Voethalpr aatje KORT EN GOED IK EIS VIM HET WEKELIJKS NIEUWS Bekercompetitie Kosteloze GOEDKOOPST En MUIT HET BEST S 10 Uitslagen en Rangschikkingen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 8-11=53 - Matchen voor Zondag 15-11-53 Een en ander over het drogeren der renners m Stort 136 fr. Is er daar dan werkelijk niets aan te doen een lever product DE VERSTANDIGE HUISVROUW EIST ALTIJD VIM fe Matchen 15-11-53 Uitslag Voetbel- pronostlek Nr 9 16 14 «HET WEKELIJKS NIEUWS». Zaterdag 14 Not. IMS. Bil. 8. XANDIDAAT-INTERNATIONALEN OP HET VOORPLAN IN 1° KLASSE Hipp. Validen bos ch en Mermans eden zich meer dan opmerken in .et treffen tegen Daring. Selectle- mbltles? Best mogelijk, al speelde et janse Anderlecht - team een nappe wedstrijd en waren de 04 ijfers verdiend. Anderlecht moet lomenteel niemand meer vrezen: .erk ploegverband en sterke lndlvl- ualitelten. Coppens stelde tegen Sporting harlerol zijn afbrekers aan de kaak. /eliswaar was Beerschot helemaal e betere, maar 4 doelpunten aan- ekenen doet toch niet de eerste e beste. Met hem dienen Huys- ,ians en Van Beneden vermeld. Een gewijzigd Berchem-elftal was ngetwijfeld Iets beter dan Gantolse, laar had toch een penalty van- loen om het gelijk spel te beko- lenWat meteen wijst op de ste- igheid van de Gentse achterhoede, n de Gentse voorlijn was alleen ,'erot ln een goede dag. Lyra verdiende vast meer dan een ilpte nederlaag bij Olympic. Ge- ukkig voor de Walen dat doelman .ebon in zijn dagje was, want de ijlerenaars waren niet alleen baas in het veld, maar schoten daarbij kranig, maar zonder sukses, op doel. Twee kanonschoten van de voet van Corbeel sloegen Antwerp kans loos op het veld van Glub Meche- len. Overigens was het vertoond spel niet veel zaaks en lnternatlo- len Mees, Maertens en Lemberechts poogden tevergeefs enige goede kon- dltie te vertonen. In zijn geheel, twee gelijkwaardige elftallen. Te Luik vertoonde Carré geen bijs ter grote kondltie, net trouwens als zijn medespelers. Daaren tegen was Vander Auwera, wiens naam wel eens als internationaal wordt vooropgezet, op zijn best. Hij ruim de letterlijk alles op en bezorgde Racing Mechelen een verdiende zege. Tllleur won de derby tegen Stan dard met nette cijfers, maar er dient gezegd dat laatstgenoemden twee vrij zwaar gekwetsten kregen en dus verontschuldigingen kunnen In roepen. Veel zaaks werd het in ieder geval niet. Zelfs de gewenste en gewone derby-stemming was er niet te zien. Vla Janssens kwam TJnlon na twee minuten reeds op de bordjes. Dit belette niet dat Herse naderhand doorlopend baa3 zou spelen en ten slotte, dank zij de stootkracht van Van Glls, een verdiende zege zou boeken. BIJ Union viel de ganse voorlijn uit de toon. RACING BRUSSEL EN KORTRIJK SPORT VERDIENSTELIJK IN 11° KLASSE ..deer dan waarschijnlijk heeft een etsuur van Sabbe aan Assa Oost- ïde een punt gekost. Het niet te :rsmaden Tienen kon Immers voor- ien nooit de leiding ln handen ne- ïen en Assa had zeker nog alle ansea op een deel van do buit, die hans met één doelpunt te Tienen leef. Boom kon het technisch beter ikkel niet aan en de 31 cijfers IJn dan ook helemaal normaal, leeds aan de rust was het pleit sslecht, daar de minst slechte van la twee ploegen dan reeds twee doelpunten had kunnen scoren. De terugkeer van Bensch heeft aan Beringen nog niet de gewenste jroductlvitelt bijgebracht, waar de achterhoede van de mijnwerkers evenwel sterk speelde, moet het geen verwondering baren dat Club Brugge zich ten slotte met een scoorloze draw diende tevreden te stellen. Al met sl, een mooe uitslag voor de Westvlamlngen. Tubantla en Doornik, belde rode lantaarndragers, deelden broederlijk de punten na een wedstrijd die ver rassend mooi vertoon bracht. Aan vankelijk waren, de Walen het ge vaarlijkst, maar de thuisploeg wist de tweede beurt voor zich te nemen. Kon St Truiden een volle beurt gelijke tred houden en de rust met 1I stand bereiken, dan werd hun verdediging door de Kortrijkse aan vallers uit verband gespeeld na de koffie. Doe.punten bleven dan ook niet uit, temeer dat Delecluysse, De- vos en Baervoets het doel wisten staan. Met hen speelde stopper Hae zebrouck een flinke partij. St Niklaas verloor back Van Hoof wegens beenbreuk maar speelde toch een schitterende partij op het veld van Racing Gent. Het schittterend veldwerk van Van Steelandt ten spijt, bleef de zege te Gent, dank zij een vrijschop van stopper Hae- saert ln de allerlaatste minuut van het treffen. Een agressief, maar slordig afwer kend Waterschei, en een technisch vaardiger, maar min snedig Racing Brussel deelden de punten. Uit dit treffen tussen twee kopploegen zijn het zeker de bezoekers die de groot ste verdiensten haalden, ook al stak de Berlnger doelman de hoofdstede- llngen een handje toe. Herhaaldelijk werd gewezen op de kwaliteiten van de Verviers-boy Ne- llssen. Ook op het veld van White Star speelde deze een opvallende