Voetbal- beschouwingen Meuleman koning der Kermis- koersen bij de Liefhebbers Radio BAR CO Kosteloze BET WEKELIJKS NIEUWS 10 E Uitslagen en Rangschikkingen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 9=11=52 Matchen voor 16=11=52 Losse Sportnieuwsjes De ronde van Westviaanderen voor Liefhebbers üoyeüe en Van ELooy uitblinkers bij de Liefhebbers Zijn televisie Is onovertrefbaar. Stort 23 fr. Wegriften voor 1953 UITSLAG V. P. 9: Algemene Rangschikking na V.P. 9: 15. F. C. Antwerp 9 2 6 Nationale Bevordering A T Provinciaal 11° Provinciaal A II* Provinciaal B HET WEKELIJKS NIEUWS tfaterdag 18 Nor. 1982 Blz. BEERSCHOT EN BERCHEM DE ONVERWACHTE OVERWINNAARS VAN DE DAG IN EERSTE KLASSE R&olng Mechelen verdiend» meer dn gelijkspel bij Olymplo. Na een genietbare eerste helft met blanke dan bij Olymplo. Na een eooor, vielen Maylnckx en Mannaerta 1 door kwetsuren tijdelijk weg. Toch waren het de MecheJaare die de sooor openden vla Reynlera. Backaert zou evenwel orp oorner de bordjes gelijk hangen. Tllleur en Club lAilfc deelden broe derlijk de punten zoals dit ln een derby past. De belde verdedigingen waren doorgaans de toestand meester en doelwachters Delhasse en Daenen I vertoonden heel wat puiks. Pannaye, die mkivoor speelde, opende de stand maar Massart zou de gelijkmaker be- i werkstelllgen. Beerschot verkrijgt stilaan de goe de kadans. Tegen Sporting Charle roi werd weer mooi vertoon geleverd met een voorhoede die echotvaardlg wae. Coppens bereikte weer de hoog ste maat en zijn maats stonden hem flink ter zijde. Sporting moest het half dozijn Incasseren en redde de eer vla Thlrlfays. Enkel Henriet weerde zich als naar behoren. Club Mechelen speelde verre be neden zijn standing. Heit feit dat Racing Gent na de herneming meer dan een half uur ernstig wist te do mineren, spreekt boekdelen. Dlels opende de stand en het was Lembe- reahts die op flater van Erroelen er 20 kon van maken. Gebrek aan inspiratie en afwerking liet de Gen tenaars niet toe het gelijkspel te be werkstelligen, dat ze nochtans ver dienden. Daring speelde een miezerige par tij voetbal en Berchem bleef er dan ook verdiend aan de winst. Indien NEDERLAGEN VAN LIERSE EN WHITE STAR BE WERKEN HERGROEPERING IN TWEEDE KLASSE het tot geen meer uitgesproken cij fers kwaim dan was dit zeker de fout van de Antwerpvoonspeler» die slag op elag open kansen varkeken. Slechts het laatst» kwartuur zou Daring er ln slagen het Berchetn- owerwldht te breken. BIJ Standard pakte Beringen met vlot en mooi spel uit. Aan de rust was de 11 stand, vla Jacquemljns en Benach bereikt, zeer gevleid voor de Luikenaren. Na de poos echter werd Beringen overrompeld door de snelle gastheren en deze wonnen dan ook verdiend. Thys, Houff en Mathonnet waren de opdrljvers der cijfers. Spanning was troef ln het treffen Union-Antwerp. De bezoekers deden het heel wat beter dan hun voor gaande wedstrijden, maar werden door het opportunisme van Union geklopt. Belde doelwachters begingen een paar fouten die fataal werden. BIJ Antwerp was mldvoor Debakker de grote uitblinker, wijl Mees en Maertens ln het middenveld uit blonken. Een gelijkspel had heel wat rechtmatiger geweest. Een drietal flaters van de Gan- toisebaok Decoster beslisten over de nederlaag tegen Anderlecht. De Gen tenaars staken knap van wal en ble ven meer dan een half uur ln de aanval. Genoemde flaters lieten Mer- mans toe de stand op 12 te bren gen, waarna de localen zich verwon nen gaven. Vandenbossohe zou de cijfers nog hoger opvoeren. Mer- mans, Ma thys en anderzijds Seghers en Berloo waren do knapste figu ranten. Toen Ceunen reeds aan minuut 8 wegviel was het zeker dat Tienen aan de winst zou blijven. Stade Leuven verdiende deze tegenslag zeker niet, maar moest thans de wet der sterk ste ondergaan. Toch was het eerst naar het einde toe dat de Suiker mannen de winnende punten kon den scoren. Lyra bleef verdiend aan de win nende hand tegen Oostende, bij wie Geuns ontgoochelde. BIJ Lyra was Junior Torfs de grote figuur, wijl aan de andere kant doelman Ger- naey een briljante wedstrijd ver tolkte. Pledfort en Longfllo enerzijds en Geuns op strafschop anderzijds zorgden voor de cijfers. Club Brugge had last otn Club Ronse onder de knie te houden. De Bruggelingen waren wel baas maar Annlcq en Cle traden zeer beslist op. Sorners en Masyn konden de doelpunten aantekenen wijl ander zijds op misverstand Gydé ln eigen netten verwerkte. Met drie gemaakte doelpunten werd zo maar nlptjes gewonnen. St Niklaas kende de heropstanding en verdiende meer dan 2<2 oljfers bij Vervters. Het ganse elftal draalde op volle toeren, maar liet zich toch bijna verrassen, want het was eerst aan minuut 87 dat Meul de bordjes kon gelijk hangen. Een zege ware meer verdiend geweest. IZEGEM EN BRUGGE GEKLOPT.TWEEDE ZEGE VAN OOSTENDE IN DERDE KLASSE B Met een doelpunt van Bollen aan minuut 62 haalde Waterschei de punten weg bij Kortrljk Sport. De belde aanvallljnen bleven fel ln ge breke. Vtooral de localen leden aan dit euvel en Delecluyse stond wer kelijk alleen ln zijn pogingen. Ook hier had een gelijkspel meer de ver houdingen weergegeven. Met breed spel langs de vleugels en dank zij een razend tempo liet Racing Brussel nooit toe dat White Star zlln gewoon peil zou bereiken. Als de zege aan de thuisploeg bleef, dan was dit dan ook verdiend, hoe verrassend het ook mocht zijn. Vous- sure en Dewln waren de grote be werkers van de zege. Tegen