Voetbalpraatje PARIJS-TOURS HET WEKELIJKS NIEUWS Kosteloze Belgische jeugd op het voor plan in Stort 34 fr. Algemene rong» scüiifkkiBig ma V.P. 5 EEN TONDE VAN EUROPA Uitslagen en Rangschikkingen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 4=10=53 Matchen voor Zondag 11=10=53 SCHUIF li Uitstag Voetbal- pronostlek Nr 5 «HST WEKELIJKS NIEUWS Zatord&j 10 Oei 1998, Sis. 9. LA GANTOISE ALLEEN VOOROP IN I» KLASSE Goed georkestreerd door een beste Chaves heelt Gantolse Club Luik de nederlaag toegediend. Gans bet elftal speelde ln volle overgave en won verdiend. Van Nuffel en de steeds gevaarlijke Wlllems waren de gualgetters, maar Perot en Freddy haves waren de grote uitblinkers, terwijl bij de Luikenaars Saeren aan de 40" minuut werd gekwetst en door Anoul op de backplaats diende vervangen te worden. Antwerp en Sporting Charleroi speelden een minderwaardige wed strijd, waarin vooral de belde voor- Unies faalden. Als Antwerp aan de winnende band bleef, dan was dit dank zij kanthalfa Maertens en Mees, die het elftal aan elkaar wis ten te lijmen. Club Mechelen had weinig last met TUleur, bij wie de muur dit maal enkel maar een denkbeeldig let» was. Zo was het doelman Dae- nen die het bij 20 cijfers hield, dank zij een prachtige keeping. Cor- beel was eens te meer da doelpun- tenfabrlkant, wijl WIJns voor de Maneblussers nog een starfschop miste. Beerschot stond te Charleroi na drie minuten reeds met 20 ln het krijt en die handicap werd nooit meer genivelleerd. Wel zou Devos de eer redden, maar op de weinige aan vallen der thuisploeg schoot Mévlsse Nr 3 tegen de netten. Beerschot do mineerde hoe langer hoe meer, maar de Waalse verdediging bleef onhan delbaar. Lyra en Union deelden Juist de punten. Tweemaal wisten de Peeter mannen voorsprong te nemen maar tweemaal op Inzenden van Jef Dlrlcx volgde onmiddellijk de gelijkmaker. Tot nadenken stemt het totaal te genvallen van Internationaal Van Gestel, terwijl Integendeel Henrl Dl rlcx een goede back-vertolking ten beste gaf. Llerse wist een volle beurt stand te houden bij Standard maar moest daarop vier doelpunten Incasseren, waarvan 2 op strafschop. Het was eerst ln de laatste minuten dat Llerse de bakens vermocht te ver zetten. Het was ook ln deze periode dat de kleine Seis de eer wist te redden. Anderlecht deelde met 44 stand de punten met Racing Mechelen. Het werd een aangename wedstrijd waarin scheidsrechter Bauwens de slechtste man op het veld was en oorzaak was dat de Maneblussers een verdiende zege ontzegd werden. Mermans als buitenspeler opgesteld, eindigde toch als midvoor. Te ont houden valt dat vier doelpunten uit bestrafte fouten voortsproten. Na 3 draws en een verliesmatch ls Berchem eindelijk en verdiend aan de zege geraakt tegen Daring. Van noten lukte hierbij een hat-trlck al was hij de minst opvallende speler ln de Berchem-voorlljn. Het was in de eerste beurt dat Daring de volle laag .moest incasseren, want aan de herneming stond de thuisploeg reeds met 30 aan de leiding. Vervier» met nipte scoor zegevieren De Steenbakkers speelden heel wat vlugger dan de lakenwevers, bij wie d» toestand stilletjes aan benard begint te worden. Garnaoy levensmatch. Spijts nor gevaarlijk fcwa- is hij haast niet te V. V. ST-TRUIDEN, WINNAAR VAN A. S. OOSTENDE, VERVANGT WH. STAR AAN DE LEIDING IN II» KLASSE Bode lantaarndrager Boom ging te mers ln eigen netten, terwijl Mis- ----- Sine een strafschop miste. Aldus ging de zege naar de Pierrots, een zege die zeker niet helemaal verant woord ls, want de Breydelzonen had den. minstens een punt verdiend. Racing Gent domineerde, maar Racing leidde zeker ogenblik met 30. Een hopeloos gebrek aan be sluitvaardigheid was de Stroppen fataal. Toen naderhand meer op doel werd geknald, was het te laat sn Racing won met 42 cijfers. Met Tienen doorgaans lichtjes aan bod verliep de hele wedstrijd tegen TUbantla ln een vertraagd tempo, waarin alle Inspiratie en techniek zoek was. Kregen de toeschouwers geen waar voor hun geld, dan werd et toch een zege voor hun ploeg, de minst slechte van de twee. White Star liep te Waterschei op een gasbek. Thor wilde de neder laag van de week te voren uitwissen en slaagde prachtig ln dit opzet. De bezoekers geraakten omzeggens nooit uit de knel en kregen tegen de locale stoere achterspelers om zeggens nooit een kans. Masslgnanl en Dirix, plaatsvervanger van Gu- bansky, scoorden de beide locale doelpunten. •peelde tegen Bt TVulden weer eens een de bezoekers Immer men afgezakt was verschalken. Sprekend 1» het hos ds twee doelpunten voor de fruit kwekers door kanthalf Lemolne wer den aangetekend, telkens op Inge wikkelde standjes vóór doel. Doelpunten van Van Steel and. t en Debruyne (kan het wel anders) be zorgden aan Sint Niklaas de twee punten te Doornik. De voorlljn der Walen betoonde een schreeuwend gebrek aan dash, zoniet was de zege zeker aan huls gebleven. Kortrljk Sport verdiende meer dan de 0—0 scoor te Beringen. De West vlamingen speelden waarlijk subliem en heel wat beter dan de thuisploeg. Zo mag het een wonder heten dat doelpunten zijn uitgebleven. Midvoor Delecluyse speelde weer een beste partij, maar had aan stopper Arlën een zware klant. Olub Brugge speelde een ongeluk kige wedstrijd te Ukkel. Zo gaf So- RAC. DOORNIK LAAT EEN PUNT BI] F. C. IZEGEM