mSPÖRTBUADZIJDE AUSTIN A 40 VOETBAL Garage VANDERMEERSCH ZWEMMEN Luxe en komfort, gepaard met motorkracht en veiligheid, maken van de nieuwe 2 DEUREN de meest gevraagde wagen van dit jaar. verdeler Kiekenmarkt 7 IEPER Tel. 108 Onmiddellijk Leverbaar. Alle wisselstukken van iedere Austin wagen. Reizen en Uitstappen M ETROPOLE-TOURISM E Antoon Alliet, Passchendale Roger DEMEY ATHLETIEK TURNEN WIEIRIJDEN ALFRED DEKEYSER HET YFERSCH NIEUWSBil. 7 Kroniek van C. S. Yprois FINALE DEB KADETTEN K Kortrijk Sp. - C- S. Yprois 1-0 Totaal onverwacht en slechts een paar -agen vooraf werd medegedeeld dat de cadetten op Zondag 23 Mei j.L de eind- moesten beginnegi Aangezien het systeem der afvalling de voorkeur ge noot op het competitie-stelsel, dienden on ze kleintjes op het neutrale veld van S. K Geiuwe uit te komen en wel tegen K Kortrijk Sp Voor ons persoonlijk is deze finale een aaneenschakeling gewor den van desillusies en illusies, van onaan gename en prettige bevindingen. Laten we eerst de slechteindrukken onder de loupe nemen, daar ze de chronologi- scne volgorde van dit verslag bevorderen en ook omdat we alzo naderhand het zure door het zoete kunnen doen verge len. S. K. Geluwe had reeds sinds een achttal weken aan huis niet meer hoe ven op te treden en werd te laattijdig verwittigd om toe te laten haar terrein, da; in een erbarmelijke situatie verkeer de enigszins in orde te brengen tér ge legenheid van de grote schok voor onze (cadetten. Het gras reikte op sommige plaatsen boven de meterVandaar dat beide belanghebbende clubs op hun eigen houtje onderhandelden om elkaar op een beter schikkend speelveld te gaan ont moeten De telefoon bracht nochtans geen raad en dan maar willens nillens berust in het lange gras,, doch nu ontbrak ook nog de officiële scheidsrechter. Discussies en verloren stappen tot te 10 30 uur, met een halfuur vertraging, een bestuurslid van S. K. Geluwe de aftrap floot. Wan neer we thans overwegen dat het hier om een finale ging, waarvoor twee ploe gen zich een gans seizoen heel wat kom mer en opofferingen hadden getroost, dat de verwachtingen hoog stonden, dat het iets aantrekkelijk en leerzaam moest wor den, maar dat de oproeping te laat kwam. het terrein practisch onbespeelbaar was en er zich niet eens een officiële referee aanmeldde, geloven we toch ontegenspre kelijk de tolk te zijn van elk rechtscha pen sportman wanneer we gewagen van een spijtige schaduwzijde vol spuigaten. De andere kant van de medaille De te genstrevers waren dus de 11 beste knapen van Kortrijk Sp. Geen spraak hier van een B-samenstelling of Gewestelijke for matie De specifieke kadetten-ploeg van Sport met dezelfde clubgraad als Ver- minck en Co bij onsLogisch veronder stelden we dus een overigens normale in ferioriteit van onze vertegenwoordigers tegenóver de poulains van een eerste af deling club. van trainer Berry, yan uit Kortrijk. het veel aanzienlijker recrute- rttvgsdantruin We hadden daarbij de voorafgaande Woensdag, als inleiding van de match Rapid Weenen-Kispesti. de geel rode kleinen aan de slag gezien tegen een jeugdploeg van Olympic Rijsel. Alhoewel de mindere hadden ze en vooral hun kee per. op ons een stevige indruk nagelaten. Bij dit alles dachten we eerder sceptisch aan een eervol resultaat of degelijke re pliek der rood-witten Welnu zoals de wedstrijd begon, scheen het of deze som bere vooruitzichten zouden tot hun volle recht komen Sport bekwam hoekschop (geen extra-times figureerden op het pro gramma. maar de corners dienden even tueel te beslissen bij gelijk spel) en doel de