Voetbalpraatje Belgie 2-Italië De Vastenavond- wedstrijd te Gent De Westvlaamse B.W.B. huldigde haar kampioenen te Roeselare Radio BARCO SPORT i Kosteloze 23 Uitslagen en Rangschikkingen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 17=2=52 Matchen voor 2=3=52 Rode Duivels speelden "Belgisch,, De Zesdagen van Parijs Rode Duivels 1 Zwaluwen 1 Zijn televisie is onovertrefbaar. MATCHEN ZONDAG o 23 UITSLAG V. P. 22: Rangschikking na V. P. 22: Rondeaux veldritkampioen te Geneve VOORSTELLEN TOT HET VERBIEDEN VAN DE BOKSSPORT CLUBKAMPIOEN- SCHAPPEN F. C. BOOM ZET ZIJN OPMARS VERDER IN I« AFD. A. De komst van St Niklaas had op Racing Gent de grote massa gelokt. De bezoekers stonden opnieuw vol tallig en alles wees er op dat ze minstens één puntje zouden In de wacht slepen. Het wegvallen van spil Baetens wegens kwetsuur aan min. 20 was echter een te grote handicap. Gent scoorde slechts een maal spijts haar numerieke meer derheid. Het achtertrio der bezoe kers en Debruyne vallen te vermel den. Bij Club Brugge speelde Bergen een moedige partij. De eerste helft waren zij doorlopend in meerder heid en leidden aan de poos met 0-1. Toen viel Naessens bij de thuis ploeg uit en scheen het lot der Breydelzonen bezegeld. Gelukkig schoot Van Pottelberghe uit zijn krammen en wist met twee doel punten in extremis de punten aan het Minnewater te houden. Bij de bezoekers waren Aelvoet en bij de thuisploeg spil Gydé de beste spe lers. Dendermonde, dat verleden week de leiders klopte, was tegen de rode lantaarn Centre onherkennelijk. In de eerste beurt viel Centre her haaldelijk aan, vooral langs rechts en waar de locale verdediging vlot te, scoorden zij tweemaal kort op een. Na de citroentjes zetten de K.A.V.-jongens een strafschop om, maar verder kwamen zij niet, spijts hun overwicht. Club Ronse heeft moeten zwich ten voor het technisch spel van Ukkel en voor de schotvaardigheid van dezes middenvoor Houben, die zich de luxe permitteerde een hat trick te lukken. De ernstigste te genstand kwam nog van doelman Ausloos. die heel secuur optrad, en van Karei Annicq, die twee tegen doelpunten lukte. De derby tussen Rupel en Boom bracht, zoals verwacht, een harde kamp. De Boomenaars startten ver woed en na één minuut lag de bal reeds in de Rupelse netten. Nadien ging de strijd verdeeld op, met we derzijdse aanvallen. Beide ploegen lukten nog eenmaal de opening en Boom won ten slotte nipt maar verdiend en blijft meteen in koers voor de titel. NORMALE UITSLAGEN IN BEVORDERING B. Spannend tot het einde verliep de match Geraardsbergen - P. C. Roeselare. De thuisploeg kwam evenwel het eerst op de bordjes en behield telkens voorsprong. Roese- lare doelde tegen langs Desmedt, Muilier en Lansens (strafschop) maar de thuisploeg had éénmaal meer doelman Devid verslagen, zo dat de puntjes aan de Oostvlamin gen bleven. Meulestede behaalde een verdien de zege op St Joost. De hekkenslui ters kwamen eigenlijk nooit erg bij de zaak te pas en waar de thuis ploeg nog knap naar doel schoot, was hot zaakje reeds aan de rust geklonken. De 4-1 stand geeft de juiste spelverhoudingen weer. Menen gaf op Waregem goed de repliek en vooral doelman Braems, Verbanck en Verstraete drongen zich op. Toch moest de volle inzet aan de thuisploeg gelaten worden, daar deze toch het meest en het doordrijvendst in de aanval waren. Langs Bellekens, Leclercq en Wy- dooghe werd de overdreven 3-0 stand bereikt. Veertig minuten lang wist de Be- verense achterhoede de leiders op afstand te houden. Eens dat de Doornikse forwardsen roos hadden geschoten, was er geen houden meer aan en vooral De Donder viel op door een hat-trick te lukken. Span nend was de wedstrijd dan ook niet en de Walen wonnen dan ook met forfaitscoor. Moeskroen geraakte aan een vrij fortuinlijke zege, dank zij een doel punt van Vandenbossche, die een vrijschop juist voor de backlijn, op onberispelijke wijze binnentrapte. Elsene had tot dan toe steeds het hoge woord gevoerd, maar slaagde er niet in de portier der grensman- nen te verschalken. Vermelden wij uit deze w-edstrijd vooral de presta tie van Duthoo, de locale achter speler. HET WEKELI HET WEKELIJKS NIEUWS Zaterdag 1 Maart 1052 Blz, 8. S. K. ROESELARE, C. S. IE PER EN S. V. WEVELGEM AAN DE WINST IN II9 PROVINCIAAL. Ging in den beginne de kamp Torhout-Cercle leper verdeeld op, daar moesten de jongens van de Sparrestede naderhand toezien dat het meesterschap in handen der be zoekers overging. Op aarzeling van doelman De Duytscbe werd een eer ste doelpunt aangetekend en een tweede bezegelde het lot der thuis ploeg. Wevelgem heeft tegen Herzeeuw een duurbevochten zege behaald. Reeds aan min. 8 opende Ver- meersch de scoor. Met afwisselende aanvallen ging de match verder, met de thuisploeg een tikje gevaar lijker. maar tot doelen kwam het niet meer. Naar het einde toe kwam Herzeeuw in meerderheid en de vlas sers kregen het bepaald kwaad. Reeds aan de rust was de 1-4 eindstand bereikt in de kamp In- gelmunster - S. K. Roeselare. De thuisploeg opende de scoor langs Verschoore, maar vla Croes. Degry- se en Vancoillie (2) reageerden de leiders gepast. Deze stand was ech ter niet de weergave van het ge leverde spel. Na de rust kwam het niet meer tot doelpunten, daar S. K. op de voorsprong teerde en Ingelmunster zich kranig ver weerde. White Star speelde tegen Knokke een zeer aantrekkelijke wedstrijd. De bezoekers speelden mooi, doch al te kort gehouden spel, wijl de thuisspelers wat al te persoonlijk optraden. Dhooghe lukte het enige doelpunt der partij, waardoor de volle Inzet naar de kuststad ver huisde. W. 5. HOUTHULST OP DE TWEEDE PLAATS IN IT GEWESTELIJK B. Houthulst en Ledegem speelden hun wedstrijd zonder veel vuur. De uitblinkers waren dan nog de bei de doelwachters, die heel secuur optraden en de cijfers laag hielden. In iedere herneming wisten de Woudsporters éénmaal raak te schieten en aldus een verdiende zege te behalen. Meteen wordt de tweede plaats in de rangschikking veroverd. Vlamertinge won met grote cij fers van Beselare, dat zich, spijts de achterstand, nooit liet ontmoe digen en verdiend de eer redde. De uitslag zou er op wijzen dat het een spel van kat en muis werd. maar dit is niet helemaal waar, al wonnen de Pothemjongens overver- diend. Winkel Sport liet zich door de faam van het bezoekende Wakken niet afschrikken en speelde dapper mede. Meer nog, ze lukten zelfs het openingspunt en er was een tegen doelpunt, in buitenspelstand gelukt, vandoen om de bezoekers toe te laten de helft van de inzet te ver overen. Bij Winkel stelden de bei de spelers Devos zich op het voor plan. De wedstrijd Gits-St Joris had een bedenkelijk kalm verloop en pas na de koffie kwam er wat be geestering. Gits opende de stand via Degrendele, maar St Joris zou de bordjes in evenwicht brengen langs Saey. Met deze stan.l bleken beide elftallen akkoord en de wed strijd doofde uit als een kaarsje. Aanvankelijk was Lichtervelde het eerst in actie. Toen de bezoe kers op de bordjes waren gekomen, hield hun doelman een strafschop van Mare Verduyn, maar werd daarop gevloerd door Deryckere. De bezoekers reageerden daarop ge past, reeds één minuut later, maar Modest Lecluyse maakte er 2-2 van. Naar het einde kwam Moorsele be paald aan bod, maar de stand zou niet meer veranderen. Ardooie behaalde een nipte, maar verdiende 2-1 zege op Dentergem, dat evenwel voor een bitsige re pliek zorgde. Eerst in de tweede helft werden de netten geschonden. Steen lukte tweemaal een voltreffer, wijl de bezoekers aan hun doelpunt kwamen langs een locale achter speler, die in eigen netten plaatste. Een onzer confraters heeft de on verwachte zege onzer Rode Duivels op de gereputeerde «Squadra Azur- rabetiteld als een verdiende Belgische zege, maar een onver diende Italiaanse nederlaag Wij menen wel dat zijn pittige uitdruk king veelzeggend en juist beoorde lend is. De Italianen hebben inder daad zulk een technisch overwicht aan de dag gelegd, dat wij geneigd zijn hun nederlaag als onrecht vaardig te betitelen, maar ander zijds was het tegenspel van onze nationale zo direct en aangepast, dat wij de behaalde cijfers ook ver diend kunnen noemen. «BELGISCH» SPEL Vroeger werd eens een actie ge voerd tot het verbruik van binnen landse producten. Overal kreeg men affichstten te zien waarop men le zen kon: koopt Belgisch. Het lijkt er wel aan of onze vertegenwoordi gers hebben voor het treffen tegen de vurige en kundige Italianen het wachtwoord meegekregen: «speelt BelgischEn zij hebben gesp eld zoals zij het moesten, ons snel, di rect en ongekunsteld spel dat steeds en ook nu nog onze grootste troef gebleven is. Heel schril stak het oogstrelend maar onproductief spel van de Italiaanse grootmeesters af tegen het vertoon der onzen, maar aan het half uur leidden de onzen met 2-0 en hadden de Zuiderlingen reeds een mandje kansen verkeken' of om de hals gebracht. Na de eer. ste 20 minuten, toen onze verdedi ging vaste voet had gekregen en tot zelfvertrouwen was gekomen, ruim den onze verdedigers zo kordaat op dat de bezoekende forwardsen er wel eens het hoofd bij verloren. MEERT IN EEN REUZECONDITIE Wat Meert in de eerste minuten en in gans de eerste helft zoal te verwerken kreeg en de manier hoe hij dit alles opknapte, was gewoon weg fantastisch. In gans de wed strijd beging hij niet een fout, punchte, blokkeerde, stopte, tipte of duikelde alles weg wat voor zijn heiligdom kwam met een zelfzeker heid1 en een kunde die de groot meester in reuzeforme verraadde. Dat de Italianen aan minuut 20 niet met 0-3 voorsprong leidden, mogen wij zeker aan Rie danken, want tot dan toe was onze verdedi ging niet erg bij de zaak geweest. Voetbalgoochelaar Carapellese, de aalvlugge en listige Muccinelli, de forsige Lorenzi, alsmede de andere forwardsen Pandolflni en Boniperti waren herhaaldelijk door onze ver dediging gedrongen en alleen voor Meert gekomen. Doch telkens wist hij met alle ballen raad, al dient gezegd dat het doelhout hem op tijd