wedstrijd, maar kon niet beletten dat de gesternden nipt aan de winst bleven. Neen, de kopploeg verdien de niets meer dan één punt, want waren de lakenwevers Iets gevaar lijk geweest, dan zou het zeker geen locale zege zijn geworden. S. K. BEVEREN DOOR EENDR. AALST VERVOEGD IN 111° KLASSE A Club Ronse moest te Hamme aan het meesterschap van de thuisploeg geloven. Niet alleen wees het scoor- bord 10, maar doorlopend waren de Hammenaars aan bod geweest. Van de Jeannetten, die flink geklas seerd staan, werd werkelijk meer verwacht. St Niklaas Het zich aanvankelijk door de snelle start van Namen verrassen en eer de thuisploeg het wist stond ze ln het krijt. Achteraf kwam evenwicht en meerderheid voor de Waaslanders en ten slotte won nen ze nog nipt en Juist. A. en R. Gallens (2) bezorgden Izegem een vlotte zege. Rupel, dat als gastheer fungeerde en door ge treuzel alle kans verkeek, moest de wet van de sterkste ondergaan. BIJ de schoenmakers speelden de Ge broeders Deprez een mooie wedstrijd, wijl ook de verdediging maar wei nig steken liet vallen. Eendracht Aalst mag, alles bij el kaar genomen, zich flink tevreden achten met het gelijk spel behaald op Cerele Brugge. De Westvlamingen waren rapper en het meest in de aanval, maar de Ajuinen danken hun half suoees aan hun gevaar lijke uitvallen, waarbij Voogt op zijn best was. Bergen behaalds een kostelijke zege ten nadele van Willebroek. De cijfers waren nog meer afgetekend geweest, zo Engelen nog geen straf schop had naast gezonden. Met deze puntenoogst werd dan ook de laat ste plaats aan anderen afgestaan. Beveren toonde zich te Doornik allesbehalve een leidersploeg. Hun doelman draagt schuld aan de twee locale doelpunten, wijl de voorlijn er omzeggens nooit bij te pas kwam. Zo wonnen de Walen verdiend en liepen de Waaslanders hun eerste nederlaag van het seizoen op, waar door Aalst mede aan de leiding komt. Kanon Pieters toonde zich te gen Dendermonde van zijn beste zijde. Niet min dan 6 maal trof de Oostendenaar roos. Meteen behaalde V. G. een uitgesproken en verdiende zege, die misschien het sein zal zijn tot de volle 'heropstanding. Moge lijks dat R. Pieters met dit sukses voorgoed zijn schot zal teruggevon den hebben. Boussu-Boia verliest voeling met de kopploegen door de klopping hen door Merksem toegediend. De Ant werpenaars geraakten meer dan ver diend aan de volle Inzet en hijsen zich meteen uit de laatste gelede ren weg. M WEKELI FLINK RESULTAAT VAN RACING DE PANNE IN 11° PROVINCIAAL A Koksljde moest één punt laten te Jabbeke dat ln de laatste wedstrij den blijken van beterschap toont. De bezoekers waren nochtans iets be ter, maar bleken min besluitvaardig dan gewoonlijk. Daarbij konden ze zelfs een strafschop niet benutten. Bredene won eerder gemakkelijk van Concordia. Reeds aan de rust was er een 30 stand bereikt ge worden. Gebrek aan verstandhouding ln de Glatelse achterhoede en opportunis me en schotvaardigheid anderzijds, waren oorzaak dat Helst in de Go- delievestede ten slotte grote cijfers kon boeken. De kustmannen zullen gevaarlijke tltelpretendenten worden. A. Schotte van Den Haan lukte een hat-trick tegen Koekelare dat enkel met het oneven doelpunt de vlag moest strijken en zelfs Iets van de inzet verdiend had. Voorwaarts was tegen Zedelgem in zijn nopjes. De ploeg domineerde en de voorwaartsen schoten raak. Op ontsnapping wist de Immer gevaar lijke Deketelaere evenwel voor tegen- punten te zorgen, zodat men tot rugby-cljfers kwam. Do Panne herpakte zich helemaal tegen Hermes. Wel konden de bezoe kers eerst een zeker overwicht af dwingen, maar na de rust was de thuisploeg de betere. Vla Bruneel en Godderls kwamen er doelpunten die de volle Inzet aan de thuisploeg lie ten. De definitieve heropstanding? Heel wat afgetekender dan 01 had de zege van Nleuwpoort kunnen zijn. Ste Kruis kon immers de ge vaarlijke bezoekers niet aan en mag dan ook van geluk spreken dat geen hogere cijfers werden geboekt. Op het laatste kwartuur na wist Veurne bij Sijsele een bestendige meerderheid af te dwingen. Het was vooral na de herneming dat er doel punten werden geboren. Toen de stand 04 was, kwamen de lokalen opzetten en zouden er ln slagen tweemaal te doelen, waarvan één op strafschop. HERGROEPERING DER KOPPLOEGEN IN 11° PROVINCIAAL B Zenuwen zorgden voor spanning in het treffen Ardooie-Pittem. Ge lukkig bleef het bij één uitsluiting. Belde ploegen waren om beurten ten aanval, maar het winnend doelpunt kwam van de Ardossers op strafschop door Vandewaetere omgezet. Torhout nam meerderheid ln de eerste helft, wijl na de koffie Ote gem het meest aandrong. De bezoe kers misten evenwel de nodige stoot kracht en zo kwam het dat de thuis ploeg aan de winst bleef, daar waar een puntendellng zeker heel wat bil lijker ware geweest. S. V. Ingelmunster liep te Wak ken op een gasbek. Het was nu een maal zo dat de gastheren op hun best in het krijt kwamen en aan