i TAXI GROTE MOTO-CROSS 614 TURNEN voor ALLE Plechtigheden MICHEL SEDEYN BASKET - BALL MOTOSPORT ZONDAG 17 OCTOBER 1948 op het HOOGE (weide en bos van hr Camiel1 Decroixi met internationale deelname. 25.000 FR. PRIJZEN EN PRACHTBEKERS. SOENEN. VANDENDRIESSCHE, BILLIAU in uitdaging tegen DERYCKE (Cent) en HEYDENS (K:rjrr,e} BOKSEN ABEELE - GRENS PRACHTIGE MOTO-CROSS SPORTA - NIEUWS WiELRIJDEN Koersuitslagen Daniel SEDEYN HET YPERSCH NIEUWS» Blz 6 9-10-1948 het roe ces liet dan ook niet op zich wach ten. Twee minuten waren verio- pen of e#i flink opgebouwde aanval ia het midden brengt het leder in 't bezit van Noppe the prachtig Ciube doelwachter ver schalkt en in het open doel nummer één naar binnen schiet Poperinge het gevaar inziende, had nog slechts datgene te be houden hetgene White Star nog niet bezat en de ganse halflijn kwam zich op de backpiaals vestigen. Een paar hoekschop pen aan Clubs doel deden de spanning nog stijgen maar hoe White Star ook zwoegde de juiste opening konden ze maar niet meer vinden en het was met een zucht van verlichting voor de talrijke Clubaan hangers dat ze hun ploeg de twee eerste puntjes zagen op zak steken- Dat deze wedstrijd een ontgoochelend iets is geworden voor velen onzer supporters valt best te begrijpen Onze spelers heb ben pas beseft wat er gebeurde wanneer de bordjes 2-0 aanwezen en de put werd gevuld wanneer het kalf verdronken was Heeft de eerste speelhelft bevredigd, het zelfde kan niet gezegd worden van de daaropvolgende 30 minuten Het zijn die minuten welke fataal zijn geworden voor de White Star Club die op dat ogenblik beneden alles presteerde. Het was het doelloze en futloze moment en zonder de minste strijdlust. De White Star ploeg heeft bepaald nog niet het goede einde te grijpen en we geloven dat trainer Boes man deze week voor een lastige opgave staal geplaatst. De B-ploeg deed het beter en alhoewel middenvoor Claeys slechts 10 minuten de wedstrijd kon helpen betwisten wegens kwetsuur aan de knie, werd het nochtans een flinke 5-2 overwinning voor de Ster mannen. De Juniors welke met een gans gewij zigde opstelling naar Lauwe afreisden heb ben een goede wedstrijd achter de rug en de 0-2 overwinning is'dan ook meer dan verdiend te noemen, temeer nog als men rekening houdt dat linksbuiten Leupe. we gens verwonding, aan de 2e helft geen deel meer heeft kunnen nemen. Slosse en Boudin waren nogal persoonlijk en verge ten te dikwijls dat een voetbalwedstrijd met elf wordt gespeeld De-scholieren speelden htm eerste oefen wedstrijd tegen de Juniorsploeg van S. K Vlamertinge. Het werd er een doeltjesker- mis in onze netten en met 9-0 moest de te rugreis worden aangevat. Onze jonge man nen hebben er zich nochtans dapper ver weerd maar stonden niet tegenover hun soortgelijken opgesteld. Dat het een goede oefening«itoge geweest zijn! Zondag a. s. is Deerlijk Sport de bezoe ker op het Ieperse Minneplein en alhoewel deze groén-witten op de laatste plaats staan té prijken, kunnen we onze mannen niet genoeg waarschuwen op hun hoede te zijn. We verwachten een felle strijd tus sen onze jongens en Deerlijk Sport en koe steren de hoop Deerlijk van een deerlijke reis huiswaarts te sturen. De B-ploeg onderneemt de verplaatsing naar F. C. Poperinge met het Inzicht de A ploeg te wreken Rood-witten. we wen sen dat ge in Uw opzet moógt slagen De Juniors doen hun eerste optreden vi.ur'eigen publiek om 10 Uur tegen C S. Vprois Kapitein Sensler en maats, het woord is aan UA. F. Zondag 3 Oktober 11. vierden de turners hun patroon St. Michiel. 