Garage Moderne Camions G. M. C. 5 1/2 - 3 1/2 - 2 1/2 t. Truck Chevrolet 6 roues 4 roues Voitures Chevrolet 4 portières - 2 portières Notices ©nd Forthcoming Events B. F. U. U. C. B. BurgerlijMe Stand van Yper C'est I'Hïver CHEVROLET fir SfocK complet de Pièces de Eechaisge C&illOli fïSBotoup Buiek VENTE A CRÉDIT UIdéal pour tout gros transport Puissance - Endurance - Economie Eendement supérieur - Economie plus grande Elegance - Souplesse Con fort - Rapidité Pour essai gratuit et tout renseignement, adressez-vous en toute confiance au DISTRIBUTEUR DIRECT Bd Malou. 30, YPRES - Tal. 149 Uitslag van de match van 17 November Coo - Zonnebeke Coo Zonnebeke ie partij 10 S 2e partij 7 10 3e partij 10 4 27 22 Beide ploegen waren even sterk maar de Coo heelt nogmaals de zege behaald, dank zij de tucht die in hunnen ploeg heerschte. De liefhebbers kijkers hebben hunne ver plaatsing niet beklaagd er werd schoon spel geleverd en er was lekker bier te verkrijgen. Matchen voor den Beker Woensdag 20 November, kregen we de match te zien, gespeeld in de Bascule, van de Basculebolders tegen het Postje De Basculebolders kwamen op met hun gewoon peloton. Voor het Postje speelde heer Van Doolaeghe in vervanging van heer Clement Vanden nossche. Als scheidsrechters traden op heeren Moulaert van de Coo, en Vierstraete van de Statie. Het Postje won den opzet. Er werden drie partijen gespeeld waarvan twee gewonnen door de Bascule en een door het Postje. De Bascule won de ie met 10 tegen 7, de 3e met 10 tegen 7 en verloor de 2e met 3 tegen 10. De Basculebolders waren heelemaal niet op dreef. Bijzonder de ie en 2' partijen werden doorslecht gespeeld. Slechte opzet, geen goede schoten, en weinig goed gemaald, dan den tegenslag bij 't naspel en ze hadden alle kans om te verliezen op eigen veld. Hadden de Postjemannen 'n wemig beter gespeeld dan hadden ze hun ie punt kunnen behalen Maar ze hebben leelijk de kans verkeken doordat ze ook slecht speelden. Men zegt soms «slecht voorspel geeft slecht naspel en hier was 't de waarheid. Alleen Henri Van Caillie van het Postje had de stake in zijn hand en bolde met Henri Van Brabant best van allen. En natuurlijk 't spel duurde zeer lang, 't was 11 uur als 't gedaan was. Nogal tamelijk veel kijkers die zeker met geen grooten lof zullen spreken over het spel van Woensdag laatst. Best dat 't niet altijd zoo is. Kostelijk punt voor de Bascule. Hadden ze moeten verliezen dan dreigde er gevaar voor de leiding. Woensdag 27 November, in de Statie, match Statie-Katholieke Kring. Een zeer sterke match in 't vooruitzicht. De twee pelotons zijn ten volle malkander weerd. We zouden niet durven zeggen wie zal winnen. Rangschikking Gespeeld! matchen Behaalde punten Bascule 3 3 Katholieke Kring 2 1 Statie 2 1 Coöperatieve 2 1 Postje 3 o Krabber Diary of Future Events Saturday 23rd November Extraordinary General Meeting of the British Legion at the British Club. 3 p.m. prompt. Saturday jth Deceyyiber In connection with St-George's Church a Sale of Work, of fancy goods, cakes, jams, etc.There will be a Jumble 'Stall. The sale will take place in the British School and will be opened by Mr. Norman Crothers at 2.45 p.m. Saturday 14th Deceynber Annual Dinner and Dance of the Salient Lodge (R.A.O.B.) Saturday 21 st Deceynber Annual Children's Christmas Party of the Salient Lodge (R. A. O. B.) Tuesday 24th Deceynber Christmas Ball of the Salient Lodge (R. A. O. B N. B. All Salient Lodge functions are held at the Continental Hotel and enquiries re same should be addressed to The Secre tary R. A. O. B., c/o Hotel. Par suite d'une erreur d'expédition des fjlmsr la séance du i5 Novembre n'a pu avoir lieu. Les membres voudront bien nous excuser de ce contretemps. f Séances suivantes 22, 29 ■Novembre ét 6 Décembre. LE COMITÉ. Door miszenden van de films hebben wij genoodzaakt geweest de vertooning van i5 November te verschuiven. De leden zullen ons daarover