C. S. YPER - II - NIEUWPOORT FESTI V IT ES Grand CONCERT ART1STIQUE PEESTEN Groot Kunstconcert 12e Jaar, N° 33 - 21 November - 1931 - 12e Année, N° 33 - 21 Novembre Weekblad bet Arrondissement Yper FOOTBRLL CARNAVALSTOET Almanach HACHETTE Harmonie Ypriana A Propos de Boches et Propos de Boches 4m V«Mentgtng der GeteUteréen. 4m Tpenche Clubs, enz. Journal hebdomadaire de I'Arrondissement d Ypres K. V. B. C. S. Y. C. S. Yper - Jun.- Stade Mo; sKroen STAD YPER R Delobel. Aimé Gruwez. G. Vermeulen. G. Van Egroo. Dinsdag 22 December 1931 VILLE D'Y PR ES REMISE O'UN DRAPE AU le Dimanche 22 Novembre 1931 STAD YPER Overhandiging van een Vaandel op Zondag 22 November 1931 HET YPERSCHE LA -.-t" BeheerOpstel en Aankondigingen 34. Boter straat, 34, Yper Abonnement 18 fr. 00 per jaar Buitenland 32 t'r. Men kan insihrffren in alle Belgische postkantoren Tel. 500 35 ct. het nummer Naamloone artikels geweigerd D'YP 4 4 Örgane de I'Association des Sinistrés, des Clubs Yprois, etc. RèdactionAdministration et Publiclté 34, rue au Beurre, Ypres Abonnement 18 Ir. 00 par an Etranger 32 Ir. On pent t'abonner dans tons les bureaux de poste Beiges 35 ct. Ie numéro Tél. 500 Let articles non signis sont refasês Zondag 22 Novembsr 1931 Om io uur Inkomprijs I fr. 5o. Oin 2 uur Inkomprijs 3 fr. Met een voorraad in Uvv la, Van enkele pakjes OZONIA, Zijt gij steeds en goed gediend, Zoo, zijt gij ook al een OZONIAvriend op Zondag 7 Februari 1932 Met genoegen brengen wij ter kennis der inwoners van stad dat de werkzaamheden voor het inrichten van den toekomenden Car navalstoet met veel ijver zijn aangevat. Geen moeite zal gespaard worden om we derom iets puiks op touw te zetten dat aan eenieder voldoening zal geven. Maar feesten inrichten gaat niet zonder geld en de ondersteuning welke het Siadsbe stuur ons kan verleenen is te gering om ons toe te laten de kosten van dergelijk feest te dekken. Daarom vinden wij ons genoodzaakt beroep te doen op de milddadigheid der be volking. Wij verhopen dat de heeren bestuurs leden die zich eerstdaags ten huize zullen aan bieden goed zullen onthaald worden. De kaarten die in omloop zullen gebracht worden dragen op de keerzijde den stempel van het Comiteit, dit om alle mogelijke mis bruiken te voorkomen. Met önzen besten dank bij voorbaat bieden wij de bevolking onze beste groeten aan. HET COMITEIT Eere-Voorzitter, Voorzitter, Secretaris-Schatbewaarder, Onder- Voorzitter, Bestuursleden Depuydt D., Gillioen H Neys J-, Duthoo H., Gillis G., Flepts H., Mahieu G., Dumon A., Decoster E., Gouwy R-, Beddeleem Eug., Vanlede D., Vanwon- terghem G., Laloux A., Van Acker A., Ver meulen H., Vanraes G., Camerlynck J. pour 1932. En vente 34, rue au Beurre, 34, Ypres. Het Bestuur der Harmonie Ypriana maakt het zich een aangenamen plicht de talrijke maatschappijen, bonden en vereenigingen, en vooral deze die met hun vaandels zijn opge komen, hartelijk te bedanken voor hunne deelneming aan den stoet, ingericht ter her denking van den i3n verjaardag van den Wa penstilstand, en voor hunne stichtende aan wezigheid bij de plechtigheden aan de ge- denkteekens onzer Ypersche en Britsche Gesneuvelden. SitHe Cecilfafeestnn 1931 Zondag 22 November 1931 1) In S1 Maartens k ithedraal, te 11 u. 3o Mis ter nagedachtenis der Ypersche Muzi kanten gesneuveld voor het Vaderland. Vergadering in de herhalingszaal, Hond straat, te iö uur, en niet om 10 u. 3/4, zoo als vroeger aangekondigd werd, om te 10 u. V* stipt te vertrekken. De Eereleden worden vriendelijk uitgenoodigd de Harmonie te ver gezellen. Gedurende de Mis zal de afdeeling Sym- phonie, onder de leiding van haar bestuurder, M. G. Van Egroo, de volgende stukken uit voeren. 1) GloriaAlb. Van Egróo 2) Andante Religioso Francis Thomé 3) Marche Nuptiale. Mendelssohn M. Hanoulle, orgelist onzer Hoofdkerk, zal deze muziekuitvoeringen op het orgel bege leiden. Na die plechtigheid, optocht door de stad. 2) In het Hotel Skindies te l3 u. Banket voor de werkende leden der Har monie. De eereleden, die aan den maaltijd wenschen deel te nemen, worden beleefd ver zocht zich bij den Voorzitter, M. Aimé Gruwez, te laten inschrijven. Diasdag 24 November 1931 In de feestzaal «Oud Yper», van 20 u. tot 23 u. 3o, Groot Bal gegeven door de Harmonie, met kostelooze tombola voor de Damen. De eereleden, die de goedheid willen hebben een prijs te geven, mogen hem zenden naar den Voorzitter, die de geschenken met dank baarheid zal aanveerden. In de feestzaal Oud Yper om 20 u., Groot Kunstconcert gegeven door de Har monie. Naar men ons verzekert zal dit Galacon cert iets fijns zijn zooals de Harmonie Ypriana dit alleen weet in te richten. Het Concert der afdeeling Symphonie zal in den loop der maand Januari plaats hebben. De personen die wenschen lid te worden van Ypriana, gelieven zich aan te geven bij den Voorzitter, M. Aimé Gruwez. Fraternelle des Anciens Combattants des 3" 23' Kégimaats de Ligne Section d'Ypres organisées a l'occa.sion de la A i5 h. 3o, Plaine de l'Esplana le Remise du Drapeau par le Président, le Gé éral H. NEURAY. Hommage aux \lorts au Monument Yprois. A i6 heures 45 donr.é en la Salle Lapiere, rue des Chiens paria Musïque du 3e Régiment de Ligne, sous la direction du L' Constant Moreau. Exécution de 8 beaux morceaux. Broederbond der Oud Strijders van de 3e 23e Linieregimenten Afdeeling Yper ter gelegenheid der Om i5 u. 3o, op het Plein der Esplanade Overhandiging van 't Vaandel door den Voorzitter, Generaal H. NEURAY. Hulde aan het Gedenkteekeu der Ypersche Gesneuvelden. Om 16 u. 45, in Lapiere's Zaal door het Muziek vao het 3' Linieregiment, onder het bestuur van Ll Const. Moreau. Uitvoering van 8 schoone stukken. On dit qu'en France tout finit par des chansons. Chez les Allemands il arrive qu'on chante d'abord, et qu'on déchante après. C'est ce qui leur vient d'arriver, ces jours derniers encore, a Ypres, en Flandre, ville bien connue des artilleurs teutons, qui excel lent, par leur rigoureux pointage, a coucher par terre clochers, édifices publics et maisons

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1931 | | pagina 1