's ^Morgens werd in de 8t Maartenskathedraal om 11.30 u. ■een zielmis opgedragen ter nagedachtenis van de overleden leden en in 't bijzon der voor onze gesneuvelde turnmakker Degeyter André. Na de H Mis werden bloemen neergelegd aan de voet van het monument der gesneuvelde oud-strijders 's Namiddags om 15 uur werden de proe ven voortgezet voor het inwendig» kam pioenschap, dat fel betwist werd dit blijkt ten andere uit het gering verschil 'n kwo- tering. Deze wedstrijden bestonden n. m. uit opgelegde oefeningen die, voor wat de volwassenen betreft, in 3 weken tijd aan geleerd werden, dit is een rekordtijd als men weet dat bijna alle oefeningen deze der opgelegde proeven der 2e kategorie keurturners fel benaderen. De 14 turners die aan dit kampioen schap hebben deelgenomen mogen werke lijk fier zijn over het behaalde resultaat, in een maand tijd hebben ze zich opge werkt tot elementen waarmede rekening zal dienen gehouden te worden bij een gebeurlijk interclubkampioenschap. De 4 turners die aan de Nationale Kampioenschappen in keurturnen hebben deelgenomen, hebben insgelijks aan de proeven deelgenomen maar buiten wed strijd. Zoals men kan opmerken in de klasse ringen is het verschil tussen ieder deelne mer zeer gering, bij de leerlingen zijn er zelfs twee eerste, met hetzelfde aantal punten. In dit geval werd de tucht en aanwezigheidsfiche geraadpleegd en deze laatste viel uit in het voordeel van Coffyn Jacques die dus de eretitel bemachtigde. 's Avonds kwam gans de vereniging terug bijeen om een gezellige avond door te brengen. Wanneer iedereen gezeten was. sprak de voorzitter dhr. Seys Valère de openingsrede uit. verwelkomt allen, bedankt de overige leden van het bestuur om de steun die hij ondervonden heeft gedurende het afgelopen jaarin het bij zonder werden de leiders vermeld, die •nafgebroken hun beste krachten wijden aan de goede zaak. en belangloos gans hun vrije tijd besteden aan de opleiding van de jeugd Tevens bedankte de Heer Voorzitter de leden en ereleden die recht streeks of onrechtstreeks medegeholpen hebben aan de bloei onzer vereniging. On ze turners, zo zegde spreker, hebben nog nimmer in de Ieperse turngeschiedenis zulk een hoog peil van perfectie bereikt als thans, wij zijn de rechte weg inge slagen en mijn enigste wens is, aldus spre ker dat wij mogen voortwerken hand in hand tot grootmaking der turngedachte en tevens tot de bloei onzer vereniging. Na deze korte maar hartelijke spreekbeurt werd het woord verleend aan de Heer Dehaeck Benoni. Onder-Voorzitter, die op de hem eigen vlotte wijze de gevoelens van turners, leden en bestuur vertolkte en de Voorzitter er attent op maakte dat Hij juist 25 jaar geleden de St Michiels- turnkring gesticht heeft, en waarvoor hij heir in naam van allen hartelijk geluk wenste Een machtig applaus brak los, waarop de Voorzitter zeer ontroerd