid door de B.W.B., mo gen volgende 19 renners eveneens aan de buitenlandse klassiekers deelnemen daar zij een contract hebben met een Frans rijwielhuis: De Hertog, Labaere Lode Wouters en Zagers (Alcyon); Roger Lam- brechts (Arligue)Devos Boude- wi.in en G. Vermeersch (Bertin); Jef Schils en Edgard Sorgeloos (Garin); De Beuckelaer Jos (Gita-f ne): Neyt Maur. en Rcmue (Groe ne Leeuw); R. Glorieux en M. Ry- ckaert (Mercier)Henri Smets (Peugeot)Norbert Callens (Ter- rot) Jaak Geus en Fl. Mathieu (Rochet). li Ere-Afdeling 'trchem Sp. Rac. Brussel illleur F. C. Antwerp F. C. C. Luik Daring Brussel tl. Doornik Beerschot A. C. C. Mechelen Ol. Charleroi j C. Charleroi Standard Cl. n. St-Gillls Rac. Mechelen .1, C. Anderlecht La Gantolse RANGSCHIKKING F. C. Luik 15 10 4 1 33 Un. St-Gillls 15 8 3 4 29 Ol. Charleroi 15 7 3 5 24 ji Berchem Sp. 15 8 4 3 34 I. F. C. Mechelen 15 8 4 3 35 S. C. Anderlecht 15 9 5 1 34 I .Tllleur F. C. 15 6 3 6 21 j' .Rac. Mechelen 15 6 4 5 36 Antwerp F. C. 15 7 6 2 29 'f .La Gantolse 15 3 6 6 21 Beerschot A. C. 15 4 7 4 34 Ij. Racing Brussel 15 4 8 3 20 I. .3. C. Charleroi 15 3 8 4 20 I:. Daring Brussel 15 3 8 4 18 .Un. Doornik 15 2 8 5 14 Standard Cl. L. 15 2 9 4 17 Matchen voor Zondag a.s. srchem Sp. F. C. Luik C. Anderlecht Standard Cl. Nlleur F. C. La Gantolse n. Doornik Rae. Mechelen ac. Brussel S. C. Charleroi ntwerp F. C. Un. St-Gillls C. Mechelen Dar. Brussel J l. Charleroi Beerschot A. O, 0—1 1—0 3—1 0-4 2—1 5-0 3—1 2—0 23 21 24 20 22 19 22 19 28 19 20 19 15 18 25 17 16 16 29 12 27 12 30 11 34 10 30 10 43 9 31 8 L. Ie Afdeling A F. C. Boom F. C. Reuse 0—1 A. S. Oostende Vlg. Hamme 31 F. C. Izegem Dendermonde 11 Rac. Gent Rupel S. K. 2—1 C. S. Brugge Ukkel Sp. 10 Un. Centre A. E. C. Bergen 2—4 White Star F. C. Brugge 3—1 St Niklaas S. K. Kortrijk Sp. 3—2 RANGSCHIKKING 1. A. S. Oostende 15 10 3 2 32 20 22 2. Rac. Gent 15 8 2 5 24 17 21 3. F. C. Ronse 15 8 3 4 29 24 20 4. F. C. Brugge 15 8 4 3 37 20 19 5. F. C. Boom 15 7 4 4 22 20 18 6. White Star 15 6 5 4 39 28 16 7. St Niklaas F. K. 14 7 5 2 27 25 16 8. Dehdermoi e 15 5 5 5 18 22, 15 9. Rupel S. K. 15 5 6 4 16 17 14 10. Kortrijk Sp 15 5 7 3 23 31 13 11. Vlg. Hamme 15 4 7 4 25 30 12 12. Ukkel Sp. 14 6 8 0 21 28 12 13. A. E. C. Bergen 15 5 8 2 27 40 12 14. F. C. Izegem 15 3 8 4 29 34 10 15. C. S. Brugge 15 4 9 2 24 34 10 16. Un. Centre 15 2 9 4 23 35 8 Matchen voor Zondag a.s.: Ukkel Sp. Rupel S. K. F. C. Izegem A. S. Oostende St Niklaas S. K. A. 10. C. Bergen F. C. Ronse Kortrijk Sp. Rac. Gent F. C. Brugge A. V. Dendermonde