"hotelexcelsior" majestic dancing GRAND BAL BAL exécuté par le Happy-Jass huis te koop Excursions en auto car de luxe 11 cv ai lout cela i Kleine Aankondigingen petit es AivrvorNces Gevr. Autogeleider Chauffeurs demandés Chauffeurs gevraagd MEN VRAAGT MEN VRAAGT Men vr. seff. goede Meid Meisje gevraagd Goede Meid gevraagd Ondem. femme ajournée Winkel over te nemen Yper Over te nemen Ypres A reprendre A reprendre a Gand Renteniershuis of Burgershuis A louer Jolie Maison A vendre ou alouer Te koop A vendre HOEVE te huur Te koop Huis met hof A vendre Belle Maison Huis met hof en poort TE KOOPEN Te koop 4000 oude Pannen Zakken te koop TE KOOP Uit ter hand te koop 2 Winkeltoogen te koop A vendre d'occasion Te koop per occasie Te koop Auto Renault Te koopAuto Chevrolet Plusieurs Autos a vendre Verscheidene Autos A vendre d'occ. AUTO Thuyndaglied voor Piano LA NOUVELLE Garage National SOIREES DANSANTES Da Brouwerij Rodenbach On demands NEagons Gevraagd Metsers Te huren schoon Woonhuis Une quatre cylindres trés économique Un chassis construit spécialement avec des matériaux de choix pour nos routes Beiges Un système de ireinage sur Une suspension idéale Une perle de carrosserie métallique der nier cri F.N. Demandez essais prix catalogues au Rue dzs Chiens, 29 YPRES. Grand'Place - YPHES A l'occasion de la Kermesse dite Tuin dag les propiiétaires Mr et Mme P. Van Istendaal ont le plaisir d'annoncer a leur honorable clientèle qu'ils organisent, comme les années précécentes, deux agréables pour les Dimanche 4 et 11 Acüt, de 8 h. du soir a i h. du matin, avec le concours du fameux The Happy Jazz de Menin, dans son tout dernier répertoire. Qu'on se le dise A l'occasion de la Tuindag, Dimanche 4 Aoüt, a partir de 3 heures «JeucSi AoQt avec grande tombola cotillon, primes et surprises. De personen die het volledig adres van kleine mkondigingen vragen worden verzocht zegel oor antwoord bij hun brief te voegen. -voor brouwerij. Adres ten bureele dezer. chez SI MO EN Théophile, prés de la gare de Comines, pour aller avec la batteuse et sa- chant conduire le tracteur Titan. Tr. b. gages. bij SIMOEN Théophile, bij de statie, te Komen, om met de dorschmachien mede te gaan en kunnende een tractor Titan geleiden. Zeer goed loon. voor een buitengoed in de omstreken van Yper een deftig huisgezin van omstreeks 5ojaar, de man voor onderhoud van hof en klein werk, de vrouw voor binnenwerk en kleine burgerskeuken. Logement, vuur, licht, eten en goed loon. Zich te wenden Hofstede 't Boschkasteel te Poelcapelle, dicht bij de sta tie van West-Roosebeke. Kleermakers (sters) voor fluweelen kostu- men, werk gansch het jaar. Zich wenden Boterstraat, 23 (hoek Vischpoort). 10, Elverdinghestraat, Yper. Naamlooze Maatschappij te Roeselaere, wenscht in betrekking te komen met ernstige bierhandelaar voor den verkoop harer bieren in Yper en omliggende. sachant maqonnerie en briques moëllons, pour cimetières britanniques. - S'adresserPorter, Hotel Pays Bas, Ypres. die kunnen metsen met moellons steen voor Engelsche kerkhoven. Zich wenden bij Porter, Hotel Pays Bas, Yper. voor huishouden te helpen en in de café. M. Van Wynsberghe-Roggeman, Koningstr., 33, MEENEN. Dixmudestraat, 19. S'adresser Hotel de Londres rue de Dix- mude, Ypres. Bons gages. in de Boterstraat. Adres