De echte mazoutkachel Uit het Wervikse i STE«-«LBE MAZOOKA een echte sensatie ovsnwsse eindelijk in de handel NEERMARKT, 5, IEPI IEPER WERVIK Hoofdverdeler voor leper en omstreken KORPORATIEF VOETBALPRAATJE Uuï aatfiioopl Stort 136 fr A. W. T.- RUBRIEK Zaterdag 21 Nov. 1958. Ble. 8. OUDSTRIJDERS VAN DE OORLOC 1914-18 AAN DE EER TE ZUIDSCHOTE «HET WEKELIJKS NIEUWS», PASSEN DALE Muziek mij ste Cecilia koninklijk. Zopas werd aan de plaatselijke muziekmaatschappij Ste Cecilia de titel van Koninklijke Maatschap pij verleend. Een titel waarop leder inwoner fier is en die zal overhan digd worden te Brugge tijdens een officiële receptie. BRIELEN Voetbal. Sas Sp. Boezinge 22 Brielen Sp. Deze regionale derby die span nend en sportlef betwist werd, ken de een Juiste uitslag. Beide ploegen namen een helft voor hun rekening, waarin ze twee doelen aantekenden. Voor Brielen is deze puntendeling enigszins gevleid. Sinds enkele we ken ontgoochelt onze aanvalslijn en daar zal het totaal buiten for me zijn van enkele elementen wel niet vreemd aan zijn. Zondag a.s. dienen we als enige formatie uit het Ieperse een com petitiematch te betwisten en dit tegen niemand minder dan de hui dige eider, Dadizele Sport. Ga. je-mcc? Naar het jaarlijks groot Herfstbal met tombola der voetbalvereniging op Zondag 22 November as. in «Het Hof van Commerce», te 18 uur? Het befaamd orkest Chaerle met zanger komt deze avond opluiste ren. Iedereen is hartelijk welkom. Werk van de Akker. Op Zondag ls er een belangrijke vergadering met voordracht over kletnveeztekten door de bekende spreker Meester Platteau ln het lo kaal Het Hof van Commerce te 14.30 u. stipt. Er ls nog Inschrij ving voor plantgoed, alsook betaling van het lidgeld 1954, waarna tom bola. Onderscheiding. BIJ Kon. Besluit werd Jerome Hoedt benoomd tot Bidder ln de Leopold II Orde met Zwaarden. De vereremerkte ls oudstrijder en vuur- kruiaer 1914-18. NIEUWKERKE Voetbalnieuws. Op Zondag 22 November, te 14.30 uur: grote vriendenmatch tussen S. K. Nleuwkerke en S. K. Kemmel, op het terrein Het Hazenkasteel bij Laleman Prosper. Onze jonge toekomstploeg werd als volgt samengesteld: Laleman Ferdinand, Covemacker Gaston, Bll- Uau Robert, Lequleu Noël, Ver- straete Frans, Covemacker Alf., Van- devoorde Leon, Bril Jullen. Lagache Roland, Laleman Jean, Ente Roland. We hopen dat alle sportmannen zullen rendez-vous geven Zondag namiddag om deze jonge maar moe dige ploeg aan te wakkeren. B-J.B. Zoals leder Jaar, ln voorbereiding van het feest van Sint Elooi, zal ons avondfeest doorgaan op Zondag 22 November in de zaal van het Sint Vlnceutiuscollege (ingang St-Jacobs- straat). Deuren te 17.30 u. Begin te 13 u. Het Vlaams Toneel, onder lei ding van Piet Savenberg, zal opvoe ren De Klucht van Advokaat Pa- telin en een korte middeleeuwse klucht Drie dagen here Vergeet do datum niet. Bestel uw kaarten bij B.J.B. of V.B.J.B. of Guldo Ge- zellepleln 3. Tot Zondag 22 Novem ber. BOEKENGILDE Sint Elool zal weer gevierd wor den op Dinsdag 1 December. T» 9 uur plechtige H. Mis voor het' geestelijk en tijdelijk welzijn van onze boerengezinnen, opgedra gen ln St Jacobske.-k. Te 10 uur, feestzitting ln ons lo kaal 't Zweerd Jaarverslag van de werking onzer hoerengilde ln de voorbije periode; verslag van de Jeugdafdelingen en boerlnnengllde; technische voor dracht door Hr Ing. T Jonck over de bodemgesteldheid van leper, aan de hand van zijn technische opzoe kingen; slotwoord door Z. E. H. De ken. BOTER- EN VEEMARKT 14 November 1953. 