ter hulp kwam. Al met al kunnen wij zeggen dat Meert een uitzonderlijke demon stratie heeft gegeven en dat wij aan hem de zege mogen danken. MOËS: TWEE DOELPUNTEN De aanduiding van Moës werd om gekende redenen, ook door ons, fel aangevochten. En juist hij was Zondag de doelpuntenfabrikant. Aan minuut 24 werd Mermans bij betwisting voor een hoge bal door- stopper Tognon tegen de grond ge smakt. Strafschop. Moës zette deze om, zuiver onhoudbaar. Tien minu ten later krijgt hij een pasje van Peer, loopt een paar meter en knalt van op 30 meter op schouderhoogte binnen. Twee brillante stukjes die drantótiMtiBiusssaa echter er niets van af doen dat de Luikenaar maar op een povere pres tatie kan terugblikken. Hij miste o.m. een paar open kansen tegen het einde van deze wedstrijd. Ook Anoul was niet erg aanvallend. Hij leverde nochtans zeer verdienstelijk werk in het middenveld en haalde veel ballen op, vooral in de periode van het groot Italiaans overwicht. DE ANDEREN Hermans is nog niet de grote Mprmans. Hij snijdt niet zoals ver leden jaar en zijn schot vertrekt moeilijker. Hij was zeer goed op ho ge ballen. Bensch begon niet on aardig, zijn zin voor samenspel viel onmiddellijk op, hij had geen plan kenkoorts en durfde zelfs initiatie ven te nemen. Toch dient gezegd dat hij soms al te lang en nutteloos heit leder bijhield en daardoor de actie onzer voorlijn ietwat remde. Na de poos werd hij gekwetst en was van geen nut meer voor de ploeg. Hij verdient zeker een nieu we kans. Coppens tenslotte gaf meer aandacht aan ploegspel dan aan persoonlijke verrichtingen. Wij zagen hem reeds beter rr ,ar ook reeds heel wat slechter. Tegen het einde, toen hij als linksbuiten op gesteld stond, had hij enkele be vliegingen waarbij hij de ganse Ita liaanse verdediging uit de haak haalde en aan Moës een paar ideale schietgeleigenheden bood, die stuk voor stuk maar in te trappen wa ren. In de halflijn was Carré de grote man. Na een aanpassingspe- lijk van het veld gespeeld, terwijl Louis zelfs enkele malen als red dende engel opdaagde toen Meert reeds gevloerd scheen. Kanthalfs Van Kerckhoven en Maertens, bei de opbouwende middenspelers, wa ren thans heel wat meer cp verde digend werk aangewezen. Beiden zwoegden rusteloos, hadden echter ook een vlottend eerste kwartier en verbeterden naarmate de wed strijd vorderde. Zelfde dient gezegd van de beide gloednieuwe backs Dirickx en Schroeyens, die aan hun behendige en begaafde buitenspelers de handen vol hadden. Om het kort te noemen, onze nloeg speelde een zeer verdienste lijke wedstrijd. Er waren werkelijk geen echte hiaten te bespeuren en de vernieuwing is een verbetering gebleken. De breidelloze geestdrift en zegewil van onze jongens bracht ons de zege. Laten wij hen voort ons vertrouwen schenken. DE ITALIANEN Wij zegden het reeds: technisch zeer briljant, een en al kunde en sierlijkheid. Tactisch echter bleven zij in gebreke door al te veel met het leder aan de voet in het doel te willen lopen en achteraf door al te veel individualistisch spel de zege te willen forceren. Individueel was kanthalf Picclnlnl, vooral als voe der, de beste. Grosso in de verdedi ging woog wel een ietsje zwaarder dan zijn maten, wijl de twee vleu gelspelers Muccinelli en Carapellese zich als ware balgoochelaars aan stelden. Als ploeg misten zij even wel de soberheid en de directheid van het Engelse spel. Zij geraakten al te veel verstrikt in tierelantijn tjes en arabesken en vergaten dat voetbal in de eerste plaats bestaat in doelpunten maken en ze verhin deren. De Belgen wisten dit wel en speelden er naar. In deze zin kan hun zege dan ook verdiend ge noemd worden. Het gezegde met Pronostiekprijskamp Het hieronderstaande bulletijn, invullen, uitknippen en insturen riode was hij werkelijk de rots op het hoofd en de benenkan ook wie de Italiaanse furie te pletter wel eens op voetbalgebied worden liep. Lorenzi werd door hem letter- I toegepast. JODEC. AALBEKE SP. AAN HUIS GEKLOPT. MOOIE ZEGE VAN F. C. OTEGEM EN HULSTE SP. IN IT GEWEST. C S. K. Avelgem gaf opnieuw een leder voorbij doelman Couttenier flits van zijn kunnen ten beste door Luingne aan huis te gaan verslaan. De grensjongens miesten evenwel met meerdere plaatsvervangers op treden en moesten daardoor steeds het initiatief aan de fel verbeterde bezoekers laten. Het enige doelpunt werd aan min. 70 genet. Dottenijs moest begeven voor de ononderbroken stormlopen van de voorlijn van Otegem. De thuis ploeg nam alle kansen waar en via Ameye. Laverge en de gevaarlijke Soubry (die een hat-trick on zijn actief schreef) werden ten slotte afgetekende 5-1 cijfers geboekt. Leider Avelgem heeft het tegen L.e Bizet niet onder de markt ge kregen. De verdediging der grens jongens. en vooral de doelwachter, toonde zich op de hoogte van haar ta.ak. Toch werd hun heiligdom tweemaal geschonden voor de rust, via Geenens. Toen Le Bizet op ont snapping de eer redde, kwam er spanning, maar tot doelen kwam het niet meer. Hulste speelde