VOETBALKRONIEK Bij C. S. Yper ALLERHANDE NIEUWS Lapiere's Zaal, D'Hondtstraat Op Zondag 6 Februari Stepdanseressen en Zang DeVlag - Hoekje P HILAT E L HANDBOOGSCHIETINGEN Burgerlijke Stand van leper BEDANKINGEN S (Jitclageo vu Zondag 30-1-44 II' Aid. Provinciaal VUmertiage-C.S Yper S.C. Bizet - Deerlijk Zwevegem-St. Moeskroen Harelbeke-Torhout Izegem-W.S.Ieper bye Wevelgem IP Afd. Gewestelijk Passchendale-Boezinge C-S. Langen»-Pr. Langemark Wervik- Brielen Reningelst F.C.Poperinge bye B.S-Poperinge 1-3 0-7 2-2 1-4 8-1 3-2 4-4 5-1 0-4 IIe Provinciaal F.C.lzegem 16 14 0 2 82 16 30 Deerlijk Sp. 14 9 3 2 42 17 20 S.V Wevelg. 14 8 3 3 3/ 19 19 C.SYper 15 8 5 2 31 23 18 Zwevegem 15 8 5 2 41 39 18 St.Moeskr. 15 6 2 39 36 16 F.C.Torhout 14 5 7 2 34 33 12 W.S.leper 14 4 10 0 18 42 8 S.K. Vlamert. 16 3 11 2 33 53 8 R.C.Harelb 13 3 9 1 17 41 7 SC.Bizet 14 2 12 0 7 69 4 He Gewestelijk A. Wervik F.C.Poper. Passchend. Reningelst Brielen Boezinge B.S.Poper. Pr.Lange tn. 16 14 15 12 15 9 1 113 1 103 C.S.Langem. 16 8 6 7 7 7 8 4 11 3 10 0 14 17 29 15 25 35 19 44 13 53 16 51 15 69 9 56 7 97 2 Matchen voor Zondag: 6-2 Ile Afd. Provinciaal W S.Ieper-R C.Harelb. Dcmeyere F.C.Torhout-Vlamert. Paemelaere Deerlijk-Zwevegem Blauwe S.C. Bizet-We velgen:- Depoortere A. bye F.C.lzegem. C.SYper en St.Moeskroen ile Aid. Gewestelijk A Pr.Langen».- Passchendale David S K Vlarnertinge 1 -CS Yprois 3 Aangewakkerd door de gunstige weersomstandigheden, waren talrijke lepersche voetballiefhebbers, verleden Zon dag. naar den Pothera getogen om de Cercleploeg aan te moedigen in haar strijd tegen de Vlamertingsche Sport- kringers. Deze voetbal enthousiasten hebben zich vermoe delijk hun wandelingske of fietstochtje niet beklaagd, want niet alleenlijk heeft Cercle een verdiende 1-3 zege in de wacht gesleept, maar de match zelf werd sportief betwist en gaf aanleiding tot een tamelijk mooi sportvertoon. De match--Keeper Debruyne mocht het eerst ingrijpen en de Cercle-aanval bleef aanhouden, tot rond het kwart- uur Cherchye een paar man dribbelde en prachtig inzond op het hoofd van Fontje. dewelke het openingspunt nette. Daarop werd er vlug gecombineerd en wisselden de aan vallen zich in rasch tempo af. Tijdens deze oogenblikken van verdeeld spel. onderscheidden zich Versaevel en De- wulf langs onze en Delaere en Debruyne zich langs de^ overzijde De eerste helft eindigde ten slotte met 0-1 voorsprong der Cerclemannen. die binst de eerste helft met licht windvoordeel evolueerden. Pas was er in de tweede beurt wederom opgezet of Cherchye. die een prachtige match speelde, kon aan Kozen de occasie geven om den stand op 0-2 te brengen. Het tempo daalde nu wat maar dit belette niet dat Kozen, op hoekschop ge nomen door Cherchye. een derde goal scoorde. Scheids rechter Hoste kende dit doelpunt nochtans niet toe- Plots werd onze defensie op proef gesteld. Een geharrewar ontstond voor de kooi van Dewulf en via Frutsaert kwamen de cijfers op 1-2. Pas wederom opgezet of Fontje. die gekwetst was. permuteerde met Cherchye en op pas vaa broer Camiel kon Kozen, van tusschen de backs, met kopbal een derde geldig doelpunt voor Cercle aao- teekenen (13). Met het spel meest op de helft van Vla- mertinge verliep het overige van