592 kg. boter werden aange voerd en verkocht aan 85-90 fr. höt itg'. Er werden 113 stuks vee aange bracht, waaronder 111 stuks groot vee en 2 stuks klein vee. 12.000 calorieën per uur. Verwarmt 250 m3. Met bovenplaat voor te koken. ZONDER REUK EEN GANSE DAG WARMTE VOOR (c-5536) ZUIDSCHOTE 11 Novelnberviering. Zoals leder jaar zou Zuidschote op 11 November zijn helden herden ken, en waardig die dag vieren. Reeds ln de vroege morgen wer den de Franse delegatie met vlag, onder leiding van hun sympathieke voorzitter Mr Dekock, en de Engelse delegatie met vlag, aangevoerd door Mr Prince, ontvangen in ons lo caal door Meester Balduck. Klaroe nen van Boezinge, onder leiding van Mr Cyriel Degezelle, leiden ons ter kerk, waar een Sol. Mis plaats grijpt. Alle vlaggen bulgen tijdens de Consecratie, terwijl klaroenen Te Velde blazen. Na de H. Mis Libera en huldebe- toog aan ons gedenkmaal, Engels kerkhof en de plaats waar voorheen het prachtig Frans monument stond. Klaroenengeschal. Uitvoering door de leerlingen der Jongensschool, ln de verschillende landstalen van het Belgisch Volkslied. Na de Vlaamse Leeuw, God save the Queen en La Marseillaise. Bloemen en kronen werden neer gelegd door Mr Remi Pecceu, Bur gemeester, namens de bevolking; door Mr Prince From the chairman committee and members of the Bri tish Legion Ypres. Branch; door Mr Dezeure Daniel, namens de weer stand; door Mejuffers Maria en Si- monne Dezeure en Jacqueline Ver- straete, namens MeJ. Collet, Infir- mière, Brussel; door Mr Achlel Durnez, voorzitter, namens de na tionale oudstrijders en soldaten en een prachtige bloemengarve door de Pollus de France Ypres. De 10 uur werden door Hr Burge meester ln 't Gemeentehuis erete kens opgespeld aan HH. Paillet Je rome en Delefortrie Jerome ook aan Mevr. Vanhee Henri (ln posthumus). De Brabanqonne weerklinkt gevolgd van erewljn. Volgt dan een bezoek bij de le den-herbergiers en 's middags zijn we verenigd ln ons lokaal bij Mevr. Vandermeersch, waar e.en flink be reid, en goed opgediend feestmaal de hongerige magen verzadigt. 's Namiddags een toertje bij de le den op Lizern om 's avonds ln ons lokaal, onder gezellige muziek, een grote prijsbolling te houden waar van de uitslag was: 1. Deknock Riohard; 2. Desmet Jozef; 3. Pecceu Engel; 4. Decorte Omer; 5. Thlerssoone Marcel; 6. De- coodt Michel; 7. Balduck Jos. Waarlijk een deugddoende dag, en we zeggen als 't God belieft; «Tot toekomend jaar. Het bestuur van N.O.S.S. richt een dankwoord aan de bevolking die zo talrijk die dag hun huis bevlagden. Uitslag prijskaarting. Bij Constant Art eel 1. Arteel C. en Behaeghel M. 2. Arteel J. en Tahon Jer. 3. Debaeno U en Myngheer Dan. Toneelnieuws. Voor de eerste maal sinds hun heropstanding komen de B.J.B.- meisjes voor het voetlicht. Hun keuze ls gevallen op het boeiend drama «Kapitein Mariein 3 be drijven. Op voering op Zondag 6 December e.k. te 6 u. 's avonds in de toneelzaal. Kaarten 20 en 15 fr. POELKAPELLE Burgerstand. Geboorten. Dehaene Luc, z. v. Daniël en Soenen Elisabeth. Van- deputte Veronique, d. v. Marce, en Boré Irene. Huwelijk. Lannoy Robert,Moor slede, en Deltomme Andréa, Poel- kapelle. Ontspanningsavond. Zondag 22 November, te 17 uur, ontspanningsavond door Professor Be- nevoli, occultist-hypnotiseur. LANGEMARK Begin van Brand. Donderdag 12 Nov., rond 10 uur voormiddag, werd de Dorpplaats plots opgeschrikt door brandalarm. Naar we vernamen was plots brand uitgebroken in het zwingelkot van dhr Claerhoudt Conrard, vlasbewer ker te St