een zich hoofdzakelijk ver dedigend Union kon Boom het niet verder brengen dan 11. Hiermede kregen ze niet wat hen toekwam, want het tegenpunt der Walen werd op grote offside stand genet en ver wekte heel wat tumult. Llerse liep de eerste nederlaag op te 8t Trulden. De geestdrift der thuisspelers bracht hen de volle zege. Llerse was eerst naar het einde toe zichzelf en wist dan ook de 31 cijfers tot 32 te herleiden. Hoe heftig ze ook aandrongen tot de ge lijkmaker kwam het evenwel niet, hoe verantwoord hij ook zou ge weest zijn. Toen Doornik aan minuut 85 Slag op sla® doelde, was meteen het von nis van Cercle Brugge getekend. Wat de voorlljn tot dan toe te zien had gegeven hield ln dat deze achter stand nooit meer overbrugd zou kun nen worden. Het viel dan ook zo uit. Integendeel, het "was Dedonder die de stand nog opdreef. Twee. solorennen van Engelen wa ren Izegem al vroeg fataal. Enkele spelers lieten de moed zakken en Bergen dikte aan. Toen herpakte Izegem zich na de rust. Op ont snapping wae het opnieuw het locaal team dat eukses had. Ten slotte kon Vanbroeckihoven de eer redden. Ize gem kan werkelijk beter. Ukkel moest een punt te Halle la ten. Teohnlek woog ook hier niet op tegen zegewll. De Sterrenkljkera openden de stand op strafschop, maar Halle wist laags Decuyper de bordjes ln evenwicht te brengen. De zege lag voor de localen ln het be reik, maar Gavers schoot een straf schop over de deklat. Beveren liet aan Schaarbeek geen schijn van kans. De jeugdige Mlche- let die voor het eerst opgesteld werd, lag aan de basis van de 30 zege. Hij maakte twee doelpunten, wijl een derde van zijn voet afgekeurd werd. Meteen zijn de Waaslanders ln koers geraakt en de Ezels er uit. WAREGEM IN BEDWANG GEHOUDEN. LOKEREN SCHEIDT ZICH VERDER AF IN BEVORDERING A Union Namen besloot de hocrfd- match der onderste gelederen ln zijn voordeel, door Daring Leuven van overdreven 40 cijfers huiswaarts te zenden. De bezoekers verdedigden zich zeer flink. Een 42 stand zou belde oomparanten heel wat meer gegeven hebben. Leider Dendermonde kreeg de zege tegen Vigor Hamme niet op het plankje. De bezoekers, bij wie de verdediging zich ln vedette stelde, berokkenden de thuisspelers heel wat last en het was eerst ln de allerlaat ste minuut dat het winnend doel punt het levenslicht zag. Aalst diende Voogt te vervangen en meteen verloor het elftal heel wat van zijn stootkracht. V. G. Oostende bracht eens te meer heel wat wijzi gingen aan het elftal, maar wist dit maal verdiend te zegevieren. Het enig doelpunt der partij kwam van het hoofd van Pleters, op corner door Hubrechsen gegeven. De lantaarnmannen hebben met de komst van Boussu-Bols de kans niet weten te grijpen. De onproductlvitelt der voorhoede kwam eens te meer schrijnend aan het licht en waar de nochtans zich fel verwerende ver dediging toch tweemaal werd ge vloerd, Meet La Louvière ljdelhands aan huls. Ekeren kan op een mooie partij Terugblikken tegen Lokeren, spijt met 1-4 werd verloren. Alleen het ho peloos gebrek aan afwerking liet een pijnlijke indruk. Leider Lokeren was heel wat kordater en dit bleek dan ook de goede manier. Alle geboden kansen werden benut en aldus ging de zege dan ook naar de meest ver dienstelijke. Geraardsbergen kan Moeder For- tuna danken dat het offensief van Sint Niklaas ln de tweede helft geen vruchten heeft gedragen. Meteen bleef hen de zege, die lange tijd aan het zijden draadje hing. Staae Kortrljk' gaat voort met te ontgoochelen. Zo heel sterk ls Ka pellen niet en toch werd er nogmaals afgetekend verloren. Het was eens te meer de verdediging die ln gebreke bleef, spijt het knap werk van de doelman. 6. K. Roeselare moest Dedeur- waerder door Muyllaert vervangen. Hoboken Werd nochtans verdiend verslagen, want op een kwartier na, ging het Initiatief doorgaans van de wlt-zwarten uit. Vancoillle toonde zich opportunist en nam de twee doelpunten voor zijn rekening. Het tegenpunt werd genet op flagrante oflside-stand. Moesikroen geraakte bijna aan de halve Inzet bij Meulestede. Lang voor het einde waren de havenjongens uit gespeeld en de meerderheid die de grensanannen dan tentoonspreidden had zeker wel het gelijk stellend doelpunt mogen opbrengen. Waregem vond tegen Club Roese lare nooit de gepaste kadans en mag zich dan ook met het gelijk spel te vreden achten. Coorevlts opende de scoor, maar Roeselare wist tot 1-2 uit te lopen. Er was ten slotte een strafschop nodig om, vla Coorevlts, de bordjes ln evenwicht te brengen. Heit duurde vrij lang vooraleer Oudenaarde er ln slaagde Eeklo van ziöh af te schudden. De bezoekers openden zelf de stand, maar de thuisploeg kwam mooi terug en liep tot 4-i uit. Een raté ln de allerlaat ste minuut zou evenwel over 4-2 cij fers beslissen. Op een modderig veld hebben Bor- gerhout en Wevelgem een scoorloze uitslag bewerkt. Het werd de partij der gemiste kansen en een exhibitie van hoe voetbal niet moet gespeeld worden. Belde ploegen kregen met de uitslag wat zij verdienden. HET WEKEL KOPPLOEGEN BLEVEN AAN DE WINST IN TWEEDE PROVINCIAAL A De matdh te Veurne kende sensa tie. Na één minuut was de stand reeds 1-1 en na 4 min. 1-2. Veurne zou dan aandringen, maar het ls eerst na de rust dat Steenbrugge nogmaals zou aandikken, op misver stand der locale verdediging. Deze beging nog flaters en het werd 1-5. Verdiende zege ls het wel, maar de cijfers zijn helemaal onlogisch. Doelman Boone, van SIJsele, was werkelijk