de partij, doch de bordjes bleven verder onaangeroerd en de heer Hoste gaf het eindsignaal met 1-3 stand voor onze rood-witten. Beschouwing. - Dat Cercle verdiend zegevierde zal zeker door niemand worden tegengesproken. Over het algemeen waren Cherchye en Cie het meest in de» aanval_ en inzake bal werk stond Vlamertinge een trapje 1a$e$- dan de leperlingen. De wedstrijd- begunstigd door een lekker weertje kon meer dan bevredigen. Er werd vlug. sportief en goed gespeeld. De gansche Cercleploeg leverde een mooie match, echter met dé tweede helft een weinig hoogstaander dan de eerste. Dit was misschien wel hoofdzakelijk te wijten aan de Pothemnaren. die na de raait vermoeid schenen. Onze defensie, met Versaevel ais uitblinker en Doo- laegh: minder als naar gewoonte, speelde een goede match Jammer dat Valere zoo veel in de hoogte dega- geert. want anders ware het een back van eerste gehalte. In de balfliaie was Camiel sterk in aanval en in verde diging. Ziju passen naar de voorhoede waren telkens keurig gemeten en langs deu grond gegeven, hetgeen natuurlijk d? werking der forwards vergemakkelijkte. Bij de kant- halfs maakte Mailliard zich verdienstelijk als bewaker van vleugelspeler Frutsaert. doch verwaarloosde aanvankelijk wel eenigszins het voeden der aanvallers. Lesage was eeus te meer in flinke conditie en leverde heel wat werk. De raggegraat der Cercleploeg viel in zijn geheel als adividueel te verkiezen boven deze der rivalen. Ook mag de halfli nie eeu groot gedeelte der zegepraal voor zich eischea Kozen als middenvoor nette andermaal twee. om zoo te zeggen,drie goals. Snelheid, routine en op de backs «zitten- maken hem een sterk aanvalleider. De linker vleugel evolueerde naar onze raeening degelijker dan de rechtervlerke. Cherchye was in ztjn element en wist door ziju kalm en beredeneerd spel de basis te leggen van twee doelpunten. Wardje speelt altoos goed op een breed veld maar Zondag j.l. was hij in schitterende vorm. Foutje geraakte gekwetst aan de knie en opereerde ge- durende het laatste halfuur hinkend op den linkerhoek, was- hij ondanks veel toewijding van weinig tel meer w«. Langs de rechterzijde scheen Godderis niet op vol ledig toerental te draaien. Desniettegenstaande stond André zjjn man. maar we zijn toch iets meer van hem gewoon. Berte# vond zich tegenover geen gemakkelijke halfback en vond daarbij steeds den stevigen Delaere op zijn weg. •it n acht genomen, kon zijn prestatie bevredigen. In de raugea van Sportkring lieten de hoekspelers. de trage techuieker Tollenaere. back Delaere en keeper Debruyne zich :a gunstigen zin opmerken. Kortom een aangenaam voetbalpartijtje geleverd door een moedige S- K. V.-ploeg tegen een tactisch sterkere en herboren C S. Y.-samen- stelhnf. Zondag a - Het A-elftal krijgt Zondag e. k. rust- De B vaagt een nieuw kampioenschap aan en reist naar Langemark. alwaar de reserves van Sport, een nieuwe club bekampt worden. Aan de B-ers veel succes Oefenwedstrijden Aanstaanden Zoodag te !0 uur wordt er een oefen wedstrijd gespeeld door de A ploeg tegen de Scholieren. De Jeugd ploegen komen in lijn 's namiddags te 16 30 u. ROGIMAR. Gemeente Zaal Casino Zondag 6 Februari 1944, om 4.30 a. Groote BOkSMEËTIHG BRAEKEVELD CARLIER en 