kort daarna dp flagrant misverstand der Cercle-defensie. Na 10 min. spel had den we nog niets noemenswaardig ge- zi-n vanwege de C. S. Y-ers en Kortrijk 1 uiterst rechtmatig, 't Kan verkeren zsBredero en... plots was het al rood en wit wat de klok sloeg. De tegenstrevers kregen gedurende het tweede kwartuur der eerste helft en de 30 min. der tweede beurt een les op alle manieren. Steeds maar moest keeper Ryssaert handelend optreden of besloot Deman ofwel Derycke nipt naast. Met het harde drie-back-spel. een prachtige keeper, veel geluk en een fantasie-rijke arbitrage wisten de Leie zonen hun voorsprong te handhaven en zich te kwalificeren voor de laatste en beslissende match omtrent de titel van kampioen van Westvlaanderen der ka detten. Zal het geval echter geen staar- -je krijgen... De scheidsrechter zag pe nalty maar floot hem niet... gaf doelschop voor neerworp en vrijschop wanneer de hai uit het spel was... en nog óntelbare beslissingen vermochten het geenszins zijn toewijding te komen rugsteunen waar er spraak was van bevoegdheid. Jammer voorwaar Onze ploeg heeft aangenaam verrast. Niettegenstaande we overtuigd waren van een zekere klas bij Prezen Seys' jongste op.Oigers. vermoedden we niet dat met zoveel kans op succes tegen collega's van vermaarde clubs kon gerivaliseerd wor den. Welke mooie toekomst-muziekDe vleugel Callens-Deman (de twee kleinste spelers op het veld) stond tot halfweg in het gras en wist, ofschoon daardoor fel gehinderd, goed te manoeuvreren. Fein- ten zagen we die ons niet door de A-ploeg worden voorgeschoteld. Linksbuiten Bail- leul marcheerde het best na de rust. Mid- voor Derycke speelde alsdan inside naast hem en beiden kunnen op een voortref felijke partij terugblikken. Hun preste- rer. overtrof nochtans niet hetgeen we van hen gewoon zijn. want normaal staan de ze kleppers steeds op een benijdenswaar dig peil. Dehaene Noël. aan banden ge legd door een eerste contact met een stop per en zijn broer Raoul, ondervonden last van hun zenuwen. De belangrijke inzet vroeg zijn deel. Geestdriftig als altoos mogen ze aanspraak maken op een be vredigend bulletijn. doch dat ze, tempe ramentspelers bij uitstek, beter kunnen daarvan zijn we overtuigd. De halflinie sloot, om het met een oud cliché te zeg gen. als een bus. Herman A. bijna onop gemerkt. Hoflack zeer machtig en Soutaer bijzonder autoritair beheersten het veld. Soutaer zouden we. lichtjes boven Her man. als onze beste speler hebben vef- r.oemd. ware Clarisse er niet geweest. Back Clarisse was de uitblinker. Hij ruimde hard en doordacht met beide voeten en tackelde onberispelijk. Verminck in het doel hield er bij de aanvang enkele moei lijke ballen uit. doch was voor de rest op zijn gemak. Jammer van dat misver stand bij het doelpuntGlobaal gezien hoeft Cercle niet te wanhopen. Het koren rijptNog nooit beschikte men over een dergelijke solide knapen-formatie. Aan de kadetten nu de in hen gestelde verwach tingen niet te leur te stellen. De leuze moet zijnIntensief trainen in alle ne derigheid als echte Cercleboys. sportief en clubgetrouw tot het uiterste. Good luck We blijven U volgen Volgende elftallen kwamen in de arena K. Kortrijk Sp. (W. M.) Ryssaert Holvoet Desplenter Masselis Vancoillie Dupont Berteele Dugardin Vangheluwe Baeckelandt Roge C. S. Yprois (klassiek) Bailleul Derycke Callens Dehaene N Deman Herman A. Soutaer Hoflack Clarisse Dehaene R. Verminck Zondag 30 Mei a. s. speelt Cercle op het Augustinusstadion te 15 uur met haar eer ste elftal tegen een selectieploeg uit Brug ge. Gekende spelers uit