HET WEKELIJKS NIEEWS 4 Kosteloze België verdiende beter dan 2-2 tegen de Finnen Uitslagen en Rangschik jigen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 20=9=53 Matchen voor Zondag 27-9-53 si, iff I HET WEKELIJKS NIEUWS j Matchen Caslhsisstraat 19 - Poperingy J 27-9-53 EERSTE PUNTENWINST VOOR ANDERLECHT EN UNION IN 1" KLASSE Uitslag Voetbal- pronostlek Nr 3 Algemene rang schikking na V.P. 3 SCHUIF WHITE STAR EN WATERSCHEI, DAT BERINGEN KLOPTE, MET HET PUNTENMAXIMUM IN 2' KLASSE VERRASSENDE NEDERLAGEN VAN STADE KORTRIJK, HARELBEKE EN AALBEKE IN 1° PROVINCIAAL AALST IN BEDWANG GEHOUDEN. IZEGEM KNAP WINNAAR VAN V. C. OOSTENDE IN 3' KLASSE A. KOKSIJDE, HERMES EN BREDENE STEEDS VOORAAN IN 2' PROVINCIAAL A. OUDENAARDE AAN HET SUKKELEN. WAREGEM GESLAGEN. CLUB ROESELARE PUIK WINNAAR IN OVERGANGSKLASSE D. ZES THUISPLOEGEN AAN DE WINST IN 2' PROV. I. VIJF-EN-VEERTIG DOELPUNTEN IN 2' PROVINCIAAL C. Pronostiekprijskamp Het hieronderstaando bulletijn, invullen, uitknippen en insturen 4 HBT WEKKLOTOB WJJBUW8 f, m Eafettfftf n Bei». ÏWS. «S* Liw.'se Sp. - S. C. Charleroi F. C. Tilleur - Antwerp F. F. C. Boom - A. S. Oostende F. C. Ronse - F. C. Izegem Cl. Roeselare - Sp. Roeselare Borgerhout - S. C. Menen Kuurne Sp. Aalbeke Sp. F. C. Helt St. Kortrijk S. V. Bredene - V. Koksljde F. Otegem - S. K. Avelgem Lendelede Sp. - W. S. Lauwe Vlainertinge - Dottenijs Sp. 0)13 13 CN .sss- O O 8 g •3«§ •s a> s£3 «SC W) 6) 6"»» S <u a. K lm fee in M UITLEG 1. De deelname is onbeperkt, kosteloos en moet op uit ons blad, geknipte bulletins ge schieden. 2. Wie meest punten heeft (het puntenstelsel) wint. 3. Wie meer dan één bulletijn op zelfde naam instuurt, dient een volgnummer (in vak 1) te plaatsen. Niet meer dan 10 ge- volgnummerde bulletijns op zelfde naam mogen worden in gestuurd. De samentelling der punten voor het eindklasse ment geschiedt bulletijn per bulletijn, volgens volgnummer. 4. Alle verworven punten (ook min dan de helft) wor den opgeteld en dienen voor de Algemene Rangschikking. 5. Elke betwistbare onduide lijkheid maakt het bulletijn ongeldig. 6. Dit bulletijn moet binnen zijn vóór 12 u. op de in hoofd- ding staande datum. Vak voorbehouden aan volgnummer bij 't in sturen van meerdere bulletijns op eenzelfde naam. (Max. 10). 11) Spijts het veldwerk van Mees en Maertens en een hechter ploegver- band, werd Antwerp door Union een puntje ontfutseld. Dit kwam ln hoofdzaak doordat Verbruggen aan het uur uit het veld werd verwezen en de thuisploeg aldus tot tien man herleid werd, en anderzijds door het feit dat de Union-midvoor Van Looy er werkelijk niet naast schoot, al had hij maar weinig steun van zijn me despelers. Union behaalde op onver diende wijze zijn eerste punt. Gantolse bevocht een moeizame overwinning op de verdediging van Tilleur, bij dewelke Pannaye weer eens de sluitsteen was. 80 minuten werd er aangevallen waarna de Strop- 1 thuisploeg gew. (1 punt) 2 bezoekers gew. (2 punt.) x draw (3 punt.) Tot op heden heb ik in de Aig. Rangschikking Zijn bekomen puntenaantal der Alg. Rangschikking dient de Inzender ln hiernevenstaande kader in te vul len. Het opgeven van onjuiste totalen brengt de uit sluiting mee ln de Fronostlekwedstrljd. TOTAAL: Punten AFZENDER ..straat, Nrte Dubbel door inzender te bewaren V.P. 4 Llerse Sp. - S. C. Charleroi Kuurne Sp. Aalbeke Sp. F. C. Tilleur - Antwerp F. F. C. Tielt St. Kortrijk F. C. Boom - A. S. Oostende S. V. Bredene - V. Koksljde F. 0. Ronse - F. C. Izegem F. Otegem - S. K. Avelgem Cl. Roeselare - Sp. Roeselare Lendelede Sp. - W. S. Lauwe Borgerhout - S. C. Menen Vlamertlnge - Dottenijs Sp. OFFICIËLE UITSLAG V. P. 3 Anderlecht Beerschot 3-r-0 1 La Gantolse Tilleur 21 1 A. S. Oostende F. Brugge 02 2 5. C. Menen F. Roeselare 02 2 6. K. Roeselare Kapellen 11 x D. Blankenberge W. leper 51 1 V. Koksljde S. V. Veume 1—0 1 E. Zedelgem Nleuwpoort 34 2 B. K. Torhout Desselgem 10 1 Meulebeke s. V. Ingelm. 1—0 1 R. Bissegem St-Eloois Sp. 22 x Dottenijs Sp. Lendelede 44 x Totaal 21 p. Een deelnemer behaalde 17 p.: Ryckewaert Maurice, Abelesteenweg 26, Poperinge. Vijf deelnemers behaalden 15 p.: Vandromme Robert (2), Copieterstraat, 16, Nleuwpoort. Verstraete Georges (1), Abelesteenweg, 66a, Poperinge. Verfaillie Sonia (5), Poperingestr., 38, Oostvleteren. Storme Noël (3), Nieuwstraat, 1, Westvletèren. Vanallemeersch André (6), Poperingestraat 22, Woesten. 39 Punten. Rommens André (1), Zwljnlandstraat, Poperinge. 38 Punten. Decoene Albert, Man- dellaan, Roeselare. 37 Punten. Dewulf Albert, St-Jans- kruisstraat, Poperinge. Debruyne Joël, Dikkebusstraat, Renlngelst. 36 Punten. Callenaere Jules, leper- straat, Nleuwpoort. Vancalbergh Close, Mandellaan, Roeselare. 35 PuntenVandromme Robert (2), Copieterstraat, Nleuwpoort. 34 Punten. Vanderhaeghe Denlse (10), BeUestraat, Dlkkebus. Verfail lie Sonla (5), Poperingestr., Oostvlete ren. Degryse Albert (3), Poperinge straat, Watou. 33 Punten. Subar Luelenne, Kerk straat. Koksljde. Gheldof Herman (3), Renlngelststeenweg, Poperinge. Lebbe Herman (2), Pottestraat, Pope ringe. Depover Almé (3), Poperinge straat, Vlamertlnge. Storme Noël (3), Nieuwstraat. Westvleteren. Feys Louis (5), Poperingestraat, Woesten. 