Voetbalpraatje KOERSUITSLAGEN Uitslagen en Rangschikkingen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 6=9-53 Matchen voor Zondag 13-9-53 Aangekondigde koersen HET WEKELIJKS NIEUWS Zaterdag 12 Sept. 1953. Bla. 12. DARING EN F.C. LUIK BIJ,SCHOT IN EERSTE KLASSE BEERSCHOT EN ANDERLECHT CESLACEN Union liep bij Sporting: Charle roi reeds op een gasbek. Technisch beter, geraakten de hoofdstedelin gen maar zelden voorbij half Ar- mould en stopper Henriet, die en kel eenmaal miste, waardoor Union aan de leiding kwam. De thuisspe- lers gingen een poos aandringen en Thirifryc en Toegaerts namen De- corte in gebreke. Hoe de bezoekers ook fel aandrongen, tot doelen kwam het niet meer. Het pas gepromoveerd Lyra trof het niet voor zijn openingsmatch. Club Luik op bezoek krijgen is ze ker geen lacheding. De Vlaaikes- mannen lieten zich niet van de wijs brengen en kwamen het eerst op de bordjes via Piedfort. Massart stelde echter gelijk. Met zelfde stand werd gedraaid en tot aan min. 70 bleef alles onbeslist. Toen kopte Deschamps een mooie bal binnen en zeven minuten later wa ren de 1-4 eindcijfers bereikt. Spijts alles een bemoedigend resul taat voor Lyra. Lierse trof het evenmin voor een debuut. Daring bleek inderdaad nu over de gewenste voorhoede te be schikken en daar waar een paar spelers van de bezoekers onklaar geraakten, een paar anderen nog niet ingespeeld bleken, kreeg men dubbele cijfers te noteren. Galland en Vanhoyweghen leken reeds fel bij schot terwijl de Lierse doel wachter aan de zes tegen hem ge lukte doelpunten heel wat schuld draagt. Tilleur sloeg Beerschot. Het oog strelend spel der .Mannekens was niet vruchtbaar, te meer daar Pan- naye en zijn muur weer eens pa raat stonden. Anderzijds had de thuisploeg meer succes met een weinig orthodox maar rechtstreek ser spel, al dient gezegd dat de Beerschot-verdediging wel eens een hapering vertoonde. Cuppens was niet in zijn dag. maar de kleine Huysmans was dit wel. Zijn zwoe gen heeft echter niet gebaat. Racing Mechelen legde met drie doelpunten reeds voor de rust de zege vast op Standard. Weemaes was veruit de bedrijvigste en ge vaarlijkste Maneblusser en nam dan ook twee doelpunten voor zijn rekening. Hoe flink de thuisploeg voor de rust acteerde, na de ci troentjes waren er velen door hun adem heen en de Luikenaars kwa men hun wil opdringen. De flinke keeping van doelman Schaap ener zijds en de onbesluitvaardigheid van Standard anderzijds, waren oorzaak dat het bi.i 3-0 bleef. Berchem leidde met 2-0. en dit op meer dan verdiende wijze, teen een betwiste strafschop door Wyns werd omgezet. Meteen kregen wij een ander Club Mechelen te zien. Corbeel nette de gelijkmaker en de eeuwig j-cnge Decleyn bezorgde zijn ploeg voorsprong. De Bercb°ro-boys berustten in hun lot maar Bert De- hert slaagde er in 1 minuut voor het affluitën de verdiende gelijk maker te bekomen. Antwerp is verdiend op Ander- lecht gaan winnen en heeft dit te danken aan kanthalfs Mees en Maertens en binnenspeler Bertheis. Het hele elftal was evenwel ook snediger dan dit der paars-witten bij wie alleen back Matthys op peil bleek te zijn, en Mermans verre van op zijn best was. Slechts een kwartier in de twee de beurt kon Anderlecht het offen sief voeren. Antwerp behaalde al dus loon naar werken en schiint heel wat aan beslistheid te hebben bij,gewonnen. Gantoise Olympic Charleroi kan men met ziln 4-4 uitslag als rechtvaardig en juist beschouwen. Twee spelers liepen hier vooral in de kijker: bil Gantoise de rosharige mid voor Willems en bil Olympic de binnenspeler Lombard. Beiden na men niet min dan 4 doelpunten voor hun rekening. De bezoekers waren de beste in de eerste helft en leidden met 1-3 aan de rust. Na de herneming waren het de Strop pen die aan bod waren de verdien de geli.tkma.ker scoorden. CENT, OOSTENDE EN BRUGGE GESLAGEN IN TWEEDE KLASSE Club Brugge, natuurlijk zonder Verstraete, heeft bi.i White Star de duimen moeten leggen. De grote reden hiervan is te zoeken bij de voorlijn, waarin werkelijk alle stootkracht en besluitvaardigheid ontbrak. Brugge wist nochtans heel wat meerderheid aan de dag te leggen. White Star dankte zijn twee doelpunten vooral aan het door dacht optreden van de kleine Testaert. Venders liep vrij goed van. stapel en het gereputeerde Racing kreeg aanvankelijk harde klappen. De schade bleef echter tot een doel punt beperkt. Bij d>e herneming was het de beurt aan de hoofdste- delingen om de lakens uit te delen. Buitenspelers Lapauw en Dewirt ge raakten op dreef en de zege ging dan ook uiteindelijk naar de be zoekers. Racing Gent werd bij St Truiden met 2-0 geklopt. Niet dat de Strop pen onder de voeten werden gelo pen, verre van daar, maar de locale ploeg was beslister bij ziin aanval len. Gent had daarbij nog pech dat Victor Erroelen aan het hoofd werd gekwetst en het elftal dientengevol ge herhaalde opstellingen kende. Appelthans scoorde het eerste doel punt van ver, en binnenspeler Raets, beste man op het veld, nam het tweede voor zijn rekening. Tienen legde bij Doornik een schitterende techniek aan de dag, waartegen de Walen slechts hun moed konden opstellen. Ze deden het echter