KOLONIALE LOTERIJ Permanente WELLA Allo Allo 1 Hier KOSMOS TOERISME Lessive JEANNE D'ARC KOLEN Joseph Acke - Cailliau KOOPT BELGISCHE PRIJS PER Er zijn 222.440 loten BILJET 100 FRANK De betaling der winnende loten zal geschieden, zonder eenige afhouding, op eenvoudig vertoon der winnende nummers. De eenzelvigheid zal niet gevraagd worden, zoo dat de win. ers onbekend kunnen blijven. 80 Frank in plaats van 100 Frank dit zal de 20 Loten van één Miljoen. Een enkel biljet kan verschillende prijzen winnen. Trekking 18 October. 2 De laatste Naam Kantschool EENE GOEDE DicKebuschsteenweg, Yper 50 fr. Yper - Slachthuis Nog enkele reizen in 't verschiet in Salon - Autocar aan voordeelige prijzen voor het sluiten van het reisseizoen raagt ons uitgebreid programma, gratis verkrijgbaar bij KOSMOS TOERISME Groote Markt, 26. YPER - Telefoon 515. Ondersteunt onze mijnwerkers met enkel belgische kolen te koopen. in totaal 120 Miljoen frank te weten 200.000 loten van 20.000 loten van 2.000 loten van 200 loten van 200 loten van 20 loten van 20 loten van 200 frank prijs zijn, dat de biljetten der Koloniale Loterij zullen kosten, indien U 't zij alleen, 't zij samen met vrienden 10 biljetten neemt waarvan de laatste cijfers respectievelijk zijn r, 2, 3, 4, 5, 6, 7. 8, 9, o. Op deze wijze hebt U zeker een biljet, dat een lot van 200 frank wint en U kunt dan nog andere loten winnen. t.ooo 5.000 25 ooo IOO.OOO 25o ooo I ooo.ooo smalle ziistraat in de richting van Piccadilly. Cynthia was geheel anders gekleed dan bij haar laatste bezoek bij Algy thuis. Zij maakte een vreemden indruk, haar houding was stijf en haar gang moeilijk. Algy staarde haar ver baasd aan. Het was juist haar gratie geweest, die hem zoo imponeerde. Spoedig begreep hij echter, dat dit alles bij haar vermomming behoorde. Ben ik niet mooi op tijd begroette zij hem. XVII. Keurig op lijd bevestigde Algy en ver telde haar direct, dat hij zooeven Hunter nog ontmoet had. Ik weet niet hoe 't komt voegde hij er aan toe, maar ondanks alles, mag ik hem graag Ja antwoordde Cynthia, hij is werke lijk een aardige kerel. Ik geloof niet, dat hij slecht is en zeker is bij geen misdadiger in de gewone beteekenis van het woord Misschien heeft ook hij vroeger in jeug dige lichtzinnigheid 'n fout begaan, die hem in Stenton's macht gevoerd heeft en wordt hij nu gedwongen als diens werktuig te fun geeren Dat dacht ik vroeger ook antwoordde Cynthia hoofdschuddend, en daarom heb ik eens geprobeerd uit te visschen of hij zich niet aan vader's zijde wilde stellen. Maar hij lachte me eenvoudig uit. Hij heeft er met Stenton echter nooit over gesproken en mij dus voor vele gpvaren gevrijwaard. Misschien beschouwt hij z'n we.kkring als'n sovt sport of doet hij 't enkel uit 'n zucht naar avonturen en spanning. Een andere verklaring kon ik er niet voor vinden Het was Algy niet mogelijk door den dich ten sluier haar gelaatsuitdrukking waar te nemen, doch hij vond, dat de klank van haar stem meer interesse voor Hunter verried, dan hem lief was. Dit trof hem zeer onaangenaam en zijn sympathie voor z'n beminnelijken vijand koelde aanmerkelijk af. Met 'n enkel woord vertelde hij baar z'n nachtelijk avon tuur en gaf toen het gesprek vlug een andere wending. Ik zou 't een en 't ander wel eens rustig met u willen bespreken Ja, we kunnen hier bezwaarlijk blijven staan meende Cynthia. Laten we op een bank gaan zitten in een van de zijlanen. Daar zie je om dezen tijd maar zelden iemand. En we kunnen nergens heen gaan, waar ik m'n sluier moet opslaan dat zou ik niet durven riskeeren Met groote belangstelling luisterde Cynthia naar wat Algy haar vertelde over de laatste