32 Punten, Vanderhaeghe Denlse (2), Bellestraat, Dlkkebus. Opsomer Emlel, Vismarkt, Dlksmulde. Mer- velllle Marcel, Sacrameptstr., Houtem (V.) Dlerendonck Robert (1), Dorp, Leisels. Debyser Robert (1), Cassel- straat, Poperinge. Dewllde Polydoor, Komstraat, Poperinge. Hennebel Ra chel, Casselstraat, Poperinge. Van- denbunder Jullen, Boeschepestraat, Po peringe. Oornette Roland, Dlksmul- c'.estraat, Roeselare Boydens Marcel, Ollevierlaan, Veurne Feys Louis (7). Poperingestraat, Woesten. 31 Punten. Vanderhaeghe Denlse (7), BeUestraat, Dlkkebus. Braeclce Jozef, Kiekenstraat, Dlksmulde. Waeyaert Christian (1) Woumenweg, Dlksmulde. Danneels Roger (2., Krulssestrsat, Lampernlsse. Delava Norbert, Pottestraat. Poperinge. Le- fever Urbaln, Pottestraat, Poperinge. Verwarde Henri (1), Schommlnkelstr., Westouter. 30 Punten. Verwarde Antoon, Fro- vinclalestraat, Blkschote. Vander haeghe Denlse (0), BeUestraat, Dlkke bus. Goemaere Wllfried, Menenstr., leper Suber Vital, Kerkstr., Kok sljde. Hossey Cyriel (3), Provenstr., Krombeke. Decorte Edgard (1), Duinkerkesteenweg, Nleuwpoort. Be- vernage Leon» (3), Poperingestraat, Oostvleteren. CorneUlle Bertln, Ka- pellestraat, Passendale. Butln Roger, Bellestr., Poperinge. Deraeve Hector (3), Boeschepesteenweg, Poperinge. Goeman Gabriel (1), Casselstr., Pope ringe. Gruwler Donald, Boeschepe- straat, Poperinge. Room Valêre, Pe perstraat, Poperinge. Scherpereel Jeanne (2), Casselstr., Poperinge. Vermeerseh René (1), Provensteenweg, Poperinge. Wlllems Jullen (1), Brug- sesteenweg, Veurne. Zwaenepoel Etienne, Noordburgweg, Veurne. Feys Louis (9), Poperingestr., Woesten. Vanallemeersch Paul (2), Poperinge straat, Woesten. 29 Punten. Vanderhaeghe Denlse (1), Bellestraat, Dlkkebus. Carpen- tler Maurice (2), Hospltaalstraat, El- verdlnge. Vlerstraete Oscar (1), Steenstr., Elverdlnge. Ver Elslande Germ., Dorpstr., Lampernisse. Dle rendonck Robert (3), Dorp, Leisele. Jaeckx Alfons (1), Witte Brigadelaan, Nleuwpoort. Van Massenhove Ed win, Oostvoordulnenstraat, Oostduln- kerke. Allaeys Urbaln (3), Toe komststraat, Poperinge. Hoflack Roger, Krombekestr., Poperinge. Ry ckewaert Maurice, Abelesteenweg, Po perlnge. Top Maurice, 10 Geboden straat, Poperinge. Van Eecke Jean- Marle (1), Bruggestr., Poperinge. Reynaert Arthur (1), Statledreef, Roe selare. Vanlnghelandt Daniël, Krom- bekestraat, Btavele. Declerck Ger- main, Noordburgweg, Veurne. De- placle André, Bellestr., Vlamertlnge. Depover Egrlta, Poperingestr., Vlamer tlnge. Verhelst Roger (2), Dorpstr., Vlamertlnge. Brutsaert Maurlts (2), VIJfhoekstr., Vlamertlnge. Frutsaert, Henrl (7). Wlnnezeelestr., Watou. Storme Stefaan (5), Nleuwstr., West vleteren. Vanallemeersch André (5), Poperingestraat, Woesten. na lezing, ons blad in de handen van een vriend of gebunr die het nog niet heeft. U bewijst er ons een dienst mee. Dank. Op de intercluibkampioen- schappen die, Donderdag 24 dezer verreden werden, hadden wij het forfait van Menen Sportif te no teren. Welke de reden hiervoor ge weest zijn weten wij niet, maar wij vinden het spijtig dat de sterke club met Decock, Victo-r Luclen en Berten Vandevoorde er niet van de partij was. Zweden versloeg Frankrijk met 121 punten tegen 91, tijdens die jongste a-thletiek-lan-denontmoe- ttog, die te Parijs betwist werd. De Amerikaanse zwemster Flo rence Chadwick vestigde een nieuw rekord door in 5 u.45 over de straat van Gibraltar te zwemmen. pen met 2-1 aan de leiding stonden. Toen trok Tilleur ten aanval, maar ook de Gantoise-verdediglng liet niets meer los. Uitblinkers bij de thuisploeg waren hoek Delmuylle en half Vanherpe. Lyra werd minstens een punt ont nomen toen de scheidsrechter wegens een voorafgaande hands het daarop gemaakt doelpunt afkeurde en pe nalty toestond. Deze werd binnen ge- even, maar de scheidsrechter liet ernemen. De tweede maal schoot Ceuppens hoven. Tweemaal was het 2-2 geworden en toch won Daring met 1-2. Het feit dat de scheidsrech ter liever de letter dan de geest van het reglement toepaste, was de Vlaal- kensmannen fataal. Put en Decleyn ontbraken bij Club Mochelen en toch werd er met hoge cijfers van Olympic gewonnen. Lebon, de bezoekende doelman, was zeker niet ln zijn dagje, maar toch moet het erkend dat de Mechelse plaats vervangers een meer dan bevredigen de prestatie leverden. Zo kon Coey- mans twee doelpunten aantekenen, wijl Weemaes en Corbeel de andere voor hun rekening namen. Anderlecht behaalde zijn eerste gunten en dan nog tegen Beerschot, e Mannekens begonnen danig goed maar de afwerking liet te wensen over. Een vrijschop van Valet door Vandenbosch omgezet, lokte Ander lecht los, en waar dezes spel meer op doeltreffendheid berekend was, ble ven de doelpunten niet uit. Een al te licht toegekende strafschop bezorgde de thuisploeg natuurlijk nog een bui tenkansje, aldus een te hoge scoor toelatend. Berchem en Llerse schotelden een scoorloze wedstrijd voor waarin het goede maar zelden te bespeuren viel. Beide voorlljnen misten autoriteit, zodat om beurten ln een periode van veldmaerderheld heel wat kansen werden verkeken. Internationalen Dries bij Berchem, en Van Brandt bil de Lierenaars waren de meest ln het oog lopende acteurs. De derby Standard - F. C. Luik werd hard betwist. Zo werden Saeren en Massart gekwetst en eindigde de bezoekende ploeg met 10 man. Toch werd