met brio en spijts ze eerst tot tien en later tot 9 man werden herleid, zouden zij erin sla gen de bordjes pp 0-0 te houden. Boom en St Niklaas bleken nog verre van ingespeeld te zijn. De Waaslanders die de vleugel Van Steelandt - Debruyne konden op stellen, hadden hierin evenwel de grootste troef in handen en de ze ge was dan ook voor hen wegge legd. Boom verdedigde zich evenwel meer dan eervol en had zeker de helft van de inzet verdiend. Het pas gepromoveerde Tubantia had aan Kortrijk Sport een lastige klant op bezoek. De Westvlamingen staken overdonderend van wal en het duwde een hele poos eer de thuisploeg het evenwicht vond. De verdediging had evenwel haar man gestaan. Achteraf werd het een vin nige strijd, maar het was Claerhout die de bezoekers een verdiende ze ge zou bezorgen, verdiend omdat hun voorlijn met Van Velthoven en Roosen in vedette heel wat door- dri.ivender was dan deze van de lo- oalen. Ukkel werd reeds in de eerste twintig minuten geslagen door Wa terschei bij wie snelheid hoogste troef was. Scherpschutter Massi- gnani had alsdan reeds twee maal raak geschoten en hoe van dan af Ukkel ook ging aandringen, meer dan een doelpunt kwam er niet. Assa Oostende geraakte bij Be ringen niet op de gewenste hoogte. Bij de thuisploeg was het heroptre den van Bensch een morele ver sterking. die de bezoekers fataal werd. Een niet te verantwoorden strafschop liet Beringen toe een doelpunt aan te tekenen, gevolgd door een ander van goed karaat. Oostende werd gedomineerd, zocht naar de gewenste opstelling, maar vond deze niet. Gernaeye en Legon hielden de cijfers laag. In Ix Provinciaal was het treffen S. V. Wevelgem - Cercie leper van groot belang. De Vlassers wonnen met 4-2. Staande: het elftal van Cercie leper. Geknield: de winnende ploeg van S. V. Wevelgem. EEN ONVERKWIKKELIJK GEVAL Ever beur Sport, Provinciaal kam pioen van Brabant, werd voor een rare kwestie gesteld. Door de ver klaring van een speler die nooit aangesloten werd, zouden de spe lers vergoedingen hebben ontvan gen in liet verlopen seizoen. De zaak kwam voor het Prov. Comité en de 12 spelers die optraden werden voor één jaar geschorst en Everbeur trad Zondag voor het eerst op in Bevor dering met een volledige reserve- ploeg'. Deze verloor met 2-4 van Wandre. En zeggen dat de boekhouding bewees dat er niets werd uitbetaald en dat dit alles geschiedde op de verklaringen van één speler. Een Salomons-oordeel is het zeker niet. CERCLE IEPER EN STADE KORTRIJK GESLAGEN FLINK DEBUUT VAN KUURNE IN 1° PROVINCIAAL Na een meestal gelijk opgaande wedstrijd is Kuurne Sport er in ge slaagd de eerste match in 1° Pro vinciaal op een zege te doen ein digen. Verdiend is deze zege zeker, vooral als men in acht neemt dat de localen een paar plaatsvervan gers in lijn stelden en een straf schop werd gemist. Debruyne zorg de voor de beide doelpunten, daar waar Verstraete bi.i Torhout de ge vaarlijkste pion bleek te zijn. Aalbeke sloeg S. V. Blankenber ge na een wedstrijd waarin zij vooral in het laatste half uur een meesterschap aan de dag wisten te leggen. De localen speelden sober en gemeten en leidden met 1-0 aan de rust. De strandjongens maakten echter gelijk en toen eerst kwa men de localen los. De bezoekende doelman beperkte echter de neder laag van zijn ploeg tot 2-1. Knokke, dat zich versterkte met Van Mjddel en Ryde, behaalde een vlotte zege op Herseeuw, bij wie enkel keeper Vervaecke op de hoog te bleek te staan. De strandman- nen, beter in techniek, legden een rustig meesterschap aan de dag en eerst na de 3-0 stand lieten zij de teugels losser, wat de bezoekers de kans bood de eer te redden. Steenbrugge in de eerste en Scor Oostrozebeke in de tweede helft legden om beurten een groot over wicht aan de dag. In beide ploegen toonden de verdedigingen zich ech ter op de hoogte van hun taak en beiden moesten slechts 1 doelpunt toestaan. Beide partijen zullen met de bekomen uitslag wel tevreden gaan, ook al waren de bezoekers meer in overwicht dan de Brugge lingen in de eerste helft. De derby Stade Kortrijk - Harel beke bezorgde de vele toeschouwers heel wat spanning en emoties. Doelpunten kwamen er eerst in de laatste minuten. Hoste bezorgde Stade de leiding aan min. 80, maar Deplancke en Van Looy wisten kort naeen de bezoekende zege vast te leggen. Stade bleek nog niet helemaal ingespeeld, en liet de ze ge aan een beter afwerkende be zoeker. Het groot treffen Wevelgem - leper is op een locale zege geëin digd, een zege die de Vlassers voor al aan hun grotere snelheid te danken hebben, Wevelgem slaagde erin langs de steeds gevaarlijke Foucart en Delrue een 3-0 voor sprong te verwerven. Daarop werd het 3-1, maar Vermeersch dikte al weer aan. leper kwam nu in meer derheid maar treuzelde al te veel, wijl de locale uitvallen nooit van gevaar ontbloot waren. Ossieur zou ten slotte de cijfers op 4-2 brengen. Tot tweemaal toe kon Vanhoutte Omer aan Zwevegem op het veld van Daring Blankenberge voor sprong bezorgen. Deze was zeker wel verdiend want de kustploeg, vertoonde een slordig, onsamen hangend spel, waar het tegen de geordende aanvallen der pinne- kensdraadmakers fel afstaken. Toch