Kleine Aankondigingen Over te nemen Café Sportwereld Café Universel Over te nemen Café over te nemen Kruidenierswinkel Jongeling 16 j. vr. plaats Heer gezeten ouderdom Gevr.Boerenwerkman On d^mande GevraagdGoede Meid ON DEMANOE Men vraagt Keukenmeid Meisjes gevraagd Modern Appartement Te huren Appartement Belle Maison a louer Te huren Klein Burgershuis Maison Bourgeoise Te huren Gerievig huis A louer Bon Café Te huren Burgershuis Te huren Woonhuis Huis te huren TE HUREN Te huren Woonhuis Herberg te huren Te huren Herberg Te huren Herberg Schoon Burgershuis Huis te huren Schoon Burgershuis TE HUREN Welgel. Handelshuis Te koop Huis te koop Herberggerief te koop Te koop uit ter hand Landbouwalaam Per occasie te koop Rijsselstraat, 52, Yper. Bij sterfgeval over te nemen Statiestraat, 15, Yper. Schoone volled. Herberginstallatie Over te nemen MUUR A LOUER Confortable «De Toekomst», L. Meersch, Yper. TE HUREN Goed gelegen HANDELSHUIS Uit ter hand te koop Drie Werkmanswoningen Prachtige MINERVA, 17 H.P, staan, verdeeld als volgtaan den eersten 150 fr. verder 100 75 50 25 20 20 20 20 20. 500 fr. voor clubs met 4 renners 250 fr. 150 fr. .en 100 fr. ih .1 Vervolgens zijn er 4 prijzen voor de Ypersche ren ners. Aan den 1' gerangschikte 50 fr. Verder 30 20 en 10 fr. 125 kilometers goede baan in den vorm van een acht WegwijzerMaloulaan, Statie-, Tempel-, Boter-, Rij- selstraten, Kemmel, Wulverghem, Meessen, Wytschaete, Yper, Rijselstraat, 4 maalMarkt, Meenenstr., Zonne- bekesteenweg, Potyze, St Jan, Bruggesteenweg, Kaai, Oude Veurnestraat, Brielen Hoekje, Veurnesteenweg, Maloulaan, Statie-, Tempel-, Boter-, Rijselstraten, 3 maal. Tijdens dezen omloop zijn verscheidene belang rijke premiën te betwisten o. a. 50 fr. in 3 sprinten aan het Hotel Casino, bij Mielke Decroix, Café Zilveren Hoofd, aan het Huis Van Lede, enz. Inschrijving mits" 5 fr. in het lokaal Sportwereld, Rijselstraat, bij Jos. Debeer. Den dag van den koers bij Gasp. Van Limburg, Veurnesteenweg, waar het ver trek om 14 u. stipt zal gegeven worden door den over winnaar der Ronde van België, Mielke Decroix. Aan komst aan het lokaal Rijselstraat. Premiënverdeeling bij Odiel Taillieu, Kiekenmarkt. Technische gegevensDe verzorging is alleenlijk toe gelaten tusschen de markt en de Rijselpoort. Volgers met wielen zullen niet toegelaten worden. In geval van machienbreuk mag van rijwiel verwisseld worden met een toeschouwer. In geen geval mag hulp verleend wor den door een ingerichten dienst. Verders de reglemen ten B.W.B. die stipt zullen toegepast worden. Het Bestuur is niet verantwoordelijk voor de gebeur lijke ongevallen. STAD YPER Op Dinsdag 4 Oogst, om 14 uur zeer stipt GROOTE PRIJS SIGARETTEN ST - MICHEL der Veloclub Vereenigde Sportvrienden 4e Jaar 110 kilometers voor Juniors B.W.B. en Fransche renners 3f en 4C kategorie.) Met de medewerking van Het Nieuws van den Dag Firma Sigaretten St Michel, Brouwerijen en Bierhandelaars van de streek, Neringdoeners van stad en onder de bescherming van het Feestcomiteit der stad leper. 2500 FRANKEN PRIJZEN EN PREMIËN Onderverdeeld als volgt le Prijs 350 frank met Beker en Prachtpalm. 2e Prijs 275 frank. 3° Prijs 225 frank. Verders 200 150 110 90 70 60 50 40 30 25 25 25 25 20 20 20 en 20 fr. Wegwijzer leper, Vlamertinghe, Poperinghe, Renin- ghelst, Clytte, Kemmel, Yper, Markt, Boter-, Tempel en Statiestraten (1 maal). René Colaertplaats, Maar schalk Fochlaan, Veurnesteenweg, Hoekske, Kaai, Sint Jan, Wieltje, Verloren Hoek, Bascule, naar de Markt, Boter-, Tempel- en Statiestraten (7 maal). De inschrijving is van heden af geopend in het lo kaal van de Veloclub A la Ville de CourtraiStatie straat te leper, bij Debisschop. Den dag der koers zelf bij Roger Van ROose, Door gangstraat. Vertrek aan «Café Cambrinusbij Benoni Callewaert. Aankomst aan het lokaal A la Ville de Courtrai Premieuitdeeling een half uur na den koers bij Ge rard Cottenie, Herberg «De VisscherBoterstraat. Het Bestuur is niet verantwoordelijk voor de gebeur lijke ongevallen. N.B. Een bijzondere premje van een paar aller beste veloschoenen, gift van het huis C. Baratto, Sta tiestraat, te Yper. wordt geschonken aan den eersten Yperling. Verders zal de bijzonder welgevulde premiënlijst aan het vertrek worden kenbaar gemaakt. Een woordje van dank aan al de milde schenkers van giften, 