het voor hen een zege, vastge legd door twee doelpunten van Anoul en Deschamps. Het dient evenwel ge zegd dat Standard zich flink verde digde. Spil Carré en doelman Delhas- se waren evenwel niet ln het ootje te nemen. Slechts het derde doelpunt van Sporting Charleroi slaagde er In Ra cing Mechelen uit de slaap te halen. Zo kwam de tweede helft met een uitgesproken meerderheid der Mane blussers, die er echter enkel ln slaag den tot op 3-2 terug te komen. Aldus won Sporting verdiend van een Ra cing dat te weinig aandacht aan de dekking gaf. Een fout van Gernaey en een kop stoot van Van Pottelberghe brachten Club Brugge de volledige Inzet bij. Oostende had zich nochtans doorlopend het bedrijvigst getoond en Carels had heel wat gevaarlijk werk op te knappen gekregen. Assa verkeek echter een enige kans toen Vandierendonck een strafschop al te zwak nam en Carels het onheil kon bezweren. Ukkel beheerste het ganse midden veld, maar de flauwe prestatie van hun buitenspelers liet hen niet toe de nochtans zwak acterende verdedi ging ln gebreke te nemen. Een doel punt van de Immer gevaarlijke Tes teert veranderde het spelbeeld. Whi te Star ging meespelen en toen Ukkel nog een strafschop miste, was met een het pielt beslecht. Racing versloeg Tubantla ln de eerste minuten. Peterborg en Vous- sure bereikten meteen de elndscoor, want noch de thuisploeg noch het bezoekend Tubantla zou er nog ln slagen aan te tekenen. Tubantla ver toonde een heel wat mooier spel, maar de voorlljn bleek hopeloos zwak ln het besluiten. Vervlers kreeg twee titularissen te vervangen, wat tegen een goedspelend St Niklaas een hele handicap was. Waar bij de Waaslanders de pionnen Debruyne en Van Steelandt weer eens flink geholpen werden, kwam het vanzelfsprekend tot een zege der bezoekers, dit nadat de lakenwevers zich tot het einde kranig verdedig, den. Kortrijk Sport kende en vrbluf- fende aanhef op het veld van Union Doornik. Twee doelpunten van Devos waren er het resultaat van. In de pe riode die daarop volgde bleek de op stelling van Horens nochtans een fout te zijn. De heroptredende Fe- naux kreeg dubbel werk op te knap pen, zodat hij door zijn adem ging, Doornik maakte er gebruik van om er 3-3 cijfers van te maken. Het gaat Racing Gent niet voor de wind. Thans werd afgetekend verlo ren te Tienen al kunnen ze een voet verstuiking van doelman Flgeys, toen de stand 1-0 was, ter verontschuldi ging Inroepen. Dit neemt niet weg dat Tienen het best voetbal speelde en verdiend aan de winst bleef. Aan het half uur werd hack CJuy- vers het neusbeen gebroken en de onvolledige Beringen-ploeg verloor met 1-2. Bensch, die zijn maat op de baokplaats verving, scoorde Jammer genoeg nog ln eigen doel, zodat spijts de betere physlek der bezoekers, Be ringen toch op minstens één punt had kunnen aanspraak maken. Een 4-1 nederlaag bij St Truiden verwijst Boom naar de onderste gele deren. De Steenbakkers werden er Juist Ingemaakt want ze bleken niet bestand tegen de schotvaardigheid van Hommers, Van Oostveld en Ap- pelthans, spijts ze wel eens mooie lien t Aalbeke was zeker de mindere niet ln de wedstrijd die hen tegenover Herzeeuw stelde. Zo de zege toch naar de grensmannen ging, dan kwam dit door het secuur optreden der bezoekende verdediging, de be sluiteloosheid der locale puntspelers en het opportunisme van de bezoe kende mldvoor, die ln de korte perio de van overwicht op het laatste twee doelpunten kon aantekenen. Aalbeke verdiende beter. Alles bij elkaar genomen ls het voor Tielt een verdienstelijke zege geworden bij Harelbeke, De thuis ploeg lag ln techniek onder en be toonde daarbij maar zeer weinig ze- gelust. Toch was het ei zo na nog een puntenverdeling, vermits de zege slechts op strafschop vaste vorm voor de Tleltnaars kreeg. Oostrozebeke liep goed van stapel en bereikte vla Dujardln en Devos de 2-0 stand. Toen werd er meer aan verdedigen gedacht en dit bleek een fout te zijn. Torhout veroverde het middenveld en stelde gelijk. Een achterspeler van Scor zou dan nog ongelukkiglijk ln eigen netten ver werken en aldus do punten verloren geven. Ook te Steenbrugge werd ln de al lerlaatste minuut de bordjesman nog tot klimmen genoopt. Ook daar was de stand 2-2 na een gelijk opgaande wedstrijd. Deze verhouding ware ook de juiste geweest maar toen Theer- lynck ln de ultieme seconden de kans kreeg, liet hij dezo niet onbenut om zijn ploeg de zege te bezorgen. Vanbeselare van Cercle leper lukte zijn hat-trick ln de wedstrijd die hen tegenover Zwevegem plaatste. De electrlekers moesten een drietal titu larissen vervangen, maar beten des ondanks flink van zich af. Vla Stee- lant en Lanssens bereikten ze zelfs de Juiste 2-2 stand aan de rust. Na de herneming moesten ze echter voor de overmacht het hoofd bulgen. Kuurne haalde bij Wevelgem dege lijk spel voor de pinnen, vooral ln het eerste gedeelte van de tweede helft toen een 2-0 achterstand tot op 2-1 werd herleid. Een derde doelpunt voor de Vlassers was echter een dom per op de geestdrift der nleuw-ge- promoveerden, Wevelgem won ver diend, maar Kuurne kan op een goe de wedstrijd terugblikken. Een gedecideerd en schotvaardig Knokke haalde op Stade Kortrijk een niet verwachte zege thuis. De thuis ploeg was wel Iets meer ln de aanval en zag zelfs