eerste afdeling komen bij de gasten in lijn. Ja Voor het merendeel der voetbal-aanhangers een oc casie om een op hun nota-boekje als ver velend gepunte Zondag uit het dode seizoentoch prettig door te brengen. Losse Nieuwsjes Carpels is reeds terug thuis en stelt het goed. Vandenbossche moet dus morgen te Brugge in het gelid treden met de pro vinciale juniors-ploeg. Aan hem de rood witte kleuren eer aan te doen. Het beste hoorROGIMAR. Het is nu eenmaal de gewoonte ge worden -dat de Ypres Swimming Club zo wel zijn leden als buitenstaanders een der mooiste zwemfeesten aanbiedt van gans het land. Deze genoot in 1947 een overgroot sukses. maar naar we ons lie ten vergewissen zal het jaar 1948 er niet voor moeten onderdoen. Het prachtig opgevatte zwemfeest gaat dit jaar door op 27 Juni in het stedelijke zwemdok met als grote schok 'de internationale ontmoeting België - Frankrijk. Op het programma komen o. m. voor de beste kampioenen van België en Frank rijk. dus de elite van wat beide landen op zwemgebied bezitten. Ook hebben reeds gekende zwemkomieken hun toetre ding toegezegd,t zodat de lustige noot er ook niet zal ontbreken. Wie verleden jaar tegenwoordig was op het prachtig ge slaagde zwemfeest zal heel zeker dit jaar niet willen ontbreken. We kunnen ook nog melden dat er duikelwedstrijden voorzien zijn van de 4 meter hoge spring plank en dat de clou van dit feest zal zijn de internationale waterpolo-match België - Frankrijk, met de gunstig geken de ploegen van Gent Swimming Club en de Enfants de Neptune de Tourcoing Binnenkort zal het volledig voorprogram ma klaar komen dat we dan ook ten be hoeve van onze lezers zullen publiceren. (614) Vertegenwoordiger voor IEPER en OMLIGGENDE Elverdingestr. 9. - Tel. 585 Enkele prijzen LOUKDES, 8 dagen: 2.750 fr. LOCRDES, 9 dagen: 3.250 fr. ZWITSERLAND, 6 dagen: 2 500 fr. ZWITSERLAND, 8 dagen: 3.400 fr. ZWITSERLAND, 9 dagen: 3.750 fr. LUXEMBURG, 3 dagen: 1.200 fr. In onze prijzen zijn begrepenVervoer per moderne autocar. Hoteldiensten 3 maaltijden per dag (dienst inbegre pen). Slaapgelegenheid in eerste rang hotels. Verblijftaks. Prijzen buiten alle concurrentie! Naar de FOIRE COMMERCIALE van RIJSEL. Prijs 50 fr. Vertrek op 29 en 30 Mei; 1. 3, 5. 6. 7. 12 en 13 Juni. Afreizen om 11 u. uit leper Terug uit Rijsel om 10 u. 's avonds, of later, zo de klanten dit wensen. Naar de RONDE VAN FRANKRIJK Een bijzondere reis naar Lourdes wordt ingericht op 3 Juli- Prijs3.250 fr. Programma 1« DAG: leper, Amiens (noenmaal). Pa rijs. Orléans. 2" DAGOrléans, Tours. Poitiers, (noen maal). Libourne. 3- DAG Libourne, Tarbes. Lourdes (noen maal. namiddag vrij). 4» DAG Verblijf te Lourdes. Facultatieve rit naar de Col de l'Aubisque voor de doortocht der renners. Aankomst der renners te Lourdes. 5" DAGVerblijf te Lourdes. Facultatieve rit naar de Col du Tourmalet voor de doortocht der renners. 9" DAG Vrij. 7* DAG Lourdes, Biarritz (noenmaal; Bordeaux (nachtverblijf). 8<' DAG Bordeaux, Poitiers, Parijs (nacht verblijf). 9" DAG Voormiddag stadsbezoek. Noen maal. waarna vertrek over Amiens, Rij sel, leper. De Belgische A-ploeg, evenals 12 Belgi sche journalisten, logeren te Lourdes in ons Hotel. De deelnemers aan deze bij zondere reis. kunnen dus met alle ge mak in contact met de renners komen. (555) NATIONALE BREVETTEN VAN LICHAMELIJKE BEVOEGDHEID 1948 Zoals verleden jaar, zullen ook dit jaar op het Augustinenstadium té leper, wed strijden ingericht worden, om aan de sportlui toe te laten het nationaal brevet van lichamelijke bevoegdheid 1948 te be halen. Verleden jaar werd