dé ster van het veld. Als de stand enkel tot 1-0 beperkt bleef, ln het voordel van Bte Kruis, dan ls het aan zijn pradhtkeeplng te danken. Gistel moest 5 reserven in lijn stel len, maar ls er des ondanks toch ln geslaagd met 3-1 cijfers aan de win nende hand te blijven tegen Llsse- wege. De cijfers zijn verdiend. De- graer was de meest opvallende locale acteur. Mlddelkerke vond tegen Den Haan plots zijn stootkracht terug. De be zoekers moesten zich tot moedig ver weer beperken en lijdzaam toezien hoe de cijfers opliepen. Lannoye (4), Dewulf (2), Depoorter en Maes wa ren de locale doelschutters. Schae- cken redde de eer op strafschop. Spijt beter passenspel, kan men bezwaarlijk de zege van Helst te Koksljde verdiend noeimen. De lo calen waren heel gevaarlijk bij hun uitvallen, maar kenden meer dan op hun beurt tegenslag. Een draw had reeds belde ploegen bevredigd. Concordia en De Panne lieten het tot hoge cijfers komen. Bij de be zoekers was mldvoor Godderls weer al de gevaarlijkste man, terwijl de looale doelman heel onzeker optraid en aan de basis ligt van de verdien de zege der Pannenaren. Nieuwpoort heeft het bij St Joris niet onder de markt gehad. De zege ls wel nipt, maar daarom niet on verdiend, ook al kwam er een straf schop bij te pas, om de nipte eind cijfers vast te leggen. Nieuwpoort houdt aldus gelijke tred met de lei ders en omzeilde een heel gevaarlijke klip. Waar Bredene van mening was dat het laag gekwoteerde Koekelarc een gemakkelijk hapje zou worden, wer den ze deerlijk ln hun verwachtingen bedrogen. Mits een tikje beter afwer king, hadden deze zelfs een draw kunnen bekomen, want hun verdedi ging was op de hoogte van haar taak. POPERINGE VERLIEST. MOORSLEDE EN KOMEN IN BEDWANG GEHOUDEN IN TWEEDE PROV. B tallen verdeeld spel en Lobeau gaf zijn ploeg de leiding. Na de adeip- pauze had Komen slechts een moei zaam verweer tegen de fel aandrin gende Sparrestedellngen en de grens- ploeg mag zich met het gelijkspel reeds tevreden achten. White Star en Toekomst Menen speelden een zeer evenwichtige wed strijd. De lokale verdediging was eens te meer onvermurwbaar, maar de voorilijn was beneden nul. Als het toch tot een doelpunt kwam dan was dit op strafschop wegens hands van Deneckere, door toedoen van Slosse. Moorslede kreeg aan Zedelgem een harde dobber. De thuisploeg was de baas ln de eerste helft, verkeek een paar kansen, maar opende toch langs Bonte de stand. Na de herneming ging het meeste initiatief van Moor slede uit en LeCluyse wist gelijk te stellen. Kemplnck zou dan nog voor de lokalen een strafschop missen. Juist gelijkspel. Onder een lakse leiding kwam het tot geveohtsvoetbal te Ardoole. Po- perlnge vertoonde het mooiste spel, maar werd hierin door de thuisploeg niet gevolgd. De einduitslag kwam met 3-2 scoor voor de lokalen, wan neer de uitslag andersom had moe ten zijn. Een paar flaters van de lei ding kostte de leiders de zege. Pulk spel van mldvoor Templeton en doel man Mortier bij de thuisploeg. De derby tussen Moorsele en Le- degem ls ln het voordeel der bezoe kers verlopen. De thuisploeg opende de scoor, maar na de rust wisten de bezoekers uit te lopen. Moorsele kwam nog terug, maar een nieuw doelpunt ontnam Moorsele aJïe ver dere Illusies. Heel, heel nipt won Slnt-Elools- Wlnkel te Le Blzet. Doorgaans waren het de verdedigingen die het hoog ste woord spraken. Hoogstaand ver toon was het echter niet en als Win kel won, dan ging de zege ten slotte naar de meest besluitende ploeg. Vlamertlnge behaalde een verdien de zege tegen Houthulst. Vóór de rust ging het spel nog gelijk op. Del- plancke en Leroy stelden de bordjes man aan het werk, maar Houthulst lukte een tegenzet. Na de poos zou den de naamgenoten Vandromme de zege vaste vormen geven. Verdiende locale zege. In den beginne naim Brlelen het initiatief, maar enkele schoten kwa men op het doelhout terecht. Llch- tervelde besloot de aanvallen tussen het doelhout en leidde met 1-3 aan de rust. De lokalen waren voor het einde uitgespeeld, waardoor de be zoekers gemakkelijk de scoor wisten op te drllven. Torhout bracht de verrassing met Komen voor eigen volk de les te spel- lên. Voor de rust brachten belde elf- KUURNE DOOR INGELMUNSTER AAN HUIS GEKLOPT IN TWEEDE PROVINCIAAL C Juist gelijkspel te Lendelede, waar Deerlijk te gast was. Belde elftallen namen een beurt voor zich. Van Marcke voor de thuisploeg en mld voor Deleersnijder bij de bezoekers, tekenden de doelpunten aan. De staartmannen uit Dentergem wisten aan minuut 40 met 0-3 voor sprong op het scorebord te prijken. Otegean wist juist op tijd de gepaste tegenzet te vinden en kon nog met een oneven doelpunt aan de winst blijven. Aarsele had vier man te vervangen en werd met forfaltc "ers door Kort rljk Ingemaakt. De zoekers speel den aanvankelijk met wind mede en hadden aan dé rust reeds met 0-4 cijfers de schaapjes op het droge. Moeskroen gaf reeds na 1 minuut vla Raepsaet de doelman van B .S. Avelgem het nakijken. Segher zou evenwel de plaatjes ln evenwicht brengen. Hoe de grensjongens daar na ook gingen domineren, alles schampte af op stopper Delahousse, die voor zijn ploeg een puntje uit de branding haalde. Lulngne wist Wakken puntenloos huiswaarts te zenden na een weinig opwekkende partij. Het veld was slecht en liet maai- weinig goed spel toe. Ten slotte zou de meest oppor tunistische ploeg nipt aan de winst- blijven. Dottenljs laat meer en meer van zijn pluimen