5 Liefhebberskampen (5800) BOKSEN De Boksmeeting v:4n 30 Januari 1944 De tweede organisatie van de Boxing Club Olym pic leper, is tot een nieuw machtig sukses uitgegroeid. De stemmige zaal van de Victoria Palace was weer eens tot in de nok gevuld met boksenthousiasten. die hun zeker de verplaatsing niet zullen beklaagd hebben, want alle kampten gaven aanleiding tot mooie sport. En voor onze jeugdige kleppers werd het een dubbel sukses. vermits alle jonge leperlingen het middel vonden om aan de winst te blijven en tevens getuigenis gavea van hunne groote vorderingen sedert hun eerste optreden. Willy Ceuninck die het ditmaal tegen een sterken tegenstrever opnam, liet weer een bijzonder gunstigen in druk. en won onbedreigd op punten. Goed zoo Willy, en naarstig voortoefénen. hé. om nog vele zulke succes sen te behalen Liglteel Jr. deed het voor zijn eerste optreden ver van slecht. Zijn tegenstrever, die bijzonder foutief optrad, en verscheidene vermaningen kreeg van den scheidsrech ter. heeft goed kennis gemaakt met zijn punch, en moest in de 3e ronde voor 2" knielen. Met ietwat meer onder vinding geloof ik dat Ligneel met k.-o. kon gewonnen hebben. Savaete verrastte ook in den gunstigen zin en wist een ruim verdiende puntenzege te behalen. Ook hij moet in staat zijn goede uitslagen te bekomen, want hij klopt zeer hard. en heeft een goede dekking. Verder bleef broere Achiel Carlier ook afgeteekend de meerdere van DemetS van Moeskroen. die nochtans geen katje is om zonder handschoenen aan te pakken. De 4 ronden van de match waren afgeteekend in het voor deel van Chiel. die dan ook overwinnaar verklaard werd. Demets werd in de 4e ronde goed geteekend en eindigde den kamp al bloedende. Soiten Carlier die een herkansing toestond aan Fourmeauhad een lastig djobke Zijn tegenstander was niet gemakkelijk te behandelen, en bokste ook niet zeer fair. De wedstrijd ging nogal gelijk op. met Francois nochtans lichtjes in het voordeel 1 punt volgens den scheidsrechter toen hij in de 6e ronde wegens een gekloven wenkbrauw den strijd moest staken. Deze kwetsuur werd hem toegebracht door een kopstoot de wonde moest genaaid worden maar de scheidsrechter, heer Verbrugghe uit Izegezn. die ten andere uitstekend leidde, had dit niet bemerkt, en Mitrailleuse Sus was er aan voor zijn moeite. Dat hij het aan zijn hart niet laat komen, bewijst het feit. dat hij reeds Zondag te KEMMEL den sterken Braeckeveld zal te woord, of liever te vuist staan. Veel geluk hé, Francois, en voor zichtig voor uwe wonde Ten laatste moet ik nog de nieuwe prachtzege ver melden van den Kortrijkzaan Servage, op Craye. Deze laatste kreeg werkelijk méér slagen dan hem lief was. en liet het in de 6e ronde steken. Op dit oogenblik was hij totaal zonder verweer, en stond de scheidsrechter op het punt den kamp stil te leggen wegens klaarblijkende minderheid van Craeye. De Technische Uitslagen Liefhebbers: 4x2 min. Handschoenen 8 oneen: Willy Ceuninck, leper, 46 kgr. wint op punten van Dejonge, Kortrijk, 48 kgr. Ligneel Jr., leper. 57 kgr. wint op punten van Herman, Kortrijk. 58 kgr. SavaeteKemmel 71 kgr. wint op punten van CrevitS, Izegem. 71 kgr. Achiel Carlierleper. 55 kgr. wint op punten van DemetS, Moeskroen. 