EN S. K. BEVEREN KLOP EENDR. AALST IN III» KLAS A broertjes, deelden broederlijk V.O. Oostende verloor met for- fsttscoor te Hamtme, een uitslag die zeker tot nadenken stemt, te meer dat de Oostendenaren er practlsch nooit bij zijn te paa gekomen, en er hoegenaamd geen Indruk hebben gelaten. De hoofdkamp der reek» ging door tg Beveren waar E. Aalst nipt de duimen moest leggen. Beveren won verdiend, was doorgaans rapper op de bal en heel wat gevaarlijker dan de Ajuinen. Deze kregen evenwel bun kans op sukses maar de straf schop werd te zwak genomen. Zes minuten vóór het einde kwam de beslissing onder vorm van één. doel punt. Cercle Brugge paarde ditmaal tem po aan schotvaardigheid en Club Bonse werd er het slachtoffer van. Vooral Derboven en Schotte speel den opvallend goed en maakten on der hen 'beidjes de drie doelpunten. Eerst als Brugge de teugels los liet konden de Jeannetten de eer redden. De wedstrijd St NiklaasDender monde werd gekenmerkt door woe ligheid en incidenten en is ten slotte op een nieuwe nederlaag der hek kensluiters uitgelopen. De nleuw- gtpromoveerden prijken aldus met 6 punten ln de rangschikking, wijl de situatie voor Dendermonde be denkelijk wordt. Kon Doornik in iedere beurt aan vankelijk meesterschap betuigen en dank zij half-voleywerk herrie zaai en, dan wist Izegem telkens het overwicht over te nemen. Beide voorlljnen speelden keurig zodat het te verwonderen valt dat het bij 11 cijfer ls gebleven. Willebroek Merksem, de twee hleuw-gepromoveerden tegenover el kaar. De thuisploeg, netjes de sterk ste, had reeds aan de poos de over winning op zak. en Bergen, twee flauwere de punten, wat meteen een Juist spel- beeld uitdrukt. Op te merken valt dat belde doelpunten uit vergissin gen van de doelwachters voortspro ten. Het minder technisch onderlegd- Boussu-Bois prijkt momenteel op een vierde plaats die hem niemand zou gegund hebben bij de seizoen- aanvang. Thans werd er opnieuw, zij het nipt, tegen Namen gewon nen, na een wedstrijd waarin strijd lust en snelheid, vaardigheid en techniek ln het hoekje verdrongen. IET WEKEL A. S. RONSE STEEDS MET HET PUNTENMAXIMUM VOOROP IN BEVORDERINC D Na een scoorloze eerste helft, go- lukte de heroptredende Dupont erin twee doelpunten tegen de netten van Moeskroen te placeren waar door Menen een confortabele voor sprong had. Naderhand werd er op verdediging teruggetrokken en de bezoekers konden maar eenniaal de stand milderen. Verdiende zege. Waregem ls er niet in suksesvol de reis naar Boechout te doen. Een puntje werd er in de branding gelaten na een wedstrijd waarin de Gaverbeekjongens niet op gewoon peil acteerden en een spel ontwikkelden dat wij van hen niet gewoon zijn. Eeklo boekte een vierde zege, voor al te danken aan de betere physiek van de spelers, zodat Ekeren niet meer vermocht dan zich te verde digen. Ook dit verging hen niet te best af, want de Meetjeslanders schoten viermaal roos. Vooral Baets- leer deed zich als scherpschutter gelden. De derby GeraardsbergenOuden aards heeft weinig gegeven, wegens de zwakheid der bezoekers. Waar anderzijds bij de thuisploeg een opportunistische Heus de aanvallen wist te besluiten geraakte men ten slotte aan forfaltcijfers. Heus nam niet min dan vier van de vijf doel punten voor zijn rekening. Borgerhout acteerde heel wat zwak ker dan bij de vorige wedstrijden en diende dan ook een punt na scoorloze draw te Burcht ln de steek te laten. Meteen wordt de voeling met de andere kopploegen verbroken. Club Roeselare speelde een fraaie eerste beurt. Mooi passenspel en grondscherend spel stak schril af met vlucht- en luchtwerk van Lo keren. Desniettemin was de stand 11. Kwetsuur van Debrauwere zou oorzaak zijn dat de Rodenbachers na de herneming Iets min sterk gin gen acteren, zodat het kijkstuk mer kelijk min waarde kreeg. Het bleef bij de 11 cijfers, waar Club zeker een doelpunt meer had mogen heb ben. S. K. Roeselare heeft momenteel de strijd voor de leidersplaats ver loren, zij het dan ook met nipte doelpüntenverschil. S. K. leidde aan de rust met 01, maar het begin der herneming bracht Assa Ronse onmiddellijk aan de leiding. Op zijn beurt kwam S. K. in meerderheid en Vannieuwenhuyze stelde gelijk. Acht minuten voor het einde kwam dan het zegevierend doelpunt voor de localen. De geburenstrijd HobokenKapel len eindigde op de klassieke derby- scoor 11. Het waren vooral de voorlljnen die in gebreke bleven. F. C. TIELT, F. C. KNOKKE, S. V. WEVELGEM EN ZWEVEGEM SP. BOEKEN MOOIE UITSLAGEN IN I» PROVINCIAAL Cercle leper had zeker Dame Por tam a tegen zich ln, de wedstrijd tegen Herzeeuw. Niet alleen moes ten Sennesael en Parein vervangen worden, maar werd er verloren spijts een bestendige veldmeerderheid. Daarbij miste Carpels een straf schop en kon Herzeeuw aan het winnend doelpunt geraken via het been van bacfc Vandenbossche. Cer cle verdiende zeker veel beter. Aalbeke debuteerde goed maar de afwerking bleef uit. Soens en D'hoo- ge werden bij een incident naar de kleedkamers verwezen en met tien man tegen tien toonde Knokke zich naderhand de best spelende ploeg. De gasten demonstreerden een flin ke techniek en schoten daarbij kranig op doel. Verdiende zege der küstmannen. Stade Kortrljk bewerkte een moei zame zege tegen Torhout. Het enig doelpunt werd door