een goede match tegen Vichte. De 3-0 cijfers zijn echter al te uitgesproken, want de bezoekers waren, ra de rust een hele tijd aan de bovenhand. De voorlijn bleek eens te meer onpro ductief. waardoor alle kans op buit teloor ging. Nadat Poperinge in de eerste beurt technisch een meesterschap aan de dag had gelegd, maar geen doelpunten bekwam, bleken de mannen van Kortrijk meer oppor tunistisch, vermits zij driemaal het trapten. Als een der uitblinkers kan wel de locale doelman Van Goe- them vermeld worden. Komen heeft aan de gereputeer de Menense kanonniers een zeer kranige repliek geboden. De 2-3 uit slag spreekt voor zichzelf, en wijst er op dat de Komenaars heel wat beter kunnen dan hun klassering laat vermoeden. Aalbeke, dat de leiders een klop ping toediende, moest nu voor eigen volk een nederlaag inkasseren te gen Deerlijk. De bezoekers waren weeral eens in een goede dag en spijts het spel doorgaans verdeeld opging, toonden de bezoekers zich gevaarlijker voor doel en wisten met hst oneffen doelpunt der drie de zege uit de branding te halen. JODEC. Zondagvoormiddag hield de K. B.W.B., afdeling van Westvlaande- ren, in het Park Rodenbach te Roeselare, een algemene vergade ring met als bijzonderste punt van het programma een hulde aan haar wielerkampioenen 1951. Na een openingswoord van Voor zitter Cam. Demey, hield Secretaris Julien Kindt, de naamafroeping der aanwezige clubs. Namens de voorzitter dankt dan de algemeen afgevaardigde de aan wezige clubs om hun opkomst en rekende verder op de steun en me dewerking van de wielerclubs en sportvereniging met haar bestuur der afdeling. Daarna weidde dhr Vandekerekhove uit over onze na tionale en provinciale kampioenen en ging over tot de uitreiking van medaillen en geschenken. Hier geven we een lijstje dezer kampioenen. Nationale onafhankelijke Bou- dewijn Devos. Gemengd interclub S. V. Deerlijk (Prov. Cyclocross)Maur. Blomme. Nieuwelingen: Rafaël Ghisquière. Liefhebbers: Odiel Vandecasteele, Onafhankelijken: Boudewijn De vos. Beroepsrenners: Arthur Momme- rency. de beste de goedkoopste 19 modellen Vraagt kosteloze Barco-kataloog bij uw plaatselijke elektrieker. iuuii «W «UIH «UIIHH SPORTIEVE PLECHTIGHEID OP HET WHITE-STAR STADION TE IEPER Interclub kampioenschappen 1' categorie: S. V. Deerlijk. 2categorie: Menen Sportief. 3* categorie: Vliegend Wiel, Moes kroen. Na deze huldiging gaf dhr Kindt in vervanging van schatbewaarder Camiel Vandamme, door ziekte weerhouden, het verslag van de kas der afdeling waaruit we kon den besluiten dat er een batig saldo is van 52.664 fr. In de allerlei besprekingen werd voorgesteld een telegram van spoe dig herstel aan Albert Ramon te zenden. Sommige clubs interpel leerden over data van wedstrijden en we vernamen dat het kampioen schap van Westvlaanderen voor nieuwelingen toegekend aan de Amateurs Cyclistes van Menen, zal betwist worden op Zaterdag 17 Mei. Met een gepast slotwoord door dhr Vandekerekhove, vooral tot de aanwezige renners, werd te 11.20 u. deze prachtige vergadering geslo ten. De Rode Duivelsploeg die te Gent de traditioneel geworden wedstrijd speelde tegen de Zwalu wen, ken bij zijn aankondiging maar weinig vertrouwen verwekken. Dat de ploeg bijna uitsluitend uit Vlaamse spelers bestond, kon bij de bladen uit de hoofdstad en andere, maar enkel kritiek verwekken. En toch wist deze ploeg een gelijkspel af te dwingen. We nemen wel aan dat het initiatief doorgaans in handen was van onze Noorderbu ren, maar na de herneming speel den onze jongens zo vurig en en thousiast dat mits een tikje zelf beheersing de sccor in ons voordeel hoger kon opgelopen zijn. Volgende ploeg kwam in lijn: Seghers; Van Brandt en Struyf; Vanden Eede, Slabbinck en Del- muylle; De Bruyne, Van Steelant, Van Pottelberghe, Decorte en De cuman. Masyn werd ter elfder ure ver vangen door Decorte, die al te per soonlijk opereerde, waardoor de beloftevolle Decuman naar de lin kervleugel schoof. Dat deze jongen het op deze voor hem ongewone plaats tot geen grote verrichting bracht, valt licht te raden. Van Pottelberghe verdeelde goed het spel en maakte het enig doelpunt voor de Belgen! Van Steelant was goed na de rust maar verkeek en kele open kansen. De snedigste was nog De Bruyne. In de halflijn was de eerst aangekondigde Gyde ver vangen door Slabbinck en P. Er- roelen door de Ronsenaar Vanden Eede. Deze kende maar een matig debuut en was beslist een tegen valler. Delmuylle aan de overzijde opereerde secuur, Wat wel nodig was tegenover de gevaarlijke vleu gel Bennaers Groeneveld. In de verdediging was Van Brandt ver uit de knapste, terwijl Seghers na een aarzelend begin tal van moei lijke situaties wist op te knappen. Bij de Nederlanders, bij wie vooral het vierkant aan de basis lag van het behaalde overwicht, was keeper Landman zeer knap, Kanthalf Van Schijndel was de ideale opbouwer en de grote uit blinker van het elftal, samen met de kleine Bennaers, die reeds in het A.