57 kgr. Beroepskanapnn 8 x 2 min. Handschoenen 5 oneen. Servaege, Kortrijk. 52 kgr. wint door opgave in round 6 van Craeye, 53 kgr. Moeskroen. 8x3 min. Handschoenen 5 oneen Fourmeau, Moeskroen. 62 kgr. wint door opgave wegens oogkwetsuur, in round 6 van Carlier Fr, leper. 62 kgr Verder gaf Viaene van leper een exhibitie tegen den Izegemnaar Perneel. Viaene is een klepper waarmede B. C- O. leper nog vele suksessen zal behalen, onthoudt goed mijne woorden Hij werd dan ook goed toegejuicht voor zijn prachtig werk. De Boksmeeting te Kemmel Dat de heeren Delbecque. Gebr. Flepts, Cottegnie en Coussement het daarbij niet zullen laten, bewijst de nieuwe meeting die voor Zondag 6 dezer aangekondigd wordt te Kemmel, in de zaal Casino, om 16 a. 30 stipt. Carlier Fr. komt uit tegen Braeckeveld over 10 ronden van 2'. terwijl Ach. Carlier, Viaene, Ligneel, David en Sa- Gewestelijk Comiteit Westland leper Uitalagca vaa Zoadag 30-1*44 2' Res Kamp. Westlaad Reeks A Vlamertinge B Langemark Sp. n.g. B-S.Popennge-F.C.Poperinge 0 5 Vrij C S.leper ea W.S.leper. Reeks K Hou tem- Hollebeke Brzet Meesen Wytschate-GeluveM Vrij E.Wervik. Reeks C Kern mei- Dikkebusch Westouter-Reningelst Vrij F.C-Poperinge. 7-0 5 1 2 4 3-3 4 2 V riendenm atchan Zillebeke-Houten» 0-3 Hollebeke-Zand voorde 2~5 Proven-F.C.Poper. B 0-1 Matchen voor Zondag 6-2 2° Res. Kamp. Westland Reeks A Langemark Sp.-C.S.Yper F.GPoperiage-W.S.Ieper Reeks B Hollebeke-Wytsckate Gel a veld- H oute m Wervik-Bizet vaete ook op de mat komen, tegen sterke liefhebbers uit KORTRIJK Verder geven de Kortrijkschc beroepsboksers Vanneste, Lapere en Servage een staaltje van hun kunnen ten beste in exhibitiekampen. Ik twijfel er niet aan dat vele lepersche boksliefhebbers er zullen aan houden de verplaatsing te maken- Er zal mooie sport te genieten zijn. dit verzekert U Rogisa. leper - Rijwieldiefstallen - Verleden week Woensdag 's avonds na afloop der lessen in St Vincentiuscollege. Bollingstraat. bestatigde de leerling Georges Deraeve dat zijn rijwiel, dat hij onder een afdak op den koer geplaatst had. verdwenen was. Daar de deur van den koer. op een kier stood, zal een behendige dief waarschijnlijk van de gelegenheid gebruik gemaakt hebben om met de fiets weg te rijden. Denzelfden avond echter werd ze door den genaam- den Seghers René. van leper, onbeheerd gevonden onder de Rijsselpoort. Door tusschenkomst van de politie werd het rijwiel, waaraan niets ontbrak, aan zijn eigenaar terug geschonken. Een geluksvogel in deze tijden Donderdag, omstreeks 17 uur. plaatste de genaamde Milleville Emile. wonende Hoornwerk, zijn rijwiel aan den gevel der herberg De Nederlanden in de Elver- dingestraat. waar hij een boodschap te doen had. Toen hij enkele minuten later buiten kwam was de fiets ver dwenen. Deze werd 's anderendaags, ontdaan van binnen- en buitenbanden langs de vaart leper-Komen terugge vonden. Beselare - Brand Ter hofstede «Het Klokhof» bij Lafaut Gerard, zijn bij de 12.000 kgr. ongeperst tarwe- stroo in de vlammen opgegaan. De pompiers slaagden erin de loods en de gebouwen te vrijwaren. Zonnebeke - Aanges'agen - Zekere Pol Gab. ui* Vichte werd door de plaatselijke rijkswacht zonder rij' bewijs aangetroffen, en zag zijn auto. die naar het