ONZE SPORTBLADZIJDE VOETBAL Onze kosteloze Pronostiekwedstrijd Het Ypersch Nieuws REGLEMENT Kosmos Toerisme KOSTELOZE PRONOSTIEKWEDSTRIJD VAN ZONDAG 5 SEPTEMBER Naam en voornaam Straat en Nr Gemeente NEEMT DEEL VANAF DEZE WEEK Aldus behoudt U al uw kansen voor de eindrangschikking. VT' rLvel«em - S.v. Wevelgem (Maes Fr.) s V n i„ (Denys) TKAMP VAN WHITE STAR Koersuitslagen WIELRIJDEN 26, Grote Markt Albert I, leper Telefoon 515 en 656, leper BOKSEN Aangekondigde koersen HET YPERSCH NIEUWS BH 7 4-9-1948 V. G. Oostende Eendracht Wervik A. A. Moeskroen F. C. Roeselare B. S. Avelgrem S. V. Wevelgem Deerlijk Sport W. S. Oudenburg C. S. Yprois Zwevegem Sport F. C. Knokke W. S. leper W. S. Houthulst Dar. Blankenberge S. V. O. lngelmunster F. C. Poperinge (II Plaats in deze kolom: Het nummer 1 als U de thuisploeg gewonnen geeft. Het nummer 2 als U de bezoekende ploeg gewonnen geeft. Het teken X als U een drawn voorspelt. .Hoeveel deelnemers zullen deze week het hoogste aantal punten behalen (of deknaam) (in blokletters) 1) leder lezer mag kosteloos aan onze pronostiekwedstrijd deelnemen. Alleen de bulletijns uit ons blad geknipt zijn geldig. Zij dienen, behoorlijk ingevuld afgegeven te worden op de Drukkerij Dumortier. 34. Boterstraat. leper, of op dit adres per post toekomen de Zondag waarop de matchen doorgaan vóór 12 uur middag. Op de linker bovenhoek van de omslag dient de melding «Pronostiekwedstrijd» geschre ven te worden. Verschillende bulletijns mogen onder dezelfde omslag verzon den worden. (Opgeletfrankeren aan 1.35 fr., juist als een brief). 2) Op éénzelfde naam mag slechts één pronostiek uitgebracht worden. Het ge bruik van een deknaam is toegelaten, mits opgave van het juiste adres (Straat en nummer, gemeente) van de afzen der. In dit geval wordt bij de uitsla gen alleen de deknaam vermeld. 3) De pronostiek zal elke week plaats hebben op de matchen van lie afdeling provinciaal. In de daartoe voorbehou den kolom plaatst U naast elke match het nummer 1 wanneer U de thuisploeg gewonnen geefthet nummer 2 wan neer U de bezoekende ploeg gewon nen geefthet teken X wanneer U een drawn voorspelt. 4) Voor elke juiste uitslag met 1 of 2 aan geduid wordt één punt toegekend voor elke juiste uitslag met het teken X aangeduid (drawn) worden twee punten toegekend. Er zijn dus elke Zondag 8 punten te verdienen wan neer er onder de uitslagen geen drawns zijn 9 punten als er één drawn is. 10 als er twee drawns zijn, enz. 5) De deelnemer die het hoogste aantal punten van de week behaalt, wint de wekelijkse prijs van 100 fr. Hebben verschillende deelnemers het hoogste aantal punten van de week behaald, dan is onder hen de deelnemer die het juiste antwoord heeft gegeven op de bijkomende vraag, of dit getal het dichtst benadert (boven of onder) de winnaar van de wekelijkse prijs. VoorbeeldEr waren twee drawns, dus 10 punten te winnen. Niemand had punten, maar twintig deelnemers matchen >oor zondag 5 sept. KRONIEK VAN C. S. YPROIS He Prov.S. V. Zottegem - C. S. Y. 5-3 De ontmoeting bij het ver afgelegen S. V. Zottegem liep uit op een 5-3 nederlaag voor de rood-witten. In vier personen auto's en amper spelers incluis met een vijftiental man werd de verplaatsing ondernomen. De match zelf diende be twist op een hobbelig en hellend terrein, te midden van een talrijke menigte S. V. Z.