de leiders nooit enig respijt gunden. De zege van Wakken Is dan ook ver diend. Desselgem en Deerlijk waren fel aan elkaar gewaagd en deze derby was dan ook spannend om volgen. Het kwam ten slotte tot het klas siek gelijk spel waardoor de strijd voor de derde plaats nog steeds niet opgelost blijkt. Met Maes, Uyttenhove en Vancoil- lie als doelsohutteirs heeft Molen Sport Ingelmunster tienmaal de net ten van Staden aan het trillen ge bracht. De bezoekers ondergingen de wet van de sterkste zonder ooit de doelman der gastheren gevaarlijk op de proef te hebben kunnen stellen. De eerste 20 minuten na de rust daargelaten wist S.K. Avelgem meer derheid te verwerven en het flinke Meulebeke tot allesgeven te dwin gen. In die bepaalde 20 minuten was het Meulebeke dat door een on gekend tempo de lokalen uit ver band speelde en ln die periode lukte R. Vercruysse de gelijkmaker. Lichtervelde won met al te hoge scoor van Houthulst, dat de dien sten van Deschoenmaecker moest missen. Woudsport was meest ln de aanval, miste echter besluitvaardig heid en de op ontsnapping spelende bezoekers tekenden de doelpunten aan. St Joris en B. S. Avelgem waren zeer aan elkaar gewaagd en deelden dan ook zeer broederlijk de punten. De bezoekers geraakten het eerst op de bordjes, maar nog voor het eerste Inrukken was de stand reeds gelijk. S. K. ROESELARE HET MEEST VERDIENSTELIJK IN BEVORDERING D Dank zj een. snelle start la Moes kroen erin geslaagd het technisch beter Borgerhput een punt afhandig te maken. De thuisploeg had alle moeite om deze 02 achterstand goed te maken, vooral daar de be zoekende doelman letterlijk haast niet te kloppen was. Het uitvallen van rots Verbanck ls Menen noodlottig geworden ln zijn kamp tegen leider Waregem. De grensmannen hadden tot dan toe flink evenwicht weten te bereiken, .maar na de poos deed de numerieke minderheid zich meer en meer ge voelen. Zo kon Waregem. nog afge tekende cijfers bekomen. Lokeren zet gestadig zijn opmars wm» w» werd ook Bouchout tatI rfftie scoor huiswaarts gezon den. Het was de eerste helft die meest kon bekoren, want de her neming bracht niets anders meer clan twee rammelende ploegen. Oudenaarde liet tegen Hoboken een beste Indruk, eu wat meer ls, er werden weer doelpunten gemaakt. Voor de rode-lantaarndragers mag de toekomst weer met hoop tegemoet worden gezien, want de zege heeft werkelijk Indruk gemaakt. Assa Ronse kon reeds aan. de poos op beide oren slapen. De toen be komen 31 stand zou ten andere niet meer veranderen, daar Kapellen aan het meesterschap van de Ron- senaren niet wenstén te tornen en zich er toe beperkten de cijfers zo laag mogelijk te houden. Ekeren en Geraardsbergen zorg den voor aangenaam vertoon. De be zoekers toonden zich Iets beter, maar werden tot tien man herleid in de tweede herneming. Aldus ls het behaald gelijk spel voor hen nog meer dan eervol. El zo na haalde S.K. Roeselare de volle Inzet weg bij Eeklo. Het werd een uiterst rappe wedstrijd, die langs weerszijden twee doelpunten en heel wat spanning zag. Zo was de stand 2 minuten vóór het einde nog 12, spijts een daverend kwart uur der lokalen. Doelman Naert had zich echter van zijn beste zijde ge toond. Carette maakte de twee be zoekende doelpunten maar toch was Croes de beste Roeselarenaar. P. C. Roeselare deed het min goed dan zijn stadsgenoten en moest een puntje afstaan aan het op bezoek komend Burcht. De bezoekers toon den zich langs hun beste zijde, voor al de verdediging heeft heel wat aandeel ln de bekomen uitslag. PUNTENVERLIES VOOR MEERDERE KOPPLOEGEN IN 1° PROVINCIAAL berg* niet van zich kunnen schudden. De kustjongerus bleken rapper en meer gedecideerd en de zege is voor hen zeker niet onverdiend. Kuuroe moet beslist heel wat beter kunnen dan wat Zondag werd voorgeschoteld. Cercle leper moest Harelbeke, dat een defensieve tactiek huldigde, een punt afstaan. Het was slechts dank zij een strafschop ln de allerlaatste minuten dat Cercle de helft van de inzet kon veroveren. Het flink pres teren van de verdediging der Ratten heeft over de uitslag weten, te be schikken. Laatstgeklasseerde Aalbeke maak te leider Wevelgem een puntje af handig en dit spijts ln de tweede beurt doelman Vandekerckltove niet meer kon optreden. De verdiensten gaan dan ook helemaal naar do thuisploeg die werkelijk meer lm druk liet dan de Vlassers. Een snel debuut... en Oostrozebeke was na enkele minuten reeds een verslagen ploeg. Zwevegem behaalde aldus een eerder gemakkelijke zege en komt meteen de tweede plaats bezetten in het klassement. De electriekers zijn beslist nog niet aan het einde van hun röl ln deze competitie. Sporting Blankenberge heeft Stade Kortrljk niet veel kans gelaten, al dient gezegd dat de Stadlsten een flink wedstrijd-einde kenden en vla Hoste een 41 stand tot 43 wis ten te herleiden. Tpch dient gezegd dat de besten het pleit wonnen. Knokke gaf meer dan een uur lang de indruk aan het