Processie te Veurne DE KEIZER", Statiestraat, Yper. ""hypothecaire - beleggingsbank BAISSE SENSIBLE Merkelijke AFSLAG u Uitslagen der Prijskampen Résultats des Concours Nous vendons nos produits au prix du jour sur tous nos VÊTEMENTS. Wij verkoopen onze producten aan den prijs van den dag Schooljaar 1930 - 1931 Rnnée Scolaire Nationale Maatschappij rao Buurtspoorwegen op Zondag 26 Juli 1931 BOLDEH SNIEUWS 19, Arenbergstraat, Antwerpen Grondpandobligatiën 4,75 netto op alle kleedingstukken. Rouw In 12 uren Stedelijke Muziekschool van Yper École de Musique d'Ypres Notenleer (Knechten) Lagere A/deeling Sectie A) Leeraar M. G. Van Egroo. Te winnen punten 16 Michiel Prosper, 14 p. Delanghe Antoon, 12 p. Huberty Alexander, 10 p. Didier Albert en Soete Antoon, 9 p. Durkam Georges, Durkam Jean, Fiers Hubert, Ghys Lucien, Leclercq Lewis, Michiel Roger, Vandamme Edgard. Vandamme Gaston, Van Wonterghem Germain, Titeca Jacques en Titeca Adrien, 8 p. Lagere Afdeeling (Sectie B) Leeraar M. G. Van Egroo. (20 mededingers) ie eervolle melding met onderscheiding Deven Omer, Versailles Albert. ie eervolle melding Vermeulen Maurice, Versailles René. 2® eervolle melding Cardoen André, De hollander Oscar, Coffyn Gilbert, Bertier R. Hebben voldaan Coflyn Abel, Hoflack Roger, Platteeuw A.Werrebrouck Freddy, Wenes André. Middelbare A fdeelmg Leeraar M. E Ryckelinck. (24 mededingers) ie eervolle melding' Pien Emiel, Van Ommeslaeghe Robert. 2e eervolle melding Houtman Roger, Houtman Willy, De Brouwer Arthur, De Mey Roger, Delahaye Gerard, Timmerman Roger, Versaevel Leon. Hoogere Afdeeling (Sectie A) Leeraar M. R. De Cock. 2e eervolle melding Viaene Daniel, La- cante Gilbert. Hoogere Afdeeling Sectie B) Leeraar M. R. De Cock. ie prijs met de grootste onderscheiding Ossieur Maurice. Notenleer (Meisjes) Lagere Afdeeling Sectie A) Leerares Jufvr. I. Verhack. Te winnen punten 16 Grasham Yvonne, 14 p. Haezebrouck Rosa, ii,5 p. Adam Maria, up.; De Haene Denise, 10,5 p Deleu Simone, 10 p. Louage Cécile, 9,5 p. Dambruyne Arlette, 9 p. De Beck Celine, 8,5 p. Delahaye Marie-Jeanne, Desramault Godelieve, Bruenin Irène, Eeckhout Rachel, Nicolay Cécile, Schmidt Lena, Seynaeve Joséphine, Van Gheluwe Irène, Leuridon Germaine en Van- dermeersch Simone, 8 p. Lagere Afdeeling (Sectie B) Leerares Jufvr. I. Verhack, i® eervolle melding met de grootste onder scheiding Melles Margaret. 1® eervolle melding met groote onderschei ding Dethoor Antoinette, Ghys Lueienne, Pyck Denise, Pickel Ernestine. 1® eervolle melding met onderscheiding Tahon Isabelle, Vermeulen Madeleine. 2e eervolle melding Landtsheere Simone. 3e eervolle melding Gadeyne Simone, Pickel Germaine, De Brouwer Antoinette. Middelbare Afdeeling Leerares Mevr. A. Van Gheluwe. Le eervolle melding met onderscheiding Bultinck Yvonne. ie eervolle melding Eeckhout Jeanne. 2e eervolle melding Masquelier Paule, Den Exter Nelly, Vandermeulen Henriette, Wenes Marguerite, Clarysse Léonie. Hoogere Afdeeling (Sectie A) Leeraar M. R. De Cock. ie eervolle melding met groote onderschei ding De Graeve Agr.ès. 1' eervolle melding met onderscheiding Van Damme Gabrielle. 