het een succes, dank zij de prachtige steun van de leraars der respectievelijke scholen van stad, die bij hun leerlingen de lust aangewakkerd had den om die prestatie op sportgebied te verwezenlijken, wat al een ernstige voor bereiding vergt. Dit jaar werd er nogmaals op hun Be reidwillige deelname beroep gedaan, en we twijfelen er dan ook niet aan dat er een talrijke schaar deelnemers aan de start zal Verschijnen van deze wedstrij den. die doorgaan op Zondag 13 Juni 1948 te 9.30 uur. De deelname aan deze meeting behelst geen verplichting en iedereen kan er voor inschrijven. Wat de deelnemers be treft die nog school lopen, hun inschrij ving aan de onderscheidene proeven zal ons overgemaakt worden door de leraars- De oudere deelnemers kunnen hun in schrijving laten geworden aan de secre taris van de athletiekclub, Rob. Dcblieck, 23,. Lange Meersstraat, Iep jr. Deze in schrijving moet de volgende gegevens be vatten naam en voornaam, geboorteplaats en -datum, en proeven waaraan men wenst deel te nemen. Naar gelang de ouderdom worden de deelnemers ingedeeld in categorieënka detten A en B. scholieren, juniors en se niors. Hieronder laten we per categorie de voorgeschreven prestaties volgen Kadetten B(van 12 tot 14 j.) Minimum 1 koers, te kiezen tussen 60 m. in 9" 8 of 150 m. in 24" 8. Daarbij Hoogspringen 0.95 m. Kadetten A(van 14 tot 16 jaar) Minimum 1 koers springnummer te kiezen tussen 60 m.9" 2- 150 m.24". Hoogspringen 1.15 m. Scholieren(van 16 tot 18 j.) Minimum 1 koers. 1 springnummer en i werpnummer. te kiezen tussen 80 m.11" 4. 300 m.48". 600 m.1' 52". Hoogspringen1.2a m. Verspringen: 4-40 m. Bol werpen 7.40 m. Juniors en Seniors: (meer dan 18 j.) Minimum 2 koersen. 1 springnummer en 1 werpnummer te kiezen tussen 100 m.14". 400 m.1' 5". 1.000 m 3' 20". Hoogspringen: 1,35 m. Verspringen: 4.75 m. Bolwerpen8 60 m. Er dient aangestipt dat drie pogingen toegelaten worden voor de kampnummers. t. t. z- hoogspringen, verspringen en bol werpen. Mits een weinig oefening zijn deze pres taties in het bereik van elke deelnemer. De athletiekclub stelt zich hierbij graag ten dienste en daarom kan iedereen, zon der verplichting, de wekelijkse oefenston- den bijwonen die doorgaan op het Augus tinenstadium. de Dinsdag en Vrijdag, tel kens te 18 uur. k NAAR ANDENNE Toekomende Zondag 30 Mei, gaat de tweede en laatste ronde door van de in- terclubkampioenschappen IVe afdeling. Als gevolg van onze 3e plaats te Dender - monde, gaat de reis nu naar Andenne (Prov Namen), om er de finale der ver liezers te betwisten en tevens om uit te maken welke club terug naar provinciale moet afdalen- Er staat dus veel op het spel Te oordelen naar de behaalde resultaten zal het hier een zeer evenwichtige kamp worden en het is dan ook zeer gewaagd voorspellingen te doen. Hopen we dat onze club ditmaal met de sterkste formatie zal mogen vertrekken en dat ze op een ere plaats zal mogen beslag léggen. G. TUBNVARIA Op Zondag 13 Juni trekken de Yperse turners naar de Badstad Blankenberge om er aan het eerste na-oorlogs gouwfeest deel te nemen. De reis geschiedt per auto car. Familie en sportsympathisanten zul len de gelegenheid hebben de reis mede te makende prijs bedraagt 50 fr. Houdt dus allen deze dag vrij. Zondag laatst togen de leiders naar Blankenberge om er de demonstratie der opgelegde reeksen bij te wonener was een flinke opkomst, de oefeningen wer den er perfekt voorgeturnd en daarna door de aanwezige leiders van Westvlaan deren nageturnd. De goede oude stemming was er terug voorhanden, en alles ver liep opperbesthet