Desmet op hoekschop genet. Gebrek aan mee val en besluitvaardigheid waren oor zaak dat de Stadlsten niet eerder hadden gescoord, want ze waren ln het veld beslist de beteren, ook al waren de Torhoutse aanvallen van tijd tot tijd wel eens gevaarlijk. Beide ploegen zagen een speler van het veld verwezen ln de wed strijd die Oostrozebeke tegenover Kuurne bracht. De bezoekers waren rapper op de bal en veel gevaarlij ker, maar slaagden er niet ln meer Stade Kortrljk, dat zo hoopvol het seizoen Inzette, stelde tot nog toe eerder teleur. Zondag werd de eerste zege geboekt. Het begin van een reeks zegepralen? Ill* Provinciaal A. Oostdulnkerke Mlddelkerke 8. K. Eernegem W. S. Adlnkerke 04 Ihmbardsljds Un. Zandvoorde 02 O. 8. Lefflnge N. 8. Leke 4—0 V. O. Kelem W. 8. Oudenburg 08 Rangschikkingr 1. Un. Zandvoorde 4 3 0 2.8.V. Diksmulde 4 3. Mlddelkerke 4 4. W.8. Oudenburg 5 3. Oostdulnkerke 5 4. GS. Lefflnge 7. Lombardsljde 8. W.8. Adlnkerke 9.N. 8. Leke 10. S.K. Eernegem 11. V.O. Kelem 1 13 4 19 4 0 38 3 0 23 7 0 15 10 0 11 17 0 11 0 0 20 17 0 17 17 0 3 29 0 1 37 Matchen voor Zondag: X. 8. Leke W. 8. Oudenburg O. 8. Mlddelkerke G. 8. Lefflnge W. 8. Adlnkerke S. V. Diksmulde Un. Randvoorde 8. K. Eernegem V. 0. Kelem S. O. Lombardsljde Oostdulnkerke bye. Ill* Provinciaal O. Tlelt Bp. 8. V. Rumbeke Doako Beveren V. P. Glte Ruddervoorde De Ruiter V. V. Dentergem Koolskamp Ruiselede 8t Pletersveld P. C. Aarsele H. O. Wlngene Rangschikking I.8t Pletersveld 2, Ruddervoorde 3.8. V. Rumbeke 4. H.O. Wlngene 5. De Ruiter 6.01. Koolskamp 7. Doomkerke 8.V. P. Gits 9. Dentergem 10. D. Beveren II. Tlelt Sport 12. Ruiselede 13. V. O. Aarsele III* Provinciaal D. 31 Rac. Waregem R. O. Lauwe 12 St Baafs-VIJve B. 8. Stasegem 12 P. C. Marke W. 8. Stasegem 22 BJsquon Tout Beveren-Lele 31 Rekkem Sp. N. 8. Heule 42 Rangschikking 1. W. S. Stacegem 2. B. 3. Stacegem 3. P. C. Marke 4. Rac. Lauwe 5. Rekkem Sp. 6. Rac. Waregem 7. Hulste Sp. 8. Beveren-Lele 9. St-Baafs-VIJve 10. Rlsquons-Tout 11. N. S. Heule Matchen voor Zondag: Rac. Waregem W. 8. Stasegem N. 8. Heule Rlsquons-Tout B. 8. Stasegem Rekkem Sport P. O. Marke St Baafs-Vljve 3. K. Beveren-Lele Rac. Lauwe Hulste bye. III' Provinciaal E. S. K. Elverdlnge Brlelen Sp. 02 S. K. Geluwe P. O. Langemark 52 B. S. Poperlnge Daclizele Sp. 20 Eendr. Beselare F. C. Woesten 23 S. C. Le Bizet A. J. Waasten 1—3 S. C. Zonnebeke Sassp. Boezinge 50 0—2 lr-1 1—1 2—1 2—3 0—1 4 4 0 0 11 4 8 5 3 0 2 26 13 8 5 3 1 1 11 10 7 5 2 1 2 6 5 6 5 1 1 3 6 4 5 4 1 1 2 4 4 4 4 1 1 2 6 7 4 5 1 2 2 6 10 4 5 2 3 0 7 9 4 4 0 1 3 7 9 3 4 0 1 3 3 7 3 5 1 3 1 10 15 3 5 0 4 1 1 9 1 Matchen voor Zondag: 1". 0. Doomkerke S. V. Rumbeke 8t Pletersveld Tlelt Sport 01. Koolskamp V. C. Aarsele H.O. Wlngene V. P. Glts Ruddervoorde Dosko Beveren De Ruiter Dentergem Ruiselede bye. 5 4 0 1 13 5 9 4 4 0 0 17 5 8 5 2 1 2 7 6 6 4 2 1 1 9 10 5 4 2 2 0 12 9 4 4 2 2 0 8 7 4 4 1 2 1 3 4 3 5 1 3 1 7 13 3 4 1 3 0 9 10 2 4 1 3 0 6 11 2 5 1 4 0 11 24 2 Rangschikking 8 8 8 6 4 4 4 4 4 4 4 2 0 Matchen voor Zondag: S. K. Geluwe B. S. Poperlnge Eendr. Beselare Brlelen Sport S. C. Le Bizet S. K. Elverdlnge F. C. Langemark W. S. Passendale A.J. Waasten S. C. Zonnebeke F. C. Woesten, Sassp. Boezinge en Dadlzele Sport bye. 1. Dadlzele Sp. 5 4 0 1 1 25 4 2. S. C. Le Blzet 5 4 0 1 20 4 3. S. C. Zonnebeke 5 4 0 1 17 10 4. Brlelen Sp 4 3 0 1 11 8 5. F. C. Langemark 4 2 0 2 16 14 6. A. J. Waasten 4 2 0 2 8 9 7. F. C. Woesten 4 2 0 2 10 13 8. E. Beselare 5 2 0 3 13 9 9. S. K. Geluwe 5 2 0 3 12 13 10. B. S. Poperlnge 5 2 0 3 6 11 11. S. K. Elverdlnge 5 2 0 3 6 17 12. Sassp. Boezinge 3 1 0 4 2 20 13. W. S. Passendale 4 0 0 4 5 21 na lezing, ons blad in de handen van een vriend of gebuur die het nog niet heeft. U bewijst er ons een dienst mee. Dank. dan ds halve inzet naar huis te nemen, ook al zou dit verdiend zijn feweest. Jammer dat er wél eens al e hard werd gespeeld. Op het veld van de sterke thuis ploeg S. V. Blankenberge heeft Zwe- vegem een klinkende zege geboekt. De verrassende aanvallen der pin- nekensdraadmakers waren nooit van gevaar gespeend en Naessens en Steenland (2) maakten van de ge legenheden gebruik. Verdiende zege van Zwevegem, al kan S. V. kwet suur van A. Dewulf ter verontschul diging Inroepen. Steenbrugge leidde dra met 20. maar drie flaters der verdediging brachten Tlelt aan de leiding. Toen de thuisploeg twee gekwetsten kreeg en met negen man speelde, hadden de leiders vanzelfsprekend weinig last om er uitgesproken cijfers van te maken. We velgera speelde goed langs de grond terwijl Daring Blankenberge zloh aan niets opbrengend luchtspel liet vangen. Zo werd het een ver diende zege der Vlassers dank zij doelpunten van Foucart, Delrue en Holvoet al mochten de küstmannen om hun tweede helft de eer hebben gered. Harelbeke drong een vol uur White Star leper terug en lukte drie doel punten. Toen kwamen de Xeperlln- gen sterk terug, lukten slag op élag twee doelpunten, doch werden defi nitief geslagen toen een verdediger SCHITTERENDE ZEGE VAN JEF SCHILS Van Looy, Devalck, Rosseel en Blomme op het voorplan. Het is geen wandelingetje ge worden: 43 km. 414 m. per uur. Gelijk een wervelwind zijn de ren ners in de Franse najaarsklassie- ker over de banen gevlogen. Wie kan zich er aan verstaan? Ont snappingen en