kortste eind te zullen trekken tegen White Star leper dat voor degelijk vertoon zorg de en langs Slosse het eerst op de bordjes kwam. Toen ging stopper Boey naar de voorhoede en deze plaatsverwisseling zou de kustman nen een onverdiende zege bezorgen. Torhout geraakt dit jaar niet on der doom en de bakens zullen moe ten verzet worden of toekomend jaar wordt een divisie lager gespeeld. Te Steenbrugge was de thuisploeg mer kelijk beter dan de Sparrestedelin- gen, die nooit de Indruk lieten met kans op zege te strijden. Het voornaam treffen Herzeeuw Tielt eindigde onbeslist. Herzeeuw liet de kans op zege ontglippen door een strafschop te missen toen de stand 21 was. Belde elftallen na men een beurt voor zich en de uit slag heeft ledereen bevredigd. op postcheckrekening 47.63.60 van Het Wekelijks Nieuws Poperinge, en U ontvangt ons blad tot einde 1954. Ter gelegenheid van zijn 100" opeenvolgende competitie - wedstrijd werd Lionel Carpels door het bestuur van Cercle leper in de bloe men gezet. A. A. MOESKROEN KLOPT F. C. LU1NCNE IN 11° PROVINCIAAL C In het treffen voor de leidersplaats nam Moeskroen de eerste beurt voor zich. De koffie bracht decorveran dering, want nu waren het de be zoekers die zich opdrongen, maar door al te persoonlijk spel geen evenwicht op de bordjes wisten te bekomen. Dan geraakten beide ploe gen uitgespeeld en de localen hiel den nipt en verdiend de bovenhand. Spijts Ledegem minstens evenveel in de aanval was als S. V. Kortrljk. konden deze laatsten de inzet weg halen. De achterhoede der Groenin- gejongens was nu eens onhandel baar, wijl Ledegem zichtbaar Inspi ratie miste. De beide doelpunten werden op uitvallen genet. Ledegem verdiende de halve inzet. St Eloois Winkel leidde aan de rust met een doelpunt en dit was zeker verdiend. Moorslede ging in de tweede helft evenwel op zijn beurt baas spelen, was heel gevaar lijk en wist langs G. Verduyn en Dewlspelaere een nipte maar Juiste zege af te dwingen. Vlamertinge heeft zich te Wervik zeer moedig verdedigd, maar was te gen de oud Eerste Provincialers niet opgewassen. De grensmannen na men het middenveld voor zich en de voorwaartsen hadden kansen bij de vleet. Poperinge wist op verplaatsing te Moorsele een nette zege te boeken, dit spijts Vermeesch reeds aan mi nuut 7 werd geraakt en nog enkel zou meehinken. Het was in de twee de herneming dat Poperinge het meest zou aandringen en twee doel punten zou aantekenen. Toen ln de tweede helft Dottenijs een strafschop mocht nemen, dan werd er dankbaar gebruik van ge maakt om de bordjes in evenwicht te brengen. Bissegem was tot dan aan de leiding geweest en zag zich aldus tevreden gesteld met de helft van de inzet. Lauwe heeft zich ook van Toe komst Menen weten te ontmaken. Do grensmannen ondergingen wel nooit de wet van de sterkste maar de schotvaardlge gesterpden ontna men hen spoedig alle hoop. De Gebr. Cooreman en Leglez, spijts deze een penalty miste, waren eens te meer de vedetten. Komen was helemaal niet opge wassen tegen Lendelede. Waar de thuisploeg benevens een goed ver band, ook nog schotvaardigheid de monstreerde, liep het voor de bezoe kers op katastrofale cijfers uit. De- baecke zorgde o.m. voor een ge smaakte hat-trick. Wanneer enkele sportmannen bijeenzitten, en het per toeval eens over het drogeren van renners heb ben, dan gebruiken zij nogal eens graag het voorbeeld van Bordeaux- Parijs ten tijde van de ontdekkin gen» van Pelissler: Noret, Mithou- ard e.a., die in deze klassieker dank zij opwekkende middelen een klin kende zege wisten te behalen, maar achterna onmiddellijk en voor goed van onze rennerslijsten werden ge schrapt. Het voorbeeld is inderdaad niet zo heel mis gekozen én in de on middellijke uitwerking van de dro gue én in zijn daarop volgende. De meest oningewijde weet immers dat een opwekkend middel, onder welke benaming of onder welke vorm het nu ook genomen wordt, het vermo gen heeft een tijdelijke reactie in het menselijk organisme te ontwik kelen. De spieren worden weer le vendig, kruipend bloed gaat weer aan het jagen, de vermoeidheid ver- weleens zo gewonnen. Welke sport man heeft er al niet eens het to neeltje bijgewoond van de overwin naar, die met verwilderde blik en het schuim op de mand, zijn ere- ronde reed en nadien tegen het muurtje ging staan om zijn ont stelde maag te ledigen? Om zulke dingen te zien hoeft men niet eens op een beroepsrennerskoers te zijn. Bij de liefhebbers, en ja, reeds bij de nieuwelingen hebben we dit meegemaakt. De gevolgen van. het gebruik, wij bedoelen niet een toevallig, maar wel een regelmatig gebruik, van dergelijke opwekkende middelen, zijn genoegzaam gekend. Bij een uitgeput lichaam kunnen de reac ties zeer zwaar, ja zelfs in sommige gevallen dodelijk zijn. Dit is na tuurlijk eerder zeldzaam, maar men leest in de jongste jaren maar al te dikwijls van jonge renners die in volle koers door een zonnesteek (sic) werden