IN DEN STORM O MA MUSE 2 BEKOMEN UITSLAGEN PRIJSUITDEELING Uitslag der Wedstrijden Schooljaar 1932-1933 Pas verschenen punten Micheline Floor. Bekwamen de 8/ro der punten Andrée M unier, D« nise Indervuyst, José DeConseth, Laura Dewulf, Gilbeite Roose. Prijs van Godsdienst.: Denise Indervuyst. Vierde Studiejaar. Bekwamen de 9/10 der punten Denise Banckaert, Simonne Indervuyst, Jeanine Janssens. Bekwamen de 8/10 der punten Jeanne De Conseth, Fernande Mens, Hélène Van- wambeke, Denise Gryson. Prijs van GodsdienstSimonne Indervuyst. Vijfde Studiejaar A. Bekwam de 8/to der punten Simonne Tyberghien. Prijs van Godsdienst Maitha busschacrt. Vijfde Studiejaar B. Bekwam de 8/10 der punten Yolande Gaimant. Prijs van Goisdienst Jeanne Calus. Prijs in de Engelsche taal Blanche Gru- wez, Yolande Gaimant. Zevende Studiejaar. Bekwamen de 8/;o der punten Simonne Jael, Simonne Deleu, Ernestine Picket. Prijs van Godsiienst Simonne Jael Prijs in de engelsche taal Ernestine Pickel. Belooning geschonken door den Bond ter Verdediging van het Officieel Onderwijs aan de verdienstelijkste leerlingen Simonne Jael, Simonne Deleu, Ernestine Pickel, Yolande Gaimant, Maria Depoorter, Blanche Gruwez, Simonne Tyberghein, Denise Banckaert, Simonne Indervuyst, Jeanine Janssens. Stadsmeisjesschool der Rijs Hstraat Om l5 uur trad de Overheid talrijk ver tegenwoordigd de zaal van den stedelijken schouwburg binnen. Aanstonds zongen de leerlingen onder leiding van den achtbaren professor heer Wenes het Vaderlar.sch lied. Het koor Z :estrand werd op een keurige wijze uitgevoerd en onthaald op bravogei oep. Daarna kwam de beurt van de bewaar schoolkleuters met twee stukjes Jaakske met zijn Fluitje en In ons leper De kleintjes waren smaakvol grkleed hun muts stond hen goed. En of de kleintjes tevreden waren met hun mooie prijzen 1 Het speelgoed dat ze kregen werd met zorg gedragen en ot het bekijks had! Nu was het de beurt van het eerste studie jaar om beloond te worden prijzen en pre miên werden aan de eerste klassertjes uit gedeel J. De uitgalming Wees Goed werd in ccn schoone en klare taal voorgedragen. Na het frausche voordrachts ukje L'Effort dat tevens onberisptl'^k opgezegd werd, kwam menons verrassen met een boertig nummeitje: Congoletsch Koor De zwartjes muchten veel bijval genieten, het nummertje mocht er zijn I En nu het dansen Le Ballet des Roses kon niet beter uhgevoerd worden Versiering, maat en zwier stemden samen om het publiek te suggereeren, de zaal was proppensvol en toch hoorde men geen zucht De groepdeclamatie Moeder was niet te verbeteren, en de meisjes haalden veel bijval. Het fransch stukje Pauvre werd opge zegd in een onberispelijke taal. Om te sluiten ha Iden we nog het Iepersch lied Tuindaglied Aan de dames, juffrouwen onderwijzeressen en aan de lieve kinderen der Stadsmeisjes school van de Rijselstrait, hartelijken dank voor de genotvolle uurtjes die we