-aanhangers en tegen een samenstel ling die snel. productief en fraai voetbal spel onder de knie had. De Cercle-ploeg trad aan met keeper Raoul Verleye. maar dit debuut was niet het enige feit dat om onze bijzondere aandacht vroeg. Robert Carpels had ter elfder uur de wens te kennen gegeven eens te proberen hoe het met de geopereerde knie stond en kwam tijdens de eerste beurt als rechtsbinnen in het gelid, terwijl René Vanrijckeghem dan als kanthalf figureerde en Florent Cailliau hoefde te wachten tot na de rust alvorens op te treden. Verhaasten we ons te verkondigen dat Carpels niet de minste hinder meer ondervond en wederom de «oude» is geworden. Natuurlijk ontbrak het hem aan uithoudingsvermogen, het geen ook verklaard waarom vooraf werd beslist dat hij slechts gedurende 45 min van de partij zou zijn. Met Carpels en vóór de poos marcheerde het C S. Y.- team voortreffelijk. De bordjes trouwens bewezen dit ook Een 0-2 voorsprong dank zij Del Haye en Beddeleem. In de tweede helft nochtans verliep het niet meer zo vlot en wanneer de gastheren na een tien tal minuten via de deklat en linker doel paal een eerste doelpunt fabriceerden, be- hebben 9 punten. Degene die op de bijkomende vraag 20 heeft geantwoord, wint de wekelijkse prijs. Heeft nie mand 20 geantwoord, dan is degene die 21 of 19 op deze vraag geantwoord heeft, de winnaar van de week. Staan na deze schifting twee of meer dere deelnemers nog op dezelfde hoogte, dan wordt de wekelijkse prijs onder hen verdeeld. Vergeet een deelnemer de bijkomende vraag te beantwoorden, dan kan hij. in geval verschillende deelnemers het hoogste aantal punten bekomen heb ben, niet mededingen voor de weke lijkse prijszijn punten tellen even wel voor de eindrangschikking. 6) Na afloop van de kampioenschappen worden de behaalde punten, wekelijks op éénzelfde naam van deelnemer uit gebracht. samengeteld en aldus wordt de eindrangschikking opgemaakt. Aan deze eindrangschikking zijn minstens 2.000 fr. prijzen verbonden. De eerste prijs zal 500 fr. bedragen en er zul len minstens 15 prijzen toegekend wor den. De juiste verdeling der prijzen van de eindrangschikking zal later be kendgemaakt worden. 7) Het adres der deelnemers, de cijfers en tekens, moeten duidelijk ingevuld worden, het liefst in inkt. Bulletijns met doorgehaalde of twijfelachtige cij fers worden nietig verklaard. 8) Elke week zullen de namen gepubli ceerd worden van de deelnemers die het hoogste aantal punten van de week behaalden, evenals van de 20 eersten der rangschikking. De wekelijkse prijs wordt uitbetaald ter Drukkerij Dumortier, 34, Boter straat, leper, na publicatie van de uit slag in ons blad- Het bedrag kan per postmandaat aan de winnaar uitbe taald worden, indien hij het aanvraagt. 