een doelpunt afgekeurd, maar het grootste gevaar ging uit van Dhooge, Smeekens en Cle, die op Iedere reactie gevaarlijk waren en ten slotte ook aan de winst bleven. Du- baere redde de eer voor de Stadlsten. Daring Blankenberge liet tegen White Star leper maar weinig steken vallen. De bezoekers konden een half uur gelijke tred houden maar toen de localen ln vijf minuten tljds drie maal roos wisten te schieten, was het pleit beslecht. Ten slotte zou Sin- naeve verdiend de eer redden. Wie het treffen België - Finland aam niemand zich aa,n zijn radio beluisterde, althans de tweede helft, zal nooit hebben kunnen aannemen dat het tot een puntenverdeling zou kunnen ko men hebben. Inderdaad, onze na tionale elf waren omzeggens voort durende in de aanval geweest, hoofdzakelijk dank zij het mees terschap van onze halfs, Maertens en Mees, op de Finse halflijn, die bij de bezoekers wel het zwakste onderdeel van de ploeg was. De voorlljn met eon schitterende Coppens. een strijdlustige en op portunistische Bollen en een klas- rijke Anoul, bouwde daarbij zoveel aanvallen op. dat het uiteindelijk tot meerdere doelpunten had moe ten komen. Het getal bleef echter op 2 beperkt. Daaraan had het flauwer presteren van de buiten spelers Van Gestel en vooral van Janssens schuld, terwijl de Finse doelwachter tussen de palen eem zeer flinke partij vertolkte en daar bij herhaaldelijk de doelpalen hem ter hulp kwamen. Hij was de grote man bij de bezoekers, die de mo reel recht hield, zelfs bij de felste Belgische druk. Hij hield er bijna alles uit en lag aldus aan de basis van de Finse heropstanding in de allerlaatste minuten. Wanneer twee doelpunten van Bollen de Belgische zege reeds ln elkaar hadden getimmerd en er nog enkel een 10-tal minuten te spelen waren, gebeulde dat waar- wacht. De vermoeide Finnen ver zamelden al hun moed bijeen en beproefden een laatste stormloop op de tot dan toe oninjieemfoere Belgische vesting. Lentovlrte, de kundige buitenspeler, bewerkte het onmogelijke. Het eerste Fins doel punt leek ledereen toeval, deun een werkelijk gevaar, maar toen onmid dellijk daarop een paar ballen nipt naast ons aoelhout gingen, bleek het dat het gemeend werd. Het fa tale gebeurde dan ook... 10 secon den voor het affluiten toen da an dere buitenspeler Vaihela op een weinig doordachte aanval m da diepte, Daenen voor de tweed» keer versloeg. Terloops gezegd, Daenen weald* een weinig secure partij en droeg aldus heel vrat schuld aan heit eer ste doelpunt. Zijn prestatie tegen de Finnen zal hem waarschijnlijk de plaats doen ruimen ten voorde le van Gernaey, Ook back Drie* was niet zo heel secuur, vooral zijn ontzetten liet wel eens te wensen over. We kunnen besluiten! Op een I- tal speler» na, gaf het elftal vol doening. De kans, die ons wel eem toelachte, was ditmaal bij de te genstrevers en was oorzaak dat wij nog de zege tegen Zweden hoeven af te wachten om er van zeker te zijn de reis naar Zwitserland voor de wereldbeker te mogen doen. tegenaanvallen wisten op te dissen. V. G. Oostende demonstreerde een techniek die verre beneden deze van Izegem. stond. Zowel samenspel als besluiten liet veelal te wensen over. Zo koh Izegem, spijts wel eens te veel aan kantwerk werd gedaan, eer der gemakkelijk aan de zege geraken met doelpunten van André Deprez, Vanhoutte en Et. Callens. Het V. G. kon zelfs niet eens de eer redden. Dendermonde en Namen disten een spectakel op dat werkelijk bene den alle peil stond. Vooral de locale ploeg was onkennelijk en dankt zijn gelijk spel slechts aan het slecht af werken der Walen en aan een solo vlucht van Van Ingelgem. Club Ronse haalde op eerder ge lukkige wijze een puntje weg bij Boussu-Bois. Deze zagen niet enkel een doelpunt afgekeurd, maar had den bepaald onkans voor doel. De oud-eerste klassers werden doorlo pend de wet gedicteerd en lieten maar een povere Indruk. St Niklaas doet het verre van slecht voor zijn debuut ln 3» Klasse. "Zo konden de Waaslanders thans een tweede zege hoeken ten nadele van de homogene ploeg van Bergen. Ver diend was deze overwinning beslist ook al werd het winnend doelpunt maar ln de allerlaatste minuten ge scoord. Cercle Brugge diende niet min dan 3 spelers te vervangen, maar het ex periment werd geen tegenvaller, spijts zowel de localen als Vigor Hamme maar weinig hoogstaand spelvertoon aanboden. Zo wist Invaller Bruneel de beide Cerele-doelpunten te net ten en de basis te leggen van de lo cale zege, die wij het liefst als deze der minst slechten zouden willen be titelen. Ook de nleuw-gepromoveerden uit Wlllebroek bijten van zich af. Zo moest Aalst, terecht een der favorie ten uit de reeks, er een puntje ln de steek laten, nadat in de tweede helft het locale elftal fel gedomineerd had. Een doelpunt werd zelfs om onbe kende redenen afgekeurd, zoniet wa ren de Ajuinen er voor de volle reke ning aan geweest. Huyghe en Leroy bleken bij Racing Doornik eens te meer de troeven die over winst en verlies kunnen beslis sen. Zo stond de stand 1-1 op tien minuten voor het einde en was Rupel het meest ln de aanval geweest. Een paar reacties langs de gevaarlijke puntspelers waren voldoende om bei de hogergenoemden toe te laten de zege vast te zetten. Olse Merksem leidde aan de rust met 0-2 op het veld van