geveld, of per toeval tegen een boom terecht kwamen. Wie dergelijke gedrogeerde renners reeds zag zwijmelen over de weg, zal in dergelijke dingen niet ver schieten. Misschien zijn voor velen de gevolgen minder waar te nemen, daarom echter zijn ze niet min ze ker schadelijk. De maag moet er van kapot, de spieren worden slap, de wil verweekt. Natuurlijk dat de uitslagen in evenredigheid zullen zijn. En plots hoort men het zeg gen. of leest men het in de krant: renner x c( j staakt het rijden. Het gaat hem niet meer voor de wind. Waarom we deze regelen schrij ven? We lazen enkele dagen geleden een bijdrage in een sportblad, waar in enkele woorden werden gewijd aan de strijd die de Italiaanse po litie heeft aangevat tegen het dro geren onder de renners. De midde len die men aldaar op het oog heeft zijn inderdaad vrij kategoriek: on derzoek van de renners voor het vertrek en strenge sancties zo er worden bevonden met het onge wenste goedje op zich. Vrij katego riek is deze maatregel inderdaad, maar of hij doeltreffend zal zijn, is een andere zaak. Iedere renner heeft thans immers zijn een of zo veel supporters of verzorgers die overal gereed staan om hun renner een dienst te bewijzen, hier in kwes tie om hem het zo begeerde bidon- netje of pilleke te overhandigen. Neen, de kwestie zit dieper dan dat, want het is niet zozeer de ren ner zelf die bij het drogeren het initiatief zal nemen, maar veeleer verzorgers, raadsmannen, construc teurs en dergelijke, die meer de on middellijke resultaten dan de toe komst van hun renner op het oog hebben. Wij kennen een renner die als jong onafhankelijke naar de jong ste Bande van België is getogen. Vol ambitie is hij er in gestart, te vreden een plaatsje te hebben ver overd bij een der merken die de renners onder hoede hadden. Toen wij hem achteraf eens zijn mening vroegen over het ploegenwerk in dergelijke ronden, over zijn con structeur en zijn verzorgers, dan bekende hij ons openhartig dat hij er werkelijk het hart van in was bij het zien van wat er al aan opwek kende middelen was ingenomen ge worden. Acht op tien lieten zioh alle soorten vuiligheid in de handen stoppen en slikten... het vergift of vlijden zich neer op de masseerta- fel voor het o zo noodzakelijk spuitje dat hen weer moest opmon teren voor het werk dat morgen ko men moest. Gewetenloze practijken zijn het van gewetenloze mensen, die een ding op het oog hadden: hun renner zien winnen. Ze wisten het maar al te goed dat ze later nooit meer iets met deze renners zouden te maken hebben. Wat kon het hen schelen of hun renner mor gen over de baan zou zwijmelen en ergens in een gracht terechtkomen, als hij maar heden voor een ritze- ge kon zorgen. Ziet U, daar zit hem bet venijn: De bazen die de jonge renners oplerendeze die de renners zouden moeten ophelpen, en die juist het tegendeel doen. Eens te meer staat men hier voor een ge val dat degene die van de sport hun geldwinning hebben gemaakt, de sport kapot helpen. Laat ze maar gaan, morgen komen er an deren. Bet doet ons genoegen dat men zo een beetje ten allen kante de stem is gaan verheffen om te pro testeren tegen het drogeren. Wie het goed meent met de sport heeft daar een afkeer van en zal met ge noegen elke maatregel toejuichen die in dit verband wordt genomen. Welke maatregelen? Ons eender, al lijkt het ons boe dat ze evenzeer van opvoedende aard dienen te zijn van correctionelen. Ons dunkt dat de Bond in zekere mate een plicht te vervullen heeft met de renners te wijzen op de gevolgen van de drogue. Het bondsblad zou daarvoor zeker het geschikt ver spreidingsmiddel zijn. Men stelle de renner op zijn hoede, zo zal hij misschien het hoofd weten te bie den aan al wie hem zal trachten te verleiden met opwekkende midde len. En waarom zou het Ministerie van Volksgezondheid niet kunnen optreden met politiestraffen tegen alwie opwekkende middelen in neemt of doet innemen. Dat het verre gezocht is? Best mogelijk, maar als men wetten stemt om de dieren te beschermen, dan mag men dit evenzeer doen om de mens te beschermen. JODEC. Koblet - von Büren wonnen te Zurich de 100 km. kopelrit. Voor de eerste maal werd er min dan 2 uren over deze afstand gereden. Meteen werd nogmaals bewezen dat de wielerbaan van Zurich de snelste ter wereld is. Te Harelbeke kon de locale klepper Christiaens het niet bol werken tegen de Noord - Franse kampioen Bastin. Vooral in het einde van de kamp sprak dezes ondervinding. Anderzijds kon Kin dermans een fraaie puntenzege be werken op de Fransman Dupon- chel. De Zwitsers Rotih - Bucher wonnen de Zesdagsn van Berlijn. Ookers - Van Steenbergen werden er vijfde op 2 ronden. De 145 uur van Dortmund zagen de zege van Gillen - Terruzzi. Te Luik klopte Jean Sneyers de Italiaan Falcinelli afgetekend op punten. Onze landgenoot toon de zich heel wat beter technieker. Fausto Coppi strijkt bij elk criterium dat hij in Italië betwist, de bagatel van 500.000 lire (40.000 fr.) op. Bartali moet vrede nemen met 250.000: Magni met 150.000: Petrucci met 80.000: Astrua met 8.000; enz. Want Vim reinigt vlugger en grondiger. In een oogwenk glanst en tintelt heel het huisl Potten $n pannen lijken wel vers gepolijst en in mijn keuken... geen spoortje van vet meer! Waar Vim werkt, gebeuren er wonderen I ••'/V 'Xyy//. v 58-oi9io bfl SAVONNERIES LEVER FRÊRES - BRUSSEL Pronostiekprijskamp Hat hlaronderataande bulletljn, Invullen, uitknippen en insturen HET WEKELIJKS NIEUWS Gasthuisstraat 19 - Poperinge Lyra Berchem Sport 2? S.C. Charleroi - Ol. Charl. si! St Niklaaa - Kartrijk Sp. ■sii r-s St. Moeskroen - F.C. Roesel. 