Juliaan. In een minimum van tijd was het brandweerkorps ter plaatse, doch moest haar pompen niet meer in 1 werking brengen, daar het be gin van de brand door een koelbloe dig optreden, met eigen middelen kon overmeesterd worden. Onze pompiers dienden zich nog slechts te beperken tot het verwij deren van wat smeulend afval. Ste-Ceciliafeest. Zoals reeds vroeger gemeld viert onze muziekmaatschappij het feest harer Patrones op Zondag 22 No vember 1953. Volgende feestschikkingen zijn voorzien Te 9.30 uur, vergadering voor be stuur muzikanten en sympathisan ten bij het medelid Adelson Van- derper. om van hieruit in stoet te vertrekken en te 10 uur de H. Mis bij te wonen, opgedragen ter nage dachtenis van alle overleden be stuursleden en muzikanten, alsook voor het geestelijk en stoffelijk wel zijn van alle leden der maatschappij. Na de mis bezoek bij A. Verstraete. Te 12.30 uur, noenmaal bij Albert Vandenbussche, aangeboden aan al le muzikanten, bestuursleden en sympathisanten. Diegenen die wen sen mee te vieren, kunnen zich voor het noenmaal laten inschrijven bij Denis Allewaert, of Albert Vanden bussche tegen 65 fr. per persoon. Na het noenmaal, feestzitting met verslag over de voorbije werking en de toekomstplannen. Rond 15 uur, bezoek bij lid Mare Sedeyn. Te 17.30 uur, gezellig avondfeest in het lokaal De Tap Verschil lende attracties, waaronder zang en spel, optreden van het Tyröler-or- kest, goochelen, enz... Koud buf fet en versnaperingen. Davidsfonds. Gaat ge mee naar Zwitserland met het Davldsfonds? Zo ja, kom dan naar onze derde Winteravond. Prof. Kapiteyn is onze gids en voert ons, met zijn pittig woord, met kleurlichtbeeld en film, naar de betoverende bergen! Wanneer? Donderdag 26 Novem ber, te 19 uur. Leden 5 fr. Niet leden 10 fr. HOLLEBEKE Toneelnieuws. Op Zondag 22 November speelt het toneelgezelschap Hoger Op Honderd Gulden voor éen blauw oog». Na dit stuk volgt: «Mijnheer logeert bij zijn Vrouw dolle klucht in 1 bedrijf door Hans Nesna. Tus sen de pozen wordt er gezongen en muziek gespeeld door vermaarde zangers en muzikanten van de streek. Kaarten te bekomen bij Aimé Leroy. Prijs 15 fr. (kinderen minder dan 14 jaar 10 fr.) Deuren open te 17.30. Gordijn te 18 uur. Ter gelegenheid van de grote revue-operette Gif moa Goazein de Stadsschouwburg te leper, wordt op Maandag 7 December, een spe ciale autobusdienst Ingericht. De prijs bedraagt 30 fr. (kaart en auto bus). Enkele plaatsen zijn nog be schikbaar. Inschrijvingen zo spoe dig mogelijk bij Edgard Pleters, her berg De WarandeVertrek uit Hollebeke te 7.15 u. Gordijn te 8 u. KOMEN Vereremerking. Ter gelegenheid van 11 November werden volgende personen vereremerkt door Burgemeester J. Domicent: Désiré Louidan: Officier in de Leopold II Orde. Oscar Defoorter: Ridder in de Leo poldsorde Alidor Vierstraete: Ridder in de Leo poldsorde. Cyrille Vandamme: Kroonorde. Jean-Baptiste Dassonville; Gedenk teken van de stad Luik en Ridder ln de Leopoldsorde. Nestor Verheyde: Oorlogskruls 1940 met palm. Victor Derhore: Gedenkteken van de regering Leopold II. Dekein René: Gedenkteken van de regering Leopold II. Titeca André: Gedenkteken oorlogs vrijwilliger 1940-45; gedenkteken van krijgsgevangene 1940-45; herinnerings- medaUle van 1940-45. Onze hartelijkste gelukwensen. «Katholieke Kring», Het stuk, opgevoerd door Lim Da niel en Simons: «Feu Alphonse kende een ongehoord succes. Meer dan 700 personen woonden de verto ning bij. Al de plaatsen waren volledig bezet en het was duidelijk merkbaar