vallen en diende nu 5-1 cijfers toe te staan bij 3. K. Avel gem, spijts hun doedman een sublie me keeping tentoonspreidde. Meulebeke wist zich te hernemen tegen het dappere ploegje uit Hulste. Het was na de rust dat de tegen stand ln elkaar stuikte en dat het half dozijn werd bljeengeknalri. J. Vercruysse (4), R. Vervruysse en Maertens waren de goalgetters. Kuurne wist ln de hoofdmatch der reeks tegen Ingelmunster, in de eer ste helft veldmeerderheld te nemen. Vanljseren opende de stand nadat Coussens een strafschop zwak ln de doelmans handen had gezonden Na de poos waren de kansen echter gekeerd. Kuurne zocht tevergeefs naar de kadans van de eerste helft en Ingelmunster dicteerde de les. De stand kwam gelijk en ln de laatste ogenblikken wist Verhamme nog het winningsgoal aan te tekenen. Ver diende zege van Ingelmunster. BESLISSING P. C. WESTVLAANDEREN Houthulst 0 - 5 Winkel Sp. In zijn zitting van 8 Nov. jl. heeft het P. C. uitspraak gedaan omtrent de incidenten op de wed strijd Houthulst-Winkel Sp. van' 26 October jl. Winkel wint de wedstrijd met 0-5. Houthulst moet zijn twee eerstvolgende wedstrijden met ge sloten deuren spelen. Gunst H. (Houthulst) is ge schorst voor gans het seizoen. Een tweede Houthulstse speler, nog steeds onbekend, moet zich binnen de vijf dagen aanmelden. De langs hier minder bekende Meuleman Maurits kroonde zich dit jaar tot koning der liefhebbers voor Rik Van Looy, Dré Noyelle en Ver- beke Roger (Gelurveld), die zich klasseerden op mooie ereplaatsen. Wat de klassieke koersen betreft moeten wij wijzen op het mooi sei zoendebuut van Lucien Victor en Jozef Parmentier, wijl anderzijds Dré Noyelle zich in grote proeven het meest onderscheidde. Rik Van Looy benaderde hem hierin het meest. Ziehier de officieuze stand van de Belgische liefhebbers volgens het aantal overwiningen: 25 overwinningen: Meuleman M. 23 overwinningen: Van Looy Rik. 20 overwinningen: Van Cauter E. en Van Genechten Richard. 18 overwinningen: Jacobs A. 17 overwinningen: Noyelle André, Van Steenbrugge Calixte, Van Dor- pe Raym. en Van Nitsen W. 16 overwinningen: Clerckx K. en Van Holsbeke Jules. 15 overwinningen: Nulens M. en Tréfois Marcel. 14 overwinningen: Molenaers Y., Schoubben Frans, Verschueren G. en Verbeke Roger. 13 overwinningen: Eloot Albert, Matthieu Nestor en Salembler W. 12 overwinningen: De Backer E. en Huyckens Gustaaf. 11 overwinningen: Braem René, Christiaens Albert, Parmentier Joz. en Vandevoorde Albert. 10 overwinningen: Derboven J., Dirickx Henri, Pype Ger., Schoub ben Jaak, Troch Lievin, Van Hove Raymond, Van Distel Jaak en Van Tieghem Norbert. 9 overwinningen: Baems Roger, atslé Roger, Donaty, Ghesquière Rafaël, Haan Piet, Janssens Mar cel, Kemplaire Francis, Landuyt J., Mazy Raymond. Paternoster Mar cel, Smet Osw. en Van Velthoven H. 8 overwinningen: Decraye Ger., Detré Valeer, Huyghe Victor, Jo seph Roger, Ledrut Jozef, Malfait Noël, Neefs August, Snoek Gustaaf, Van de Wiele Gilbert, Van de Velde Désiré en Wijns Jozef. 7 overwinningen: De Branbander Louis, De Munster Lucien, Huy- brechts André, Luidwig, Moxhet J., Plantaz Johan, Planckaert J., Van Geneugden Martin, Van Looveren Frans, Van Rompaey Lode, Van den Bosch Willem, Van den Broeck Jullen, Vranoken Raym. en Zen Fl. 6 overwinningen: Briessen L., Cornelio M., De Paepe P., Desmedt R., De Boeck L., Deroisy, Gielissen H., HooberghsL-, Mativy V., Sterckx J., Smets A., Saelens G.. Stijnen J., Taecke K., Thielemans P., Van Cal- ster J., Victor L., Verhelst M. 5 overwin.: 18 renners waaron der: Beckaert Marcel. 4 overwin.: 26 renners waaron der: Rebry Gaston. 3 overwin.: 60 renners waaron der: Demuynck Marcel, Devoldere Roger, Indervuyst Gerard, Jacob Willy, Lapauw Michel, Monchy Ju lie, Stofferis Norbert, Verhelst Jo zef, Vanrijsel Jules, Vanbossel Cy- riel, Van Stecehlman Al-mé, Van Asscbe Paul. 2 overwin-: 73 renners, waaron der: Demunster Buddy, Deroo Ro land, Decodk, Ghyllebert, Kerck- hove N., Leenknecht, Vandewiele F. 1 overwinning: 170 waaronder: Decommere, Demeulenaere Fr., De- ruyck Cyriel, Devoghel Gerard, Ge- ryl Maurits, Hautekiete, Lagast Ro bert, Meulemeester Georg., Noyelle Roger, Nolf Werner, Philips Jozef, Paret André, Verbeke Rog. (Werv.) Wij wijzen er op dat dit slechts een officieuze statistiek ls. We me nen ze nochtans zeer dicht bij de werkelijkheid. de beste de goedko opste 19 modellen Vraagt kosteloze Barco-kataloog bij uw plaatselijke elektrieker. Dolf Verschueren won Zondag de stayerskoers te Parijs, wijl hij 11 November te Gent eveneens KNOKKE, ZWEVEGEM EN AALBEKE GEKLOPT IN EERSTE PROVINCIAAL Spijt Lauwe het eerst de bordjes man tewefkstelde, zou Harelbeke nog vóór de rust gelijkstellen en daarna nog driemaal de juiste richting we ten te vinden. De' witte sterren zou den nogmaals doelman Van Elslan- der verschalken, maar de inzet ging todh verdiend naar de ratten. Te Tielt liep Oostrozebeke zeer snel van stapel en aan min. 4 trilden reeds de Tieltse netten via Vanden- berghe. De localen replikeerden ge past en langs Vandercruyssen, Helle- buyck en Vlaene kwamen ze aan de leiding. Het drassig veld liet weinig mooi spel toe en het scoorbord zou dan ook niet meer veranderen. Tielt won verdiend. Olympic Ingelmunster verdiende een zege, die aan S. V. Blankenberge ging met afgetekende scoor. De lo calen begingen echter de fout, de bezoekende linksbuiten al te zeer vrij spel te laten en deze scoorde dan ook vier mooie