S. K. Beve- ren, maar een hat-trlck van Dezutter zou hen verder alle Illusies ontne men. Daarmede won ook de beste ploeg. Beveren schijnt vast beslist een hoofdrol te zullen spelen. De flinke en jeugdige ploeg van Aalbeke Sport leverde Zondag een onkansrijke wedstrijd tegen Un. Herzeeuw. Ste Kruis behaalde een eerste zege. Waar Den Haan een verdienstelijke repliek bood, werd het een mooie partij. Van de twee ploegen toonde de locale zich het schotvaardlgst en hield dan ook de punten aan huls. De wedstrijd Koksljde-Veurne had natuurlijk heel wat belangstelling. De derby-atnjosfeer was er en de no dige zenuwachtigheid eveneens. Zeer hoogstaand spel werd er niet opge dist maar er werd rap, vurig en on derhoudend gespeeld. Het enig doel punt werd gelukt door Deberdt en bezorgde de leiders de zege. Onder de uitblinkers dienen zeker de beide doelwachters vermeld. Voorwaarts telde na 5 minuten reeds een 0-2 voorsprong, maar slaag de er niet ln deze te behouden. In tegendeel was het Jabbeke die na ge lijk gesteld te hebben nog kwam op zetten en de oud I» Provlnclalers dienden nog van zich af te bijten om de halve Inzet te behouden. Hermes bewandelt verder het pad der zege. In het eerste uur werd Gis tel onder de voet gelopen en werd er driemaal een gat gschoten in de ves ting der Godelievejongens. Daarna kwamen deze opzetten, maar de Her- mesverdedlging bleek even stevig als de aanvalslljn. Heist behaalde, dank zij zijn vlug ger en besluitvaardiger spel een ver diende 8-1 zege tegen Concordia. De Bruggéllngen verdedigden zich wel knap, maar konden nooit de vissers mannen ln het nauw brengen. Zedelgem zorgde alras voor een 2-0 De knappe ploeg van K. F. C. Izegem, die Zondag jl. V. G. Oostende met 3-0 inmaakte en een der grote favorieten van de reeks is. Op de eerste rij bemerkt men o.m. back Lanssens en doelman Gobin, belde uit Roeselare overgeheveld. Sporting Menen slaagde er niet ln F. C. Roeselare de punten afhandig te maken. Ze verloren aan huis na een zeer aantrekkelijke partij. vermurwbaar wijl Mestlaen de beste aanvaller der Rodenbachers was. Borgerhout was omzeggens nooit uit de aanval, maar toch bleven de balde punten bij Germinal Ekeren. De bezoekers waren niet erg secuur voor doel en daar waar de uitvallen van de localen steeds gevaarlijk ble ken, werd het ten slotte een aan te vechten zege voor de Germlnaljon- gens. Oudenaarde slaagt er maar niet ln zloh op het niveau van verleden Jaar te verheffen. BIJ Assa Ronse poogden ze evenwel mooi voetbal te vertonen, maar de voorlljn bleef te steriel. Waar -sa ln de tweede beurt de wet cllc- •srde en schietpoeder gebruikte, n-d het ten slotte voor deze derby i ongewoon hoge scoor. 8. K. Roeselare trof het waarlijk ■t ln zijn kamp tegen Kapellen, "t alleen werd Lodnoor, tot dan io de meest bedrijvige Roeselaarse invaller, met sleutelbeenbreuk van et veld gehaald, maar zou Arteel ln in allerlaatste minuten nog ln eigen doel verwerken-. S. K. verdiende noch tans dubbel en dik de zege maar Da me Fortuna bleek nu eens ln een nukkige dag. Zie vervolg hiernevens Lokeren boekte een eerste Reden tot fierheid ls er echter niet want tegenstrever Hoboken domineer de meer dan een uur, maar wist niet aan te tekenen. Op eerder zeldzame reacties was het echter Schram die tweemaal wist te doelen en voor zijn ploeg de zege vastlegde. Eeklo deed opnieuw op zijn schot vaardigheid en geestdrift beroep om Boechout voor eigen volk de punten te gaan ontfutselen. Alles bij elkaar genomen verdienen de Meetjeslanders de zege wel, al dient gezegd dat ds locale ploeg nog een strafschop miste. Het scheelde geen haar of Moes- kroen moest de volle Inzet bij Wam landla laten. Technisch minder star' maar geestdriftiger dan de bezoekn wist de thuisploeg tot 2-0 uit te pen. Moeskroen kwam tweemaal mr terug vla mldvoor Wlnnlnckx, die dus ln de allerlaatste minuut de y ltjfcmaker wist te netten. Menen en Club Roeselare hebbi voor een aangenaam en spannen treffen gezorgd. Als de bezoekers ter slotte om hun betere besluitvaardig heid de zege verdienden dan moch ten de thuisspelers zekerlijk de eer hebben gered. Doelman Davld en stopper Storme bleken evenwel on- voorsprong vla Deketelaere en Bonte, maar Nleuwpoort verzette de bakens en, leidde aan de rust met 2-3. Ook na de citroentjes deelden de haven- Jongens de lakens uit. Een vierde doelpunt volgde maar Zedelgem wist op strafschop de achterstand bij het affluiten tot één doelpunt te herlei den. Koekelare speelde heel wat beter dan de vorige wedstrijden maar te gen een Bredene op zijn best was er maar weinig aan te vangen. Ten slotte zouden de lokalen er ln slagen tegen de leiders een meer dan eer volle 2-4 uitslag te boeken. St Joris boekte een mooie uitslag door Deerlijk ln eigen vesting ln be dwang te houden. Door de nederlaag van Desselgem blijft Deerlijk noch tans aan de leiding. Beide ploegen namen een beurt voor zich. Deerlijk hoefde zich op het laatste nog heftig ln te spannen, daar zij nog een spe ler wegens kwetsuur verloren. Desselgem liep dus zijn eerste ne derlaag op te Torhout. Het enig doel punt van de wedstrijd werd reeds aan de derde minuut gescoord. De vele toeschouwers zagen een vinnige partij met meerdere gevaarlijke aan vallen van weerszijden. De beide doelmannen