strijd van het begin tot het einde en renners die na bandbreuk terug wisten te vervoe gen. Haast niet te geloven. Van Steenbergen, Marcel Janssens en Decock wisten o.m. deze kracht toer te verwezenlijken, maar eerst genoemde werd met een tweede lekke band geplaagd. Nemen we even de uitslag ter hand om te zien hoeveel nieuwe gezichten wij vooraan vinden. Schils, Van Looy, Devalck bewe zen er hun internationale klasse. Audaire, Gilles, Mahé, Collinelli: al wat nieuwe gezichten in de eerste gelederen. Een verheugende vast stelling is het ln elk geval, dat de nieuwe generatie aantreedt en de uitdunnende gelederen komt aan vullen. Aanvullen? Of het niet eer der de kroon betwisten is? Al met al kunnen wij ons in elk geval verheugen dat wij met Schils een Belgische overwinnaar hebben gevonden, een overwinnaar die zich op het laatste met werkelijk kampioenenbrio heeft aangesteld. Het is tendage niet zo gemakkelijk in een klassieker dertien renners van het wiel te rijden, temeer als daar een Petrucci en een Kubler bij zitten, twee eergierige renners van groot formaat. Petrucci reed zich achter Schils helemaal de ziel uit het lijf zodat hij in de laatste honderden meter voeling verloor. Het mocht echter niet baten, ge holpen door flink afstoppende landgenoten als Devalck, Rosseel en Blomme, was Schils werkelijk subliem, allen te sterk en het was netjes afgescheiden dat hij de meet overschreed. Een nieuwe internationale zege. Of ze niet juist op haar tijd kwam, nu de tijd van de hernieuwing der contracten is aangebroken en onze wielerwaarden in de ogen van het buitenland zo aan het dalen wa ren. In België treedt een nieuwe jeugd aan; dit werd ten aanschou- we van de ganse wielerwereld be wezen. De koers zelf: ze begon met een ontsnapping van drie: Berton, Gauthier en Lauredi. Die drie werden er acht en wat verder ze ventien, onder wie een Belg: Van Looy. Die zeventien hielden stand, lang, heel lang, 200 km. lang. Toen kwam de hergroepering en een nieuwe vlucht die de beslissing zou brengen. Een allerbeste Blom me, een kranige Rosseel en het klaverblad van drie: Schils, Van Looy en Devalck maakten er deel van. Zij zorgden er voor dat het een zege werd, omringd door een heel stel ereplaatsen. Voor wie zoekt naar de naam van Dré Noyelle: hij reed plat, moest zelf herstellen, deed een nij dige maar hopeloze achtervolging en gaf op. Jammer, want hij reed best. DE UITSLAG 1. JEF SCHILS <B.), de 270 km. in 6 u. 7 min. 37 sec.; (Gemiddelde; 43 km. 414 m.) 2. Kubler, op 12 seconden; 3. Audaire; 4. Gilles; 5. Mahé; 6. Devalck; 7. Van Looy; 8. Moliners; 9. Ros seel; 10. Dupont; 11. Blomme; 12. Collinelli, allen zelfde tijd; 13. Pe trucci (It.), op 36 sec.; 14. Dolhats, op 46 sec.; 15. Redolfi; 16. Barbo- tin; 17. Rolland; 18. Keteleer; 19. Grosso; 20. Quentin; 21. Bober; 22. O okers; 34. M. Janssens; 41. /mpo- nis; 45. Rondelé; 49. Olllvier, allen zelfde tijd; 66. Vuylsteke (band breuk). in eigen doel ontzette. KLINKENDE NEDERLAGEN VAN S. V. NIEUWPOORT EN HERMES OOSTENDE IN II» PROVINCIAAL A Jabbeke zal het zwakkere broertje der reeks blijven. De nieuw gepro moveerden moesten thans voor eigen volk met grote scoor de dui men leggen voor Sijsele. Den Haan zal de verwachtingen van Voorwaarts wel flink afgekoeld hebben. Niet alleen werden het 20 cijfers, maar daarbij werd de locale ploeg nog tot 10 man herleid. Spijts deze handicap werd aan Voorwaarts nooit een ernstige kans gegund. Na de ganse wedstrijd nipt de toon aangegeven te hebben ls Ze- delgem erin gelukt nipt aan de winst te blijven tegen Gistel. De Godelleve-jongens zorgden voor een zeer degelijke repliek zodat het een genietbare wedstrijd werd. Koksljde bevestigde zijn konditie tegen het zwakkere Concordia. Cae- lus, Annys en Fredericks bewerkten een 31 stand aan de rust. Defini tief geslagen toen het 51 werd, wisten de Concordlajongens een tweede maal tegen te scoren, waar na het spelpeil ging zakken en er niets meer noemenswaardigs ge beurde. Nleuwpoort liet zloh bij Koekelare duchtig verrassen. De thuisploeg be haalde nog geen enkel punt maar schoot vijfmaal een gat ln de ver dediging der vissers. De localen speelden een beste wedstrijd, terwijl V. C. ARDOOIE, S. K. AVELGEM EN ST-JGRIS SP. IN VEDETTE IN II» PROVINCIAAL B Felle derby tussen Llchtervelde Staden gelukte erin langzaam maar en Ardoole. Met een doelpunt van zeker het overwicht voor zich te de voet van de midvoor der Ardos sers bleven de bezoekers nipt aan de winst na een gelijk opgaande, mooie wedstrijd. 