dank te. De O Voorzitter vervolgde met enkele greper uit de welgevulde tumloopbaan van de Voorzitteraan hem is het groten deels te danken dat we het hebben kun nen bolwerken en gekomen zijn waar we thans zijn. Een bestuur dat werkt, leiders op de hoogte van hun taak en een schaar turners en jongeren bezield met geestdrift en kameraadschapsgeest tot heil der maat schappij. Na deze gloedvolle rede mocht de Voorzitter een geschenk in ontvangst m men een prachtige bloemtuil werd hem door een der kleintjes aangeboden en me: het spelen van het Vaderlands lied. recht staande onder doodse stilte door de aan wezigen aanhoord, werd deze eenvoudige maar hartelijke plechtigheid besloten De Voorzitter nam daarop terug het woord am in passende bewoordingen allen te bedanken voor deze blijk van genegenheid hem betoond. Daarop werd het woord ver leend aan turnleider Mailliard Roland die na een kort inleidend woord overging tot de afroeping der uitslagen van het Clubkampioenschap 1948 Hieronder volgen thans de verschillen de klasseringen. Afdeling Leerlingen. 1) Coffyn Jacques 90.42 1) Coffyn André 90 42 Tc 3) Vandenbilke Luc. 89.77 Tc 4) Missiaen Oscar 84.42 Tc 5) Vanneste Gilbert 84.15 Tc 6) Talon Georges t 83.82 7) Verpouke Roger 82.28 Tc 8) Bouchaert Gérard 81.64 Tc 9) Coffyn Marcel 81.30 10) Dehaene Gilbert 78.61 11) Doolaeghe Roger 77.08 Tc 12) Woussen Paul 73.14 cc 13) Coffyn Maurice 72.14 14) Goethals Jozef 7101 15) Six Willy 68 58 16) Malfait Roland 67 35 Tc 17» Burggraeve Pierre 54.54 Volwassenen 6 eerste geklasseerde per proef op 20 punten Rek 1) fiehaéroe Norbert 18.75 (B W 2> Mus Lucien 18.45 (B W.) 3) Eekhoudt Lucièn 18 <B. W.) 4) Mus Jozef 17.40 5) Delaire Robert 17.25 6) Mus Roger 18 90 (B. W Paard D 'Mus Lucien 19 2) Mus Roger J8-39 3) Geudens Aimé 17'33 4) Dehaerne Nor. 1738 5) Eekhoudt Luc. 1739 6) Delaire Rob. 17 05 Barren 1) Mus Roger J9-)? 2) Mus Lucien »889 3) Dehaerne Norbert 18*3 4) Eekhoudt Lucien 18 '0 5) Geudens Aimé 17 95 6) Brouks Alfons 17 30 Ringen 1) Dehaerne Norbert 18 83 1) Mu» Lucien J883 3) Mus Roger }833 4) Eekhoudt Lucien J8-*3 5) Delaire Robert J7 33 6) Mus Jozef 17-30 Bondsreeks 1) Mus Lucien J933 2) Mus Jozef J8 83 3) Mus Roger *8 *9 4) Eekhoudt Lucien 18 33 5) Geudens Aimé 18 10 6) Dehaerne Norbert I7 Hoogtesprong (10 punten) 1) Mus Roger 139 m 2) Mus Jozef 1 '4" m' 3) Delaire Robert 1 33 m 3) Mus Lucien 133 111 3) Dehaerne Norbert l-35 m Sprongen Paard op 1-60 m. 1) Mus Roger j9-*8 2) Dehaerne Norbert 3) Eekhoudt Lucien 18'3]| 4) Mus Jozef J8 33 5) Geudens Aime lö u-5 6) Delaire Robert 18 98 Algemeen Klassement 1) Mus Roger 93 Tc (B W) 2) Mus Lucien 91.93 (B. W.) 3) Dehaerne Norbert 90.90 (B W.) 4) Eekhoudt Lucien 89.70 (B W> 1) Geudens Aimé 87.36 2) Mus Jozef 86,92 3) Delaire Robert 84,85 4) Meyfroodt Ulisse 75,33 5) Nuyten Etienne 75.19 Tc 6) Brouks Alfons 74.04 7) Dehaene Charles 72,77 To 8) Victoor Gérard 72,15 9) Doolaeghe Lucien 66,75 Vervolgens om de doorstane emoties wat te verdrijven werden door de Heren Seys en Dehaeck enkele films afgerold van lokale en buitenlandse sportgebeurtenis sen. Met een prachtige tombola, het zin gen van enkele liederen en een afscheids rede van de Heer advokaat