dat gans de zaal medeleefde met onze Franse kluchtspelers. Op Zondag 6 Dec. wordt opnieuw een prachtvertoning georganiseerd: «Le Corbeau», door het Nationaal Theater van Brussel. Men verwacht eveneens een zeer grote opkomst en wij raden ten zeer ste aan, zich de toegangskaarten op voorhand aan te schaffen. Verkoop der kaarten in de Ka tholieke Kring», op Zondag 29 Nov., van 11 tot 72 uur. Gemeente NIEUWKERKE ZAAL, DESCHILDRE Cowboy-film «WINCHESTER 73». Vooraf: Journal en mooie bijfilm. Artisten: James Stewart en Shelly Winters. Datum; Zaterdag 21 November, te 8 uur. (c-5521) na lezing, ons blad in de handen van een vriend of gebuur die het nog niet heeft. U bewijst er ons een dienst mee. Dank. ELVERDINCE Vlaggewijding, Koning- en Kaïnpioenshulde. Op Zondag 29 November, gaat de plechtige vlaggewijding der vinke- niersgilde De Lentevink door. Op die dag zal eveneens de koning en kampioene 1953 der gilde lulsterrijjt gevierd worden. Programma: Te 9.30 u.. vergade ring m het lokaal. Te 9.45 u.: vertrek uit het lokaal naar de kerk voor het bijwonen der plechtige H. Hoogmis en Vlaggewijding. Rond 11 u.: ontvangst ten gemeentehuize. Daarna: neerleggen van bloemtuil aan het standbeeld der gesneuvel den. Hier zal eveneens door Lult. Verstraete uit Rumbeke, de konings medaille uitgereikt worden aan dhr Gaston Bollaert, alsmede de kam pioensmedaille aan Paula Vandrom- me. ft.e-CeclllavIcrlng. Op Zondag 22 November, te 10 u„ plechtige H. Mis ter ere van Ste Ce cilia, Patrones der plaatselijke mu ziekgilde. De viering wordt reeds Ingezet op Zaterdag 21 November. Vanaf 15 u.: verzameling der muzikanten bij Henri Bartier. Te 18.30 u.: avond maal per Inschrijving bij Célest Soenen. waarna gezellig samenzijn. Prijs avondmaal60 fr. Zilveren Jubileum. Op Donderdag 19 November, feest dag van de H. Elizabeth, vierde Moeder Elizabeth van het plaatselijk gesticht der Goddelijke Voorzienig heid. plechtig haar zilveren jubi leum. 25 jaar Overste. 25 Jaar ver antwoordelijkheid en grote offer vaardigheid in dienst van de even naaste. Wij menen de tolk te zijn der ganse parochie, wanneer wij langs deze weg, aan Moeder Overste de beste gelukwensen aanbieden en de wens uitdrukken haar nog vele Jaren ln ons midden te kunnen be groeten. Op Zondag 22 November brengt de plaatselijke muziekgilde, aan de gevierde een serenade. Verzameling van alle muzikanten: aanstonds na de Hoogmis. I)e plechtige aanstelling van onze nieuwe Herder. Ieder Elverdingenaar Ls met volle inspanning aan het werk gegaan om deze aanstelling zo waardig en zo luisterrijk mogelijk te maken. Een feestcomiteit. werd reeds opge richt met aan het hoofd Hr Burge meester Jerome Dochy Ere-Voorzit- ter, en Meester Debruyne, Voorzit ter. De eerste contactname met de afgevaardigden der verschillende pa- rochlae en gemeentelijke verenjgln- gen had reeds plaats op Dinsdag 17 November 11. Volgende week geven wij het vol ledig programma. Werk van de Akker. Op Zondag 22 November gaat in het gewoon lokaal, bij Julien De- poorter. te 15 uur, een algemene vergadering door voor alle leden van Het Werk van de Akker. Op het pro gramma; Spreekbeurt en tombola. J. A. Waasten 11 S. K. Elverdinge Met een gans gewijzigde ploeg werd de verplaatsing gedaan naaf Waasten. Wegens kwetsuur van een drietal spelers werden een paar nieuwe elementen beproefd, die mee gevallen zijn. De eerste helft verloopt met de lo calen lichtjes ln de meerderheid. Doelpunten blijven lang uit maar op een geharrewar voor doel wordt nr 1 