inbraak bij hem. Toen hij hiermee eindigde, ontsnapte haar een zucht van verlichting, zoo blij was zij, dat Walter Hunter, tenslotte toch nog onverrichterzake moest afdruipen. Wat 'n geluk, dat hij niet in uw zakken gezocht heeft zeide zij. Dan had hij alles gevonden en stonden wij nu met Lege handen». Doch mismoedig ging zij verder Maar wat die bankbiljetten moeten be teekenen... nee. daar snap ik niets van. Hebt u daar al over nagedacht Nagedacht Nog nooit in m'n leven heb ik over een zaak zoolang en zoo intens zitten denken als over dit geval. Maar nu ben ik dan ook tot een resultaat gekomen En hij vertelde haar, welke verklaring hij er voor gevonden had en was dol gelukkig, toen zij haar sluier even opsloeg om he n haar beminnelijk glimlachje en ongeveinsde bewondeiing te toonen Maar dat is knap, verbazend knap zeide zij. Wat zou 't heerlijk zijn als we de betee kenis van het cijferschrift eens konden achter halen Rodney moest haar begeestering een weinig temperen, door op te merken, dat hij natuur lijk geen zekerherd kon geven. Maar toch is 't in ieder geval 't probeeren waard voegde hij er troostend aan toe. En natuurlijk blijf ik nu nog graag 'n paar dagen hier, om de oude boeken te doorsnuf felen Neen, doe dat niet. Dat zül ik wel doen antwoordde Cynthia ernstig. Als u nu ineens van besluit verandert en hier blijft, dan wordt 't gevaar voor u nog grooter. De sluwe Sten ton zal daaruit direct de gevolgtrekkirg maken, dat u de oplossing op 't spoor bent. En dan zal hij natuurlijk scherpere middelen gaan toepassen. Denk eens aan Denholm 1 Neen, u moet op reis gaan Rodney moest bekennen dat zij inderdaad gelijk had. Doch hij voelde er maar matig voor om onder deze omstandigheden Londen te verlaten. Dat beteekende immers ook, dat hij let lieve meisje moest verlaten in wier bij zijn z'n hart sneller begon te kloppen. Ja, dan zal ik toch maar moetei gaan merkte hij onwillig op. Vervolg te naaste week. De kantschool bij de Zusters van Maria (Lamotte) Rijselstraat 83, wordt opnieuw geopend op 6 October a. s. De leergang zal gegeven worden door eene gediplomeerde onderwijzeres uit de kantnor maalschool van B ugge. Den Maandag en Dinsdag van 4 1/2 u. tot 6 1/2 u den Zaterdag namiddag van 1 1/2 u. tot 4 1/2 u. De leerlingen worden aanvaard van af 9 jaar oud. Meisjes boven de 14 jaar mogen zich ook laten inschrijven. komt altijd van het huis en kost slechts SO fi*. De beste producten worden er gebruikt voor de Permanenten, en het huis heeft maar een enkelen prijs Vraagt dag en uur op voorhand a. u. b. Tel. 142. Gedurende de maand Augustus 1934 werden in het stedelijk slachthuis van Yper volgend aantal dieren geslacht 2 stieren, i3 ossen, 53 veerzen, 32 koeien, 16 nuchter kalvers, g5 vette kalvers, 8 schapen, 184 verkens, 8 paar den totaal 411 dieren. Op 23 September Reis Mont St Michel 4 dagen 400 Fr. 29 Parijs3 295 Fr' 4 October Lourdes 11 1.500 Fr. 6 Autosalon van Parijs 3 295 fr. In al de hierbovenvermelde meerdaagsche reizen zijn de Hotelkosten, drinkgeld en drank inbegrepen. Een aankoop van duizend kilos vreemde kolen doet twee dagen loon verliezen aan een belgisch mijnwerker. De inlandsche huiskolen zijn beter dan de vreemde. Ze branden langer en komen ten slotte beter koop. Laat U dus niet beïnvloeden door den schijnbaar geringen prijs aan denwelken men U de vreemde kolen komt aanbieden. De firma E VAN OVERSTRAETEN Statiestraat, 35, Yper, telefoonnummer 123, verkoopt enkel belgische kolen. Zij aan vaardt alle bestellingen van af duizend kilos en levert deze kolen aan den prijs van den groothandel.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1934 | | pagina 14