zou de thuisploeg er in slagen een punt aan huis te houden, wat zeker wel gevleid te noemen is. White Star leper hield tegen Tielt een puntje aan huis, maar al werd hun doelpunt op strafschop gescoord, het gelijkspel is zeker verdiend. De lokale verdediging en de bezoekende doelman waren ze ker de meest opvallende pionnen in dit treffen, dat grotendeels ver deeld verliep, en waarin beide doel punten van geen formaat waren. OOSTENDSE PLOEGEN EN VEURNE IN VEDETTE IN TWEEDE PROVINCIAAL A. Na een gelijkopgaande eerste beurt waarin geen van beide ploe gen vermocht te doelen, kon Veurne plots zulk een meesterschap aan de dag leggen dat uiteindelijk forfait- cijfers bereikt wei-den. De verdedi ging van Concordia slaagde er maar niet in de ontketende be zoekers te stoppen. Veurne zal het zeer ver brengen in deze kompetitie. Zedelgem sloeg met nipte en juiste cijfers de geburen uit Ste Kruis. Alweer was het Deketelaere die steeds maar gevaarlijk opdaag de en het grootste aandeel in de zege mag opeisen. Nieuwpoort behaalde een nipte zege o{S het veld van Gistel, na een gelijkopgaande wedstrijd. De vis sers mochten evenwel twee straf schoppen nemen en lieten dan ook de kans niet onbenut. Gistel bleef tot het einde gevaarlijk, maar ver der dan 2-3 kwamen ze niet meer terug. Heist verloor reeds een speler na een kwartuur spel, maar slaagde er toch in tot 2-0 voorsprong te ne men. Na de rust bleken de thuis- spelers uitgespeeld en het gerouti neerde Voorwaarts kon dan ook de cijfers regelmatig doen oplopen. Verdiende zege van de oud-I" Pro- vincialers op een gehandicapte ploeg. Hermes en Jabbeke, twee nieuw- gepromoveerden, troffen elkaar reeds in de eerste kompetitie-Zon dag. De strandjongem legden een nette meerderheid aan de dag en wonnen met juiste 4-1 cijfers tegen moedige tegenstrevers. Bij de loka len, die nog een strafschop misten, was Tommelein de beste doeischut- ter. De Panne werd zwaar op eigen veld geslagen. Nog niet helemaal gereed en met een paar invallers troffen ze in Den Haan een tegen strever die een gebonden spel aan schotvaardigheid paarde. Bij de lo kalen was de verdediging het zwak ste onderdeel, al is de hele ploeg nog verre van gereed. Bredene behaalde een verdiende zege tegen Sijsele. Reeds in de eerste beurt in meerderheid, kwa men de strandmannen na de rust nog meer aanbod, maar de bezoe kende verdediging beet kranig van zich af en hield het bij 2-1 cijfers. Spijts het seizoenwerk steekt Koksijde in deze kompetitie niet onaardig van wal. Koekelare werd op eigen veld met overtuigende 0-3 cijfers gevloerd en het ziet er naar uit of de mannen van de bloemen stad dit jaar heel wat flinker fi guur zullen slaan dan dit de voor bijgaande seizoenen het geval was. DEBUTANTEN DESSELCEM EN STADEN MET ARDOOIE DE GROTE WINNAARS IN TWEEDE PROV. B. Otegem nam het spel het eerst PUNTENVERLIES VOOR IZEGEM EN BRUGGE V. G. OOSTENDE AAN DE WINST IN DERDE KL. A. Izegem dat terecht grote ambities koestert, werd op Boussu-Bois eer der ongelukkig geslagen. Toen de schoenmakers met 0-1 leidden, kreeg de thuisploeg een onverdien de strafschop, die aan de basis lag van een locaal initiatief dat een tweede doelpunt opbracht en de punten in het Walenland hield. Zonder dat, zou de zege zeker naar Westvlaamse bodem zijn gekomen. De pas gepromoveerden uit Sint Niklaas behaalden reeds een ver diende zege tegen het niet ts on derschatten Hamme, spijts deze ploeg er reeds in geslaagd was aan de 45" seconde het openingspunt te netten. De meest markante fi guur in dit treffen was de bezoe kende spil Pieters, die werkelijk een klasse boven de anderen stond. Cercie Brugge, dat het bezoek kreeg van Willebroek, legde 90 mi nuten aan een stuk een groot over wicht aan de dag, zonder er in te slagen de bezoekende verdediging ook maar eens in gebreke te nemen. Het Willebi'oekse defensiesysteem sloot inderdaad als een bus, al dient gezegd dat de Brugse voor- li in verre van besluitvaardig was. Dendermonde bleek nog in roda- geperiode en kon niet verhinderen dat Racing Doornik met de punten op do loop ging. De bezoekers ac teerden heel wat vlugger en de snedige centervoor Leroy zorgde voor de twee doelpunten die de volle buit zouden opbrengen. Al te veel luchtspel maakte dit treffen weinig genietbaar. Beverrn en Rupel slaagden er maar niet in hun treffen weinig genietbaar te verheffen. Beide comparanten legden inderdaad wei nig zegewi! aan de dag en het ge doe eindigde dan ook op een juist geliik spel. Club Ronse, afdaler van verleden Jaar, kon de eerste wedstrijd niet tot een goed einde brengen. Union Namen dat als gastheer optrad, slaagde er immers in, in een even wichtig treffen, twee doelpunten aan te tekenen, daar waar de aan vallers der Jeannetten al te over haastig of te zenuwachtig optraden. Oise Merksem leidde na een kwartier spel met 3-0 en moest uiteindelijk toch nog de knie bui gen voor Aalst. Dezes keeper be ging de ene flater na de andere en draagt grote schuld in het hoog scoorbord. Bij de Ajuinen waren de kanthalfs Demoor en Flips de bedri.ivigsten en zij lagen dan ook aan de basis van de zege waarin Voogt en Colllnet om hun schot- vaardigheid een