aangetekend. Langs belde zij den ontsnapt het doel aan verdere doorboring. Na de rust moeten we niet lang wachten vooraleer Derycke met een mooi slepend schot de doelverdedi- ger der tegenpartij in de luren legt. Naderhand krijgt hij de kans niet meer, want steeds zitten ze met drie verdedigers op zijn hals. De Jo- calen kunnen eveneens onze ver dediging niet voorbij. Deze kuist rotsvast alles op. Zo werd de traditie voortgezet en hebben nu nog nimmer verloren van Waasten. Onze mannen mogen allen op een zeer goede wedstrijd terugblikken. Een speciaal bloemke nochtans voor onze doelverdedlger Bartier, die er werkelijk alle onmo gelijke ballen uithield. Zondag as., algemene rust. ,_t GROEPERING DEK ELECTRI6KERS RADIOTECHNIEKERS VAN HI7 ARRONDISSEMENT IEPER op postcheckrekenlnsr 47.63.60 Tan liet Wekelijks Nieuws roperinge, en U ontvangt ons blad tot einde 1954. GELUWE Burgerstand. Geboorte. Rozlana Pletlnck, d. v. Karei en Anna Duthoy. HuweJJk. Raes Jozef, Beselare, met Bostyn Agnes. Voetbal. Van begin af is Sporting ten aan val. De aanvallen flink gesteund door onze kanlhalis, golven maar steeds naar het Zonnebeekse doel, waarvóór een muur van een zevental spUers op gesteld is. Onze achterspelers verhe zen alle waakzaamheid uit het oog en spe «n zalf meae op de helft van, de thuisploeg. Zo kan, op ontsnapping langs Trèsy, Doolaeghe roos schieten 1-0. Onmiudelljk zijn de onzen weer in de aanval doch op de zelfde wijze ontsnappen de thulsspelers en we staan met 2-0 in het krijt. Een vijf tal minuten voor het einde lukken ze zelfs een derde doelpunt terwijl on- ten door hun persoonlijk spel. Met gans gewijzigde opstelling wordt de tweede helft 'aangevat. De thulsspelers ze voorspelers a le mooie doelkansen van de eerste helft om den hals bfach- word.n op htm doel geplakt Eindelijk aan de oö« minuut lukt linksbuiten VerVaecke een mooi doelpunt. En thans is geen houden meer aan, aan onz.; zwart-witten. Amper een min. later schiet Debeuf nummer twee binnen. Onze nieuwe stopper Rozó komt door, zendt scherp voor doe. en rechtsbuiten Vanysacker is er als de kippen bij om de gelijkmaker te net ten. Éen paar minuten later wordt door Aekou en. prachtig blnnengekcpt thulsspelers verlaten hierop het veld, totaal ontmoedigd. Een 3 tal mlnu- corher afgedwongen, mooi 'gegeven door onze kanthalf Blondeel. Twee ten voor tijd, zorgt Ackou dan nog voor een vijfde doelpunt, terwijl Van ysacker voor tijd, alleen voor doel komt en toch nog naast schiet... Sportkrlngers van hart? gefe eclteei'd om deze overwinning die waarachtig uit het vuur gesleept werd. Zondag a,s. komt Passendale op bezoek. Vereremerklng. Onze stadsgenoot dhr Morlion Leon, voorzitter van do Harmonie Ste CecillR, Werd bij Kon. Besluit vereremerkt met, de zilveren medail le der Kroonorde. Hartelijke geluk wensen. LOKER Kerknieuws. Zondag 22 Nov. 7.30 u.: Gez. Mts voor Petrus Sohier, gevraagd door de dragers Maandag 23 Nov. 7.30 u.: Gez. Jaarmis met libera voor Emiel De- wesrdt. Dinsdag 24 Nov. 9.30 u.: Huwe lijksmis voor Frans Gillebert en Mar tha Delhaeye. Zaterdag 28 Nov. 7.15 u.: Jaarge tijde Swyngedouw. 