9) Alle onvoorziene gevallen worden door onze sportredactie onwederroepelijk beslecht. Er zal nopens deze pronos tiekwedstrijd in geen briefwisseling getreden worden. Door het feit aan onze prijskamp deel te nemen, bewijst de deelnemer kennis genomen te heb ben van het reglement en ermede ak koord te gaan. He PROVINCIAAL a Oostende - E. Wervik (Roesbeke) a A. Mouscron - F. C. Roeselare DC. (Willemsea) ijk SP - W. S. Oudenburg r e v (Vandepitte) Yprois - Zwevegem Sport v(Herremans) W C' W' S' (Everaert) Houthulst - D. Blankenberge li. lngelmunster - F. C. Poperinge (Verbiest) Ue GEWESTELIJK B c Lichtervelde - S. K. Geluwe y r (Dedeyne) - homines - Molen Sp. lngelmunster SP d (Maes E.) cd F.C. Toek. Meenen (Vanlede) f .Moorslede - V.V. Dentergem Weyts vlamertinge - S. V. Moorsele W c n (Lacluyse) Passchendale - F. C. Tielt V p (Van Loocke) (nrTAooie - F- C. Meulebeke SC n ^Lssnijder, Deltomme, Decraene) u°riroozebeke - VP. Gits (De Deken) ine SPECIAAL C. »t ivortrijk - Stade Kortrijk (Adams) S V re F C. Poperinge (Dobbels) S.v e■*e-^e'"n - S- V. Moorslede (Delva) ".v 5 °°rsele - W s. Houthulst (Soenen) Toek »?>er ®- Yprois (Montaigne G.) ^nen - E. Wervik (Vanlerberghe) terde het er niet om Een onvrijwillige hands van Leon Knockaert bezorgde Ael- ,-brechts iE. Aalst) de gelegenheid op strafschop gelijk te stellen en kort daar op wezen de plaatjes 3-2 voor de thuis ploeg. om twee minuten later 4-3 als stand op te geven. Een kopstoot van Del'Haye had aanleiding geschonken tot het zesde doelpunt van de partij. Steeds kwamen de Zottegemnaren. die goed gebonden speelden, de rood-witte defensie tarten en een vijfde doelpunt bleef niet uit. daar waar keeper Verleye er voor .zijn part nog een drietal harde kanjers uithield. Het ware verkeerd het al dan niet optre den van Carpels volledig in overeenstem ming te brengen met 0-2 winst aan de rust en het 5-1 verlies naderhand. Stel lig Bob was er voor een gedeelte tussen, doch we mogen ook niet uit het oog ver liezen dat het in de tweede beurt berg op ging en er verschillende Cerclemen naar het einde toe begaven. Roger Vanbese- laere Alberic Derous, Fonse Decaluwé en Marcel Del'Haye waren de enigen die be- j wezen gereed te zijn voor de nakende on- genadige competitie-strijd. Verleye was prachtig in het doel(leestussen het doelhout). Hij vermocht quasi niets tegen de vijf schoten die allen de penalty uitgezonderd van op vier vijf meter zijn netten kwamen schenden. We dienen echter een vooroehoud te maken voor j de twee laatste goals Mits zijn doel te verlaten en niet te aarzelen zoals thans het geval, had hij de beslissende phase en dus ook de shots kunnen beletten. Dit tekort komen valt alleen toe te schrijven aan een gemis aan verstandhouding met de backs, die toch voor hem twee nieu- j welingen waren. Ossieur en Cailliau pas ten zich moeilijk aan met al de putten I en heuveltjes in de grasmat. Florent had liet daarbij lastiger dan hem lief was met j de eminente inside Aelbrechts als recht- streekse concurrent. Vanrijckeghem liet i als kanthalf een degelijke indruk na. Mid- denhalf Knockaert kon zich nog niet ver- j zoenen met de beste carburatie en Bed- I deleem maakte, in tegenstelling met