Dinsdag doorbrachten. Eerste Studiejaar.Bekwamen de 9/10 der puntenEggermont Dina, Verdoene Adrienne, Vandenberghe Mariette, Rébéié Germaine, Dackmyn Clara, Legrand Hélène, Delanghe Cécile, Bernard Georgette, Wildermeersch Frieda. Bekwamen de 8/10 der punten Berghman Emma, Grimmonprez Simone, Heughebaert Georgette, Sogers Irèae, Packet Suzanne, Bollengier Georgette. Tweede Studiejaar.Bekwamen de 9/10 der punten Mulle Georgette, Jacques Irma. Bekwamen de 8/10 der punten Debyser Godelieve, Isenbaert Laura, Pyck Mariette. Derde Studiejaar. Bekwamen de 9/.0 der punten Biuneel Jeannette, Hahn Lucienne, Riquière Marcellina. Bekwamen de 8/10 der punten Dewyn Denise, Roose Gabrielle, Derutter Madeleine. Vierde Studiejaar. Bekwamen de 9/10 der punten Devolder Angèle, Gryson Marie- Madeleine. Bekwamen de 8/io der punten Schoon heere Antoinette. Dewyn Fernande, Derous Jeanne, Spürr Etty, Gillebert Yvonre, Lo wier Augusta, Terryn Madeleine, Duprez Louise, Allrman Andrea, Mestdagh Gabrielle, Sinnaeve Marguerite, Baiilivier Claudine Vijjde S'udiejaar. Bekwamen de 8/10 der punten Degraeve Yvonne. Vanderbeke Ray- monde, l.oose Lucienne, Ver Eist Suzanne, Wallaert Yvonne, Reydant Jeannette. Zesde Studiejaar. Bekwam de 9/10 der punten Notebaert Céline. Bekwamen de 8/10 der punten Merlevede Denise, Ossieur Simone, Vanpeteghem Marie- José. Dewandel Simone. 4 Graad, Zevende Studiejaar. Bekwamen deS/toder punten: Bories Suzanne, Brackez Simone, Callewaert Lucienne, Decadt Marie- Thérèse, Spurr Lucie. Achtste Studiejaar. Bekwamen de 9 10 der punten Vandenabeele Maria, Debergh Simone. Bekwamen de 8/10 der punten Spurr Gladys, Deruyter Rachel, Depuydt Margue rite, Baete Marie Louise. BEROEPSSCHOOL Kantafdeeliog Bekwamen de 8 10 der punten David Eli sabeth, Spurr Gladys, Tieberghem Louise. Snij- en Naaiafdeeling Bekwam de 9/10 der punten Ryckelinck Yvonne Bekwamen de 8/to der punten Dewandel Yvonne, Van Acker Andrea, Defrancq Dina, Rruggeman Elisabeth, Segers Simone, Gar reyn Albertine, Vanouder.hove Georgette, Rosseel Péne, Vandoorr.e Martha, Derous Lucienne. Huishcu ischocl Naam der leerlingen die het diploma be komen hebben Ryckelkck Yvonne, David Elisabeth; Spurr Gladys, Depuydt Marguerite,Van Acker Andrea. Bekwamen de 8/io de punten Defrancq Dina, Bruggeman Elisabeth. Srgers Simone, Garreyn Albertine, Dewandel Yvonne, Van Oudenhove Georgette, Rosseel I èie, Van doorne Martha, Derous Lucienne, Bulckaert Alice, Deiuyter Rachel, Baete Marie Louise, Sigier Honorine. Het Rood Kruis van B Igië heeft een tee kenwedstrijd ingericht voor gansch het land. Meer dan :5 000 teekeningen werden inge stuurd. Op 100 prijzen, werd de ige aan Depuydt Marguerite toegekend. De leeilingen der Stadsmeisjesschool van de Rijselstraat hebben insgelijks deel geno men aan den wedstrijd van schoonschrift. Naam der begunstigde leerlingen, die een prijs van den Bond ter verdediging van het Officieel