Voetbalkroniek BERICHT ATB OS Vande Lanoitte's koffie» zijn de beste Katholieke Kring Uitslagen der Prijabolliog van 18* November 60 deelnemers Uitslagen der ma'chm van 18 II 1934 Klasseering 2e Afdeeling A 6 Derde Speciaal B Derde Speciaal C Bericht aan de Spelers Akkoord tot voorkoming van Faillissement tegen de Coo, bij wie het maar riet vlotten wilde. Deze liatsten schenen eenigszms ont moedigd Nochtans op eigen veld hadden ze beter kunnen presteeren. Veel toeschouwers woonden de match bij. Toekomende week komt de Katholieke Kring op bezoek bij de Basr.ulemannen. Dat zal zeker wel een spannenden strijd worden. De Basculemannen zijn vast besloten al het mogelijke te doen om geen klopping meer te krijgen in eigen tra. Maar Cercle zou er ook gaarne het pleit winnen, want het zou voor hen een zwaar punt zijn. Een buitenkansje voor de liefhebbeis van bollespel. RANGSCHIKKING (tiMild (mum Pnatia Statie 2 2 2 Postje 3 2 2 Katholieke Kring 2 I X Cooper ai ie ve 3 I I Bascule 2 O O KRABBER. I* Prijs (too fr.) Verkinderen Abel, Storme Hector, Missij Jerome, Braem Isidore. 2* Prijs (75 fr.) Soete Jules, Cuvelier Emile, Noyez Leon, Tachel Maurice. 3* Prijs (5o fr.) Vancoillie Henri, Matte laere Stanislas, Cherf Jules, Santy Leon. 4* Prijs (40 fr.) Duprez Omer, Decaese maeker Maurice, Rubben Leon, Pickel Julien. II* Afdeeling C. S. Yper I S. K. Heule 1 De heer Wittouck heeft de leiding in han den van deze partij, welke niet geheel en gansch aan de verwachtingen van de talrijke opgekomen liefhebbers beantwoord heeft. Volgende ploegen waren opgesteld. S. K. Heule Decoutere Gheysen Vandecasteele Descamps Artb. Duyck Dekimpe Derm au x Valcke Dekindt Warlop Descamps Alb. C. S. Yper Molein Cherchye Vandamme Vanlimburg Vanderbauwbede Verleure Ververeken Ossieur Cadens Decbievre Messelis Na het aanvaDgssignaal zetten de bezoekers flink op en dwingen dadelijk hoekschop af, die door Messelis afgeweerd wordt. Een freekick in ons voordeel wordt gemakkelijk van het gevaarlijk gebied afgewend en de Heulenaars blijven aandringen. Twee corners moeten hen nog toegestaan worden en wij bestatigen dat zij rap op man of leder _zïjn en alle pogingen van ons elftal weten te verijde len. De rood witten hebben geen tijd van zich op te stellen en, komen zij somtijds op Decoutere's heiligdom afgerend, de beste kansen worden er verknoeid. Waarlijk de thuisclub speelt beneden haar waarde, wat ten andere de ontevredenheid der toeschou wers uitlokt. Zoo gaat de eerste speelhelft verder en ons achtertrio moet zich gedurig inspannen om moeilijke toestanden op te klaren. Langs beide zijden wordt nog een hoekschop afgedwongen en de rust komt toch met onaangeroerde score, niettegenst rande 'de bezoekers het hooge woord gevoerd hebben. Bij de herneming heeft Vanderbauwhede de centervoorplaats ingenomen. Dit schijnt den spelgang van het rood wit elftal te veroe teren, want van meet af is het ten aanval en 't is nu aan de beurt van de blauwe verde diging van haar kunde te toonen. Vander bauwhede wordt geraakt en moet buiten het veld verzorgd worden. Heule geeft goed door, soms al te goed en de scheidsrechter heeft al de moeite van de wereld om den goe den gang van het spel verder te behouden. Op fout tegen Molein, levert Cherchye boven de koppen der opgestelde spelers en Vanlimburg kan op deze manier met een prachtig kop stootje het eenig doeltje voor Yper aantee kenen. Men speelt 22 minuten. Dat punt schijnt de bezochten nog meer aan te wakke ren, maar Heule geeft het niet op en doet menige gevaarlijke uitvallen, langs de vleu gels. Drie hoekschoppen door Cherchye wel ingezonden geven iedermaal aanleiding tot hevigen strijd voor het doel van Decoutere. Langs