Vlg. Hamme V. C. Boom White Star C, 8. Brugge Un. Centre Bevordering B Eendr. Aalst V. G. Oostende 40 Oudenaarde Exc. St-Nlklaas 2I St. Moeskroen Beveren-Waas 4—2 Stade Kortrijk S. C. Menen 2—1 F. C. Meulestede S. C. St-Joost 5—0 Schaarbeek F. C. Roeselare 42 S. C. Elsene S. V. Waregem 41 Geraardsbergen Rac. Doornik 0—0 RANGSCHIKKING 1. Rac. Doornik 15 11 1 3 38 11 25 2. V. G. Oostende 15 10 3 2 39 26 22 3. Eendr. Aalst 15 11 4 0 49 22 22 4. Schaarbeek 15 7 2 6 26 19 20 5. Beveren-W. 15 9 4 2 37 22 20 6. F. C. Meulestede 15 7 6 2 23 29 16 7. F. C. Roeselare 15 4 4 7 26 26 15 8. S. V. Waregem 15 4 4 7 28 29 15 D. Oudenaarde 15 5 7 3 18 18 13 10. St. Moeskroen 15 3 6 6 26 36 12 11. St. Kortrijk 15 3 6 6 21 35 12 12. S. C. Elsene 15 4 7 4 22 32 12 13. Oeraardsbergen 15 3 7 5 22 27 11 14. S. C. St-Joost 15 3 9 3 21 40 9 16. Exc. St-Nlklaas 15 1 9 5 17 34 7 15. S. C. Menen 15 4 10 1 22 36 9 Matchen voor Zondag a.s.: F. C. Meulestede Exc. St Niklaas Beveren-Waas S. V. Waregem V. G. Oostende Rac. Doornik C. S. St Joost F. C. Roeselare St. Moeskroen S. V. Oudenaarde Geranrdsbergen S. C. M»nen St. Kortrijk C. S. Schaarbeek Eendr. Aalst S. C, Elsene II8 Provinciaal E. Wervlk Voorw. Oostende 41 Zwevegem Sp. F. C. Torhout 02 S. K. Roeselare W. S. Lauwe 30 Rac. Harelbeke F. C. Tlelt 20 S. V. Blankenberge C. S. leper 22 W. S. leper A. A. Moeskroen 2—3 Wevelgem Ol. lngelmunster 20 Un. Herzeeuw F. C. Knokke 30 RANGSCHIKKING l.S. K. Roeselare 15 12 1 2 47 10 26 2. C. S. leper 15 10 1 4 42 11 24 3. S. V. Wevelgem 14 9 3 2 29 20 20 4. Eendr. Wervlk 15 6 3 6 27 26 18 5. Un. Herzeeuw 15 7 5 3 30 27 17 6. F. C. Torhout 15 8 6 1 34 37 17 7. Rac. Harelbeke 14 7 6 1 28 23 15 8. S. V. Blankenb. 15 7 7 1 30 27 15 9. Ol. Ingelm. 15 7 7 1 23 32 15 10. F. C. Knokke 14 6 6 2 32 28 14 11. A. Moeskroen 14 5 7 2 29 30 12 12. Voor. Oostende 15 4 8 3 30 39 11 13. W. S. Lauwe 15 3 8 4 20 30 10 14. Zwevegem Sp. 15 4 10 1 21 32 9 15. F. C. Tlelt 15 4 10 1 21 38 9 16. W. S. leper 15 1 12 2 13 46 4 Matchen voor Zondag a.s.: Voorw. Oostende F. C. Knokke Eendr. Wervlk S. V. Wevelgem Un. Herzeeuw A. A. Moeskroen W. S. Lauwe W. S. leper S. K. Roeselare Zwevegem Sp. C. S. leper F. C. Tlelt. Rac. Harelbeke Ol. lngelmunster S. V. Blankenberge F. O. Torhout II6 Gewestelijk A F. C. SIJsele S. V. Nleuwpoort 42 S. V. Bredene S. K. St Kruis 1—7 S. V. Veurne S. K. Den Haan 42 F. C. Helst W. S. Oudenburg 11 Steenbrugge V. V. Koksljde 6—0 Mlddelkerke Rac. De Panne 1—8 Gone, Brugge. D. Blankenberge 25 S. K. Torbout E. G. Gistel 3—0 RANGSCHIKKING 1. D. Blankenb. 