MARGUERITE Garage Veuva Jules Van Eenaema et Fils Kleine Aankondigingen A 1 Hot chez Dolf Bal avec le Jazz A.D.H. His Boy's. ID [J U L 5 Juffers Kinderen WERKVROUW VRAAGT PLAATS Jeune fille sérieuse, 30 ais Meisje, 18 jaar Bon Garcon de café Garcon de Café Goede Vertegenwoordiger Openstaande plaats FABRIEK Men vraagt deftige Meid Bel appartement a louer Schoon Appartement met baleon TE aÜREN^ Herberg te huren In Gambrinus Te huren HUIS Te huren Garage met hof Gerieflijk Burgershuis A louer Maison bourgeoise Te pachten Handelshuis Wervik Te huren Schoan modern HUIS A céder dans la région Over te nemen Elevage Avicole a céder Schoon Renteniershuis te koop te leper Bouwgrond te koop Uit ter hand te koop Placement Or Goedgeklante Herberg Zeer welgelegen Herberg 330 vkm. Bouwgrond 668 vkm. Bouwgrond Uit ter hand te koop z Te koop per occasie A Saisir Te koop per Occasie TE KOOP Per occasie te koop TE KOOP A vendre Auto Renault A Vendre Vande Lanoitte's koffies zijn de beste A I'occasion de la jéouverture de la Saison ~de Danse, Santedi 19 Mai 1934, a partir *ie 7 heures U n r* Hoeden voor Dames Gemeente Poelcapelle TE HUREN: 4 plaatsen, eerste verdiep, water, gas, electr., W.-C., dicht bij de statie. Zich wenden Maloulaan, 3g, Yper. Seffens te huren Ongeveer 2600 vhm. Bouwgrond A vendreTerrains bien situés Coxyde - St Idesbald. Over te nemen te Yper TE KOOP Schoone Biljart - Carambole. Eene partij schoone MEUBELEN in acajou, in nieuwen staat, Seule Agence Officielle Renault Stad Yper - Aanbesteding Altlid da Jaatsta model Ian CEREMONIE - ROUW Y P E R Herstellingen worden seffens en met zorg uitgevoerd. Veemarkt, 5 voor wasschen en kuischen. Adres ten bureele dezer. francais et fl imand, cherche place dans ma gasin. fournée entière ou demi - journée. Ecrire a M. B. 12 bureau du journal. vraagt plaats in gesloten huis. Adres ten bureele. o demandé a partir ue la Pentecöte, pour la saison a l'Ilot, chez Dolf, Ypres. o gevraagd voor het zomerseizoen, van af Sinxen, bij Dolf, op het Eiland. bezittende auto of moto, wordt gevraagd voor de streken Yper, Poperinghe, Rousbrugge, Waasten, en omliggende, voor den verkoop van automobieloliën. De aanbiedingen uit sluitend per brief te doen onder de letters C. O. S., bureel van Het Ypersche De plaats van veldwachter is open. Wette ilijke aanvangswedde. Aanvragen in te dienen aan den heer Burgemeester vóór2oMei 1934. De aanvragers moeten ten minste 25 jaren en ten hoogste 40 jaren oud zijn. De leeftijdgrens is verlengd met 5 jaren voor de oudstrijders van prima krachtvoeders voor vee en hoen ders, zoekt voor leper en omliggende ernstig depothouder met goede klienteel onder boe ren en kweekers Zeer gunstige voorwaarden. Onnoodig aanbiedingen te doen indien abso luut niet ernstig. Schrijven bureel van 't blad onder de letters A.B.C. ongeveer 20 jaar, voor gesloten huis.— Adres ten bureele. 4 pl., confort moderne, eau, gaz, électricité, W.