schijnt- diende om te smokkelen, in beslag nemen. Tooneel - Door de plaatselijke tooneelgroep «Die Speelghesellen» op Zondag 6 en 13 Februari 1944 om 4.30 ure stipt in de patronage, opvoering van «Hoera Wij trouwen de liefdesavonturen van drie oude gek ken. Klucht met zang in drie bedrijven door A. Entbrouckx. Muziek door Nico Belet. Het feest wordt opgeluisterd door het plaatselijk orkest. Genummerde plaatsen le rang 15 fr. 2e rang 10 fr. Davidsfondsleden le rang 10 fr. 2e rang 5 fr. Kaarten reeds te bekomen Roeselaresteenweg in Nr 39. Begin om 6 ure Zaal goed verwarmd. Reeks C Reningelst P.C.Poperinge Dikkebusch-Westouter Tweede Afdeeliag B. Kemmel-Voormezeele Vrienden wedstrijden Zonnebeke Passchendale (Jeugdpl.) Zillebeke- Hollebeke Dikkebusch Boezinge Hollebeke-Komen ten Brielen Zandvoorde-Geluveld Proven-Westouter Zonnebeke- Meenen (res.) B «richt atu de Clubs E. Beselaere in reeks B. S. K. Vlamertinge A in reeks A geven forfait in het Tweede Reserve» kam pioenschap. De Secretaris. Jafliisn». I. M. Ik. - Recital Op 15 Februari 1944, om 18 uur. wordt door Zender Brussel (Fransche golflengte) een RECITAL voor CELLO uitgezonden, uitgevoerd door onze leper sche kunstenares Mej. Antoinette DETHOOR. Alle lepersche muziekliefhebbers zullen er ongetwijfeld aan houden dien avond hun radiotoestel op Zender Brussel af te steramen om onze begaafde lepersche kunste nares te beluisteren. PROGRAMMA 1. Sonate Tillièrc. 2. Gavotte Lorenzitti. 3. Abeille Frans Schubert. 4. Pseudo Rag Léon Jongen. Gevonden en Verloren Voorwerpen Werden ten polltlebureele aangegeven GEVONDEN. Vrijdag 28 Januari, do»r Vrouw Bruneel, St-Jacobstraat, een vrouwen- en een mansregenscherm Zaterdag 29, door Vansevenant Irma, Meenen- steenweg, een as-deksel merk Opel. Door De- segher Roger, Rijselstraat, een regenscherm achter gelaten in zijn huis. Door Demeere Rosette, Meenenstraat, een paar handschoenen in bruine pels. Maandag 31, door Decraene Willy, Korte Tor houtstraat, een geldbriefje. Woensdag 2 Februari, door Laton Marie-José, Deken Delaerestraat, een hoornen bril. VERLORENVrijdag 28 Januari, door Nestor Vandewinckele, van Wervik, een brieventasch een som geld en papieren van waarde bevattende. Zondag 30, door Alleman Adrienne, Rijselsteen- weg, een groen lederen zakje inhoudende een bruin rozenhoedje, (bel. aan vinder). Maandag 31, door Bryxis Jan, Adj Masschelein- laan, zijn eenzelvigheidskaart. Dinsdag 1 Februari, door Mej. Paula Verschaeve, Hoornwerk, haar rantsoeneeringskaart voor afge roomde melk. Door Bostyn Joseph, Statiestraat, zijn zegelkaart voor tabaksproducten. Door Raymond Luyten, Nieuwstraat, een bruin lederen manshandschoen met wol gevoerd. Door Bal- lieul Albert, van Wytschaete, een bruin lederen brieventasch inhoudende een som geld en zijn eenzelvigheidskaart. Door Jeanine Flyps, Dik- smuidestraat, een groen lederen zakje inhoudende een kleine som geld en een gom. Door Van- damme Oswald, Boezingestraat, ^een kinderkerk boekje. Woensdag 2, door Desmadryl Cyriel, Oude Veur- nestraat, zijn maalvergunning en vervoerbewijs.