-elftal optrad. Verder was rechts buiten Vanden Bogert een besten dig gevaar. Daarmede hebben wij ook de meest verdienstelijkste Ne derlandse acteurs vermeld. Alles bijeen genomen, kunnen wij het slechts spijtig noemen dat de eerst aangekondigde ploeg niet in het veld kon treden, ze was be slist als geheel sterker dan de hui dige, al kan de aanwezigheid van Decorte misschien een versterking blijken. Met een Masyn en een De cuman op een hem vertrouwde plaats zouden het spelbeeld en de bekomen uitslag misschien heel wat afgetekender in ons voordeel uitgezien hebben. HET WEKELIJKS NIEUWS Gasthuisstraat 19 - Poperinge Dar. Brussel - U- St Gillis F. C. Luik - Rac. Mechelen C. S. Brugge - F. C. Brugge Rupel - Racing Gent St. Kortrijk - S. V. Waregem Menen - Schaarbeek F. C. Torhout - Wevelgem Koksijde - De Panne Steenbrugge - D. Blankenb. Houthulst - Oostrozebeke Otegem - B. S. Avelgem Zoekt g'iets t'huren of te Kopen, Zoekt ge 'n meid, 'n plaai3 of wat7 Wacht niet Langer, plaats nog heden 'n Kleine ZOEKER in on blad! Verleden Zondag, 25 Februari, word voor de aanvang van wed strijd White Star leper Knokke, een passende hulde gebracht aan dhr Henri Verleure, Ere-Voorzitter van de supportersclub der White- Starboys, dit ter gelegenheid van de vijftigste verjaardag van zijn huwelijk. Door dhr Albert Dehem, Voorzitter van White Star leper, werd een korte toespraak gehouden, waarin hulde gebracht werd aan de jubilarissen. Daarna overhandigde Emiel Alleman, aanvoerder van de White - Starploeg, een prachtige bloemenruiker aan Mevr. Verleure. Het kleinzoontje van de jubilaris sen, Jean-Pierre Verleure, zoontje van de voetbalspeler Evarist Ver leure, was gekleed in voetbalkos- tuum en bood eveneens aan dhr Henri Verleure bloemen aan ter gelegenheid van dit heuglijk feest. Daarop volgde de wedstrijd W. S. leper Knokke F. C., die met een gevleide 0-1 overwinning in het voordeel van Knokke eindigde. Een gelijk spel zou zeker de juiste weergave geweest zijn van deze spannende partij. voor Ere-Afdeling Rac. Brussel La Gantoise Ol. Charleroi S. C. Charleroi Dar. Brussel Un. St Gillis Berchem Sp. S. C. Anderlecht U. S. Doornik Antwerp Beerschot Stand. Luik F. C. Luik Rac. Mechelen F. C. Mechelen Tllleur In het midden de gevierde Ere-Voorzitter der Supporterscluh Henri Verleure en Mevr. Verleure, om ringd door Prezen Albert Dehem en het verjongde elftal van White- riar leper, die verleden Zondag ze ker wel de helft van de inzet verdiende tegen F. C. Knokke, maar die niettegenstaande zij de hek kensluiters zijn der reeks, toch de moed niet laten vallen. Tijdens de wedstrijd tegen Ita lië werden zo wel Bensch als Cop pens gekwetst. Rik komt er met éen Zondag rust van af, maar de Berin gen-man, die een splerverrekklng ln de kuit opliep, heeft er minstens voor twee weken. Het Sportcomité van de B. V. B. schijnt vastbesloten voor vrijwillige schop steeds de minste straf toe te passen, nl. 6 weken. Naar verluidt zouden 63.000 toe schouwers de match België-Italië hebben bijgewoond. Er werd 2.700.000 frank ontvangen. Naar verluidt zou Ingevolge de bekomen uitslag, de Engelse Voet balbond België uitnodigen. De match zou op 26 November doorgaan op Wembley-stadion. Te Avelgem won Richard Blen deman de cross voor Michel Decroix en Vander Melrseh. Decroix deed een val en verspeelde aldus een zekere zege. Op 8 Maart ontmoet J. Sneyers Voor de Zesdaagse van Parijs is slechts één specifiek Belgisch kop pel aangeworven, nl. Bruneel Van Steenbergen. Dit contingent wordt aangevuld met de aangeno men Belgen», de Australiërs Ar nold Strom, terwijl het hele veld uit 18 koppels bestaat, waar onder de beste formaties van het ogenblik. De start van de Parijse Zesdaag se wordt gegeven op Donderdag 6 Maart te 22 uur (voorspel van 19 uur af) en ze eindigt op 12 Maart. Ziehier de aangeworven, koppels: Kübler Koblet (Zwitserland) Coppi Teruzzi (Italië) Schulte Peters (Nederland) Bruneel Van Steenbergen (B.) Strom Arnold (Australië) Gillen Nielsen (Lux. - Denem.) H. HeermanL. Hoerman (Duitsl.) Rigoni Giorgetti. (It.-Fr.) Verder de Franse koppels: Carrara Lapebie Godeau Goussot Reynes Le Nizerhy Bareth Mignat Queugnet Senfftleben Roger Le Nizerhy Iacoponell Bouvard Surbatis Grauss A. Sérès Logerot Monticelli Mace Pasquier. in het Brussels Sportpaleis de Ita liaan Bini. Dekeersgieter ontmoet er Charles Humez en Heyen de geduch te Fransman Milazzo, terwijl Edgard Delannoit aan Delabassée de kans gunt. Te Oostende behaalde de lokale vedette Odon een match-nul tegen de gekende Fransman Ussln. De eerste Italiaanse koers van het jaar werd gewonnen door Cor- rierl voor Baroni, Brozzi, Bresci en Rossello. Bartall was 6», terwijl Magni, Leonl e. a.' 14" gelijk ein digden. Oram zag de zege van de Frans man Remy voor Dupont en Char- roln, terwijl Emlle Carrara de Car navalronde won te Aix-en-Provence. In de Antwerpse zesdagen deed Bruylandt een vrij ernstige val. Rlb- oreuk en Inwendige verwondingen dwongen hem tot opgave. De Ronde van Nederland zal twee ritaankomsten in België heb ben. St Niklaas en Tongeren zouden de uitverkoren steden zijn. Lapeble-Carrara wonnen de zes daagse van Dortmund voor Rlgonl- Teruzzi en de Duitse ploegen Bautz- Preskelt en Ziege-Intra. OLYMPISCH KAMPIOEN Kuurne Sp. - Aalbeke Sp. L- #9 a k. o o e a 5 g s •3 fc a S 0 Ai S? OS u, irt CM Matchen 2-3-52 UITLEG 1. De deelname is onbeperkt kosteloos en moet op uit ons blad geknipte bulletijns os- schieden. 