Ver- schaeve. vooruitgang. Kortom de machine i draait nog niet op volle toeren en het is des te spijtiger daar de eerste officiële match vóór de deur staat. Inderdaad Zondag aanstaande komt Zwevegem Sport de eerste punten van het seizoen bevech ten op het Augustinusstadion. De nieuw- gepromoveerden maakten verleden week furore te Poperinge in een vriendenmatch tegen de plaatselijke F. C. P. en wonnen liefst met 1-6De klanken die tot leper doordrongen spreken vfcn een jonge ploeg met buitengewoon vlug spel. een eminente I midvoor en twee kwieke buitenspelers. Afwachten en zienInmiddels kunnen we toch onze vertegenwoordigers op het hart drukken dat de zaak met ernst dient aan gevat te worden en er van uitblazen geen spraak mag zijn tot het affluiten. Spreekt de traditie niet van nederlagen als inzet Hoeven we te herinneren aan R. C. Ha- relbeke. S. V. Veurne. Deerlijk Sp. e. a i samenstellingen, dewelke ons tijdens een openingsdag in de luren kwamen leggen Supporters, vorige week mochten we de steun van uw aanmoedigingen niet ken nen. zorgt voor het te goed morgen tegen I de kleurgenoten van Zwevegem De match 1 vangt aan te 15 uur en de heer Herremans 1 (F. C Roeselare) heeft de leiding. Hie Spec.S. C. Zonnebeke - C. S. Y. 2-5 Met 3 doelpunten van Camille Duma- lin en 2 van Ervé Vynckier boekten de reserven een 2-5 overwinning bij S. C. 'Zonnebeke, dit na een middelmatige wed strijd. Noteren we evenwel dat de specia- lers nog niet op hun best stonden. Wegens diverse redenen kon nog niet worden be schikt (In A of Ille) over Maes R., Bru- neel W., Soenen A.. Lesage A., Mailliard S.. Dewulf R. en 100 over Bob Carpels. Ook voor de reserven begint het officiële kampioenschap e k. Zondag en wel aan stonds met een derby tegen W. S. leper op het Minneplein. Good luck MEDEDELINGEN. Jongelingen die begeren lid te worden van C S. Y. kunnen dit steeds doen de Dinsdag. Woensdag en Donderdag tijdens de trainingen op het Augustinusplein. Ieder aangesloten lid bekomt een spelers- kaart die vrije toegang geeft tot het ter rein voor al de home-wedstrijden van Cercle. Enkele abonnementen voor genummer de zitplaatsen in de tribuun kunnen nog bekomen worden. Voor inlichtingen zich wenden bij Leon MONKERHEY. 9, Vee markt. leper. ROGIMAR. SUPPORTERSCLUB C. S. Y. Lokaal Au Casino Op Zondag 12 September verplaatsing naar Oudenburg Leden 25 fr. Niet-leden 35 fr. Vertrek om 1 u. stipt aan het lokaal. HET BESTUUR W. S. leper - S. V. Waregem 3-3 Het bezoek van de kampioenenploeg had een bevredigend aantal toeschouwers naar het Minneplein gelokt en het was onder stralende zonnestralen dat scheids rechter Degryse beide ploegen in lijn riep. Alvorens het spel aan te vatten over handigde kapitein Alleman een prachtige bloemtuil aan S. V. Waregem voor hun behaalde titel tijdens het voorbije seizoen en met een nieuw balletje dat gedurende de wedstrijd zou worden verloot werd de aftrap genomen. Seffens is White Star in de aanval en zal gedurende een 10 tal min fel te duch ten zijn. De nieuwe doelman bij Ware gem moet al zijn kunde voor de dag halen om zijn netten zuiver te houden. Het