1*6 Wevelgem - F. C. Knokke s F.C. Tielt - Zwevegem Sp. 0 Jla Hermes Oostende - Bredene Veurne - S. K. Voorwaarts Deerlijk - M.S. Ingelmun. S.K. Staden - St Joris Sp. hi U ij. F.C. Lulngne - E. Wervik St Eloois Sp. - Lendelede Ml UITLEG 1. De deelname U onbeperkt kosteloos en moet op uit ons blad, geknipte bulletins ge- tckleden. 2. Wie meest punten heen (het puntenstelsel) teint. 3. Wie meer dan itn bulletijn op tel/de naam instuurt, dient een volgnummer <tn vak 1) te plaatsen. Niet meer dan 10 (re. volgnummerd* bulletins op zelfde naam mogen worden in gestuurd. De samentelling der punten voor het eindklasse ment geschiedt bulletin per bulletljn, volgens volgnummer 4. Alle verworven punten (ook min dan de hel/t) wor den opgeteld en dienen voor d< Algemene Rangschikking. 5. Elke betwistbare onduide lijkheid maakt het bulletin ongeldig. 6. Dit bulletljn moet binnen zijn vóór 12 u. op de tn hoofd ding staande datum. Vak voorbehouden aan volgnummer bij 't In sturen van meerdere bulletijns op eenzelfde naam. (Max. 10). 1 thuisploeg gew. (1 punt) 2 bezoekers gew. (2 punt.) x draw (3 punt.) AFZENDER ..straat. Nrte Dubbel door inzender te bewaren V.P. 10 Lyra - Berchem Sport Hermes Oostende - Bredene S.C. Charleroi - Ol. Charl. Veume - 8. K. Voorwaarts St Niklaas - Kortrljk Sp. Deerlijk - MB. Ingelmun. St. Moeskroen - F.C- Roesel. S.K. Staden - 8t Joris Sp. Wevelgem - F. C. Knokke F.C- Lulngne - Wervik F.C. Tielt - Zwevegem Sp. St Eloois Sp. - Lendelede BELGIË-ZWITSERLAND Zondag 22 Nov. te Brussel De definitieve samenstelling van het team dat opy 22 dezer Zwitser land op de Heyzel zal ontmoeten, is nog niet bekend. Voortgaande op de oefenstonden van ce Heyzel is het best mogelijk dat wij tegen de Helveten met volgende voorlijn zullen optreden: Lemberechts, Hyp. Vandenbosoh, Mermans, Corbeel en Coppens. UITSLAGEN DER MATCHEN VAN WOENSDAG 11 NOVEMBER 3. C. Charleroi F. C. NIJlen 1—2 Mol Sport F. C. Antwerp 21 Dlegem Union Herseeuw 01 Racing Mechelen Beveren 61 Racing Gent F. C. Knokke 51 Kortrljk Sport Aarlen 51 C. S. Brugge F. C. Tllleur 2—0 Bergen La Gantolse 20 S. V. Waregem Fléron 42 V. G. Oostende Herstal 0—2 Terhagen S. C. Anderlecht 43 S. K. Roeselare Leopold 31 F. C. Luik S. C. Menen 7—2 Aalbeke Sp. C. S. Vervlers 02 Germinal Ekeren S. K. Llerse 20 V. Tienen F. C. Mechelen 13 Wezel Sport F. C. Brugge J8 Andenne Daring Brussel 25 F. C. Roeselare Berchem Sp. 24 Gosselles Un. St Gillis 04 Lyra Forestoise 21 C. S. Halle Ol. Charleroi 2—1 F. C. Izegem F. C. Tielt 1—2 Beerschot Patrla Tongeren 13 Boom S.R.U. Vervlers 61 Assa Oostende Rac. Tienen 23 Drie deelnemers behaalden 19 p.: DELAVA ERIC, Korte Renlngelststr. 5, Poperinge, LABAERE JACQUELINE, Dikkebussteenweg 58, leper. ROOMS CAMIEL, Boterwecgschaalstr. 13, Veume, Drie deelnemers behaalden 18 p.; VAN EECKE JEAN-M. (3), Bruggestraat 9, Poperinge. DAEL MICHEL (9), Dorpstraat 41, Dikkebus. ARTEEL LÏLIANE (1), Steenstraat 22, Elverdinge. OFFICIËLE UITSLAG V. P. 9: F.C. Tllleur - Standard 4—2 1 Berchem - La Gantolse 1—1 x Rac. Gent - St Niklaas 2—1 1 C.S. Brugge - Eendr. Aalst 1—1 X S.K. Rupel - F.C. Izegem 1—3 2 S.C. Menen - S.V. Waregem 0—4 2 F.C. Eeklo - S.K. Roeselare 2—2 x S.V. Blankenb. - Kortrljk 4—3 1 F.C. Sijsele - S.V. Veurne 2-4 2 Houthulst - Lichtervelde 0—3 2 AA. Moeskroen - Lulngne 1—0 1 Moorslede - St Elool Sp. 2—1 1 Totaal 22 p, Wegens plaatsgebrek ziea we ons in de onmogelijkheid gesteld deze w-ek een alge meen klassement te laten ver schijnen. Onze pronostiekers zullen evenwsl toekomende week een uitgebreide rang schikking kunnen vinden. Ill* Provinciaal A. S.V. Dlksmulde Lombardsljde 2—1 Oostduinkerke N.S. Leke 31 Zandvoorde G.S. Lefflnge 8—0 W.S. Oudenburg Mlddelkerke 06 S.K. Eernegem V.C. Kelem 51 Rangschikking 1. F.C. Zandvoorde 8 6 0 2 39 7 14 2. Mlddelkerke 8 7 1 0 59 7 14 3. S.V. Dlksmulde 8 6 1 1 19 12 13 4. Oostduinkerke 8 5 2 1 23 15 11 5. Oudenburg 8 5 3 0 32 14 10 8. Lombardsljde 3 4 4 0 21 16 3 7. G.S. Lefflnge 9 4 5 0 20 33 8 8. Adlnkerke 8 3 5 0 26 23 6 9. N.S. Leke 9 2 7 0 11 32 4 10. S.K. Eernegem 8 1 7 0 9 44 2 11. V.C. Kelem 8 0 8 0 2 58 0 Matchen voor Zondag: Leke Zandvoorde Adlnkerke Mlddelkerke Lombardsljde Oudenburg Kelem Oostduinkerke Eernegem