Een nieuwe Hoed voor 10 fr. JKeRR^; KOFFIES en CHICOREI met PREMIEN Christiaens Bevolder Kortrijk Te koop in olie goede winkels. - PremiedepetG. Laroye, 20, ioomgaardstraat, Yper. Daarom Heeren... EISCHT ALTIJD EN OVERAL DE Kiisistijd vergt spaarzaamheid. L. KNOCKAEUT, Dixmudeslraal, 53, YPER rwerij 3C Bleekerij 3C Nieuwwasscherif 1 O. L. Vrouw van Thuyne (Zusters der H. Familie) Beluikstraat Sint Jozefs School, Yper B. Kalfvaart C. Meene asteenweg Eindexamen van den vierden graad Eindexamen Vierden Graad Hooger Onderwijs - Middenjury Tweede Zittijd 1933 AUTOMOBIELOLIË P U ROIL Minerale Oliën en Vetten Roumeensche Naphte A VIATIC Herri In plaats"van er_ nieuwe te koopen, laat uwe OUDE HOEDEN in 't nieuw kuitchen en hervormen by Rouw in 24 uren. Bijzonderheid Zeer stipt op staal verwen. punten Hauspie Henriette. Zesde Studiejaar. Bekwam de 9,5/io der punten Dekeuwer Maria. Zevende Studiejaar. Bekwamen de 9/10 der punten Ennaert Henriette, Logie Julia, Packet Maria, Ver Eecke Suzanne, Jacobs Julia. Lagere Graad Eerste Afdeeling. Andrea Moerman, Marie Thérèse Demuynck. Tweede Afdeeling. Thérèse Deruddere, Diana Depreeuw, Anna Debeyne. Middelbare Graad Eerste Afdeeling. Marguerite Claeys, Wilfrida Tyteca en Maria Buyse. Tweede Afdeeling. Raymonde Tyteca, Maria Leire, Marie-José Deruddere. Hoogere Graad Eerste Afdeeling. Hélène Caus, Agnès Truwant. Hoogste Afdeeling. Martha Versavel, Paula Deruddere, Julienne Devincke. Behaalden het meest punten A. Potyze Eerste Studiejaar. Alice Derluyn, Alber tine Rougiers, Jacqueline Fiers, Roger Ameel, M aria Verfaillie. Tweede Studiejaar. Jerome Derluyn, Anna Derluyn, Maria Delanote, Roger Gry- son, Antoinette Vanoverberghe. Eerste Studiejaar. Roger Coudron, Joseph Erard, Raymond Priem, André Boucke nooghe, Roger Vandecasteele. Tweede Studiejaar. Irma Velehe, Gilberte Corneillie, Jacqueline Lenoir, Anna Sedeyn, Martha Van Meenen. Derde Studiejaar. Antoinette Druez, Jenny Janssens, Marguerite Sedeyn, Bertha Baert, Nora Six. Vierde Studiejaar. Georgette Provoos', Marie-Louise Swertvagher, Elisabeth Caste- leyn, Simonne Oisieur, Maria Kesteloot. Eerste Studiejaar. Georgette Messiaen, Jeanne Rondelez, Denise Roosebeke, Simonne Provoost en Noëlla De Vooght. Tiveede Studiejaar. Léa Warlop, Yvonne Vandamme, Cecile Vandemeulebroucke, Mar guerite Marie Hoorens, Anna Sercu. Derde Studiejaar. Emma Vandamme, Fernande Duflou, Anna Forrez, Marie Thé rèse Hoorens. Madeleine Degryse. Vierde StudiejaarMaria Lesage, Clara Couwet, Ma-ia Berghman, Marie - Louise Krop, Georgette Morel. Vijfde Studiejaar. Simonne Herman, Marie Hélène Hoorens, Gabrielle Debuigne, Thérèse Maxy, Marguerite Soenen. Zesde Studiejaar. Martha Cambier, Yvonne Flamant, Denise Erard, Jeannette Landerwyn, Irène Vandenberghe. Zevende Studiejaar. Martha Boudry, Nelly Mouchamps, Godelieve Six Jacqueline Boudry, Jacqueline Deproost. Achtste Studiejaar.Julienne Germonprez, Georgette D'Huy vetter, Paula Demeyer, Marie José Drolez, Martha Sampers. Hoogere Graad. Raymonde Cocle Alice Knockdert. Hieronder geven we de uitslagen van het officieel examen van den vierden graad beko men door de leerlingen van St Jozefs school. Van de veertien