aanstaande gouwfeest belooft iets prachtigs te zullen worden. Defer Arthur, de sympathieke outsider, die we hebben kunnen toejuichen op ons laatste winterfeest, heeft dit jaar terug de kampioentitel weggezwaaid, en dit vóór Boddaert jr. en Dupuis Fr. allen van NoordzeeOostende, dewelke zo pas haar 300e lid heeft ingeschreven. •x Lichaamsoefeningen vormen gestaalde kerels, gezond naar lichaam en geest. Jon gelingen loopt niet met een gebogen rug, houdt U recht, kómt met ons turnen. Ver waarloost uw lichaam niet. het is een dwaling, een misdaad zelfs tegenover u zelf. Wij schrijven terug nieuwe leden in vanaf 10 jaar. De oefeningen gaan door de Dinsdag en Vrijdag voor de leerlin gen van 18.30 tot 20 uur, en voor de vol wassenen van 20 tot 22 uur, in onze turn zaal der Lange Meersstraat, 26. Wij zijn een volk van werkers moch ten wij er binnenkort kunnen aan toe voegen en van Turners R. M. BIJ DE ONAFHANKELIJKEN Jan Laroye zegeviert schitterend te Zonnebeke. Jan Laroye die sedert enkele weken eeh steeds betere forme vertoonde, zette te Zonnebekè de kroon op het werk door een schitterende spurtzege in de wacht te slepen. Vermeersch, de lokale favoriet, leed reeds na enkele kilometer bandbreuk. Hij on echter rap vervoegen, óm onmiddel- ijk de slag in te zetten. Onder de druk ran Pommelaere en Laroye werd hij ech- ler vervoegd, 'op het ogenblik dat een dé- railleurbreuk- hem onweerroepelijk naar ie achtergrond verwees. Pogingen van Baele. Pommelaere en Furnière werden in de kiem gesmoord, en tenslotte boden zich 7 man in de spurt aan. Jantje Laroye vertrok van ver op kop en wist onweer staanbaar te zegevieren voor Pommelaere en Marcelleke Demulder. De uitslag: 1) Jan Laroye, Oostende, de 150 km. in 3 u. 50 min 2) Pommelaere Noé. op 1 lengte3) Demuider Marcel, op 2 lengten; 4) Van Oosthuyze Nestor; 51 Deneve6) Furnière7) Deconinck, allen wiel in wiel8) Baele. op 50 sec. 9' Delobelle, op 1' 30"; 10) Vermeersch; 11) Renier; 12) Demeyere13) Vanden- broucke14) Botté; 15) Naessens16) Watteeuw17) De Baerdemaecker. BIJ DE LIEFHEBBERS Decock Roger wint meesterlijk te Zonnebeke Vijf en vijftig deelnemers verschenen aan de start om 7 ronden af te leggen De koers wordt ingezet in versneld tempo Wallijn nam in de 2e ronde 40 sec voor sprong op Vantomme en Geersde groep volgt op 60 sec. Minne en Van Heule na men op hun beurt 300 met. op de groep. Sieuw volgt op 1 min.op 30 sec. Geers. Philips en Kintop 2 min. Couvreur en Patteeuwop 3 min Divoy en Deleen op 5 min. Vandorpe en Vantomme Julien. Decock. geweldig van brio. gelukt in de 4e ronde 100 m. voorsprong te nemen op het peleton getrokken door Geers. Van tomme Noël probeert ook doch mislukt in zijn poging. Tijdens de 6e ronde s ié opt Decock alle premiën in de wacht, ter wijl het met 8 man naar de eindmeet gaat, waar Decock machtig wint, terwijl Minne kettingbreuk heeft tijdens de spurt. De uitslag: 1) Decock Roger, Meenen, de 120 km. in 3 u. 13 m.2) Wallijn Mi chel. op 1/2 lengte; 3) Nolf Rob.; 4) Meersman R.5) Vantomme N.6) Feys 7) Patteeuw8) Minne 9) Depoorter L- op 30"10) Geers op 1' 30"11) Van Heule; 12) Verfaille13) Vandamme 14) Verpeut; 15) Van Neer; 16) Lannoo 17) Phlypo18) Vandevyvere. Prachtzege van Maurits Blomme op het Moorteltje. Benoni Senesael en zijn maats van het Moorteltje kregen hun gading: 89 ren ners. ja 89Een goed zonnetje en veel volk. Wat wilt U nog méér Een schaduw op deze mooie wedstrijdHet spi.tige on geval dat de sympathieke Roger Dewaele. uit Ingooigem trof Op de baan St Jan- Poelkapelle. werd de jongen het slacht offer van een