doelpunten. De 2-5 cijfers nemen echter met de waar heid een loopje. Hoewel Zwevegem ln het midden veld een bestendige meerderheid wist te halen,-waren de Torhoutse uitval len heel wat gevaarlijker. Het was op een dezer dat Verstraete, op voor zet vgn Boussu, het, enig d-oelpunt der wedstrijd wist te netten, na een vinnige en boelende partij. Cercle leper heeft zijn goede kon- dltle bewezen en aan Herzeeuw geen de minste schijn van kans fcelaten. In alle lijnen werd gedomineerd en het was eerst als de Cerclisten de forfaltscoor hadden bereikt, dat Cre- mers er ln slaagde de eer te redden. Dank zij een uitgesproken meer derheid in de tweede beurt won Voor waarts zeer verdiend van Aalbe-ke. Noohtans hadden deze de eersten de bordjesman werk gegeven langs Loos- veld, maar via De Duytsche en Van Steeger (2) werden de eindcijfers in het voordeel der kustploeg bereikt. Verdiend was het ook. Wervik en Blankenberge namen elk de helft voor zioh. Penet kreeg het eerst de mooiste kans, maar hij gaf de strafschop op de paal. Aan min. 28 schoot Demeulemeester raak, maar het antwoord was betaald, want 2 min. daarop stelde Corion ge lijk. Na de poos drong Blankenberge steeds aan, maar Carton was niet meer te verslaan en haalde voor zijn ploeg een puntje weg. Knokke heeft bij S. C. Menen nooit de Indruk van een leldersploeg ge laten. Het dient evenwel gezegd dat de grensjongens een allerbeste ver richting op hun actief schreven. Aan de rust was de stand reeds 3-0, voor al dank zij hoekspeler Verstraete. Op vrijschop 'lukte Knokke een tegen zet, maar Soen zou de eindcijfer? op drijven. Verbaok, Duthoo, Taillieu en Verstraete waren de beste thuis* spelers. De Ronde van Westviaanderen heeft in de jongste jaren heel wat belangstelling weten te verwekken. Het is zeker een der interessantste rittenkoersen voor onze liefhebbers. I De inrichters hebben voor 1953 enkele wijzigingen aan hun weg wijzer aangebracht, die de waarde van hun ronde nog zal weten te verhogen. Zo werden de ritten langsheen het strand afgeschaft en vervangen door het aandoen van de Westvlaamse bergen. Zo komt de derde rit toe op de top van de Zwartenberg en krijgen wij daags daarop een tijdrit te Westout.er. Al bedraagt de afstand slechts 35 km., dan moet het parcours er een zwa re wedstrijd van maken. Zoals verleden jaar bestaat de wedstrijd uit zes ritten, met twee rustdagen. Volgende ritten zijn voorzién Zondag 5 April: Brug'ge-Eernegem. Maandag 6 April: Eernegem -Woumen Dinsdag 7 April: Rust te Wouirien. Woensdag 8 jlpril: Woumen- Zwarte Berg. Donderdag 9 April: Tijdrit te Westouter. Vrijdag 10 April: Rust te Westouter. Zaterdag 11 April: Westouter-Meulebeke. Zondag 12 April: MeulebekeOostkamp. DE PRIJZEN Elke rit, 6.000 fr. prijzen voor de eerste twintig. Vanaf de 21° tot en met de 40" een speciale premie. Het algemeen klassement bedraagt 10.000 fr. DE BEZETTING Het oorspronkelijk plan met een volledig ploegenstelsel zal waar schijnlijk niet doorgaan. Er zal be roep gedaan worden op Nederlan ders, Fransen, Luxemburgers en een paar Zwitsers. op de bloemen wegkaapte. In het Antwerpstadion versloeg de Engelse ploeg van Manchester United, deze van Austria Wien met 1-0 na een goede match, maar waar van men toch nog meer had ver wacht. Te Luik werd de Entente met 0-4 door de ploeg van Parijs ver slagen. Het Franse nationaal elftal bleef met 3-1 scoor aan de winnen de hand tegen Noord-Ierland, ter wijl de B-ploeg het met een scoor loze puntenverdeling tegen Schot land B moest stellen. Reg Harris verbeterde Zondag te Parijs het rekord van Karei Kaers (1* 09" 3/5) over de staande kilometer, door het te brengen op 1' 09". Het rekord van Kaers' heeft 18 jaar stand gehouden. Een tip voor de pronostiekers. Corbeel. de vaardige schutter van F. C. Mechelen, werd bij een auto ongeval gewond. Hij zal voor een drietal weken onbeschikbaar zijn. Marcel Vande Wattyne won de veldloop te Binche voor de Fransen Lecat en Klein. De Standardback Thellin liep in de wedstrijd Luik-Parijs een spierveyrekking op, die hem weken van het voetbalveld zal houden. De Zwitserse ploeg Koblet - Von Büren heeft zonder grote moei te de Zesdagen van Frankfurt ge wonnen. Ze hielden 1 ronde voor sprong op Teruzzi - Intra en Zoll - Knoke. De Belgische ploeg Debeu- ckelaer - De Ryck eindigde zeven de op 5 ronden. Jh De grote prijs des Konings, die als voorspel van de Brusselse Zesdaagse verreden werd, zag de zege van de Brit Harris voor Gos- selin, Derksen en Patterson. Van Vliet, Plattner, Pauwels, Gillen en Senfftleben eindigden in de orde. A Nest Sterckx, die na zijn val met Lode Wouters in de Slui- tlngsprijs te Putte-Kapellen een zware val deed en vijf dagen in coma lag, is thans reeds zoverre hersteld dat hij binnen een paar weken zal mogen opstaan. A De Franse bokser Pratesi stierf een uur nadat hij nipt op pun ten was geslagen door de Brit Tuil Jack. Overspanning zou de oorzaak van dit overlijden zijn. A Te Gent won de Duitse kolos Kurt Zehe (190 kgr.) de wor- sfcelmatch tegen de ex-cowboy Shi Hi Lee, door uitsluiting van deze laatste wegens foutief worstelen. A Poeske Scherens zal op 15 No vember in het Sportpaleis te Brussel in de autorennen uitko men. Met een 500 cc. Gordini hoopt hij ook in deze sporttak zijn tij gersprong tot waarde te brengen. A Cabo zal voor 5 Januari zijn ti tel van pluimgewiohtkampioen van België moeten verdedigen te gen de Luikenaar Jo Woussem. A Schneider en