leerlingen, die zich voor het examen aanboden en waaronder er zich zeven bevinden die slechts i3 jaar oud zijn, hebben allen dit examen op buitengewone wijze ge slaagd. Julienne Germonprez, van Moorslede, 336 punten op 375. Tweede taal 69 op 80. Georgette D'Huy vetter, van Vichte, 333 punten op 375. Tweede taal 72 op 80. Martha Boudiy, van Poperinghe, 33i pun ten op 375. Tweede taal 72 op 80. Marie José Drolez, van Yper, 314 punten op 375. Tweede taal 67 op 80. Suzanne Mouchamps, van Yper, 3io pun ten op 375. Tweede taal 64 op 80. Marguerite Compernolle, van Yper, 3og punten op 375. Tweede taal 68 op 80. Marguerite Vansteenkiste, van Zarne, 304 punten op 375 Tweede taal 60 op 80. Martha Sampers, van Oostvleteren, 3oi punten op 375. Tweede taal 63 op 80. Paula Demeyer, van Vichte, 299 punten op 375. Tweede taal 67 op 80. Godelieve Six, van Yper, 2g3 punten op 375. Tweede taal 64 op 80. Gabrielle Vandekerkhove, van Yper, 292 punten op 375. Tweede taal 61 op 80. Nelly Meuchamps, van Yper, 291 punten ap 375. Tweede taal 60 op 80. Iièae Six, van Yper, 290 punten op 375. Tweede taal 60 op 80. Jacqueline Boudiy, van St Jan, 286 punten op 375. Tweede taal 61 op 80. Julienne Germonprez. die vóór eenige we ken een getuigschrift btkwam van machien- schrift, heeft nu bij haar eindexamen van den vierden graad de eerste plaats bekomen in 't kanton Yper en. ingezien de door de leer lingen behaalde middengetallen, staat de St Jozefs school van Yper aan 't hoofd van 't Toezichtsgebied van Kortrijk. Deze schit terende uitslagen, die hier nog maar zelden of nooit bekomen werden, mogen voor de St Jozefs school een waar succes genoemd worden en strekken tot eer van de stad Yper die het geluk heeft hier zoo een degelijk onderwijsgesticht te bezitten. In de Mariaschool (Zusters Lamotte) boden zich 8 leerlingen aan voor het eind examen van den 4° graad. Allen zijn uitste kend geslaagd en allen bekomen nog een ver melding voor de Fransche taal l. Deknudt Albertine, 309/375, 2'taal 67/80 2. Leroy Martha, 3o8 76 3. Gouwy Marguerite, 3o8 62 4- Matthys Aline, 3oi 69 5. Cardinael Suzanne, 298 64 6. Carrein Maria, 296 59 7- Lecluyse Anna, 292 76 8. Hauspie M.-Louise, 28 c 63 In de Sint Aloysiusschool boden zich 12 leerlingen aan. De uitslag is prachtig voor alle twaalf 1. Carton René. 7. Degrendel Georges. 2. Minnekeer Gaston. 8. Beddeleem Roger. 3. Jacqaes Achiel. 9. Demeyer Roger. 4. Dewilde Georges. 10. Degryse Marcel. 5. Michiel Roger. ix. Carlier Florent. 6. Vanhee René. 12 V.d.broucke Geor. De afgevaardigde van de Regeering zal, in het Provinciaal Bestuur te Brugge, bureel 12, van Vrijdag 1 tot en met Zaterdag 9 Septem ber ig33, den Zondag uitgezonderd, van 9 tot 12 uur, de kandidaten opschrijven die, met het oog op het be kamen van een wettelijken academischen graad, zich, gedurende den tweeden zittijd ig33, vóór de door de Rsgee- rirg ingestelde Middenjury wenschen aan te melden. voor alle Machienen en Motoren Gasoil Petrol Benzol Alcc ol Creoline en Carbolineum Levertraanolie Speciale Petrol voor Broeimachienen. gewaarborgd de beste. Dixmudesteenweg, 38 (Watermolen) YPER Tel. 446

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1933 | | pagina 10