2' eervolle meldi, g: Stoime Jeanne, Moreau Irène, Veihaeghe Marie José. Hoogere Afdeeling (Sectie B) Leeraar M. R. De Cock. ie prijs met groote onderscheiding Sou- vage Beatrix. ie prijs met onderscheiding De Jonghe Madeleine. ie prijs Mahieu Jeanne. ie accessiet Den Exter Solange, Cherchye Elisabeth, Vermeulen Lea, Leuridan Monique. Koperen Speeltuigen Leeraar M. G. Van Egroo. PI STOW Lagere Afdeeling ie eervolle melding Alleweireld Roger. BUGEL Middelbare Afdeeling I* eervolle melding Burggraeve Gerard. Houten Blaasinstrumenten Leeraar M. M. Andries. HOBO Hoogere Afdeeling ie prijs Ossieur Maurice. Piano Leerares Mevr. G. De Backer. Lagere Afdeeling eerste graad 1® eervolle melding Calus Jeanne. Lagere Afdeeling tweede graad 2' eervolle melding Cherchye Elisabeth. 3® eervolle melding Den Exter Solange. Middelbare Afdeeling eerste graad ie eervolle melding met onderscheiding Mahieu Jeanne. 2' eervolle melding Souvage Beatrix. 3® eervolle melding Hemeryck Laura. Middelbare Afdeeling tweede graad ie eervolle melding; De jonghe Madeleine. Zang Leerares Mevr. A Van Gheluwe, Voorbereidende Afdeeling 1® eervolle melding met onderscheiding Van Cayzeele Germaine. I® eervolle melding Tahon Isabelle, De lahaye Maria. 3e eervolle melding Talon Gaston. Hoogere Afdeeling i® prijs Kerrinckx Rachel. 2e prijs met onderscheiding Mw Pockelé. De prijskamp van harmonie zal in de maand September beoordeeld worden de uitspraak zal plaats hebben einde September. De inschrijvingen van het schooljaar 1931- 1932 zullen plaats hebben op Woensdag 23, Donderdag 24 en Vrijdag 25 September aanstaande, telkens van 6 tot 8 uur 's avonds. De leergangen hernemen op 1 October ig3i. 53, Kortrijksche Steenweg, GENT LIJNEN Yper-Veurne-De Panni Ter gelegenheid der zal een half rechtstreeksche pleiziertrein inge richt worden tusschen Yper en De Panne aan halve prijs voor heen en terugkaarten. Yper Statie Elverdinghe Woesten Oostvleteren V 7.30 U. 745 7.5o 8.00 Prijzen - Prix fr. 10.5o 9.00 8.5o 7.00 aansluiting uit Poperinghe om 8 u. en Merckem om 7.48 u. Loo Statie 8.22 x tr. 5 6 5o Veurne Statie 9.00 De Panne Dorp g.25 TERUGREIS - Veurne Depot V 18 40 Loo Statie 19.20 Oostvleteren 19.40 naar Poperinghe en Merckem om 20.10 u. Woesten iq.5o x tr. 12 Elverdinghe 19.55 Yper 20.10 N. B. Alléén stilstand aan de hierboven- gemelde statiën voor den terugkeer uit ne Panne naar Veurne neemt men de regelmatige electrische treinen met dezelfde reiskaart. 's Avonds vertrekt de pleiziertrein uit Veurne stelplaats. Het Bestuur. Op Zondag 26 Juli, aanstaandeinhuldiging van het vaandel der Lustige Bolders van de Bascule, tevens overhandiging van den beker aan den Katholieken Kring, kampioen voor ig3o - 3r. Houdt dien dag vrij bolders. Programma toekomende week. N. M. Telefoon 254.42 Handelsregister Antwerpen 74 Uitstaande Hypotheken Fr. 120.000.000,— Stelt verkrijgbaar voor 5 of iojaar.-Zesmaandelijksche coupons. KASBONS met premie voor hoog stens 5 jaar 3,75 netto. KASBONS, terugbetaalbaar na 6 maand, 3,35 netto. Kostelooze inschrijvingen bij den Heer ROBERT SOUBRY, Wisselagent Dixmudestraat, YPER. Deull en 12 heures

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1931 | | pagina 3