— Door Vandevyver Cyriel, Kalfvaart, zijn eenzel vigheidskaart. Door Strumanne Willy, Brngge- steenweg, een zilveren armband. Door Vlae- mynck Theophiel, Rijselstraat, een donker groene vilten hoed. Door Taillieu Jean-Baptiste, Haig- laan, zijn tabakzegels. Donderdag 3, door Houtekier Renée. Mejnenstr., een bruine moffel met pels gevoerd. Afdeeling leper, Poperinge. Wervik en Omliggende Lokaal Café Centrum, de Stuersstraat. léper Algemeene Vergadering op Zondag 6 Februariom 14 uur. DAGORDE 1. Nieuws over laatste nieuwigheden en uitgiften. 2. Voorstelling van zegels en reeksen.— 3. Ruildienst. Namens Philatel Ruilgroep. De vereenigde Hofbouwliefhebbers van'tArrond. leper, in 't Belfort, leper Zondag 6 Februari Maandelijksche Vergadering DAGORDE 1. Lezing van het voorgaande verslag 2. Voordracht door den heer Pollet (Voorjaarswerkzaara- heden in den groententuin) 3. Uitbetaling der hofprijs- karapen 1943 4. Beoordeeling der aanbrengsten 5. Aan vaarding nieuwe leden 6. Mededeelingen 7. Tombola. Namens het Bestuur. De Voorzitter. A If ons Dehaene LIGGENDE PERS Zondag 6 Februari 1944 Om 14.30 uur VOORMEZEELE. bij Hec tor Lamoot Oppervogel 100 fr.Twee zijd vogels, elk 60 fr.Twee kallen, elk 30 fr. Kleine vogels 20 en boven de 50 schutters aan 25 frank. Inleg 25 frank. Om 14 uur GELUVELD, bij Henri Lan sen Oppervogel 100 fr. Twee zijdvogels, elk 50 fr. Twee kallen, elk 30 fr.: Kleine vogels 20 fr. Boven de 50 schutters alle drie tal twee vogels van 35 fr. Inleg 25 frank. Feestzaal der Heilige Familie De Steursstraat, leper. VOORDRACHT met talrijke lichtbeelden over ROSA STUYVEN door E. P. JONGEN. Monfortaan. Op Zondag 13 Februari 1944. van 4 uur stipt tot 6 uur, en op Maandag 14 Febru ari, van 6 uur stipt tot 8 uur. Onverminderd gaat de werving door. om kinderen van ons volk gedurende zes maand. in Duitschland. van een over- heerlijk verlof te laten genieten. 1 Geen onderscheid wordt tusschen de kinderen gemaakt, alle zijn welkom, en worden op dezelfde gastvrije manier, in de heerlijkste streken ondergebracht, waar ze zoowel naar lichaam als naar geest opgevoed worden tot krachtige wilsmenschen. ^Overvloedige voeding, kosteloos verlof, bijzondere aan gepaste opleiding, sport, angstvallig waken op de ge zondheid. volledig Vlaamscb onderwijs, enz. zijn de voordeelen die uitzonderlijk aan alle Vlaamsche kinderen tusschen 10 en 14 jaar worden aangeboden. De kinderen zijn en worden ondergebracht in streken, welke van alle luchtgevaar ontbloot zijn, tot heden kan niet één geval voor worden gebracht, dat een kind tengevolge vaneen luchtaanval zou gedood of gekwetst geweest zijn. Nopens een mogelijke invasie, kan gerust worden mede gedeeld dat de kinderen welke van het verlof genieten, veel geruster zullen zijn. dan deze welke in het invasie- gebied bleven, en daarbij, indien het ooit tot een invasie komt. zal deze maar van uiterst beperkten duur zijn daar de Wehrmacht sterk genoeg is. om ze tegen te houden en buiten te werpen. In het belang van uw kinderen, dieeeneenige gelegen heid geboden worden, meldt ze aan voor het K. L. V. verlof, op het sekretariaat van de DeVlag. Deken De laerestraat 3. en neemt er inlichtingen indien U zulks mocht noodig blijken. Op Woensdag 9-2-44 wordt te 19.30 uur in de zaal «Flora» een uitzonderlijke filmvoorstelling gegeven, waar toe iedereen uitgenoodigd wordt. De zeer boeiende film Patrouille Haligarten wordt er afgerold. (Medegedeeld). van den 28 Januari tot den 3 Februari 1944. geboorten Alleman Huguette, Ieperleestraat, 10. - Deleu Michel, Recollettenpoort, 5, van Wijt- schate. - Titeca Frieda, Dikkebuschsteenweg, 212. - Haeyaert Marie-José, Recollp., 5, van Vlamertinge. - Platteau Ivo, Recoil.. 