tikje geluk steekt hem hierbij nog de handen toe en op een kanjer van Noppe zal hij onvolledig stoppen maar het leder zal op een paar centimeter na de witte krijtlijn niet overschrijden. Het was na 11 min. spel dat S. V. haar eerste aanvallen kon opbouwen en hoek schop afdwingen die echter niets ople- verde. Het spel golfde vervolgens over en weer en kanthalf Goethals krijgt in rechtsbui ten Dewitte meer hooi op zijn vork dan hij wel lustte Het zal nochtans Damman zijn welke na 20 min. spel de stand zal openen en de plaatjes 0-1 doet wijzen. Het is thans de beurt aan S. V. onze ver dediging op de proef te stellen maar onze verdedigers weten hun taak goed uit te voeren en het flink optreden van onze nieuwe speler Maurice De Graeve. die bij sommigen reeds veroordeeld werd na zijn eerste wedstrijd tegen S. C. Mee nen wekt alle verwondering op bij de aanwezigen. Een aanval van S. V. brengt Damman en Depraetere H alleen voor doel, ze heb ben nog keeper Tresy slechts te verschal ken. maar Georges laat zich machtig toe juichen waar hij met een stoutmoedige duikeling in de voeten van Damman en met een wolk stof de overwinnaar blijft van het tweegevecht. Toch zal niet kunnen belet worden dat S. V. zijn voorsprong zal aandikken en de rust komt opdagen met 0-2 voor de bezoekers Na de verfrissing werd Noppe door Ke tels vervangen. S. V. neemt eerst de teugels in handen en zal na hard verweer onzer mannen na een kwartier langs Vandeberghe er 0-3 van maken. Dit is olie op het vuur van White Star die een geweldig offensief ontketent. Bertje Ketels komt in een mooie gelegenheid tot doelen en zal dan ook het prachtigste doelpunt der wedstrijd aantekenen. Weinige min. zijn verlopen wanneer Ketels een flater van Waregem's doelman benut om de achterstand tot het minimum te herleiden en daar trillen de netten voor een 2e maal Het verder vervolg der wedstrijd ver loopt in 't voordeel der White Star ploeg en 5 min. voor het einde zal na flink pas- senspel Deneckere-Ackou. Camiel kalm maar zeker voor een 3e maal de bal in de Waregemse netten doen verdwijnen. Het einde werd aldus gefloten met een verdiend gelijk spel en een match waarin White Star een beste prestatie achter de rug heeft staan. De uitslag der loterij gaf nr 48 aan als winnaar der bal. Het nummer 313 wees de Teddy-beer aan. die gewonnen werd door Mevr. Verheye uit de Meenen- straat. De winnaar van de bal wenst on bekend te blijven en schonk de bal aan de voetbalclub. Iets wat te onderlijnen valt Zondag a. s. de eerste kampioenschaps match en tegen F. C. KnokkeSuppor ters allen op post! Niemand moge Zon dag ontbrekenIn blok moeten we er zijn om onze spelers aan te moedigen en na hun verrichting van velleden Zondag kan ik U verzekeren dat er niet kansloos naar Knokke wordt gereisd* De B-ploeg krijgt het bezoek van C. S. Yprois om 15 uur op het Minneplein. Jongens, met volle moed aan het werk en moge 5 September een dubbele punten- oogst zijn Ie Vertrek naar Knokke om 12 u. aan de Sultan. 