beten echter zeer kranig van zich af. S. K. Avelgem behaalde een eerste zege. Verdiend was dit zeker wel want Houthulst kon heel wat min aanvallen opbouwen. Daarbij toonde de locale aanvalslljn heel wat schut- terskwalltelten. Vooral Degraeve en Byttebler Heten zich hierbij gelden. De Woudsporters verdedigden zich nochtans kranig en Pleters en Dhul- ster zorgden zelfs voor twee mooie doelpunten. Wakken nam met windvoordeel de eerste beurt voor zich maar Beir- landt deed de bordjes aan de rust ln evenwicht hangen. Toen was het de beurt aan Molen Sport Ingelmunster om aan te vallen. Uyttenhove zorgde voor een tweede doelpunt, maar Wak ken stelde weer gelijk. Juiste uitslag. Hoewel beide elftallen een helft lichtjes aan bod waren konden noch Staden noch Ardooie ooit een uitge sproken meesterschap venverven. Dank zij een schotvaardlge Staessens bleven de Stadenaren ten slotte nipt aan de winst, terwijl Colpaert het tegenpunt voor de Ardossers wist aan te tekenen. S. V. Ingelmunster liep een eerste nederlaag op bij Meulebeke, dat zich in de eerste beurt niet alleen flink verdedigde maar na de citroentjes voor goed aan bod kwam. Landuyt Tegen het favorietenteam van W. S. Lauwe behaalde de ploeg van Ol. Ledegem een zeer mooie uitslag. De 3-1 nederlaag ls voor de Olympicjongens zeker geen oneer. Derby-atmosfeer, zenuwachtigheid, zwakke verdedigingen en twaalf doel punten, ziedaar de match Komen - Toek. Menen. Daarbij komt nog dat het een Juiste uitslag werd en dat aan de rust de stand 3-3 was. Meteen wordt uitgelegd dat de wedstrijd vrij evenwichtig verliep. Lendelede hervatte zich van de ne derlaag aan huis tegen Vlamertlnge opgelopen en was te Dottenijs de bes te ploeg op het veld. De halve Walen wisten nochtans tot 3-1 uit te lopen doch de bezoekers voerden dan de forcing en het was eerder onverwacht en In extremis dat Dottenijs bet ge lijk spel wist te bekomen. Luingne slaagde er in ln de eerste helft de aandringende Moorsolenaars ln toom te houden. Het lag dan ook voor de hand dat ze met windvoor deel aohteraf zouden domineren, Iets wat ze dan ook deden. Drie doelpun ten waren voor Moorsele evenwel een al te grote veroordeling. Poperinge won eerder vlot van Vla mertlnge. De eerste helft was geniet baar met de hoppeplukkers homo gener en technisch een Ietsje sterker. Voor doel zorgden Vanthournout en Laroye voor drie doelpunten, waar de bezoekers eerder gemakkelijk aan een tegenpunt geraakten. Na de poos domineerde de thuisploeg maar ge raakte maar aan een doelpunt meer. Natuurlijk dat Lauwe uitgesproken favoriet was tegen Ledegem. Toch hebben de bezoekers een zeer ver dienstelijke uitslag geboekt. Lauwe had een goede aanvang en Leclef, Vandeweghe en Cooreman schoten raak. Na de herneming deed Lede gem meer dan medespelen en dwong dan ook verdiend het eerreddend doelpunt af. Moorslede verloor met 3-1 maar was tooh heel wat verdienstelijker dan de winnaars van A.A. Moeskroen. Tegenover het gebonden spel van Waregem pakte Geraardsbergen uit met felle vinnige reacties langs de puntspelers. Dit bleek Inderdaad de goede methode tegenover een tech nisch sterkere ploeg, want zo werd het een 2-1 zege, ook al wordt het spelbeeld er door vervalst en kregen de Westvlamlngen geen loon naar werken. De scheidsrechter verbrodde het spel en zijn zwakke leiding was oorzaak, dat Lecluyse en Debrauwer van het veld verwezen werden. Met 10 en 9 man deed Moorslede meer dan zich verdedigen maar de kans was hen niet mede vermits een achterspeler nog ln eigen doel verwerkte. Bissegem kon uit een aanvankelijk meesterschap slechts een doelpunt halen en werd dan ook toen St Elool na de rust in het offensief trad, wel dra met 1-2 geleld. Gelukkig kwam net op tijd de gelijkmaker zodat ten slotte met één punt ledereen loon naar werken kreeg. Wervlk gaat er verder met de grove borstel door. Thans werd S. V. Kort rijk het derde slachtoffer van de kun dige grensmannen. De 4-1 cijfers krijgen nog grotere waarde als men weet dat Wervlk bijna één uur met 10 man moest opereren, daar Lapauw aan de schouder gekwetst, het ter rein moest verlaten. De Eendrach- ters worden beslist zeer gevaarlijke tltelpretendenten. en Vuylsteke wisten In dew period* elk een mooi, doch verrassend doel punt aan te tekenen, let» waarin S. V, niet slaagde. Lichtervelde kende een goed de buut en de 3-0 etand aan de pooi wa3 geen louter toeval. Otegem gaf zloh evenwel niet verloren en keerde de rollen om. Het kwam tot span- nend vertoon toen het 3-2 werd, maar een nieuw doelpunt der localen haalde de onzekerheid weg. B. S. Avelgem trof het alweer niet. Te Plttem kon een 1-4 voorsprong verworven worden toen een speler wegens kwetsuur uitviel en aldus aan de basis lag van het feit dat Mn punt verloren ging. Plttem zag een kans, ging verwoed aanvallen en slaagde er ln driemaal roos te schie ten. Blue Star verdiende wel iets meer dan dat. Thans staat het vast dat er geen Hongaren zullen deelnemen aan de wedstrijd Engeland - Vaste land. Het vrijkomen van drie plaatsen was nog geen gelegenheid voor het inschakelen van een Belg, vermits nu op Zuid-Slaven beroep werd gedaan. Na zijn k. o.