Dlksmulde Lefflnge (bye) III" Provinciaal C. Ol. Koolskamp H.O. Wlngene 24 Doomkerke St Fletersveld 2—0 F.C, Aarsele D. Ruddervoorde 1—2 D. Beveren V.V. Dentergem 5—2 S.V. Rumbekc De Ruiter 23 Tielt Sp. Rulselede 43 Rangschikking 1. Ruddervoorde 9 7 0 2 45 18 16 2. S.V. Rumbeke 9 6 1 2 21 16 14 3. Wlngene 9 5 1 3 18 12 13 4. St-Flctersveld 8 5 2 1 16 15 11 5. Doomkerke 8 4 2 2 20 15 10 6. De Ruiter 8 2 1 5 11 7 9 7. Ol. Koolskamp 8 2 3 3 15 14 7 8. Sp. Tielt 8 12 5 13 15 7 9. Dosko Beveren 8 1 3 4 16 25 10. Gtts 8 1 4 3 12 19 5 11. Rulselede 8 1 5 2 17 24 4 12. Dentergem 9 2 7 0 11 21 4 13. Aarsele 8 0 6 2 3 17 2 Matchen voor Zondag: Ruddervoorde Sp. Tielt Dentergem Doomkerke Rulselede Aarsele Koolskamp Glts De Ruiter Dosko Beveren St Pletersveld Rumbeke Wlngene (bye) III' Provinciaal D. B.S. Stasegem Rac. Waregem 4—0 W.S. Heule W.S. Stasegem 2—2 Rlsquons Tout Rac. Lauwe 0-0 Rekkem Sp. F.C. Marke 4—6 Hulste Sp. St Baafs VIJve 1-3 Rangschikking 1. B.S. Stasegem 8 8 0 0 30 8 16 2. W.S. Stasegem 8 8 1 1 19 9 13 3. F.C. Marke 9 4 2 3 19 14 11 4. St-Baafs-VIJve 8 4 4 0 24 25 9 5. Rac. Lauwe 8 2 3 3 13 17 7 6. Rekkem Sp. 8 3 5 0 21 29 7. Baveren-Lele 8 2 4 2 12 1# 8. Hulste Sp. 7 1 3 3 5 8 s 9. Rlsquons-Tout 7 2 4 1 9 16 J 10. Heule N.S. 8 2 5 1 13 ?0 5 11. Rac. Waregem 7 2 5 0 9 17 4 Matchen voor Zondag: Rac. Waregem Heule W.S. Stasegem S.K. Beveren-Wle St-Baafs-Vltve Rlsquons-Tout Hulste Rekkem Rac. Lauwe B.S. Stasegem' (ultg.) Marke (bye) III" Provinciaal E. Sas. Boezlnge E. Beselare Dadlzele Sp. Passendale B.S. Poperinge A.J. Waasten Elverdlnge S.C. Zonnebeke F.C. Woesten S.C. Le Blzet Brlelen Sp. F.C. Langemark Rangschikking 1. Dadlzele Sport 8 7 0 1 22 2. S.C. Le Blzet 8 7 0 1 32 3. S.C. Zonnebeke 9 5 1 3 26 4. J.A. Waasten 7 5 0 2 21 5. S. K. Geluwc 8 5 0 3 22 6. Brlelen Sp. 7 4 0 3 19 7. E. Beselare 9 3 1 5 20 8. Woesten F. C. 7 3 0 4 14 9. Poperinge 9 2 2 5 10 10. Elverdlnge 9 2 1 6 13 11. Passendale 8 2 1 5 13 12. Boezlnge 7 3 0 5 4 13. Langemark 8 2 0 5 21 Matchen voor Zondag: Le Bizot Dadlzele Zonnebeke Geluwe Langemark Beselare Passendale Woesten Boezlnge Brlelen Waasten Elverdlnge B.S. Poperinge (bye) 2-1 8-6 1-2 3-5 1-6 4-2 5 14 8 14 23 U 12 10 17 10 18 8 17 21 6 18 6 31 5 25 S 26 4 28 4 I* Klasse Cl. Mechelen Antwerp 20 Darlag C.B. Anderlecht 04 S. K. Llerse Union St Gillis 2—1 Beerschot Sp. Charleroi 40 Olympic Charleroi Lyra 10 F.C. Luik Rac. Mechelen 01 Berchem Sp. Gantolse 11 Tllleur F.C. Standard 4—2 Rangschikking 1. Gantolse 9 4 0 S 23 14 13 2. F.C. Mechelen 9 4 1 4 17 II 12 3. Ol. Charleroi 9 4 2 3 16 17 11 4. Beerschot 9 5 3 I 17 12 11 5. Rac. Mechelen 9 4 3 2 18 17 10 6. Anderlecht 9 4 3 2 23 19 10 7. Daring C.B. 9 3 4 0 18 18 10 8. S.C. Charleroi 9 5 4 0 17 17 10 9. Antwerp 9 3 3 3 15 15 9 10. Berchem 9 2 3 4 12 14 8 11. Tllleur 9 4 5 0 15 18 8 12. F.C. Luik 9 3 5 1 14 15 7 13. Standard 9 3 S 1 17 20 7 14. Llerse S.K. 9 3 5 1 15 22 7 15. ün. St Gilles 9 2 5 2 16 19 6 16. Lyra 9 1 3 3 14 19 5 Matchen voor Zondag: Rac. Mechelen Daring O. Brussel Union St Gillis Beerschot A. C. Lyra Berchem Sport S. O. Charleroi Olympic Charleroi A A. La Gantolse S. K. Llerse Standard C. Luik F. 0. Mechelen S. O. Anderlecht F. C. Tllleur F. C. Antwerp T, C. Luik II* Klasse Tuhantia U.S. Doornik 22 Kortrljk Sp. St Trulden 31 Rac. Gent St Niklaas 2—1 R. Tienen A.S. Oostende 1—0 Waterschei Rac. Brussel 22 Beringen F.C. F.C. Brugge 0—0 White Star C.S. Vervlers 1—0 Ukkel Sp. F.C. Boom 3—1 Rangschikking 1. Waterschei 2. White Star 3 R.C. Brussel 4. R.C. Tienen 5. St-Nlklaas 6. St-Truiden 7. R.C. Gent 8. Ukkel Sp. 9. Beringen 10. Kortrljk Sp. 11. F.C. Brugge 12. Oostende 13. F.C. Boom 14. Vervlers 15. Tubantla 16. Un. Doornik 9 9 10 9 9 9 10 10 9 1 21 13 15 2 14 5 14 19 10 14 18 11 12 28 19 11 22 18 10 22 20 10 17 17 10 9 7 16 18 13 13 7 10 11 20 13 15 8 24 12 30 Matchen voor Zondag: V. V. St Truiden F. C. Tubantla Union Doornik Ukkel Sport A.S. Oostende Racing Gent S. K. St Niklaas Kortrljk Sport Racing Brussel Racing Tienen F. O. Beringen White Star F. C. Boom F. C. Brugge O. 9. Vervier» Thor Waterschei III" Klasse A. Cercle Brugge Eendr. Aalst 1—1 Rupel S.K. F.C. Izegem 1—3 Oostende Dendermonde 7—3 A.E.C. Bergen Wlllebroek 21 Exc. St Niklaas Un. Namen 21 Vigor Hamme F.C. Ronse 1—0 R. Doornik S.K. Beveren 21 Olse Merksem Boussu-Bols 20 Rangschikking 1. S.K. Beveren 9 6 1 2 15 7 14 2. Eendr. Aalst 9 6 1 2 23 11 14 3. F.C. Ronse 9 5 3 1 15 8 11 4. F.C. Izegem 9 5 3 1 17 13 11 5. R.C. Doornik 9 5 3 1 16 18 11 6. Vigor Hamme 9 4 3 2 14 10 10 7. Boussu-Bols 9 4 3 2 11 14 10 8. Exc. St Niklaas 9 4 4 1 12 16 9 9. Un. Namen 9 3 4 2 14 11 8 10. C. S. Brugge 9 3 4 2 14 16 8 11. V.G. Oostende 9 4 5 0 18 22 8 12. Wlllebroek 9 2 4 3 11 10 7 13. O. Merksem 9 3 5 1 16 21 7 14. Bergen 9 2 5 2 12 15 6 15. Dendermonde 9 2 5 2 14 20 6 16. Rupel S.K. 9 1 6 2 8 18 4 Matchen voor Zondag: S. K. Beveren V. G. Oostende Union Namen