groot aandeel had- ,den. V. G. Oostende stak zeer belofte vol van wal met een nipte maar meer dan verdiende zege tegen Bergen. De gereputeerde Waalse ploeg moest immers heel de wed strijd door het meesterschap der strandjongens aanvaarden. Toch zou het eerder in extremis zijn dat Hubrechtsen er in slaagde het winnend doelpunt te netten. Melis had het eerst uit een vrijschop aangetekend. Racing Harelbeke staat paraat voor de titelstrijd. De Rattenbe wezen dit door reeds in de openingswedstrijd met klank de derby te gaan winnen op Stade Kortrijk. Hier de flinke ploeg van Harelbeke. BEIDE ROESELAARSE PLOEGEN GESLAGEN. WAREGEM EN EEKLO DÉ WINNAARS IN OVERCANGSKL. D. Menen hield tegen Geraardsber- gen één doelpunt thuis en het mochten er beslist twee geweest zijn. Een opportunistische Devis- sciher had de bezoekers twee doel punten bezorgd en men moest tot aan min. 78 wachten om Menen een eerste maal te zien scoren, spijts de grensploeg het meest in de aanval was geweest. Drie mi nuten voor het einde kwam, dank zij een beste Samyn, dan toch de gelijkmaker. Lokeren leidde met 2-0 aan de rust, na een rustig meesterschap en ging schijnbaar een vlotte zege te gemoet. Eeklo trok dan echter re soluut ten aanval en slaagde er in drie maal de goede opening te vin den,# na de volle tweede beurt in de aanval te hebben gestaan. Voor Lokeren betekent dit in elk geval een lelijke misrekening. Ongelukkig puntenverlies voor S. K. Roeselare, dat de zege aan Borgerhout moest laten, na negen tig minuten in de aanval te heb ben gestaan. De locale voorliin be sloot evenwel weinig secuur en had daarbij een paar maal tegenslag. Anderzijds kan de versterkte ver dediging de algehele eer voor die onverdiende zege voor zich opeisen. Boechout en Ekeren ontgoochel den hun aanhangers door hun min derwaardig presteren en hun luste loosheid. Het werd precies een einde-seizoenmatch met weinig of geen glanspunten. De spoorloze draw geeft dan ook een juist beeld van deze wedstrijd. Spijts de 0-0 uitslag kwam het treffen tussen Hoboken en Waas landia tót een zekere hardnekkig heid. die wel eens de perken te buiten ging. Snelheid was in dit treffen troef, maar van weerszijden was het de afwerking die te wen sen overliet. Club Roeselare was op bezoek bij Assa Ronse al even ongelukkig als hun stadsgenoten. Ook zi.i zouden de gehele wedstrijd toonaangevers zijn. Het begon nochtans goed, want Vanneste schoot vrij spoedig roos. Daarmede zou het evenwel al zijn, want alle overwicht ten spijt, waren het de localen die twee maai doelden en onverdiend aan de winst bleven. Mestiaen en Maertens waren bij de Rodenbachers de twee markantste figuren. Waregem behaalde een flinke ze ge op het veld van Oudenaarde, zij het slechts met een doelpunt ver schil. Verdiend is dit zeker wel, want de Westvlamingen speelden heel wat rechtstreekser dan hun tegenspelers, die al te zeer aan overtollig drijfwerk deden en tegen de viriele Westvlaamse verdedigers maar weinig kansen kregen. Kapellen liep vlug van stapel te gen Moeskroen en had alras een 2-0 voorsprong. De reactie kwam echter op tijd en aan de rust waren de bordjes in evenwicht. Verdeeld spel volgde tot de grensiongens een bevlieging kenden die hen twee doelpunten en de volle inzet op bracht. Verrassend was die zege wel, helemaal onverdiend echter niet. S. K. ROESELARE VERRASTE IN ONAANGENAME ZIN Bctrouwvol zag S. K. Roeselare de komst van Borgerhout tegemoet. Spijts een bestendig overwicht der S.K.-ers, waren het de bezoekers die met de puntjes op de loop gingen. Op de foto: het elftal dat beter verdiende: staande, Herreman, Ray Gocthals, Naert, R. Goethals, Ar- teel cn Dedeurwacrder. Geknield: Louf, Croes, Lodrioor, Carette en Degrijse. in handen, maar na 20 minuten kwam Ardooie zo onder doom dat de moedige bezoekers ten slotte dubbele cijfers moesten incasseren. Er dient evenwel gezegd dat deze heel wat hoger zHn dan de werke lijke spelverhouding. Colpaert luk te zijn hat-trick en de hele lokale voorlijn was bij schot. Dank zij een fortuinlijk doelpunt 3 minuten voor het einde, slaagde Lichtervelde er In een verdiende zege te boeken bij S. K. Torhout. Een doorlopend meesterschap en sneller afwerking waren de door slaggevende elementen bij de be zoekers, terwijl de lokalen enkel een flinke verdediging konden op stellen. Sport Ingelmunster verraste in onaangename zin tegen het min goed gekwoteerde Desselgem. dat evenwel met een knappe verdedi ging in lijn kwam, terwijl hun vcoï'ïijn alle fouten der lokalen wist uit te baten. In elk geval een wei nig bemoedigende prestatie voor de thuisploeg, terwijl de bezoekers ze ker een morele aanmoediging zul len hebben bekomen, voor de ko mende matchen. Pittem en Houthulst leverden el kaar een flinke partij, maar bij bei de leek de voorlijn nog niet hele maal ingespeeld. De Woudsporters doelden op misverstand der lokale verdediging, terwijl Pittem op snel le uitval de gelijkmaker wist te bewerken. Met een doelpunt van de gerou* tineerde Vandevijver is Deerlijk er in geslaagd Meulebeke schaakmat LAUWE, BISSECEM EN OVERWINNAARS IN Tot 10 minuten voor het einde wist de verdediging van Ledegem de Moeskroense