8. V. Ingelmunster betoonde zich te Torhout een waardig leider. Met een zeldzaam geziene zekerheid Bultlnck, Haverbeke en maats voor drie doelpunten die de volle Inzet opbrachten, wijl Torhout Juist de eer vermocht te redden. De belde Gebr. Vercruysse traden herop bij Meulebeke en dank zij hen werd de rust Ingegaan met 40 voorsprong. Blue Star Avelgem ver zette daarop de bakens. Technisch beter konden de bezoekers driémaal aantekenen, maar daarmede bleef de Inzet toch aan de localen. Het verzwakte Houthulst werd te Desselgem met een half dozijn doel punten ingemaakt. Het dient ge zegd dat de localen hun beste wed strijd van het seizoen speelden, wijl de Woudsporters nooit de tegenka- dans vonden. Na een geltjkopgaande eerste beurt slaagde Deerlijk er onmiddel lijk ln te doelen. Nu eerst kwam Otegem los. Mooi passenspel en goe de combinaties zouden evenwel slechts de gelijkmaker opbrengen en dan nog diende er tot vijf mi nuten vóór de rust op gewacht te worden. Otegem verdiende Iets meer. S. K. Avelgem versloeg met spre kende 62 scoor de goed gekwo- teerde ploeg uit Wakken. Helemaal verdiend ls deze zege zeker. Goed véldspel gepaard aan knappe afwer king bezorgden langs Balcaen (4) en Meuret zeker ogenblik een 50 voorsprong. Toen volgde de ontspan ning waarvan Wakken tweemaal ge bruik maakte. Pittem zette heel rap op maar nemen. Beeuwsaert en Deruyter schoten roos,1 zodat het ten slotte een nipte en verdiende zege voor de Stadenaars werd. Molen Sport verdiende meer dan die 23 nederlaag tegen Sint Joris, ook al waren de bezoekers met hun rappe uitvallen steeds gevaarlijk. Beerland en Uyttenhove hadden dit maal het geluk niet aan hun zijde, zoniet waren de cijfers voorzeker omgekeerd geweest. Nleuwpoort werkelijk onkennelijk was en verdiend aan de verliezende hand bleef. In een mooie wedstrijd werd Her mes aan huls met fel overdreven (13 cijfers door Heist geslagen. De bezoekers verdienden de inzet, maar een doelpunt verschil ware zeker meer dan genoeg geweest. Vooral in de tweede helft was Hermes ln de aanval, maar doelpunten kwamen er niet. Na een harde maar faire wed strijd is Veurne ten slotte te Sint Kruis aan de winnende hand ge bleven, zij het dan met één doel punt verschil. Al ls Sint Kruis nu niet een der sterksten van de reeks, dan wil dit niet zeggen dat die sege geen flinke Indruk zal maken op het moreel der Veurnenaars. BIJ De Panne trad Godderts herop en meteen zat er heel wat meer vaart ln het elftal en schot ln de voorlljn. De komst van de onge slagen leider uit Bredene was anders geen gelegenheid om. er een ge- zondheldspartljtje van te maken, vooral dat de bezoeker» eerder kans rijk aan hun doelpunten geraakten en De Panne heel wat tegenslag kende. Bredene won nipt, verdiend was het echter niet. Het was God- derls die tweemaal roos schoot voor de thuisploeg. Brlek Schotte geneest goed van zijn verwondingen opgelopen verleden week tijdens zijn valpar tij op oefening. Frankrijk versloeg Zondag Ierlanid met 2-5. Aan de rust was de stand 0-2. Zaterdag 17 October, zal Sneyers Ray Famechon. ontmoeten voor de Europese titel der pluim- gewicjiten. In de Desgranges-Colombo- beker leidt Petrucci momenteel met 3 punten voorsprong op Bobet. Volgen dan Koblet, Coppl, Foma- rara en Schaer. Ockers is achtste, Impanis elfde en Close dertiende. In de landenrangschikking staat België aan de leiding met 417 pun ten voor Italië 338, Frankrijk 340 en Zwitserland 144 punten. Met 1 October gingen talrijke liefhebbers onder de wapens. Inde- vuyst, Edgard Pattyn, Ghisquière e.a. ruilden het burger- voor het soldatenpak, net als Luclen Tail- lieu, onze krlterlumwinnaar, die momenteel te Doornik «ligt». Karei Sijs moest Zondag na een povere match met een match nul vrede nemen tegen de Duitser Hecht. op postcheckrekening 47.63.60 van «Het Wekelijks Nieuws» Poperinge, en U ontvangt s blad tot einde 1953. F. C. LUINGNE EN A. A. MOESKROEN STEEDS MET HET MAXIMUM AANTAL PUNTEN IN II» PROVINCIAAL C Poperlnge speelde stukken beter dan de Zondag voordien, maar werd toch zwaar geslagen te Luingne, dat een zeer homogeen en knapspelend elftal in lijn bracht. Vooral vóór de rust was de match gelljkopgaand. Een 31 stand zou heel wat bil lijker geweest zijn. Spijts weinig samenhang bij de voorlljn is Lauwe erin geslaagd zich van StEloots te ontdoen. Het waren Coreman (2) en Leglez die de zege voor mekaar schoten, nadat de be zoekers 70 minuten lang een flinke —A «S&S Het kranig ploegje Blauwvoet Otegem ging Zondag een zeer verdien stelijke draw afdwingen bij Deerlijk. en gesmaakte repliek hadden weten te bieden. Vlamertlnge begon met een doel punt maar moest dan het initia tief aan het flink acterend Bisse- gem laten. Malysse (2), Ameye (2) en Verschaete zorgden ten slotte voor 51 scoor, die alles bij elkaar genomen toch wei iets al t® uit gesproken was. Gebrek aan punch was weeral oor zaak dat S. V. Kortrljk er niet ln geslaagd is tegen Toekomst Menen een eerste zege te behalen. Ds be zoekers beschikten over een prij zenswaardige techniek, die de Groe- ningejongens ten slotte fataal werd. Komen kreeg aan Moorsele een kwadere klant dan hun stand in de rangschikking zou laten vermoe den. De locale verdediging moest zelfs meermalen op de tanden bijten om doorboring te voorkomen en de behaalde 2—1 stand tot bij het af fluiten veilig te houden. Na een soms te hard betwiste wed strijd, waarbij zelfs een bezoeker hard werd geraakt, kon Moorslede te Dottenljs de zege bewerken. De halve Walen konden maar een beurt stand houden. Verduyn kon het meesterschap der bezoekers ln de tweede beurt in twee doelpunten Uitdrukken. De topniatch te Moeskroen was Wervik fataal. Beide elftallen toon den zich omtrent gelijkwaardig, maar de bezoekers wisten beter de geboden kansen te exploiteren. BIJ Wervik waren het eens te meer Penet en Mahleu die zich ln ve dette wisten te zetten. Ledegem bevestigde voor eigen volk de heropstanding, verleden week ingeluid. Lendelede moest er thans met 30 cijfers in het zand bijten. Olympic behaalde zeker een verdiende zege, maar Lendelede