Eendracht Aalst C. S. Brugge Olse Merksem F. C. Izegem Vigor Hamme S. V. Wlllebroek S. K. Rupel Boussu Bols Exc. St Niklaas F. C. Ronse Racing Doornik A, V. Dendermonde A.E.C, Bergen Overgangsklasse D. R. Lokeren Boechout 41 Eeklo S.K. Roeselare 2—2 Borgerhout Moeskroen 2—2 Germ. Ekeren Geraardsbergen 11 F.C. Roeselare Waaslandia 00 S.C. Menen S.V. Waregem 04 Oudenaarde Hoboken S.K. 40 A.S. Ronse Kapellen F.C. 31 Rangschikking Waregem Assa Ronse R.C. Lokeren S.K. Roeselare Geraardsbergen F.C. Eeklo Borgerhout F.C. Roeselare St Moeskroen Kapellen Boechout S.C. Menen Germ. Ekeren Waaslandia Hoboken S.K. Oudenaarde 9 7 9 7 9 6 9 5 9 2 8 5 9 3 8 3 9 2 9 0 9 I 9 2 9 2 8 0 9 0 8 2 1 23 7 15 1 18 8 15 1 22 19 13 2 18 11 12 7 19 13 11 1 21 12 11 3 13 15 9 2 12 10 3 18 18 6 11 17 4 9 17 2 13 25 2 8 19 5 6 12 5 7 16 1 13 18 Matchen voor Zondag: F.. C. Kapellen Racing Lokeren Waeslandia S. V. Waregem S. K. Roeselare S. V. Oudenaarde S. C. Menen Germ. Ekeren Boechout V. V. Racing Borgerhout Stade Moeskroen F. C. Roeselare S. K. Geraardsbergen F. C. Eeklo S. K. Hoboken Assa Ronse Provinciaal. Matchen voor Zondag: Rac. Harelbeke S.V. Blankenberge Steenbrugge Kuurne W.S. leper F.C. Torhout Wevelgem Knokke Dar. Blankenberge Herseeuw F.O. Tielt Zwevegem Stade Kortrljk Aalbeke Oostrozebeke C.S. lepuj II" Provinciaal A. C.S. leper Rac. Harelbeke 1- -1 S.K. Voorwaarts Ex Zedelgem 6—3 Zwevegem Sp. Oostrozebeke 41 S.K. Den Haan S.V. Koekelare 3—2 S.V. Blankenberge St. Kor tri jk 4—3 Rac. De Panne - - H. Oostende 2- -1 Aalbeke Sp. S.V. Wevelgem 1- -1 F.C. Sijsele S.V. Veurne 2- -4 Un. Herseeuw F.C. Tielt 2- —2 S.V. Bredene Con. Brugge 4—0 F.C. Knokke W.S. leper 2- -1 Eg. Gistel F.C. Heist 1- -6 Kuurne Sp. D. Blankenberge 1- -3 St Kruis S.K. S.V. Nleuwpoort O-l S.K. Steenbrugge KC. Torhout 31 S.V. Jabbeke V.V. Koksljde 1- -1 Rangschikking Rangschikking 1. Wevelgem 9 6 1 2 23 14 14 1. S.V. Bredene Q 9 0 0 21 7 18 2. Herzeeuw 9 5 1 3 15 10 13 2. Helst 9 8 1 0 28 10 16 3. Zwevegem Sp. 9 5 1 3 24 12 13 3. V.V. Koksljde 9 6 2 1 21 8 13 4. F.C. Tielt 9 4 1 4 22 15 12 4. S.V. Nleuwpoort 9 6 2 1 22 16 13 5. C.S. leper 9 5 2 2 25 18 12 5. Veurne 9 6 3 0 25 13 12 6. S.V. Blankenb. 9 5 2 2 27 20 12 6. S.K. Voorwaarts 9 5 3 1 27 17 11 7. F.C. Knokke 9 5 3 1 18 13 11 7. H. Oostende 9 5 4 0 34 20 10 8 R.C. Harelbeke 9 3 4 2 17 18 8 8. Ex. Zedelgem 9 5 4 0 33 29 10 9. St. Kortrljk 0 3 4 2 20 21 8 9. Sijsele 9 3 3 3 19 19 9 10. D. Blankenb. O 3 5 1 19 21 7 10. Den Haan 9 4 4 1 29 27 9 11. Steenbrugge 9 3 5 1 13 22 7 11. Gistel 9 2 6 1 21 32 5 12. W.S. leper 9 2 5 2 16 19 0 12. Jabbeke 9 1 6 2 19 36 4 13. Kuurne 9 2 5 2 10 20 6 13. St Kruis 9 2 7 0 16 29 4 14. Oostrozebeke 9 1 5 3 16 25 6 14. Con. Brugge 9 2 7 0 16 37 4 15. Aalbeke Sp. 9 1 5 3 6 19 5 15. De Panne 9 2 7 0 18 38 4 16. Torhout 9 2 6 1 16 21 5 16. Koekelare 9 1 8 0 13 33 2 Matchen voor Zondag: St Kruis Gistel Concordia Nleuwpoort Hermes Oostende Bredene Helst Sijsele Veurne S.K. Voorwaarts Koekelare Rac. De Panne Exc. Zedelgem Jabbeke Koksljde Den Haan II" Provinciaal B. W.S. Desselgem Deerlijk Sp. 11 M.S. Ingelmunster Staden 10—0 Wakken S.V. Ingelmunster 31 St Joris Sp. B.S. Avelgem 11 V.C. Ardooic S.V. Plttem 2—1 S.K. Torhout F.C. Otegem 2—1 S.K. Avelgem F.C. Meulebeke 1—1 W.S. Houthulst Lichtervelde 03 Rangschikking l.S.V. Ingélm. 2. Desselgem 3. M.S. Ingel. 4. Deerlijk Sp. 5. S.K. Torhout 6. Ardoole 7. B.S. Avelgem 8. Meulebeke 9. Wakken 10. Lichtervelde 11. St Joris Sp. 12. Otegem 13. S.K. Avelgem 14. Staden 15. Houthulst 16. Plttem B.S. Avelgem Otegem Staden St Joris Plttem Wakken S.V.O. Ingelmunster Houthulst Deerlijk M.S. Ingelmunster Lichtervelde S.K. Avelgem Meulebeke Desselgem S.K. Tarhou» Ardool# 9 6 l 2 22 12 14 9 5 2 2 27 11 12 9 5 2 2 36 13 12 9 3 2 4 15 10 10 9 4 3 2 13 10 10 9 5 4 0 25 22 10 9 3 3 3 25 19 9 9 3 3 3 19 18 9 9 3 3 3 25 25 0 9 4 4 1 12 19 9 9 2 3 4 19 24 8 9 3 4 2 15 17 8 9 3 5 1 17 24 7 9 3 5 1 8 28 7 9 2 5 2 10 28 6 9 1 5 3 15 25 5 voor Zondag: II* Provinciaal C- 1-* H 5-6 1-s A.A. Moeskroen F.C. Lulngne S.V. Moorslede St Eloois Sp. E. Wervik S.K. Vlamertinge S.V. Moorsele F.C. Poperinge W.S. Lauwe Toek. Menen Dottenijs Sp. Rao. Bissegem p Lendelede Sp. F.C. Komen Ol. Ledegem S.V. Kortrljk Rangschikking 1. Moeskroen 9 9 0 0 2® 2. Lulngne 9 8 1 0 32 3. W.S. Lauwe 8 7 1 0 30 4. Wervik MIJ® 5. Bissegem 9 3 3 3 6. Sint Elool 9 3 3 3 18 7. Moorslede 9 4 4 1 }0 8. Ledegem 0 3 4 2 1* 9. Lendelede 8 3 4 1 1» 10. Poperinge 9 3 5 1 'J 11. Dottenijs 8 1 3 4 14 12. Toek. Menen 8 2 4 2 1» 13. Moorsele 9 2 6 1 14. F.C. Komen 9 2 6 1 15. Vlamertinge 9 2 7 0 16. S.V. Kortrljk 9 1 7 1 Matchen voor Zondaf Komen Dottlgnles S.V. Kortrljk A.A.Moeskroen St Eloois Lendelede Bissegem Ledegem W.S. Lauwe Moorsele Vlamertinge Toek. Menen Lulngne Wervik F.O. Poperinge Uoortleé 5 lt 1 1* 10} 13 30 l

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1953 | | pagina 8