aanvallen in te tomen en de stand op 1-0 te hou den. Een tweede doelpunt der grensjongens brak de veer en het werd ras 4-0. Ledegem, waarvan de voorlijn geweldig besluitloos bleek, slaagde er toch in verdiend de eer te redden. Moeskroen wordt zeker kandidaat nummer 1 in deze reeks. Moorslede, met invallers, heeft zich na flink verweer moeten ge wonnen geven bij Wervik. De oud- I" Provincialers speelden nu eens een beste wedstrijd, vooral in de tweede helft toen de bezoekers naar hun tweede adem zochten. Mahieu en Dhalluin mogen bij de uitblinkers vermeld worden. Toekomst Menen kreeg te Moor- sele heel wat last met het plaat selijk ploegje, dat meer deed dan zich verdedigen en doorlopend ge lijke tred kon houden. De bezoekers kwamen bet eerst aan bod, maar nog voor de rust was de stand ge lijk. In extremis won dan toch de meest doorwinterde ploeg, na een mooie partij. Leglez en Cooreman waven bij Lauwe de schutters die dp dubbele cijfers wisten te bewerkstelligen tegen Kompn. dat een eerder zwak ke indruk liet. Reeds aan de rust was de stand 3-0 cn na de adem pauze, was er slechts een ploeg meer op het veld. Poperinge speelde een beste eer ste doos tegen Lendelede en leidde mooi aan de rust met, 3-1. Waar ieder zich aan een lokale zege ver wachtte, waren het de gasten die beter ingespeeld bleken (:r zijn en de.fangste adem hadden. Een paar tussenkomsten van de scheidsrech ter bleken min gelukkig te zijn en brachten het hunne bij om de thuisploeg te zien ineenstorten weinige minuten voor het einde. In elk geval een beste uitslag voor Lendelede. dat nog vele ploegen zal doen struikelen. te zetten. Aanvankelijk was de thuisploeg toonaangever, maar de bezoekende druk in het laatste halfuur was zo aanhoudend, dat de lokale ploeg zich flink te weer moest stellen om het bij 1-0 cijfers te houden. St Joris en Wakken deelden de punten na heel wat incidenten. Twee thuisspelers en een bezoeker werden van het veld verwezen en de kwetsuren waren legio. De thuis ploeg leidde met 4-1. maar in vier minuten tijd scoorden de bezoekers driemaal, aldus in extremis een min verdiend punt uit de branding halend. Dank zij een beste eerste helft is Staden er in geslaagd de eerste wedstrijd in hogere kategorie tot een goed einde te brengen. Deruy- ter bezorgde zijn ploeg voorsprong, maar S. K. Avelgem verstond het zo niet en wist gelijk te stellen. Toch zou het een lokale zege wor den dahk zij een doelpunt van Staessens. Nipte zege, waarbij de bezoekers meenden op één punt te kunnen aanspraak maken. Olympic Ingelmunster haalde een verdiende zege uit het vuur bij B. S. Avelgem. dat evenwel de pun ten niet ten geschenke gaf. De bei de bezoekende vleugelspelers zorg den aan de rust voor een 0-3 stand. De thuisploeg toonde daarop echter meer verbetenheid en herleidde tot 2-3. Het was slechts in een ultieme inspanning en dan nog op flater dat de bezoekers ten slotte zeker heid verwierven met 2-4 scoor te bewerken. LENDELEDE MOOISTE TWEEDE PROV. C. Vlamertinge had de kans schoon om aan de winst te blijven, maar de verdediging was niet secuur en draagt schuld aan de drie doelpun ten van St Elooi. Anderzijds kon de lokale voorlijn omzeggens nooit de bezoekende verdediging voorbij en alles in acht genomen werd het ten slotte een zege die moeilijk kan aangevochten worden. Vlamertinge is nog niet helemaal klaar. Lowingen nette een doelpunt aan min. 7 en meteen waren ook de eindcijfers bereikt. Wel zou Dotte- nijs verder heftig aandringen, maar- zi.j konden niet eens van het uitvallen van een lokale speler ge bruik maken om de gelijkmaker te netten. Bissegem bracht de verrassing door met afgetekende, al te alge- Beroepsrenner» ROESELARE: 1. Noyelle A.; 9. Oreel; 3. Mollln; 4. Sterokx Pr.; li. Olllvler; 6. Plovle; 7. Schotte: 8. Denijs; 9. Braeckeveldt; 10. Luolen Victoor; 11. Hendrlckx; 12. R. De- smedt; 13. Devos; 14. G. Desmedt; 15. een groep van 24 renner». RONSE: 1. Braeckeveldt O.; 2. Gy- selinck; 3. Huwel; 4. Vandycke; 5. Wambeke; 6, Desmet R.; 7. Dhaene- kyndt; 8. Temtbuyzer; 9. Sclhepens; 10. Luclen Victoor; 11. Geo Ver meersch: 12. Ardyns. A NTWERPEN-HJIK-ANTWERPEN: 1. Schotte A.; 2. Geers; 8. Borgh- mans; 4. Debaere; 5. Mollln; 6, De- feyter; 7. Dewachter; 8. Van Geel; 9. Marlen; 10. Wouters. LENS: 1. Decorte R.; 2, Walschot; 3. Cleeneverck; 4. Rondelé; 5. Sor- geloos; 6. Pascal: 7. Rosseel; 8. Wam beke; 9. Brankart, Moons, Vuylsteke; 12. Ceraml: 17. Thema. KACHTEM: 1. Maelbrancke A.; 2. Salembler; 3. Bral; 4. Vanhoutte- ghem; 5. Devos; 6. Minne; 7. De- smedt G.; 8. Meyvaert; 9. Vermeersch G.; 10. Dhaenekyndt; 11. Sleuw; 12. Labaere; 13. Deneef; 14. Blomme; 15. Vandecasteele; 10. Devolder; 17. Plctfirs IZEGEM: 1. Vander Stocikt R.; 2. Noyelle; 3. Delathouwer; 4. Decorte; 5. Wolf; 6. Desmedt R.; 7. Deccok; 8. Ryokaert A.: 9. Mertens; 10. Van dycke; 11. Plovle; 12. Oreel; 13. Een ganse groep gelijk. RRASSCHAAT: 1. Ollivier V.; 2. Debaere; 3. Van Kerckhovem: 4. Schotte; 5. Van Est; 8. Rosseel; 7. Vander Eist; 8. Voortlng G.; 9. Mul ler; 10. Iinpanl»; 16. Rondelé; 18. Deryoke. WÏNGENB: 1. Braeckeveldt O.; 2. Rosseel; 8. Ollivier; 4. Mertens; 8. Pieters; 6. Denijs; 