ieder kant wordt verder een doel om voorafgaande fout vernietigd. Ververeken moet insgelijks voor enkele oogenblikken het terrein verlaten. Een ontsnapping langs Molein wordt op een nippsrije in corner gered. Heule zet nu alle zeilen open en kan op geharrewar geliik stellen aan de 37' minuut. Nu onder gaat het Heulsche doel een bombardement in regel, een laatste hoekschop wordt afgedwon gen, maar niets baat, het gelijk spel wordt behouden. De ontwaking der rood-witten had te lang aangesleept. Nu, wij troosten ons met de gekende sportspreuk een slechte dag is geen slecht seizoen en met dife huze zullen onze mannen het sterke Iseghem gaan bekam pen en trachten met eere uit den strijd te komen. C. S Yper c S. K. Heule 1 F. C. Roeselaere 3 St Baafs o S. K. Sweveghem 2 S. K. Roeselaere 1 Wj S- Lauwe t St. Moesk oen 1 Wevelgbem Sp. o F. C Heyst 4 S. C. Meenen 2 R. S. Waereghem o Waereghem Sp. o F. C. Iseghem 3 F. C Iseghem 12 9 2 1 32 10 19 S. C. Meenen 12 9 2 1 40 17 19 S K. Roeselaere 11 7 2 2 28 12 16 S.K. Sweveghem 11 7 3 1 28 26 15 F. C. Roeselaere 12 7 4 1 30 20 15 St. Moeskroen 12 5 3 4 27 18 14 F C. Heyst 12 7 5 0 42 27 14 C S. YPER 12 5 4 3 30 22 13 R. S. Waereghem 12 5 7 0 23 32 10 Waereghem Sp. 12 4 7 1 24 36 9 S. K Heule 12 2 4 17 31 8 Wevelghem Sp. 12 3 9 0 23 37 6 W. S. Lauwe 11 0 7 4 16 30 4 Vyve St Baafs 11 1 10 0 8 48 2 Illb Spec. C. S. Yper 7 Stade Kortrijk 2 De specialers mogen een tweede zege op hun actief nemen. Voegen wij er aanstonds bij dat het vertoond spel reeds merkelijk beter was dan dat der vorige Zondagen. Nauwelijks was het spel aan gang of een wegzenden van Deplancke belandt bij Lievens die gepast in zendt, en Cnockaert teekent reeds het eerste doel aan de 4' minuut. Op passenspel der voorwaartsen lukt Rotru nummer twee aan de li' minuut. Op corner, goed door Notebaert genomen, kopt Rotru nummer drie binnen aan de i6e minuut en op persoonlijke poging kogelt Notebaert voor de vierde maal het leder in de netten enkele oogenblikken later. Dat wil nuniet zeggen dat de bezoekers staan te kijken. In 'tgeheel niet, want hunne voorlijn bestaande uit vijf jonge spelers, vertoont mooi passenspel, maar is in't geheel niet op gewassen om onze verdediging te verschalken. Zoo wordt dan ook gedraaid met 4 o voor Yper. Na de rust is het spel meer verdeeld. Op hoekschop kopt Deplancke in eigen doel. Het antwoord laat zich echter niet lang wach ten en, op doorzet van Doolaeghe via Note baert, teekent Cnockaert rummer viif aan. Rotru wil het half dozijn bereiken en zijn cen tervoor geeft hem daartoe de gelegenheid. Eindelijk kan Stade ditmaal zelf een doel achterstal verminderen op ongepast ingrijpen van onzen keeper Doch enkele oogenblikken later maakt Cnockaert er nummer zeven van en de match eindigt dan ook meteen 7 2 stand voor Yper. Mannen, morgen speelt gij voor de derde maal thuis. Het ware te wenschen dat dit dan ook een derde zege moge zijn. De match tegen Red Star Waereghem moet de heen ontmoetingen waardig sluiten. S K. Roeselaere 7 7 0 0 49 2 14 Harelbeke 7 5 1 1 33 11 11 Kortrijk Sp. 8 4 3 1 19 22 9 Heule 7 3 2 2 22 13 8 C S. YPER 7 2 3 2 17 21 6 Waereghem Sp. 7 3 4 0 18 14 6 R S. Waereghem 7 2 4 1 18 22 5 Stade Kortrijk 7 2 5 0 18 38 4 St Baafs 7 0 6 1 8 59 1 IIIc Spec C. S. Yper 1 St. Moesereen 4 Bij afwezigheid van den officieelen scheids rechter is het trainer Brown die zich met het karweitje belast. Dadelijk is het te zien dat de rood witten vooreen wel gedrilde ploeg staan, maar het verdere verloop var. de ontmoeting heeft ons insgeliiks bewezen dat de Yperlingen vooruitgang maken en goed hun man staan tegenover de leiders hunner reeks. Spijtig dat onze keeper in een slechten dag