Camerlynck werd deze heuglijke dag besloten Ieder een kleinen en groten, keerden voldaan huiswaarts, met de vaste wil. nog beter te doen voor het volgend jaar. Een warme oproep wordt gericht aan alle jongelingen die zich willen bekwa men in de lichamelijke opvoeding: laat U inschrijven als lid van deze zo bloei ende vereniging. Het zal U niet berouwen (huwelijken, dopen, begravingen) REIZEN EN BINNEN'- EN BUITENLAND Wendt U tot Café Nienwe Sportwereld Statiestraat 56. YPER Tel. 299 (381) Promotieleper - Oudenaarde 23-24 Hadden wij onmiddellijk na de match van Zondag 1L ons verslag neergepend dan zouden ook hier de zenuwachtigheid en brutaalheid leidende faktoren gebleven zijn. En zou er ook wel even uitgeweid zijn geworden over de lauwheid der offi ciële arbitrage, of liever over het te weinig werkelijk meeleven der scheids rechters in de matchen die zij op de eer ste plaats moeten kunnen bezielen, omdat het hun matchen zijn en zij er de leiding over hebben- Tot nog toe volgden onze scheidsrechters al te veel als toeschouwer Denken we hier even aan vroegere leidin gen van wedstrijden, als te Armentières b v. b- We oefenen hier geen kritiek uit. want voor de ploegen evenals voor de scheids rechters. zijn de kampioenschappen nog maar pas begonnen Voor deze sport waarin de zenuwen steeds tot het uiterste gespannen blieven, is dit zeker een beden king waard. Men werpt zich zo maar niet in een basket-kompetitie-wedstrijd, zoals het soms het geval is in voetbal, waar een speler met tegenzin opkomt, en het er ten slotte even goed afbrengt als een ander Basket-Ball is wel een kollektief spel maar het eist van ieder speler afzonder lijk ook een dosis sporthersenen en be heerste kracht. Het komt er op aan te be rekenen. En niet EEN die mag in gebre ke blijven. Berekent de Basket-ballspeler niet. dan faalt hij. vroeg of laat. En Da me Fortuna heeft hier geen al te grote rol. Zo faalde Zondag 11. ons lepers team. Brutaalheid - koele arbitrage - zenuw achtigheid - geen berekening - geen veer kracht. En toch konden wij even goed ge wonnen hebben. Wat baat het echter, te midden al die gebreken Dit ene punt ver schil in ons nadeel weze ons de beste les. Liever in de toekomst het spel te remmen, dan ons te laten verleiden tot brutaal heid en er dan koppig in te volharden. Van de 14 vrijworpen werd er slechts 1 omgezet Dit zegt enorm veelSpijtig geval... De ploegen leper B. B. C. De Beek (2 0). Merlevede (2 2). Van Cappel (2 4). Delhem (4 3). Dumon (0+0). Debeuf X) 2). Degroote (0 2). Andries (0 0)- Oudenaarde: Ljevyns (6+8) Ghys (4 0). Vercauteren (4+0), Vanassche (0 0). Lietar (0 0). Minnaert (0 0). De meulebroecke (0+0). Reservenleper - Oudenaarde 33-16 De reserven brachten het er veel beter van af en toonden een gaaf ploegverband. Vanaf de eerste minuut waren ze niet in te tomen Ze staan dan ook afgescheiden als eerste in de rangschikking Provinciaal De ploegen: leper (reserven): Gruwez (0 0), Andries (6+0). Fiers W. (0 2); Degroote (8 8). Souvage (0 2). Claeys (0 4), Priem (0+0), Van Blanken- berge (0 3). Fiers Ch (0+0). Oudenaarde (res) Vercauteren (2 0). Ghys (0 0), Minnaert (2 2). Vandemeu- lebroecke (0 4). Rogiers (2 0).; Dekeyser T0+'2j. Vanholdèbaert 