15 12 0 3 67 16 27 2. Steenbrugge 15 11 1 3 59 15 25 3. St Kruis" 15 10 1 4 51 21 24 4. Rae. Dp Panne 15 9 4 2 46 31 20 5. S. V. Veurne 15 7 4 4 37 24 18 6. F. C. Helst 15 7 5 3 30 29 17 7. Conc. Bruggo 15 5 5 5 36 34 15 8. Nleuwpoort 15 6 7 2 32 25 14 9. S. K. Torhout 15 6 7 2 31 36 14 10. F. C. SIJsele 15 5 7 3 38 35 13 11. V. V. Koksljde 15 6 8 1 37 44 13 12. W. Oudenburg 15 5 9 1 26 46 11 13. S. V. Bredene 15 3 9 3 33 48 9 14. E. G. Gistel 15 4 10 1 19 53 9 15. S. K. Den Haan 15 3 11 1 21 48 7 16. G. Mlddelkerke 15 2 13 0 26 71 4 Matchen voor Zondag a.s.: S. K. Den Haan G. S. Mlddelkerke V. V. Koksljde W. S. Oudenburg S. V. Nleuwpoort E. G. Gistel F. C. SIJsele Conc. Brugge S. V. Veurne S. V. Bredene S. K. Torhout Rac. De Panne F. C. Helst Dar. Blankenberge S. K. Steenbrugge S. K. St Kruis II8 Gewestelijk B Oostrozebeke Ol. Ledegem 2—0 S. V. Moorsele V. P. Glts 6—1 F. C. Wakken V. Dentergem 21 W. S. Houthulst Meulebeke 21 Mol. lngelmunster St-Jorls Sp. 1—2 Vlamertlnge V. C. Ardooie 23 S. V. Moorslede St-Eloois Sp. 2—1 Llchtervelde E. Beselare 60 RANGSCHIKKING 1. Oostrozebeke 15 11 2 2 53 19 24 2. F. C. Wakken 15 9 4 2 36 26 20 3. F. C. Meulebeke 14 8 4 2 32 25 18 4. W. S. Houthulst 15 8 5 2 45 44 18 5. St-Elools Sp. 15 7 5 3 34 30 17 6 Vlamertlnge 15 7 5 3 33 33 17 7. Mol. Ingelm. 15 8 6 1 36 26 xl 8. S. V. Moorslede 15 8 6 1 31 26 17 9. V. C. Ardooie 15 6 6 3 33 32 15 10. St-Jorls Sp. 15 6 7 2 28 33 14 11. Llchtervelde 15 7 8 0 26 29 14 12. Dentergem 15 5 7 3 32 30 13 13. Ol. Ledegem 15 4 7 4 17 27 12 14. V. P. Glts 15 3 8 3 22 34 9 15. S. V. Moorsele 15 3 9 3 28 34 7 16. E. Beselare 15 0 11 4 7 54 4 Matchen voor Zondag a.s.: S. C. Oostrozebeke S. V. Moorslede W. S. Houthulst St-Elools Sp. F. C. Llchtervelde V. C. Ardooie St Joris Sp. F. C. Meulebeke F. C. Wakken S. V. Moorsele Ol. Ledegem Eendr. Beselare V. V. Dentergem S. K. Vlamertlnge Mol. lngelmunster V. P. Glts II8 Gewestelijk C Toek. Menen F. C. Poperinge 52 Kuurne Sp. F. C. Otegem 31 S. V. Vlchte S. K. Avelgem 01 S. V. Kortrijk F. C. Komen 4—2 Rac. Waregem Dottenljs Sp. 2—2 Aalbeke Sp. F. C. Luingne 31 B. S. Avelgem Hulste Sp. 2—0 S. C. Le Blzet Deerlijk Sp. 6—0 RANGSCHIKKING 1.B. S. Avelgem 14 12 0 2 44 14 26 2. F. C. Otegem 15 10 3 2 12 25 22 3. Kuurne Sp. 15 9 4 2 45 28 20 4. Dottenljs Sp. 15 7 3 5 32 26 19 5. Aalbeke Sp. 14 9 4 1 35 19 19 6. Toek, Menen 13 7 3 3 49 30 17 7. Deerlijk Sp. 14 7 5 2 37 29 16 8. Hulste Sp. 15 6 6 3 35 30 15 9. F. C. Poperinge 15 7 7 1 37 33 15 10. S. K. Avelgem 15 7 7 1 35 40 