mocht minstens de eer hebben ge red. Rac. Mechelen - F. C. Mech. Tielt - C. S, leper Un. St Gillis - La Gantoise Helst - Koksijde Rac. Gent - F. C. Brugge Houthulst - Otegem Dendermonde - F. C. Izegem Ardoola - St Joris Eeklo - F. O. Roeselare Moorslede - Ledegem W. 6- leper - Wevelgem Lendelede - Toek. Menen Pronostiekprijskamp Het h lei-onderstaande bulletljfl, Invullen, uitknippen en Insturen HET WEKELIJKS NIEUWS Matchen Gasthuisstraat 19 - Poperlnge 11-10-53 Rac. Mechelen - F. O. Mech. Un. St Gilli» - La Gantolse Rac. Gent - F. O. Brugge Dendermonde - F. C. Izegem Eeklo - F. C. Roeselare W. S. leper - Wevelgem Tlelt - O. S. leper Heist - Koksijde Houthulst - Otegem Ardooie - St Joris Moorslede - Ledegem Lendelede - Toek. Menen UITLEG t De deelnam» U onbeperkt, koeteloos en moet op uit ons blad, geknipte bulletijns ge schieden, 2. Wie meest punten heeft het puntenstelsel) wint. 3. Wie meer dan één bulletifn op «elfde naam Instuurt, dient een volgnummer (in gak 1) te plaatsen. Niet meer dan 10 ge- volgnummerde bulletijns op zelfde naam mogen worden in gestuurd. De samentelling der ■punten voor het eindklasse ment geschiedt bulletifn per bulletijn, volgens volgnummer. 4. Alle verworven punten (ook min dan de helft) wor den opgeteld en dienen voor de Algeméne Rangschikking. 5. Elke betwistbare onduide lijkheid maakt het bulletifn ongeldig. Dit bulletifn moet binnen zijn vóór 12 u. op de in hoofd- ding staande datum. Vak voorbehouden aan (37 volgnummer bij 't in sturen van meerdere bulletijns op eenzelfde naam. (Max. 10). 1 =c thuisploeg geur. 2 bezoekers gew. x draw w. <1 punt) punt.) punt.) AFZENDER ..straat, Nrte Dubbel door inzender te bewaren V.P. 6 OFFICIËLE UITSLAG V. P. 5: A- La Gantolse F. O. Luik 20 1 Anderlecht—«Rac.Mechelen 44 x A. 8. Oostende St Trulden 02 2 0.8. Brugge F: C. Ronse 31 I 8.. C. Menen St. Moeskroen 21 1 A. 8. Ronse 8. K. Roeselare 32 1 Aalbeke Sp. F. O. Knokke 0—3 2 Oostrozebeke Kuurne Sp. 1—1 x St Kruis 8. V. Veurne 1—2 2 S. K. Torhout S. V. Ingelm. 1—3 2 A. A. Moeskroen E. Wervik 2—0 1 01. Ledegem Lendelede Sp. 30 1 Totaal 20 p. Drie deelnemers behaalden 17 p.: CHRISTIAENS RACHEL, Dikkebussteenweg 178, leper. DELALLEAU PAUL (1), Dranouterstraat 117, Loker. DUFOOR IVO, Oude Vestingstraat 17, Veurne. Zes deelnemers behaalden 16 p.: Cuvelier Godelieve, Windeweg, 6, Dikkebus. Deconinck Julien (2), De Haernestr, 16, leper. Deghee- le (2)Dorp 57, Leisele. Delalleau Joseph (4), Dranouterstr., 117, Lo ker. Sufïys Pierre (1), Proven- steenweg, 68, Poperinge. Deschil- der Marcel (3), Goudenhoofdstr., 29, Wulveringem. 58 Punten. Decoene Albert, Man- dellaan, Roeselare. 55 Punten. Rommens André (1), Zwljnlandstraat, Poperinge. 52 Punten, Dewulf Albert, St- Janskruisstraat, Poperinge. 51 Punten. Vandromme Robert (2), Copleterstraat, Nleuwpoort. 50 Punten. Braecke Joseph, KJe- fcenstraat, Dlksmuide. Ackerman Richard (4), L. Hegerstraat, Koksljde. Butln Roger, Bellestraat, Poperinge. 49 Punten. Danneels Roger (2), Kruissestraat, Lampernisse, Calle- naere Jules, leperstraat, Nleuwpoort. Verfaillie Sonia (5), Poperlngestraat, Oostvleteren. De Wilde Polidoor, Komstraat, Poperlnge. Hauspie Jac ques, O. L. Vrouwkruisstraat, Pop. 48 Punten. Suber Luclenne, Kerk straat, Koksijde. Goeman Gabriel (1), Casselstraat, Poperinge. Henne- bel Rachel, Casselstraat, Poperinge. Suffys Leopold, Ouderdomsteenweg, Poperinge. Depover Egrita (7), Po- perlngestraat, Vlamertlnge. storme Noël (3), Nleuwstraat, Westvleteren. Vanallemeersch André (9), Poperln- gestraat, Woesten. Jean Leuillot, inrichter van de Route de Franceis zinnens toekomend jaar de Ronde van Europa in te richten, dit tussen de Ronden van Italië en Frankrijk in. De vraag is nu of de grote renners er voor zullen te vinden zijn. Volgende ritten zouden zijn ont worpen Parijs Gent Gent Den Haag Den Haag Amsterdam Amsterdam Luik Luik Luxemburg Luxemburg Stuttgart Stuttgart München München Innsbrück Innsbriick Bolzano Bolzano Milaan Milaan Lugano Lugano Genève Genève Straatsburg. 47 Punten. Desmet Maurice, leper straat, Elverdlnge. Clabau Urbaln (3), Doornstraat, Poperlnge. Ghel- dof Herman (3), Renlngelststeenweg, Poperlnge. Vandenbunder Jullen, Boesohepestraat, Poperlnge. Depover Arplo (3), Poperlngestraat, Vlamertln ge. Feys Louis (5), Poperlngestraal Woesten. Vanallemeersch André (1), Poperlngestraat, Woesten. 46 Punten. Vanderhaeghe Denlse (7-10), Bellestraat, Dikkebus. Rey- naert Arthur (1), Statledreef, Roese lare. Depover Egrita (2), Poperi^e- straat, Vlamertlnge. 45 Punten. Dael Maria (3), 15 "i- straat, Dikkebus. Vanderhaeghe De nlse (4), Bellestraat, Dikkebus. pp- somer Emlel, Vismarkt, Dlksmuide. Jaeckx Alfons (1). Witte Brigadelaan, Nleuwpoopt. Bevernage Leona (3), Poperlngestraat, Oostvleteren. Gee- raert Jullen, St-Janskrulsstraat, Pope rlnge. Lauwers Gilberte, Gasthuis straat, Poperlnge. Maes Roger, Gitsstraat, Roeselare. Reynaert Arthur (4), Statiedreef, Roeselare. Boydens Marcel, Ollevierlaan, Veurne. Verhelst M.-Th. (1), Hobélaan, Veurne. Frutsaert Henrl (7). Wln- nezeléstraat, Watou. 