Pohnental, twee Oostenrijkse renners, zijn bij Albert Hendrickx te gast. Zij zul len op onze velodrooms oefenen en denkelijk in de Zesdagen van Ant werpen en Gent aan de start zijn. A De eerste veldrit in Frankrijk betwist, bracht reeds de vedet ten op de voorgrond. Jodet won voor Elie, Rondeaux, Durand en Robic. A In de pers verschenen reeds heel wat geruchten omtrent de samenstelling van het Belgisch 11- tal dat op 26 November te Wembley tegen de Engelsen zal in het gelid staan. Algemeen wordt aangeno men dat van tactiek zal worden veranderd en dat Mermans en Rik Coppens beide als midvoor zullen acteren. Men zou met vier man in de voorlijn spelen en daarachter zou Jan Van der Auwera als aan vallende spil spelen. De rest van het elftal zou ongewijzigd zijn (Anoul en Reyniers zouden ge weerd worden). Alleen de kwestie van de linkerhoek zou nog dienen opgelost te worden. op postcheckrekening 4763.60 van Het Wekelijks Nieuws Poperinge, en U ontvangt ons blad tot einde 1952. Officieus zou het nationaal weg- kalender voor 1953 er als volgt uit zien: 8 Maart: Ronde van Limburg of Omloop van Het Volk 15 Maart: de Ronde van Haspen- gouw en Kuurne-Brussel-Kuur- ne. 22 Maart: Elf Steden-koers en eventueel de Ronde van Lim burg. 29 Maart: Gent-Wevelgem. 5 April: Ronde van Vlaanderen. April: een koers te Bergen. 12 April: Omloop van Midden- Vlaanderen te Deinze. 18 en 19 Aprtl: Twee Dagenkoers van Waregem-Eisden-Waregem. 26 April: Parijs-Brussel. 1 Mei: Hoboken, St-Lievens-Esse en Vijf Bergen Prijs Kortrijk- Moeskroen. 2 Mei: Waalse Pijl. 3 Mei: Luik-Bastenaken-Luik 10 Mei: Omloop der Vldamse Ar dennen te Ichtegem en Omloop van Limburg' te Eigenbilzen. 12 tot 17 Mei: Ronde van België. 17 Mei: Omloop der Drie Provin ciën, Avelgem. 24 Mei: Koers van Herk de Stad en Steenhuize-Wijnhuize. 25 Mei: Cras-Avernas en Ertvelde. 31 Mei: Omloop van Schelde en Leie te Meulebeke en koers te Kortenberg. Het is echter wel mogelijk dat er nog een paar kleine wijzigingen aan dit kalender worden aange bracht. Pronostiekprijskamp Het hleronderetaande bulletljn, Invullen, uitknippen en Insturen HET WEKELIJKS NIEUWS Gasthuiestraat 19 - Poperinga Matchen 16-11-52 Berchem F. C. Mechelen Antwerp Standard C. L. F. C. Beringen Beerschot A. fl. Oostende White Star Rac. Brussel St Trulden Izegem Dendermonde Eeklo S. K. Roeselare Harelbeke Eendr. Wervik Bredene Mlddelkerke F.C. Poperlnge W.S. leper Ledegem Moorslede Torhout V. C. Ardoole UITLEG 1. De deelnam» ie onbeperkt, kosteloos en moet op uit om blad geknipt» bulletijns je- gesohieden. 2. Wie meest punten hte/l (hetpuntenstelsel) mint. 2. Wie meer dan din bulleUIn op nel/de naam instuurt, dient een volgnummer (in vak 1) te plaatsen. Niet meer dan 10 ji- volgnujnmetrde bulletins op nel/de naam mogen worden In gestuurd. De samenstelling der punten voor het eindklasse ment geschiedt bulletljn per bulletijn, volgen» volgnummer 4. Senmaal verworven pun ten blijven eteede geldig, sel/e 20 men eommige weken de helft niet behaalt. I. like betwistbare onduide lijkheid maakt het bulletlln ongeldig. 6. Dit bulletijn moet blnnm eijn vóór 12 u. op de in hooi- ding staande datum. 1thuisploeg gew. (l punt) 2 sk bezoekers gew. (2 punt.) x draw (3 punt) Vak voorbehouden aan volgnummer bij 't W- i turen van meerdere bulletijn» op eenzelfde naam. (Max. 10). AFZENDER: i<etM*e»HM«niHMui STRAAT Nr TB Strook dienende al» dub bel en door de tneender te bewaren. Berchem P. O. Mechelen Eeklo S. K. Roeeelart Antwerp Standard O. L. Harelbeke Eendr. Wervik P. O. Beringen Beerschot Bredene Mlddelkerke A. S. Oostende White Star P.O. Poperlnge WjB. leper Rac. Brussel St Trulden Ledegem Moorslede Izegem Dendermonde Torhout V. O. Ardoole x x 2 x 2 1 1 t 2 deelnemers bekwamen 18 p.: VERKOUTER VICTOR, Tegelstraat 23, leper. VERFAILLIE MICHEL (9), Poperingestraat 38, Oostvleteren. I 1 2 x 24 punttt Verder hadden we 6 deelnemen met 17 p.; 3 met 16 p.; 9 met 16 p.; 19 met 14 p.; 40 met 13 p. en 6i met 12 p. In totaal rangschik ten zioh dus 135 deelnemer», 18; M punten. Rooryck» Wllfrled, Consullestraat. Hoogstad». 94 punten. Bafcop Maurice, Loker straat, Kemmel. 75 punten. Oouller Om er Noordwljk, Leisel e. 74 punten. Verstraete André (1), Doornstr., Poperlnge. 73 punten. Bommelaere André (2), Zuidburgweg, Veurne. 70 punten. Dumont Daniél (3), Toekomststr., Poperlnge. 69 punten. Dewulf Albert, Blnt- Janskrulsstr., Poperlnge. Frutsaert Henri (1), Wlnnezelestr., Watou. 68 punten. Goudeseune H., Kom straat, Poperlnge. Bevernage Leona (4), Foperlngestr., Oostvleteren. 57 punten. VerfalUle Michel (5), Poperlngpstr., Oostvleteren, 56 punten. Debruyne Gerard, Vijf Gebodenstr., Vlamertlnge. Verfalllle Michel (3), Poperlngestr., Oostvleteren. Soens Fernand, Kerkstr., Basse- velde. 65 punten. Depover Amlc (3), Po perlngestr., Vlamertlnge. 63 punten. Talon Jacques, Brug- gestraat, Poperlnge. 62 punten. Huyghe Albert (2), Koelstrsat, Poperlnge. 60 punten. Capoen Achlel, Pan nesteenweg, Veurne. Verwarde Hen ri (2), Schommlnkelstr., Westouter. 55 punten. Dael Lutgarde (2), Dorpstr., Dlkkebus Dervaux Denls, Bellestr., Nleuwkerke. 57 punten. Clabau Urbaln (2). Doornstr., Poperlnge. Ruyssen Mi chel (5), Kapellestr., Watou-St-Jan. 56 punten. Decorte Bené, Belle straat, Poperlnge. 55 punten. Verschoore Emlel (3), Vljfwegenstr., Emelgem. Depover Egrlta (8), Poperlngestr., Vlamertlnge. *- Dewulf André (2), Veurnestr., Po perlnge. Verkouter Victor, Tegel straat, leper. Vandekerckhove Willy, Renlngelststr., Kemmel. 