zware val. Hij bleef buiten kennis liggen, omringd door enkele toe schouwers. die hun hulp beperkten tot... kijken. De Ieperse Rijkswachters die wat verder dienst deden, konden gelukkig ver wittigd worden, en door hun zorgen werd de ongelukkige renner naar het O. L. Vrouwhospitaal overgebracht. Daar werd door de Dokters Deconinck en Dubrulle een zware schedelbreuk vastgesteld. Don derdag avond was het slachtoffer bij ken nis en ontving hij het bezoek van sport- rubrieker Berten La fosse, vergezeld door de ouders Dewaele Mocht de jongen weer spoedig op de been zijn Wat het koersverloop betreft, kunnen we kort zijnDe bonte bende was door Sportafgevaardigde Pol Beddeleem nog maar pas losgelaten, toen Blomme reeds het hazenpad koos. Hij kreeg het gezel schap van Minne en Lucien Depoorter. die zich echter na een ronde reeds lieten afzakken en terug door de groep vervoe gen. Maurits liet zich door de afstand niet afschrikken en bolde met een ontstellende regelmaat de 100 kilometers af. Hij kon zijn voorsprong op geen enkel ogenblik tot boven de minuut opdrijven, maar bleef toch steeds buiten het bereik van zijn achtervolgers, waar Volant een bijzonder knappe prestatie leverde. De uitslag1) Maurits Blomme, 105 km. in 2 u. 46' 40"2) Volant, op 45"3) De poorter Lucien4) Vermeersch Gentil 5) Decock Roger, op 1' 5" 6) Minne Mau rits. op 1 lengte7) Plovie Julien8) Meersman Roger, op 1' 20"9) De BatRo- bert10) Geers; 11) Verfaillie; 12) Lowie Valeer; 13) Van Heule; 14) Verhulst; 15) Pascal Julien; 16) Dutilly Albert; 17) Derous Roger18) Taecke Karei 19) Van Belleghem Georges 20) Van Töire Georges; 21) Pattyh Marcel; 22)' Sln- naeve 23) Vervenne. Vermelden we nog dat Van Neer, die een mooie koers deed. evenals Marcel Pattyn. plat reden en. daardoor een zekere ereplaats verspeelden. BIJ DE NIEUWELINGEN Vlamertinge 42 deelnemers. I) Verbeke Roger (Geluvelt). 75 krti. in 2*u. 11 m.2) Vande Voorde 3) Dewèerdt 4) Cloet; 5) D'Herck; 6) Van Cofilie; 7) Van Walleghem 8) Decuypèr9) Ja cobs10) Hoflack 11) Devoghel12) Ver kind t13) Monsy 14) Delannoy15) Ri- golle. „I Geluwe 23 vertrekkers. - - ,0 1) Vuylsteke Micjiel (Wervik). de 70 km. in 2 u.2) Desmet Gilb.3) Malfait Jozef4) Delbeke Raymond5) Gevaert Remi6) Desmedt Willy Delrue An- dré8) Lostens Albert9) Carlièr j&ak ,10). Holvoet Dan. 11) Deryckerc Pieïre 12) Lugeïêier Joz.T3V Christiaens Adolf; 14) Vandoorne Roger; 15) Callens Pierre; 16) Verschoore André. Westouter 39 vertrekkers. 1) Joseph Cloet, 65 km. in 2 u. 1 min.; 2) Verbeke Roger; 3) Vuylsteke Michel; 4) Reynaert5) Callebout60 Vande- voorde Albert; 7) Ovenberghe Gérard 8) Guimin 9) Rebry 10) Winne11) De- fever. Algemene Rangschikking van het REGELMATIGHEIDSCRITERIUM van de Yperse Wielrijdersclub met de medewerking van 't Vrije Volksblad» en sigaretten Belga. 1) Verbeke Roger, 152 p.2) Callebout Roland. 100 p.3) Vandevoorde Albert, 91 p 4) Cloet Joseph, 83 p.5) Vuylsteke Michel, 61 p.6) Ovenberghe Gérard. 60 p.7) Deweerdt Sadi. 47 p.8) Opiinus Urbain, 44 p.; 9) Jacob Willy, 41 p.; 10) Pieters Gérard. 34 p. Volledige rangschikking in ons nummer van vólgende week. ROGISA. Haringe Zondag 13 Juni ter gelegenheid der kermis Grote Velokoers voor Beginnelin gen. 1000 fr. prijzen en premies. Voor uw schrijf- en rekenmachines wendt U tot het huis Werktuigkundig-technieker 62, Waterkasteelstr. YPER. TeL 415 Herstellingen - Onderhoud - Verhuringen In uw voordeelkoopt machines op uw streek en aan een vakman. (539) lauuKiaiaKiumwmmtf'm mmui,

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1948 | | pagina 7