ten bureele. uit oorzaak van ziekte Café-Restaurant dicht de statie- Zich wenden bij M. Arth. Vancappel, 6, Oude Houtmarkt. pour cause de maladie Café Restaurant a proximité de la gare.S'ad. chez M. Arth. Vancappel, huissier, 6, Vx Marché au Bois. avec long bail Bodéga et Magasin d'ex position, double maison, située a proximité de la Place d'Armes. Agencement riche et clientèle distinguée assurée. Renseignem. LAHEYE E., courtier, EfV. Men begeert te koopsn of te huren te Yper of omstreken met stagie en lochting. Adres vragen of aanbiedingen en inlichtingen zenden onder letters R. H. C., ten bureele van dit blad. Pour cause de départ parfait état, n pièces, grand jardin, salie de bains installée, loyer 400 fr. par mois, bail. Beau mobilier n uf a. reprendre. - Rue d'Elverdinghe, 47, Ypres. Uit oorzaak van vertrek in goeden staat, li plaatsen, grooten hof, vol ledig ingerichte badkamer, huurprijs 400 fr. per maand, pacht. Prachtige nieuwe meubelen over te nemen. Elverdinghe straat, 47, Yper. CAFÉ avec 5oo m. de terrain: Belle situation pour hotel, garage, maison de commerce. 4, Porte de Menin, Ypres. Schoon groot Burgershuis met hof, gas en electriciteit, Lombaardstraat, 5i. Voor inlichtingen zich begeven Maarschalk Fochlaan, 16, Yper. Grande et belle maison bourgeoise avec jardin, gaz et électricité, rue du Lom bard, 5l. Pour renseignements s'adresser Boulevard Maréchal Foch, 16, a Ypres. Boomgaardstraat, 14. Adres eigenaar ten bureele van dit blad. onmiddellijk beschikbaar, in Zuid-Frankrijk, 80 Hectaren, lange pacht, 12.000 fr. per jaar. Alle inlichtingen bij M. SERNEELS Provinciale Steenweg, nr 171, Bouchout- Antwerpen. Dickebuschsteenweg, 189, Yper. Zichtbaar Maandag en Donderdag van 1 1/2 tot 3 1/2 u.Voor inlichtingen zich wenden J. Verfaillie, beenhouwer, Dickebuschsteen- weg, Yper. bien située avec jardin, salie de bain, tout confort, visible l'après midi. Adr. bur.journ. Uit ter hand te koop Zich wenden Meenensteenweg, 117. Twee schoone en kloek gebouwde aaneen- houdende werkmanswoonsten, gelegen te Yper, dicht bij de nieuwe fabriek (Zaalhof). Zich wenden bureel van 't blad. Kortrijks formaat, aan hal ven prijs. Zich wenden 161, Meenensteenweg, Yper. Dixmudesteenweg, 57 YPER. 1 lintzaag van 0.80, I toupie, 1 draai bank, 2 electrieke motors 3 1/2 HP. Dixmudestraat, 55. Ongeveer 1 Ha. 30 aren goede HAVER gelegen te Hollebeke bij de plaats. Adres ten bureele. Rijselstraat, 194, Yper. Matéi iels de battage complets avec trac teur, batteuse et lieuse en trés bon état. Adresse au bureau du journal. Volledige dorschmaterialen met tractor, dorsch- en bindmachienen in zeer goeden staat. Adres ten bureele dezer. binnenstuur, 7 HP., 4 plaatsen, zeer goeden staat. 47, Dixmudestraat, Yper. 1927, binnenstuur, zoo goed als nieuw, zeer schoon rijtuig. Seffens weg te nemen, zeer voordeelige prijs.—Garage Plouvier, Komen. 14 places Prix a forfait. S'adresser Garage de la Reine, 61, rue de Lille, MENIN. d'occasion.— S'adresser chez Ch. Desmet Grand'Place, 33, Ypres. per occasie te koop. Zich wenden bij Ch. Desmet, Groote Markt, 33, Yper. conduite intérieure, 4 places, bon état. S'adresser au bureau du journal. bij den uitgever van 't Ypersche, Boterstr., i5„

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1929 | | pagina 7