44 Punten. Bulckaen Erie (3), leperstraat. Boezinge. Segers Al- bert, Brauwerstraat, De Panne. Vanderhaeghe Denlse (1-6), Bellestraat Dikkebus. Waeyaert Christian (1), Woumenweg, Diksmulde. Lapon Charles (3). Couterstraat, Merkem. Clabau André, Veurnestraat, Poperln ge. Deraeve Hector (3), Boeschepe- straat, Poperlnge. Berquln Roger, Markt, Veurne. Declerck Germain, Noordburgweg, Veurne. Ghewy Ma ria (5). I.indendreef, Veurne. Ta- hon Lillane, Noordstraat, Veurne. Depover Egrita (5), Poperlngestraat, Vlamertlnge. 43 Punten. Dael Ludwina (3), Dorpstraat, Dikkebus. Vanderhae ghe Denlse (9), Bellestraat, Dikkebus. Marlco Roger (1), Oude Boezinge- straat, Elverdlnge. Pareyn Maurice, Halglgan, leper. Van Wiebelen Pier re, Statiestraat, leper. Hossey Cy- riel (1), Provenstraat, Krombeke. Ver Elslande Germ., Dorpstraat, Lam pernisse. Camerlynck André (1), Bellestraat. Nieuwkerke. Decorte Edgard (1), Dulnkerkestwg, Nleuw poort. Verfaillie Sonla (8), Pope rlngestraat, Oostvleteren. Allaeys Urbaln (3), Toekomststraat, Poperinge. Hoflack Roger, KrombeRestraat, Po peringe. Masselus J.-J., Ieperstraat, Poperlnge. MillevlUe Gaston (1), Vaux-sous-Chèvremontstraat, Poperln ge. pebruyne Joël, Dlkkebusstraat, Renlngelst. Peel Jozef (1), Bruane- straat. Roeselare. Vanlnghelandt Daniël, Krombekestraat.. Stavele. Brutsaert Maurice (2), Vijfhoekstraat, Watou. Storme Stefaan (5). Nieuw- straat, Westvleteren. Duyck Ra phael, Bossenstraat, Wielsbeke. 42 Punten. Vanhee Maurice (3), Pannelaan. Adlnkerke. Vermeulen Yvonne, Moersteenweg, Adlnkerke. Philips Walter (1), Statiestraat. Ave- kapelle. Geerardyn Wllly (3). Pasto rijstraat. Bulskamp. Vanderhaeghe Denlse (2), Bellestraat, Dikkebus. Decorte Jullen (1), St-Nicolansstrsat, leper. Van Walleghem Gerrnalne (3), Bollewerpstraat, Ingelmunster. Barbez Nestor (2), Bollcastrnat, Kem- mel. Hossey Cyrlel (3), Provenstraat,, Krombeke. Dlerendonck Robert (3), Dorp, Leisele. Couller Omer (2), Noordwljk, Leisele. Vanseveren Mau rice (4), Kaalstraat, Nleuwpoort. Bonduelle Henrl (5), Ouderdomsteen- weg, Poperlnge. Carron René. Koel- straat, Poperinge. Cbatelet Daniël, Boesohepestraat, Poperlnge. Deraedt Joseph, St-3ertlnusstraat. Poperinge. Goeman Henrl (1), Casselstraat, Poperinge. Masselus Charlotte, Ieperstraat, Poperlnge. Popelter Ge rard (3), Duinkerkestraat, Poperinge. Vanhee Wllly (1), O. L. Vrouw- kruisstraat, Poperinge. Berkeln Marc (1), leperstraat, Roeselare. Cornette Roland, Dlksmuldesteenweg, Roeselare. Reynaert Jozef, leper straat, Roeselare. Van Calbergh Close, Mandellaan, Roeselare. Ghe wy Maria (1), Llndendreef, Veurne. Verhaeghe Rob., Noordburgweg, Veur ne. Depover Amlc (1), Poperlnge straat, Vlamertlnge. Verwarde Henrl (1). Scbommlnkelstroat, Westouter. Bulens Jan (3), Dorpstraat, Woesten. P Klasse Gantolse F. C. Luik 2—0 Lyra Un. St-Glllls 2—2 Berchem Sp. Daring C. B. 52 F. C. Antwerp S. C. Charleroi 10 S. C. Anderlecht Rac. Mechelen 44 8tandard C. L. Llerse S. K. 41 01. Charleroi Beerschpt 31 F. C. Mechelen F. C. Tllleur 20 Rangschikking 1. Gantolse 5 3 0 2 11 5 8 1. St Truiden 5 4 0 1 18 7 2. F. C. Mechelen 5 2 0 3 11 5 7 2. Rac. Tienen 5 3 0 2 11 4 3. F. C. Luik 5 3 1 1 11 4 7 3. White Star 5 4 1 0 9 3 4. F. C. Antwerp 5 3 1 1 9 6 '7 4. Rac. Brussel 5 4 1 0 11 5 5. Rac. Mechelen 5 3 1 1 14 10 7 5. Waterschei 5 4 1 0 9 8 6.S. C. Charleroi 5 3 2 0 11 11 6 6. St Niklaas 5 3 1 1 13 12 7. Berchem Sp. 5 1 1 3 9 7 7. Kortrljk Sp. 5 1 1 3 6 6 8. Ol. Charleroi 5 1 1 3 11 13 5 8. Beringen 5 2 2 1 6 5 9. Un. St-Glllls 5 1 2 2 10 13 4 9. F. C. Brugge 5 2 2 1 9 8 10. S. C. Anderlecht 5 1 2 2 10 13 4 10. Ukkel Sp. 5 1 3 1 5 7 U. Daring C. B. 5 2 3 0 10 13 4 11. Rac. Gent 5 1 3 1 7 13 12. Beerschot 5 2 3 0 6 9 4 12. F. C. Boom 5 1 3 1 5 9 13. F. C. Tllleur 5 2 3 0 6 9 4 13. Un. Doornik 5 0 3 2 5 11 14. Lyra 5 1 3 1 8 11 3 14. Vervlers 5 1 4 0 7 10 15. Llerse S. K. 5 1 3 1 8 15 3 15. Tubantia 5 1 4 0 4 11 16. Standard C. L. 5 1 4 0 6 10 2 16. Oostende 5 1 4 0 2 8 Matchen voor Zondag: Tllleur F. C. Daring Brussel TJn. St Gillis A. A. La Gantolse Antwerp F. C. Olympic Charleroi Charleroi S. C. Berchem Sport Standard Luik S. C. Anderlecht Llerse S. K. F. C. Luik Beerschot A. C. Lyra facing Mechelen F. C. Mechelen IP Klasse Rac. Tienen Tubantia 20 Waterschei Thor White Star 2—0 Racing C. B. Rac. Gent 42 A. S. Oostende St Truiden 02 U. S. Doornik St Niklaas S. K. 1—2 Ukkel Sp. F. C. Brugge 3—1 F. C. Beringen Kortrljk Sp. 0—0 Vervlers F. C. Boom 12 Rangschikking 9 8 8 8 8 7 5 5 5 3 3 3 2 2 2 2 Matchen voor Zondag: White Star A. C. Tubantia F. C. Boom F. C. U. S. Doornik St Trulden V. V. Racing Brussel Kortrljk Sport Waterschei A. S. Oostende Ukkel Sport St Niklaas S. K. Rac. Tienen Rac. Gent F. C. Brugge Beringen F. C. C. t>. Vervier* III" Klasse A. Boussu-Bois Un. Namen 1—0 Beveren Eendr. Aalst 10 F. C. Izegem Rac. Doornik 1—1 Exc. St Niklaas Dendermonde 42 Vig. Hamme V. G. Oostende 50 Wlllebroek Olse Merksem 31 C. S. Brugge F. C. Ronse 31 Rupel S. K. Bergen 11 Rangschikking 1.Rac. Doornik 2. S. K. Beveren 3. Eendr. Aalst 4. Boussu-Bois 5. Wlllebroek 6. Exc. St Niklaas 7. Vig. Hamme 8. Un. Namen n. F. C. Izegem 10. F'. C. Ronse 11. C. S. Brugge 12. Olse Merksem 13. Rupel S. K. 14. Bergen 15. V. G. Oostende 16. Dendermonde Matchen voor Zondag: Olse Merksem V. G. Oostende Union Namen S. K. Beveren C. S. Brugge Boussu-Bois Rac. Doornik Eendr. Aalst Dendermonde F. C. Izegem Willebroek S. V. Exc. St Niklaas A. E. C. Bergen Vigor Haram® F, C. Ronse Rupel