54 punten. Gantols Paul, Korte Renlngelststr., Poperlnge. Llefooghe Antoon, Casselstr., Poperlnge. Hos- sey Freddy (1), Provenstr., Krombeke. 53 punten. Quaghebeur Maurice, Keer van de Ommegang, Poperlnge. Verfalllle Michel (9), Poperlngestr., Oostvleteren. 52 punten. Verschoore Emlel (6), Vljfwegenstr., Emelgem. Camer- lynck Germalne, Krombekestr., Pope rlnge. 51 punten. Decoene Daniël (1), Dorpstr., Eggewaartskapelle. Ruys sen Michel (3), Kapellestr., Watoi- St-Jan. 50 punten. Dael Michel (8), Dorp straat, Dlkkebus. Vanderhseghe lü- nlse (8), Bellestr., Dlkkebus. Het- nln André, Westvleterenstwg, Pope rlnge. Duprez Robert, Waterkajteel- straat, leper. Ryckewaert MmlIc! Abelestwg, Poperlnge. Bulenj Jan (7), Dorpstr., Woesten. Room Achilla (7), Warandestr., Wulpen. III* Provinciaal A G. S. Lefflnge S. V. Dlksmulde 1-4 Lombardsljde Adlnkerke 4-4 W. S. Oudenburg H. Oostende 1-! V. C. Kelem S. K. Eernegem (H S. K. Esen Un. Zandvoorde M 711 11 li 1511 911 17 14 23 1 20 f 39 I 48 1 es t Rangschikking 3. Her. Oostende 8 7 1 0 49 2.W. Oudenburg 9 7 2 0 45 3. S. V. Dlksmulde 8 6 2 0 34 4. U. Zandvoorde 7 5 1 1 36 7. S. Lombardsljde 8 3 2 3 31 6. G. 8. Lefflnge 8 4 3 1 26 7. W. S. Adlnkerke 7 3 3 1 22 8. S. K. Eernegem 8 2 4 2 14 9. Oostdulnkerke 8 1 8 1 10 10. S. K. Esen 9 1 7 1 11 11. V. C. Kelem 8 0 8 0 4 Matchen voor Zondag a.s.i W. s. Adlnkerke V. C. Kelem Herm. Oostende S. K. Esen Un. Zandvoorde G. S. Lefflnge S. K. Eernegem Oostdulnkerke S. V. Dlksmulde Lombardsljde III* Provinciaal D S. V. Rumbeke Dosko Beveren 2-" S. V. De Ruiter V. P. Glts 1-4 Izegem Sp. Tielt Sp. 1-j St Baafs V. Rac. Waregem 1-- Desselgcm Beveren-Lele 8-4 Rangschikking 1. Desselgem Sp. 9 7 11 2.V. P. Glts 8 6 11 3. Ol. Koolskamp 8 5 2 1 4. St Baafs VIJve 8 5 3 0 5.S. V. Rumbeke 8 3 2 3 6. Dosko Beveren 7 3 2 2 7. Rac. Waregem 9 3 5 1 8. Tielt Sp. 6 3 3 0 9.S. V. De Ruiter 7 2 5 0 10. Beveren-Lele 8 17 0 11. Izegem Sp. 9 0 8 1 29 Oü 39 111' 23 8 14 1114 22 10 I 21 19 4 13 16 1 10 11 11 17 t 13 37 9 42 1 Matchen voor Zondag a.s,: V, P. Glts St Baafs Tielt Sp. Desselgem Beveren-Lele S. V. Rumbeke Rac. Waregem S. V. Koolskamp Dosko Beveren S. V. De Ruiter III" Provinciaal F S. C. Zonnebeke S. K. Staden 2-! S. K. Geluwe Eendr. Watou S. K. Elverdlnge E. Beselare 1-' Dadlzele Sp. W. Passendale 1-J B. 3. Poperlnge J. A. Waasten 1— F. C. Woesten Sassp. Boezlnge 2-6 Rangschikking Dadlzele Sp. 9 8 1 S. K. Staden 9 7 2 S. K. Geluwe 9 7 2 B. S. Poperlnge 9 6 2 J. A. Waasten Eendr. Beselare 9 W. Passendale 9 S. C. Zonnebeke 9 Sassp. Boezlnge 9 S. K. Elverdlnge 9 F. C. Woesten Eendr. Watou 9 1 9 0 34 6 16 30 11 31 61'; 35 121' 36 21 24 18 f 21 27 f 17 26 l 20 45 i 24 35 17 29 9 58 1 Matchen voor Zondag a.s.: Eendr. Beselare Dadlzele Sp. J. A. Waasten F. C. Woesten Sassp. Boezlnge S. C. Zonnebek» W. S. Passendale S. K. Geluwe S. K. Staden S. K. Elverdlnge Eendr. Watou B. S. Poperlnge I* Afdeling Un. St Gillis - F. C. Mechelen Standard O. L. Daring Brussel Beerschot A. C. Tllleur F. C. - Ol. Charleroi La Gantolsc Antwerp F. C. 43 Raa. Gent 20 F; C. Beringen 41 Berchem Sp. 02 S. C. Charleroi 6—1 - F. C. Luik 1—1 - Rac. Mechelen 11 S. C. Anderlecht 1—3 Rangschikking 1.F. C. Mechelen 9 7 0 2. S. C. Anderlecht 9 6 2 3. Standard C. L. 9 4 1 4. Rac. Mechelen 9 4 1 5. F. C. Luik 9 4 2 6. Un. St-GUlis 9 3 2 7. Berchem Sp. 9 4 3 8. Beerschot A. C, 9 3 3 9.8. O. Charleroi 9 4 4 10. F. C. Beringen 9 2 3 11. F. C. Tllleur 9 2 3 12. Dar. Brussel 9 2 4 13. Ol. Charleroi 9 14 14. La Gantoise 9 3 6 16. Rac. Gent 9 18 Matchen voor Zondag a.s.: Rac. Gent Un. St-Glllls S. C. Charleroi Daring Brussel Berchem Sp. F. C. Mechelen F. C. Beringen Beerschot A. C. F. C. Luik Ol. Charleroi Rac. Mechelen La Gantoise Antwerp F. O. Standard O. L. S, C. Anderlecht F. O. Tllleur 2 19 9 16 1 24 11 13 4 22 16 12 4 14 10 12 3 16 14 11 4 13 13 10 2 18 15 10 3 19 15 1 13 19 4 14 14 4 10 12 3 15 14 4 9 17 0 14 20 1 8 27 0 9 19 II* Afdeling Kortrljk Sp. Th. Waterschei O. S. Vervlers St Niklaas S. K. F. C. Brugge F. C. Ronse Stade Leuven Rac. Tienen Rac. Brussel White Star Lyra A. S. Oostende St Truiden Llerse S. K. F. O. Boom Un. Doornik 0—1 2—2 2—1 2—4 2—1 2—1 3—2 1—1 Rangschikking 1. Llerse S. K. 9 5 1 2. Lyra 9 6 2 3. White Star 9 5 3 4. A. S. Oostende 9 4 3 5. St Trulden 9 4 3 6. Un. Doornik 9 2 2 7. C. S. Vervlers 9 3 3 8. F. C. Brugge 9 3 3 9. Rac. Brussel 9 3 3 10. F. C. Boom 9 4 4 11. Th. Waterschei 9 4 4 12. Rac. Tienen 9 4 4 13. Kortrljk Sp. 9 3 5 14. F. C. Ronse 9 2 5 15. St. Leuven 9 3 6 16. St Niklaas S. K. 9 1 5 Matchen voor Zondag a.s.: Th. Waterschei C. S. Vervlers Llerse S. K. Kortrljk Sp. St Niklaas S. K. F. C. Boom Rac. Tienen F. C. Brugge Un. Doornik Stade Leuven A. S. Oostende White Star Rac. Brussel St Trulden V, V. F. C. Rons» Lyra 18 12 13 25 14 13 27 15 11 16 13 10 21 20 10 11 10 9 15 16 11 12 14 24 26 25 15 16 18 18 1 11 20 2 9 13 0 18 21 3 10 21 III* Afdeling B La Louvière Boussu-Bols 0—2 Un. Halle Ukkel Sp. 1—1 S. K. Beveren Schaarbeek 30 V. G. Oostende E. Aalst 1—0 Rac. Doornik C. S. Brugge 3—0 Dendermonde V. Hamme 21 A. E. C. Bergen F. C. Izegem 4—1 Un. Namen Dar. Leuven 40 Rangschikking Dendermonde Ukkel Sp. 9 F. C. Izegem 9 A. E. C. Bergen 9 9 6 9 4 C. S. Brugge S. K. Beveren Vigor Hamme Schaarbeek Un. Halle Boussu-Bols Rac. Doornik Dar. Leuven Eendr. Aalst V. G. Oostende Un. Namen La Louvière 