7. Mommerenoy, Oreel en Bral; 10. Vanderveken; 14. Gelijk: een ganse groep. Onafhankelijken OOSTENDE: 1. Borraman» P.; I. Belleimans: 3. Vandevoorde A,; 4. Hebb; 8. Devoghel; 6. Bronselaers; 7. Vercaemert; 8. Monohy; 9. Dhondt; 10. Vansteenbrugghe; 11. Lowle; 12. Desdhuytteneer; 13. Vanhoutte. SÏNTE - MARIA - OUDENHOVE1. Baert R.; 2. Vanhoutte; 3. Wljok- standt; 4. Deconlnck; 5. Monohy; 6. Decleroq; 7. Dhondt; 8. Delaet; 9. Braem; 10. Debondt. Liefhebbers OUDENAARDE: 1. Truye W.; 2. Callewaert; 3. Van Neste H.; 8. De smet Arm.; 6. De Leersnljder; 7. De- munster Luc; 8. Van den Daele M.; 9. Benolt R.; 10. Boerjan; 11. Nolf Werner; 12. Martens Frans; 13. De- cocker Noël. ST-JORIS-TEN-DISTEL: 1. Ver- plaetse R.; 2. Salembler; 8. Slnnae- ve; 4. Ongenae; 5. Lescrauwaet; 6. Stofferis; 7. Beke; 8. Meulemeester; Beroepsrenner» 13/9: Desselgem. - 160 Km. - 28.000 fr. - Aanzet te 14 u. 18/9: Waarschoot. - 140 Km. - 26.000 fr. - Aanzet te 14 u. 17/9: Koolskamp. - Kampioenschap van Vlaanderen. - 150 Km. - 80.000 fr. - Aanzet te 14.15 u. Onafhankelijken 14/9: Oedelem. - 144 Km. - 12.500 fr. - Aanzet te 13.30 u. 15/9: Krulshouteni. - 135 Km. - 12.500 fr. - Aanzet te 14 u. Liefhebbers 13/9: Meulebeke. - 100 Km. - 6.000 fr. - Aanzet te 14.45 u. - Poelkapelle. - 115 Km. - 5.000 fr. - Aanzet te 15 u. Westen(le. - 127 Km. - 5.000 fr. - Aanzet te 15 u. 14/9: Otegem. - 114 Km. - 5.000 fr. - Aanzet te 15 u. Koksijde (St-ldesbald). - 120 Km. - 6.000 fr. - Aanzet te 14.30 u. 15/9: Dentergem. - 110 Km. - 5.000 fr. - Aanzet te 14.30 u. Desselgem. - 120 Km. - 5.000 fr. - Aanzet te 14 u. Gils. - 114 Km. - 5.000 fr. - Aanzet te 14.45 li. 17/9: Oostdulnkcrke. - 125 Km. - 5.000 fr. - Aanzet te 14.30 u. Wljnendale. - 120 Km. - 5.000 fr. - Aanzet te 14.30 u. Nieuwelingen 12/9: Izegem. - 75 Km. - 3.500 fr. - Aanzet te 16 u. 13/9: Hoeziuge. - 70 Km. - 2.500 fr. - Aanzet te 14 u. Koolskamp. - 70 Km. - 3.000 fr. - Aanzet te 15.30 u. Oostvleteren. - 75 Km. - 2.500 fr. - Aanzet te 15 u. 14/9: Hollebeke. - 70 Km. - 2.500 fr. - Aanzet te 15 u. Leffinge. - 70 Km. - 2.500 fr. - Aanzet te 15 u. Oostvleteren. - 75 Km. - 2.500 fr. - Aanzet te 15 u. 15/9: l'oelkapelle. - 77 Km. - 5.000 fr. - Aanzet te 15.30 u. Vladslo. - 73 Km. - 2.500 fr. - Aanzet te 15 u. NIEUWELING EN G EBOREN IN 1936-37 12/9: Moen. - 60 Km. - 2.000 fr. - Aanzet te 15 u. 13/9: Zuidschote. - 55 Km. - 1.500 fr. - Aanzet te 16 u. tekende, cijfers te gaan winnen op het veld van S. V. Kortrijk. In de eerste beurt toonden de nieuw-ge- promoveerden zich het meest agres sief, net als het laatstp kwartuur van de tweede time. De lokalen bleken weinig besluitvaardig en verknoeiden ettelijke kansen, daar waar de bezoekers met een tikje meeval fcoeli voor de goede afwer king wisten te zorgen, en meteen een verdiende zege boekten. 9. Deboodt; 10. Degrys»; 11. Dean»; 12. Detolock. AVELGEM: 1. TaülleU L.; 1. P». smet R.; 3. Demunster B.; 4. Pl&n- ckaert; 5. Baeyens; 6. Baert; T. Par- mentler; 8. Mahieu; 9. Debruyne; io, Deleersnljder; 11. Careelman. STE KATHER1NA: 1. Kerokhove N.; 2. Vantleghem; S. Vertiell»; 4. Rosseel; 5. Jonckheere; 6. Demarck; 7. Gryson; 8. Verhelst; 9. Noyelle: 10. Demeulenaere; 11. Dhulster; 12. Lapelre. BEVEREN-LEIE: 1. Verb eega traste Norbert; 2. Vanneste; 8. Decodeer, 4. Vantleghem; 5, Vanhandentoove; 4. Callewaert; 7. Seynaeve; 8. De Jonck heere; 9. Debruyne; 10. Verhellen. KOEKELARE: 1. Meulemeester G.; 2. Deblock; 3. Salembler: 4. Ongenae: 5. Denijs; 6. Tuytens; 7. Verplaetee; 8. Dhondt; 9. Delannoye: i0. De- clerck; 11. Boudt; 12. Debiauwe. ZONNEBEKB: 1. Ghlsqutère Haf: 2. Mahieu: 3. Bryon; 4. A. Gryson: 5. Leenfcneoht; 6. Deblaer»; 7. E. Pattyn; 8. Degrys»: 9. Crabb»; 10, Decock; 11. Pattyn D.: 12. Xndevuyat, ANZEGEM: 1. Julien Sdhepen»; 2, Depypere; 3. Debacker; 4. Demun- ster B.; 5. Hlllewaere; 6. Roeseel L.; 7. Moreel; 8. Maddens; 9. Volckaert; 10. Vanderplaetsen. ZANDVOORDE: 1. Beke R.; Van- haecke; 3. Vanryeoelberghe; 4. Bey- naeve M.; 5. Rammelaere; 6. Lescrau waet; 7. Go bert; 8. Spleasema; 9. De- fruyt; 10. Rabaey; 11. Dejonckfaesw; ^G^^nUDSTB: 1. BaetsM Rj I Stofferis; 8. Deooofcen' 4. Truy»; J. Degryse; 6. Deénnsdt A„' T. Dstow- anljder; 8. Vemmelraa: 9. Rlanciasrt; 10. Thlelomans; 11. MeanUm 18. Bae len; 18. VèpheJert. DB PANNE: 1. Vernlactse; 1. Oh* qulèrs; 3. Minne; 4. Datagooy»; l Beke; 8. V&ndooetw; T. Pattyn; I Rooeehoom; 9. KnoOkaert; 10. Hoste» MAKKE: 1. Van Aside M.; 9. Tall llsu; 8. Oaplaruj 4. Vanhandenlwvtii; 5. Kerokhove; 8. Messolis; 1. Rosseel; 8. Desmet; 9. Hfflewnsre; 10. Vol- okaert: 11. Orysan An.; 13, Gryson Al. KOEKELARE: 1. Salembler Wd 2. Deboodt; 3. Stofferis: 4. Depoortcr; 5. Lepage: 8. Meulemeester: 7. De- blauwe; 8. Seynaeve; 9, Otogenic 10. Crabeela. Nieuwelingen ROESELARE: 1. Desmet W.; I. Ste vens; 8. Monchy; 4. Oordy; 8. Dotme; 6. Azou; 7. VansteenMste; 8. Linden; 9. Boenen; 10. Devos. ZILLEBEKE: 1. Indevuyst Ij J Carton; 3. Braem; 4. Notredame; 6 Six; 6. Barrez; 7. Groeneweghe; S. Dervaux; 9. Six P. MOORSLEDE: 1. Va»wyn*berehe; 2. Demeyere; 3. Vandaele; 4. Vanaer- straeten; 5. Soetaert; 6. Olaeys; 7. Vermotel 8. Vermeersch; 8. Dldler; 10. Vandenberghe. HULSKAMP: 