'Zondag 29 Nov. 7.30 tl.: Gez. Mis voor de overleden Oversten en Zus ters van het klooster. Toneel. Op Zondagen 22 en 29 Nov. treedt onze toneelkring Jong en Vrij op met een blijspel ln drie bedrijven: «Dan liever betalen». Zoals reeds vroiger werd aange kondigd, wordt op Zondag 6 Dcc. een avond voorzien voor het plaat selijk A.C.W.. met St-Nlk aasfecst voor onze kinders. Bibliotheek. Nu de lange avonden aankomen, tracht eens een deugdelijk boek te lazen. Er zijn er voor alle ouderdom. Laatst nog kwamen een hele reeks boeken bij voor de jeugd, nl. de Reeks «Arendsoog». Die werd nu juist aan gevuld door Arendsoog grijpt in en Pim Pandoer». Velen zagen de film «Don Camil- lo» of hoorden erover spreken. Het boek is thans ook in de bibliotheek. We herinneren er aan dat daar ook ter beschikking zijn; Pleter de Pen- sejager» en Baekeiaadt BIKSCHOTE BERICHT SCHULDEN PRIN&IE AMEDÉE, Bikschote, St-Jansstraat 14, verklaart hierbij geen schulden meer te erkennen die zijn wettelijke echtgenote Durnez Angèle nog zou kunnen maken oi zou gemaakt hebben, gezien zij het echtelijk dak heeft verlaten se dert de 3 October jl. (c-5604) BERICHTEN OVER MET ERKENNEN VAN SCHELDEN Berichten betreffende het niet meer erkennen van schulden welke een of andere persoon zou kunnen maken ten laste van andere, delen wij mede dat wij voortaan die me dedelingen nog slechts zullen op nemen zo er een bewijs wordt bij gevoegd van Burgemeester of Poli tiecommissaris, bevestigend dat re den daartoe bestaat. Sinte Cecilia. Zondag 22 November vieren de Muziekmaatschappij en de Parochia le Zangkoren hun Patrones met een H. Mis te 8 uur en feestmaal. Het avondfeest der Muziekmaatschappij heeft plaats in de Parochiale Feest zaal op Zondag 13 December. Toneelavond. Zondag 29 November vergasten ons de B.J.B.-meisjes met een avond feest ln de Parochiale Feestzaal. De opbrengst zal dienen voor hun Lour- des-bedevaart. BESELARE Uitslag prijskaart!ng. In de herberg De drie Koningen 17 tafels 1. Millevllle P. - C arlsse O.; 2. Ugil- le G. - Degraeve C.; 3. Malfalt - Cas te ur. Kte-Cecillafeest. Dit feest Ls sedert enkele jaren een gekende gebeurtenis geworden. Om 8.30 stapt de Muziekmaatschap pij op naar de H. Mis die opgedragen wórdt ter nagedachtenis van haar overleden leden. Te middag zit men aan voor een deugdelijk noenmaal en dan volgt om 6 uur ln de zaal Sint Elooi de gezrlllge feestavond. Daze zal opge uisterd worden door het ca baretgroep uit Moorsele« De Vrolijke V.'lenden» met daarna een prachtig bal. Voorbehouden plaatsen zijn te komen aan 20 fr. en gewone aan 15 fr. Arm gebroken. Maandagnamiddag heeft de genaam de Deman Joris, 6 jaar oud, op de schoolkoer al spelende een val ge daan waarbij hij de arm brak Dhr A, Defever diende bijgeroepen om de on gelukkige de nodige verzorging toe te dienen. Kincmavertoning. Op Donderdag 26 November, te 7 u;, ln de parochiezaal, de prachtige kleur film over landbouw en veeteelt ln Westvlaanderen. Hierin komen ver schillende prachtexemplaren voor uit eigen streek. Ingang kosteloos. stelt voor: VROUWEN VOOR HET WESTEN met Rob. Taylor en Denise Darcel. Het stoutste avontuur ooit door vrouwen ondernomen! 200 vrouwen reizen een hun onbekende man te gemoet! Een karavaan vrouwen trekt 3.000 km. door een woeste streek om het geluk te vinden. Vertoningen: Zaterdag 21 Nov., te 7.30 u.: Zondag 22 Nov., te 14, 17 en 19.30 uur; Maandag 23 Nov te 19.30 uur. Toekomende week: «IK WAS EEN AMERIKAANSE SPIOENE (c-5529) VERDIENSTELIJKE OUDSTRIJDERS VEREREMERKT TE ELVERDINCE Ter gelegenheid van de 11 Novembervfering werden eretekens nilge- rcikl aan acht oudstrijders, waaronder de Heer Burgemeester Dochy en dit tijdens een mooie plechtigheid. Op de foto: de verdienstelijke vereremerkten omringd door het gemeentebestuur en het bestuur van de plaatselijke Oudstrijdersbond.

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1953 | | pagina 6