15 11. F. C. Luingne 13 5 7 1 38 35 11 12. S. V. Kortrijk 14 5 8 1 30 45 11 13. S. C. Le Blzet 15 4 9 2 25 39 10 14. F. C. Komen 14 3 10 1 20 41 7 15. S. V. Vlchte 15 2 11 2 14 51 6 16. Rae. Waregem 14 0 12 2 18 54 2 Matchen voor Zondag a.s.: S. V. Kortrijk Hulste Sp. S. K. Avelgem Aalbeke Sp. S. C. Le Blzet F. C. Lulpgne Toek. Menen B. 8. Avelgem Rac. Waregem F. C. Otegem S. V. Vlchte Kuurne Sp. Dottenljs Sp. F. C. Komen F. C, Poperlng» Deerlijk Sp. i 1. S. V. Pittem 13 11 1 1 52 W 2. V. C. Aarsele 13 9 1 3 42 10 1 3. S. V. Rumbeke 13 7 2 4 44 22 1 4. Tzygem Fp. 11 5 3 3 27 U 5. Tleït Sp 12 5 4 3 35 32 6. S. K. Hooglede 12 6 6 0 17 28 7. S. V. D" Ruiter 12 5 6 1 32 35 I 8. S. K. zilverberg 13 4 9 0 21 35 9. St Baafg 13 3 8 2 22 41 10. Ol. Koolskamp 13 3 9 1 19 28 11. D. Beveren 12 3 8 1 16 33 12. S. K. Staden 13 3 9 2 23 39 0 Matchen voor Zondag a.s,: Dosko Beveren S. V. Pittem S. K. Staden Izegem Sp. melt Sp. S. K. Zilverberg St Baafs S. V. De Ruiter Ol. Koolskamp S. K. Hoodede V. C. Aarsele S. V. Rumbeke III" Afdeling F S. C. Zonnebeke W. Passondal» 3- Kendr. Watou S. K. Elverdlnge I- Brlelen Sp. S. K. Geluwe Dadlzele Sp. A. J. Waasten 2- B. S. Poperlr.ge F. C. Wocsten RANGSCHIKKING 1. Brielen Sp. 13 11 1 1 54 21 2. S. C. Zonnebeke 12 9 3 0 49 20 3. F. C. Woesten 13 8 4 1 40 20 4. S. K. Geluwe 13 7 6 0 33 22 5. B. S. Poperinge 12 6 4 2 33 14 6. Passeudale 13 5 5 3 32 33 7. Dadlzele Sp 13 4 6 3 32 31 1 8. J. A. Waasten 13 3 7 3 19 37 9. S. K. Elverdlnge 13 3 10 0 23 4 10. E. Watou 13 1 11 0 19 455 Matchen voor Zondag a.s.: S. K. Elverdlnge W. S. Passend»/ S. K. Geluwe Eendr. Watou J. A. Waasten Brielen Sp. Dadlzele Sp B. S. Poperinge F. C. Woesten S. C. Zonnebeke MATCHEN voor ZONDAG IIIs Speciaal A Rac. De Panne G. S. MlddelkefM W. S. Oudenburg S. V. Nieuw!*»" G. 8. Leffinge S. K. Den Hnsn S. V. Bredene Herm. Oostende S. V. Veurne E. G. Gistel 'W V. V. Koksljde Voorw. Oostende III8 Speciaal D F. C. Komen B. S. Poperinge S. K. Vlamertlnge W. S. leper W. S. Houthulst F. C. Woesten C. S. leper Eendr. Wervlk Eendr. Beselare F. C. Poperinge III8 Speciaal E V C. Ardooie S. V. Pittem Mol. lngelmunster Tlelt Sp. Ol. lngelmunster Oostrozebeke S. V. Rumbeke V. V. Dentergem F. C. Tlelt F, C. Wakken V. C. Aarsele S. K. Roeselare F. C. Meulebeke Dosko Beteren III" Speciaal G S. V. Moorslede S. V. Kortrijk St Elools Sp. F. C. Izegem Kuurne Sp. Ol. Ledegem Kortrijk Sp. Dadlzele Sp. S. V. Moorsele N. S. Heule haadeled* Sp. st. KortöJ*

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1951 | | pagina 12