1. Verwelrder Hubert; 2. Declerck; 3. Devos G.: 4, Houve- naeghel; 5. Zwaenepoel; 6. Reynsert: 7. Walleghem; 8. Portier; 9. Claeye; 10. Ooghe. KORTEMARK: 1. Llngieir; J. Van- derjeugd; 3. Eeckhout; 4. Colpasrt: 5. Beusellnck; 6. Thiers; 7. Clybawt; 8. Vermeersch. STADEN: 1. Riviere L.; Olasje: 3. Decadt; 4. Dewolf; 6. Coggtoe; 6 Boutlegier; 7. Vanwalleghem. HOUTEM: 1. Debols H.; 2. Levsc- que; 3. Deneulln; 4. Belrlandt; f Cleenewerck; 6. Pyck; 7. Carton; 8 Deneulln. G.; 9. Pattyn. LAUWE: 1. Dequesne; 2. Ver vaecke; 3. Vanoverberghe; 4. Fleuw 5. Costeur; 6. Verstraete; 7. Van- doome; 8. Verfalllle; 9. Vandenbor- re; 10. Bastiaenssens. POPERINGE: 1. Bedkaert A.; 2 Lamalre; 3. Vankemmel; 4. Caynèele: 5. Carpentler; 6. Delhaye; 7. Kno- ckaert; 8. Bruneel; 9. Smit; 10. Coo! BEVEREN-LEIE: 1. Descamps; Vandamme; 3. Vanmeerhaeghe; 4 Willems; 6. Delaet; 7. Cornells; 8 Behaeghe. PERVLIZE: 1. Ronse M.; 2, Bol ders: 3. Portier; 4. Devos; 5. Van- colllie; 6. Cool; 7. R. Desmet; 8. Derijeke. ZWEVEGEM: 1. Vandenbroecke; 2 Duquesne; 3. Vancompernolle; 4 Vanoverberghe: 5. Vanwymelbeke; 7. Annys: 7. Balcaen; 8. Remmerle. KORTEMARK: 1. W. Goetgebeur: 2. Colpaert: 3. Vlaemynck; 4. Hoste: 5. Vanderjeugd; 6. Meeuws; 7. Beer- naert; 8. Vandecasteele. W TNG ENE: 1. Rogiers D.: 2. De- vooght: 3. Vanpoecke; 4. Prinzle; 5. Depaepc; 6. Christlaens; 7. Dhaene kyndt: 8. Deloof. ROE.SBRUGGE: 1. Lams F.; 2. Car ton; 3. Vandorpe; 4. Soetaert: 5. Car ton O.; 6. Degraeve; 7. Vanthuyne; 8. Indevuvst; 9. Braem; 10. Six. PERVLIZE: 1. Tommelein C.; cnock; 6. Proot; 7. Tommelein I.: Oplinus: 3. Anno; 4. Dereu; 5. Dc- 8. Vandaele. MEI WKAPELLE: 1. VerweidrerK 2. Cordy; 3. Declercq; 4. Vankemmel: 5. Dccan: 6. Iele; 7. Doom. HELLE: 1. Descamps R.; 2. Van damme; 3. Vanoverberghe; 4. Sabbe 5. Vandenborre; 6. Bultlnck; 7. De smedt: 8. Sleuw. ..-89L246 :Goe Racing Bissegem promoveerde naar IIo Provinciaal en debuteerde er met een 0-3 zege op het veld van S. V. Kortrijk. Voorwaar een belof tevol debuut. Op de foto: de jonge ploeg van Bissegem, die hoop vol het seizoen mag tegemoet zien. Ill" Provinciaal A. V. C. Kciem N. S. Leke Dtksmulde Oostdulnkcrke U. Zandvoorde S. Oudenburg Lombardsljde W. S. Adlnkerke S. K. Ecrncgem G. S. Leffinge Matchen voor Zondag: Adlnkerke Kelem Leke Mlddelkerke Oostdulnlierke Eernegem Leffinge Lombardsljde Oudenburg Dlksmulde Zandvoorde vrij III' Provinciaal C. H. O. Wingene De Ruiter Gr. Rulselede Dentergem P. C. Aarsele St Pietersveld Doomkerke D. Ruddervoorde D. Beveren Ol. Koolskamp V. P. Gits S. V. Rumbekc Matchen voor Zondag: Koolskamp Sp. Tielt De Ruiter Doomkerke St Pietersveld Git» Rumbeke Wingene Dentergem Aarsele Ruddervoorde Rulselede Dosko Beveren vrij III" Provinciaal D, Rekkern bp. W. S. Stasegem Rac. Waregem Beveren-Leie bt Banfs-Vijve N. S. Heule F. C. Marke Hulste Sp, Matchen voor Zondag: Rac. Lauwe Rekkern Heule bp. F. O. Marke W. S. Stasegem St-Baafs-VIJv# Hulste Risquons Tout b. K. Beveren-Leie B. S. Stasegem Rac. Waregem vrij III" Provinoiaal E. b. K. Geluwe S. O'. Le Blzet W. b. Passendale Zonnebek» Dadizele bp. Langemark Brielen Sp. B. S. Poperinge E. Beselare A. J. Waasten Elverdinge Sas Boezlnge Matchen voor Zonda?: Le Bizet Passendale Zonnebeke Woesten Langemark Elverdinge Waasten Geluwe Boezinge Dadizele B. S. Poperinge Eendf. Beeetari Brielen vrij 0,-r ,v: 2- 4- 1—3 1-1 S-P 0-' 3-7 2-' 1-5 3—" 4- 6-: 1-1 0— 3-' 8-' 1 <M 1-Aj I" Klasse Charleroi S. C. Union 21 Gantoise Ol. Charleroi 44 Lyra F. C. Luik 14 Daring Lierse S. K. 81 Berchem F. C. Mechelen 3—3 Rac. Mechelen Standard 3—0 Tilleur Beerschot 31 Anderlecht Antwerp 1—3 Rangschikking Matchen voor Zondag Ol. Charleroi Berchem Sp. Un. St Gillis Rac. Mechelen Lierse S. K. Tilleur F'. C. Mechelen Gantoise Antwerp I'. C. -Lyra F. C. Luik Anderlecht stand. Luik Charleroi S. O. Beerschot Daring O. S. II' Klasse U11. Doornik Rac. Tienen 00 Beringen A. S. Oostende 20 Boom St Niklaas S. K. 12 Venders Racing C. B. 12 White Star F. C. Brugge 2—0 Ukkel Sp. Waterschei 1—2 Tuhantla Kortrijk Sport 01 St Trulden Rac. Gent 20 Rangschikking 1. R. Mechelen 1 1 0 0 3 0 2 1Beringen 1 1 0 0 2 0 2 2. Daring 1 1 0 0 6 1 2 2. St Trulden 1 1 0 0 2 0 2 3. F. C. Luik 1 1 0 0 4 1 2 3. White Star 1 1 0 0 2 0 2 4. Antwerp 1 1 0 0 3 1 2 4. Kortrijk Sp. 1 1 0 0 1 0 2 5. Tilleur 1 1 0 0 3 1 2 5. Rac. Brussel 1 1 0 0 2 1 2 6. Charleroi S. O. 1 1 0 0 2 1 2 6. St Niklaas S. K. 1 1 0 0 2 1 2 7. Gantoise 1 0 0 1 4 4 1 7. Waterschei 1 1 0 0 2 1 2 8. Ol. Charleroi 1 0 0 1 4 4 1 8. Tienen 1 0 0 1 0 0 1 9. Berchem 1 0 0 1 3 3 1 9. Un. Doornik 1 0 0 1 0 0 1 10. F. C. Mechelen 1 0 0 1 3 3 1 10. Ukkel 1 0 1 0 1 2 0 31. Union 1 0 1 0 1 2 0 11. Boom 1 0 1 0 1 2 0 12. Beerschot 1 0 1 0 1 3 0 12. C. Vervlers 1 0 1 0 1 2 0 13. Anderlecht 1 0 1 0 1 3 0 13. Tubantia 1 0 1 0 0 1 0 14. Lyra 1 0 1 0 1 4 0 14. F. C. Brugge 1 0 1 0 0 2 0 15. Lierse S. K. 1 0 1 0 1 6 0 15. Rac. Gent 1 0 1 0 0 2 0 16. Standard 1 0 1 0 0 3 0 16. A. S. Oostende 1 0 1 0 0 2 0 Matchen voor Zondag Rac. Brussel Beringen Rac. Gent Boom Kortrijk Sp. White Star F. C. Bnigge Tubantia Waterschei U. S. Doornik A. S. Oostende C. S. Vervlers St Niklaas S. K. St Trulden HM. TlSUta UUtel fep. IN" Klasse A. Merksem Eendr. Aalst 5—6 V. G. Oostende Eergen 2—1 Boussu-Bois F. C. Izegem 2—1 Exc. St Niklaas Hamme 2.1 C. S. Brugge Willebroek 0—0 Dendermonde Rac. Doornik 1—2 Beveren Rupel 10 U. Namen F. C. Ronse 20 Rangschikking 1. Un. Namen 1. 