5, van Dikkebusch. - De Molder Luc, Recollp., 5, Korte Torhoutstraat, 10. overlijdensDe Block Emerence, huishoud ster, 53 jaar, echtg. Georges De Clerck, M. Haig- laan, 59. - Depuydt Leonia, huishoudster, 69 jaar, echtg. Bonduwe Emilius, Bruggesteenweg, 104. - Dehollander Oscar, z. b., 47 jaar. echtg. Hoedt Magdalena, Ieperleestraat, 3. - Dujardin Gerard, student, 16 Jaar, van Langemark. - Six Valerius, z. b., 71 jaar, ongehuwd, St-Jacobsnieuwweg, 17. - Onraet Julius, schoenmaker, 74 jaar, echtg. Santy Marie-Louise, M. Frenchlaan, 3. - Spillebeen Pie- ter, 74 jaar, echtg. Rosseel Coralia, Zonnebeke- steenweg, 59. - Vandaele Jozef, 6 m.. Plumerlaan, 45. - Demeester Jenny, 70 jaar, z. b., ongehuwd, Rijselstraat, 38. - Vanhaecke Emilius, rentenier, 75 jaar, echtg. Descamps Felicie, van Poperinge. - Degroote Elodia, huishoudster, 77 jaar, wed. Demey Leopold, D'Hondtstraat, 49. - Craeye Celina, huis houdster, 25 jaar, echtg. Legrand Michel, Ieperlee straat, 6. - Van Moerbeke Eric, 1 maand, D'Hondt straat, 35. Huwelijken Vandecasteele Omer, betonbewer- ker en Derous Gertrude, naaister, beiden te leper. - Velghe Roger, schildersgast, te leper, en Guerlet Thérèse, kantenwerkster, van Calais. Huwelijksbeloften Vanoudenhove Charles, gepensionaeerde, en Hélène Bonte, z. b., beiden te leper. - Karnier Jean, leurder, en Geldof Maria, z.b., beiden te leper. - Bosch Emile, politiebrigadier, en Elisa Declercq, handelaarster, beiden te leper. - Georges Pottel, meester-kleermaker, te leper, en Helena De Gols, gepens. hoofdonderwijzeres, te leper, voorheen te Zeizate. - Lamote Alfons, meka- nieker,en Andrea Alleman, naaister, beiden te feper. Mevrouw Weduwe Polydorus Rondelez. geboren Mathilde Logie Mijnheer en Mevrouw Edgard Rondelez-Allaeys en kio- ders Mevrouw Wed. Robert Rondelez-Knockaert en familie Mejuffer Antoinette Rondelez De familiën Rondelez. Samyn, Logie cn Debleu. danken, langs dezen weg. vrienden en kennissen om dc blijken van deelneming hen betuigd tijdens het afsterven van hun teergeliefden echtgenoot, vader, schoonvader, grootvader en bloedverwant. Mijnheer Polydoi'UA'JoaephuH RONDEIiGX gewezen Sectieoverste der Accijnzen en voor hunne tegenwoordigheid op de begrafenis —O Heer Henri Vanhoorne Heer en Vrouw Charles Vcrfaillie- Vanhoorne en kinders Heer en Vrouw Marcel Vanhoorne-Bouckaert Jufvrouw Hélène Dethoor Heer en Vrouw Julien Dethoor Timperman en dochter Heer en Vrouw Gerard Catry-Dethoor en kinders Heer en Vrouw Georges Deniau-Dethoor en kinders De familiën Dethoor. Vanhoorne, Pannecoucke. Bousseré. danken, langs dezen weg, vrienden en kennissen om de blijken van deelneming hen betuigd bi| het afsterven vas hun teergeliefde echtgenoote. moeder, schoonmoeder, groot moeder. zuster en bloedverwante. Vrouw Anna-Maria DBTIIOOR echtgenoote van Heer Henri VANHOORNE en voor hunne tegenwoordigheid op de begrafenis

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1944 | | pagina 2