2e Vertrek om 13 u. aan de Postbode Prijs 35 fr. Niet-leden 40 fr. A. F. Inschrijving bij Alfons Soenen. café Montmartre Aanzet café De Toerist Frenchlaan. Aankomst café 't Pauwtje Zonnebekestw Prijsuitdeling bij A De- vos. café De Roozeboom Zonnebekestw. Meesen Op Maandag 22 September, om 2 30 n. Grote Kermisprijs voor beginnelingen B- W. B. 70 km zeer goede asphaltbanen. 3 000 fr. prijzen en premiën. Inschrijving vóór de aanzet bij J. Braem A la Rose AanzetCafé du Cerf BIJ DE LIEFHEBBERS Bikschote 1) Minne Maurits, de 100 km in 3 U- 20 min.2) Degraeve M.. op 2' 15"3) Derous R 4) De Poorter L.5) Van Damme. op 4 min.6) Proot U-7) Ner- nich L.8) Proot J.9) IJvaert R 10) Daken K.11) Laga M. 12) Seys13) Boscart J.14) Van Doorne15) Ver hulst; 16) Depoorter R.17) Van Coillie; 18) Boscart A.19) Vandermaelen20) Cnockaert. leper (De Stuèrsstraat) 1) Siegers Frans, 120 km- in 3 u 26' 2) Deceuninck R. op 10 cm.3) Knockaert M.4) Jonckheere R.5) Meersman R 16) Minne M.7) Degraeve M 8) De-, poorter Luc.9) Winne10) Verpeut ,11) Van Neer; 12) Boscart; 13) Deleu 14) Knockaert R.15) Serdobel. BIJ DE NIEUWELINGEN Westouter 1) Vandevoorde, de 70 km. in 2 u 2) Pieters3) Jacobs 4) Deweert. op 5' 30" 5) Rosenbergs; 6) Rijckewaert7) Geldof; 8) Desmet9) Wyckaert10) Davros 11) Gerardijns; 12) Rogghe; 13) Bruneets. W estroozebeke 1) Demeulenaere André (Roeselare), de 65 km. in 2 u.2) Noyelle3) Vandecas- tele Leon4) Gillebert5) Vandepor- taele 6) Sterckx 7) Poppeliere 8) Bert; 9) Gossaert10) Beernaert11) Van- herle12) Lardier; 13) Casteleyn14) Hoefkens15) Van Meerschaut16) Haeck. Wervik 1) Oplinus Urbain (Geluwe), de 75 km. in 2 u. 12 min.2) Rebry 3) Ryckaert 4) Labauw5) Defever6) Delbaere7) Stragier 8) Delbecque9) Stadsbader 10) Desmet; 11) Verschoor». Langemark 1) Verbrugge, de 60 km. in I u- 56 min 2) Deneve 3) Tommeleyn 4) Dekeyser 5) Jonckheere 6) Vansteenkiste7) Noy elle 8) Muylaert9) Delrue10) Hoo- relbeke. St Jan (léper) 1) Vandevoorde Alb., 70 km. in 1 u. i 55 min.2) Oplinus 3) Desmedt4) Vuyl- steke5) Overberghe6) Carlier 7) Ver- beke8) Jacob 9) Quartier10) Meule- broeck11) Bruneel12) Hoet13) Sen- nesqel14) D'Herck15) Haeck. Zillebeke 1) Goemaere Dan., de 60 km. in 1 u. 56 min.2) Vandelanoote3) Acke4) Vandevivere 5) Callemeyn 6) Deneyt 7) Hoflack8) Malfait9) Loweyck 10) Delaere 11) Huyghe. REGELMATIGHEIDSCRITERIUM VOOR NIEUWELINGEN B. W. B. VAN DE YPERSE WIELRIJDERSCLUB Algemene Rangschikking na de 24e proef I 1) Verbeke Roger (Geluveld), 324 pun- I ten2) Vandevoorde Albert. 308 p.3) Deweerdt Sadi, 163 p.4) Ovenberghe Gerard. 143 p.5) Jacob Willy, 141 p. 6) Cloet Joseph. 134 p.; 7) Desmet Gil bert, 130 p.8) Calleboudt Roland. 124 p. 9) Oplinus Urbain, 116 p.; 10) Vuylsteke Michel. 105 p.11) Noyelle André en Te- chel Marcel, 99 p.13) Devoghel Gerard. 92 p.14) Rigolle William, 60 p.15) Ry- ckewaert Pierre, 57 p. 16) Quartier Mau rice, 54 p. 17) Malfait. 47 p. 18) D'Herck Michel, 45 p.19) Pieters Gerard en Winne. 44 p.; 21) Carlier Jacques. 43 p.; 22) Ollivier. 39 p. 23) Decuyper en Wous- sen, 27 p.25) Gadeyne, 26 p.26) De smet Julien en Vuylsteke Roger. 25 p. 28) Vandeportaele en Muilebroek. 24 p.; 30) Tiersoone, 23 p.31) Verschoore, 22 p 32) Hoflack en Van Coillie. 