2. Wie meest punten heeft het puntenstelsel) wint. 3. Wie meer dan één bulletijn op zelfde naam instuurt, dient een volgnummer (in vak 1) te plaatsen. Niet meer dan 10 oe- volgnummerde bulletijns op zelfde naam mogen worden in gestuurd. De sdmentelling der punten voor het eindklasse ment geschiedt bulletijn per bulletijn. volgens volgnummer. 4. Eenmaal verworven pun ten blijven steeds geldig, zelfs zo men sommige weken de helft niet behaalt. 5. Elke betwistbare onduide lijkheid maakt het bulletijn ongeldig. 6. Dit bulletijn moet binnen zijn vóór 12 u. op de in hoof- ding staande datum. thuisploeg gew. (1 punt) r bezoekers gew. (2 punt.) 1 vuu.aiJ.vv^ ftV-n 2 bezoekers gew. v~ v., x drawn (3 punt.) Vak voorbehouden aan volgnummer bij 't in sturen van meerdere bulletijns op eenzelfde naam. (Max. 10). (1) AFZENDER: STRAAT. Nr TE Strook dienende als dubbel en door de inzender te bewaren. Dar. Brussel - U- St Gillis F. C. Luik - Rac. Mechelen C. S. Brugge - F. C. Brugge Rupel - Racing Gent St. Kortrijk - S. V. Waregem Menen - Schaarbeek F. C. Torhout - Wevelgem Koksijde - De Panne Steenbrugge - D. Blankenb. Houthulst - Oostrozebeke Otegem - B. S. Avelgem Kuurne Sp. - Aalbeke Sp. 1 2 1 1 2 2 0 Een deelnemer bekwam 16 p.: DEWAELE FRANS, Hogeweg 148, Menen. Vijf deelnemers bekwamen 15 p-: BULTINCK LUC, Bruggestr. 59, Poperinge. STRUYE FIRMIN, Ouderdomsteenweg 96, Poperinge. SUFFYS PIERRE (4), Provensteenweg 68, Poperinge. VANDEWAETER ALBERT, Drafstraat 5, Roeselare. WELVAERT MAURITS, Noordburgweg 38, Veurne. Verder hadden we 4 deelnemers met 14 p.; 14 met 13 p.; 37 met 12 p.; 51 met 11 p.; 96 met 10 p. en 129 met 9 p. In totaal rangschikten zich al dus 343 deelnemers. x 1 2 2 1 18 punten. HJALMAR ANDERS" I Noors schaatskampioen dr; ver scheidene titels veroverde in de lange afstandproeven tijdens de zo pas afgelopen Winter-Olympiade. Firmin Van Kerrebroeck had tegenslag. Zoals algemeen verwacht, heeft de Fransman Rondeaux opnieuw de wereldtitel veldrijden veroverd. Op een droog en snel parcours waren de Fransen bijzonder in hun ele ment. Rondeaux kwam al spoedig aan de leiding en won afgetekend. Voor de tweede plaats had Dufrais- ne heel wat last met de Zwitser Meier, wijl Jodet vierde werd voor de Italiaan Toigo en de Zwitser Champion, die al te hard van sta pel was gelopen. Van Kerrebroeck, zeer goed ver trokken en in prima konditie, deed evenwel reeds in de eerste ronde een zware val waarbij hij zich aan de knie kwetste en van de vierde naar de voorlaatste plaats verhuis de en meer dan 2 minuten verloor. Spijts zijn kwetsuur deed hij een schone remonte om uiteindelijk de, in gegeven omstandigheden, schone achtste plaats te behalen. DE UITSLAG 1. ROGER RONDEAUX (Frank rijk). 1 u. 13' 56". 2. And ré Dufraisne (Fr.), 1 u. 16'. 3. Albert Meier (Zwitser), I uur 16' 48". 4. Pierre Jodet (Fr.). 1 u. 17' 11". 5. Serge Toigo (Italië), 1 u. 17' 11". 6. Pierre Champion (Zw.), 1 u. 17' 39". 7. Fantini (Zwits.), 1 u. 17' 50". 8. F. Van Kerrebroeck (B.), 1 u. 19' 26". 9.Antonin Canavese (Fr.), 1 u. 20' 19". 10. Malabrocca (It.), 1 u. 20' 56". 11. Graziano Pertusi (It.), 1 u. 21' 37"; 12. Aguirrezabel (Spanje), 1 u. 21' 39"; 13. Thewes (Luxemb.l, 1 u. 21' 46"; 14. Esposito (Spanje), 1 u. 23' 13". LANDENKLASSEMENT 1. FRANKRIJK, 7 punten. - 2. Zwitserland, 16 punten. - 3. Italië, 26 punten. - 4. Spanje, 43 punten. - 5. Luxemburg, 54 punten. In België heeft Volksvertegen woordiger Hr Philippart een wets ontwerp ingediend om de bokswed strijden te verbieden. In Engeland vond hij een navolger in Mevr. Edith Summerskill, gewezen Minis ter in het Labourkabinet, die ver klaarde ook dergelijk voorstel te zullen indienen in het Lagerhuis. Te Brugge won Leys van de Fransman Bimbo KifTer op punten, j terwijl klopper Cabo de Marokkaan Ahmed Lenoir in round 2 naar het dromenland zond. I" Afdeling A F. C. Brugge A. E. C. Bergen Rac. Gent St Niklaas S. K. Rupel S. K. F. C. Boom F. C. Ronse Ukkel Sp. Dendermonde Un. Centre RANGSCHIKKING 2—1 1—0 1—2 2—3 1—2 Matchen voor Zondag a.s.: C. S. Brugge F. C. Brugge A. S. Oostende U. S. Centre Vig. Harnme White Star Rupel Rac. Gent Ukkel Sp. - S. K. St Niklaas immjBJLA. öffl" - Bevordering B Geraardsbergen F. C. Roeselare 43 S. V. Waregem S. C. Menen 30 F. C. Meulestede S. C. St Joös'. 