Onderwijs ontvingen Notebaert Céline, Bories Suzanne, B ackez Simone, Callewaert Lucienne, Decadt Marie Thérèse, Vandenabeele Maria, Debergh Si mone, Spurr Gladys, Deruyter Rachel, De puydt Margueiite. VIENT DE PARAITRE - ACTE DE FOI - Poème par ALFRED GAIMANT. PRIX 3 Fr. En vente au bureau de ce journal. in de Kostschool der Rousbrugge Dames LAGERE SCHOOL Eerste Studiejaar. Bekwamen de 9/10 der punten Lily Van Winsen, leper Georgette Molein, id. Denise De Vogelaere, Meenen Suzanne Mottrie, leper Frangoise De Roo, id. Willy Gantois, id. Tweede StudiejaarBi kwamen de 9/10 der punten Emile Duyck, leper Anna Victoor, id. Jacquelire Van Overstraete, id. Yvette De Coussemaker, id. M. Mad. De Volder, id. Cecile Mahieu, id. Derde Studiejaar. Bekwam de g/10 der punten Godelieve Vanhee, leper. Bekwamen de 8/10 der punten Derise Debroe, leper Giloerte Beun, id. Vierde Studiejaar. Bekwamen de g'io der punten Denise Duyck, leper Marie- José Vanhee, id. S. Van Winsen, id. Liliane Vandevoorde, id. Bekwamen de 8/10 der punten Suz. Van Hecke, leper A. M. Daelemans, i 1. C. De Cock, id. Nelly Gantois, id Liliane Molein, id. Yvonne Leterme, id. Jeanne Dochy, id. Vijjde Studiejaar. Bekwamen de 8/10 der punten M. - J. Delahaye, leper Bertha Devos, id. Zesde StudiejaarBekwamen de 9/10 der punten Cecile Dewulf, Ruddervoorde Jeanne Van Winsen, leper Lily Greul, id. Bekwamen -de 8/10 der punten Jeanne Mats^ leper M.-A. Van der Meersch, id. M Rose Ampè, Staden And:ée De Meyer, leper Suz. Verbeke, id j"Zevende of V001 bereidend Jaar. Bekwa men de 9/10 der punten Jeanne Vanhee, leper Marie Casier, Meenen M. de Coninck de Meicktm A.-.V1. Bossaert, leper; M. Verbiugghe, Brielen. Bekwamen de 8/10 der punten L. Van denberghe, leper J. Leterme, Houthem S. Dejonckheere, Elverdinghe Y. Garreyn, Brussel M. Ai.t. Caenen, Stavele Théièse Lambin, Waesten. MIDDELBARE A FDEELING Eerste Studiejaar.- Bekwamen de 9/10 der punten Y. Vandenberghe, Den Haan M. Haghedooren, Elverdinghe; M. L. Lo belle, leper. Bekwamen de 8/10 der punten S. Garreyn, Brussel M.-Ant. Cousyn, leper; H. Van Steenwinckel, id. VI. - L. Van Canneyt, Brussel; D. Vandewalle, Rijsstl; G. Cappelle, Waesten. Tweede Studiejaar. Bekwam de 9/L0 der punten: Arlette Samyn, Staden. Bekwam de 8,5/iocerp. C. Dejaegere, Wevelghem. Bekwamen de 8/co der punten: M.Th. Soete, leper M. José Beek, Poperinghe Derde Studiejaar. Bekwamen de 9/10 der punten Estelle Nolf, Thourout Gh. de Coninck de Merckem. Bekwamen de 8,5/io der punten L. Rom- mens, leper M. J. De Cock id. Bekwamen de 8/io der punten M. Mad. Debaere, Wevelghem P. Verrue, leper. HOOGERE AFDEELING Bekwamen de 8,5/io der punten Denise Deleu, leper Frangoise Verbeke, id. M. José Storme, id. VDe boeiende geschiedenis van Andié en Laura door een Yperling Te koop ten bureele dezer, Boterstraat, 34. PRIJS S Fr.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1933 | | pagina 10