21 p. 34) Bruneel. 20 p. 35) Depoorter en Mon- chy. 18 p.37) Van Walleghem en Hoste. I 17 p.; 39) Claeys en Debal, 16 p.; 41) Go- vaert. Moens en Vandecasteele. 15 p. 44) Bekaert. Boussemaere en Sieuw, 14 p. 47) Vandoorne en Sennesael. 13 p. 49) Blanckaert. Dewitte en Dumarey. 12 p 52) Geldhof en Rousseeuw, 11 p. 54) I Delbecque, Guylinck en Wullens, 10 p. 57) Herman. 9 p.58) Goethals. Vanhee on Vandensteen. 8 p.61) Denassee, De- neut. Desodt. Rosseel, Stragier. Verkindt en Hoedt. 7 p. 68) Carlier en Vanden- berghe. 6 p. 70) Delannoit, Vandenborre en Vercruysse. 5 p. 73) Devolder en Kes- teman. 4 p.75) Crombez, Declercq, Sey- naeve en Vandromme. 3 p.79) Beyl en Desmedt. 2 p.81) D'Arras, Decraene. Delbaere Desimpel, Hofkens. Rebry. Sa- lembier. Willemet en Aeck. 1 punt Volgende proeven 4 Sept Le Bizet - Yper. 12 Sept.Zuidschote. Wie wil genieten van een onzer prach tige autocarreizen ingericht gedurende de maand September kan zich nog laten inschrijven. De afreis van volgende rei zen zijn verzekerd LOURDES, 8 dagen. Prijs: 3.200 fr. op 5. 12, 19 en 26 September. ZWITSERLAND, 7 dag. Prijs 3175 fr. op 5. 12 en 26 September. AZURENKUST, 13 dag. Prijs 5.050 fr. op 5 en 19 September. NORMANDIE, 6 dagen. Prijs 2.575 fr. op 5, 12. 19 en 26 September. NORMANDIE, 4 dagen. Prijs 1.750 fr. op 5 September. PARIJS 2 1/2 dagen. Prijs 1.095 fr. Afreis op 18 September2, 16 en 30 October13 en 27 November11 De cember. PARIJS - VERSAILLES - FONTAI- NEBLEAU 5 dagen. Prijs 1.775 fr. Afreis op 26 September 10 en 24 Oc tober 7 en 21 November5 en 19 De cember. (873) 13 Sept.Yper (Montmartre). NIEUWELINGEN leper Op Maandag 13 September te 16 uur: Grote Prijs van Montmartre voor Nieu welingen B. W. B Tellende voor het cri terium van de Ieperse Wielrijdersclub. 2-500 fr. prijzen en talrijke premiën. ver deeld ais volgt: 400 fr. en bloemtuil. 350. 300 250. 2 x 200. 150. 125, 3 x 100. 75. en 3 x 50 fr. Afstand: 55 km Wegwijzer: Basculestr.. L. Torhoutstr. Frenchlaan. Meenenstw., Kanon, Frans Kerkhof. Zonnebekestw. (7 maal). LANGEMARK Op 27 September zal te Langemark een machtige sportavond doorgaan, ten voor dele van een grafzerk voor de betreurde bokser Hector Ligneel. 1) 4 bokskampen Kortrijk - leper 2) Sparringskamp en boksles tussen Herman Korber en Vanhoutte. 3) Kunstturnen4 finalisten van het Kampioenschap van België op het verhoog. 4) Intervieuw Rondelé. André Rosseel en Minne (intieme huldiging voor zijn prachtige uitslagen). 5) Thomas Pips zal zijn wedervaren verhalen over de ronde van Frank' rijk. Uitgebreid nieuws. LEPER Op 3 October gaat in de Stadsschouw burg te leper opnieuw een prachtige mee ting door- Benevens de kamp Willy Ceu- ninck tegen Lahousse over 6 x 3, is de deelneming verzekerd van Herman Kor ber. Kortrijk, de lieveling van het lepers publiekJan Kremers. ex-kampioen van België liefhebbers, die de 2 laatste jaren als beroepsbokser overwonJoe Corne- lis, kampioen van België Machterlinck alsook Je room Galloo. kampioen van Vlaanderen. Later meer bijzonderheden.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1948 | | pagina 7