was, anders was het nog niet uitgemaakt wie de punten zou veroverd hebben. De thuisspelers wisten het eerste doel der partij aan de 7' minuut aan te teekenen en het duurde tot de 24e vooraleer de gelijkmaker genet werd. Moesereen nam dan ook den voorsprong aan de 32e minuut, en met 2 t in 't voordeel jder Stadisten ging men de koffie drinker. Iedere partij dwong vier hoekschoppen af. Inde tweede speelhelft bleef het spel heen en weer golver, doch de Zuider lingen waren beteie ctuelschuiteis en konnen^ hunnen voo-sprong nog tweemaal aandikken, niettegenstaande zij met tien man het spel moesten voortzetten. Een van hen, immers, werd door den heer Brown voor ongemanierd- - heid naar de kleedkamer verwezen, nadat de scheidsrechter ons een strafschop had toege staan. Spijtig dat Gauquie het leder juist op den keeper joeg, zoodat deze kan ontzetten. De bezoekers behaalden dan ook een 4-1 overwinning. De specialers C trekken naar Stade Kortrijk om er de laatste match der heenronde te betwisten. Verhopen wij dat zij goed zullen spelen om ten mir ste de helft van den inzet naar huis mede te brtngen. Nemo.- St. Moeskroen 8 8 0 0 35 5 Stade Kortrijk 8 5 2 1 32 15 Lauwe 8 3 2 3 19 17 Wevelghem Sp. 8 3 3' 2 22 21 C.S YPER 8 3 3 2 20 24 S C. Meenen 8 3 3 2 13 23 Kortrijk Sp. 8 2 3 3 16 20 Poperinghe 8 2 4 2 20 20 A.A. Moeskroen 8 1 4 3 16 34 S.K. Sweveghem 8 0 6 2 8 31 Ten einde het terrein zooveel mogelijk in goeden staat te bewaren, heeft het Bestuur besloten voortaan enkel de oefeningen toe te laten den Maandag en Donderdag namiddag. De spelers worden vriendelijk verzocht deze schikkingen te willen in acht nemen, ten einde zich aan geen bestuurlijke maatregelen bloot te stellen. Bestuur C. S. Y. De Rechtbank van Eersten Aanleg vam leper, wijzende in handelszaken, bij haar be slissing van Woensdag, 21 Novemoer 1934,.- heeft vastgesteld op Woensdag 9Jaruari 1935, te 2 V.uur, namiddag, in de zittingszaal dezer' Rechtbank, Gerechtshof, Groote Mat kt, te leper, de vergadering der schuldeischers van MU YLLE Gerard en .Maurice, beiden ge huisvest te Gits, er handel drijvende onder de benaming «MUYLLE Gebroeders», eischers^ tot het bekomen van een akkoord tot voor koming van faillissement. De schuldeischers worden verzocht er" tegenwoordig te zijn. leper, den 21 November 1334. De Rechter Afgevaardigde, E. Van de Vliedt. Société Anonymi Hue de Furnes, 38, A Foperinghe Registre de Commerce Ypres 2871. M.M. les actionnaires sont priés d'assister" a I'Assemblée Générale Extraordinaire^ qui se tiendra le Jeadi 6 Decembre L934*- a 3 heures, au siège social, 38, rue de Furnes, k Poperinghe. ORDRE DU JOUR 1. Dissolution anticipée de la société- par application deTarticle 102 des lois coor- données sur les sociétés commerciales. 2. Suppression de la valeur nominale des actions de capital, ces titres de/enant des- parts sociales sans designation de valeur nominale. 3. Modification de l'article 5 des statuts Suppression du texte original Le capital social est fixé a la somme de 100.000 francs- représenté par 400 actions d'une yalejur nominale de 25o francs chacune et le rem placement de ce texte par Le capital est formé de quatre. cents parts sociales sans désignation de valeur nominale 4. Affectation du solde du capital soit 100.000 francs a l'amortissement des pertes subies. 5 En cas de rejet des points 2, 3 et 4. de l'ordre du jour, liquidation anticipée de la socié Nomination des liquidateu s. Pou- voirs k leur accorder. M.M. les actionnaires qui désirent assister; a cette assemblée sont priés d'en informer le conseil d'administration 5 jours francs avanf- l'assemblée.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1934 | | pagina 6