-overwinning op Nurnberg krijgt Karei Sys con tracten bij de vleet aangeboden in Duitsland. Op 3 October kruist hij te Berlijn de handschoenen met Wiese. De Franse nationale voetbal ploeg heeft Zondag de Luxemburgse verslagen met 1 6 III* Provlnolaa! A. Dlksmulde Lefflnge 3-0 Oostdulnkerke Oudenburg 7-3 Lombardsljde Leke 3—1 Zandvoorde Adlnkerke 7—1 Eernegem Middelkerk» 017 Rangschikking l.S. V. Dlksmulde 3 3 0 0 T I I 2. G. Mlddelkerke 2 2 0 0 24 0 I 3. Un. Zandvoorde 2 2 0 0 t J 4 4. S. Lombardsljde 2 2 0 0 11 7 4 5. G. S. Lefflnge 3 2 1 0 i 6. W. S. Adlnkerke 3 1 2 0 14 11 J 7. Oostdulnkerke 3 1 2 0 8 7 J 8. W. Oudenburg 3 1 2 0 4 8 2 9. N. S. Leke 3 1 2 0 7 12 2 10. V. C. Kelem 2 0 2 0 1 18 0 11. S. K. Eernegem 3 0 3 0 2 22 0 Matchen voor Zondag: F. C. Leke S. K. Eernegem W. S. Adlnkerke Oostdulnkerke G. S. Mlddelkerke F. C. Kelem S. C. Zandvoorde S. V. Dlksmulde W. S. Oudenburg G. S. Lefflnge S. C. Lombardsljde vrij III' Provinciaal C. Tielt Sp. Doomkerke 2—2 Rulselede D. Beveren 1—1 Dentergem Wlngene 1—2 Ruddervoorde S V. Rumbeke 8—3 St Plotersveld De Ruiter 1—0 Aarsele Glts 9—0 Rangschikking 1. St-Pletersveld 3 3 0 0 8 2 8 2. Ruddervoorde 3 3 0 0 23 10 6 3. S. V. Rumbeke 3 2 1 0 9 10 4 4. Ol. Koolskamp 2 10 14 2 3 5.H. O. Wlngene 3 1113 3! 6. Rulselede 3 1118 9! 7. Tielt Sp. 3 0 0 2 2 3 8. S. V. De Ruiter 3 0 1 2 2 3 J 0. Doomkerke 3 0 1 2 6 10 2 10. v. V. Dentergem 3 1 2 0 4 3 11. Dosko Beveren 2 0 1 1 3 5 1 12. V. P. Glts 3 0 2 1 3 8 1 13. V. O. Aarsele 3 0 2 1 1 7 1 Matchen voor Zondag: V. P. Glts V. V. Dentergem F. C. Wlngene Ruddervoorde S. V. Rumbeke O). Koolskamp Dosko Beveren Tielt Sp. S. V. De Ruiter Rulselede Doomkerke V. C. Aarsele St-Pletersveld vrij III' Provinciaal D, Rlsquons-Tout Stasegem 1-3 Rac. Lauwe Hulste 0—0 Marke Beveren-Lele O-O Stasegem Heule 7—0 Rekkem Rac. Waregem 1—2 Rangschikking 3 8 2 4 2 4 2 3 2 3 3 6 5 2 8 6 2 5 14 2 1 5 1 1. W. S. Stasegem 3 3 0 0 9 2. B. S. Stasegem 2 2 0 0 11 3. Rac. Waregem 2 2 0 0 6 4. Hulste Sp. 3 1113 5. F. C. Marke 3 1112 6. St-Baafs-VIJve 2 110 6 7. Rekkem Sp. 3 12 0 8. Noordst. Heule 3 12 0 9. Rac. Lauwe 2 0 11 10. Beveren-Lele 3 0 2 1 3 8 1 11. Rlsquons-Tout 2 0 2 0 2 6 0 Matchen voor Zondag: Rac. Waregem F. C. Marke S. K. Heule Rac. Lauwe B. S. Stasegem Rlaquont-Tout Hulste Sp. W. 8. Stasegem S. K. Beveren-Lele St-Baafs-Vijv» F. C. Rekkem vrij III' Provinciaal E. Woesten Brtelen 5-2 Dadlzele Geluwe 5—' Le Blzet B. S. Poperinge 7-3 Zonnebeke Bêselare 2-1 Boezlnge Langemark 9-' Passendale Elverdlnge 3-5 Rangschikking 1. Dadlzele Sp. 3 3 0 0 20 1 5 2. S. C. Le Blzet 3 3 0 0 18 1 8 3. 8. O. Zonnebeke 3 3 0 0 9 4 8 4. F. C. Langemark 3 2 0 1 14 9 4 5. S. K. Elverdlnge 3 2 0 1 5 10 4 6. F. O. Woesten 2 10 16 5 2 7. Brlelen Sp. 2 10 13 5 2 8. J. A. Waasten 2 10 116 2 9. Eendr. Beselare 3 1 0 2 8 5 2 10. B. S. Poperinge 3 1 0 2 4 9 2 11. W. S. Passendale 3 0 0 3 5 14 0 12. Sassp. Boezlnge 3 0 0 3 0 15 0 13. S. tf. Geluwe 3 0 0 3 UO 0 Matchen voor Zondag: Brlelen Sp. 8. O. Zonnebeke Eendr. Beselare 8. O. Le Blzrt B. 3. Poperinge Sasep. Boeslng* S. K. Elverdlnge Dadlzele Sp. J. A. Waasten W. 8. Paesendtl» S. K. Geluwe F. O. Woesten F. C. Langemaric vrij I' Klasse Berchem Sp. Llerse S. K. 0—0 Lyra Dar. Brussel 1—2 F. O. Mechelen CM. Charleroi S1 Sp. Charleroi Rac. Mechelen 32 Standard F. C. Luik 0—2 Anderlecht Beerschot 30 Antwerp Un. St QUlla 2—2 Gantolse Tilleur 21 Rangschikking. Matchen Rac. Mechelen F. C. Tilleur F. C. Luik F. Ierse S. K. S Daring Brussel Beerschot A. C. Un. St-Gltlla OL Charleroi voor Zondag - Lyra Antwerp F. C. C Mechelen s. C, Charleroi A A. La Gantolse Berchem Sp. Standard C. Luik 8, 0. Anderlecht II* Klasse Rac. Brussel Tubantla St Trulden F. C. Boom C. S. Vervlers 8. K. St Niklaas U. S. Doornik Kortrijk Sp. A. S. Oostende F. C. Brugge Beringen Waterschei Ukkel Sp. White Star Rao. Tienen Rac. Gent Rangschikking 2—0 4—1 2—3 3—3 0—2 1—2 0—1 5—2 i.F. O. Luik 3 1 0 0 10 1 6 1. White Star 3 3 0 0 5 I 6 1. Rac. Doornik 3 3 0 0 7 3 6 I. A. 8. Ronse 3 3 0 0 7 2. 8p. Charleroi 3 3 0 0 8 5 6 2. Waterschei 3 3 0 0 6 3 6 2. Beveren 3 2 0 X s 2 5 2. F. C. Eeklo 3 3 0 0 9 3. F. C. Mechelen 3 1 0 2 8 4 4 3. Rac. Tienen 3 2 0 X 7 3 5 3. E. Aalst 3 2 0 X 10 7 5 3. Geraardsbergen 3 1 0 2 6 4. Gantolse 3 1 0 3 6 8 4 4. St Trulden 3 2 0 1 XI 6 5 4. Wlllebroek 3 1 0 2 5 0 4 4. Waregem 3 2 1 0 6 5. Rac. Meohelen 3 3 I 0 8 5 4 5. S. K. St Niklaas 3 2 0 1 10 8 S 5. F. C. Izegem 3 2 X 0 7 3 4 5. F. O. Roeselare 3 3 1 0 4 6. Dar. Brussel 3 3 1 0 8 5 4 0. F. C. Bruggs 3 2 1 0 6 3 4 6. Exc. St Niklaas 3 2 X 0 4 4 4 6. Ekeren 3 1 1 1 2 7. Tilleur 3 3 1 0 6 4 4 7. Beringen 3 2 1 0 4 2 4 7. F. C. Ronse 3 1 X X 4 3 3 7.8. K. Roeselare 3 X 1 1 3 8. Berchem 3 0 0 3 4 4 3 8. Rac. Brussel 3 2 1 0 4 2 4 8. Un. Namen 3 X X 1 4 3 3 8. S. O. Menen 3 1 1 1 6 9. Antwerp 3 1 1 1 5 6 3 9. Kortrijk Sp. 3 1 1 X 5 5 3 9. C. S. Bruggs 3 X X X 3 4 3 9. St. Moeskroen 3 X 1 X 6 10. Ol. Charleroi 3 0 1 3 6 10 2 10. Un. Doornik 3 0 1 2 4 5 2 10. Boussu-Bols 3 X X X 3 7 3 10. Borgerhout 3 1 1 1 3 11. Lyra 3 1 2 0 S T 2 11. Vervlers 3 1 3 0 4 5 2 11. Olse Merksem 3 X 2 0 0 10 2 11. Kapellen 3 0 1 2 5 12. Beerschot 3 1 3 0 4 6 3 12. Boom 3 0 2 1 2 6 X 12. Rupel 3 X 2 0 3 4 2 12. Waaslandla 3 0 1 2 3 13. Anderleoht 3 1 3 0 4 7 3 13. Rac. Gent 3 0 2 1 2 7 X 13. V. G. Oostende 3 X 2 0 4 8 2 13. R. Lokeren 3 1 2 0 5 14. Un. 8t Gillis 3 0 3 1 5 