20 10 14 19 7 13 25 16 12 21 15 11 17 13 11 19 16 10 11 12 10 15 13 10 12 12 10 14 12 9 13 13 13 24 9 20 8 22 18 21 7 16 Matchen voor Zondag a.s.: Ukkel Sp. Un. Namen Schaarbeek A.E.C. Bergen Eendr. Aalst Un. Halle Dar. Leuven La Louvière Boussu-Bols V. G. Oostende C. S. Brugge S. K. Beveren Vlg. Hamme Rac. Doornik F. C, Izegem A. V. Dendermond# 31 18 16 23 14 13 16 9 12 24 14 11 12 12 10 19 20 10 18 21 10 S. K. Roeselare Hoboken 2—1 S. V. Waregem F. C. Roeselare 2—2 R. Borgerliout S. V. Wevelgem 0—0 Exc. St Niklaas Geraardsbergen 02 Kapellen St. Kortrljk 30 Meulestede St. Moeskroen 10 G. Ekeren Rao. Lokeren 1—4 Oudenaarde F. C. Eeklo 4—2 Rangschikking 1. Rac. Lokeren 10 8 2 2. S. V. Waregem 9 4 0 3. Oudenaarde 9 4 1 4. Geraardsbergen 9 4 2 5. Exc. St Niklaas 9 4 3 6. S. K. Roeselare 9 4 3 7. Ger. Ekeren 9 4 3 8. F. C. Roeselare 9 2 2 9. Rac. Borgerhout 9 3 3 10. F. Meulestede 9 4 4 11. F. C. Eeklo 9 4 4 12. F. C. Kapellen 9 3 4 13. S. V. Wevelgem 9 2 5 14. St. Moeskroen 9 2 6 15. S. K. Hoboken 8 2 6 16. St. Kortrljk 9 1 7 Matchen voor Zondag a.s.: St. Kortrljk Rac. Borgerhout St. Moeskroen S. V. Oudenaarde F. C. Roeselare F. C. Kapellen F. C. Eeklo S. K'. Roeselare S. V. Wevelgem S. V. Waregem S. K. Hoboken Exc. St Niklaas Rac. Lokeren F. C. Meulestede Geraardsbergen Genn. Ekeren 14 15 16 9 8 14 15 12 15 7 17 16 20 0 11 33 1 7 17 9 9 Ingelmunster S. V. Blankenb. 25 Dar. Blankenberge E. Wervik 11 S. C. Menen F. C. Knokke 4—1 F. C. Tielt S. C. Oostrozebeke 31 W. S. Lauwe Rac. Harelbeke 24 Un. Herzeeuw C. S. leper 15 Voorw. Oostende Aalbeke Sp. 31 F. C. Torhout Zv/evegem Sp. 10 Rangschikking 1.F. C. Knokke 9 7 1 1 27 10 15 2. S. C. Menen 9 6 1 2 19 10 14 3. Zwevegem Sp. 9 5 2 2 27 9 12 4. Aalbeke Sp. 9 5 2 2 10 10 12 5. F. C. Torhout 9 5 2 2 14 11 12 6. C. S. leper 8 4 1 3 28 14 11 7. F. C. Tielt 9 3 1 5 19 17 11 8. S. V. Blankenb. 9 3 2 4 22 17 10 9. Voor. Oostende 9 3 3 3 17 17 9 10. Rac. Harelbeke 9 4 4 1 23 22 9 11. Eendr. Wervik 9 3 4 2 13 13 8 12. Oostrozebeke 9 3 5 1 15 26 7 13. Dar. Blankenb. 9 1 4 4 7 21 6 14. Un. Herzeeuw 9 2 7 0 8 23 4 15. W. S. Lauwe 9 1 8 0 14 28 2 16. S. V, Ingelm. 8 0 8 0 6 26 0 Matchen voor Zondag a.s.: S. O. Oostrozebeke Voor. Oostende S. V. Blankenberge W. S. Lauwe Aalbeke Sp. Dar. Blankenberge Zwevegem Sp. S. V. Ingelmunster Un. Herzeeuw S. C. Menen Rao. Harelbeke Eendr. Wervik C, s. leper F. C. Torhout F, O. Knokk» F, O, Tielt St Joris Sp. S. V. Nieuwpoort 23 V. V. Koksljde F. C. Helst 1—2 G. S. Mlddelkerke Den Haan 81 S. V. Veurne Steenbrugge 15 S. V. Bredene S. V. Koekelare 1—0 E. G. Gistel F. C. Llssewege 31 S. K. St Kruis F. C. SIJsele 1—0 Conc. Brugge Rac. De Panne 4—5 Rangschikking Steenbrugge Nieuwpoort S. K. St Kruis Rac. De Panne F. C. SIJsele F. C. Helst 9 St Joris Sp. fl S. V. Veurne 9 S. V. Bredene 9 G. Mlddelkerke 9 E. G. Gistel 9 Conc. Brugge 9 S. K. Don Haan 9 F. C. Llssewege 9 V. V. Koksljde 9 S. V. Koekelare 9 9 8 9 8 9 6 9 4 5 50 9 16 0 38 14 16 2 30 17 14 32 31 13 26 17 11 30 16 11 30 25 10 31 28 10 17 22 26 37 19 29 19 30 19 34 19 30 0 13 30 0 14 38 Matchen voor Zondag a.s.: S. K. Steenbrugge S. K. St Kruis S. V. Nieuwpoort E. G. Gistel F. C. SIJsele V. V. Koksljde Rao. Do Panne St Joris Sp. S. V. Bredene G. S. Mlddelkerke F. C. Llssewege F. C. Helst S. v. Koekelare Conc. Brugge S. K. Den Haan S. V. Veurne S. K. Vlamertlnge Houthulst 41 Exc. Zedelgem S. V. Moorslede 11 F. C. Komen S. K. Torhout 11 V. C. Ardoole F. C. Poperlnge 32 S. C. Le Blzet St Elools Sp. 12 S. v. Moorsele Ol. Ledegem 24 W. S. leper Toek. Menen l0 Brlelen Sp. F. C. Llphtervelde 17 Rangschikking S. V. Moorslede 9 W. S. leper 9 F. C. Poperlnge 9 9 3 8 5 3 9 3 9 4 9 3 9 1 9 0 8 9 0 9 32 10v14 19 7 14 38 18 13 30 21 13 27 16 12 25 19 11 22 23 11 25 17 10 25 15 10 F. C. Komen 9 Toek. Menen 9 St Elools Sp. 9 Ledegem Sp. 9 8. S. K. Torhout 9. V. C. Ardoole 10. W. s. Houthulst 8 11. Exc. Zedelgem 12. S. Vlamertlnge 13. Llchterveldc 14. s. V. Moorsele 15. S. C. Le Blzet 16. Brlelen Sp. Matchen voor Zondag a.s.: F. C. Poperlnge W. S. leper W. S. Houthulst S. V. Morsele Toek. Menen Exc. Zedelgem F. C. Llchtervelde Vlamertlnge S. C. Le Blzet F. C. Komen Ledegem Sp. S. V. Moorslede St Elools Sp. Brlelen Sp. s. k. Torhout - v, o, Ardoole 22 27 22 39 0 26 22 1 25 23 0 12 45 1 12 32 0 10 64 II* Provinciaal C F. C. Meulebeke Hulste Sp. é-J A. A. Moeskroen B. S. Avelgem 1- Lendelede Sp. Deerlijk Sp. 1 F. C. Aarsele S. V. Kortrljk 0- S. K. Avelgem Dottenljs Sp, 5-j Kuurne Sp. Mol. Ingelmunster 1-; F. C. Lulngne F. C. Wakken 4- F. C. Otegem V. V. Dentergem Rangschikking 1. Kuurne Sp. 9 8 1 0 30 6 j® 2. Mol. Ingelmun. 9 6 1 2 23 8 3. A. Moeskroen 9 6 2 1 30 11 J; 4. S. V. Kortrljk 9 5 2 2 25 14 J; 5. Lendelede Sp. 9 5 2 2 25 20 6. B. S. Avelgem 9 4 3 2 17 16 1" 7. Hulste Sp. 9 3 3 3 11 15 8. F. O. Lulngne 9 4 4 1 16 18 9. F. C. Meulebeke 9 4 4 1 16 22 10. Dottenljs Sp. 9 3 4 2 20 19 11. F. C. Otegem 9 2 4 3 18 30 J 12. F. C. JVnkken 9 3 5 1 21 21 13. Deerlijk Sp. 9 3 5 1 13 20 14. V. C. Aarsele 9 2 6 1 14 45 3 15. S. K. Avelgem 9 2 7 0 15 27 16. V. V. Dentergem 9 1 8 0 1 4 26 Matchen voor Zondag a.s.: S. V. Kortrljk F. C. Lulngne Hulste Sp. Kuurne Sp. F. C. Wakken A. A. Moeskroen V. V. Dentergem - F. C. MeulebcW S. K. Avelgem Ol. Lendelede Mol. Ingelmunster B. S. Avelgem Dottenljs Sp. F. c. Otegem Deerlijk Sp, - V. 0. Aarsele

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1952 | | pagina 8