S. ix. Overgangsklasse D. F. C. Roeselare Rac. Lokeren 1—I A. S. Ronse S. K. Roeselare 32 Waaslandla R. Borgerhout 00 Boechout V. V. Waregem 1—1 Hobokea Kapellen 11 Germ. Ekeren Eeklo 04 S. C. Menen St. Moeskroen 2—1 Geraardsbergen Oudenaarde 5—0 Rangschikking 5 4 0 1 12 6 9 l.A. S. Ronse 3 5 0 0 11 3 10 5 3 0 2 7 3 8 2. F. C. Eeklo 5 4 1 0 13 5 8 5 3 1 1 13 9 7 3. Geraardsbergen 5 2 0 3 14 8 7 5 3 1 1 5 7 7 4. Waregem 5 3 1 1 11 6 7 5 2 1 2 8 3 6 5. Borgerhout 5 2 1 2 9 5 6 5 3 2 0 8 8 6 6. F. C. Roeselare 5 2 2 1 6 5 5 5 2 2 1 8 4 5 7. S. K. Roeselare 5 2 2 1 7 6 5 5 2 2 1 6 4 5 8. Rac. Lokeren 5 2 2 1 7 8 5 5 2 2 1 6 6 5 9. S. C. Menen 5 2 2 1 9 12 5 5 2 2 1 7 6 5 10. Kapellen 5 0 1 4 9 11 4 5 2 2 1 8 9 5 11. Hoboken S. K. 5 0 1 4 5 7 4 5 2 3 0 12 13 4 12. St. Moeskroen 5 1 2 2 9 10 4 5 1 3 1 5 8 3 13. Waaslandla 5 0 2 3 3 7 3 5 0 3 2 4 8 2 14. Germ. Ekeren 5 1 3 1 4 9 3 5 1 4 0 4 14 2 15. Boechout 5 0 3 2 3 11 2 5 0 4 1 4 11 1 16. Oudenaarde 5 1 4 0 7 14 2 Matchen voor Zondag: Kapellen F. C. Boechout V. V. Oudenaarde Rac. Lokeren St. Moeskroen G. Ekeren S. C. Menen Hoboken S. K. Rac. Borgerhout S. V. Waregem Geraardsbergen A. S. Ronse F. C. Eeklo F. C. Roeselare S. K, Roeselare Waaslandla I* Provinciaal. S. V. Blankenberge Zwevegem 1- -3 Rac. Harelbeke W. S. leper 4—2 Oostrozebeke Kuurne Sp. 1- -1 Wevelgem Dar. Blankenberge 3—0 Steenbrugge F. C. Tielt 2- -7 C. S. leper Un. Herzeeuw 1- -2 Stade Kortrljk F. C. Torhout 1- -0 Aalbeke Sp. F. C. Knokke 0—3 Ran g schikking 1. F. c. Tlelt 5 3 0 2 17 8 8 2. F. C. Knokke 5 3 1 1 12 6 7 3. Un. Herzeeuw 5 3 1 1 8 5 7 4. Wevelgem 5 3 1 1 12 9 7 5. Zwevegem Sp. 5 2 1 2 10 8 6 6. S. V. Blankenb. 5 3 2 0 13 8 6 7. C. S. leper 5 3 2 0 14 12 6 8. Rac. Harelbeke 5 2 2 1 10 11 5 9. St. Kortrljk 5 1 2 2 8 10 4 10. Kuurne Sp. 5 1 2 2 6 9 4 11. F. C. Torhout 5 2 3 0 8 9 4 12. W. S. leper 5 1 2 2 9 1? 4 13. Steenbrugge 5 1 3 1 8 14 3 14. Dar. Blankenb. 5 1 3 1 9 13 3 15. Oostrozebeke 5 0 2 3 9 13 3 16. Aalbeke Sp. 5 1 3 1 5 11 3 Matchen voor Zondag: W. S. leper S. V. Wevelgem Zwevegem Sport F. C. Torhout Scor Oostrozebeke Aalbeke Sport Kuurne Sport F. C. Knokke Steenbrugge S. K. Stade Kortrljk Un. Herseeuw S. V. Blankenberge. F. C. Tlelt C. S. leper Dar. Blankenberge Rac. Harelbeke II* Provinciaal A. V. V. Koksljde Con. Brugge 52 Exc. Zedelgem E. G. Gistel 32 Den Haan Voorw. Oostende 20 Koekelare Nleuwpoort 51 Rac. De Panne S. V. Bredene 2—3 S. K. St Kruis S. V. Veurne 1—3 S. V. Jabbeke F. C. Sijsele 1—5 H. Oostende F. C. Helst 03 Rangschikking Matchen voor Zondag: E. G. Gistel S. V. Bredene S. K. St Kruis S. V. Koekelare Exc. Zedelgem Rac. De Panne F. C. Sijsele S. K Den Haan. Concordia Hermes Oostende Voorw. Oostende S. V. Nleuwpoort S. V. Veurne S. V. Jabbeko F. O. Helst 6. V. Koksljdo II' Provinciaal B. S. K. Staden 8. V. Pittem 2—1 Llchtervelde V. C. Ardoole 01 F. C. Meulebeke B. S. Avelgem 4—3 Deerlijk Sp. F. C. Otegem 11 W. 8. Desselgem Houthulst 60 S. K. Avelgem F. O. Wakken 52 M. S. Ingelmunster St Joris 23 S. K. Torhout Ol. Ingelmunster 13 Rangschikking 1. S. V. Bredene 5 5 0 0 11 5 10 1. Ol. Ingelmunster 5 4 0 1 12 6 9 2.V. V. Koksijde 5 4 1 0 8 3 8 2. St Joris Sp. 5 2 0 3 14 10 7 3. F. C. Helst 5 4 1 0 14 6 8 3. Desselgem 5 3 1 1 14 4 7 4. S. K. Voorwaarts 5 3 1 1 14 9 7 4. Wakken 5 2 1 2 16 12 6 5. S. V. Veurne 5 3 2 0 14 7 6 5. Deerlijk Sp. 5 2 1 2 4 3 6 6. H. Oostende 5 3 2 0 18 12 6 6. S. K. Staden 5 3 2 0 6 10 6 7. Exc. Zedelgem 5 3 2 0 17 14 6 7. S. IC. Torhout 5 2 2 1 6 4 5 8. S. V. Nleuwpoort 5 3 2 0 15 12 6 8. M. S. Ingelm. 5 2 2 1 16 12 5 9. E. G. Gistel 5 2 2 1 17 12 5 9. Meulebeke 5 2 2 1 8 9 5 10. Sijsele 5 2 2 1 12 11 5 10. B. S. Avelgem 5 1 2 2 16 15 4 11. Den Haan 5 2 3 0 16 15 4 11. F. C. Otegem 5 1 2 2 6 13 4 12. Rac. De Panne 5 1 4 0 11 20 2 12. Llchtervelde 5 2 3 0 6 4 4 13. Koekelare 5 1 4 0 10 20 2 13. S. K. Avelgem 5 2 3 0 12 10 4 14. S. K. St Kruis 5 1 4 0 8 19 2 14. Ardooie 5 2 3 0 11 14 4 15. Con. Brugge 5 1 4 0 7 20 2 15. Pittem 5 0 2 3 7 9 3 16. Jabbeke 5 0 4 1 7 23 1 16. Houthulst 5 0 3 2 5 17 2 Matchen voor Zondag: W. 8. Houthulst F. O. Otegem B. S. Avelgem S. K. Staden S. K. Torhout 3. V. Deerlijk V. C. Ardoole St Joris Sp. F. C. Llchtervelde M. S. Ingelmunst. F. C. Wakken W. S. Desselgem S. V. Ingelmunster S. K. Avelgem S. V. FHtem F, P. Meulebeke I' Provinciaal C. F. C. Lowlngen A.A. Moeskroen F. C. Komen - R. Blssegem Dottenljs Sp. Ol. Ledegem W. S. Lauwe S. V. Kortrljk F. C. Poperlnge 50 Eendr. Wervik 2—0 S. V. Moorsele 2—1 S. K. Vlamertlnge 4—1 S. V. Moorslede 12 Lendelede Sp. 30 St Elools Sp. 30 Toek. Menen i3 Rangschikking 0 14 0 14 0 16 0 17 9 1 13 10 1 12 11 1 9 10 1 12 21 0 10 10 0 7 12 0 10 14 1 9 12 0 10 20 1 15 10 0 3 11 O 4 16 1 10 2 10 1 8 1Lowlngen 2. Moeskroen 3. W. S. Lauwe 4. Eendr. Wervik 5. St Elools 6. Toek. Menen 7. Blssegem 8. F. C. Komen 9. Ledegem 10. Moorslede 11. Vlamertlnge 12. Lendelede 13. F. C. Poperlnge 14. Dottenljs 15. Moorsele 16. S. V. Kortrljk Matchen voor Zondag: F. O. Lendelede Toek. Menen S. V. Moorslede Ol. Ledegem S. V. Moorsele Eendr. Wervik F. C. Komen A.A. Moeskroen W. S. Lauwe S. V. Kortrljk S. K. vlamertlnge E. O, l owlngen F. C. Poperlnge Rac. Bisse::om St BtoQlteWIafol .BD.ttWU» 6p,

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1953 | | pagina 9