1 2. Beveren 1 1 3.E. Aalst 1 1. 4. Boussu-Bois 1 1 5. Exc. St Niklaas 1 1 6. V. G. Oostende 1 1 7. Rac. Doornik 1 1 8. C. Brugge 1 0 9. Willebroek 1 0 10. Dendermonde 11. Bergen 12. Hamme 13. F. C. Izegem 14. Merksem 15. Rupel 16. F. C. Ronse 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 Matchen voor Zondag Eendr. Aalst V. G. Oostende Rupel Exc. St Niklaas Rac. Doornik Un. Namen A.E.C. Bergen Olse Merksem I F. C. Ronse Dendermonde Willebroek Boussu-Bois KVig. Hamme S. K. Beveren "11 Q» iaegem Cercie Brugge Overgangsklasse D. S. K. Roeselare Borgerhout 0—.1 Oudenaarde Waregem 01 Hoboken Waas^ndia 00 Lokeren Eklo 2—3 Boechout Ekeren 00 Kapellen St. Moeskroen 24 A. S. Ronse F. C. Roeselare 21 S. C. Menen Geraardsbergcn 2—2 Rangschikking 0 0 2 0 2 1. Borgerhout 1 1 0 0 1 0 2 0 0 1 0 2 2. Waregem 1 1 0 0 1 0 2 0 0 6 5 2 3. A. S. Ronse .1 1 0 0 2 1 2 0 0 2 1 2 4. Moeskroen 1 1 0 0 4 2 2 0 0 2 1 2 5. Eeklo 1 1 0 0 3 2 2 0 0 2 1 •i 6. Boechout 1 0 0 1 0 0 1 0 0 2 1 2 7. Ekeren 1 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0 3 8. Hoboken 1 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0 1 9. Geraardsbergcn 1 0 0 1 2 2 1 1 0 1 2 0 10. S. C. Menen 1 0 0 1 2 2 1 1 0 1 2 0 31. Waaslandia .1 0 0 1 0 0 1 1 0 1 2 0 12. R. Lokeren 1 0 1 0 2 3 0 1 0 1 2 0 .13. Kapellen 1 0 1 0 2 4 0 1 0 5 6 0 14. F. C. Roeselare 1 0 1 0 1 2 0 1 0 0 1 0 15. Oudenaarde 1 0 1 0 0 1 0 1 0 0 2 0 16. S. K. Roeselare 1 0 1 0 0 1 0 Matchen voor Zondag Rac. Borgerhout Kapellen Ekeren a. S. Ronse Waregem Lokeren Waaslandia Menen F. O'. Roeselare Boechout S. K. Eeklo Oudenaarde St Moeskroen S. K. Roeselare Geraardsbergea Hobokea r Provinciaal. Aalbeke Sp. S. V. Blankenberge 2- St. Kortrijk Harelbeke 1 Knokke Herzeeuw 3- W. s. leper Tielt 1 Wevelgem C. leper 4- D. Blankenberge Zwevegem 2- Kuurne Torhout 2 Steenbrugge Oostrozebeke 1 Rangschikking Knokke Aalbeke Harelbeke Kuurne Wevelgem W. S. leper Tielt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8. D. Blankenberge .1 0 Zwevegem Steenbrugge Oostrozebeke C. S. leper Torhout St. Kortrijk S. V. Blankenb. 1 0 0 10, 11 12 13 14 15. b. V. Blankenb. 10 10 1 16. Herzeeuw 10 10 1 Matchen voor Zondag: Herzeeuw Kuurne F. C. Tielt Dar. Blankenberge S. V, Blankenberge Wevelgem Zwevegem W. S. leper Oostrozebeke Stade Kortrijk Rac. Harelbeke Steenbrugge F. O. Torhout Knokke U. ïepex P— Aalbeke ir Provinciaal A. S. V. Bredene F. C. Sijséle 2—1 E. G. Gistel S. V. Nieuwpoort 21 S. V. Koekelare V. V. Koksijde 0—3 St Kruis Exc. Zedelgem 2—3 Rac. De Panne S. K. Den Haan 27 Conc. Brugge S. V. Veurne 05 F. C. Heist S. K. Voorwaarts 24 Herin. Oostende S. V. Jabbeke 41 Rangschikking S. V. Veurne Koksijde I-ïerm. Oostende Den Haan Gistel Bredene Voorwaarts Zedelgem St Kruis Helst Sijsele Nieuwpoort De Panne Jabbeke Koekelberg Concordia 0 5 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0 3 7 0 4 0 0 0 3 0 0 0 5 0 Matchen voor Zondag: Nieuwpoort Bredene Jabbeke De Panne Voorwaarts Concordia Den Haan Henn. Oostende Fxo. Zedelgem Koekelare Sijsele Gistel Koksijde Ste Krui* Veurne Helst II8 Provinciaal B. S. V. Pittem W. S. Houthulst 1—1 M. S. Ingelmunster Desselgem 34 S. K. Staden S. K. Avelgem 21 Deerlijk Sp. F. C. Meulebeke 10 S. K. Torhout F. C. Lichterv. 0—1 St Joris Sp. F. C. Wakken 4—4 F. C. Ardooie F. C. Otegem 71 B. b. Avelgem S. V. Ingelm. 24 Rangschikking 1 0 0 10 0 10 0 10 0 10 0 10 0 0 0 1 10 0 1 10 0 1 10 0 1 1. Deerlijk 2. Lichtervelde 3. Ardooie 4. Houthulst 5. Ingelmunster 6. Desselgem 7. Pittem 8. Houthulst 9. St Joris 10. Wakken 11. Meulebeke 10 10 0 12. Torhout 10 10 0 33. S. K. Avelg. 1 0 .1 0 1 14. M. S. Ingelm. 10 10 3 15. B. S. Avelg. 10 10 2 16. Otegem 1 0 1 0 l Matchen voor Zondag: Houthulst B. s. Avelgem Desselgem Staden S. K. Avelgem M. S. Ingelmunster S. V. O. Ingelmunster Pattern Otegem St Joris Wakken Ardooie Meulebeke S. K. Torhout V, W, Mbtamid» Deerlijk Sp, II* Provinoiaal 0. S. K. Vlamorttng» St Elools Bp. E. Wervik S. V. Moorsled» W. S. Lauwe F. O. Komen S. V. Kortrijk Sao. BlMegem S. V. Moorsele Toek. Menen A. A. Moeskroen Ol. I-edefrem F. C. Lulngn» DottenlJ» 6p. F. C. Poperinge Lendelede Sp. Rangschikking 1-' »-■ Ir-' g~ l-1 4-: H' J-4 1. W. S. Lauwe 1 1 0 0 8 2. Rac. Bissegem 1 1 0 0 3 3. Lulngne 1 1 0 0 1 4. A. A. Moeskroen 1 1 0 0 4 5. Lendelede 1 1 0 0 4 6.St Elools 1 1 0 0 3 7. Wervik 1 1 0 0 5 8. T. Menen 1 1 0 0 2 9. Moorsele 1 0 1 0 1 10. S. V. Moorslede 1 0 1 0 2 11. Vlamertinge 1 0 1 0 1 12. F. C. Poperinge 1 0 1 0 3 13. Ol. Ledegem 1 0 1 0 1 14. DottenlJs 1 0 1 0 0 15. 8. V. Kortrijk 1 0 1 0 0 16. Komen 1 0 1 0 0 Matchen voor Zond»?: DottenlJs Sp. A. A. Moeskroen Toek, Menen E. Wervik Bissegem W. S, Lauwe Lendelede vlamertinge Ledegem Lulngne F. C. Komen - - S. V. Kortrijk Moorslede Mporsele St ÏÜWli - f, O. Po»»rtoge

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1953 | | pagina 12