12 0). r Zondag a. s. worden we voor een harde proef gesteld. Het wordt een soort derby tegen het sterke Kortrijk Sport, titelpre- tendent. Winnen zal moeilijk gaan. doch afgeven Is iets anders. En met zulke be zieling. wie weet JACKSTON. GROTE MOTO-CROSS Onze Ieperse Moto-crossers zijn erin ge slaagd een degelijke Motocross in te rich ten. Deze gaat bepaald door op Zondag 17 Oktober en wel op de terreinen van de Heer Camiel DeCroix aan het Hooghe. Het is een ideale prachtige weide afgezet met mooie bomen en het terrein zelf biedt een enige glooiing zodat het voor moto-cross als de aangewezen plaats is. Deze cross gaat door om 14.30 uur en zal gemakkelijk te bereiken zijn, gezien spe ciale autobussen naar het plein zullen rij den. Men kan zich laten inschrijven op het bureel van Kosmos, Grote Markt, waar de bussen ook zullen vertrekken, tegen de spotprijs van 10 fr. voor de heen- en te rugreis. Laat u inschrijven. Deze cross wordt begiftigd met 25.000 fr. prijzen. Ook is de deelname reeds ver zekerd van internationale crossers van formaat- Ook treden de plaatselijke cracks Soenen. Billiau. Vandendriessche in het strijdperk tegen Derycke uit Wondelgem Heydens uit Kuurne (die reeds 15 eerste prijzen wegkaapte) Coekelberghs. Mil- leville. Staessen. zullen van de partij zijn en ongenadige strijd leveren tegen Bru- neel en Denys (Poperinge) die reeds in gans België naam maakten Kortom het wordt een spektakel, dat niemand mag missen. Deze cross is enkel toegelaten voor ge contracteerde renners- Bekers geschonken door de Brouwerij Les Trois Roisde Yperse Centrale Brouwerij, Brij. Jean VandevijvereVan Eecke. Langemark. Bayaert. Beselare. en prachtbeker Huis Vanlede, Yper. Micro reportage Huis Ra dio Barco. Onze Ieperse crack Soenen zal er voor de eerste maal de dodensprong uitvoeren. Dit alleen is reeds de verplaatsing waard. Komt onze jongens aanmoedigen. U zult er een mooie brok sport ten beste krijgen. 1 Speciale AutcbusdiccstInschrijving en vertrek Kermes Toerisme, Gr <1013, a-saj De eerste meeting van het seizoen bleek allesbehalve een sukses te zullen worden- Toen de eerste gongslag weer- klok waren de plaatsen in de stadsschouw burg slechts karig bezet en moest manager Lapère tot zijn schade ondervinden dat het niet steeds al suiker en honing kan zijn voor de inrichters. Bleek de publieke belangstelling bene den het nulpunt, dan kunnen we evenwel hetzelfde niet zeggen van de sportieve kant der meeting. De hoofdkamp Korber-Cremers werd voor de jeugdige Waregemnaar een nieu we gelegenheid, zijn erelijst met een pui ke overwinning aan te vullen. Reeds in de eerste ronde moest de noch tans knappe bokser Cremers reeds voor 6 met het tapijt kennis maken. Met Korber in de meerderheid ging het tot in de vier de ronde, wanneer de Turnhoutenaar op nieuw naar het vilt moest. In de vijfde herneming bleek de jeugd de bovenhand te halen en de gewezen kampioen van Bel gië werd tot een niet zeer schitterende opgave gedwongen. De tweede beroepskamp tussen de niëü- we profs Vanhoutte en Lahousse bevre digde, het publiek ten volle. Na een hard nekkig verweer, werd de Kortrijkzaan in de 6de en laatste ronde tot opgave ge dwongen. Bij de liefhebbers