1 St. Moeskroen S. C. Elsene 1—0 Beveren-Waas Rac. Doornik 05 RANGSCHIKKING 11° Provinciaal 1. Rac. Gent 22 12 3 7 31 11 31 l.Rac. Doornik 23 15 2 6 66 21 36 2. A. S. Oostende 22 13 5 4 46 33 30 2. V. G. Oostende 22 15 3 4 57 27 34 3. F. C. Boom 23 13 6 5 41 30 29 3. Eendr. Aalst 21 17 4 0 68 26 34 4. F. C. Brugge 21 10 6 5 47 28 25 4. Schaarbeek 22 12 2 8 41 26 32 5. F. C. Ronse 20 9 5 6 38 34 24 5. Beveren-W. 21 10 7 4 42 32 24 6. St Niklaas S. K. 21 10 7 4 36 34 24 6. S. V. Waregem 22 6 6 10 38 38 22 7. Vig. Hamme 22 9 3 5 47 42 23 7. Oudenaarde 21 9 8 4 37 23 22 8. White Star 20 9 7 4 51 34 22 3. Geraardsbergen 21 7 9 5 40 36 19 9. Kortrijk Sp. 22 8 8 6 36 40 22 9. F. C. Roeselare 22 4 8 10 33 47 18 30. Ukkel Sp. 22 11 11 0 40 42 2? F. C. Meulestede 21 7 10 4 31 51 18 11. A. E. C. Bergen 23 7 9 7 47 56 21 11. Exc. St Niklaas 22 6 11 5 30 40 17 12. Rupel S. K. 22 7 9 6 27 27 20 12. St. Kortrijk 21 4 9 8 33 56 16 13. Dendermonde 22 6 11 5 27 45 17 13. St. Moeskroen 22 4 11 7 32 52 15 14. C. S. Brugge 22 6 13 3 32 47 15 14. S. C. Elsene 22 5 12 5 26 51 15 15. F. C. Izegem 21 4 12 5 38 56 13 35. S. C. Menen 22 5 14 3 26 47 13 16. Un. Centre 23 3 16 4 27 52 10 16. C. S. St Joost 21 4 14 3 30 56 11 Matchen voor Zondag a.s.: Exc. St Niklaas Elsene fct. Kortrijk S. V. Waregem Meulestede Eendr. Aalst S. C. Menen G. S. Schaarbeek S. V. Oudenaarde Geraardsber: St. I!" krom V. G. Oostende SI iSKBi r Bliaiftft-WMM Ol. Tngelm. S. K. Roeselar^ i. Wevelgem Un. Her? 3. leper F. C. Knokke C. Torhout C. S. leper A. Moeskroen R. Harelbeke RANGSCHIKKING 1—4 o 0—1 0—2 Ui tg. l.S. K. Roeselare 21 17 1 3 72 19 37 2. C. S. leper 21 13 3 5 56 23 31 3. S. V. Wevelgem 21 13 4 4 42 30 30 4. E. Wervik 21 11 3 7 46 34 29 5. Un. Herzeeuw 20 12 5 3 48 33 27 8. S. V. Blankenb. 21 10 9 2 49 38 22 7. Rac. Harelbeke 20 9 9 2 37 42 20 8. F. C. Knokke 21 8 9 4 44 41 20 9. F. C. Torhout 21 8 10 3 40 50 19 10. W. S. Lauwe 21 6 9 6 36 44 18 11. Voor. Oostende 21 7 11 3 41 50 17 12. Ol. Ingelmunst. 21 7 12 2 28 51 16 13. Zwevegem Sp. 21 7 13 1 37 47 15 14. A. A. Moeskroen 20 6 12 2 40 47 14 15. F. C. Tielt 21 6 13 2 34 55 14 16. W. S. leper 21 1 17 3 16 61 5 Matchen voor Zondag: a.s.: Rtio. Harelbeke E. Wervlk F. C. Tielt S. K. Voorwaarts C. S. leper A. A. Moeskroen W. S. Lauwe Knokke S. V. Blankenberge Ol. Ingelrru Zwevegem W. S. leper F. C. Torhout S. V. Wevelgem ft fiaeulwa m V. a. ttsrawuw IIC Gewestelijk B St Elools Sp. F. C. Wakken 1- -1 V C. Ardooie V V Dentergem 2 -1 S. V. Moorslede Lichtervelde 2- -2 S. K Vlamertinge E. Beselare 6- -1 W. S. Houthulst Ol. Ledegem 2- -0 V. P. Gits St Joris Sp. 1- -1 RANGSCHIKKING 1. Oostrozebeke 20 15 2 3 81 23 33 2. W. Houthulst 20 12 5 3 49 41 27 3. M. Ingelmunst. 20 11 5 4 53 32 26 4. F. C. Meulebeke 21 11 6 4 56 38 26 5. Moorslede 21 11 7 3 45 36 25 6. F. C. Wakken 19 10 5 4 42 35 24 7. Vlamertinge 21 9 6 6 46 42 24 8. Lichtervelde 22 11 9 2 38 37 24 9. St Elooi Sp. 21 8 8 5 39 46 21 10. St Joris Sp. 21 7 9 5 39 45 19 11. V. C. Ardooie 21 7 10 4 40 50 18 12. Ol. Ledegem 21 6 11 4 26 30 16 13. V. Dentergem 21 6 11 4 39 46 16 14. V. P. Gits 20 5 11 4 35 47 14 15. S. V. Moorsele 20 5 12 3 39 45 13 16. E. Beselare 21 0 17 4 12 90 4 Matchen voor Zondag a.s,: W. S. Houthulst S. C. Oostrozebeke F. C. Meulebeke Ol. Ledegem St Joris Sp. V. G. Ardooie V. V. Dentergem E. Beselare Molen Sp. St Elools Sp. S. V. Moorslede S. K. Vlamcrtlng'" V. P. Gits S. V. Moorslede JL U. WaMaa W. UftUlKioida II" Gewestelijk C Hulste Sp. S. V. Vichte F. C. Luingne S. K. Avelgem F. C. Komen Toek. Menen B. S. Avelgem S. C. Le Bizet Aalbeke Sp. Deerlijk Sp. S. V. Kortrijk F. C. Poperinge F. C. Otegem Dottenijs Sp. RANGSCHIKKING 1. B. S. Avelgem 2. Kuurne Sp. 3. Aalbeke Sp. 4. F. C. Otegem 5. Dottenijs Sp. 6. Toek. Menen 7. Deerlijk Sp. 8. Hulste Sp. 20 15 21 13 20 14 21 13 21 9 20 10 20 10 21 10 9. F. C. Poperinge 21 10 51 73 53 57 57 65 45 45 49 43 44 49 2 40 3 27 1 31 3 22 10. S. K. Avelgem 20 8 11 11. S. V. Kortrijk 20 8 11 12. F. C. Luingne 19 7 11 13. S. C. Le Bizet 21 6 13 14. S. V. Vichte 21 5 13 15. F. C. Komen 19 4 14 16. Rac. Waregem 20 0 17 Matchen voor Zondag a.s. S. V. Kortrijk T. Menen F. C. Komen F. C. Poperinge Dottenijs Sp. F. C. Luingne S. K. Avelgem Deerlijk Sp. Rac. Waregem Hulste Sp. Kuurne Sp. Aalbeke Sp. F. C. Otegem B. S. Avelgem ,Sk ,v> raUSA mi su u» 3—0 0—1 2—3 2—1 1—2 3—0 5—1 21 33 37 30 27 29 39 29 42 24 47 23 38 23 42 23 46 22 52 17 59 17 49 15 54 14 65 12 61 9 73 3 IIIe Afdeling B N. S. Leks Herm. Oostende S. V. Dlksmulde Wijnendale S. K. Moere S. K. Eernegem S. V. Koekelare Adlnkerke V. C. Aartrljke S. K. Esen 0—3 15—1 3—2 7—1 4—0 RANGSCHIKKING l.S. V. Koekelare 2. Herm. Oostende 3. S. V. Dlksmulde 4. S. K. Eernegem 5. N. S. Leke 6. Lombardsljde 7. V. C. Aartrljke 8. W. Adlnkerke 9. S. K. Moere 10. r. Wijnendale 11.S. K. Esen 12. F. C. Handzame 13. V. C. Keiem 16 15 17 15 16 12 18 12 1 86 18 31 23 30 88 19 26 74 27 26 51 43 19 52 49 17 50 50 17 59 38 16 23 97 10 36 113 8 53 64 7 33 89 6 14 84 3 Matchen voor Zondag a.s.: W. S. Adlnkerke Wijnendale S. K. Esen Herm. Oostende V. C. Kelem N. S. Leke S. C. Lombardsljde S. V. Dlksmulde F. C. Handzame S. K. Moere V. e. AiuttUüa bs S. V. Koekslw» III® Afdeling D Dosko Beveren Tielt Sp. 53 S. V. Rumbekc S. K. Staden 6—0 S. V. Plttcm St Baafs Vijve 1—1 S. K. Zilverberg V. C. Aarsele 25 RANGSCHIKKING S. V. Pittem 19 16 V. C. Aarsele 18 13 S. V. Rumbeke 18 11 9. 