-C.Pour condit. O. De Poorter, arch 8, rue Fiers, Ypres. Appartement, 4 plaatsen, water, electr., 2 kelders, in de Janseniusstraat. Groot HOTEL met galerie, 8 kamers, badkamer, chauffage central, electriek, in de iDixmudestraat. Zich wenden bij Maurice Loosveldt, 2gbis, iDixmudestraat, Yper. Statiestraat, 12, Yper. Zich wenden bij M. Vande Vyver, 22, Tem pelstraat, tusschen 9 en 12 u. of 14 en 17 u. met hof, bergplaats voor autos en magazijnen. Dienstig voor groothandel. Zich wen den Statiestraat, Nr tl. in de Lange Thouroutstraat, vrij met i5 Mei aanstaande. Bij eigenaar 47, Boterstraat. voorzien van gas en electriek. Adres ten bureele dezer. avec jardin.S'adr. 2, Rue Carton, Ypres. dienstig voor alle nering. Zich wenden Veurnesteenweg, 17, Yper. met garage, grooten hof, gas, electriek, Ten Brielenlaan; onmiddellijk vrij. Zich wen den Ooievaarstraat, 24, WERVIK. Grand Salon de Coiffure pour Dames, maison renommée, avec magasin de parfume rie, bonnes conditions. Ecrire bureau du journal lettres Z. K. in de omgeving van leper Groote Haar- kappers Salon voor Damen en magazijn van reukartikelen, wel gekend huis, zeer goede voorwaarden. Schrijven bureel van 't blad letters Z. K. de suite. Canton de Bergues, pleine campagne, vastes batiments, 1 hectare 5o ares, long bail. Prendre adresse au bureau du journal. Adres te bevragen ten bureele van dit blad. gelegen ZonnebekesteenwegYper. Zich wenden zelfden steenweg, Nr 2. 3a meters fagade, in loten of in blok, gelegen Maarschalk Frenchlaan (bij de Meenen poort), Yper. Zich wenden zelfde laan, 21. Prix trés avant. S'adr. Rue au Beurre, 47, Ypres. gansch gemeubeld, vrij van brouwer, dicht de statie, zeer goed bestaan. dicht de Meenenpoort. Verz. broodwinning. met werkhuis en garage te Yper, Veurnestw. te Meenen, Ypersteenweg. Voor alle inlichtingen zich wenden bij A. Versaevel, bouwkundige, 2, Rijke Kla- renstraat, Yper. - 7 Drie schoone en kloeke Werkmanswo ningen met locbting, gelegen te Yper, Mee- nensteenweg en Oude Kortrijkstraat. Zich wenden bij h. Jan Impens, kolenhandelaar, Meenensteenweg, Zillebeke. Drie binnendeuren en drie buitendeuren zoo goed als nieuw.Zich wenden Klaver straat, 9, Yper. Plusieurs canets et un bateau moteur a vendre d'occasion, bas prix. S'adresser chez Dolf, l'Ilot, Ypres. Verschillige roeibootjes en een motorboot, aan zeer lage prijzen. Zich wenden bij Dolf, Eiland, Yper. Zich wenden Café Cour d'Angleterre Esplanade, Yper. wegens plaatsgebrek gewaarborgd tegen centrale verwarming, zooals Eetplaats met motieven in brons Rookzaal in acajou (marqueté) Slaapkamer Piano (merk Bord, Paris), alsook tal andere meubelen en voorwerpen. Voor inlichtingen zich wenden Mecanieke Meubelmakerij A. Dehaene - Luijpaerts Hondstraat, 41, T/S. witte verlakte cuisinière met rondloopend vuur, merk Nestor Martin Zich wenden Rijselstraat, 12, Yper. 6 chevaux, cond. intérieure, en excellent état. Bas prix. Cause double emploi. 26, Rue du Fort, Comines. PLUSIEURS VOITURES D'OCCASION 1 Conduite Intérieure Renault 6 H.P. 4.000 1 6.000 x 10.000 1 Camionnette Citroën 5oo kg. 10 HP. 5.000 1 Conduite Intérieure Fiat 8 H. P. 4.000 1 Torpedo Amilcar 5 H. P. Prix a cenvenir. 1 Excelsior Grand Sport 6.000 1 Camionnette Ford 1 Moto Rush 5oo c.c. 1.200 1 Moto Sarolea 35o c.c. 600 Le tout en trés bon état et garanti. Visible au 2, Cliaussée de Poperinghe - Tel. 109 - Ypres. Op Vrijdag 18 Mei 1934, om 11 uur 's morgens, zal in de Bureelen van den Stede lijken Technischen dienst overgegaan worden tot de opening der inschrijvingen voor schil derwerken - onderhoudswerken van het Stadhuis. Lastenboek ter inzage in de bureelen. Het werk is voorbehouden aan de Ypersche schilders. Yper, den 8 Mei 1934. De Burgemeester J. Vanderghote.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1934 | | pagina 15