kom Rey een noch tans niet te versmaden Deldicque over klassen en in de 2e ronde tot opgave dwingen. V. Odent die reeds een paar ver maningen wegens onregelmatig boksen (met de open hand) gekregen had. werd bij een nieuwe overtreding terecht uit gesloten, terwijl Julio na een hardnekkig gevecht een verdiende puntendeling be machtigde tegen de knappe Michaux uit Kortrijk. Manager Lapère had voor Allerheili gen een nieuwe meting aangekondigd, met als hoofdkamp Jeroom Galloo - Servais, voor de titel der Beide Vlaanderen: Het valt thans té bezien of hij zich door deze tegènslag niet zal laten ontmoedigen Heel aanmoedigend is het heel zeker niet. steeds het beste van qw tijd te geven en gèld noch onkosten te ontzien, als men op der gelijke wijze door sportlui... gesteund wordtWe kennen Albert evenwel te goed en zijn er van overtuigd dat hij bin nen een paar weken wel opnieuw het hoofd boven water zal steken, de Iejjerse boks- sport ten bate Ziehier de technische uitslagen Liefhebbers 3x2 min. ALONSON (54 kgr., Kortrijk) wint door uitsluiting in de 2e round wegens onspor tief boksen tegen V. Odent (54 kgr. Yper). JULIO (63 kgr. leper) en MICHAUX (64 kgr. Kortrijk) boksen onbeslist. STORME (52 kgr. Brugge) wint door k. o. in de 3e round tegen Blanckaert (51 kgr Poperinge). REY (75 kgr. leper) wint door opgave in de 2e round tegen Deldique (75 kgr. Komen). Beroepskamp over 6x3 min. LAHOUSSE (64 kgr. Brugge) wint door opgave in de 6e round tegen Van Houtte (60 kgr. Kortrijk). Beroepskamp over 8x3 min. KORBER (62 kgr. Waregem) dwingt Cremers (62 kgr. Turnhout) tot opgave in de 5e round. r ZONDAG 16 OCTOBER 1948 10.000 Fr. Prijzen en 2 Bekers op het terrein van Marcel Derycke, Statieplaats. Deelname der beste renners van leper, Poperinge. Kortrijk. Roeselare. Kortemark en Abeele. Begin om 14 nor stipt Alle sportbeoefenaars en sportliefheb bers worden door Sporta opgeroepen om de maandelijkse studiekringen van het komend winterseizoen bij te wonen. Onze eerste studiekring gaat door op Maandag 11 October 1948 in het gewoon zaaltje van café Drie Koningen Grote Markt te leper. Programma Spreekbeurt over Basket-Ball. Muziekuitvoering. Flor. Rondelé over zijn wielerseizoen. Film over St Michielsturners en Wieier- meeting van Moorslede 1948. Litterair praatje met voordrachten. SPORTA AFDELING IEPER biedt U op Donderdag 28 October met een prachtprogramma te 20 uurEen reusachtige sportavond met wereldkam pioen Briek Schotte. Programma Robert Braet, internationale figuur uit de voetbalwereld over Sporta en voet bal. Een woord van hulde aan wereldkam pioen Briek Schotte door de Heer J. Van- derghote, Burgemeester der stad Wereldkampioen Briek Schotte voor 3/4 uur aan het woord. Flor. Rondelé vertelt over zijn eerste grote ronde. De fratsen van Thomas Pips uit <i Het Volk ii in de t Tour de France Opvoering van De Bokskampioen sketch met Fl. Rondelé en andere plaat selijke en regionale sportvedetten. Film over de ronde van Frankrijk 1948 door E. H. Degeeter, Sportaproost. Kaarten te bekomen in café Boeren- hol i>, Vandenpeereboomplaats. leper. Prijzen der plaatsen40. 