e 1 14. Ukkel Sp. 3 0 3 0 X 5 0 14. V. Hamme 3 0 2 X 2 4 X 14. Hoboken 3 0 1 2 2 15. Llerse S. K. 3 0 2 1 3 8 1 15. Tubantla 3 0 3 0 2 7 0 15. Dendermonde 3 0 2 X 2 6 X 15. Boechout 3 0 2 X 1 16. Standard 3 0 3 0 3 8 0 16. Oostende 3 0 3 0 0 5 0 16. Bergen 3 0 3 0 2 6 0 16. Oudenaard» 3 0 3 0 1 Matchen voor Zondag Rac. Gent F. O. Beringen White Star A. O. Un. Doornik Kortrijk Sp. Ukkel Sp. F. C. Brugge Rac. Tienen St-Niklaas S. K. Rac. Brussel Tubantla F. C. C. S. Vervlers Th. Waterschei St-Trulden V. V. t. O. Boom A. S, Oostende III' Klasse A. Dendermonde Un. Namen 11 Beveren Olse Merksem 42 C. S. Brugge Vlg. Hamme 21 Rupel Rac. Doornik 13 F. C. Izegem V. G. Oostende 30 Boussu-Bols F. C. Ronse 1—1 Wlllebroek Eendr. Aalst 00 Exc. St Niklaas Bergen 2—1 Rangschikking Matchen voor Zondag A. E. C. Bergen S. K. Beveren Eendr. Aalst Rupel S. K. Un. Namen S. V. Wlllebroek F. C. Ronse F. C. Izegem V. G. Oostende S. C. Boussu-Bols Vigor Hamme A. V. Dendermonde Rac. Doornik O. 8. Brugge Olse Merksem ttxo, St-Nlklaa» Overgangsklasse D. Hoboken Lokeren Geraardsbergen Waregem A. 6. Ronse Oudenaarde Boechout F. C. Eeklo Waaslandla St. Moeskroen S. C. Menen F. O. Roeselare Ekeren Borgerhout S. K. Roeselare Kapellen Rangschikking 0—2 2—1 4-0 1—3 2—2 0—2 2—0 1—1 Matchen voor Zondag S. V. Waregem Germ. Ekeren F. C. Roeselare S. K. Roeselare S. V. Oudenaarde V. V. Boechout F. C. Kapellen Geraardsbergen S. K. Eeklo A. S. Ronse Rac. Lokeren Waaslandla St. Moeskroen S. K. Hoboken Rae. Burgerhout S, O. Menen I' Provinciaal. St. Kortrijk Knokke 1—3 Aalbeke Herzeeuw 02 Oostrozebeke F. O. Torhout 23 Dar. Blankenberge W. S. leper 51 C. S. leper Zwevegem 42 Steenbrugge S. V. Blankenb. 2—3 Wevelgem Kuurne 42 Harelbeke Tielt 23 Rangschikking 3 2 0 17 4 0 8 4 0 7 4 0 5 3 0 10 8 0 6 5 0 8 8 1. Tielt 2. S. V. Blankenb. 3 2 1 3. Knokke 3 2 1 4. Hcrzoeuw 3 2 1 5. C. S. leper 3 2 1 6. F. C. Torhout 3 2 1 7. S. V. Wevelgem 3 2 1 8. D. Blankenb. 3 1118 6 9. Steenbrugge 3 1 1. 1 5 4 10. Oostrozebeke 3 0 0 3 6 7 11. W. S. leper 3 0 1 2 2 6 12. Zwevegem 3 0 1 2 2 6 13. Harelbeke 3 1 2 0 4 6 14. Kuurne 3 1 2 0 4 7 15. Aalbeke 3 1 2 0 4 7 16. St. Kortrijk 3 0 2 1 5 8 Matchen voor Zondag: Zwevegem Sp. S. K. Steenbrugge Kuurne Sp. Aalbeke Sp. F. C. Torhout O. S. leper F. C. Knokke Rac. Harelbeke Un. Herzeeuw S. V. Wevelgem W. S. leper S. C. Oostrozebeke S. V. Blankenberge D. Blankenberge F. O, Tielt stade KortrUk II' Provinciaal A St Kruis Dep Haan Exc. Zedelgem Nleuwpoort Koekelare Bredene Koksljde Veurne Jabbeke Voorw. Oostende I-Ierm. Oostende Gistel De Panne SIJsele Helst Cone. Brugge Rangschikking 1. Koksljde 3 2. Bredene 3 3. Voorw. Oostende 3 4. Helst 3 5. Herm. Oostende 3 6. Exc. Zedelgem 3 7. Nleuwpoort 3 8. Sijselo 3 0. Gistel 3 10. St Kruis 3 11. Veurne 3 12. Den Haan 3 13. De Panne 3 14. Jabbeke 3 15. Koekelare 3 16. Conc. Brugge 3 Matchen voor Zondag: S. K. Den Haan F. C. Helst S. V. Veurne 3. V. Koekelare F. C. SIJsele Hermes Oostende S. V. Bredene V. V. Koksljde Voorw. Oostende S. K. St-Kruls Conc. Brugge Exc. Zedelgem E. G. Gistel Rao. De Panne S, V, Nleuwpoort F. O. Jabbeke 3 0 0 13 0 3 0 0 7 3 2 0 1 11 6 2 1 0 0 5 2 1 0 13 8 2 1 0 IX 8 2 1 0 7 6 1 1 1 4 6 X 1 1 8 7 1 2 0 5 14 X 2 0 5 5 1 2 0 13 13 ■X 2 0 7 10 0 2 1 5 11 0 3 0 4 12 0 3 0 1 12 3—2 3—4 2—4 1—0 3—3 1—3 1—2 31 6 6 5 4 4 4 4 3 3 2 2 2 2 1 0 0 II' Provinciaal B. F. C. Llchtervelde F. C. Otegem 42 S. K. Torhout Desselgem 1—0 Deerlijk St Joris 11 M. S. Ingelmunster Wakken 22 Meulebeke S. V. Ingelmunster 20 Staden Ardooie 2—1 S. K. Avelgem Houthulst 4—2 Plttem B. S. Avelgem 44 Rangschikking 1. Deerlijk 2. s. V. Ingelmunst. 3. Desselgem 4. Llchtervelde 5. Wakken 6. Staden 7. Meulebeke 8-St Joris 0. M. S. Ingelm. 10. S. K. Torhout 11. Ardooie 12. S. K. Avelgem 13. Plttem 14. Houthulst 15. B. S. Avelgem 16. Otegem Matchen voor Zondag: F. C. Desselgem S. V. Plttem St-Jorls Sp. F. C. Meulebeke F. O. Wakken 8. K. Staden S. V. Ingelmunster Deerlijk Sp. V. C. Ardooie M. S. Ingelmunster F. O. Otegem S. K. Avelgem W. S. Houthulst S. K. Torhout B, S. Avelgem F. O. Llohterveld* 3 2 0 1 3 1 8 3 2 0 1 8 5 S 3 2 1 0 1! 4 4 3 2 1 0 5 3 4 3 1 0 2 XI 7 4 3 2 X 0 4 6 4 3 X 1 X 2 1 3 3 0 0 3 6 6 3 3 1 X X 8 8 3 3 1 1 1 1 1 3 3 X 1 0 n 8 2 3 1 2 0 7 7 2 3 0 X 2 6 7 2 3 0 1 2 5 7 2 3 0 1 2 8 10 2 3 0 2 X 4 12 1 II' Provinciaal 0, Luingne Moorsele 5-5 Dottenijs Lendelede 4-5 F. C. Poperinge Vlamertlnge 4-1 A. A. Moeskroen Moorsele 3-5 Komen Toek. Menen 5-5 S. V. Kortrijk Wervlk 1-4 Bissegem 8t Elool» 5-5 Lauwe Ledegem 3—1 Rangschikking 1. Lauwe 3 3 0 2. Luingne 3 3. A. A. Moeskroen 3 4. Wervlk 3 S.St Elool» 3 6. Bissegem 3 7. Lendelede 3 8. Toek. Menen 3 9. Komen 3 10. F. C. Poperinge 3 11. Moorslede 3 12. Vlamertlnge 3 13. DottenlJ* 3 14. Moorsele 3 15. Ledegem 3 10. S. V. Kortrijk 3 Matchen voor Zondag: Ol. Ledegem F. O. Poperlngs Lendelede Sp. W. 8. Lauwe S. K. Vlamertlnge F- 0. Komaa Toek. Menen Dottenijs Sp. S. V. Moorsele A. A. Moeskroen Eendr. Wervlk Rac. Blssegtm 8. V. Moorslede F. O. Lulnpie St-Elools Sp. S, V. KortliJ* 0 13 1 5 0 7 18 0 10 3 6 0 13 6 8 1 U 6 8 13 4 3 19 13 1 9 19 3 1 8 15 3 0 10 19 2 0 5 8 3 0 4 8 2 14 8 1 0 3 7 0 0 S 10 9 0 3 11 0

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1953 | | pagina 10