willen verontschuldigen. Volgende vertooningen 22, 29 November en 6 December. HET COMITEIT. Vertooning van 22 November PROGRAMMA De Hoofdsteden Londen, de wereld stad. Insectenleer De stofvleugeligen. Belgisch Congo Een Belgisch-Congo leesche nijverheid (einde). Poos 5 minu ten. Kolonisatie Het Sionisme in Palestina (3 deelen) ie deel. Wetenschap pen De draadlooze. Volkenkunde Het leven op de Samoa-eilanden (einde). Ontspanning: Een nieuwe brandstof de gerstesuiker (Bew. teek.) Actualiteit Métro Goldwin Journal. Séance du 29 Novembre PROGRAMME Chasses Les chasses polaires (2 ^parties) ire partie le phoque. Industrie La fabrication du pneu (2 parties) ire partie. Astronomie Eclipses et Comètes. Pause 5 minutes. Cinema Comment fait-on les films vierges Histoire Naturelle Ruses et coutumes animales. Colonisation Le Sionisme en Palestine (3 parties) 2me par tie. DélassementVoyage-illusion (dessin animé). Actualité: Métro Goldwin Journal. Verklaringen van den 14 tot den 20 Nov. 1929 Geboorten Mortrea Raymond, Wallestraat. Tom- meleyn Ivonna, Minnepl., 14.Catry Edgard, Pennestr.,9. Huwelijk Voet Raphael, geneesheer te Wevelghem en Carbon Martha, z. b., te Yper. OvERLlJDENS Vandaele Amelia, 83 j., z. b., weduwe Henri Vandaele, St-Janshospitaalstraat. Verleure Maria- Ludovica, 69 j., z. b ongehuwd, L. Thouroutstraat, S5. Van Nieuwenhove Aimé, 58 jhandelaar, gemeenteraads lid, echtg. Brunfaut Clotilde, Rijselstraat, 47. Durieuw Gustave, 16 j., mekaniekwerker, ongehuwd, Zonnebeke- steenweg, 64. Heugebaert Rosalia, 82 j., z. b., wed. Vandermarliere Henri, Rijselstraat, 170. Depoorter Leonia, 88 j., z. b., wed. Liefhooghe Charles, Statiestraat. Devos Emile, 68 j z. b., wed. Delbecque Clementine, Zonnebekesteenweg. Verbecke Louise, 89 jz. b., wed. Soenen Leopold, St-Janshospitaalstraat. Huwelijksaankondigingen Oscar Deleu, fabriekwerker te Meenen en Celesta Cooijen, fabriekwerkster te Meenen, voorheen te Yper. Gerard Gantois, handelaar te Yper en Madeleine Papegaey, z. b., te Poperinghe. Maurice Hessel, landbouwer te Dickebusch en Julia Deramoudt, z. b., te Yper. rf- C'est l'hiver, c'est le temps des fêtes de fa. mille, des banquets, des soupers, des soirées, etc.mais il n'y a pas de bonne fête sans bons vins, sans liqueurs fines. A cette occasion la maison Dumortier Blomme, 482-484, Boulevard Em. Bock- stael a Bruxetles, Laeken, Téléphone 610.84 recommande a sa nombreuse et honorable clientèle Comme aperitifs son Oxygénée 60°, son Amer Lion 45°, son Royal Amer, son Porto Douro Adrys Port, vin d'origine. Avec les hors-d'oeuvres son Clarke Merle Blanc 1924 (Liquoreux); son Chateau de Ma cau 1923 (vin étampé). Avec le poisson son Chablis village 1916-, son Meursault 1916 (Bourgognes blancs). Avec les plats consistants-son Chateau le Taillan St-Emilion 1924 (étampé), son Cha teau Gallais 1924 St-Emilion (étampé). >Avec le gibier et la volatile son Chateau Neuf du Pape 1921, son Moulin a Vent supé rieur 1923. Avec le frontage: ses fameux crus Pommard 1921 et Richebourg 1919 (Bourgognes rouges Cote d'or). Au dessert son délicieux Crêmant Mous- seux Extra-dry, son excellent Champagne,, ie zone, Jean de Parville (extra dry ou demi- sec) dont elle est la seule concessionnaire en Belgique. Au café, moka ou thé savourez ses liqueurs; supérieures extra fines Delville C'e Ses véritables Quetsch et vieux Marc de. Bourgogne Son Rhum Martinique et son Kirsch de la Forêt Noire Son Elixir Royal et son Curagao Triple sec. extra Demandez aussi son vieux Schiedam de Hollande Henkes (monopole) distillé sous le controle du gouvernement Hollandais et son. Hasselt Vieux Oude Beste Klare en cru- chons. La maison vend également le véritable Cassis de Dijon (Liqueur). Acheteur des Hospices de Beaune Clos des Avaux 1928 (récolte exceptionnelle). Demandez prix-courant ou passage d'un des représentants. G.M.C.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1929 | | pagina 8