't zij in geld of natura. De Vereenigde Sport vrienden zullen zich, zooals in het verleden, waardig toonen van het vertrouwen dat de Ypersche bevolking in hen stelt. Wij houden eraan de aandacht van allen gansch in 't bijzonder te vestigen op het feit dat er aan de aan- komstlijn een bijzonderen politiedienst zal ingericht worden. Dat allen, die binnen de omheining volstrekt niets te maken hebben, het zich voor plicht houden achter de afspanning te blijven. Vooral na de aankomst van de eerste renners mag de straat niet overrompeld worden, en om alle gebeurlijke ongevallen, zoowel van renners als van publiek te vermijden, moet eenieder zich naar deze schikkingen gevoegen. Deze raadgevingen gelden voor de twee koersen, daar een ongeval, moest er een te betreuren zijn, de feeststemming zou wegnemen en de opofferingsgeest van de inrichtende maatschappijen bitter zou te leur stellen. De SecretarisAndré Bailleul. Goed geklante Herberg laatste mode), eer» jaa' en half nieuw. Zich wenden hij René Decadt, In den Tijger», •Rijsselstraat, 127, Yper. tegen ieder aanbod. Oorzaak vertrek. - Adres ten bureel Adres t< n tureele als heenhouwe sg-ist. Adres ten buret le. VRAAGT PLAATS bureel, magazijn of iets dergeluks - -"chrijven A.B. bureel blad. kunnende melken en alle andere landwerk. Goed loon Kost en inwoon. Adr. t bur. pour s rvice de deux personnes, maison bour- geoise, PËRSONNE de 20 a 40 ans Adresse au bureau du journal. van 18 tot 45 jaar voor klein huishouden. Adres ten bureele. SERVEUSE au ourant service de table BONNE a tout faire. S'adresser a l'Etang de Zillebeke. voor College te BRUSSEL. Getuigschriften vereischc. Schrijven Agence Havas 7643, Brussel. voor te leeren naaien. - Zich wenden Dix- mudestraat, 35, Yper. 3 6 kamers, water, gas, electr., 2 kelders en waschkeuken, Elverdinghestraat, 78. 6 plaatsen, op het eerste verdiep. Adres Gantois, Hondstraat, 3t, Yper. avec garage. S'adr Gantois, rue des Chiens, 3r, Ypres. dicht 't center van YPER Zich wenden Rijsselstraat, 32. Rue des Riches Claires, Ypres. S'adresser même rue, 20. kunnende dienen voor herberg, garage of groothandel, welgelegen dicht bij de goede renstatie, Dickebuschsteenweg, Nr i, Yper. Zich wenden zelfde steenweg, Nr 2 bien situé, sur la place d'HOU THE M (Co mines). Pour conditions s'adresser chez M. Six, place, Houthem. met schoonen hof, 3o, Masscheleinlaan, Yper. Inlichtingen Elverdinghestraat, 12. met overdekte inrijpoort, hof en serre, groot ongeveer 7 aren, gelegen B>uggesteeoweg, 64, Ype*. Zich te begeven bij den ge meentesecretaris, Dickebusch. op 100 m. van de Statie, 11, Mk Fochlaan, Yper.Zich wenden O. Houtman, electr., 22, St-Jacobstraat, Yper. Sch ion en gerieflijk WOONHUI^, gelegen hoek Rukkers en Patteelstraat, dicht de 5t-Pieterskeik te YPER, dien stigvoor winkel met 2 ingangen. Zich wenden Van Huffel, eigenaar, Harel beke Tel. 224. 3 plaatsen beneden, voorzien vanelectriek en stadswater, met grooten hof, Meenensteen- weg. Yper. Zich wenden zelfde stw., 3oa. Zich wenden bij M. Arthur Vandevyver, Tempelstraat, 22. Den Gouden Sleutel 45, Dixmude- straat, Yper. Zich wenden Brouwerij J G. "sonck, 8, Lombaardstraat, Yper. Kauwekijnstraat, 7, Yper. Zich bege ven Brouwerij Peirsegaele te Dickebusch. TE HUREN aan genadigen prijs,water, gas, electriciteit, Boomgaardstraat, 4, Yper. Voor sleutel en voorwaarden zich wenden Bukkerstraat, 3g. Doorgangstraat, 30, Yper. - Zich wen den Wullepit Depuydt, Pennestraat, Yper. met hof, Mk Frenchlaan. 28, Yper. Zich wenden bij Mr LAHOU3SE, Notaris, Boterstraat, 43. gas, water en electriciteit op al de verdiepin gen, gelegen Boomgaardstraat, 15, Yper. Zich te bevragen bij Gaston Speybrouck, Antwerpschesteenweg, 3i5, St-Amandsberg- Gent. bij de STATIE te YPER. Adres ten bu reele dezer. (nieuwgebouwd), dicht bij het Minneplein. Een perceel Bouwgrond gelegen in de Klaverstraat. Voor alle inlichtingen zich wenden bij M. André VERSAVEL, bouwkundige, Meenen- straat, 17, te Yper. staande Rijsselstraat, 131, Yper. Z ch wenden Maloulaan, l3. Rijsselstraat, i5o, Yper. zooals Wagens, karren, eegden, jumelle, ploeg en verder klein alaam.Zich wenden: Emile Vuylsteke, Komensteenweg, Zillebeke mod. ig33, aan zeer genadigen prijs. Garage St-Christophe, Zaalhof, Yper.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1936 | | pagina 11