25 en 10 fr. BIJ DE LIEFHEBBERS Te Vlamertinge De Liefhebbers-Juniorskoers op Ke, mis-Maandag voldeed niet aan zijn Vf,_ wachtingen. Slechts 14 renners lieten z!c- inschrijven om de tien ronden af te '.e- gen. Vanaf de eerste ronde komt het 'al- ook tot een ontsnapping van Verpeut °- Boscart, welke er een premiejacht van mz. ken. want in de. derde ronde hebben Jonckheere, Depoorter, Minne, Metrse man. Vantomme en Cloet aan de leiding Eerstgenoemde valt echter plat en dt spurt wordt betwist onder de vijf ove-- blijvenden. De uitslag1. MEERSEMAN R 2. De. poorter 3. Minne 4. Vantomme 5. Cioe; 6. Jonckheere; 7. Verpeut; 8. Vuylstekc 9. Ovenberghe10. Boscart11. Winm 12. Van Assche 13. Van Neer. Maurice Minne eerste te Heestert Maurice Minne van Langemark, ster» bij dit seizoeneinde in Uitzonderlijke vo.+. en wist deze week twee nieuwe overwir ningen op zijn palmarès te plaatsen. Zor. dag mocht hij de bloemen in ontvang?: nemen te Heestert, waar hij,met 3 mi- voorsprong als eerste over de eindstreep bolde. De uitslag: 15 deelnemers 1 MINNE de 105 km. in 3 u. 1 min.2. Vgn Achter op 3 min.3. Casier op i min.4. Baer 5- Gevaert6. Verelleft Vervaecke op 7 min.; 8. Delbecque 9 Verleyzen. ver: 10. Van Doorne 11 Hoedt Noël. en ook te Lootenhulle Woensdag trok Minne naar Lootenhui én wist er op een nieuwe zege beslag tt leggen. Er waren nochtans 54 renners aar het vertrek. Reeds in de eerste ronde hs: de beslissende ontsnapping plaats en Ma: rice Minne maakte deel uit van de groep van 10 renners die los kwamen en gaar. deweg hun voorsprong zouden vergrote Ter aankomst trok hij van ver de sprir: aan en won gemakkelijk. si De uitslag1. MINNE M., (Langemari de 110 km. in 3 u. 5 min. 2. Baude»;. Devos 3. Van Schoorisse4. Labaere Proot6. Scharlaeken 7. Depoorter Smets9. Neys 10. Jonckheere 11 D> Bal; 12. De Pijpere13 Tournay; 1; D'Hondt; 15. Vergauwen16. Delauw: 11 Landsheere 18. Feys 19. Devriendt j BIJ DE NIEUWELINGEN Beselare 15 vertrdtóers 1 VEK- BEKE R. (Geluveld), de 67 km. in - 55 min.2. Van Hee3. D'Hooge4. Re? naerts 5. Van Doorne M. 6. Van Dooro R.7. Carlier 8. Óste 9. De Smedt; 1® Hollevoet. Nieuwkerke 16 vertrekkers 1 l05 CLOET. 60 km. in 1 u. 47 min.1- Ryd" waert3. Deweirt4. Vandevoorde 5. h l cob6. Herreman 7. Sieuw 8. Malfai- 9 Techel10. Debal Passchendale 1. DESMET Giibe: de 70 km. in 2 u. 10 min.2. Salembie 3 Verbeke 4. Delbaere5. Demeu'en2? re6. Noyelle7- Lapauw 8. Oost? l.vnck 9. Gossaert10. Meulebroeck1-1 Casteleyn 12. Vandewaetere13 doorne14. Verledens 15. Cael. Hooglede 13 vertrekkers 1- CLOOSTER Roger. 50 km. in 1 u 25 me 2 Bossuyt3. Bardyn 4. De Smedt--| Dezot6. Devriendt; 7. Gouwy1 foudre 9. Carret10. Klinckemai-e Vuylsteke. Watou 19 vertrekkers 1- WAERT Pierre. 75 km. in 2 u. 37 nun Devoghel3. Ollevier4. Dewee- Vandevoorde; 6. Jacob; 7. Quar ie Vanwelsenaere 9- Geldhof 10 De .1 a wE« LUXE PLYMOUTH-WAGEN' V plaatsen, uiterst geschil voor HUWELIJKEN, BEGRA FENISSEN en allerhande PLECHTIGHEDEN. Alle comfort voor reizen in binnen- en buitenland, las*' bouwd verwarmingsstelsel. De Haernestr. 33, iERk'* Telefoon 614. Hebt U iets te koop. te Zoekt U dienstpersoneel Zoekt U een betrekking* Plaats dan een k**4* aankondiging in HET YPERSCH NIET**

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1948 | | pagina 6