10. 11.1 12. Izegem Sp. 16 Tielt Sp. 18 6 Ol. Koolskamp 18 8 S. K. St Baafs 19 6 S. V. De Ruiter 18 7 10 S. K. Hooglede 16 6 9 S. K. Zilverberg 19 6 13 Dosko Beveren 18 5 12 S. K. Staden 19 3 15 Matchen voor Zondag a.s.: V. C. St Baafs S. V. Rumbeke Sp. Tielt Ol. Koolskamp S. K. Staden V. C. Aarsele Dosko Beveren S. K. Hooglede S. V. Pittem S. V De Ruiter Izegem Sp. S. K. Zilverberg 73 22 34 64 23 29 60 31 26 38 25 18 52 49 17 48 31 17 38 50 16 45 50 15 32 55 13 33 58 12 1 25 58 11 1 27 64 7 74 punten. Vermeersch Bertha, Babbelaarstr., Poperinge. 62 punten. Steverlynck Robert (2), Lokerstr., Reningelst. 61 punten. Destailleur Gilbert, Bruggestr., Poperinge. 60 punten. Bartier Herman, Vla- mertingestr., Elverdinge. Ruyssen Michel (lh Capellestr., St-Jan-Watou. 57 punten. Muyllaert Georges (2), Gr. Broederstr., Dlksmulde. 55 punten. Brabant Michel (1), Weverijstr., Roeselare. 54 punten. Bamelis Medard (1), St-Jansstr., Poperinge. 53 punten. Rommens Roger (2) Zwijnlandstr., Poperinge. 52 punten. Bortler Paul, Brugge- straat, Poperinge. 51 punten. Debyser Robert (3) Casselstr., Poperinge. Boussemaen Leopold, Marktstr.. Stavele. Hoed' Georges, Zanneklnstr., Veurne. 50 punten. Gillioen Agnes (2) Menensteenweg. leper. Vandewaete: Albert (1), Drafstr., Roeselare. 49 punten. Dael Marcel (1), Me nensteenweg, leper. Bailleul Krombekestr., Poperinge. Vanden driessche Paul (3), Boterstr., Roese lare. Degryse Albert (1), Poperinge straat, Watou. 48 punten. Depoorter Roger (1) Haiglaan, leper. Vermeulen Roge vl), Boezingestr., leper. Bamelis Me dard (2), St-Jansstr., Poperinge. - Ruyssen Micbel (3), Capellestr., Sint Jan-Watou. 47 punten. Muylle Lucien (1) Pacldevijverstr., leper. Rooms Engel Gallooperstr., Koksijde. Keygnaer Roger (2), Pottestr., Poperinge. - Rooms Achille (2), Warandestr., Wul pen. 46 punten. Geeraerd Adolf (1; Doornstr., Poperinge. Ostyn Roge (3), Boeschepestr., Poperinge. Oree Michel (2), Westouterstr., Reningelst 45 punten. Bonduelle Roger fl) Ouderdomstwg, Poperinge. Massche' lein Oscar, Switch-Road, Poperinge. - Deburchgraeve Maurits, Ollevierslaan Veurne. Knockaert Roland, Cassel- straat, Vlamertinge. 44 punten. Vanhee Maurice fl) Pannelaan. Adlnkerke. Coulier Omei (1). Noordwljk Leisele. Bailllu Je rome (21»Halve Reningestr.. Reninge Storme Jozef (4), Spreeuwenberg Veurne. Denturck Germain, Belle straat, Vlamertinge. Decock Roger clubkampioen bij Menen-Sportief. 14 Vertrekkers. Eerst werden df nieuwelingen de baan opgezonden en 10 minuten later de grote bazen Na 55 minuten koers werden d( 2 overblijvende nieuwelingen inge lopen door Decock, Vuylsteke, Ver- beke en Vandevoorde. De jeugdige Baelen leverde een prachtige wed strijd en verdedigde zich kranig tegen dat groot gezelschap. Waai Bertje Vandevoorde moest lossen wegens defect en ook Verbeke en Baelen voeling verloren, moest ook Michel Vuylsteke wegens tegenslag veld prijs geven aan Decock. die voor de zoveelste maal clubkam pioen werd. DE UITSLAG 1. Roger Decock (Ber.), de 65 km in 1 u. 46 min. 2. Vuylsteke (Onafh.), op 15 sec. 3. Vandevoorde (Liefh.). op 45 sec. 4. Verbeke Roger, Geluveld, (Liefh.) op 1 min. 50 sec. 5. Baelen (Begin.); 6. Viaene (Lief hebber). op 3 min.; 7. Delanno}' (Begin.); 8. Victor Lucien (Liefh.); 9. Barbary. Vanc'ooster clubkampioen bij De Bie te Gits 1. Vanc'ooster, de 45 km. in 1 d 18 min.: 2. Rambler; 3. Messeyne; 4. Muylle; 5. Paret. 11° Gewestelijk A Matchen voor Zondag a.s.: F. C. H-rist F. C. Sijselc W. S. Oudenburg S. V. Nteuwpoort V. V, Koksijde Rac. De Panne S. K. Den Haan E. G. Gistel S. K. Steenbrugge Dar. Blanken# S. V. Bredene G. S. Mldelelkerke S. K. St Kruis Concordia S. V. Veurne S. K. Torhout III» Afdeling F S. K. Geluwe S. C. Zonnebcke 2-4 1 65 30 2j 1 55 36 2 2 48 19 2 0 55 33 2 3 51 51 1 3 33 40 Ij 1 36 29 1 3 36 51 J 0 30 53 0 22 84 III» Speciaal G Kortrijk Sp. St. Kortrijk Kuurne Sp. S. V. Moorsele St Elools Sp. Lendelede S. V. Moorslede N. S. Heule S. V. Kortrijk Dadizele e. Hkitm jbl-QL kfttogem RANGSCHIKKING 1. Brlelen Sp. 17 13 3 2. F. C. Woesten 17 11 5 3. B. S. Poperinge 16 10 4 4. S. C. Zonnebeke 16 10 fl 5. W. Passendale 17 8 6 6. Dadizele Sp. 17 7 7 7. S. K. Geluwe 17 8 8 8. J-. A. Waasten 17 4 10 9. S. K. Elverdinge 17 4 13 10. Eendr. Watou 17 2 15 Matchen voor Zondag a.s.: B. S. Poperinge Zonnebeke III» Speciaal A S. V. Bredene Voorw. Oostend» K. S. LelTlngo S. V. Veurne Rac. De Panne E. G. Gistel W. S. Oudenburg V. V. Koksljd», G. S. Middelkerke Herm. Oostcoo S. V. Nieuwpoort S. K. Den III» Speciaal E Dosko Beveren S. V. Rumbeke Ol. Ingelmunster F. C. Tielt Molen Sp. V. C. Aarsele V. C. Ardooie F. C. Meulestede S. V. Pittem S. K. Roeselare Sp. Tielt F. C. Wakken s. «ï#tfïssüeU j<R-.Y., V,

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1952 | | pagina 8